За яким курсом IT -компанії видають зарплату : офіційні коментарі

via Shutterstock . У зв'язку зі стрибками курсу долара минулого тижня ми вирішили запитати у українських IT -компаній , за яким курсом вони виплачують зарплату своїм співробітникам . Відкрито надати інформацію погодилися 15 компаній , їхні відповіді знайдете нижче . Також існує «народна » версія опитування, зібрана інсайдерами , які побажали залишитися анонімними. Однак зазначені в ній дані офіційно ніким не підтверджені. За результатами аналізу ринку праці програмістів в 2009 році , більш ніж у 75 % IT- фахівців ця сума прив'язана до долара, або вони отримують євро компенсацію. За даними «кризових » опитувань ДОП в 2008 і 2009роках , 27 % роботодавців платили своїм співробітникам за курсом міжбанку , 24 % - по курсу НБУ. Курс долара в українських ІТ -компаніях Binary Studio
«Компанія платить зарплату за середнім курсом міжбанку за місяць». Сiklum
« Співробітники компанії Ciklum отримують зарплату за минулий місяць до 10 -го числа поточного місяця.

Опубліковано: 10/02/14 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : відставання освіти , красивий код , Git -поради , на захист Scala , хороші і погані техліди

Добрий день , шановні читачі. Новини Компанія 37signals змінює назву на Basecamp і концентрує сили на однойменному продукті. Яндекс відкриває офіс в Берліні . Вже є вакансії для C + + розробників . Коммерсант склав рейтинг російських інтернет- мільйонерів . Сатья Наделла призначений генеральним директором Microsoft . Kentucky Senate passes billto let computer programming satisfy foreign - language requirement .
Генпрокуратура , ФСБ і МВС Росії оголосили війну біткоіни . Коментар Дурова . Думки Едуард Рубін : Поки ІТ- галузь розвивається нинішніми темпами , освіта не встигатиме за кадровими потребами. Ольга Белькова : Чи варто програмістам йти в політику? Про хороших і поганих техлідах . Розробка Колекція посилань для тестувальників від Дмитра Жарія , яка може підказати з чого почати новачкам і куди рухатися далі ветеранам . На захист Scala . Великі зміни в Erlang'е . Чому jQuery може бути потрібнимнавіть коли « youmightnotneedjquery ».

Опубліковано: 07/02/14 @ 11:38
Розділ Різне Читати далі...

15 лютого, Київ - Dart Flight School в Києві

Dart'у стукнуло 1.0 і тепер він готовий до польоту ! Протягом лютого спільноті розробників по всьому світу проводять івенти присвячені цій події . Київська Google Developers Group пропонує всім приєднається до цього глобального події. 15-го лютого, в суботу , в SkyPoint ( Ciklum ) ми будемо проводити « Школу Польотів Dart ». У перебігу дня у Вас буде можливість познайомиться з платформою Dart , спробувати Dart на CodeLab , і реалізувати свою ідею в невеликому Dart - хакатон . На івент Ви зможете поспілкуватися з Ігорем Львівським - досвідченим Dart - розробником , автором популярного веб- фрейворка Start , а так само з Валентином Шибанова - активним ентузіастом веб- технологій гугл , со- координатором GDG Kyiv Center . Участь безкоштовна . Обов'язкова умова - зареєструватися тут: Також дуже рекомендуємо наявність ноутбука з встановленим Dart Editor : www.dartlang.org/tools/editor Програма івенту та додаткова інформація доступу на сайті uadartflight.appspot.com/ru .

Опубліковано: 07/02/14 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 122

Prom.uaвідкриває новий напрямок - розробка мобільних додатків і запрошує на роботу iOSі Android розробників , у яких буде повна свобода з проектуванням архітектури і підбором команди розробників . Matrix42 Ukraine шукає старшого QA інженераз хорошим знанням Windows. Зарплата $ 2000-3000 . E - commerce компанія modnaKasta.ua запрошує на роботу CTOз" Can do " attitude і 8 + роками досвіду . Резидент EastLabs стартап Danceter , соціальна платформа і гід по подіях танцювальної індустрії , шукає Full- stack веб -розробникана посаду СТО . Зарплата $ 1500-2500 . Донецької компанії IDAP Group потрібна Middle/Senior Ruby Developer. Зарплата $ 1000-3000 . Споглядання павичів без хвоста. Компанії Golden Planet потрібна старший PHP - розробник. Офіс в пентхаусі в 5 хв від метро (камін додається). Зарплата $ 2500-3800 . Автомобільний сайт AUTO.RIA.com шукає PHP -розробникау Вінниці. Зарплата 18 000 грн. 45 днів оплачуваної відпустки . hotline.ua шукає PHP/MySQL розробника.

