24 листопада, Київ - Курс " Тестування ПЗ "

Ви знаєте , що Тестувальник ПЗ отримує середню зарплату в Києві від 600 у.о. до 1500 у.е. і хочете ним стати ? Та легко! Приділивши навчанню всього місяць свого часу , ви навчитеся :
? Розбиратися з досить непростий термінологією тестувальників
? Розуміти процес тестування програмного забезпечення та життєвий цикл програмного продукту
? Розробляти тестові плани ( Test Plan ) і тестові приклади ( Test Case )
? Виконувати тестування відповідно до підготовленого тестовим планом
? Виявляти помилки при виконанні тестування і документувати їх
? Оцінювати і тестувати програмний продукт з точки зору функціональності Програма курсу : Повна вартість курсу становить 2550 грн . Наш викладач :
- Професіонал - практик Senior QA engineer .
- Досвід тестування більше 4 років.
- Має досвід викладання курсів Тестування ПЗ більше 1,5 року.

Опубліковано: 10/11/14 @ 04:02
Розділ Різне Читати далі...

15 листопада, Київ - Курс " Java Start "

15 листопада починаються заняття в рамках курсу « Java Start ». Курс призначений для тих , хто тільки починає навчання програмуванню . Після закінчення курсу Ви будете знати синтаксис мови Java , навчитеся працювати з примітивними типами даних , рядками , масивами , циклами і навчитеся створювати прості програми . Курс складається з 8 занять і включає безліч цікавих практичних
задач . Заняття проводяться по суботах з 11:00 до 15:00. Програма: ? Історія Java. J2ME , J2SE , J2EE , Android.
? середу розробки Eclipse.
? Перший додаток на Java.
? Примітивні типи даних.
? Робота з змінними та операторами .
? Додаток « Калькулятор ».
? Масиви . Індексна арифметика .
? Робота з рядками .
? Методи класів та параметри .
? Оператори умовного переходу і цикли .
? Налагодження програм .
? Багато практики на заняттях
? Багато цікавих домашніх завдань .

Опубліковано: 10/11/14 @ 02:02
Розділ Різне Читати далі...

15 листопада, Київ - LTS LoGeek Night

Ми раді запросити всіх на перший LTSLoGeekNightв Києві , який відбудеться 15 листопада в 11:30 в вільному просторі Циферблат . LTS LoGeek Night- це серія неформальних безкоштовних заходів для IT - фахівців з метою поспілкуватися з однодумцями , поділитися досвідом , отримати нові знання і приємно провести час . Вас очікують три виступи від цікавих доповідачів , які поділяться своїми знаннями та досвідом з усіма гостями зустрічі : 1 . В'ячеслав Блінов, Senior Software Developer , з доповіддю « Java Garbage Collection : a Performance Impact » У доповіді буде розглянуто процес збірки сміття JVM з позиції його впливу на продуктивність програми :
- загальний алгоритм GC
- конкретні варіанти реалізації ( serial GC , throughput GC , CMS та G1)
- базова настройка параметрів GC 2 .

Опубліковано: 10/11/14 @ 11:24
Розділ Різне Читати далі...

Парад страху і жаху 2014 : Хеллоуїн в офісах українських IT - компаній

31 жовтня українські IT -компанії приєдналися до європейських традицій і відсвяткували Хелловін - День всіх святих. Зомбі і привиди , ожилі мерці і величезні гарбузи , перетворені на світильники Джека - чого тільки не було в офісах в цей вечір . Представляємо вашій увазі просочений жахом фотоогляд . Ainstainer Akvelon Apriorit Aquasoft Aratog Archer Software Ciklum В Ciklum проходив традиційний конкурс з вирізання гарбузів у всіх офісах компанії. Перемогла гарбуз , вирізана командою з Мінського офісу :
Code IT Cogniance ***
Хто найстрашніший і жахливий ? P.S .

Опубліковано: 10/11/14 @ 08:47
Розділ Різне Читати далі...

