Бесіда з Наталією Кохвакко , Development manager'ом , digital services в концерні YIT

153-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Фінляндії , Nokia , свій бізнес й освіті. У програмі: Про во'IT'і Навчання в Фінляндії Що ти хочеш? PhD Робота в Nokia Виховання дітей Nokia і Microsoft Свою справу Фінська бюрократія Перехід у великий концерн YIT Порада від гостя: Особистісний розвиток Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 29/04/14 @ 10:16
Розділ Різне Читати далі...

SocialBoost запустив портал відкритих даних Data.gov.ua [ UPDATED ]

Громадянська платформа SocialBoost запустила національний портал відкритих даних Data.gov.ua, розроблений на базі хмарної платформи CKAN і Microsoft Azure , сказано в прес -релізіМінрегіону. На ньому будуть публікуватися дані українських державних органів , відкрито отримані відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Вони складаються з відкритих реєстрів та статистики , які поширюються на основі ліцензії Creative Commons . Відкриті дані - новий ринок , який зароджується в Україні . У країнах ЄС рівень цього ринку до 2020 року становитиме 2 % додаткового ВВП - більш 206 млрд євро . На ресурсі відкриті дані розсортовані по 12 категоріям : Економіка , Екологія , Наука , Медицина , Енергетика , Безпека , Фінанси , Культура , Транспорт , Торгівля , Юстиція Держава . « Раніше розрізнені урядові дані , які перебували у відкритому доступі , важко було використовувати або навіть знайти .

Опубліковано: 29/04/14 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 2 . Java 8

Офіційні реліз ноутс . Представляють цінність в основному для історії. Великий огляд про те , що нового з'явилося , з посиланнями на документацію. Зміни в мові Повторюємо матеріал: Куксенко і Шипілов - Через терни до лямбда Частина 1 і Частина 2. Легко сприймається , буде корисно тим , хто зовсім не в курсі , що відбувається . Більш докладно про Стрімвід Сергія Куксенко з минулорічного Joker - а . Більше « хардкору » , ніж у попередньому пункті , під кінець розповідь про те , як робити свої Стрім, і що Стрім- це не тільки колекції. Вічне питання : Чим відрізняється абстрактний клас від інтерфейсу ? . У 8 -ке відповідь трохи змінився. Java 8 default methods : What can and can not do ? . Просто і з картинками. Зміни в стандартній бібліотеці З'явився Optional . Як на мене , API вийшов непоганий . Бажаючих обговорити , чому Optional не потрібен , просимо на форум ДОУ . Java Can Finally Join Strings . Новий API для роботи з датою і часом.

Опубліковано: 25/04/14 @ 06:44
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 133

Ubisoftшукає C + + програміста для розробки Uplay PC клієнта. Знання HTML і JavaScript буде плюсом. Tonic Health шукає старшого PHP -розробника. Зарплата $ 2700-4000 . UK стартап RIOT шукає в Києві старшого PHP -розробника, який любить соцмережі. Креативне бюро Sponge digital & design шукає в Одесі старшого Front-end/node.js розробника. Зарплата $ 2000-3000 . Фотобанк Depositphotos запрошує в свою команду талановитих Junior Java розробників. Режим роботи зручний для сов і жайворонків . Львівської компанії Drucode потрібна AQA/Manual QA/Scrum Masterв одній особі. Компанія PDFfiller.com шукає в Донецьку математика або статистика. Знання фізики і статистичної механіки буде плюсом. Дніпропетровська компанія « Ваговимірювальні системи » шукає с # програміста, який вміє працювати з апаратним забезпеченням (RS- 232 , Ethernet , USB). Зарплата 8000 грн.