Опубліковано: 06/02/14 @ 08:50
Розділ Різне Читати далі...

Чому фейлов - добре ?

Нещодавно на форумі з'явилася теза , що true Senior'и ніколи факапят . Я не згодна з такою постановкою питання. С формальної точки зору, забезпечити в проекті повну відсутність помилок неможливо. Можна зменшити їх кількість до розумної межі . Наприклад , усунути всі критичні . Так само йдуть справи і з помилками в більш широкому сенсі цього слова. Так чи інакше , фейлов все. І це нормально . І навіть більше того , це добре. І ось чому: 1 . Чи не фейлов тільки той , хто нічого не робить Idea imagevia Shutterstock Всім знайома істина , але нікому не хочеться про неї пам'ятати. Якщо нічого не робити , то і помилок не буде, і нести відповідальність за наслідки не доведеться. Та й жити простіше , але тільки навіщо ? Нецікаво ж . Жив-був студент- гуманітарій , назвемо його Василем . Була у Васі мрія: подарувати своїй матері Cadillac Fleetwood 60 Special , як у Елвіса . Днями Вася вивчав китайську філологію , а ночами грав в онлайн -ігри.

Опубліковано: 03/02/14 @ 08:19
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: інфраструктура Twitter , користь опенспейсов , секрети віддаленої роботи , реформи ІТ в Європі


Добрий день , шановні читачі. Новини The RedMonk Programming Language Rankings : January 2014 . Представлений реліз FreeBSD 10.0 . У Гітхаба новий CEO . Дуров продавсвою частку вКонтакте і скоро покинепост гендиректора. Google продав Motorolaкомпанії Lenovo за $ 2.91B і купив Artificial Intelligence стартапDeepMind за $ 400M . Команда вихідців з Nival створила компанію Red Beat . Збираються використовувати організаційний підхід Valve. З'явилася інфографіка про найдорожчі стартапи світу . Європа буде реформувати свій ІТ -сектор . Про роботу MongoHQ розповідає про секрети віддаленої роботи . Про користь опенспейсов. CEO компаній Кремнієвої Долини домовилися платити поменше. Розробка Розповідь про те як в Fog Creek прискорювали Trello. Як виграти в грі «камінь , ножиці , папір» за допомогою математики. Результати змагання Grand C + + Error Explosion . You might not need jQuery - добірка рецептів. Корисні HTTP Security headers .

Опубліковано: 31/01/14 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

Реально відчутні вигоди приєднання до Яндекс.Директ

У Профіта чергова акція , а я тільки схаменувся ) . Мабуть зима позначається , вона у нас все-таки настала ... хоч кінець січня , а один чорт несподівано на Кубані снігу навалило . Що хотів сказати: приєднуйтесь , друзі , до акції « Подвійний Профіт » , що проводиться Центром обслуговування партнерів мережі Яндекс.Директ «Профіт Партнер » , і отримуйте колосальні вигоди. Участь в акції дозволить не тільки стати партнером найефективнішою в Рунеті системи інтернет -реклами , але й виграти чудові призи. Крім того , деякі учасники акції отримають прямий фінансовий дохід. Однак , про все по порядку.

Опубліковано: 30/01/14 @ 12:46
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 121

Компанія Daxxшукає Java/Python розробника з релокацію в Амстердам . Обіцяють повну підтримку до, під час і після релокації . Дніпропетровська студія веб -дизайну і розробки 3A шукає старшого PHP -розробника. Зарплата $ 2500-3000 . Адекватний ПМ . 500px шукає старшого Android -розробника, який може стати першим співробітником компанії в Києві. Компанія 4Sync Inc . , яка спеціалізується на розробці хмарних технологій зберігання даних , шукає Java Web розробника . Офіс з видом на Софіївський собор . стартапів Твоє Думка 360 ° потрібна PHP-разработчік/партнер. Лідер дейтинг -сервісів у Великобританії Cupid PLC шукає в Дніпропетровську чи Запоріжжі Product manager'а. Є готовність компанії інвестувати в самі неординарні , складні і дорогі ідеї. Шаховий портал ua - chess.com шукає дизайнера інтерфесом. Оплата - 20 % частки проекту . ISD Group запрошує на роботу перспективного дизайнера - інтерна. Тривалість стажування : 3-6 місяців.