BrainBasket і Міноборони запускають безкоштовне IT -навчання для постраждалих на війні

В листопаді 2014 фонд BrainBasket за підтримки Міноборони України та громадської організації « Центр зайнятості вільних людей » запускає освітню програму Coding for Future . Проект дозволить колишнім учасникам АТО і людям , постраждалим від бойових дій , безкоштовно освоїти професію молодшого інженера з тестування ПЗ ( Junior QA engineer ) . Після успішного закінчення програми учасникам допоможуть працевлаштуватися в IT -компанії . Допомога колишнім військовослужбовцям у професійній адаптації - одна зі складових соціального захисту в Збройних Силах України . Уже більше місяця ініціатива « ЦЗСЛ » активно працює над перенавчанням та працевлаштуванням переселенців . BrainBasket в рамках проекту Coding for Future розвиватиме IT - напрямок освітніх програм .

Опубліковано: 10/11/14 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

26 листопада, Київ - Як навчітісь програмуваті на Java и не втратіті Глузд ? Рекомендації від практіків уровня Team Lead

Ві - програміст - початківець , чи хочете ним дива? Чи не добре там , з которого боці підійті до вівчання Java? Приходьте та дізнайтесь про старт кар'єри в Java напряму від практикуючий спеціалістів на Зустрічі від GoIT ! Java , если до ее Вивчення підійті з розумом , - очень « доброзичлива » мова програмування . Вона булу Створена програмістамі для програмістів . Все для простої , швидкої та зручної розробки . Java -програми можна запускаті на чому завгодно : телевізорах , мікрохвілівках и даже Банківських картках . Тому ее и Використовують в топові ІТ компаніях Мова Java поза очень популярна. Це один з найперспектівнішіх , швідкозростаючіх та вісокооплачуваніх напрямків в ІТ .

Опубліковано: 08/11/14 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 7 (10/2014)

Посилання , на які краще таки натиснути (на думку автора) , відзначені знаком ( !) Щось на зразок новин Вийшов реліз Joda - Beans 1.2 (не дуже відомого проекту з серії Joda ) Реліз Checkstyle 5.9 з підтримкою синтаксису Java 8 . Вийшов Ceylon 1.1 . І опис релізу на сайті проекту . FreeMarker Manual - 2.3.21 . FreeMarker - зручний шаблонизатор , працює досить швидко . Чи не logicless , загалом це недолік , але зате це прискорює впровадження в проект. JEP 213 : Milling Project Coin . Той факт що « _ » (нижнє підкреслювання ) буде невалідним ідентифікатором , наводить на дуже нехороші підозри : як би Java не перетворилася в Scala з її ( _ * _) . З іншого боку Java так само дозволяє робити всякі непотребства . JEP 222: Java Read - Eval - Print Loop ( REPL ) . Моя дуже хотіти це . Але все ж цікаво наскільки хорошою буде реалізація ( якщо взагалі буде). Ще 6 JEP для Java 9 . У MVC specification з'явилася своя сторінка java.net . І пояснення від Reza Rahmanнафік воно все треба .

Опубліковано: 07/11/14 @ 10:12
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 13 : Creative Mobile O? ( Таллінн , Естонія )

Ось вже і готовий наш тринадцятий ( люблю це число ) випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми вже доїхали до столиці Естонія , Таллінн . Ми відвідали офіс компанії Creative Mobile O? і поспілкувалися з головою відділу соціальних ігор ( як звучить ) з цієї компанії , Олексієм Регловим . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . МістоТаллінн , Естонія Площа159 км2 Населення431 тис Місто існує з1154 В світіТаллінн найбільше місто і столиця Естонії . Крупний пасажирський і вантажний морський порт . Розташування містаГеографічно і культурно Таллінн є частиною Північної Естонії . Найбільше озеро Талліна -Юлемісте ( площа 9,6 км2 ) . Це головне джерело питної води міста .

Опубліковано: 06/11/14 @ 11:56
Розділ Різне Читати далі...

17 - 18 листопада , Київ - " Просунутий Certified Scrum Master " тренінг російською !

