Життя і робота в США: віза, грін карта, податки, зарплати і страховка

Минулого місяця я вже написав кілька статей про життя в США (частина 1 , частина 2 ). Спочатку я не планував продовження, але матеріали викликали жваве обговорення в коментарях, так що мені довелося продовжити. Отже, частина третя. Вид на нижній Манхеттен з острова Елліс Багато тем з написаного нижче вже обговорювалися в коментарях, але я все ж винесу їх у статтю, так як навряд чи багато стежили за всіма гілками дискусій. Ще хочу сказати, що не буду заглиблюватися в обговорювані теми «дощенту». Це пов'язано, по-перше, з великим обсягом даних — за тим же податків, медицині або для оформлення візи можна написати величезні статті. Інша причина — я все ж не є фахівцем в цих областях. Так, я стикався з багатьма ситуаціями, але розповісти про всіх деталях можуть тільки професійні юристи, бухгалтери, медики. Крім того, багато чого змінилося або забулося за більш ніж 8 років, проведених тут.

Опубліковано: 31/08/16 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

2 вересня — Майстер-клас "Основи AngularJS"

Основи AngularJS. Створюємо одностраничное додаток (онлайн-чат з авторизацією). Серверна частина — на Node.js, MongoDB і Express. Участь у майстер-класі дасть практичне знайомство з MEAN stack (Mongo, Express, Angular, Node) і досвід розробки односторінкових додатків на його основі. ПРОГРАМА МАЙСТЕР-КЛАСУ 1. Знайомство з AngularJS. Контролери, сервіси, обмін даними.
2. Знайомство з основами Node.js і MongoDB. Зберігаємо дані в базу даних.
3. Роутинг на сервері і на сторінці програми.
4. Спілкуємося з сервером. Аутентифікація користувачів. Сесії, токени та куки.
5. Збірка все воєдино. ВАРТІСТЬ МАЙСТЕР-КЛАСУ до 29.08 — 1299 грн
з 29.08 по 31.08 — 1499 грн
01.09 по 02.09 — 1699 грн ВИМОГИ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ 1. Базові знання англійської.
2. Розуміння основ JavaScript, HTML, CSS.
3. Вміння працювати з консоллю Windows. ЩО ПОТРІБНО МАТИ 1. Ноутбук.
2. Встановлені дистрибутиви Node.js і MongoDB.
3. Будь-який зручний редактор коду.
4.

Опубліковано: 27/08/16 @ 05:27
Розділ Різне Читати далі...

iOS дайджест №10: Що нового в Swift 3 та iOS 10, запитання для співбесід по Swift

У випуску: книга по Swift 3 від Apple, налаштування приватності в iOS 10, відео з WWDC 2016, новий фреймворк AlamoFire, досвід міграції на Swift з Objective-C, величезна колекція кодом iOS аплікацій. Swift 3 Що нового в Swift 3? Про це можна почитати на сайті Apple , у блозі по Swift від Apple, а також на сайті Ray Wenderlich . Вже доступна книга по Swift 3 від Apple: її можна скачати з iTunes або читати через web . Що змінилося у Grand Central Dispatch зі Swift 3 ? Про це написавши статтю iOS Developer Roy Marmelstein. iOS 10 Що нового в iOS 10? Читайте на сайті Apple . Окремо Apple розповідає про ті, що змінилося у Human Interface Guidelines . Дизайн iOS 10 розглядає у своєму блозі Connor Mason. Про налаштування приватності в iOS 10 можна почитати на сайті Use Your Loaf. WWDC 2016 Відео з WWDC 2016 можна подивитися на сайті Apple.

Опубліковано: 26/08/16 @ 10:28
Розділ Різне Читати далі...

Результати релокейт опитування: поїду, якщо зацікавите

Представляємо результати нашого релокейт-опитування. Опитування проводилося на форумі ДОУ , а також через релокейт-розсилку й канал Трактор на Джинне в Телеграм. Було зібрано 3112 анкет з 4 по 9 серпня 2016. Вихідні дані є в репозитарії devua/csv на GitHub. Тільки 11% опитаних сказали, що їдуть заради кар'єрних перспектив. Головна причина для релокейта — можливість спокійного і безпечного життя для себе і сім'ї. Не дивно, що при розгляді пропозицій програмісти вибирають насамперед країну. Країни-лідери за привабливістю — це США, Канада і Євросоюз, найменше програмісти хочуть їхати в Азію, а також країни Балтії та Східної Європи. Особливої кореляції між сімейним становищем, віком і готовністю їхати виявити не вдалося. Серед тих, хто вже виїхав (420 анкет), 33.7% респондентів віком 32 роки і старше, ще 22.9% у віці 29-32 і лише 6.6% віком 24 роки або молодше. Тобто їдуть найчастіше вже досвідчені розробники. В цілому, розробники дивляться на переїзд досить прагматично: лише 26.

