Чи можна створити сайт без витрат ?

Чи можна створити сайт без витрат? Кожен день ми користуємося Інтернетом для того щоб знайти необхідну інформацію, почитати новини або цікаві статті. А ще з допомогою інтернету ми дізнаємося про компанії, які можуть надати нам необхідний товар або послугу. І тому кожна поважаюча себе компанія вважає за необхідне відкрити свій власний сайт в інтернеті. Адже інтернет - це можливість отримати безмежну кількість покупців, які стали спочатку відвідувачами сайту, а потім зацікавилися настільки товаром або послугою, що вирішили зв'язатися з компанією. Ось і виходить, що сьогодні кожній компанії, яка хоче стати успішною, необхідно мати свій сайт в інтернеті, незалежно від того, чим компанія займається - будує нові будинки в мкр дубки Одинцово або займається ремонтом і технічним обслуговуванням автомобілів. Але відкриття власного сайту означає великі фінансові вкладення - потрібно не тільки купити доменне ім'я і завести на сайті сторінку, треба зробити так, щоб сайт став цікавий користувачам.

Опубліковано: 25/03/12 @ 06:05
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація сайту - зробити це самостійно або довіритися професіоналам ?

Оптимізація сайту - зробити це самостійно або довіритися професіоналам? Оптимізація сайту, просування сайту, дизайн, ключові слова, пошукові запити - всі ці слова і фрази знає практично кожен користувач інтернету, у якого є свій сайт. Для багатьох власний сайт - це можливість розвинути свій бізнес або підняти його на новий рівень. І перед тим як прийняти рішення про те, яким чином ви будете просувати свій сайт, задумайтеся: а чи так добре ви знайомі зі специфікою цієї справи? Якщо ви не повністю впевнені в своїх силах, то кращий вихід - довірити просування сайту професіоналу. Інакше сайт буде абсолютно даремний для вашого бізнесу, а якщо ви занадто багато на нього «поставили», то приведе ваш бізнес до занепаду, чи займаєтеся ви продажем Фольксваген Пассат або угодами з нерухомістю. Будь сайт повинен бути живим - він повинен бути наповнений цікавим, змістовним і, безумовно, корисним для відвідувачів контентом.

Опубліковано: 25/03/12 @ 06:01
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація сайту автомобільної тематики

Оптимізація сайту автомобільної тематики Оптимізація автомобільних сайтів - це одна з найважливіших задач продавців автомобілів, які бажають максимальну кількість відвідувачів «перетворити» на покупців. Оптимізація автомобільного сайту означає кілька етапів. На першому етапі необхідно з'ясувати, які сторінки сайту необхідно просувати в першу чергу. Для того щоб якось систематизувати цю роботу, можна скласти список таких сторінок. Далі в роботу можна підключити статистичні інструменти, якими володіє кожен веб-майстер. Ці інструменти дозволять визначити, які сторінки сайту є найбільш невдалими - тобто з них йде максимальну кількість відмов і переходів на сайти конкурентів. Над змістом таких сторінок необхідно працювати найбільше. Припустимо, що у вас сайт, що стосується автомобілів ВАЗ, і зокрема - ВАЗ 2114 , і ви зрозуміли, що зовсім небагато відвідувачі сайту стають вашими покупцями. «Відзначити» в бік тих відвідувачів, які зайшли на сайт з цікавості, і звернемо увагу на інших.

Опубліковано: 25/03/12 @ 06:00
Розділ Різне Читати далі...

Чоловіки люблять економити

Чоловіки люблять економити Дослідження, проведене одним з великих інтернет агентств, показало, що чоловіки і жінки ведуть себе по-різному не тільки в реальних, а й в інтернет магазинах. Якщо ви хоч раз помічали, як купують товари в магазині жінки та їхні сильні половини, то, швидше за все, звернули увагу на різницю в їх поведінці. Так чоловік, приходячи в магазин з цілком певною метою, і збираючись купити цілком певний товар, не стане бродити по торговому залу і розглядати полки - він відразу попрямує до того товару, який йому необхідний, візьме його і відправиться на касу. Жінка ж не вийде з магазину, поки не розгляне всі представлені там товари, навіть якщо зайшла туди тільки для того щоб купити зубну щітку. В результаті, вона приходить до каси з повним візком товарів, багато з яких їй зовсім не потрібні. Таким чином, і витрати у неї набагато вище, ніж витрати у чоловіка.

