16 лютого, Київ - Відкрито набір на Курси по « Java: від новачка до професіонала»

Цей курс для тебе, якщо ти :
- хочеш в короткі терміни освоїти нову перспективну професію і заробляти хороші гроші ;
- бажаєш навчитися сучасним технологіям і можливостям даної мови ; - потребуєш підвищенні свого рівня кваліфікації ;
- плануєш отримати досвід участі в реальному проекті . Трохи статистики: - 25 % необхідної теорії і 75% практики ;
- Тривалість курсу I рівень = 1 місяць ;
- 40 ак.ч= 20 пар по 90 хв .;
- заняття 3 рази в тиждень ;
- 1 заняття 2 години;
- в групі до 8 чоловік;
- У кожному класі 12 сучасних комп'ютерів і 1 проектор . Програма навчання : Вартість I рівня: 1250 грн.

Опубліковано: 27/01/15 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Максом Розенфельдом , творцем глобуса Харкова

189 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Харків і мистецтві. У програмі: Про освіту Зміна курсу і батьки Світле майбутнє програміста Яка робота у художника Перші великі гроші Викладання Глобус Харкова Екскурсії по Харкову з Максом Розенфельдом Робота зі студентами Улюблена байка Книги у випуску : Зібрання творів - Аркадій і Борис Стругацькі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 27/01/15 @ 11:25
Розділ Різне Читати далі...

15 лютого, Київ - Майстер-клас « MongoDB - менше теорії, більше практики»

MongoDB - відмінний спосіб почати знайомитися з NoSQL світом, не в даючись в екзотику, яка вам ніколи не знадобиться. Це зрілий продукт , затребуваний на ринку. Вам буде корисний цей майстер-клас якщо ви знаєте, що таке бази даних , чули , але боялися спробувати щось нове з NoSQL рішень . Менше теорії, більше практики. Приклади швидкого вирішення класичних задач . Про тренера Олег Зінченко Працює з Symfony c 2009 року і Symfony2 з першої її alpha версії. Основний свій досвід Symfony2 отримав в американському стартапі Exercise.com , де працював протягом 4- х років , просуваючи cutting edge технології в комерційно успішні продукти. Зараз працює на позиції Symfony Expert в KNPLabs , ведуших компанії в галузі, що займається PHP і Symfony2 в часності . Проектує і розробляє Symfony2 додатки будь-якої складності . Використовує MongoDB з 2010 року. Любить Erlang . У темний час доби занурюється в пучину функціонального програмування .

Опубліковано: 27/01/15 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

17 березня, Дніпропетровськ - Форум для ТОП -менеджменту Software компаній « IT Spring »

17 березня в Дніпропетровську пройде перший в 2015 році форум « IT Spring » , цілями якого є обговорення поточного розвитку ІТ галузі в країні в цілому і в регіоні зокрема . Ключові теми для обговорення:
- прогнози розвитку Sofware Development галузі в 2015 році
- як збільшити обсяг продажів і заспокоїти замовників сьогодні
- як підвищити ефективність роботи компанії
- як розвинути ІТ галузь в Дніпропетровську Серед спікерів - керівники найбільших ІТ компаній України і Дніпропетровська - Тарас Кицмей , Юрій Антанюк , Валерій Шаров, представники органів влади - глава Агентства з електронного урядування Олександр Риженко та органів місцевої влади, представники Верховної Ради України, Також ми працюємо над залученням нових спікерів. Організатором виступає асоціація «Інформаційні технології України » спільно з ІТ компаніями Дніпропетровська. Це перший захід для топ -менеджменту в поточному році. Генеральний партнер - ISD , партнери заходу - Sitecore і Maxymizer .

Опубліковано: 27/01/15 @ 10:47
Розділ Різне Читати далі...

