Черговий ювілейний випуск подкасту , тема несподівана для нас самих : про Java БАДи

Ніщо не віщувало сюрпризів. Ми тільки стартували запис з наміром коротко поговорити про наші успіхи, підсумки, як в нашу студію постукав наш давній товариш. Мабуть від несподіванки запис була зупинена. Перезаписати випуск не було можливості, тому пропонуємо і вам послухати те, що ми дізналися про Java БАДи (біологічно активні добавки). У програмі: Враження за минулий рік Java таблетки Вітаміни на ГОА Військові розробки США Як швидко вивчити Java Спеціалізація таблеток Побічні ефекти Стек технологій Ціна QA таблетки та інші крім Java Реферальні системи Продажі в Харкові Кілька мов за раз Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft .
Дякуємо за допомогу в запису подкасту сервісу QuickBlox.com . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм» від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової.

Опубліковано: 01/04/15 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

25 квітня, Київ - Курси DevOps , Python, iOS , iOS Level Up

Web Academy запрошує на курси за наступними напрямками:
- Курс «iOS з нуля» - старт 25.04.2015 - Сб і Нд з 12: 00-15: 00
- Курс «Python з нуля» - старт 07.04.2015 - Вт і Чт з 19: 00-22: 00
- Курс «iOS Level Up» - старт 20.04.2015 - Пн і Ср з 19: 00-22: 00
- Курс «DevOps для сисадмінів» - старт 04.05.2015 - Пн і Ср з 19: 00-22: 00 Запит на програму курсу відправляйте на info@web-academy.com.

Опубліковано: 31/03/15 @ 12:29
Розділ Різне Читати далі...

2 квітня, Київ - Курс "Основи бізнес аналізу"

Запрошуємо на курс «Основи бізнес аналізу». Перше заняття ми проводимо безкоштовно. На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром, технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання! З метою, щоб учасники з різних сторін змогли подивитися на сферу бізнес аналізу, на останнє заняття ми запрошуємо продакт менеджера з компанії «Google». Заняття проходить у форматі вільного живого спілкування (online), кожен студент має можливість задати різні питання і дізнатися, як все відбувається в провідних IT компаніях світового рівня і що потрібно для того, щоб в один прекрасний день стати співробітником такої компанії.

Опубліковано: 28/03/15 @ 04:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: візи для роботи в США, рецепти успішних виступів , якби патерни були програмістами

Новини Petcube залучив $ 1,1 млн від AVentures Capital і Almaz Capital . Український стартап Augmented Pixels залучив $ 1 млн інвестицій і переїжджає в Кремнієву долину. Promodo, Telesens та інші компанії Харкова запускають міський IT-кластер . Innovecs придбала аутсорсингове підрозділ Tatem Games . Запущено грантовий фонд Борщ Foundation . Він підтримуватиме проекти, які спеціалізуються на технологіях подвійного призначення. Howto Які бувають робочі візи в США і як їх отримати . Дозвіл на роботу для власніків візи H- 4 . Як дизайнер шукав і знайшов роботу закордоном. How to Give Awesome Public Talks . A guide by an introvert. Як не робити IT-бізнес в Україні: уроки від Антона Карпенко . Створи свій бізнес, або Правила відбирання грошей у інвесторів . На старт, увага: як запустіті соціальний проект . Most common git screwups/questions and solutions . Конспект по Bash .

Опубліковано: 27/03/15 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Android дайджест # 4 : Android Auto , блиск і злидні ViewPager , швидкість відгуку програми

Новини і аналітика Android 5.1: швидкість, безпека і нововведення Програми для Android Auto: принцип роботи, публікація на Google Play Store, підтримувані пристрої та SDK . The Billion Dollar Startup Club . Зверніть увагу на кількість mobile first і must have mobile додатків. І більш стриманий погляд на це питання від Mark Cuban: 'Uber, Twitter, Facebook' driving a new tech bubble . Зміна в політиці Google Play Store: ручна перевірка додатків і нова система вікового рейтингування . Project Ara: everything you need to know . Meet Cyanogen, The Startup That Wants To Steal Android From Google . Велика розмовна стаття в американському Forbes. Заходи Android Community Meet-Up : зустріч спільноти київських Android-розробників. У цю суботу, 28 березня. Онлайн-курс на Coursera Programming Mobile Applications for Android Handheld Systems: Part 1 . Перший тиждень занять почалася 25 березня. Google і e-Legion відкривають безкоштовні онлайн-курси по створенню додатків на Android .

