Акція від Profit - Partner : Виграй Apple iPad в липні !

Акція від Profit-Partner: Виграй Apple iPad в липні ! Сьогоднішній ранок починався за звичним мені сценарієм. Не буду розповідати всіх подробиць мого підйому і всіх ранкових процедур, а відразу перейдемо до перевірки пошти. Так, перше що я роблю, коли запускаю свій ноутбук - це вивчення свіжої пошти. Пробігшись очима по списку відразу прилипаю до листа від відправника "Profit-Partner Support". Я не буду переповідати те, що вже було написано кілька разів, але іншими словами, розповідаючи про ЦОП Профіт-Партнер, його переваги перед іншими ЦОП та переваги заробітку на контекстної реклами в цілому. Якщо ви не знаєте що це таке, якщо не відчули на собі, то просто почніть зі статті "Один з найнадійніших і регулярних джерел доходу ". Сьогодні я просто хочу сказати, що зволікати ніяк не можна! Якщо Яндекс.Директ займає не останнє місце у вашому списку можливих способів заробітку на сайті, то зараз саме час зробити перший крок до цього.

Опубліковано: 12/07/12 @ 12:24
Розділ Різне Читати далі...

Акція від Profit- Partner : Виграй Apple iPad в липні !

Акція від Profit-Partner: Виграй Apple iPad в липні ! Сьогоднішній ранок починався за звичним мені сценарієм. Не буду розповідати всіх подробиць мого підйому і всіх ранкових процедур, а відразу перейдемо до перевірки пошти. Так, перше що я роблю, коли запускаю свій ноутбук - це вивчення свіжої пошти. Пробігшись очима за списком відразу прилипає до листа від відправника "Profit-Partner Support". Я не буду переповідати те, що вже було написано кілька разів, але іншими словами, розповідаючи про ЦОП Профіт-Партнер, його переваги перед іншими ЦОП і перевагах заробітку на контекстній рекламі в цілому. Якщо ви не знаєте що це таке, якщо не відчули на собі, то просто почніть зі статті "Один з найнадійніших і регулярних джерел доходу ". Сьогодні я просто хочу сказати, що зволікати ніяк не можна! Якщо Яндекс.Директ займає не останнє місце у вашому списку можливих способів заробітку на сайті, то зараз саме час зробити перший крок до цього.

Опубліковано: 12/07/12 @ 12:24
Розділ Різне Читати далі...

17 липня, Київ - Speakers ' Corner : " OSGI in banking environment " by Fulco Houkes

В Сіклум ми продовжуємо радувати всіх зустрічами із запрошеними професіоналами міжнародного рівня в різних областях в рамках серії заходів Speakers ' Corner . На цей раз в Києві зберуться фахівці обговорити можливості OSGi ( Open Services Gateway Initiative ) - специфікація динамічної плагінів ( модульної ) шини для створення багатофункціональних Java десктоп -додатків і ентерпрайзних систем. Наш гість з Женеви , Java фахівець з 15- річним досвідом Fulco Houkes розповість про використання OSGI для банківської інфраструктури . Увага ! Доповідь та обговорення будуть проходити англійською мовою без перекладу! Теми до обговорення : • Banking challenges
• An elegant solution : OSGI
• What is OSGI ? • OSGI best practices & pitfalls Про доповідача : Fulco Houkes закінчив Швейцарський Інститут технічних наук ( EPFL ) , починав кар'єру Java розробника в компанії Xo3 . Уже більше 4 років є архітектором Java рішень в Банку EFG Bank .

Опубліковано: 10/07/12 @ 05:14
Розділ Різне Читати далі...

Міратех спільно зі швейцарською SEC створила СП в Цюріху

Компанія Міратех спільно з SEC Switzerland AG створила спільне підприємство Miratech AG в Цюріху. Про це повідомив директор зі зв'язків з громадськістю компанії Міратех Кирило Балалін . «Компанії створюють нове спільне підприємство Miratech AG , яке буде займатися бізнесом Міратех в Швейцарії. Інформація щодо призначення керівництва Miratech AG буде опублікована окремо. Власне ж Міратех і SEC залишаються незалежними » , - розповів ДОУ Кирило Балалін . Компанія заснована 4 липня. Частини в Miratech AG компанія не розкриває, лише уточнює, що саме Міратех є основним акціонером нової компанії. Відкриттю локального офісу передували переговори зі швейцарськими партнерами та консультації з урядом кантону Гларус . « Експансія Міратех до Швейцарії є природним кроком - цей ринок має стратегічне значення для компанії. Перший контракт з швейцарським замовником був підписаний в 1989 році, 23 роки тому » , - сказано в прес - релізі Міратех .

