Кінозал на дому

Щоб побачити новинки кінопрокату сьогодні зовсім не обов'язково ходити в кінотеатр. Можна дивитися з таким же успіхом нові фільми онлайн . По-перше, така організація більш зручна тим, що ти сам вибираєш собі фільм, який будеш дивитися. По-друге, ти можеш робити це в зручній домашній обстановці: улюбленому кріслі, в улюбленій позі, навіть лежачи, з тарілкою улюбленої закуски і пивом.
На сьогоднішній день таку можливість надає велику кількість сайтів. Головне, вибрати той, який запропонує більш якісне відео. Правда, однією з умов повинен бути якісний інтернет з високою швидкістю, який би дозволив не відриватися від перегляду.
Ще однією перевагою такого кінопоказу є те, що багато сайтів пропонують новинки безкоштовно і навіть без перерви на рекламу. А самі кіноновинки супроводжують анотацією або трейлерами, що дозволяє перш ніж вибрати фільм подивитися - чи варто його дивитися чи ні. Чого аж ніяк не зробити в кінотеатрі.

Опубліковано: 10/03/12 @ 12:28
Розділ Різне Читати далі...

17 березня, Харків - Ciklum . NET Saturday в Харкові

Зірки. NET зберуться в Харкові на Ciklum Saturday 17 березня. У суботу двері Сіклум в Харкові знову відкриються для. NET розробників, але на цей раз доповідачами виступлять провідні фахівці, тренери і MVP з Києва. Захід можна заслужено назвати пре-паті Microsoft SWIT і відмінною можливістю поговорити з провідними галузевими фахівцями країни не виїжджаючи з рідного міста. Доповіді: 1. NancyFX - Олександр Білецький NET розробник. Учасник спільноти KievAltNet.NET тренер в групі XP Injection. Прихильник ХР практик і гнучкої розробки. На проектах використовує і адаптує TDD, Code Review, Continuous Integration/Delivery. 9 + років в ІТ. 2. FubuMVC: нафіга воно мені?! - Сергій Калинець. Автор ресурсу tdd4.net і тренер з інженерних практикам команди scrumguides. Доповідач на Agile BC, kievalt.net , uadevclub.В даний час поєднує ролі тімлідера, скраммастера і проектного менеджера в компанії CompatibL. 10 + років в IT, з них 6 + років в. NET, 4 + років активно застосовує TDD. 3.

Опубліковано: 09/03/12 @ 09:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 23

Одному з провідних світових розробників ПЗ для обробки фото і відео на платформах Apple компанії MacPhun потрібен Graphics Programmer з відмінним знанням C + +, математики та алгоритмів. Досвід розробки під Mac OS - не обов'язковий. Зарплата $ 2000 - $ 3000. Українська Компанія ZILLYA! , розробник антивірусних рішень, розширює Київський офіс і запрошує на роботу С/С + + програміста . Компанії EPAM потрібно EDT Risk & Vals Financial Developer , добре розбирається в алгоритмах. Omnigon запрошує на роботу старшого Java розробника . Молодий стартап, який працює в галузі управління соціальними контактами soho.net шукає web-програміста. NET ($ 2500) і розробника розширень для браузерів ($ 2000). Львівська креативна студія meni.mobi запрошує на роботу Android програміста для розробки ігор. У зв'язку з розширенням бізнесу, компанії WebMoney потрібно PHP розробник .

Опубліковано: 08/03/12 @ 01:52
Розділ Різне Читати далі...

Чому жінки не люблять 8 березня?

У мене є кілька знайомих дівчат, які не люблять 8 березня. Вони не люблять цей по істині велике свято (адже він все-таки міжнародний), тому як хочуть чогось "справжнього". Мовляв 8 березня є обов'язковим для мужиків днем, коли вони купують квіти і подарунки, і в щирості цих подарунків варто сумніватися, тому що в будь-який інший день в році від нас нічого не дочекаєшся. З цим можна погодитися, є така справа. Але разом з тим можна і посперечатися. У мене також є кілька знайомих хлопців, які (хай вибачать вони мене) дарують квіти і подарунки жінкам, щоб загладити свою провину перед ними і роблять вони це досить часто. Як ми розуміємо, в щирості таких подарунків і квітів також варто сумніватися. Загалом як підсумок, я думаю не варто морочитися який сьогодні день. Якщо у нас, у мужиків, з'явилася офіційна можливість зізнатися Вам, дівчатам і жінкам, в любові, то нехтувати такою можливістю було б не розумно.

