Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » продано , останній випуск - співбесіда

Подкаст куплений одним з українських медіа холдингів , це останній випуск подкасту в звичному форматі з Ольгою Давидової та Михайлом Марченко . Дорогі слухачі , подкаст куплений одним з українських медіа холдингів . Офіційна заява холдингу в найближчі дні буде опубліковано з усіма подробицями. А поки дозвольте подякувати вам , що всі ці довгі і насичені роки ви були з нами. Ваша підтримка та увага дуже важливі для нас. Цей випуск ми записували , коли переговори знаходилися у фінальній стадії , тому цей подкаст - наш експеримент. У нас періодично просять консультацій по темі проведення співбесід в IT компаніях. Одне з таких співбесід ми записали і ділимося з вами. Назва компанії не розголошується. Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - більше не інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 01/04/14 @ 10:32
Розділ Різне Читати далі...

4 - 5 квітня, Київ - Національний хакатон на тему комунікації та безпеки в умів конфлікту

Рада національної безпеки та оборони України та громадська платформа SocialBoost у партнерстві з ПРООН упершись в Україні проводять Національний хакатон на тему комунікації та безпеки в умів конфлікту . Що : Як Забезпечити ВЛАСНА БЕЗПЕКУ в умів конфлікту ? Як з- поміж безлічі новин та даних Повідомлень , Якими насіченій інформаційний простір , зверни найбільш достовірні джерела та отрімуваті чітку и легкий од для сприйняттів інформацію ? Як максимально Ефективно організуватіся з друзями , колегами чи Сусідами в умів конфлікту ? ВІДПОВІДІ на ЦІ питання планується отріматі во время конкурсу- хакатону National Human Security Hackathon за участю Громадського актівістів , програмістів , дізайнерів , фахівців з різніх областей. Як : Мі сподіваємось , что для комунікації , самоорганізації та взаємодопомоги для громадян , ЗМІ та військовіх за результати конкурсу будуть розроблені Робочі цифрові решение , сайти , плагіні , Додатки або ФІЗИЧНІ Пристрої .

Опубліковано: 31/03/14 @ 10:49
Розділ Різне Читати далі...

Ruby / Rails дайджест # 1

І знову п'ятниця , з чим вас вітаю . Значить , можна розслабитися і почитати свіжий дайджест по Ruby/Rails . У коментарях до попереднього випуску було багато класних посилань , більшість увійшли в цю статтю. Величезне вам спасибі , давайте продовжувати в тому ж дусі. Разом ми зможемо збирати дійсно якісний матеріал. Окреме спасибі Павлу Митину за те , що поділився своїми напрацюваннями . Для початківців TryRuby - інтерактивна обучалка «для найменших ». RubyMonk - ще одна інтерактивна обучалка , рівнем вище . RailsGuides - гайди по Rails . Безсумнівно , must read для кожного. Є також і російський переклад - RusRails . CodeSchool - онлайн- школа , кілька напрямків , у тому числі і по Ruby/Rails . Більше підійде для початківців. Сам проходив частково цей курс , мені сподобалося. Є зручні практичні вправи. Web Application Architectures - курс з розробки веб- додатків за допомогою Ruby on Rails на Coursera .

Опубліковано: 28/03/14 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Тизери в 2014 році : парковка

В одному з минулих постів я вже згадав про новий фільтр Яндекса. Додам , що не кожен сайт має шанси потрапити під такий фільтр. По-перше , «дзеркало рунета » справедливо вирішило , що для адалта це норм: друге, очевидно , що для старих сайтів з хорошими ПФ фільтри не будуть виглядати як « позиції -50 » , в гіршому випадку дасть невеликий % мінуса як один з чинників ранжирування. Просто в силу того , що «дзеркало рунета » не дурень собі видачу псувати. Ой, не , я несу нісенітницю , зараз поговорив з людиною, яка займається одним з найбільших порталів про « фільми онлайн » zerx.ru : UPD : поправка , Трафорета не було , було тільки 2 блоки від http://lenta-novostei.com/ (але там підв'язані штук 5 , а може і більше тізерок ) Ще судом сайт забанений, але походу суд це не зовсім Роскомнадзор . Проте , є такий , може бути навіть самий кльовий статейнік рунета - називається kakprosto.ru . І у мене враження , що після оголошення нового фільтру - тизерів там тільки додалося.