Чи можна наситити ринок IT, навчаючи дітей програмуванню

Програмування в Україні - це вудка , за допомогою якої можна ловити жирну рибу . Багато татуся - програмісти це розуміють, тому ще до народження своїх первістків починають фантазувати про те, як доця в три рочки напише свій перший скриптик на JS . Зрештою, якщо це вдалося 53-річному Обамі , то що вже говорити про дітей, які вбирають знання, як губка Боб ? Особливо якщо вдома сидить батько - програміст, а шафи так і ломляться під старовинними підручниками з С ++ , Unix і TCP/IP. Виростити з дитини програміста Наскільки це реально ? На цьому питанні сперечальники поділяються на два табори: консерваторів і прогресивних . Перші вважають , що людина народжується з певними навичками, і так і живе з ними все життя. Другі впевнені, що всьому можна навчитися. Довгий час наука була на боці консерваторів.

Опубліковано: 26/01/15 @ 11:27
Розділ Різне Читати далі...

За яким курсом IT -компанії видають зарплату - січень 2015

Представляємо свіжі результати опитування, в ході якого IT- роботодавці розповіли, за яким курсом платять зарплати своїм співробітникам . В аналогічному опитуванні минулого року відкрито надати дані погодилися 15 компаній , і більшість з них заявили, що орієнтуються на міжбанківський курс . Цього разу інформацією про свої порядках виплати поділилися 26 IT -підприємств. З компаній «великої п'ятірки» на запит відгукнувся лише Ciklum , інші не відповіли або ж послалися на комерційну таємницю. З наведених компаній більшість (62%) платять по Міжбанк: Anadea «Ми виплачуємо ЗП за комерційним курсом обслуговуючого банку на момент виплати» . Brightgrove «Зараз наша компанія виплачує зарплати за курсом долара на Міжбанку на день виплати зарплати». Сiklum « Співробітники компанії Ciklum отримують зарплату за минулий місяць до 10 -го числа поточного місяця.

Опубліковано: 26/01/15 @ 08:04
Розділ Різне Читати далі...

27 січня - Курс "Менеджмент в IT"

Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! Про курс :
Наш курс по менеджменту особливий. Ми не будемо розглядати теорію про методологіях розробки та рутину загальноприйнятих менеджментскіх функцій. Наша мета навчитися бути менеджерами своєї кар'єри. Ми будемо вчитися створювати команду своєї мрії , де плідно і комфортно працюється і досвідченим Senior і початківцям Junior інженерам .
Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного менеджера, який поділиться з вами своїми , перевіреними у справі підходами та інструментами, приносять приголомшливі результати в процесі управління командами та взаємодії з замовниками . Теми , які будуть розглянуті :
- Лідер - це позиція або набір якостей?
- Ієрархія в компаніях і глибокий зміст цього .
- Типові шаблони поведінки людей. - Ділове листування .

Опубліковано: 23/01/15 @ 01:17
Розділ Різне Читати далі...

29 січня - Курс "Менеджмент в IT"

Перше заняття ми проводимо безкоштовно .На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! Про курс :
Особливістю курсу є те , що ми не будемо розглядати на ньому традиційні підходи та інструменти менеджменту в IT, про які багато пишуть і говорять зараз. Мета курсу - навчити слухачів стати менеджерами своєї кар'єри. Ви будете вчитися створювати команду своєї мрії , де плідно і комфортно працюється і досвідченим Senior і початківцям Junior інженерам . Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного менеджера, який поділиться з вами своїми , перевіреними у справі підходами та інструментами , які приносять приголомшливі результати в процесі управління командами та взаємодії з замовниками . Теми , які будуть розглянуті :
- Лідер - це позиція або набір якостей?
- Ієрархія в компаніях і глибокий зміст цього .
- Типові шаблони поведінки людей. - Ділове листування .

Опубліковано: 23/01/15 @ 01:17
Розділ Різне Читати далі...

56-річний фізик - програміст: втекти з совка , виграти грант , стати американцем

Андрій Барашков - 56- річний програміст , кандидат наук, зараз працює IT- консультантом в міносвіти штату Луїзіана , США. Це інтерв'ю - розповідь Андрія про IT в СРСР, про те, як онук «ворога народу» емігрував до Нового Світу, і про труднощі програмування в зрілому віці. Студентські роки і перша робота Андрій , розкажіть , будь ласка , про ваше дитинство. Народився в 1958 в місті Находка Приморського краю. Мій батько - інженер-кораблебудівник , який працював у різних областях кораблебудування , по суті був засланий в цю Знахідку . Мама була піонервожатою , стала вчителем , пізніше - директором школи. Батько був сином ворога народу . Через два місяці після мого народження статус цей скасували , і через пару років ми повернулися назад в європейську частину країни. Осіли там , де була робота - місто Гороховець Володимирській області , де і пройшло все моє дитинство. Я не хотів працювати на заводі , як мій батько , - як і багато, мріяв бути льотчиком або космонавтом .