Опубліковано: 10/07/12 @ 09:02
Розділ Різне Читати далі...

Рунет кишить трояном

Рунет кишить трояном Рунет кишить трояном В Рунет активно хлинула всяка нечисть - трояни, філінг та інше. До такого повороту ситуації Рунет зовсім не був готовий ... Компанією Positive Technologie був проведений аудит сайтів найбільших компаній. Positive Technologie жахнулася ... 123 інтернет - порталу, що належать державному і фінансового сектору, були протестовані на ступінь захисту. Майже на всіх цих сайтах виявлені проблеми з захищеністю. В середньому, по 15 вразливостей доводиться на кожен цей сайт, дві третини містили уразливості на критичній позначці. Близько 13 сайтів були благополучно зламані. тестовані були не «бідні» сайти, що змушені рахувати кожну копійку! Кого або що тоді звинувачувати в цьому? Коряві руки адмінів? Економію, коли наймають другокурсників зробити сайт «на дозвіллі»? Або розділ вступників грошей? Тоді актуальним буде оголошення: продам Тайвек . Купуйте Тайвек, укутайте свої комп'ютери щільніше.

Опубліковано: 09/07/12 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Ігри сьогодні : грати чи ні ?

Ігри сьогодні: грати чи ні? Ігри сьогодні: грати чи ні? Грати в комп'ютерні ігри чи ні? Існує чимало суперечливих думок з цього питання. Противники кажуть про зіпсоване зір. Але це питання для нинішнього покоління самий звичайний. Навіть якщо дивитися на стіну 5:00 поспіль, зору це буде не на користь. Питання друге: ігри травмують психіку, особливо, при гучному звуковому супроводі. Але і це питання вирішуємо! Ігри повинні відповідати кожному віку. А гучний або різкий звук допоможуть знизити беруші . Найпопулярніші сьогодні - онлайн ігри. Статистика визначає десь близько сотні мільйонів грають по всій земній кулі. Діти, граючись, стрімко набувають друзів по всьому світу. Два короля онлайн світу - "World of Warcraft" і "World of Tanks". Це фантазійний світ, детально розроблений і опрацьований. А соціальна взаємодія гравців? Хіба це не практика спілкування? Гра на закордонних серверах прекрасно практикує іноземну мову.

Опубліковано: 09/07/12 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

автопричіп

Автопріцеп Автопричіп Toyota відзначає виріс на 33% обсяг продажів своїх автомобілів у Росії. Прес - служба японського автогіганта Toyota повідомляє, що за останні півроку зростання рівня продажів в Росії виріс на 33%. Всього за цей період було продано 76 809 машин цієї марки. Найпопулярніша модель - це Toyota Corolla, їх було продано 17 421; на другому місці - Toyota Camry - цих автомашин продано 16 810; третє місце зайняла марка Тoyota RAV4 - продано 13894 автомобілів. Істотна динаміка зростання продажів в Росії торкнулася і моделей Hilux і Highlander, відзначає статистичний відділ концерну. Компанія повідомляє також, що з початку 2012 року вдалося реалізувати 239 мінівенів преміум-класу Toyota Alphard. Збільшився обсяг продажів автомобілів Lexus. З гібридних автомобілів найпопулярнішими у росіян стали позашляховик RX 450h і хетчбек CT 200h. Позашляховик - це дуже підходяща машина для російських доріг. А якщо таку машину доповнює , то їй немає ціни.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:19
Розділ Різне Читати далі...

Сирія обстріляла Ліван, є загиблі

Сирія обстріляла Ліван, є загиблі Сирія обстріляла Ліван, є загиблі В результаті перестрілки між прикордонниками Сирії та Лівану було вбито люди. З боку Сирії були випущені ракети, які розірвалися в горах. Там був розташований табір для сирійських біженців. В результаті загинули дві дитини з цього табору. А в Ель - Хіш, близько приймального пункту для біженців в результаті обстрілу постраждала ще одна жінка. Також постраждали два населених пункти, в одному з яких снаряд зруйнував будівлю мечеті. За словами, президента Лівану, це є грубим порушенням міжнародних правових норм. Хоча, офіційної заяви з цього приводу від ліванської влади ще не надійшло. Цікаві факти на цю тему: у п'ятницю керівник Лівану заявив засобам масової інформації, що баз повстанських угруповань на території Лівану немає. Всі переміщення в прикордонній місцевості суворо відстежуються. Створення п'яти повстанських баз, іменованих Сирійської Вільної Армією президент заперечує, заявивши, що ця інформація недостовірна.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:17
Розділ Різне Читати далі...