Опубліковано: 27/03/14 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

Тизери в 2014 році: парковка

В одному з минулих постів я вже згадав про новий фільтр Яндекса. Додам , що не кожен сайт має шанси потрапити під такий фільтр . По-перше , « дзеркало рунета » справедливо вирішило , що для адалта це норм: По-друге , очевидно , що для старих сайтів з хорошими ПФ фільтри не виглядатимуть як « позиції -50 » , в гіршому випадку дасть невеликий % мінуса як один з факторів ранжирування . Просто в силу того , що « дзеркало рунета » не дурень собі видачу псувати . Ой, не , я несу нісенітницю , зараз поговорив з людиною, яка займається одним з найбільших порталів про « фільми онлайн » zerx.ru : UPD : поправка , Трафорета не було , було тільки 2 блоку від http://lenta - novostei.com/ ( але там підв'язані штук 5 , а може і більше тізерок ) Ще судом сайт забанений, але походу суд це не зовсім Роскомнадзор . Проте, є такий , може бути навіть самий кльовий статейнік рунета - називається kakprosto.ru . І у мене враження , що після оголошення нового фільтру - тізерів там тільки додалося .

Опубліковано: 27/03/14 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

Навчання айтішників : сьогодення і майбутнє

via Shutterstock . [ Від редакції: Олександр Краковецька - CEO компанії DevRain Solutions , засновник клубу AppClub { build , monetize } , майданчики для мобільних експертів і стартапів ] У зв'язку із змінами в Україні IT- співтовариство сильно активізувалося . Воно й зрозуміло , адже за кілька років «застою» накопичилося невирішені проблеми , а зараз на горизонті замаячила надія на їх вирішення. Обговорюються різні ініціативи , в тому числі і питання навчання (про що згадали в нацпроекті « Інноваційна Україна »). Я хочу підняти тему освіти та збільшення кількості IT- фахівців у перспективі 3-5 років. Почалося все з невеликої дискусій в fb . Вузи не допоможуть Реальність така , що без фундаментальної реформи вищої освіти вузи будуть малоефективні. Перша проблема: зараз 90 % наукової діяльності в університеті - це бюрократія. Навіть у моєму рідному інституті , в назві якого є слова « комп'ютерні системи управління » , 99.

Опубліковано: 27/03/14 @ 11:50
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 129

BIONIC Universityшукає експерта - фасилітатора на курс по Android від Coursera . Prom.ua обіцяєоплатити витрати по переїзду і перші 6 місяців орендної плати за житло в Києві тим , хто хоче переїхати з Криму і пройде відбір на одну з вакансій. Comfy шукає в Дніпропетровську керівника відділу розробки ПЗінтернет -магазину. Харківської компанії Scorto потрібна Chief Operating Officer, що володіє лідерської харизмою , здатністю мотивувати , переконувати і вираженими навичками ефективного міжособистісного спілкування. Кар'єрний ріст до посади Глави Компанії. Компанії ТОРГСОФТ потрібна посидющий Delphi -програміств Харкові . Зарплата від 4000 грн. ПрАТ Авіаконтроль , яке спеціалізується на розробці та виготовленні систем та приладів для авіації шукає в Харкові апаратного програміста . Зарплата 2000 грн. Початківцям Crytek Ukraine запрошує на роботу молодшого C + + розробника. Знання Lua , C # або Python буде плюсом.

Опубліковано: 27/03/14 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

8 апреля, Харків - The IT Crowd

Новий соціальний проект для IT індустрії Харкова ! « The IT Crowd » - це поєднання бізнесу , рекрутингу , але перш за все , добре проведеного часу . « The IT Crowd » дозволить зустрітися і поспілкуватися тим , хто вже працює в IT компанії з тими , хто тільки хоче бути в ' The IT Crowd "Харкова . The IT Crowd допоможе побудувати своє приватне ком'юніті , знайти роботу або розповісти про відкриті вакансії і послухати найкращий презентерів найбільших IT компаній Харкова. Кому буде цікаво: HR і Рекрутери - у вас буде можливість зустріти тих людей , які вам потрібні і розповісти про вакансії в новій обстановці. Так само це хороший шанс розповісти про свою компанію і про її достоїнства для потенційних співробітників. Здобувачі - привід познайомитися з представниками HR відділу , встановити особистий контакт і дізнатися більше про умови роботи в кращих IT компаніях Харкова.

