Тепер і Яндекс підтримує rel = canonical

Duplicate Content Всім привіт! Пошукова система Яндекс з кожним днем ??все більше і більше розвивається. Ті ж пошукові алгоритми, змінюються, мало не щотижня. Так от, нещодавно компанія Яндекс опублікувала новину про те, що їх Пошукова система тепер підтримує тег rel = canonical . На західному ринку пошукових систем цим тегом почали користуватися ще два роки тому. У Рунет ж він прийшов тільки зараз. Для тих, хто не знає, що це за тег, коротенько розповім. Отже, тег rel = "canonical"призначений для того, щоб показати пошукової система, яка сторінка є канонічне, то тобто тієї, яка більш краща для індексації. Тег допоможе позбавиться від дубльованого контенту на вашому сайті, так як пошукач побачити, яка з усіх сторінок з ідентичним змістом є найбільш «корисною». Яндекс поки що не дав відповіді на дуже багато питань за новим тегу, і деякі важливі теми поки що приховує. Наприклад, йдеться, що тег спрацює тільки в тому випадку, якщо обидві сторінки будуть мати однаковий зміст.

Опубліковано: 13/06/11 @ 04:09
Розділ Різне Читати далі...

EPAM Systems збирається залучити до $ 100 млн. на IPO

У п'ятницю , 10 червня , компанія подала заявку в американську комісію з цінних паперів ( SEC ) до плану розміщення акцій на суму близько 100 млн. доларів . Деталі розміщення можна подивитися в S - 1 filing . Компанія EPAM Systems є однією з найбільших на ринку аутсорсинг- провайдерів за розробці ПЗ в Європі . Компанія була створена в Білорусі в 1993 двома інженерами , Аркадієм Добкіним та Леонідом Лознером . Сьогодні в ній працює майже 7000 чоловік в Мінську , Будапешті , Києві , Харкові , Львові , Москві і ще в декількох містах і країнах.

Опубліковано: 12/06/11 @ 08:19
Розділ Різне Читати далі...

Хочеш бути лідером - будь ним!

Зловив себе на тому, що не рідше разу на місяць веду з ким-то розмови про те, як стати лідером. Напишу-но я про це колонку і буду замість спасенних бесід відсилати всіх сюди - хай читають. Отже, ти - мій підлеглий і прийшов до мене зі словами: «Признач мене лідом.» Це - фейл, мій юний падаван. Звичайно, можна призначити людину на Лидский посаду, і, цілком можливо, це прокатує десь, але не в IT. Якщо ти помітив, то «тут всі друзі» тільки коли ми п'ємо пиво після роботи. А в інших випадках люди куди більше стурбовані хорошим станом проекту (яке гарантує їм їх непогану зарплату і хороший колектив), ніж підтриманням чиїхось амбіційних ілюзій. Тебе з'їдять і не подавляться - місяців за два-три, не більше. І в поїданні візьмуть посильну участь усі - і твої підлеглі, які будуть посилати тебе подалі при кожному зручному (і незручному) випадку, і начальники інших груп, які з радістю перекинуть на тебе купу додаткової роботи, а потім вимагатимуть її виконання.

Опубліковано: 11/06/11 @ 09:49
Розділ Різне Читати далі...

Відступати нікуди: за нами - обнал

Питання - а чому ПДВ шкідливий? Ну збільшіть суму ваших послуг на ці 20% і все, тим більше покупцям ПДВ ці 20% ляжуть в суму відшкодування (що їм буде вигідно). Виходить, що особливого впливу (крім деякого збільшення грошової маси) наявність або отсуствие цього податку в IT послуги на ділову практику надавати не повинно Це було б так, якби в Україні діяла одна система оподаткування, але на практиці у нас одночасно працюють і конкурують між собою дві економіки: легальна і нелегальна. У чому особливість IT галузі - в тому, що нелегальна економіка тут виявляється в значно більш конкурентному становищі, ніж легальна, оскільки IT послуги є «крайніми» в ланцюжку доданої вартості: їм нікуди подіти вихідний ПДВ. Виходить, що якщо IT підприємство отримало дохід на внутрішньому ринку, то при роботі «по-чесному» воно відшкодовує якийсь мізер і майже 20% ПДВ відразу оплачує, а «по-нечесному» - користується послугами конвертаційних центрів (що це таке: див.