Опубліковано: 08/03/12 @ 04:14
Розділ Різне Читати далі...

9 березня - 20 квітня - ВКонтакте заплатить 5000000 рублів за розробку iPhone -додатки

9 березня 2012, Санкт-Петербург. Найбільша соціальна мережа Росії та СНД оголошує конкурс на розробку месенджера для iPhone. Загальний призовий фонд - 5000000 рублів. Конкурс стартує 9 березня 2012 року і складатиметься з двох етапів. Завдання конкурсантів - реалізувати програмну частину програми для iOS з використанням API ВКонтакте. Всю структуру програми та дизайн інтерфейсу учасникам конкурсу надає адміністрація ВКонтакте. Призовий фонд у розмірі 5000000 рублів буде розділений між розробниками, які створили найкращі клієнти. А перед завершенням прийому робіт додаток повинен бути відправлений у App Store, щоб всі учасники конкурсу змогли оцінити роботу один одного. «В рамках поточного конкурсу ми даємо розробникам під iPhone всю інфраструктуру у вигляді серверного API і графіки, і їм залишається тільки написати код, не витрачаючи часу на рутину. Щоб краще розуміти учасників, я спробую реалізувати конкурсне завдання сам.

Опубліковано: 07/03/12 @ 03:39
Розділ Різне Читати далі...

20 квітня - ВКонтакте заплатить 5000000 рублів за розробку iPhone -додатки

9 березня 2012, Санкт-Петербург. Найбільша соціальна мережа Росії та СНД оголошує конкурс на розробку месенджера для iPhone. Загальний призовий фонд - 5000000 рублів. Конкурс стартує 9 березня і завершиться 20 квітня 2012 року. Завдання конкурсантів - реалізувати програмну частину програми для iOS з використанням API ВКонтакте. Всю структуру мессенджера і дизайн інтерфейсу учасникам конкурсу надає адміністрація ВКонтакте. Призовий фонд у розмірі 5000000 рублів буде розділений між розробниками, які створили найкращі клієнти. А перед завершенням прийому робіт додаток повинен бути відправлений у App Store, щоб всі учасники конкурсу змогли оцінити роботу один одного. «В рамках поточного конкурсу ми даємо розробникам під iPhone всю інфраструктуру у вигляді серверного API і графіки, і їм залишається тільки написати код, не витрачаючи часу на рутину. Щоб краще розуміти учасників, я спробую реалізувати конкурсне завдання сам.

Опубліковано: 07/03/12 @ 03:39
Розділ Різне Читати далі...

Знайте своїх користувачів, або Як вибирати подарунки

- Що це за дура?
- Це не дура, це кінь!
- Ну і навіщо мені така дурна?
з Масяні, «подаруночки»
Як думаєте, що може бути спільного у програмного продукту і подарунка? І над тим, і над іншим хтось ламав голову, щоб придумати. А потім хтось інший ламав голову, щоб застосувати його за призначенням. З різницею тільки, що якщо у цього другого когось не дуже вийшло, то від подарунка залишиться фізичний артефакт, а програмний продукт видалять і забудуть. Цей другий - користувач, який виносить остаточний вердикт про відповідність подарунка або продукту своїм уявленням.
© fahid chowdhury Вміти вибирати подарунки - це талант. І він важливий для тих, хто хоче створити щось гарне для когось, крім себе. Неважливо, сайт або вилку. Адже в кінцевому підсумку, це і є його подарунок майбутньому користувачеві. Ніби як всі знають, що щоб вибрати вдалий подарунок, треба добре знати того, кому ви його даруєте. Не просто ім'я, прізвище та вік по паспорту.

Опубліковано: 07/03/12 @ 08:50
Розділ Різне Читати далі...

Ключове слово має значення

Ви створюєте сайт, наповнюєте його контентом, але при цьому важливо продумати, щоб він легко знаходився пошуковими системами. У цьому зв'язку необхідно задумати про таку категорію як семантичне ядро ??сайту . Про що йдеться? А про те, щоб в назві сторінок, в ключових словах були мовні одиниці, які б в повній заходів відповідали цільовим запитам користувачів. Дуже важливо грамотно формулювати назва цих посилань.
Крім усього іншого важливо формулювати засланні не тільки з прямим запитом, а й розбавляти їх нейтральними словами. Це може бути якісна характеристика товару, кількісна, географічна або будь-яка інша.
Враховуючи те, що посилання може посилювати релевантність сторінки, на яку вона веде, не варто нехтувати формулювати ці посилання відповідно до запитів користувача. чим більше посилань на сторінку, тим вище ймовірність, що вона підніметься в ТОР, який формується пошуковими системами по цікавого для нас запитом.