Опубліковано: 24/04/14 @ 07:28
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Микитою Філіпповим , керуючим партнером ScrumTrek

У подкасті піде мова про Agile , продукти , Москву і Саратов. У програмі: Про во'IT'і Перший досвід в IT Різниця між IT в Україні і Росії Що далі після утворення ? Переїзд до Москви Робота в Agava Продуктова розробка Початок ScrumTrek Коучинг і менторинг Різниця між Agile у світі Чому ходять на Agile конференції Книги у випуску : Подолання прірви. Як вивести технологічний продукт на масовий ринок - Джеффрі Мур Стратегія блакитного океану - Кім У. Чан , Моборн Рене Гра Ендер - О. С. Кард Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 22/04/14 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 1

Почитати Reactive Programming in JavaScript - інженер Silk розповідає про реалізацію Functional Reactive Programming . New canvas features - Adobe інфорірует про поліпшеннях API Canvas'a . Improve the payment experience with animations - в страйп заморочили з анімаціями ( кайф ) . SVG icons - стаття про SVG - іконках : де взяти , як вбудувати . Introduction to custom elements - введення в кастомниє - елементи . 12 little - known CSS facts - добірка маловідомих CSS- прийомів. Презентації з конференції РІТ : День перший , День другий. Book of modern frontend tooling - актуальна книга по фронтенд - інструментам. Наприклад , ми у себе використовуємо bower , збірку робимо своїм node.js - кодом ( snockets ) і заливаємо статику на s3 . Тестуємо за допомогою karma , CI у нас Jenkins . Інформацію по білд і комітів пишемо в hipchat . Як ви організуєте js -додатки ? Інструменти jsdiff - легаси в скарбничку . Бібліотека для Діффа .

Опубліковано: 18/04/14 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

Без роботи і зарплати : 170 співробітників Stella Systems стали заручниками суднового позову

Півтора місяці тому харківська Stella Systems розірвала договірзі своїм єдиним замовником - американською компанією medeAnalytics і подала на неї позов у ??розмірі $ 30 млн. «Іншого замовника у компанії не було і бути не могло - це було однією з умов контракту , - розповідає один зі співробітників компанії. - Після розірвання наш директор Олексій Степановський по Скайпу запевнив всіх співробітників Стелли , що компанія продовжує працювати в колишньому складі , і запропонував зайнятися пілотними проектами для майбутніх потенційних замовників. Роботу пообіцяли оплачувати в звичайному порядку. 20 -го березня Степановський заявив , що у Stella Systems на рахунку грошей немає , тому всі виплати припиняються. За його словами , позов містить вимогу до MedeAnalytics оплатити роботу всіх співробітників Stella Systems в перебігу 60 днів після розриву контракту і нам потрібно почекати коли позов буде виграний.

Опубліковано: 16/04/14 @ 11:55
Розділ Різне Читати далі...

Огляд IT- ринку праці: Донецьк

/ Wikipedia. Представляємо другу статтю циклу «Огляд IT- ринку праці» , в якому ми розповідаємо про IT- індустрії в різних містах України : обдивляємося компанії , тематичні заходи , профільні навчальні заклади , а також галузеві перспективи регіону . Перший випуск був присвячений Вінниці , в це поговоримо про Донецьку. На сьогоднішній день на трудовому ринку міста зайнято 3000-4000 IT- співробітників. Профільні підрозділи донецьких вузів щорічно випускають близько 2000 молодих фахівців. Середні зарплати програмістів станом на грудень 2013 : $ 500-800 ( junior ), $ 1000-1800 ( middle ), $ 2000-2800 ( senior ) ( тутможна побачити більш детальну статистику по мовам програмування та іншим IT- професіями ) . В базі компаній ДОУ зареєстровано 57 роботодавців , що мають офіси в Донецьку. Донецьк займає 10 місце з 21 у рейтингу міст України , де представлені IT- роботодавці. Список ранжований згідно індексам , які відображають , наскільки фахівці задоволені роботою в своїх компаніях.

Опубліковано: 16/04/14 @ 06:07
Розділ Різне Читати далі...

23 квітня, Дніпропетровськ - LTS Logeek Night Дніпропетровськ

Запрошуємо Вас на LTS LoGeek Night в Дніпропетровську! LoGeek Night - це неформальна зустріч IT- спеціалістів з метою поспілкуватися з однодумцями , поділитися досвідом і отримати нові знання. На зустрічі у Вас буде можливість послухати виступи спікерів з цікавими доповідями і обговорити їх за чашкою ароматної кави або келихом холодного пива з закусками. Не пропустіть шанс провести вечір після робочого дня приємно і з користю ! Також Вас чекають подарунки , безкоштовні напої та закуски! Розклад заходу:
- 19:00 - початок. Прохання не спізнюватися ;)
- 19:15 - вітальне слово
- 19:30 - В'ячеслав Блінов , Senior Software Engineer , з доповіддю « Spring Integration as an Integration Patterns Provider »
- 20:00 - Євген Варфоломєєв , Group manager , Founder and Leader of Dnepropetrovsk Architecture Community , з доповіддю « Hibernate vs . MyBatis vs .