Опубліковано: 23/01/15 @ 10:54
Розділ Різне Читати далі...

iOS Digest # 2. HealthKit : перемагаємо старіння та збільшуємо длительность життя

Година скептіків спліває . Американські медики Вже назівають HealthKit революцією в Галузі охорони здоров'я. У листопаді 2014 року проект « ПостНаука » живити провідніх учених про причини старіння та Чинник трівалості життя . Можна віділіті 2 макропрічіні , что прізводять до руйнування та смерти організму людини :
- Механізми , закладені природою ;
- нездоровий способ життя , хвороби . На сегодня втручання у природу організму для управління трівалістю життя практікується вчені в експеримент над Тварини. Ведуться дослідження , однак про штучне подовжений життя реальних людей мови поки НЕ идет . Єдиним Шляхом Збільшення трівалості життя є робота з Чинник руйнування організму , что НЕ зумовлені природою людини . Це Включає :
1 . Попередження та лікування хвороб ;
2 . Здоровий спосіб життя . Таким чином , даже НЕ втручаючися у ДНК та стовбурові Клітини , ми все- ж таки можемо жити довше ! Добре известно , что комп'ютерна техніка - одна з причин Втрати здоров'я.

Опубліковано: 23/01/15 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

6 лютого, Одеса - Ciklum Odessa Speakers Corner : « Зустрічайте SDET в Одесі! »

Автоматизоване тестування стає все більш популярним і престижним напрямком . Зростає кількість роботодавців , що шукають таких фахівців, як Software development engineer in test ( SDET ) . Хто такі SDET , чим вони займаються , особливості їх роботи , відмінності від автоматизаторів QA і програмістів, і які їхні подальші перспективи - про це вам розкажуть наші фахівці у форматі Speakers ' Corner : 1 . Дмитро Єлькіна , SDET of Edgar Online project , з доповіддю « Шлях від automation QA до SDET ».
У доповіді расмотрю шляху проходження від automation QA до SDET , з чого починається автоматизація в QA, оцінка інструментів автоматизації, і також Дмитро відкриє завісу про роль мов розробки для SDET і особливості роботи з кодом. 2 . Олена Савінова , Unity 3d , з доповіддю « Троє в човні не рахуючи SDET'a »
Олена розповість які знання необхідні, які використовуються технології , інструменти та особливості робочого процесу.

Опубліковано: 22/01/15 @ 12:32
Розділ Різне Читати далі...

31 січня, Київ - Тренінг " Test Driven development in Java "

31 січня команда GeeksLab запрошує Java розробників до Одеси взяти участь у тренінгу «Test Driven development in Java ». Для кого:
Розробники, провідні розробники, team lead -и, системні архітектори з досвідом роботи з Java від 2 -х років, з розумінням принципів ООП. На тренінгу Ви :
- познайомитеся з основою TDD на проекті « з нуля»,
- отримаєте навички поліпшення коду в « legacy » проекті (безпечний рефакторинг ) ,
- навчитеся користуватися « мок - фреймфоркамі » ,
- отримаєте досвід управлінням залежностями за допомогою « dependency injection » - попрацює в парах за правилами XP ,
- дізнаєтеся про різні види тестів : « unit », « functional », « integration »,« acceptance »
- дізнаєтеся ряд « antiatterns »і« best practices » ,
і ще багато всіляких приємних практичних дрібниць Тривалість тренінгу :7:00 Програма тренінгу: День розпочнеться з невеликого вступного майстер-класу, в якому тренера продемонструють що таке TDD .