Опубліковано: 07/03/12 @ 02:03
Розділ Різне Читати далі...

За ексклюзивом - в інтернет

Будь-який студент-рекламщик з лекцій в університеті знає, що одним з ефективних способів продажу ексклюзивної або інтимної одягу є інтернет магазин. Тут багато причин. одна з них - ніхто не хоче бути схожий на сусіда по кріслу в маршрутному таксі. Представляємо вам унікальну пропозицію: . Щоб одягатися модно і стильно, набувати ексклюзивні моделі одягу, так само як і продавати їх варто спробувати інтернет. Сучасні моделі, про які не ясно - будуть вони користуватися успіхом чи ні, ми рекомендуємо вам вивісити в інтернеті. Будуть реагувати? Будуть готові вкладати гроші? Ви отримаєте свій прибуток. А якщо будуть сумніви, то ви нічого і не втратите.
Особливий вид одягу - це нижня білизна. Якось не дуже прийнято у наших покупців довго і прискіпливо вибирати собі білизну. Розглядати фасони трусів, майок. Інша справа інтернет - сиди собі і розглядай. Без всяких пильних поглядів і питань.
Торгівля через інтернет, крім усього іншого, економить час і сили.

Опубліковано: 07/03/12 @ 02:02
Розділ Різне Читати далі...

На все готовеньке

Останнім часом дуже ефективною виявляється торгівля через мережу інтернет. Якщо ви прийняли рішення про це, то вам потрібен готовий інтернет магазин . Тонкощів дуже багато. І повірте мені, охопити їх тим, тому хто не має досвіду роботи в мережі дуже складно. Тому краще довіритися професіоналам. І тоді вони вирішувати питання з отримання доменного імені. А також визначаться з хостингом. Вони створять вам, власне кажучи, інтернет магазин та узгодять з вами його дизайн. Ви будете мати можливість для консультації. А створений сервіс буде мати технічну підтримку.
Ну і нарешті, не треба забувати про розкручування інтернет магазину. Тут є складності. Тому що в онлайн все не так як в оффлайн. До речі, зовсім не обов'язково купувати інтернет магазин у власність. Адже ви не впевнені в тому, що ваш магазин почне швидко окупатися. Та й взагалі, для вас це просто проба сил. В цьому випадку інтернет магазин можна просто орендувати. Ну і ще, створення інтернет магазина - це півсправи.

Опубліковано: 07/03/12 @ 02:01
Розділ Різне Читати далі...

Зустрічають по одягу

Якщо хтось у відповідь на питання "скільки коштує дизайн сайту?" дасть миттєвий відповідь - остерігайтеся спілкуватися з цим дизайнером. Швидка відповідь означає тільки одне - вам називають ціну по максимуму. Цілком зрозуміло, що складається з урахуванням різних умов, що пред'являються до сайту. А сюди входить все: кількість сторінок, функціонал, інформація про відвідувачів.
Умовно сайти можна розділити на три групи: економ-клас, бізнес-клас і віп-клас. Економ-клас передбачається для сайту-візитки або вкрай обмеженого інтернет-каталогу. Сайт бізнес-класу створюється для серйозних корпорацій. Це умова і для інтернет-магазина. В даному випадку вибудовується грамотно сформульована структура і серйозна графіка. Та, що характеризується словом "якісна". Віп-клас характеризуючи креативом. Такий дизайн створюється для іміджевих інтернет-ресурсв і промосайт.
Звичайно, вартість дизайну сайту величина не заморожена. Можливі зрушення. Причому серйозні. Як в ту, так і в іншу сторону.

Опубліковано: 07/03/12 @ 02:00
Розділ Різне Читати далі...

Донецький хакатони , або " Донбас порожняк не жене !"

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Завдяки ініціативі активістів донецького Кава-і-коду Паші Резнікова та Сашка Литовченко, 25-26 лютого на площах комп'ютерної академії «ШАГ» стало можливим проведення шостого в Україну і першого в Донецьку ДОУ хакатони. Перш за все варто відзначити, що Донецьк не претендує на першість серед IT-міст України, і до недавнього часу великі IT-події обходили наше місто стороною. Але цю зиму по праву можна вважати революційною: у Донецьку пройшов цілий ряд заходів. Тут і перша зустріч Donetsk QA Community, і регіональний фінал конкурсу «Золотий байт», і First Social Media Camp, і друга зустріч donetsk.рy, і AT.info посиденьки, і, звичайно ж, хакатони! Забігаючи вперед, хочеться з гордістю сказати, що хакатони в Донецьку відтепер носить звання наймасовішого в Україну.