Опубліковано: 10/06/11 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

Як з'являється архітектура BI-системи

I have proved by actual trial that a letter,
that takes an hour to write, takes only about 3 minutes to read! Lewis Carroll Основним призначенням BI-систем є забезпечення можливості аналізу великих обсягів інформації для вирішення бізнес-завдань. Це визначає специфіку архітектури таких систем, яка спрямована на ефективне отримання, обробку та надання даних кінцевим користувачам. В укрупненому вигляді архітектуру можна представити наступним чином: Успішність архітектури перевіряється на одне просте правило: при штатній роботі системи користувачі отримують саме ту інформацію, яка їм потрібна і саме тоді, коли вона потрібна. Коли таке правило не дотримується, це, швидше за все, означає, що аналітик і архітектор допустили помилку в момент проектування системи. Як показує практика, архітектура, хоча б у загальних рисах, виникає вже на етапі передпродажної підготовки, після того як стають зрозумілі функціональні вимоги до майбутньої системи.

Опубліковано: 10/06/11 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати в регіонах: Донецьк і Луганськ в аутсайдерах

На жаль, даних з регіонів прийшло не так багато. Якщо не брати четвірку Київ-Львів-Харків-Дніпро у нас залишилося всього лише 12 міст, де ми набрали 10 або більше анкет. Сподіваюся до жовтня їх буде більше і ми зможемо дати більше даних. Нагадую, що всі дані про зарплати є в відкритому доступі , а ми проводимо конкурс на кращу їх візуалізацію . Зарплати Середня зарплата (медіана) склала $ 1200 ± 44 c похибкою 5%. Вибірка складалася з 324 анкет. Для порівняння - середні зарплати по всіх регіонах. Молоді та перспективні Пара цікавих спостережень про кореляцію між віком і зарплатою по регіонах. Насправді, цікавіше навіть брати не вік, а досвід роботи. У Львові явний дефіцит менеджерів проектів. По Дніпропетровську чітко видно, що платять не за вік, а за досвід роботи - зверніть увагу на кількість менеджерів «за 30», які не можуть отримати високооплачувані позиції.

Опубліковано: 10/06/11 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 10 червня

 Добрий день, шановні читачі.  Починаємо черговий Дайджест тижня. Треба сказати, що останні сім днів були не надто багаті подіями і матеріалами, що в цілому не дивно: жарке літо і початок відпускного сезону роблять свою чорну справу. Однією з головних новин тижня стало намір eBay купити компанію Magento - американського розробника платформи для онлайн-торгівлі, велика частина програмістів якого знаходиться в Україну. Раніше eBay володіла 49% акцій компанії (за них було сплачено $ 22,5 млн).  У світлі розгорнувся обговорення однієї з останніх колонок Макса Іщенко має сенс звернути увагу на результати недавнього дослідження , присвяченого сучасним студентам - їх знання іноземних мов і бажанням навчатися за межами України .  З новин суміжних держав можна відзначити готовність Microsoft передати алгоритми шифрування Skype службі держбезпеки Росії, яка згодом була спростована російським представництвом редмондской корпорації.

Опубліковано: 10/06/11 @ 06:22
Розділ Різне Читати далі...

Перли з проектного обговорення

 Всі ми люди. І якщо хто-небудь думає, що співробітники сео-компанії в повсякденному спілкуванні поводяться, як роботи, блимаючи лампочками і розмовляючи односкладовими пропозиціями - поспішаємо вас переконати, це зовсім не так. У нас є така класна штука, як Тімер . Це календар проектів, який дозволяє ставити завдання, робити позначки, пересилати файли і т.д. Якщо у вас є такий, ви й самі знаєте. У цьому самому Тімере у нас іноді відбуваються дивні бесіди. На тему проектів, звичайно - на роботі потрібно говорити про роботу - але з вкрапленнями гумору і навіть філософським змістом. Ми зараз не торкаємося музику вищих сфер - тобто, сейлзів (з метою криптографії та запобігання інфоанархізма копірайтерам їх гілка закрита); давайте спробуємо подивитися, як спілкуються між собою аккаунт-менеджери, оптимізатори і копірайтери. Чому копірайтер гавкає, а менеджер нявкає? Менеджер Антон поставив завдання написати тексти для сайту зоотоварів.