Опубліковано: 25/03/12 @ 05:59
Розділ Різне Читати далі...

Хакерська атака на комп'ютери читачів новинних сайтів закінчилася великим розкраданням з банків Росії

Хакерська атака на комп'ютери читачів новинних сайтів закінчилася великим розкраданням з банків Росії Компанія «Антивірус Касперського» помітила досить дивну хакерську атаку. Проводилася вона на комп'ютери читачів новинних стрічок або оголошень і не залишала ніяких слідів на жорсткому диску комп'ютера. Так само шкідлива програма не знищувала інформацію і не додавала до пам'яті комп'ютера ніяких файлів. Саме тому вірус не відразу був помічений співробітниками лабораторії Касперського. Як же діяла програма? Уявіть, що ви вирішили знайти в мережі оголошення на тему «Фольксваген купити в Москві » і заодно почитати новини. Як тільки ви заходите на сайт новинного видання, з вашого комп'ютера на стороннє пристрій відправляється інформація, яка стосується історії відвідувань різних порталів. Таким чином шахраї «вираховували» комп'ютери, на яких стояла система обслуговування банків.

Опубліковано: 25/03/12 @ 05:57
Розділ Різне Читати далі...

успішний бізнес

Успішний бізнес Бізнес може стати корисним тому, хто знає, навіщо починати власну справу і, що робити з грошима, які він отримає. Адже заробити багато грошей і з розумом направити їх розподіл можуть не всі. Часто справа не в тому, скільки ми працюємо, де ми працюємо і скільки отримуємо. Вся справа в тому, як розпорядитися своїми доходами і в наявності мети, заради якої ми заробляємо ці гроші. Важливо завжди пам'ятати свою мету і не припиняти вчитися, адже тільки так можна не тільки зробити свою справу успішним, але й удосконалювати його кожен день. Якщо ви ще не знаєте з чого почати і у вас немає досвіду роботи, ви можете пошукати роботу в інтернеті, наприклад, на сайті і з допомогою простої роботи зрозуміти, що вам дійсно потрібно, навчитися бути дисциплінованим, працелюбним і цілеспрямованим працівником. Сьогодні сфери діяльності дуже широкі, ви можете відкрити власну фірму, почати заробляти на Forex ринку або освоювати простори заробітку в інтернеті.

Опубліковано: 25/03/12 @ 05:47
Розділ Різне Читати далі...

Чому інвестування - це добре?

Чому інвестування - це добре? Під інвестуванням сьогодні ми розуміємо вкладення ваших грошей у певний об'єкт для того, щоб в подальшому ви отримували від цього прибуток або, як кажуть, «гроші працювали на вас». Часто люди переконані, щоб стабільно мати багато грошей і добре заробляти необхідно довго і напружено працювати. Дійсно, люди, що приділяють багато часу роботі часто домагаються блискучих успіхів, але так відбувається далеко не зі всіма. Люди витрачають багато часу і сил на добування грошей, але після навіть не знають, що з ними робити, адже весь час займає робота, або зовсім не досягають бажаних успіхів. Саме в цьому випадку інвестування може стати вашим помічником. Інвестування дозволяє заробляти вам гроші навіть сидячи на своїй улюбленій роботі. Як відомо інвестування на увазі під собою вкладення грошей, наприклад, в акції компаній, облігації, нерухомість, бізнес та інше.

Опубліковано: 25/03/12 @ 05:46
Розділ Різне Читати далі...

Історія успіху - Андрій Круз

Історія успіху - Андрій Круз Напевно мало хто з людей досягли успіху може сказати, що прийшов до свого успіху відразу і без зайвих перешкод. Багато успішні люди одержимі своїми неймовірними ідеями та знаннями ще з самого дитинства. А у багатьох йдуть довгі роки на пошуки того «я», яке робить їх щасливими і такими знаменитими. Сильною стороною всіх успішних людей є їх завзятість і віра в те, що вони роблять. Але трапляється і так, що люди просто живуть звичайним життям, навчаються, працюють, подорожують і навіть не підозрюють, що колись в їх житті відбудеться переломний момент, вони створять щось незвичайне і успіх увірветься в їхнє життя. Кожна з історій успіху є особливою і не схожою на інші. Однією з таких історій можна назвати історію успіху письменника фантаста Андрія Круза. Письменник народився в Твері (раніше р. Калінін). З дитинства займався боротьбою і брав участь в різних змаганнях і, до речі сказати, не залишався без призів.