Опубліковано: 25/08/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

20 вересня, Одеса — Запрошуємо отримати спеціальність за напрямком Java

Час: Вт. Чт. Сб. 18.30-21.30 Brain Academy — перша в Україні комплексна система підготовки сертифікованих програмістів та тестувальників відкриває набір на 7-місячний курс по спеціальності «Програміст Java». На кого розрахований цей курс? Якщо Ви дізналися, що таке Java з Вікіпедії, але дуже хочете стати справжнім профі у цій сфері, спробувати себе у розробці реальних проектів і при цьому стати затребуваним фахівцем з високим рівнем доходу, то наші курси саме для Вас! Як проходять заняття? Наші сертифіковані інструктори (практикуючі фахівці провідних IT-компаній) крім теоретичних знань занурюють студентів у світ реальних і цікавих проектів.
На кожному занятті ми робимо зрізи знань і розбираємо ваші помилки. Яка попередня підготовка необхідна? Даний курс розрахований на новачків і включає в себе курс «Основи програмування», вимагає володіння елементарною комп'ютерною грамотністю — не більше.

Опубліковано: 23/08/16 @ 03:19
Розділ Різне Читати далі...

5 вересня, Київ — Курси C# в CyberBionic Systematics

У навчальному центрі CyberBionic Systematics вже розпочався набір на курси C#, які стартують 5 вересня 2016 року. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися більше про мову програмування С# на безкоштовному пробному уроці . Програма навчання мови С# в CyberBionic Systematics складається з трьох послідовних курсів: C# Starter (9 уроків), C# Essential (18 уроків) і C# Professional (17 уроків), які відповідають різному рівню підготовки слухача. Ви можете почати навчання з зручного Вам рівня. Приєднуйтесь до нас з 5 вересня — вибирайте тільки ті курси, які Вам потрібні або пройдіть курси по всій спеціальності C#/.NET Developer. Курси CyberBionic Systematics відповідають найвищим вимогам IT компаній до розробників. За нашими програмами проводяться тренінги для розробників з Terrasoft, 3Shape, SimCorp, Ciklum, GlobalLogic, Materialise, BMS Consulting та ін. В рейтингу IT шкіл за підсумками 2015 року CyberBionic Systematics посів третє місце.

Опубліковано: 22/08/16 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

22 серпня — 1 вересня, Київ — Курс «Angular JS» в CyberBionic Systematics. Краща пропозиція літа!

AngularJS — це потужний і гнучкий open source фреймворк для створення веб додатків, який супроводжується корпорацією Google. AngularJS призначений для побудови single-page веб додатків і є набором функцій JavaScript для організації коду на стороні клієнта. В основі Angular JS лежить шаблон проектування Model View Controller, що дає ряд переваг при розробці та тестуванні програми. 22 серпня в CyberBionic Systematics стартує одна єдина група з курсу «Angular JS» зі знижкою 20% (це на 640 грн дешевше , ніж зазвичай). Курс буде вести Дмитро Охріменко — один з кращих тренерів в Україні, автор багатьох відео курсів ITVDN, учасник багатьох міжнародних конференцій для FrontEnd розробників. Дмитро Охріменко веде майстер-класи та корпоративні тренінги в таких IT компаніях, як Ciklum, Terrasoft, GlobalLogic, 3Shape та інших. З Дмитром Ви легко освоїте новий потужний інструмент для розробки веб-додатків — Angular JS. Попередні вимоги: Глибокі знання JavaScript.

Опубліковано: 17/08/16 @ 05:40
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: Депозитки — вибір кращого банківського депозиту за 60 хвилин

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Здрастуйте, шановні читачі! Мене звуть Олексій Романов, і я хочу розповісти про наш сервіс Депозитки — помічника при виборі банку для розміщення депозиту. Всі чудово розуміють, як іноді складно визначитися з вибором банку, в якому вигідно і безпечно розмістити депозит. Керуючись цим, ми вирішили створити сервіс, який допоможе вкладників розміщувати свої заощадження з мінімальними ризиками. Основні завдання, які вирішує сервіс Депозитки для потенційного вкладника:
Максимальна прибутковість. Вкладник отримує кращі умови депозиту від банків, які представлені в сервісі. Швидкість і економія часу.

Опубліковано: 16/08/16 @ 06:56
Розділ Різне Читати далі...