Опубліковано: 26/03/14 @ 03:28
Розділ Різне Читати далі...

Кримський криза: що робити ІТ- компаніям?

via Shutterstock . IT - компанії, що базуються в Криму або мають там представництва , розповіли ДОУ про свої плани і реакції на політичні трансформації в республіці , а також роз'яснили , як ці процеси позначаться на їх співробітників. Adyax Французька аутсорсингова компанія , українські офіси - в Києві , Харкові, Житомирі , Севастополі , Сімферополі та Чернігові « Міняти ми нічого не збираємося. Якщо зміняться державні правові норми і податкове законодавство , ми будемо підлаштовуватися під ведення діяльності в новій країні . У нас є офіси в Росії. Як і колись , вести діяльність в Криму нам не складе труднощів. Сподіваюся ». Archer Software Американська аутсорсингова компанія , офіси в Нью -Йорку , Дніпропетровську та Сімферополі « Наш офіс в Сімферополі продовжує працювати в повноцінному режимі. Для того , щоб вносити будь-які коригування , необхідно прояснення ситуації. Переїзд на материк - виключно за особистим бажанням співробітників.

Опубліковано: 26/03/14 @ 07:53
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном шпику , засновником TopTechPhoto

148 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про менеджмент , стартапи та медицині. У програмі: Про во'IT'і Рефакторинг Перший досвід менеджера MWDN Скляна стеля Future ltd . 11 років в одній компанії Pics.io - початок Завдання СЕО Пошук інвестицій Як не здаватися Книги у випуску : Дзен і мистецтво стрільби з лука. Шлях дзен - Ойген Херрігель Conceptual Blockbusting : A Guide to Better Ideas - James L. Adams Thinking , Fast and Slow - Daniel Kahneman Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua .
Випуск подкасту « Джерело »про Pics.io. Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 25/03/14 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

IT- сертифікація в Україні : аналіз та прогноз на 2014 рік

У світовій практіці наявність професійної сертіфікації підвіщує конкурентоспроможність на ринку праці , а для IT -посад вона часто є однією з необхідніх умів при влаштуванні на роботу , Аджея підтверджує компетентність спеціаліста . У Україні рівень культури сертіфікації на СЬОГОДНІ однозначно нижчих , чем у західніх странах . Прот ДИНАМІКА Галузі породжує Нові вимоги до технічних спеціалістів , и Попит на неї среди аутсорсингових компаний зростає . ЕКСПЕРТ Сертіфікаційного Центру SoftServe провели незалежне Дослідження прайси в Україні , порівнялі Отримані дані з міжнароднімі тенденціямі та здійснілі прогноз трійкі найпопулярнішіх ІТ- сертіфікацій у 2014 году . У результаті виявило , что в 2013 году лідерамі среди провайдерів сертіфікаційніх програм у Нашій Країні були Microsoft, BCS ( ISEB ) и Oracle.

Опубліковано: 24/03/14 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

Альфа Лаб : через фейлов до зірок

via Shutterstock . Всі ми знаємо , що люди обожнюють історії успіху і падінь. Тому сідайте зручніше - попереду вас чекає розповідь про те , як силами кількох людей був відкритий навчальний центр з web - технологіями. Почалося все в 2010 році, коли я провів перший безкоштовний семінар з SEO для знайомих. Результатами залишився незадоволений: аудиторія була дуже різношерстої за рівнем знань . Просунуті слухачі засипали , поки я щось пояснював новачкам , а новачки впадали в білячий транс , коли починалося спілкування з просунутими . Той вечір прямо дав зрозуміти , що навчання однієї людини і навчання групи - це абсолютно різні завдання . Було потрібно переробити систему навчання з самого початку , адаптувати її під «людей з вулиці» . З 2011 року ми стали активно розбиратися , як організована передача знань у навчальних центрах.