Історія Яндекса

Історія Яндекса Історія Яндекса У 1990 році в компанії «Аркадія» почалася історія Яндекс. У 1993 «Аркадія» увійшла в компанію CompTek. Програмні технології істотно удосконалювалися. У 1993 році спільно з Інститутом Проблем Передачі Інформації при РАН був створений пошук з урахуванням морфології російської мови. Тепер в запиті можна було використовувати будь-які форми слова. Це був час, коли інтернет тільки починався в Росії. Влітку 1996 року розробники пошукової системи зрозуміли, що створення самої пошукової системи перспективніше, ніж створення на цій базі пошуку прикладних продуктів. Так народився в Інтернеті Яндекс. У 1996 році, на виставці Netcom компанія ComTek представила перші продукти Яндекс - серії: Яndex.Site-пошук по своєму сайту; Яndex.Dict-розширення запиту; трохи пізніше з'явився Яndex.CD-пошук документів або, простіше кажучи, віртуальна служба доставки . У 1997 році Пошукова система Яндекс була офіційно представлена.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:16
Розділ Різне Читати далі...

Новини інтернету. Коротко про різне

Новости інтернету. Коротко про різне Новини інтернету. Коротко про різне • У Росії створюється єдиний портал бюджетної системи країни. Вся інформація в ньому буде доступна в режимі реального часу. Також на цьому порталі буде збиратися вся інформація про те, куди і як витрачаються державні гроші Росії і вся інформація про бюджетополучателей. • У Нижньому Новгороді відкривається перший у Росії інтернет - магазин «М-відео» - найбільшої європейської мережі електроніки та побутової техніки. • Інтернет буквально підірвала новина про те. що у Філіпа Кіркорова народилася друга дитина - син. • Керівництво компанії Samsung вимушено представила передчасно свій новий смартфон Galaxy Chat через витік інформації. Подробиці тут . • Жителі Волгограда - хлопець і дівчина-загинули в Геленджику від удару струмом. По дорозі в готель, під час сильного дощу, вони помітили чоловіка, який не міг встати: злива прибивав його до землі. Хлопці кинулися на допомогу, але обірвався від зливи електрокабель впав прямо на них.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:14
Розділ Різне Читати далі...

Новини від Apple

Новості від Apple Новини від Apple • Назва Стіва Джобса відоме у всьому світі. Геній IT - індустрії, що придумав перші комп'ютерні ігри сорок років тому. Арт Матсак, користувач Apple, читаючи книгу про Джобса, придумав запустити в Інтернет перший архів відеозаписів про засновника Apple. В ході своєї роботи Матсак виявив, що в інтернеті маса документальних відеозаписів, присвячених Джобсу і Apple тих часів. Матсак систематизував ці записи відповідно до фактами біографії, описаними у виданій книзі. • Фінал Євро 2012 встановив в Твіттері новий спортивний рекорд. Кількість твітів під час футбольного матчу Італія - ??Іспанія у фіналі Чемпіонату Європи з футболу досягло 15 358 повідомлень в секунду. Але цей своєрідний рекорд не перекрив абсолютна першість - 25 088 повідомлень в секунду, встановлений під час виходу в Японії аніме «Замок в Небі». • Інтернет - журнали для жінок, журнали он-лайн, жіночі портали замінили «Поради по домоводству» - настільні книги наших бабусь і прабабусь.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:13
Розділ Різне Читати далі...