22 серпня, Київ — Курси з Адміністрування MySQL

IT Education Center оголошує набір на курси з Адміністрування MySQL. Старт навчання чергових груп — 22.08.16 Програма курсу — 1. Загальні відомості, введення
Т 1.1 Введення. Термінологія. Види БД/СУБД. Версії MySQL, порівняння.
Т 1.2 Основи мови SQL. Запити
Т 1.3 Mysql консольні команди. phpmyadmin
П 1.1 Інсталяція ОС Linux, базова конфігурація системи, початкова установка MySQL сервера. Практичні навички щодо запитів SQL , отримання статистики роботи mysql server 2. Бази даних, таблиці, запити
Т 2.1 Конфігураційні файли MySQL, зміна конфігурації MySQL
Т 2.2 Типи таблиць. Системні змінні MySQL. Поля з даними та їх типи
П. 2.1 Конфігурування сервера баз даних MySQL. Створення нової БД, структури таблиць/рядків. Створення, призначення привілеїв. Робота з таблицями. Навички роботи з запитами SELECT, INSERT, UPDATE, DELETE 3. Резервне копіювання і відновлення Т 3.1 Методи резервного копіювання баз даних та їх відновлення
Т 3.

Опубліковано: 15/08/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Технологічні тренди 2016: перспективні напрямки розробки

Всім нам напевно цікаво зазирнути в майбутнє. І справа навіть не в цікавості: якщо дізнатися, що буде затребуване на ринку завтра, то можна прокачати свої навички й уміння в цьому напрямку вже сьогодні. Думка, звичайно, очевидна, але як знати, у що інвестувати зусилля? Напевно, найкраще тенденції майбутнього відчуваються на великих технологічних виставках. В цьому році я відвідав багато подібних заходів різного масштабу, але особливо показовими, на мій погляд, були дві виставки: Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі з аудиторією в 160 тис. чоловік, а також більш спеціалізована Embedded World в Нюрнберзі, яка зібрала близько 30 тис. відвідувачів. Яскрава і гучна виставка CES, орієнтована на широке коло споживачів, дуже відрізняється від аскетичною Embedded World, де бізнесмени і розробники говорять мовою технологій. Але разом вони дають зрозуміти, які напрями будуть на піку популярності в найближчі пару років.

Опубліковано: 10/08/16 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

22 серпня — 2 вересня, Київ — Курс «Шаблони проектування» в CyberBionic Systematics зі знижкою 20%

Літо підходить до кінця і навчальний центр СyberBionic Systematics пропонує останні літні знижки! Ви можете пройти навчання за курсом «Шаблони проектування » зі знижкою 20% ! Початок курсу в понеділок 22 серпня в 19:00. Курс триває 2 тижні, 10 занять по 2 години щодня по буднях. Курс Шаблони проектування буде корисний для початківців програмістів, і тих, хто вже має досвід розробки додатків на мові C#. Проектувальники і архітектори, які хочуть навчитися швидко і ефективно вирішувати складні завдання проектування з використанням C#, також знайдуть цей курс корисним. Під час курсу Ви розглянете кожен з існуючих шаблонів класичної класифікації на 10 уроках:
Урок 1. Введення в шаблони проектування. Породжують шаблони (Creational Patterns). Шаблон Абстрактна фабрика (Abstract Factory).
Урок 2. Шаблон Будівельник (Builder). Шаблон Фабричний метод (Factory Method). Шаблони Прототип і Одинак (Prototype & Singleton).
Урок 3. Структурні шаблони (Structural patterns).

Опубліковано: 09/08/16 @ 04:34
Розділ Різне Читати далі...

15 серпня, Київ — Курси для FrontЕnd розробників в CyberBionic Systematics

15 серпня 2016 року в CyberBionic Systematics почнуться курси для Frontend — як для новачків, так і для спеціалістів, які вже мають певні знання і досвід веб-розробки.
Ви можете пройти навчання по всій спеціальності або вибрати окремі курси, які відповідають Вашому рівню підготовки:
? HTML, CSS (2 тижня, 8 занять)
? JavaScript Базовий (2 тиждень, 7 занять)
? Twitter Bootstrap (1 тиждень, 4 заняття)
? JavaScript Advanced (2 тижня, 10 занять)
? JavaScript Шаблони (1 тиждень, 5 занять)
? HTML5, CSS3 (2 тижня, 10 занять)
? jQuery (2 тижня, 10 занять)
? Angular JS (2 тижня, 9 занять)
? SEO Fundamentals (1 тиждень, 5 занять) Купуючи три і більше курсу за фахом, Ви отримуєте знижку 15% . З докладним описом кожного курсу, програмою і sync Ви можете ознайомитися в Каталозі . За будь-якого курсу Ви можете відвідати двох-годинне пробне заняття . Курси CyberBionic Systematics відповідають найвищим вимогам IT компаній до розробників.