Опубліковано: 15/04/14 @ 09:31
Розділ Різне Читати далі...

24 травня - Семінар для підприємців : "Інвестиції в IT бізнес"

Трохи про організатора :
Проект " LAWBOOT " - це консалтингова юридична компанія створена в 2013 році групою юристів та інтернет -підприємців. Діяльність компанії спрямована на вирішення завдань аутсорсингових і продуктових IT компаній розташованих в Україні , так само надаємо свої послуги стартап інкубаторів та окремим стартап проектам . Компанія " LAWBOOT " ставить амбітну мету - підвищити рівень юридичної культури інтернет підприємців України . Ми вже не один раз проводили свої оффлайн семінари в різних містах України , так само ми проводимо вебінари (останні в рамках Lviv Startup Club ) і наші слухачі вважають їх корисними. Зараз ми запускаємо нову тему для семінарів , і поговоримо про інвестиції в IT бізнес. Хочемо побачити в аудиторії : IT підприємців , стартаперів , бізнес-ангелів , представників венчурних фондів , акселераторів , інкубаторів . Плануємо :
• Розповісти про те які бувають інвестори? Дати їх порівняльну характеристику.

Опубліковано: 15/04/14 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

17 травня - Семінар для підприємців : "Інвестиції в IT бізнес"

Трохи про організатора :
Проект " LAWBOOT " - це консалтингова юридична компанія створена в 2013 році групою юристів та інтернет -підприємців. Діяльність компанії спрямована на вирішення завдань аутсорсингових і продуктових IT компаній розташованих в Україні , так само надаємо свої послуги стартап інкубаторів та окремим стартап проектам . Компанія " LAWBOOT " ставить амбітну мету - підвищити рівень юридичної культури інтернет підприємців України . Ми вже не один раз проводили свої оффлайн семінари в різних містах України , так само ми проводимо вебінари (останні в рамках Lviv Startup Club ) і наші слухачі вважають їх корисними. Зараз ми запускаємо нову тему для семінарів , і поговоримо про інвестиції в IT бізнес. Хочемо побачити в аудиторії : IT підприємців , стартаперів , бізнес-ангелів , представників венчурних фондів , акселераторів , інкубаторів . Плануємо :
• Розповісти про те які бувають інвестори? Дати їх порівняльну характеристику.

Опубліковано: 15/04/14 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

11 травня, Київ - Перша зустріч «Київ Node.js »

Запрошую фахівців з Node.js і JavaScript з Києва , всіх , хто усвідомив зручність і простоту серверного програмування на JS , відчув або хоче відчути переваги наскрізного мови для клієнта і сервера , на чаювання з обміном досвідом , яке буде проводитися 4 рази на рік. Формат: чаювання ( 2:00 + вільне спілкування ) , обіцяю зібрати цікавих людей і теми для обговорення. Це перша зустріч , але я сподіваюся , що нас набереться хоч десятка два. На порядку денному на перший раз :
1 . Знайомство і особисті історії переходу на Node.js (хто має)
2 . Обговорення технології та успішних прикладів впровадження
3 . Обмін досвідом та відповіді на запитання від найдосвідченіших нодовцев
4 . Налагодження технологічної взаємодопомогу з Node.js в Києві та Україні Формат : круглий стіл
Тривалість: 2 години + вільне спілкування Прохання реєструватися
і підтверджувати участь.

Опубліковано: 14/04/14 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 35732 $ . Прибуток за 2 місяці: +15635 $ .