Опубліковано: 09/06/11 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Нове ВКонтакте за травень

ВК за травень Традиційно, Павло Дуров на початку нового місяця підвів підсумок зроблене за попередній. Отже, що ж було зроблено командою Вконтакте за травень? Скажу, що нововведень більше, ніж було в квітні. Про деяких я вже встиг написати: «ВКонтакте копіює Twitter ». Давайте, не будемо лити воду, а відразу приступимо до огляду новинок. Перове, що хочеться відзначити - це «мультідіалогі ». Тобто, тепер можна спілкуватися відразу з декількома людьми у конференції. Хоч я і не спілкуюся в цій соц мережі, але навряд чи для мене ця функція стала б корисною. Якщо у вас дійсно багато друзів і ви постійно з ними спілкуєтеся, ця функція буде для вас корисною. Далі за списком йдуть «Документи ВКонтакте ». Що це таке? Вконтакте хоче повністю замінити електронну пошту. Тепер ви можете пересилати не тільки картинки, відео і сам текст повідомлення, а й різні документи вагою до 200 мегабайт. Що ж, подивимося, що з цього вийде.

Опубліковано: 09/06/11 @ 11:41
Розділ Різне Читати далі...

Використання профілів в Maven

У maven можна змінити налаштування проекту в залежності від оточення, ця фіча реалізована через профілі проекту. Профіль містить у собі настройки, які будуть додані до основних налаштувань, або, навпаки, замінять їх. ... . . . test . ... . ... . ... . ... . ... . ... . ... . ... . ... . . Профіль можна активувати (включити) явною. Для цього потрібно вказати ім'я профілю разом з прапором-P в рядку запуску maven: mvn-Pімя_профіля *-P і ім'я профілю пишуться разом Так само можна включити профіль якщо задати умови активації. Профіль буде активовано, якщо виповнилося хоча б одна умова активації. Умовою активації може бути наявність або значення певної змінної оточення, версія JDK, версія або тип операційної системи, наявність або відсутність певного файлу і т.п. . ... . . . test . . false . 1.5 . . Windows XP . Windows . x86 . 5.1.2600 . . . mavenVersion . 2.0.3 . . . $ {basedir}/file2.properties . $ {basedir}/file1.properties . . . ... . .

Опубліковано: 08/06/11 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет-маркетинг на всі 100%

Хороші посібник з просування компанії в інтернеті для маркетологів і керівників. Змушує думати про завдання та цілі інтернет-проекту ще перед його створенням. Ігор Манн - широко відомий на території СНД спеціаліст по просуванню бізнесу, автор і видавець книг (своїх і чужих) в одній особі. Саме він придумав слово «маркетеров» або «практикуючий спеціаліст». Одна з книжок його видавництва "Манн, Іванов і Фербер» і потрапила мені в руки - це «Інтернет-маркетинг на всі 100%». З'явився цю працю в результаті ініціативи І. Манна і ще декількох експертів з інтернет-просування. Незважаючи на те, що книга вийшла в 2009 році, теми, які в ній піднімаються, все так само актуальні. Маркетинг в інтернеті На початку книги автори чесно попереджають: книга написана швидше для маркетологів, знайомляться з інтернетом, ніж для успішних онлайн-практиків.

Опубліковано: 07/06/11 @ 11:32
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет-маркетинг на всі 100%

Хороші посібник з просування компанії в інтернеті для маркетологів і керівників. Змушує думати про завдання та цілі інтернет-проекту ще перед його створенням. Ігор Манн - широко відомий на території СНД спеціаліст по просуванню бізнесу, автор і видавець книг (своїх і чужих) в одній особі. Саме він придумав слово «маркетеров» або «практикуючий спеціаліст». Одна з книжок його видавництва "Манн, Іванов і Фербер» і потрапила мені в руки - це «Інтернет-маркетинг на всі 100%». З'явився цю працю в результаті ініціативи І. Манна і ще декількох експертів з інтернет-просування. Незважаючи на те, що книга вийшла в 2009 році, теми, які в ній піднімаються, все так само актуальні. Маркетинг в інтернеті На початку книги автори чесно попереджають: книга написана швидше для маркетологів, знайомляться з інтернетом, ніж для успішних онлайн-практиків.

