Прості смачні рецепти і нічого більше

Прості смачні рецепти і нічого більше Як же я не люблю, коли щось просте перетворюють у щось складне. В даному випадку я про кулінарних сайтах, основною метою яких є можливість швидкого пошуку необхідного рецепта. Але вся справа в тому, що інструменти для досягнення цієї мети затінюються достатком відволікаючих елементів. Так, звичайно, існують пошукові системи, завдяки яким ми з легкістю можемо знайти необхідний рецепт, вказавши, наприклад, назва страви. Але якщо ми його не знаємо? Тоді на допомогу повинна приходити внутрішня система кулінарних сайтів, а вона, як я вже сказав вище, захована десь там ... Буває зайдеш на один з таких сайтів і замість того, щоб підібрати необхідний рецепт, переглядаєш стрічку з рекомендованих смачних картинок, хоча вони мені в принципі не потрібні. Загалом плюнув я на цю справу і вирішив сколотити свій кулінарний куточок.

Опубліковано: 20/08/12 @ 08:23
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : продаж ThinkGrid , Computer Science в Khan Academy , міфи про індійський аутсорсингу , корпоративна культура Dropbox

Добрий день, шановні читачі. На початку цього тижня стало відомо про те, що компанія ThinkGrid з центром розробки у Львові, в яку раніше інвестував фонд Runa Capital, була продана мультинаціональної телекомунікаційної компанії Colt Technology Services. Також з українських новин варто відзначити роз'яснення податкової про те, як IT-компанії можуть зареєструватися для отримання пільг, передбачених законом про підтримку IT-галузі. Новини Khan Academy представила платформу для вивчення Computer Science ; випущені Visual Studio 2012 і. NET Framework 4.5 вихідний код редактора TextMate 2 викладений на Github ; оновлений iOS App Icon Template . Практика Elnode - подієво-орієнтована веб-розробка на Emacs Lisp; порівняння фізичних движків на JavaScript; Bobby Tables - як запобігти SQL-ін'єкцію, інструкції для різних мов; вчимося любити нудні частини CSS .

Опубліковано: 17/08/12 @ 09:43
Розділ Різне Читати далі...

Фотографії красивих дівчат

Фотографіі красивих девушек Фотографії красивих дівчат
Який чоловік не любить переглядати фотографії красивих дівчат? Особливо, якщо фотографії виконані якісно і зі смаком. Жіноче тіло - один з найпривабливіших для чоловіків об'єктів, так чому ж іноді не побалувати себе гарними фотографіями? В інтернеті повно ресурсів, з яких ви зможете завантажити фотографії красивих дівчат . Але не завжди якість фотографій відповідає запитам чоловіків. Будьте прискіпливі, на витрачайте час і гроші на скачування неякісних фотографій. Знаходьте сайти, де гарантують високу якість фотографій, з максимально високим дозволом зображення, кольоровою гамою і цікавими сюжетами.

Опубліковано: 16/08/12 @ 09:03
Розділ Різне Читати далі...

Релігія - модний рух ?

Релігія - модний рух? Релігія - модний рух?
За словами патріарха Кирила, суспільство стає все релігійніші. Черги до самих прославленим святинь або у церков у свята стають все багатолюдні, а користувачі соціальних мереж на зразок google + описують свої релізіозние захоплення. Але як можна пояснити той факт, що багато храмів чи не найвідоміші святині простоюють без уваги до себе велику частину часу, поки хтось не згадає про них, показавши по телебаченню? Величезні черги, що тягнуться на кілометри у храмів на Великдень і яблучний Спас, щоб святити яблука та паски, різко вичерпуються у звичайні дні.

Опубліковано: 16/08/12 @ 09:02
Розділ Різне Читати далі...