Спонсор посту - fXGeneral.com
- корисний форекс- форум Почну з повідомлення трейдера , в чий ПАММ я навіть не вкладався , але аж надто забавно : Тобто , коротше , тема в тому , якась та тітка з глибинки вирішила прикинутися трейдером з 10-и річним досвідом , керівником найбільшого фонду в Домініканській Республіці (я думав там тільки пальми) . Створила собі таку собі легенду , під яку почала збирати $ з беззахисних хом'ячків зразок мене , але не мене . Російська та англійська для неї за легендою не рідні мови , тому всі повідомлення на оф. форумі FX -Trend виглядали як easy інгліш : Чому у неї при цьому був цілком собі російська нік Alla1960 - не маю поняття. Хоча , схоже , нікого це особливо не цікавило. Всі дивляться насамперед на прибутковість , а Алла хоч і викликала купу нерозуміння у інвесторів , але перший рік їй таки вдалося відпрацювати майже без просадок , заслуживши таким чином яка-не довіру.

Опубліковано: 14/04/14 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 35732 $ . Прибуток за 2 місяці : + 15 635 $ .

Спонсор поста - FXGeneral.com
- корисний форекс- форум Почну з повідомлення трейдера , в чий ПАММ я навіть не вкладався , але аж надто забавно : Т.е . , коротше , тема в тому , якась та тітка з глибинки вирішила прикинутися трейдером з 10 -и річним досвідом , керівником найбільшого фонду в Домініканській Республіці (я думав там тільки пальми ) . Створила собі таку собі легенду , під яку почала збирати $ з беззахисних хом'ячків зразок мене , але не мене. Російська та англійська для неї за легендою не рідні мови , тому всі повідомлення на оф. форумі FX -Trend виглядали як easy інгліш : Чому у неї при цьому був цілком собі російська нік Alla1960 - не маю поняття. Хоча , схоже , нікого це особливо не цікавило . Всі дивляться насамперед на прибутковість , а Алла хоч і викликала купу нерозуміння у інвесторів , але перший рік їй таки вдалося відпрацювати майже без просадок , заслуживши таким чином хоч якесь довіру .

Опубліковано: 14/04/14 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 35732 $ . Прибуток за 2 місяці: + 15635 $ .

Спонсор поста - FXGeneral.com
- корисний форекс- форум Почну з повідомлення трейдера , в чий ПАММ я навіть не вкладався , але аж надто забавно : Т.е . , коротше , тема в тому , якась та тітка з глибинки вирішила прикинутися трейдером з 10-и річним досвідом , керівником найбільшого фонду в Домініканській Республіці (я думав там тільки пальми ) . Створила собі таку собі легенду , під яку почала збирати $ з беззахисних хом'ячків зразок мене , але не мене. Російська та англійська для неї по легенді не рідні мови , тому всі повідомлення на оф. форумі FX -Trend виглядали як easy інгліш : Чому в неї при цьому був цілком собі російська нік Alla1960 - не маю поняття. Хоча , схоже , нікого це особливо не цікавило . Всі дивляться насамперед на прибутковість , а Алла хоч і викликала купу нерозуміння у інвесторів , але перший рік їй таки вдалося відпрацювати майже без просадок , заслуживши таким чином хоч якесь довіру .

Опубліковано: 14/04/14 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 35732 $ . Прибуток за 2 місяці: + 15 635 $ .

Спонсор поста - FXGeneral.com
- корисний форекс -форум Почну з повідомлення трейдера , в чий ПАММ я навіть не вкладався , але аж надто забавно : Т.е . , коротше , тема в тому, якась та тітка з глибинки вирішила прикинутися трейдером з 10-и річним досвідом, керівником найбільшого фонду в Домініканській Республіці (я думав там тільки пальми) . Створила собі таку собі легенду, під яку почала збирати $ з беззахисних хом'ячків зразок мене , але не мене. Російська та англійська для неї за легендою не рідні мови , тому всі повідомлення на оф. форумі FX -Trend виглядали як easy інгліш : Чому в неї при цьому був цілком собі російська нік Alla1960 - не маю поняття. Хоча, схоже , нікого це особливо не цікавило. Всі дивляться насамперед на прибутковість , а Алла хоч і викликала купу нерозуміння у інвесторів , але перший рік їй таки вдалося відпрацювати майже без просадок , заслуживши таким чином хоч якесь довіру.