Опубліковано: 07/06/11 @ 11:32
Розділ Різне Читати далі...

ПК помер, хай живе ОК

 Ера ПК - персонального комп'ютера - закінчується. Ми вступаємо в «хмарну» еру, де нас, як апостол Петро біля воріт Раю, зустрічає Google. У Google, схоже, зуміли піймати хвилю, на якій компанія обжене і Microsoft, і Apple на ринку операційних систем. Я вже писав про Сhrome OS , яку« викотили »на нетбуки; впевнений, функціональність цієї системи буде тільки розширюватися, і вона повністю завоює ринок ПК. Самі ПК теж зміняться. Поняття «персональний комп'ютер» сьогодні має інший зміст - закритість. Але механізм використання додатків слідом за інтернетом змінюється від персоналізації до соціалізації (відкритість), прикладом чого бум соціальних мереж. Ідея Chrome OS випереджає Windows хоча б тому, що вона заощаджує час. Не потрібно кожен раз ставити потрібні програми, робити вибір між тим офісом або цим редактором, всіляко добудовувати і налаштовувати свої «вікна». У наш час прискореного потоку інформації і снек-культури це має велике значення.

Опубліковано: 06/06/11 @ 01:19
Розділ Різне Читати далі...

ПК помер, хай живе ОК

 Ера ПК - персонального комп'ютера - закінчується. Ми вступаємо в «хмарну» еру, де нас, як апостол Петро біля воріт Раю, зустрічає Google. У Google, схоже, зуміли піймати хвилю, на якій компанія обжене і Microsoft, і Apple на ринку операційних систем. Я вже писав про Сhrome OS , яку« викотили »на нетбуки; впевнений, функціональність цієї системи буде тільки розширюватися, і вона повністю завоює ринок ПК. Самі ПК теж зміняться. Поняття «персональний комп'ютер» сьогодні має інший зміст - закритість. Але механізм використання додатків слідом за інтернетом змінюється від персоналізації до соціалізації (відкритість), прикладом чого бум соціальних мереж. Ідея Chrome OS випереджає Windows хоча б тому, що вона заощаджує час. Не потрібно кожен раз ставити потрібні програми, робити вибір між тим офісом або цим редактором, всіляко добудовувати і налаштовувати свої «вікна». У наш час прискореного потоку інформації і снек-культури це має велике значення.

Опубліковано: 06/06/11 @ 01:19
Розділ Різне Читати далі...

iOS / Android rules, Opera sucks

Продовжуємо публікувати дані нашого зарплатного опитування. У попередніх випусках: зарплати PM та зарплати тестувальників . Do not trust any statistics you did not fake yourself. - Winston Churchill Нагадую, що всі дані про зарплати є в відкритому доступі , а ми проводимо конкурс на кращу їх візуалізацію . Де гроші Зарплати чітко показують співвідношення попит/пропозиція для різних ринків. Мобільні технології зараз найбільш затребувані, а ось розробникам ігор не везе. Mac крутіше Windows, Chrome крутіше Opera Фахівці, які добре заробляють, частіше користуються Mac/Apple. Розробники, що використовують браузер Opera отримують стастітіческі менші зарплати, ніж користувачі інших браузерів. А ось менеджери користуються дефолтних Internet Explorer і не заморочуються - і все одно отримують хороші зарплати.

Опубліковано: 06/06/11 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

Що таке конверсія, як її підвищити і як її обліковувати?

Конверсія ( від лат . conversio - «звернення , обертання ; перетворення » ) - термін , використовуваний в інтернет -маркетингу для визначення ставлення відвідувачів сайту до числа тих , хто оформив замовлення , скористався який -небудь послугою або іншим пропозицією. Конвертація відвідувачів у клієнтів або активних користувачів (у випадку з інформаційними та розважальними ресурсами) - головна мета будь-якої рекламної кампанії. Це так само очевидно , як і те , що будь-які вкладаються кошти повинні приносити віддачу . А мета діяльності будь-якої комерційної організації - одержання прибутку . Але перш , ніж вимагати більшої конверсії , варто навчитися правильно її відстежувати .

Опубліковано: 04/06/11 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

Що таке конверсія, як її підвищити і як її враховувати?