Опубліковано: 27/03/15 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

9 квітня, Київ - Курси " Автоматизоване тестування " і " Базова підготовка тестувальників "

Друзі! Не всі бажаючі змогли записатися в березневі групи базового та автоматизованого тестування, так як кількість місць в аудиторіях обмежена. Саме тому, було прийнято рішення стартувати паралельно ще дві групи, одну з Автотест, другу з базової підготовки. Зараз найкраща інвестиція - інвестиція в себе, свій розвиток! Тим більше, що пройти навчання ви можете по зафіксованим курсом - 1 $ = 15,0 грн. і, вже через пару-трійку місяців, влаштується на роботу із зарплатою в доларах!)
На даний момент охочих по 3-4 людини в кожну з груп. Якщо у вас або ваших знайомих є бажання почати навчання, будь ласка, відправляйте нам заявку через сайт. Організатор: QA Factoy Трохи про курс «Автоматизоване тестування. Selenium WebDriver. »: - Стартує, попередньо, 9 квітня 2015
- Тривалість 7 тижнів (30 годин, по 2 години 2 рази на тиждень - четвер, п'ятниця з 19:00 до 21:00). - Вартість курсу 6000 грн за весь курс. Оплата можлива частинами.

Опубліковано: 26/03/15 @ 04:16
Розділ Різне Читати далі...

11 - 26 квітня, Київ - Підготовка до здачі іспиту ISTQB Foundation level c гарантією результату

Запрошуємо пройти підготовчий курс до здачі іспиту ISTQВ Foundation Level з гарантією успіху! Якщо у Вас є досвід в тестуванні та знання англійської мови, Ви зобов'язані скласти іспит ISTQB і отримати свій заслужений диплом міжнародного рівня, а команда SkillUp, у свою чергу, зробить все для успішної підготовки. Наш тренер-професіонал відкриє багато практик тестування, розповість всі нюанси іспиту, надасть потрібні матеріали - повністю підготує Вас до тестування! З фінансовою гарантією результату! ISTQB-сертифікація в сфері розробки ПЗ надає фахівцям і компаніям унікальні переваги, а саме:
- Практичність.
- Загальносвітова популярність бренду.

Опубліковано: 26/03/15 @ 04:02
Розділ Різне Читати далі...

31 березня, Київ - Курс " Automation for beginners : Selenium + Ruby "

Тривалість: 10 занять.
Графік: понеділок/четвер (з 19:00 до 21:00). Запрошуємо на курс по автоматизації тестування з використанням Selenium + Ruby. Для кого цей курс?
Цей курс присвячений автоматизації веб-додатків за допомогою Ruby: тут ви познайомитеся не тільки з автоматизацією, а й з прекрасним простою мовою програмування. Курс призначається для тих, хто хоче рости професійно і розвиватися в сфері автоматизації. Автоматизація тестування веб-додатків на Ruby настільки проста, що в межах цього курсу ми встигнемо освоїти багато особливостей і нюансів самої мови. Це дозволить вам не тільки писати тести, але робити це добре і грамотно. Мова дозволяє легко масштабувати і змінювати ваш проект (тестовий фреймворк).
Ви освоїте все найнеобхідніше і навіть трохи більше, щоб оволодіти вмінням створювати надійний, правильно організований фреймворк для тестування веб-додатків, який буде відповідати всім вимогам і принципам ООП.

Опубліковано: 26/03/15 @ 01:44
Розділ Різне Читати далі...