Опубліковано: 25/03/12 @ 05:41
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет під забороною

Інтернет під забороною Інтернет сьогодні має безліч функцій, виконуючи які надає величезну допомогу практично кожному з нас. Навіть самі консервативні люди, від яких часто можна почути, що інтернет - це зло, що через нього сучасна молодь забула, що таке книги, театри і навіть побачення, ні-ні, та й звертаються за допомогою до інтернету. Адже набагато простіше підійти до комп'ютера і подивитися афішу тих же самих театрів або розклад виставок, а також відразу замовити квитки, ніж їхати за цим до виставкового залу або театральним касам. Набагато простіше набрати в пошуковій системі «ціни на автомобілі Mazda Москва », ніж переривати гору газет з оголошеннями для того, щоб дізнатися те, що цікавить. Сьогодні ми вже набагато частіше не дивимося новини по телевізору, а читаємо їх в інтернеті. Та й будь-яку книгу, і будь-який твір найвідоміших композиторів можна знайти тут же. І звичайно, надзвичайно велика роль інтернету в освітньому плані.

Опубліковано: 24/03/12 @ 05:39
Розділ Різне Читати далі...

Участь інтернету в організації бізнесу

Участь інтернету в організації бізнесу Скільки разів у дитинстві ми чули слова про те, що необхідно добре вчитися для того щоб стати успішною людиною? Напевно, кожен з нас просто втомився від цієї фрази. І тому і своїм дітям ми наполегливо повторюємо те ж саме, не звертаючи уваги на те, що життя з часів нашого дитинства «злегка» змінилася. Сьогодні молоді, самі блискучі випускники Вузів часто не мають навіть найменшої можливості знайти собі роботу за фахом, так як час, коли випускникам надавали місце роботи по так званому «розподілу» уже минув. Сьогодні молоді люди змушені «крутитися» самі. Добре якщо сьогоднішній випускник встиг за час свого навчання подбати про своє подальше працевлаштування або був помічений керівником небудь організації, якій потрібно подібний фахівець. Але таких, на жаль, небагато. Решта часто не можуть знайти собі місце роботи за фахом, і це може привести ... до відкриття власного бізнесу.

Опубліковано: 24/03/12 @ 05:36
Розділ Різне Читати далі...

Перші зіркові продавці в Facebook

Перші зіркові продавці в Facebook Зовсім недавно соціальна мережа Facebook оголосила про те, що всі її користувачі тепер можуть відкрити повноцінні інтернет магазини і зайнятися пропозицією своїх товарів чи послуг іншим користувачам мережі. При цьому для того щоб інтернет магазин почав діяти, достатньо було отримати схвалення модераторів мережі. А вони стверджують, що для цього треба просто надати список тих товарів і послуг, які власник магазину збирається пропонувати. Це може бути одяг, сувеніри, талісмани, дієти для схуднення або продукти харчування. Звичайно, є заборонені для продажу в мережі товари. Це фармакологічні препарати, вибухові речовини, отруйні та небезпечні речовини, а також наркотики. І ось вже в мережі стали з'являтися перші інтернет магазини користувачів Facebook. Додаток соціальної мережі, на якому і проводиться відкриття торгових майданчиків, MarketPage, розпочало свою діяльність лише тиждень тому - минулої п'ятниці.

Опубліковано: 24/03/12 @ 05:31
Розділ Різне Читати далі...

31 березня, Київ - Ciklum Mobile Saturday / iPhoneDevCamp

Тільки ледачий зараз не цікавиться розробкою для iOS. Ні-ні та й потягнуться руки подивитися що там та як. Ти все ще не зробив цього? Чекаєш підходящого моменту й знака долі? Або ароматне, яблучне слово «Макось» вже котрий рік змушує тремтіти твою душу? Тоді цей день для ТЕБЕ! На численні прохання ми знову йдемо радувати уми і уміща, які жадають дізнатися найсвіжіше і корисне в iPhone розробці. Відзначають 31 березня у себе в календарі і приходь на iPhoneDevCamp в Києві, який пройде в рамках Ciklum Mobile Saturday! Ми сповнені ентузіазму і нових ідей і, природно, готуємо яскраву програму на день. Якщо є бажання, ти завжди можеш приєднатися до організації заходу! Як?
- Виступити з доповіддю разом з іншими зубрами (доведеться червоніти 45 хвилин);
- Похвалитися досягненнями на Lightning Talks (тут червоніти можна 3-5 хвилин); - навчитися методам налагодження додатків на платформі Darwin в реальному часі на workshop'e (якщо набереться мінімум 15 учасників.