Що робити, якщо в аеропорту втратили ваш багаж

Що робити, якщо в аеропорту втратили ваш багаж Якщо ви після прибуття в аеропорт не виявили свій багаж, відразу слід звернеться до наявної практично в кожному аероузле службу пошуку багажу (стійка Lost & Found). Там вам запропонують заповнити акт, в якому потрібно вказати параметри і все відмітні риси валізи. Якщо такої стійки в аеропорту не існує, то звертайтеся безпосередньо до співробітників або до представника авіакомпанії, яка продала вам квиток. Обговорення ставки транспортного податку сьогодні дуже актуально, але повернемося до нашої теми. Після того, як ви заповните акт, на іншому бланку необхідно буде скласти список знаходилися у валізі речей. Оцінна вартість не повинна бути нереально високою, інакше багаж просто не повернуть. В цій заяві, крім паспортних даних та відомостей про багаж, слід надати інформацію про рейс і номер вашої багажної квитанції, яку краще не втрачати.

Опубліковано: 16/08/12 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Просування в соціальних мережах

Просування в соціальних мережах У наш час багато людей мають акаунти хоча б в одній соціальній мережі. Зустрічаються і люди, які завели собі сторінки на всіх або майже всіх можливих соціальних мережах. На даний момент соціальні мережі почали використовуватися не тільки для спілкування, а й для самих різних цілей. Ні кого не дивує, що як у російських, так і в зарубіжних соціальних мережах можна зустріти, наприклад, аналоги інтернет-магазинів. Крім того, соціальні мережі, стрімко ввійшли в життя багатьох людей - це гарний майданчик для просування чого-небудь. Не важко буде розкрутити в соціальній мережі початківця співака, а іноді й простого нічим не виділяється людини. Справа в тому, що в соціальних мережах надзвичайно популярні скандальні відео, часто позбавлені всякого сенсу, що і дозволяє самому звичайній людині привернути до себе увагу. Що ж стосується більш серйозних фірм, то їм такий варіант зовсім не підійде.

Опубліковано: 16/08/12 @ 01:00
Розділ Різне Читати далі...

Податкова пояснила порядок реєстрації IT -компаній для отримання пільг

Державна податкова служба пояснила, які документи подавати ІТ-компаніям для реєстрації на спеціальний податковий режим. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ . Пакет документів потрібно подавати в податкову, а стверджувати заявки буде Мінфін за погодженням з Держнауки. Компанія, що бажає працювати по новому режиму, повинна підготувати такий пакет документів: 1. Реєстраційна заява в орган ДПС за місцезнаходженням компанії. Заява подається керівником або представником юрособи - платника (з документальним підтвердженням особистості і повноважень) не пізніше, ніж за 30 днів до початку звітного (податкового) кварталу, з якого зазначений суб'єкт передбачає отримати право на використання особливостей оподаткування. 2. У реєстраційній заяві вказати підстави для реєстрації компанії як суб'єкта, який застосовує особливості оподаткування. 3.

Опубліковано: 15/08/12 @ 03:38
Розділ Різне Читати далі...

Українські вузи : результати опитування

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Всього на опитування , який проводився з квітня по серпень, прийшли відповіді від 1501 читача. Думки про якість освіти розділилися. Більшість учасників опитування - 36%, - оцінюють отримані у вузі знання на «двійку» і «одиницю», третина відповідали вважають отримана освіта хорошим або відмінним, інші ставлять своїм вузам «трійку». У надісланих відповідях фігурують понад 100 вищих навчальних закладів, причому очевидний лідер з випуску айтішників - КПІ, в ньому навчалися 21% опитаних. Також можна визначити ТОП-10 вузів за кількістю випускників (в цілому в них навчалися 63% учасників опитування): Якщо порівнювати ці показники з результатами опитування 2009 року , можна помітити, що перша десятка майже не змінилася. Виняток склали дві позиції: «вилетіли» ХАІ і одеський Політех, а їх місце зайняли Національний авіаційний університет та Комп'ютерна академія «ШАГ».

Опубліковано: 15/08/12 @ 02:23
Розділ Різне Читати далі...