Опубліковано: 22/01/15 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

31 січня, Одеса - Тренінг " Test Driven development in Java "

31 січня команда GeeksLab запрошує Java розробників до Одеси взяти участь у тренінгу «Test Driven development in Java ». Для кого:
Розробники, провідні розробники, team lead -и, системні архітектори з досвідом роботи з Java від 2 -х років, з розумінням принципів ООП. На тренінгу Ви :
- познайомитеся з основою TDD на проекті « з нуля»,
- отримаєте навички поліпшення коду в « legacy » проекті (безпечний рефакторинг ) ,
- навчитеся користуватися « мок - фреймфоркамі » ,
- отримаєте досвід управлінням залежностями за допомогою « dependency injection » - попрацює в парах за правилами XP ,
- дізнаєтеся про різні види тестів : « unit », « functional », « integration »,« acceptance »
- дізнаєтеся ряд « antiatterns »і« best practices » ,
і ще багато всіляких приємних практичних дрібниць Тривалість тренінгу :7:00 Програма тренінгу: День розпочнеться з невеликого вступного майстер-класу, в якому тренера продемонструють що таке TDD .

Опубліковано: 22/01/15 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

26 січня, Київ - Курс « Automation for beginners : Selenium + Ruby »

Запрошуємо на курс по автоматизації тестування з використанням Selenium + Ruby. Для кого цей курс?
Цей курс присвячений автоматизації веб- додатків за допомогою Ruby : тут ви познайомитеся не тільки з автоматизацією , а й з прекрасним простою мовою програмування. Курс призначається для тих, хто хоче рости професійно і розвиватися в сфері автоматизації . Автоматизація тестування веб -додатків на Ruby настільки проста, що в межах цього курсу ми встигнемо освоїти багато особливостей і нюансів самої мови . Це дозволить вам не тільки писати тести, але робити це добре і грамотно. Мова дозволяє легко масштабувати і змінювати ваш проект (тестовий фреймворк ) . Ви освоїте все найнеобхідніше і навіть трохи більше, щоб оволодіти вмінням створювати надійний , правильно організований фреймворк для тестування веб -додатків, який буде відповідати всім вимогам і принципам ООП. У міру проходження курсу ви познайомитеся з « магією » творчого підходу до створення тестів на Ruby.

Опубліковано: 22/01/15 @ 12:06
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 19: Fastpool / Fastdev (Стокгольм , Швеція)

Ось уже й готовий наш девятнацатий випуск проекту «IT Євротур », в якому ми повернулися до циклу записаному ще при річному «IT Євротурі ». І ми все ще в столиці Швеції, Стокгольмі. Ми відвідали офіс компанії Fastdev і Fastpool ( аутсорс і дочірня продуктова компанія ) і поспілкувалися з CEO Fastpool , Сергієм Зубцовського . Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . P.S . Також ми зробили відео з CEO Fastdev , шведом і поговорили про плюси і мінуси російськомовних розробників . Екскурсія по дому Розмова про побут Екскурсія по офісу Розмова про роботу Бесіда з CEO Fastdev МістоСтокгольм , Швеція Площа188 км2 Населення872 тис . Місто існує з1187 В світіСтолиця і найбільше місто Швеції. Розташування містаРозташований на протоках , що з'єднують озеро Меларен з Балтійським морем.

Опубліковано: 22/01/15 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 170

Компанії Rails Reactor потрібен Big Data Engineer . Зарплата до $ 5000. Стартап IBDI , что працює на стику технологій великих Даних, лінгвістікі , антропології и статистики , запрошує на 1-3- місячне стажування , можливо Віддалене , Big Data інтернів . Компанія Code Rebel , розробник iRAPP Terminal Server , шукає в Одессе C ++/C/ObjC - програміста . Зарплата $ 2500-3000 . Drones developers просять про допомогу тихий, хто Вміє програмуваті на C ++ , Python або Java и не может буті на передовій . Компанія Murka games шукає гейм- дизайнера , что Вміє користуватись математичность моделями та інструментамі . Харківській Компанії MicroBilt Ukraine потрібен Web Query Language Developer . Зарплата $ 500 . Компанії Swivl , яка віготовіла и продала больше 25 тис . роботів - відеоасістентів , потрібен молодший UI/UX дизайнер . Зарплата від $ 800 . Івано-Франківська компанія НТМА запрошує на роботу інженера- конструктора SolidWorks зі знанням української мови .