Опубліковано: 06/03/12 @ 03:23
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 6: Коментарі Георгія Серебренникова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Після першого тижня, насиченою креш-тестами , ми вирішили трохи зменшити темп: тепер нові випуски будуть виходити двічі на тиждень, по вівторках і четвергах. Сьогодні "сеанс чорної магії з повним викриттям" знову проводить Георгій Серебренников, VP of Engineering в Grammarly (дізнатися більше про це експерта можна з Профіт-Шоу XIV ). Нагадаємо, що якщо ви хочете отримати коментарі та рекомендації щодо покращення вашого власного резюме, ви можете надіслати його за адресою crashtestcv@dou.ua. CV # 1 It is a badly formatted and constructed resume. Where is education section? That information should be right under "Experience" header, together with start/end dates, and short company description. Please remove that. How do you know: I may like people who drink, play cards and love women. :-) Winston Churchill used to say: He has all the virtues I despise and none of the vices I admire. CV # 2 I did like the format overall.

Опубліковано: 06/03/12 @ 12:58
Розділ Різне Читати далі...

По свіжих слідах HR - Friday «Навчання в IT »

По свіжих слідах минулої HR-Friday вирішила поділитися своїми враженнями. Вибираючи формат цієї зустрічі, присвяченій навчанню в ІТ, пішли на ризик - і в плані аудиторії (зібрати разом тренерів, decision makers компаній в галузі навчання, HR-ів), і в плані формату - панельних дискусій. Було пізнавально! ? При організації цього заходу мені особисто і егоїстично хотілося отримати відповіді на ряд питань. А після нього виникло відчуття, що список цих питань ще збільшився. А причина цього і, як на мене, відмінна риса усієї зустрічі - те, що кожен говорив на HR-Friday про те, що його турбувало. (Де ж, як не на HR-Friday, про це говорити!? ?) Правда, зважаючи на різнорідності аудиторії і ліміту часу до спільних конструктивних дискусій навколо більшості обговорюваних проблем дійти не вдалося. Зате мета «отримати різні думки» - досягнута. А якщо про головне, то, мені здається, висновки після цієї зустрічі - як після гарного тренінгу, у кожного будуть свої.

Опубліковано: 06/03/12 @ 09:47
Розділ Різне Читати далі...

Щоб розробники не бігали, або Delphi назавжди

Останнім часом на DOU з'явилося безліч конфліктних постів від менеджменту аутсорсингових і продуктових компаній на тему того, що розробники перебігають з розробки «власного цікавого продукту» на «тупу, сумну аутсорсную роботу», яка приносить на 500 доларів більше. Це цілком явна проблема, але, як і з будь-якою проблемою, можна вічно скиглити про її наявність, а можна і вирішити. В даному випадку оптимальним буде технічне рішення - підібрати таку технологію або середовище розробки, яка одночасно дозволить і випускати продукт гідної якості, і залишити розробника конкурентним в продуктовому бізнесі, але неконкурентними в аутсорсном. Конкуренція в продуктовому бізнесі не так страшна, так як вам доводиться боротися за розробника тільки всередині, відсікаючи від нього зовнішніх споживачів послуг, що знижує ціну і робить розробника більш передбачуваним.

Опубліковано: 05/03/12 @ 03:07
Розділ Різне Читати далі...

IT -освіта в компаніях: огляд можливостей

Проблема якості освіти в українських вузах обговорювалася неодноразово, не рідше піднімалося питання про те, як все-таки знайти першу роботу ще вчорашньому студенту, не маючи досвіду і потрібних практичних навичок. Однак експерти твердять, що попит на програмістів в нашій країні високий, на форумах обговорюють елітарність професії, високі зарплати і т.д. Складно не піддатися спокусі спробувати свої сили на цьому шляху. Дана стаття - короткий огляд варіантів вирішення проблеми працевлаштування або хоча б придбання такого необхідного досвіду і навичок роботи в команді професіоналів. © Materialise
Тренінг-центри Досить зайти на сайт будь IT-компанії з рейтингу ТОП-25 на ДОУ , щоб знайти перше рішення проблеми. Практично кожна з них паралельно з розробкою проектів займається освітньою діяльністю у власних тренінг-центрах, де проводяться курси, семінари та вебінари.