Опубліковано: 30/01/14 @ 08:51
Розділ Різне Читати далі...

9 лютого, Київ - Ciklum Dynamics Education Course

Dear friends , if you have :
· Good command of English ( Upper Intermediate )
· Technical background ( DB management , SQL , object oriented programming language )
· Business processes knowledge
· Experience in programming Then
Kiev is glad to invite you to take part in " Ciklum Dynamics : AX developers ' internship course " . The course is designed for the students of the 5th course and University graduates who has profound knowledge in required fields . Internship presupposes after a short study to be involved in the business process . We offer a great opportunity :
· To get trained in Microsoft Dynamics AX ;
· To be trained as a developer in one of the most popular ERP system ;
· To work in international environment with highly professional developers ; Classes will take place at Ciklum head office ( Amosova Str . 12 ) .

Опубліковано: 29/01/14 @ 11:34
Розділ Різне Читати далі...

ТОП - 25 найбільших IT -компаній України , січень- 2014 : три лідера по три тисячі

Початок 2014 року в IT -галузі України ознаменувалося тим, що вже третій компанія переступила планку в 3000 співробітників. Відкривши нові офіси в Києві та Харкові , аутсорсинговий гігант SoftServe збільшив свій штат на 506 осіб , і тепер впевнено займає 2 - е місце рейтингу . Схоже , що компанія і надалі не збирається зупиняти динаміку - про це говорять 3 сотні відкритих вакансій та плани вирости в 4 рази . Як і в торішньому огляді , перше місце топа займає компанія Luxoft . EPAM Systems , срібний призер минулого топа і лідер двох попередніх , навпаки , помітно зменшив темпи зростання і опустився на 3 сходинку . Штат компанії зріс лише на 30 осіб ( 1 %) - це в 5 разів менше , ніж за попереднє півріччя . Всього за термін з серпня 2013 по січень 2014 сумарна кількість фахівців 25 найбільших IT- компаній збільшилася на 1800 чоловік і склало 26 466 фахівців . Якщо говорити про річні підсумки , за 2013 сумарне число співробітників топових компаній зросла на 24 % ( 4808 особи).

Опубліковано: 29/01/14 @ 08:34
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Андрієм Лісточкіна , TechLead'ом Grammarly

140 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Франції, Норвегії , банках , Java і граматиці . Сьогодні з нами нова ведуча. Чекаємо ваших відгуків. У програмі: Про во'IT'і Робота в Іваново Робота в Москві і Парижі Банки та Cobol Opera і Норвегія PM в Дніпропетровську Grammarly Книги у випуску : Гра Ендер - Орсон Скотт Кард Гіперіон - Ден Сіммонс Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 28/01/14 @ 11:16
Розділ Різне Читати далі...

15 лютого, Київ - Open Mobile Hackathon KPI

15-16 лютого буде проведено відкритий хакатон « Open Mobile Hackathon KPI » на тему «Розробка мобільних додатків ».
Учасники повинні будуть зробити мобільний додаток для ідентифікації особи . Точне завдання буде оголошено в день хакатна . Учасники будуть розділені по командам по 3 людини (якщо у вас вже є готова команда - вкажіть це при реєстрації). Кількість місць обмежена .
Учасники , які покажуть кращі результати - зможуть продовжити свою кар'єру в одній з найперспективніших IT компаній - Luxoft . Також в перервах між кодінгом учасники зможуть послухати лекції від справжніх спеців в розробці мобільних додатків , поїсти піци , або ж пограти в настільний теніс і футбол . Більше інформації на сайті або ж у групі проекту.

Опубліковано: 25/01/14 @ 09:13
Розділ Різне Читати далі...