Опубліковано: 23/03/12 @ 05:15
Розділ Різне Читати далі...

UWC 2012 - чемпіонат з веб - розробки

Коли ми починали це неподобство в 2011 році, я навіть не був до кінця впевнений, що заходи подібні до цього взагалі потрібні і будуть мати який-небудь успіх. Сьогодні, коли ми ведемо підготовку до вже другому чемпіонату - я можу з упевненістю сказати, що так, потрібні, вони допомагають початківцям в галузі веб-технологій знайти собі першу роботу, підняти рівень або одержати просування на поточній роботі. Так само це допомагає компаніям поповнити ряди джуніор, яких постійно не вистачає (про це вже багато разів писали на DOU зокрема). Питання припливу нових кадрів стоїть гостро сьогодні майже для будь-якої компанії. Наш захід намагається хоча б частково вирішити це питання, звівши разом, на одному заході, потенційних кандидатів у співробітники і самі компанії. Більше того - учасникам доводиться вирішувати актуальні бізнес-завдання, а не щось абстрактне. Адже цього так не вистачає у вищій школі і саме тому випускники ВНЗ приходять не готовими працювати в цій сфері.

Опубліковано: 23/03/12 @ 02:30
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : законопроект № 8268 повертається , нове ядро Linux 3.3, ювілей GCC , Java буде жити

Добрий день, шановні читачі. Вчора Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект № 9744, що передбачає введення ряду податкових пільг для IT-компаній і є доопрацьованій версією давно відомого проекту № 8268. Якщо проект пройде друге читання і буде підписаний президентом України, спеціальний податковий режим почне діяти з 1 січня 2013 року. Стурбований питаннями, пов'язаними з IT, і міністр соціальної політики Сергій Тігіпко: у своїй колонці в «Кореспонденті» віце-прем'єр-міністр розповів про намір дати можливість IT-компаніям впливати на держзамовлення в освіті та ввести можливість «спонсорування» компанією підготовки студентів в обмін на підписання контракту на певний термін. І ще порція роздумів про перегрітому ринку, якість кадрів та освітніх заходах від Миколи Аліменкова. Новини Представлено ядро ??Linux 3.3 - тепер банановий з кодом Android; D-Wave запускає в продаж квантовий комп'ютер; в день 25-річчя компілятора представлений GCC 4.7.0 .

Опубліковано: 23/03/12 @ 01:59
Розділ Різне Читати далі...

Парламент прийняв у першому читанні податковий спецрежим для ІТ

Верховна рада прийняла в першому читанні проект Закону № 9744 "Про внесення змін до Податкового кодексу України про спеціальний режим оподаткування індустрії програмного забезпечення ". За проголосувало 336 депутатів (для ухвалення рішення достатньо 226 голосів). Проект передбачає зниження ставок таких податків: єдиного соціального внеску до 5% (замість 34,7%), податку на прибуток до 16% (21%); крім того, IT-компанії звільняються від сплати ПДВ. Відповідно до законопроекту, спеціальний податковий режим набуде чинності з 1 січня 2013 року. Як пояснив віце-президент Асоціації ІТ України Ігор Лисицький, проект № 9744 - це допрацьована версія минулорічного проекту № 8268. "Це той же проект після перереєстрації. За процедурою ВР краще було перереєструвати, ніж вносити зміни в попередній проект, щоб прискорити проходження питання ", - сказав він. Очікується, що на друге читання проекти (№ 8267 і № 9744) внесуть в квітні.

Опубліковано: 23/03/12 @ 12:45
Розділ Різне Читати далі...

Правильне просування сайту - запорука успіху бізнесу

Правильне просування сайту - запорука успіху бізнесу Успішний розвиток будь-якого бізнесу складно уявити собі без підтримки з боку інтернету. Як правило, всі успішні компанії мають власні сайти, просуванням яких активно займаються. І будь-який починаючий бізнесмен, в першу чергу, намагається створити власний сайт. Природно, будь-який сайт вимагає найпильнішої уваги. Сайт треба просувати, інакше його просто немає сенсу заводити. Навіщо потрібний власний сайт, коли доводиться викидати величезні суми на рекламу в інших джерелах? Заняття просуванням сайту самостійно найчастіше не призводять до позитивних результатів. Також марною тратою грошей виявляється наймання оптимізаторів, які обіцяють зробити все дешево і швидко. Звичайно, будь-якому власникові сайту хочеться, щоб просування його зайняло мінімальну кількість часу.