Опубліковано: 08/08/16 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

17 серпня, Київ — Знижка 40% на курс "Мова програмування Java. Частина 1. Основи"

Якщо Ви мрієте працювати в сучасному IT-компанії і отримувати більшу заробітну плату, навчитися вирішувати складні робочі завдання і не знаєте з чого почати, то Вам точно до нас! Запрошуємо до Brain Academy на курс «Мова програмування Java. Частина 1. Основи». Тільки зараз знижка 40% на курс! На кого розрахований цей курс? На тих, хто дуже хоче отримати комплексні знання, спробувати себе у розробці реальних проектів і при цьому стати затребуваним фахівцем з високим рівнем доходу на IT-ринку! Як проходять заняття? Наші сертифіковані інструктори (практикуючі фахівці провідних IT-компаній) крім теоретичних знань занурюють студентів у світ реальних і цікавих проектів. На кожному занятті ми робимо зрізи знань і розбираємо ваші помилки. У всіх студентів є доступ до бази навчальних матеріалів англійською мовою 24 години на добу.

Опубліковано: 05/08/16 @ 11:35
Розділ Різне Читати далі...

18 серпня, Київ — Живий майстер-клас з БЕМ від творців BEMup: Митап за БЕМ

18 серпня в Київ приїжджають творці БЕМ.
Збираємо всіх кльових хлопців на БЭМап. Що буде? — Ви дізнаєтеся найсвіжіші новини, секрети і тренди веб-розробки в Яндексі та співтоваристві БЕМ.
— Куди рухається команда БЕМ і що відбувається в співтоваристві.
— Як використовувати всю міць БЕМ складання на gulp замість bem-tools або ENB?
— Як організувати серверну частину при роботі з БЕМ для отримання по-справжньому гнучкого і реиспользуемого фронтенда?
— Отримаєте відповіді на усі свої питання. Хочемо розділити зустріч на дві частини: у першій частині будемо розповідати переважно ми самі, а другу хочемо присвятити вільному спілкуванню. В рамках першої частини ми розповімо про останні новини зі світу БЕМ. Про те, що ще навіть не вийшло у вигляді стабільних релізів, але вже цілком працює. А також, поділимося планами на найближче майбутнє — ви дізнаєтеся куди рухається команда БЕМ і що відбувається в співтоваристві.

Опубліковано: 04/08/16 @ 12:01
Розділ Різне Читати далі...

Technology :: The best laptop

Smartphone application development has taken many changes to the cellular devices. It has just revolutionized the way functioned earlier. With more and more people involving with app development, more sophistication and advancement is achieved. Perhaps the easy means of creating newly discovered apps has created it more adaptable within the software development scenario. All mobile phones including iPhones and андроїди have largely ventured into content management after realizing its positive impact on new age business. Iphone content management has produced a more clear presence inside the app development scenario mainly because of the versatility in world development and its steady advancement inside the area of recent technology. The issue is to get the privilege application developer for seek the assignment. This is not troublesome but surely you have to be aware at the same time.

Опубліковано: 04/08/16 @ 12:00
Розділ Різне Читати далі...

Як оцінити себе як професіонала. Думка PM'а

via Shutterstock. Привіт, DOU! Мене звати Олександр, я — ПМ. Так склалося, що за родом своєї діяльності я не тільки керую проектами, але і виступаю таким кар'єрним порадником для молодих (і не дуже) розробників. Зараз я працюю в компанії, яка працює з JavaScript у всіх інкарнаціях. Типовий JS-розробник для мене — це молодий чоловік, хлопець або дівчина, часто студент, з мінімальним комерційним досвідом. Природно, мова про тих, хто тільки-тільки «увійшов в айті». Перші півроку в команді — це тема для окремої розмови. Насторожений погляд, патологічна боязнь напороти косяків, а головне — постійно виникають питання нетехнічного характеру, які і поставити-то нікому. У цій статті не буде «срібної кулі» — кожен повинен пройти свою дорогу самостійно. Але я спробую озвучити, можливо, найскладніше питання, що виникає в голові у кожного: «Скільки я стою як професіонал?» Читаючи форуми і просиджуючи в «болталках», я так і не знайшов на нього тлумачного відповіді.