Новини інтернету одним абзацом

Новости інтернету одним абзацом Новини інтернету одним абзацом • Facebook і Yahoo уклали мирову. У березні цього року дві гігант-корпорації Facebook і Yahoo серйозно посварилися. Yahoo звинуватила Facebook в незаконному використанні запатентованих технологій і подала судовий позов. І ось, майже через чотири місяці, компанії уклали мирову угоду в сфері запатентованого партнерства. Ув'язнена світова передбачає перехресне ліцензування ряду патентів і співробітництво, що, безумовно, важливо для обох сторін, особливо перед великими подіями - такими, як Олімпійські ігри або Супер Боул. • Левітація світиться лампочки. Левітація - явище, при якому предмет без видимої опори «ширяє» в просторі. Палаюча електрична лампочка «зависла» в повітрі ... фантастично видовище! Chris Rieger, студент з Австралії, витратив півроку на те, щоб зібрати цей прилад. Між оголошенням «» і готовим приладом - шість місяців кропіткої праці. Електрика передається через одне кільце рамки на частоті 1 МГц.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:09
Розділ Різне Читати далі...

Прикрашаємо бічну панель превью

З тиждень тому в блок останніх записів, який розташувався в бічній панелі, я додав превью. Це звичайно не врятує мою бічну панель від видалення , мене все ще не покинула думку про її марності, але все ж урізноманітнити, якось прикрасити , загалом додати яйце :) якоїсь родзинки це допоможе, та й увагу відвідувачів приверне більше, ніж просто текстові посилання. Чесно кажучи , я навіть не думав писати пост про це. Не знаю чому, та й не важливо це. Головне, що прохання читачів допомогти в реалізації подібних блоків змінили моє ставлення і змусили таки написати. Приступимо .

Опубліковано: 08/07/12 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

« Сигма України » домовилася про співпрацю з Харківським комп'ютерно -технологічним коледжем

Компанія «Сигма України» підписав 22 червня угоду з харківським коледжем, яким керує глава Telesens Едуард Рубін. Угода передбачає участь представників компанії в розробці програм навчання майбутніх фахівців, спільне проведення практик і стажувань, допомога у підвищенні рівня кваліфікації викладачів та працевлаштування студентів, повідомила прес-служба компанії «Сигма України». Підписання подібної угоди можна вважати початком дій, про які писав в своїй колонці Едуард Рубін півтора місяці тому. «Зараз ми підключаємося до обговорення поточних програм за спеціальностями" Обслуговування програмних систем і комплексів "," Розробка програмного забезпечення "та вироблення спільного підходу. Чи буде це оновлення старих програм або створення абсолютно нових, поки говорити складно. Але, однозначно, зміни будуть », - розповіла ДОУ тренінг-менеджер компанії« Сигма України »Наталія Потапова. Крім того, компанія відкрила в коледжі свій клас.

Опубліковано: 06/07/12 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

28 - 29 липня, Одеса - ДОУ хакатони - Одеса!

Ми провели 8 ДОУ хакатони: 2 в Києві , в Одесі , у Львові , 2 в Харкові , 2 в Дніпропетровську , в Донецьку і зараз готуємося до ювілейного хакатони в Одесі! Вас чекає сонце/море/пляж, якщо є бажання залишитися на пару днів і просто побути в портовому містечку. Але якщо ви хочете провести пару днів в компанії таких же божевільних, як ви - можемо запропонувати вам чай/кава/печеньки :) Самі спритні встигнуть побувати скрізь! Захід пройде з 13:30 28.07 до 16:00 29.07 Правила заходи відомі всім і кожному, але про всяк випадок давайте повторимо: У вас є 24 години. За цей час вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 06/07/12 @ 10:03
Розділ Різне Читати далі...

Сайти на Бітрікс

Сайти на Бітрікс Сайти на Бітрікс Для управління сайтів існує досить проста і функціональна система 1C-Бітрікс. Компанія 1C-Бітрікс займається розробкою комерційної системи управління інтернет-сайтами і розробкою програмного продукту для створення інформаційних ресурсів усередині корпоративу. на сайті компанії Бітрікс можна знайти досить зрозумілу та детальну документацію про налаштування та використання системи, також є служба підтримки, яка завжди досить оперативно відповість на ваше питання. Практично вся робота по редагуванню контенту сайту проводиться на самому сайті, при цьому можна не заходити в панель адміністрування. Для більшості користувачів інтернетом, це найбільш зручний і швидкий спосіб управління вмістом сайту. Створити свій сайт на Бітрікс може будь-який користувач без будь-яких глибоких знань та навичок в області програмування. Ви можете створити cайт на Бітрікс , Створити новий розділ на сайті, або нестандартний модуль для 1C-Бітрікс.