Опубліковано: 22/01/15 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

7 - 8 лютого, Київ - хакатони " Програмісті допоможуть переселенців з Донбасу"

7-8 лютого в пріміщенні креативного простору « Часопис » відбудеться Національний хакатон на тему допомоги переселенцям з Донбасу - « ВПО хакатони ». Сьогодні Україна має помочь почти 500 тисячам осіб , Які віїхалі з окупованіх теріторій . У переселнців вінікає купа проблем прикладного характеру , Які треба вірішуваті вже. Смороду НЕ могут найти Швидко житло , роботу , садок для дітей , Перереєструвати бізнес , оформити в новий ВНЗ, вірішіті проблеми родічів та членів сім'ї ТОЩО . Основна ідея хакатону Полягає в розробці дієвіх IT- ІНСТРУМЕНТІВ - мобільніх Додатків та сайтів, что допомагають у вірішенні реальних проблем , Які вінікають у переселенців з Донбасу та Криму . Протяг 48 -годин безперервної розробки програмісті , дизайнери , Активісти , представник волонтерськіх ОРГАНІЗАЦІЙ та Державні службовці розроблятімуть IT -сервісі , Які допоможуть адаптуватіся у новому середовіщі .

Опубліковано: 21/01/15 @ 11:30
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати розробників Україна - грудень 2014

З 22 грудня 2014 року по 18 січня 2015 ми проводили черговий анонімний зарплатний опитування, в якому взяли участь більше 6000 осіб. Вихідні дані в CSV доступні на GitHub . Всі зарплати вказані в доларах США ( за курсом міжбанку ) , чистими (після сплати податків). Для оцінки зарплати у вибірках використовується медіана . Статті з результатами минулих опитувань тут ..b - typo img { max - width : 100% ;} . b - typo .hidden {/ * display : none ; */display : block ; width : 120px ;} Портрет учасників опитування 88,1 % чоловіків , 11,9 % жінок, у 83 % респондентів вищу освіту. 25 років - найпопулярніший вік, медіана - 26 років. Топ- 6 міст : Київ ( 46, 9%), Харків ( 16,5% ), Львів ( 10,7% ), Дніпропетровськ ( 8,6% ), Одеса ( 4,9%), Вінниця ( 1,9%). Рік тому на шостому місці був Донецьк з часткою 2,8 %, у травні частка впала до 2,1 %, тепер 0,56 % і 13-е місце.

Опубліковано: 21/01/15 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

28 лютого - 1 березня - WeBukovel 2015

Усім привіт !
Ми , Артем Трітяк і Юля Черняк , любимо катати і хочемо запросити вас на зимову тусовку в Карпатах - конференцію WeBukovel 2015. Програмування та зимові покатушки - ми взяли сміливість зруйнувати шаблони і об'єднати приємне з корисним. Дводенна конференція для всіх захоплених backend - розробкою з цікавими доповідями і, звичайно ж , катанням на лижах і бордах , пройде 28 лютого - 1 березня в Карпатах, на відмінному гірськолижному курорті Буковель.Традіціонно , відкриє її невелике п'ятничне pre - party ( 27 лютого) з серією коротких доповідей. Основні теми присвячені Ruby , Python і Node.js , різних підходах , досвід використання і фреймверках . Початок доповідей заплановано на обідній час, так що у всіх буде вдосталь часу накататися і насолодитися горами вранці . Список доповідей ви зможете побачити на сайті конференції webukovel.org.ua . Реєстрація вже відкрита .

Опубліковано: 20/01/15 @ 03:07
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Костянтином Погрібним , VP of Operations в CodeTiburon

188 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про PHP, менеджменті і своїй справі. У програмі: Про назви Про во'IT'і Перша робота Ковбой кодинг Кар'єра до ПМ Поради собі менеджеру До своїй справі Каліфорнійський стартап Шлюбне агентство і аутсорсинг Дауншифтинг посади Вибір технологій Китайський ринок Аутстафінг вбиває ринок Книги у випуску : Agile Estimating and Planning - Mike Cohn Deadline - Том Де Марко Clean Code : A Handbook of Agile Software Craftsmanship - Robert C. Martin Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 20/01/15 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170