Конверсія (від лат . conversio - «звернення , обертання ; перетворення» ) - термін, використовуваний в інтернет -маркетингу для визначення ставлення відвідувачів сайту до числа тих, хто оформив замовлення , скористався будь-якої послугою або іншим пропозицією. Конвертація відвідувачів у клієнтів або активних користувачів (у випадку з інформаційними та розважальними ресурсами ) - головна мета будь-якої рекламної кампанії. Це так само очевидно, як і те, що будь-які вкладаються кошти повинні приносити віддачу. А мета діяльності будь-якої комерційної організації - отримання прибутку. Але перш, ніж вимагати більшої конверсії , варто навчитися правильно її відстежувати.

Опубліковано: 04/06/11 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

Про відео-каналі MegaIndex.TV

Нещодавно почав поглядати випуски каналу MegaIndex . Є погані, є хороші. У цілому, непогано. Почну з мінуса. Мінус - Наїль Байков. Він досить приємний ведучий. Тільки зовсім не в темі. Просто не знає, що запитати, щоб отримати від співрозмовника яку-небудь корисну конкретику. Щоб не бути голослівним, ось :


У цьому випуску Наїль розмовляє з Леонідом Смирновим. Це такий пацанчік, який зробив скрипт для організації заробітку на тестах, я про це писав два роки тому. Пацанчік чіткий, але інтерв'ю вийшло дуже загальним. Тобто, назву «Як створити свою партнерську програму» воно просто не виправдовує. Крім того, дивно, що цей скрипт називається «партнерською програмою». Одна конкретна цифра там все ж таки проскочила. Леонід повідав, що за трійку (мабуть найуспішніших) місяців продажі скрипта «Тест за СМС» принесли 35К $.


Інший випуск мені сподобався набагато більше. У ньому Віктор Нагайцев (kozlodoy) розповідає про ПФ.

Опубліковано: 03/06/11 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

Як я працював дальнобійником в Америці - частина 4

Как я працював дальнобійником в Америці-частина 4 Дорогі друзі, сьогодні я продовжу написання своїх спогадів про те, як я був далекобійником в Америці. Це наскільки велика тема, що я можу розповідати про це дуже багато, тим більше, що мені це дуже подобається. Я з траків в Скелястих горах, штат Колорадо: Короткий зміст попередніх серій. Я працював без права на роботу, побував в 45 штатах США, в Мексиці і Канаді, їздив на величезній вантажівці Freightliner Century з 18 колесами, 10 передачами і з мотором потужністю 500 к.с. і обсягом 12,7 літра. Все, що потрібно для гострих відчуттів! Сьогоднішня розповідь буде присвячений одному з рейсів, який мені запам'ятався назавжди. Я віз 26 тонн замороженої курки з Арканзасу в південну частину Каліфорнії, на кордон з Мексикою. День, коли я вперше зустрів величезні кактуси в штаті Нью Мексико, був одним з найщасливіших з мого життя. Завжди мріяв їх побачити в природі.

Опубліковано: 03/06/11 @ 09:14
Розділ Різне Читати далі...

Як я працював далекобійником в Америці - частина 4

Как я працював далекобійником в Америці-частина 4 Дорогі друзі, сьогодні я продовжу написання своїх спогадів про те, як я був далекобійником в Америці. Це наскільки велика тема, що я можу розповідати про це дуже багато, тим більше, що мені це дуже подобається. Я з траків в Скелястих горах, штат Колорадо: Короткий зміст попередніх серій. Я працював без права на роботу, побував в 45 штатах США, в Мексиці і Канаді, їздив на величезній вантажівці Freightliner Century з 18 колесами, 10 передачами і з мотором потужністю 500 к.с. і обсягом 12,7 літра. Все, що потрібно для гострих відчуттів! Сьогоднішня розповідь буде присвячений одному з рейсів, який мені запам'ятався назавжди. Я віз 26 тонн замороженої курки з Арканзасу в південну частину Каліфорнії, на кордон з Мексикою. День, коли я вперше зустрів величезні кактуси в штаті Нью Мексико, був одним з найщасливіших з мого життя. Завжди мріяв їх побачити в природі.

Опубліковано: 03/06/11 @ 09:14
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151