14 - 16 вересня, Одеса - V Міжнародна конференція розробників і користувачів вільного програмного забезпечення FOSS Sea 2012

Центр суперкомп'ютерних обчислень і вільного програмного забезпечення ОНУ імені І.І. Мечникова спільно з компанією RootUA Media знову збирає всіх, кого цікавлять відкриті і вільні IT-технології, на V Міжнародній конференції FOSS Sea 2012. Конференція пройде з 14 по 16 вересня в Одесі. Офіційна частина заходу буде проводитися в ОНУ імені І.І. Мечникова, а неофіційна пройде на УТБ «Скалодром». Як і в минулому році, конференція приурочена до святкування softwarefreedomday.org . Планується виставка FOSS-проектів, організація демо-зон тощо Участь у конференції БЕЗКОШТОВНЕ. Секції конференції: - FOSS в наукових дослідженнях та освіті
- HPC, GRID і Cloud-технології
- FOSS в бізнесі і державному секторі
- Системне адміністрування
- Розробка ПО - FOSS для новачків Програма заходу: 14 вересня: Відкриття конференції та пленарне засідання.
15 вересня: Робота секцій конференції. 16 вересня: Неформальна частина, відпочинок і шашлики на березі Чорного моря.

Опубліковано: 15/08/12 @ 08:52
Розділ Різне Читати далі...

14 - 16 вересня , Одеса - FOSS Sea 2012

Центр суперкомп'ютерних обчислень та вільного програмного забезпечення ОНУ імені І.І. Мечникова спільно з компанією RootUA Media знову збирає всіх, кого цікавлять відкриті і вільні IT-технології, на V Міжнародній конференції FOSS Sea 2012. Конференція пройде з 14 по 16 вересня в Одесі. Офіційна частина заходу буде проводитися в ОНУ імені І.І. Мечникова, а неофіційна пройде на УТБ «Скалодром». Як і в минулому році, конференція приурочена до святкування softwarefreedomday.org . Планується виставка FOSS-проектів, організація демо-зон і т.д. Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА. Секції конференції: - FOSS в наукових дослідженнях та освіті
- HPC, GRID та Cloud-технології
- FOSS в бізнесі і державному секторі
- Системне адміністрування
- Розробка ПО - FOSS для новачків Програма заходу: 14 вересня: Відкриття конференції та пленарне засідання.
15 вересня: Робота секцій конференції. 16 вересня: Неформальна частина, відпочинок і шашлики на березі Чорного моря.

Опубліковано: 15/08/12 @ 08:52
Розділ Різне Читати далі...

15 вересня, Дніпропетровськ - DneprPy # 0

уваги учасників співтовариства DneprPy , наших друзів і всіх щирих шанувальників краси і мощі Python ! Перша в історії Дніпропетровська конференція DneprPy # 0, яка збере пітоністов нашої неосяжної Батьківщини, відбудеться 15 вересня поточного року. В програмі: - Доповіді від професіоналів
- Перерва на каву - afterparty Теми доповідей та доповідачі : 1 . « Import abc і що з цими Abstract Base Classes робити» Andrew Svetlov
2 . « Flask as RESTful backend solution » Yehor Nazarkin 3 . « Openstack - свої хмари з блек джеком » Ivan Kolodyazhny Кількість доповідей та доповідачів буде рости , стежте за оновленнями. Бажаючим прийняти участь в доповідях - повідомлення з темою на info@dneprpy.org.ua Участь безкоштовна, afterparty - за свій рахунок. Дякуємо компанії Ciklum , яка люб'язно надала приміщення, а також наших київських і харківських колег за допомогу в організації та моральну підтримку.

Опубліковано: 14/08/12 @ 02:18
Розділ Різне Читати далі...

67-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда зі Світланою Яковлевої , фахівцем з якості

У випуску піде мова про роботу дівчата в тестуванні і в принципі роботі в IT середовищі. А також про навчання тестування. В програмі: Про во'IT'і Бюрократія в IT Навчання на курсах IT QA освіта Семінари, конференції та тренінги Оцінка проектів Книги у випуску : Deadline . Роман про управління проектами - Том Демарк Не заважайте мені працювати ! - Стас Давидов ( Який би гостем в 15 випуску подкасту )
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 14/08/12 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про конференцію IQ.Lab Java Fusion