Опубліковано: 14/04/14 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

17 квітня - Hangout Meetup # 1 - AndroidDevUA

Наш перший AndroidDevUA hangout event Будемо Говорити про Наступний : Дмитро Данилик ( 20:00 - 20.30 )
- Багатопоточніть бази даних SQLite
- Інтеграція SQLite у intellijidea13
- « Лупашім все стрінгамі » як модель бази даних Яків Моспан ( 20:30 - 20:45 )
- Для чого нам клас Application ? Відповідаємо на питання ( 20:45 - 21:00 )
- Будь -які технічні питання пов'язані з androiddev Як буде відбуватіся event ? 1 . На качану вартує перевіріті налаштування наушніків та мікрофону
2 . У визначеня годину УСІ прієднуються до hangout
3 . Доповідач нишпорити свой ??екран та почінає Доповідь
4 . У кінці Доповіді ві можете Запитати про незрозумілі моменти
5 .

Опубліковано: 14/04/14 @ 08:57
Розділ Різне Читати далі...

Статистика oDesk : найдорожчі IT- фрілансери України - з Одеси

[ Від редакції: Олександра Маркова - маркетолог -міжнародник фріланс -біржі oDesk ] Україна давно стала одним з пріоритетних регіонів для розвитку oDesk , що підтверджується глобальної статистикою , яку ми публікували місяць тому . Вона займає четверте місце в « загальному заліку » країн по заробітку на oDesk і перше місце серед європейських держав. Поки професійні українські розробники реєструються в програмі « Топ- розробники oDesk » (а близько 25 % всіх реєстрацій приходить з України) , ми розповімо читачам DOU про те , як представлені на oDesk різні міста . Цифри взяті за останні 12 місяців або за 2013 рік. Загальні цифри Найактивніші українські фрілансери живуть у Києві , Харкові та Запоріжжі - на їх частку припала майже половина відпрацьованих годин за цей період. По діаграмі видно , що принцип « хто не працює , той не їсть » дотримується майже у всіх містах . Але є і винятки: наприклад , фрілансери Донецька заробили більше одеситів , хоча працювали менше.

Опубліковано: 14/04/14 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

SoftServe закриває офіс в Севастополі і відкриває в Болгарії

via Shutterstock .
Компанія SoftServe повідомила ДОУ про закриття офісу в Севастополі . Причиною стала склалася в Криму ситуація , яка викликала несприятливі умови для ведення бізнесу в цьому регіоні. Співробітники з Севастополя отримали пропозицію переїхати в будь-який інший місто з тих , де функціонують центри розробки SoftServe. В Україні це Київ , Львів , Харків , Дніпропетровськ , Івано- Франківськ, Рівне та Чернівці. У березні цього року компанія також відкрила офіс в Софії , Болгарія . У Севастополі в SoftServe працювало близько 150 осіб. Нагадаємо , що двома тижнями раніше компанія ще не визначилася з планом дій щодо кризи , посилаючись на нез'ясовану ситуацію з законодавством і податковою системою в Криму. Точки зору співробітників Ми попросили кількох співробітників компанії з Севастополя прокоментувати ситуацію. « 150 чоловік викинуто на ринок» Про закриття операцій в Севастополі нам оголосив СЕО Алан Харлан в п'ятницю ( 11.04 ) по remote .

Опубліковано: 13/04/14 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

25 - 27 квітня, Донецьк - DrupalCamp Donetsk

ДрупалКемпу Донецьк - це некомерційний захід , покликане об'єднати людей , яким цікава система управління контентом Друпал . Даний захід буде корисно як починаючим розробникам , які не знайомі з Друпал , так і професіоналам , які не перший рік працюють з даною системою . Конференція організована волонтерами з Донецького Друпал спільноти. Мета заходу - об'єднання людей навколо Друпал , його поліпшення і обмін знаннями . ДрупалКемпу пройде у форматі BarCamp . На конференції ви почуєте доповіді від кращих розробників країни. Ми запрошуємо всіх: від цікавих новачків до розробників , дизайнерів і власників бізнесу. Сесії конференції будуть охоплювати теми , застосовні до всіх сфер використання Drupal. DrupalCamp - не тільки конференція . За традицією, під неділю пройде код спринт для розробки ядра Drupal та модулів. Для того що б створити неформальну обстановку на конференції буде проведена вечірка в кращих стилях DrupalCamp .

Опубліковано: 12/04/14 @ 07:59
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175