Опубліковано: 05/07/12 @ 04:14
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет магазин

Інтернет магазин Інтернет магазин У сучасному світі технології в своєму розвитку не стоять на місці, і практично кожен день з'являється щось зовсім нове. Метою технічного прогресу є зробити життя людей набагато простіше і цікавіше. Для цього розробляється величезна кількість різних пристроїв та механізмів, для того, щоб заощадити час. Також допомагає економити час створення інтернет магазина з можливістю замовляти товари «он-лайн». Створення інтернет магазину краще довірити професіоналам, які враховують всі побажання клієнтів. Сучасний інтернет магазин - це така ж торгова площадка, що і звичайний магазин, який забезпечує покупцям найбільш комфортні умови для придбання продукції. Переваги створення інтернет магазину полягають в тому, для організації такого виду діяльності не потрібно багато трудовитрат. Вартість розробки та інтернет магазину досить доступна. Для створення такого магазину не потрібне додаткове орендування торгової площі, у зв'язку з цим досягається реальна економія.

Опубліковано: 05/07/12 @ 04:13
Розділ Різне Читати далі...

Житомирська продуктова компанія Jelastic отримала грант від « Сколково » на $ 1 млн

Компанія Jelastic , яка створила однойменну платформу для Java-додатків, отримала грант російського фонду "Сколково" в сумі $ 1 млн на розвиток хмарного сервісу нового покоління - автомасштабіруемой приватної хостинг-платформи для корпоративних додатків Jelastic Private Cloud (JPC). Як повідомляє ІА юновой , компанія створить робочий прототип приватного хмари і проведе його детальне дослідження на обраних пілотних проектах. "Розробка триватиме приблизно рік", - повідомив ДОУ співзасновник компанії Олексій Скутін. - "Ми завчасно потурбувалися і вже зібрали основну команду розробників. На даний момент наш штат налічує близько 40 осіб. " Засоби компанія отримала з розрахунку співфінансування проекту 30% на 70%, де 70% - вкладення Фонду, а 30% - власні кошти. Згідно з умовами фонду, грант надається безоплатно. "Фонд Сколково не планує брати участь в статутному капіталі інноваційних компаній, а також претендувати на участь в їх прибутку", - сказано в умовах надання грантів.

Опубліковано: 05/07/12 @ 03:10
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати програмістів в Україну - травень - червень 2012

. salary-table {border: 1px solid # 333;}. salary-table {width: auto! important;}. salary-table th,. b-typo. salary-table td {padding: 5px thead th {border: 1px solid tbody th {text-align: left! important; font-weight: normal! important;}. salary-table tbody td {text-align: center! important;}. salary-table b {font-weight: bold! important; }. salary-table thead tr,. salary-table tbody article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} В ході останнього опитування читачів DOU, що працюють у сфері розробки ПЗ в Україну, було отримано 3006 анкет - трохи менше, ніж минулого разу , півроку тому. Ось так розділилися в цей раз посади учасників опитування: У порівнянні з грудневим опитуванням частка розробників і QA трохи впала, але в цілому співвідношення посад не змінилося. Як і в попередньому опитуванні, середній вік учасників склав близько 27 років, а досвід - чотири роки. Вік Досвід Мінімальний 17 немає Медіана 26 4 Середній 26.84 4.

Опубліковано: 05/07/12 @ 01:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 40

Компанія SCRUMguides шукає коуча (Scrum, Kanban, Lean, XP) для роботи над завданнями клієнтів, які хочуть і в компанії колег, які можуть робити справжнісінький agile. Компанія Buntar Games та анімаційна студія NRGTC.COM запрошує на роботу iPhone програміста для розробки дитячих розважальні та освітніх програм. Харківська компанія з красивим офісом X1 Group , що займається розробкою та розвитком дуже цікавих і перспективних європейських стартапів, шукає Ruby on Rails розробника , що вміє грати в покер. Науково-дослідний інститут інформаційно-телекомунікаційних систем і нанотехнологій шукає керівника IT-відділу . Folga (Creative & Digital Advertising Agency) шукає Python-PHP розробника. Зарплата 10000 грн. Компанія БПЦ , що займається реалізацією складних інтеграційних проектів у сфері електронних платежів і роздрібного банківського бізнесу, шукає розробника з відмінним знанням С (без плюсів) і досвід розробки мнопоточних додатків на С. У компанію Petrosoft Inc.

Опубліковано: 05/07/12 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175