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} SysIQ продовжує активний розвиток своєї освітньої платформи IQ.Lab. В першу суботу серпня компанія провела чергову конференцію в форматі Fusion, присвячену розробці на Java. Java Fusion 2012 стала п'ятим заходом під брендом IQ.Lab, розширивши аудиторію проекту - попередні івенти були сфокусовані на фронтенд-розробці та тестуванні. Як і попередні заходи в форматі Fusion, Java Fusion представляла собою серію доповідей фахівців по темі, кожен з яких створювався з конкретною практичним прицілом. Таким чином організатори спробували зробити Java Fusion максимально корисним, особливо для початківців Java-розробників (чому також допомогло безкоштовну участь - потрібно було лише вчасно зареєструватись). Нововведенням цього Fusion'а став розширений пул доповідачів - на цей раз вони були не тільки з SysIQ, а й з Ciklum.

Опубліковано: 14/08/12 @ 07:22
Розділ Різне Читати далі...

Продаємо і купуємо

Продаємо і купуємо Поширена думка, ніби в Інтернеті можна знайти все, що завгодно. Почасти таке твердження вірне. Однак для того, щоб що-небудь знайти потрібно витратити чимало сил і часу. Що стосується необхідної інформації, то для її пошуку потрібно тільки вірно сформувати запит для пошукової системи. Потім буде потрібно переглянути кілька сайтів для того, щоб підібрати більш відповідну інформацію. Що ж відноситься до пошуку будь-яких товарів, то тут все трохи складніше. Зазвичай користувач, який бажає придбати якусь річ через Інтернет буде звертатися за допомогою на ті сайти, якими користуються його знайомі або на ті, які мають більш високий рейтинг. Крім того, навряд чи хто-небудь стане розбиратися в складному пристрої сайту, виключення складають ті випадки, коли цю річ можна знайти де-небудь ще. Власне звідси можна вивести універсальну пораду всім розробникам та керівникам інтернет-магазинів - сайт повинен бути зручним або ж повинен поширювати ексклюзивні речі.

Опубліковано: 14/08/12 @ 05:47
Розділ Різне Читати далі...

TOP 10 лотів з PR - CY

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Зараз говорять, що, мовляв, ринок купівлі-продажу сайтів «перегрітий». Але з чого це йому бути перегрітим? Дебілів з наявністю грошей - дуже-дуже мало. Навпаки, нині ринок як-раз таки схожий на ринок, а не ловлю лохів, не знає ціну своїм сайтам. Він не лопне ось так раптом. І ще кажуть, що на цьому ринку у відкриту не відбувається операцій з нормальним СДЛ. Це вже ближче до правди, з багатьох причин. По-перше, ну, ті терміни окупності, що диктує ринок - від півроку до півтора - вони відбивають бажання виставляти на продаж типу не-MFA із заробітком на, ну да, AdSense. По-друге, як правило СДЛ купуються безпосередньо, чи то пак, ініціатива виходить від покупця, а не продавця. І там уже можуть бути п'ятирічні терміни окупності. І це нормально. І все ж - іноді власники СДЛ виставляють свої ресурси у відкриту. Часом із зовсім неадекватними цінниками.

Опубліковано: 13/08/12 @ 06:08
Розділ Різне Читати далі...

14 - 17 листопада, Київ - XP Days Ukraine 2012

XP Days Ukraine 2012 - це масштабний захід, присвячений інженерним аспектам Agile підходів, тривалістю кілька днів. Перші два дні (14-15 листопада) будуть насичені різноманітними тренінгами , майстер-класами та зустрічами. Наступні два дні (16-17 листопада) будуть відведені для доповідей , відкритих дискусій та інших виступів у форматі конференції . В Україну XP Days вперше пройшли 15-17 грудня 2011 року та зібрали понад 300 учасників з 8 країн. Ви можете ознайомитися з звітами і матеріалами торішньої конференції, щоб краще зрозуміти специфіку та спрямованість конференції. Тематика інженерних практик та підходів вибрана не випадково. Адже більшу частину процесу розробки становить саме написання коду. У вас з'являється чудова можливість не лише послухати доповіді від провідних фахівців напряму, але і взяти участь у кількох практичних тренінгах або майстер-класах.