31 березня, Київ - Курс "Менеджмент в ІТ "

Тривалість: 10 занять
Графік: вівторок/четвер (з 19:00 до 21:00) Перше заняття ми проводимо безкоштовно. На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром, технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання! Про курс:
Особливістю курсу є те, що ми не будемо розглядати на ньому традиційні підходи та інструменти менеджменту в IT, про які багато пишуть і говорять зараз. Мета курсу - навчити слухачів стати менеджерами своєї кар'єри. Ви будете вчитися створювати команду своєї мрії, де плідно і комфортно працюється і досвідченим Senior і початківцям Junior інженерам.
Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного менеджера, який поділиться з вами своїми, перевіреними у справі підходами та інструментами, приносять приголомшливі результати в процесі управління командами та взаємодії з замовниками. Теми, які будуть розглянуті:
- Лідер - це позиція або набір якостей?
- Ієрархія в компаніях і глибокий зміст цього.

Опубліковано: 26/03/15 @ 01:42
Розділ Різне Читати далі...

1 квітня, Київ - Курс «IT- рекрутинг »

Тривалість: 12 занять.
Графік: середовище (19: 30-21: 30), субота (10: 30- 15:00). Кому буде корисний курс «IT-рекрутинг» (підбір та управління персоналом в IT-сфері).
- Початківцям IT-рекрутерам, які хочуть «прокачати» рівень знань.
- Рекрутерам/менеджерам по персоналу не IT-компаній, яким необхідно ефективно закривати IT-вакансії.
- Молодим фахівцям, які хочуть освоїти професію IT-рекрутера.
- Тим, хто любить спілкуватися з людьми.
- Тим, хто хоче змінити професію і добре заробляти. Теми занять:
- IT-рекрутинг. Компанії. Технології. Люди.
- 1 правильне резюме - 1 дзвінок - 1 placement.
- Освоєння практичного інструментарію для ефективного пошуку IT-фахівців.
- «Полювання за головами».
- Листування з кандидатами. (Зустрічають по «милу» проводжають по Уму).
- Немає нічого ефективніше, ніж просте співбесіду.
- Майстерне взаємодію з людьми.

Опубліковано: 26/03/15 @ 01:26
Розділ Різне Читати далі...

23 травня, Київ - SQLSaturday Kiev

Зворотний відлік до третьої конференції SQLSaturday в Києві пішов! SQLSaturday - це одноденна безкоштовна конференція для розробників, адміністраторів, BI аналітиків, архітекторів баз даних та інших професіоналів, які працюють з SQL Server. Отже, конференція SQLSaturday Kiev, це:
- 5 паралельних потоків доповідей,
- Доповіді від провідних світових та українських фахівців,
- Унікальні доповіді з оптимізаторові запитів, - Поради щодо оптимізації SQL Server від експертів-практиків,
- Тонкощі роботи SQL Server про які ви не знали,
- Двоє авторів книг по SQL Server,
- Вісім Microsoft MVP (Сім з них по SQL Server),
- Два SQL Server MCM,
- Безліч нових знайомств,
- Призи від Microsoft, PASS, Pluralsight, Red Gate, Idera, SQLCentry, Wintelect, DevArt та інших компаній,
- Можливість зловити спікера в коридорі в перерві і поставити йому своє запитання:) Для участі необхідно зареєструватися на сайті конференції.

Опубліковано: 25/03/15 @ 11:12
Розділ Різне Читати далі...

25 квітня, Київ - Майстер-клас " NoSQL рішення в Android додатках " , Антон Мінашкін

Організатор: SmartMe
Спікер: Мінашкін Антон NoSQL крокує по планеті величезними кроками, ця тенденція не пройшла і повз мобільних платформ. Незважаючи на домінування SQLite у світі мобільного розробки існують і альтернативні рішення, які не тільки не поступаються в чому старшому реляційному братові, але й мають свої переваги. На майстер-класі ми розглянемо NoSQL рішення на платформі Android, які доступні на ринку зараз, які у них переваги і недоліки, а також, в яких випадках яке рішення необхідно застосувати. Ставь на свій лептоп Android Studio + Android SDK і будемо разом ламати стереотипи про способи зберігання даних в мобільних додатках. Про тренера Антон Мінашкін Android розробник з 5-річним стажем, співзасновник спільнот GDG Kremenchug і IT Kremenchug. В якості спікера виступав на UA Mobile'14, конференції «IT-ПЕРСПЕКТИВА», Kyiv Android gathering, Android Dev Club і ін. На даний момент займає посаду Android Developer в GlobalLogic.