Опубліковано: 23/03/12 @ 06:13
Розділ Різне Читати далі...

ВКонтакте підірвали імідж Samsung

ВКонтакте підірвали імідж Samsung Порушення принципів етики поставила в вину компанія Samsung соціальної мережі ВКонтакте. Компанія вважає, що керівництво ВКонтакте підірвало її імідж публікацією листа гендиректора Іллі Перекопського, в якому він звинуватив представництво Samsung у висновку сумнівних договорів. Тепер керівництво компанії має намір вжити заходів, в тому числі і юридичні, щодо захисту своїх прав. У 2011 році ВКонтакте направило запит з пропозицією предустановки клієнта соціальної мережі для популярної платформи Android на продукцію Samsung. Компанія порекомендувала їм розробити проекти, в тому числі і для платформи bada, але ВКонтакте це не влаштувало. Прекопскій в листі заявляє протилежне, він наполягає на тому, що саме Samsung спочатку проявив ініціативу і захотів співпрацювати, потім передумав і вирішив сам розробити ідею програми.

Опубліковано: 23/03/12 @ 06:05
Розділ Різне Читати далі...

AI -клуб Grammarly

Ми в Grammarly подумали, що було б непогано почати збирати в Києві співтовариство розробників, які займаються дослідницькими завданнями. Причому незалежно від мов і технологій, які вони використовують. Такі люди у нас точно є, є і компанії , що займаються цими темами, завжди були якісь наукові дослідження. Мені здається, якщо всі будуть знати один про одного, це допоможе появи нових цікавих проектів та ініціатив. Зрозуміло , що в цій сфері у всіх є ноу - хау, якими не хочеться ділитися (є вони, зокрема , і у Grammarly ), але є й багато чого, що можна рухати і розвивати спільними зусиллями. А ще є якісь божевільні ідеї , типу створення hackerspace'ов і т.п. .. Загалом, ми дозріли до того, щоб починати організовувати зустрічі такого співтовариства. Ось форма анонса першої зустрічі : Чи хороша це ідея і чого їй не вистачає, про що ми не подумали ? ..

Опубліковано: 22/03/12 @ 01:28
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 25

Яків Файн (компанія Farata Systems ) запрошує на віддалену роботу старшого Java Flex розробника . Компанія Грамант , яка спеціалізується на розробці онлайнових бізнес-систем, шукає віддаленого Java розробника . Великим плюсом буде знайомство c Groovy, Grails. Зарплата 2500 $. InvisibleCRM шукає старшого C + + розробника , який володіє продуктовим складом розуму. Зарплата від 2700 $. Компанія Codedgers , яка розробляє продукти для забезпечення інформаційної безпеки, шукає віддаленого С + + програміста . Зарплата 2500 $. Компанія QUBYX , яка розробляє програмне забезпечення для калібрування і тестування професійних моніторів, шукає С + + програмістів в р. Черкаси. Зарплата 600 EUR. Донецької компанії Джет Фан потрібен програміст , який бажає створювати хітові казуальні ігри. Genesis Technology Partners шукає ведучого PHP розробника . Потрібно буде менше кодувати, більше міряти, мотивувати, репорт і аналізувати. Зарплата 3500 $.

Опубліковано: 22/03/12 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

Речі , які змінили світ

Давненько я не писав свої, звичайно далеко не професійні , але все ж рецензії -рекомендації на книги. З моменту останньої публікації поста про книгу Тоні Шия " доставляючи щастя " ( до речі , дуже рекомендую ) пройшло кілька місяців, а за цей час вже було прочитано кілька книг. Загалом , виправляюсь . Сьогодні я хотів би порекомендувати Вам дуже і дуже цікаву, корисну, шикарну книгу "Речі , які змінили світ ". Цікава і корисна тому, що це історія. Книгу просто п'єш. Залпом . У цій книзі опубліковані найбільш значущі промови відомих людей, які так чи інакше вплинули на подальший розвиток подій, тобто в якійсь мірі змінили світ.

Опубліковано: 22/03/12 @ 06:51
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178