Опубліковано: 05/03/12 @ 08:23
Розділ Різне Читати далі...

Інформаційні системи - в руки професіоналів

Пробачте мені, але кажучи про нашу комп'ютерної мережі та наших інформаційних технологіях я буду співати гімн аутсорсингу. Для тих, хто не знає, аутсорсинг передбачає передоручення якихось функцій іншій компанії, яка спеціалізується в даному напрямку. У нинішніх умовах не знаю, що б робив без цього аутсорстіга. Ось такий приклад: . Чому ІТ зрозуміло. Тому що наша мережа дуже розгалужена. Чому аутсорсинг зараз буду пояснювати. Чому москва - тому що компанія наша знаходиться саме тут.
Наша корпоративна мережа - більше 2, 5 тис комп'ютерів. Для того, щоб все це обслуговувати потрібен цілий відділ. З ними буде заважати працювати трудовий кодекс. Мало того, що платити будемо скажені гроші, але ще й нормований робочий день, лікарняні та достатньо не ефективна робота. З аутсорсингом таких проблем немає. Цілодобово перевіряється працездатність мережі. Знову ж цілодобово телефонна лінія для консультацій та допомогу через віддалений доступ.

Опубліковано: 05/03/12 @ 12:02
Розділ Різне Читати далі...

Не спалюйте мости

Будь-яка справа розвивається. Змінюються поняття, уявлення, оцінки. І, в якийсь момент, кожна компанія починає замислюватися про зміну хостера. - це ж та одяг, за яким зустрічають ресурс в мережі. Тому якось не серйозно солідної компанії хоститься у не дуже відомого постачальника послуг. Піти можна. Але, чим більше буде компанія, тим більше ви будете поставлені на потік і тим більше на вас покладуть відповідальність за підтримку вашого сайту. Наприклад, стежити за своїм доменним ім'ям. І не дай бог ви пропустите термін платежу, ви ризикуєте втратити своє унікальне доменне ім'я.
Але найбільша проблема - відсутність резервної копії контенту. Якось не заморочуються великі компанії на це. А контент може пропасти через будь-яких дрібниць. Просто зловмисник або неакуратний працівник може "прибити" ваш віртуальний хост. Але найпоширеніша штука - це платежі.

Опубліковано: 04/03/12 @ 11:56
Розділ Різне Читати далі...

19 травня, Київ - Конференція JEEConf 2012

Наприкінці весни, XP Injection запрошує вас до Києва на конференцію, цілком присвячену розробці на Java. JEEConf - це щорічна конференція, метою якої є зібрати разом всіх, хто використовує Java технології для розробки. Конференція спрямована в першу чергу на: сучасні підходи в розробці розподілених, високонавантажених і масштабованих систем з використанням Java інновації та нові напрямки в розробці додатків на Java цікаві архітектурні рішення, засновані на Java технологіях інтеграцію з іншими інструментами, мовами та бібліотеками для побудови сучасних додатків популярні напрямки і тенденції розвитку світу Java розробки Конференція JEEConf вперше відбулася в 2011 році і зібрала понад 400 учасників з 8 країн. Організатори потрудилися на славу і запросили 20 доповідачів з України, Росії, Білорусі, Сербії, Данії, Швеції, Бельгії та США. Вони провели 2 майстер-класу і 17 доповідей. У числі виступаючих 6 доповідачів світового рівня.

Опубліковано: 03/03/12 @ 03:09
Розділ Різне Читати далі...

Холодильник відмовився працювати

Ви прокинулися зранку, збираючись на роботу тягнете дверцята свого холодильника самсунг для того, щоб дістати звідти молоко і ковбасу, і розумієте - холодильник помер. Вам належить ремонт холодильника.
Ремонт холодильників самсунг краще всього здійснювати в спеціалізованих сервісних центрах. Хоча, є дуже багато інших компаній, які зроблять вам теж саме за ті ж, а то і за менші гроші. Треба розуміти, що всі ремонтні роботи здійснюються на дому. Вести холодильник до майстерні не треба. Майстер може приїхати до вас вже в день звернення. Спочатку пройде діагностика, потім протягом декількох днів - обслуговування. Сервісні центри можуть закінчити все в один день, тому що майстер приїде в машині, укомплектованої колосальною кількістю запчастин.
 Сформулюйте грамотно питання, які ви поставите при виклику майстра. Можливо ви можете отримати відповіді на них ще до дзвінка, зайшовши на сайт компанії-виробника холодильника.

Опубліковано: 02/03/12 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175