Опубліковано: 25/03/15 @ 10:45
Розділ Різне Читати далі...

Останні дні літа

Ну що, майже рік не писав нічого про ПАММ-рахунки, а тепер тільки підсумок підвести. У мене на акаунтах, у підсумку, поховано ~ 140к $. В основному FX-Trend, шматочок (не знаю який, нібито «аудит» проходжу) на Panteon. 50к з балансу на висновок навіщось поставив: В іншому так: Нафіга, питається, стільки на балансі тримав? У якомусь сенсі я вірив в компанію, точніше, я вірив, що все відбуватиметься не так. Зливатися (у разі так собі перспектив) повинні були окремі умовні «вероніки», а не компанія цілком. Що сталося? Думаю, на рахунках перекриття була незначна частина, решта валялося в рублях/гривнях і стабільно пілілось. Мені прикро навіть не за ці ~ 140к $, а швидше за тих рефов, які не встигли окупити вкладене. Втім, я свій експеримент проводив з 2011 року, деякі з рефов в плюсі ??на десятки-сотні тисяч $. Суджу в т.ч. по своєму негативному партнерського сальдо за останній рік. Сальдо це різниця введення і виведення.

Опубліковано: 20/03/15 @ 09:55
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 25 : Baker Hughes ( Делфт , Нідерланди)

Ось уже й готовий наш двадцять п'ятого випуск проекту «IT Євротур», в якому ми дісталися до одного з міст Нідерландів, Делфта. Ми відвідали офіс компанії Baker Hughes і будинок одного з девелоперів, що працюють в цій компанії. Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску. Екскурсія по дому Розмова про побут Екскурсія по офісу Розмова про роботу Повний випуск Місто Делфт, Голландія Площа 24,08 км2 Населення 96168 Місто існує з 1246 В світі місто і громада в Нідерландах , в провінції Південна Голландія , на півдорозі між Роттердамом і Гаагою .

Опубліковано: 19/03/15 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 178

Стартап Newzmate , Який Нещодавно получил $ 300 тис. інвестіцій для розвитку свого сервісу Traqli , шукає Node.js розробника . Одеській Компанії AB Soft для розробки цифрових біноклів потрібен Embedded Developer. Львівській Компанії Edvantis Software потрібен Image Processing Scientist , бажано кандидат наук. Харківській Компанії Mirantis потрібен Haskell/Python developer . Компанії Moonion потрібен в Одессе адекватно PHP-програміст . Чи не перфекціоніст, а оптімаліст. Ciklum запрошує на роботу в Днепропетровске GUI C ++ інтерна . Компанії ProFIX потрібен молодший IT-аналітик . Готові Розглянуто випускників без досвіду роботи. Samsung шукає Dutch , Danish, Lithuanian , Slovenian , Irish , Urdu и Vietnamese лінгвістів. Український фармацевтичний інститут якості запрошує на роботу системного адміністратора . Комп'ютерів в офісі 15, БФП - 4. Донецький національний університет шукає у Вінниці стресостійкого веб-дизайнера . Приватбанку у Львові потрібен поліграфолог .

Опубліковано: 19/03/15 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

Шкідливі поради : як вижити в IТ -компанії

Якщо на роботі доводиться виживати, це якась неправильна робота. Але буває так, що опиняєшся не на своєму місці. Або на своєму, але завчасно. Те HR'и самі спокушають командирськими лампасами, то спрацьовує дух конкуренції, і вже не хочеться відставати від 23-річних сеньйорів, то раптом криза починає щучіть так, що погоджуєшся на будь-яку роботу, навіть якщо атмосфера там ні до біса і процеси налагоджені кепсько. Аби вижити. Але де наша не пропадала! Відразу уточню, що мова не йде про випробувальний термін. Там є свої особливості , які не завжди застосовні до режиму звичайної роботи, тому говорити будемо про проміжок «після вдалого завершення випробувального терміну». У виживанні на роботі є два основних вектора: професійний і соціальний. Тобто вектор молодцяі другана. Обидва параметра взаємодоповнюють один одного: чим більше людина професійний, тим більше він може дозволити собі бути асоціальним.