Опубліковано: 24/03/14 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

27 березня, Харків - TechTalk by Dev - Pro.net # 8

Про що поговоримо ? Доповідь № 1 У пошуках якості JavaScript коду : застосовуємо модульне тестування
Ви вже чули поняття « модульне тестування » , але до цих пір точно не знаєте що це , і як його застосовувати? У доповіді буде розказано про ідею , термінах і кращих практиках модульного тестування на прикладах JavaScript коду. Також будуть порушені тонкощі написання юніт -тестів для JavaScript коду.
Спікер : Анна Хабібулліна , Web Developer , Algorithmic Implementations , Inc. Доповідь № 2 Що робити , якщо під рукою немає улюбленого фреймворка , і як вижити в сучасному світі
На сьогоднішній день у нашому розпорядженні є безліч потужних фреймворків , бібліотек та інших інструментів , які допомагають нам будувати дивовижні і складні рішення . Але в якийсь момент ми звикаємо до цих інструментів , забуваємо , що за ними стоїть , які принципи і концепції знаходяться в їх основі.

Опубліковано: 21/03/14 @ 02:32
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 0

Привіт , мене звуть Ігор Кононученко . Візьму на себе роль ведучого фронтенд - дайджестів . Проекти Демо three.js редактора від містера Дуба ( монстра веб- 3D) , сам редактор. Fontprep.com - генератор шрифтів для Mac OS. Atom.io - цей редактор вже досить давно анонсували . Ставлюся до нього скептично. Не вірю , що на веб- в'ю можна побудувати конкурентоспроможний редактор коду. Ініціатива виглядає дивно , адже автори не пропонують нічого нового в інтерфейсі. Сенс пересідати з Sublime Text або Vim ? Ось стаття щодо швидкості редактора. Демо Радіокнопка з симпатичним ефектом. Float Labels with CSS - цікавий інтерфейсний хід , для підписів до полів . Carota - монстрячество , редактор тексту на канвасе . Хороший приклад використання флексбокса . У демці зручно тасуються квадратики. Почитати Красиво зверстаний гід коду по HTML і CSS. Автор ділиться своїми напрацюваннями по дебагом . Наступна версія ангуляр , перш за все для мобільних . Розумні поради з побудови МВЦ -додатки.

Опубліковано: 21/03/14 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

24 квітня, Київ - Український форум інтернет-діячів iForum 2014

Конференція інтернет-діячів iForum проходить щорічно у квітні , починаючи з 2009 року. Цього року через тривалої політичної кризи проведення форуму було під загрозою. І все ж організатори твердо вирішили - незважаючи на що , провести захід за традицією у квітні. 24 квітня 2014 р. в Києві вшосте пройде iForum - сама велика оффлайн- конференція в Україну . Форум є громадським рухом , створеним групою ентузіастів , і присвячений проблемам розвитку Інтернету. Проходить щорічно у квітні , починаючи з 2009 року. В 2011 кількість учасників - 3743 осіб - було визнано рекордним для профільних оффлайн -заходів Уанету , в результаті чого iForum був визнаний Національним реєстром рекордів найбільшою конференцією в Україні . А торік iForum відвідало вже понад 7000 учасників з України , близького і далекого зарубіжжя. На конференції розмістили свої стенди понад 50 найбільших українських і світових інтернет-компаній , а також була представлена ??велика кількість вітчизняних стартапів .

Опубліковано: 21/03/14 @ 09:05
Розділ Різне Читати далі...

Provectus IT відкриває новий офіс у Кишиневі

Компанія Provectus IT анонсувала відкриття нового офісу в Кишиневі. Найближчим часом нова команда почне повноцінно працювати , а поки там шукають « досвідченого , амбітного керівника , який очолить команду і буде займатися як HR , так і Business Development процесами » . Вже до кінця 2014 року Provectus IT планує сформувати в Молдові команду з 20 IT -фахівців. Філія розташована в центрі Кишинева і забезпечений каміном , басейном , сауною і столом для настільного тенісу. За словами Миколи Антонова , СОО Provectus IT , компанія потребує нової повноцінної робочої одиниці , з чиєю допомогою намір розширювати поточні проекти і створювати нові. «Ми обрали саме Молдову , тому що вона знаходиться в 3 годинах їзди від Одеси , а Кишинів - найближчий до нас місто - мільйонник » , - розповіла ДОУ Тетяна Козова , PR- менеджер компанії. Нагадаємо , що основна частина команди Provectus IT зосереджена в трьох офісах в Одесі , де працює понад 200 осіб.