Чому не варто сильно довіряти статистиці откриваеми листів

Одним з найбільш ходових рекламних прийомів в Інтернеті сьогодні є поштове розсилання. Тим часом , багато рекламодавців незадоволені низькою , на їх думку , откриваеми листів. З невдоволенням рекламодавців стикався і я , кожен раз доводилося пояснювати , що та сама статистика откриваеми листів не зовсім точний, як думають багато хто. Зазвичай всі рекламодавці розраховують на хороший відсоток откриваеми , деякі взагалі розраховують на 80-90% , але на ділі за статистикою цей показник виявляється набагато нижче. У підсумку до автора розсилки звертаються незадоволені замовники з проханням пояснити , чому так мало людей читає їх розсилку . У цій статті ми спробуємо розібратися з причинами статистично низькою откриваеми електронних листів. Щоб не бути голослівними , будемо спиратися на реальні дані , які , на жаль , вдалося роздобути лише за 2010 рік, але не думаю , що в цьому відношенні щось сильно змінилося , якщо помиляюся - повідомте про це в коментарях , будь ласка. Отже , в 2010 р.

Опубліковано: 23/01/14 @ 07:48
Розділ Різне Читати далі...

6 лютого, Одеса - Odessa Ciklum Speakers ' Corner - Unity Night !

6 лютого в одеському офісі компанії Сіклум відбудеться безпрецедентний захід в рамках Ciklum Speakers ' Corner - Unity Night ! Всесвітньо відомий лідер у створенні ігрових платформ , компанія Unity Technologies , готова відкрити свої двері для всіх бажаючих. Співробітники компанії з Данії та Фінляндії поділяться секретами розробки одного з кращих ігрових движків в світі. Про що розповідатимуть на Unity Night ? 1 ) Building Quality Спікери:
· Agnieszka Loza/STE Team Lead , Denmark
· Elvis Alistar/SDET Team Lead , Denmark
· Kasper A Andersen/Toolsmiths Team Lead , Denmark Цей виступ буде присвячено тому , що ми робимо , щоб зробити Unity , як продукт , і як компанію приголомшливими . Kasper і Elvis розкажуть про команду автоматизаторів , а також про інструменти і фреймворками , які ми використовуємо для автоматизованого тестування .

Опубліковано: 23/01/14 @ 01:48
Розділ Різне Читати далі...

22 лютого, Київ - Майстер -клас « Верстка великих проектів - переходимо на наступний рівень»

22 лютого в Києві відбудеться майстер -клас « Верстка великих проектів - переходимо на наступний рівень » від Роберта Харитонова - керівника відділу розробки інтерфейсів в Одноклассниках . Що нового ви впізнаєте?
На майстер -класі ви не тільки розгляньте і розберете основні підходи розробки інтерфейсів , але й довідаєтеся як можна за пару простих кроків поліпшити , як і якість своєї верстки , так і її розширюваність , а також буде практична частина з детальним рев'ю (як під час майстер-класу , так і після). Більш детальний опис і план майстер -класу:
Кому буде цікаво?
верстальник і програмістам , які вже мають досвід у верстці і хочуть перейти на наступний професійний рівень.

Опубліковано: 20/01/14 @ 12:34
Розділ Різне Читати далі...

Міратех відкриває у Вінниці офіс і зацікавлений у співпраці з . NET і Java програмістами

Компанія Міратехповідомляє про відкриття нового центру розробок у Вінниці. Протягом січня колектив вінницького підрозділу складе 15 осіб , а до кінця 2014 року команда виросте до 50-100 чоловік. Компанія зацікавлена ??у співпраці з розробниками . NET і Java , а також з фахівцями з програмування пристроїв. Також Міратех вивчає можливості співпраці з Вінницьким профільним ВУЗом . Зокрема , компанія планує відкрити науково- технічну лабораторію для підготовки кваліфікованих фахівців. За словами Дмитра Філіпова , віце -президента Міратех з організаційного розвитку , у Вінниці зосереджена велика кількість талановитих програмістів. А тому в планах компанії - активний розвиток офісу в цьому місті. На сьогоднішній день Міратех має офіси в Києві , Харкові , Донецьку та Одесі. Всього в Україні в компанії працює 650 фахівців . «Ми плануємо , що в 2014 році кількість співробітників компанії в цілому повинно вирости на 20-25% , - розповідає директор з маркетингу Ірина Григор'єва.

Опубліковано: 17/01/14 @ 12:55
Розділ Різне Читати далі...