Опубліковано: 18/03/15 @ 11:34
Розділ Різне Читати далі...

6 квітня, Київ - Курс « Java: від новачка до професіонала»

Цей курс для тебе, якщо ти: - хочеш в короткі терміни освоїти нову перспективну професію і заробляти хороші гроші;
- бажаєш навчитися сучасним технологіям і можливостям даної мови;
- потребуєш підвищенні свого рівня кваліфікації;
- плануєш отримати досвід участі в реальному проекті. Трохи статистики: - 25% необхідної теорії і 75% практики;
- Тривалість курсу I рівень = 1 місяць;
- 40 ак.ч = 20 пар по 90 хв .;
- Заняття 3 рази на тиждень ;
- 1 заняття 2 години;
- У групі до 8 чоловік;
- У кожному класі 12 сучасних комп'ютерів і 1 проектор. Програма навчання: Вартість I рівня: 1250 грн.
Детальна інформація у нас на сайті: it.maup.com.

Опубліковано: 17/03/15 @ 03:14
Розділ Різне Читати далі...

25 березня, Київ - Майстер-клас від зіркового Agile - гуру Тома Гілбі : Lean Quality Assurance

Існує безліч способів забезпечення кращої якості продуктів за менший час. Але не завжди тестировщики відповідальні за доставку цієї якості. Це скоріше відповідальність CIO, CTO, QAmanager-ів. 25 березня 2015 відбудеться майстер-клас Lean Quality Assurance ! Один з найдосвідченіших agile тренерів Том Гілбі, використовуючи практичні приклади, розповість про ефективні QA методах та їх використання в проектах. Майстер-клас буде цікавий CIO, CTO і QA фахівцям, які хочуть в короткі терміни і без вкладень поліпшити якість розроблюваного продукту.
Весь заробіток класу Том віддасть на благодійні потреби (допомога біженцям, жертвам військових дій, і т.д.), докладні звіти будуть опубліковані. Записатися можна тут .

Опубліковано: 17/03/15 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

30 - 31 травня, Київ - RubyC - 2015 - третя конференція з Ruby і Ruby on Rails

30-31 травня 2015 компанія Svitla Systems проводить третю конференцію з Ruby і Ruby on Rails Запрошуємо розробників всіх рівнів на одну з найяскравіших київський Ruby конференцій - RubyC-2015 . Вас чекає два дні присвячених останніх новин, трендам і кращим проектам на Ruby. Ви з користю проведете вихідні, наберетеся нових ідей і познайомитеся з кращими західними доповідачами. До нас вже пакують валізи RubyHero-2014 Ara.t.howard (США), Julian Cheal (Великобританія), Lourens Naud? (Португалія), Bozhidar Batsov (Болгарія), і що особливо приємно Ben Lovell (Великобританія), який виступав на RubyС торік . Список ще далеко неповний, тому якщо хочете приєднатися до команди спікерів - заповнюйте форму на сайті конференції rubyc.eu/#speakers . Організатор, Svitla Systems, висловлює особливу вдячність компанії Soft Serve .

Опубліковано: 17/03/15 @ 11:25
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Калашниковим , Senior Java / Android developer'ом

195-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». У подкасті піде мова про Java, англійська мова та Сеньорита. У програмі: Senior в 26 років Про во'IT'і Вибір компанії в невеликому місті Виплати зарплати Російський Ерамов Сезонна зміна робіт Англійська мова Навчання Специфіка Android Шведська мова Корпоративні подорожі Книги у випуску: Чоловіки з Марса, жінки з Венери - Грей Джон Після трьох уже пізно - Ибука Масару Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft .
Дякуємо за допомогу в запису подкасту сервісу QuickBlox.com . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм» від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової. Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 17/03/15 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175