Опубліковано: 21/03/14 @ 07:59
Розділ Різне Читати далі...

26 квітня, Львів - Конференція Lviv Project Management Day 2014

26 квітня вдруге Відбудеться конференція Lviv Project Management Day .
Подія планує зібраті около 150 проектних ІТ -менеджерів з усієї України . Основна мета проведення - сделать управління проектами більш Професійним та розвинутості ринок IT -аутсорсингу на західній Україні . Які проблеми постають у проектному менеджменті ІТ ? ? Проекти Важко плануваті через інтравертність IT- кадрів
? Замовнику аутсорсингових послуг Дуже відрізняються - у всех по різному Складається :
- аутсорсинг сервісів IT- відділу Компанії
- розробка новіх сервісів для реального бізнесу - розробка для стартапів
? у Кожній Компанії по- своєму побудовали робота з управлінням проектів
? Проекти Важко плануваті через технологічні трудності в новіх експертизи
? Скрам незрозуміло як впроваджуваті - псих.

Опубліковано: 20/03/14 @ 03:30
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 128

EPAM Systemsзапрошує на роботу Magento - архітектора , готового до переїзду в Польщу , Угорщину чи США . Govitall шукає Python -спеціалістаз темним минулим для підтримки продукту , націленого на SEO -просування . Зарплата $ 1500-2500 . Інтернет- магазину pampik.com потрібен PHP -програміст. Зарплата 8000-16000 грн. Компанії WestGate - Україна для розробки кроссплатформенного ( OSX/Windows ) додатки типу « Whiteboard software » потрібно C + + розробник . Компанії Inbitec в Харкові вимагається C + + розробник, якому належить займатися програмуванням мультіпотокових сервісів і додатків масованої обробки даних під FreeBSD . Харківська компанія Біопром , яка спеціалізується на серійному виробництві електронних контролерів для керування твердопаливним котлом , шукає програмістаз хорошим знанням freeRTOS віком 25-37 років. Зарплата 8000 грн. Книжковий Клуб « Клуб Сімейного Дозвілля » шукає в Харкові керівника відділу ІТ інфраструктури.

Опубліковано: 20/03/14 @ 11:17
Розділ Різне Читати далі...

27 березня, Київ - Grammarly Test Club # 10

Незважаючи ні на що , продовжуємо говорити про тестування . Наступна зустріч відбудеться 27 березня 2014 року. Цього разу - автоматизація : 1 . Євген Пустовіт , QA Automation Lead , Ciklum
Тема: « Continuous integration »і ще багато страшних слів ..
Розділяй і володарюй ! У рамках своєї доповіді постараюся розділити таку далеку й ефемерну ціль зі страшною назвою « Continuos integration » на більш зрозумілі і доступні для розуміння завдання на прикладі реального проекту . Ми поговоримо про автоматизації тестування Web проекту з використанням TeamCity , Cucumber , Ruby і зв'язки Selenium WebDriver + Selenium RC . 2 . Руслан Науменко , маленький Автоматор з великими абміціямі . Ciklum
Тема: Що таке « Page object » і як його застосувати на практиці
Хочеш автоматизувати ? Роби це правильно! Я розповім як !
У процесі автоматизації Web додатків найчастіше намагаються уникнути зайвої складності і не використовувати такі патерни як Page object .

Опубліковано: 20/03/14 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

самоорганізована демократія

Діючі види демократії вже віджили себе , показавши свої недоліки і вразливості . Багато прихильники цієї тези звертають свій погляд « в минуле» - до прямої демократії , і обгрунтовують це тим , що кожен громадянин може взяти участь у державних політичних процесах за допомогою інтернету . Я вважаю , це далеко не найперспективніший шлях розвитку суспільства , так як існують більш прогресивні моделі управління . Сучасні дослідження і розробки в області IT наочно показують колосальний потенціал децентралізованих ( aka , peer2peer ) та/або самоорганізованих систем : від нейронних мереж SOINN до всім відомої нашумілої p2p кріптовалюти bitcoin . Централізовані і децентралізовані ( Twister і т.п.) соціальні мережі демонструють самоорганізована формірірованіе топології , яка сприяє швидкому поширенню інформації.

Опубліковано: 19/03/14 @ 07:43
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174