Опубліковано: 03/08/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Овертайми: причини з боку замовника та ціна

[Про автора: Володимир Желєзняк — 17 років у галузі, програмував, менеджерил, директорував, мав свій бізнес. Провів і пройшов купу співбесід. Співавтор проекту «Психологія в IT ». Овертаймит рідко]. xxx: Прийшов в понеділок на роботу і в гуртку виявив ще вологий пакетик чаю. Попередньо охренев, згадав, що орав обидва вихідних.© баш У моїй практиці була ситуація: прийшов на співбесіду кандидат, ніби все добре, все толково розповідає, але... Коли слухає питання — явно втрачає нитку десь на третьому реченні. Дивиться кудись убік, перепитує... Що таке? «Не виспався», каже. Причина пошуку нової роботи — на старій вже три місяці працює без вихідних мінімум по 12 годин в день. TLDR: не переробляйте самі і не змушуйте інших. Звучить як порада від кэпа? Причому рада, якій складно слідувати? Тоді давайте подивимося, що, чому і як призводить до овертаймам. Буде багато байок, поглядів на ситуацію з різних сторін і скільки чітких рекомендацій.

Опубліковано: 01/08/16 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

10 вересня — 8 жовтня, Львів — Семінар «Підготовка до іспиту PMP®»

Мета семінару-практикуму від зареєстрованого постачальника навчання PMI — підготувати слухачів до успішного проходження сертифікаційного іспиту в PMI з першої спроби. Програма семінару включає 4 дні очного навчання (10, 17, 24 вересня, 8 жовтня 2016 р.) і самостійну відпрацювання навички правильно відповідати на питання іспиту з допомогою онлайнового тренажера. Семінар актуалізовано згідно з останніми змінами іспиту PMP®. По закінченні видається визнається PMI сертифікат про обов'язкове навчання з управління проектами. На семінарі розглядаються питання з десяти областей знань стандарту PMBOK® Guide Fifth Edition . Крім цього, слухачі розбирають завдання (кейси) з практики управління проектами, аналогічні ситуаційним завданням іспиту, а також аспекти етики і професійної поведінки менеджера проекту, що включаються до питання іспиту. В процесі навчання слухачам подається і пояснюється математичний апарат, необхідний для вирішення розрахункових завдань на іспиті.

Опубліковано: 29/07/16 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

.NET дайджест #12: .NET Core user secrets, Reactive Trader Cloud, Continuous testing з NCunch

.NET Підводний камінь при використанні await методу, повертає Task<Task<T>>. .NET Core офіційно підтримується RedHat . .NET Core roadmap . Про реліз .NET Core і корисні посилання. ASP.NET Як зберігати приватні налаштування .NET Core і як організувати роботу з ними в команді . Налаштування TypeScript для ASP.NET Core проекту. DDD, CQRS, MS Вирішення проблем з concurrency в CQRS системах. Як валідувати команди . Як оновлювати події , не зламавши систему. Reactive Trader Cloud приклад реалізації трейдерської платформи з використання Event Sourcing, микроверсисов, .NET Core. Исходники . Найскладніша частина микросервисов — дані . Переваги використання ES і CQRS . Але насправді не все так гладко. Про боротьбу зі складністю всередині DDD . Різне Відео про внутрішню кухню Docker на Windows . Думка про те, що всі нові мови і фрейморки — це марна трата часу і непрофесіоналізм . Continuous testing з NCunch . Реліз Aurelia 1.0 .

Опубліковано: 29/07/16 @ 10:27
Розділ Різне Читати далі...

DOU Labs: як в Ciklum розробляли розумний IoT офіс

У рубриці DOU Labs ми запрошуємо IT-компанії ділитись досвідом власних цікавих розробок та внутрішніх технологічних ініціатив. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Останні кілька років весь технологічний світ божеволіє від слів інтернет промов (IoT), більший ажіотаж, мабуть, спостерігається лише навколо Data Science. Що ж таке тієї інтернет промов? Інтернет промов являє собою систему взаємопов'язаних обчислювальних пристроїв, механічних і цифрових машин, предметів, тварин або людей, які забезпечені унікальними ідентифікаторами і можливістю передачі даних по мережі, не вимагаючи взаємодії від людини до людини або від людини до комп'ютера. Кожна велика компанія зараз має щось для IoT. Компанія Intel випускає Edison та Quark, Amazon — Amazon IoT, Google — Brillo, Apple — HomeKit. Цей перелік можливо продовжувати до нескінченності. Ми в R&D відділі компанії Ciklum вирішили не відставати від «модних тенденцій» та розробили свою платформу для IoT (4IoT).

Опубліковано: 28/07/16 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179