Опубліковано: 13/08/12 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

14 - 17 листопада , Київ - XP Days Ukraine 2012

XP Days Ukraine 2012 - це масштабний захід, присвячений інженерним аспектам Agile підходів, тривалістю кілька днів. Перші два дні (14-15 листопада) будуть насичені різноманітними тренінгами , майстер-класами та зустрічами. Наступні два дні (16-17 листопада) будуть відведені для доповідей , відкритих дискусій та інших виступів у форматі конференції . В Україні XP Days вперше пройшли 15-17 грудня 2011 року і зібрали понад 300 учасників з 8 країн. Ви можете ознайомитися з звітами і матеріалами минулорічної конференції, щоб краще зрозуміти специфіку та спрямованість конференції. Тематика інженерних практик і підходів вибрана не випадково. Адже більшу частину процесу розробки складає саме написання коду. У вас з'являється чудова можливість не лише послухати доповіді від провідних фахівців напряму, але і взяти участь в декількох практичних тренінгах або майстер-класах.

Опубліковано: 13/08/12 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

Анонс конкурсу DOU Best Employer 2012

Ми провели два конкурси Best Employer на DOU, в 2010 і 2011 рр.. Я вважаю, ми зробили крутий продукт, і Best Employer 2011 був унікальним проектом. Але ми йдемо далі, і в цьому році прийняли рішення принципово поміняти формат проведення конкурсу. Причина - фідбек, який ми отримали від співробітників і представників компаній в минулому році. Рейтинг-2012 буде відкритим для всіх компаній, з прозорою системою голосування. Система оцінки переможців залишається тією ж - на основі оцінок співробітників компаній-роботодавців. Участь у конкурсі для компанії безкоштовно. Список компаній-учасників формується співробітниками, які номінують свою компанію на участь в конкурсі. Єдина умова з боку DOU - не менше 20 анкет і не менше 20% співробітників компанії повинні взяти участь в голосуванні. За ходом голосування та результатами можна буде спостерігати на сайті конкурсу, . Сам конкурс пройде восени, в жовтні, як і попередні два.

Опубліковано: 13/08/12 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

Сучасні офісні містечка в парковій зоні - мрія чи реальність ?

. percent-table {border: 1px solid # 333; margin: 0 auto;}. percent-table {width: auto! important;}. percent-table th,. percent-table td {padding: 5px solid # ccc! important;} [Від редакції: Роман Хміль - один з найвідоміших українських IT-менеджерів, засновник компанії SourceValley, яка згодом перетворилася в GlobalLogic Ukraine . З початку 2012 року Роман займає посаду COO компанії Ciklum . У нього є акаунти в і LinkedIn .] Останнім часом, періодично відволікаючись від боротьби за якість офісного життя, яка забирає чимало сил і часу, замислююся про те, чи чекає нас все-таки світле майбутнє на ринку офісів для технологічних компаній? Зокрема, ринок ІТ ось уже 10 років стрімко зростає, споживаючи все більше площ, електроенергії та мізків. І якщо з мізками і електроенергією в Україну все йде непогано, то ось офісів останнім часом не вистачає катастрофічно, та і якість тих, що є, залишає бажати кращого.

Опубліковано: 13/08/12 @ 08:52
Розділ Різне Читати далі...

Що таке QR -код і як його можна використовувати при просуванні бренду

Що таке QR-код і як його можна використовувати при просуванні бренду Напевно, всі ми помітили, що в останні час на рекламних плакатах і білбордах, в газетах, журналах і навіть на одязі все частіше стали з'являтися мозаїчні чорно-білі квадратики. Багатьом вони смутно нагадують добре і давно знайомий штрих-код, причому в даному випадку це враження зовсім не оманливе: QR-код (а саме так називаються ці графічні конструкції) насправді є таким, але тільки в істотно покращеному варіанті, який дозволяє зашифрувати набагато більшу кількість інформації і не вимагає для зчитування спеціальних сканерів. Розробили цей код фахівці японської компанії «Denso-Wave» в далекому вже 1994 році, а широке поширення він почав отримувати приблизно десять років тому.

Опубліковано: 13/08/12 @ 12:09
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178