30 січня, Київ - Agile Pizza # 18

Запрошуємо на першу в 2014 -му році ( а за номером - вісімнадцяту ) зустріч спільноти гнучкої розробки , в Києві. У програмі: Зазвичай наша програма включає 1-2 «домашні заготовки» від SCRUMguides . Цього разу основні піца- інгридієнти - це : - Сережа Прохоренко в гостях з доповіддю про «мертвих зонах » та « пляшкове горлечко » потоку вимог , і специфіці їх комунікації в розподілених проектах. - Наташа Треніна продовжує демонструвати продуктові техніки на простих прикладах : на цей раз ми побудуємо Карту Історій Користувача .. по типовому ранку учасників. У фазі активної підготовки AgileBaseCamp ми вирішили ще раз подарувати учасникам AgilePizza можливість виграти квиток або знижку на конференцію. А якщо у нас залишиться час і «порох » для організованих дискусій - ми дістанемо з беклога нерозібраних тим , на вибір: - дисципліноване освоєння навичок ;
- онлайн- курси та альтернативні способи навчання;
- scrum - ban і інші модифікації скрам .

Опубліковано: 17/01/14 @ 09:55
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: що станеться з ІТ в Україні , тренди прийдешнього року , мудрість відомих програмістів

Добрий день , шановні читачі. Новини Google купить американський стартап Nest Labs , що спеціалізується на виробництві термостатів для житлових будинків і офісних приміщень за $ 3,2 млрд. Американець потрапив за грати через відісланого своєї колишньої запрошення в Google+ . « Міратех » створить підрозділ у Вінниці . Мові Tcl - 25 років . Інтерв'ю Як працює DataArt . Михайло Завілейський , генеральний директор . Аналітика На злобу дня : втрати IT- експорту можуть досягти $ 11 млрд у разі відмови від Євроінтеграції. Скільки коштує розробка комп'ютерної гри . Думки Чорна Рада : думки провідних діячів уанету про прийняте одіозному законопроекті. Технічні тренди прийдешнього року . А ось ще один прогноз , цього разу - про те , що буде актуально в розробці. Чергові міркування на тему опен- Спейсі. Картинка , занадто серйозна для розділу гумору. Нехай повисить тут ...

Опубліковано: 17/01/14 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

Кілька найцікавіших подій 2013

Новорічні свята закінчилися , а значить прийшов час повертатися до роботи. Насправді до роботи повернутися пора було вже давно , лежати на дивані 9 діб достатньо обтяжлива заняття і я , наприклад , всівся за комп'ютер вже 2 січня. А Ви ? Сьогодні , нехай з невеликим запізненням , я хотів би згадати кілька найцікавіших подій минулого 2013 року. Якщо щось упустив , чекаємо вашого коментаря. І не напружуйтеся сильно , це всього лише події 2013 року, а ось у що вони виллються в 2014 ... подивимося Подія 1 : Сьогодні безкоштовно скачав з торрента , а завтра Батьківщину продаси Росія завжди славилася необдуманими законопроектами , але в цей раз зачепила за саме живе - Інтернет. До виходу заборони на скачування з Мережі безкоштовного контенту , вибачте піратського контенту , простори павутини для росіян були більш -менш вільні. Тепер же , будьте ніби як люб'язні , дотримуйтесь авторські права їх володарів , причому в самому збоченому сенсі.

Опубліковано: 16/01/14 @ 01:48
Розділ Різне Читати далі...

Шлях розумного егоїста , або практична філософія в роботі

via Shutterstock . Не можна не визнати той факт , що тема овертаймів і ставлення до роботи в цілому є однією з найбільш обговорюваних на DOU . Кожен співробітник рано чи пізно стикається з питанням про те , чи повинен він працювати понаднормово і якщо так , то в яких межах ? За яким тарифом повинні оплачуватися переробки і що робити , якщо їх занадто багато? Чи виправдане змінювати місце роботи через б?льшей зарплати , і якщо так , то яка різниця в зарплаті є достатнім аргументом ? Чи повинен співробітник ставитися до проекту як до свого ? Спробуємо розібратися в цьому питанні , обравши в якості інструмента дослідження філософську концепцію розумного егоїзму. Що таке розумний егоїзм і чому він нам підходить ? Згідно Вікіпедії , розумний егоїзм полягає в умінні людини вирішувати свої проблеми, не обмежуючи при цьому прав і свобод інших членів соціуму.

Опубліковано: 16/01/14 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171