Друзі ! Scrummaster.com.ua запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу « Просунутий Certified Scrum Master ». Його проводитимуть два українських Scrum - тренера , єдині учні Jeff McKenna - Андрій Павленко та Богдан Місюра ! Тренінг проводитиметься за підтримки Jeff McKenna :
- Сертифікованого Scrum коуча і тренера від Scrum Alliance ;
- Головного Agile євангеліста ;
- Який має 50 + років досвіду розробки програмного забезпечення;
- Який впроваджував , тренував і проводив Scrum - коучинг для багатьох компаній , включаючи : Oracle , PayPal , Borland , Vanguard , Microsoft , Google , Lockheed Martin , Tumbleweed Communications , V - Mark and Net Objectives .

Опубліковано: 06/11/14 @ 11:19
Розділ Різне Читати далі...

17 - 18 листопада , Київ - « Просунутий Certified Scrum Master » тренінг російською !

Друзі ! Scrummaster.com.ua запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу « Просунутий Certified Scrum Master ». Його проводитимуть два українських Scrum - тренера , єдині учні Jeff McKenna - Андрій Павленко та Богдан Місюра ! Тренінг проводитиметься за підтримки Jeff McKenna :
- Сертифікованого Scrum коуча і тренера від Scrum Alliance ;
- Головного Agile євангеліста ;
- Який має 50 + років досвіду розробки програмного забезпечення;
- Який впроваджував , тренував і проводив Scrum - коучинг для багатьох компаній , включаючи : Oracle , PayPal , Borland , Vanguard , Microsoft , Google , Lockheed Martin , Tumbleweed Communications , V - Mark and Net Objectives .

Опубліковано: 06/11/14 @ 11:19
Розділ Різне Читати далі...

Як я працював кухарем в літньому таборі в США

Дорогі друзі , я продовжую публікувати свої розповіді про життя в Америці. Сьогодні я розповім про те , як я був кухарем у літньому таборі Camp Catskill . Табір був для людей з розумовими та фізичними відхиленнями . На фото я за роботою на кухні : Це було моє друге літо на іншому континенті , про перший ви можете прочитати в цьому пості : Як я працював посудомийником в літньому таборі в Америці . Приїхавши в Америку вдруге , я зробив запаморочливу кар'єру від посудомийника до кухаря. Для мене на той час це було дійсно дуже круто . Наприклад , за все літо посудомийником я заробив $ 450 , а за друге , працюючи кухарем - $ 1800 . Якщо врахувати , що був 1999 рік, і я в Росії за рік роботи вчителем англійської в школі отримав зарплату тільки один раз в березні , то це були для мене хороші гроші.

Опубліковано: 06/11/14 @ 09:54
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 161

шукає редактора/автора , якому нужно буде знаходіті Цікаві для аудіторії ДОУ тими и новини и розказуваті про них так , щоб Це Було цікаво читати . Тернопільська компанія MagneticOne запрошує на роботу технічного директора , у лексіконі которого відсутні слова « Не можу , чи не вмію , не знаю ». Компанії Yalantis , что будет назло всьому розвіватісь в Днепропетровске , потрібен Android Developer . Компанії Slice в Одессе потрібен Data Warehouse Designer/Developer . Бізнес - інкубатор GrowthUP оголошує Черговий набор стажерів . Більшість інтернів , что пройшли Перший рівень , легко знаходять роботу в стартапах та інтернет компаніях . Svitla Systems запрошує на онлайн -стажування iOS trainee . Перший місяць - Вивчення теоретичної части , другий - робота над проектом , зарплата $ 100 , Третій місяць - продовження роботи , зарплата $ 200 . Фінал - job offer для кращих студентів .

Опубліковано: 06/11/14 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

8 листопада, Київ - E- Commerce Talks for Java Developers

Dear friends ,
You are welcome to join E - Commerce Talks that is a technical event for Java Developers held in caf? Bibliotech with the special IT atmosphere . Our speakers will give you a general overview of E - Commerce domain , its main trends and future prospective , show case study , introduce main development tools and platforms and answer all the questions related to this topic . Agenda 11:30 - 12:00 Registration , morning coffee 12:00 - 13:00 Future of the Future of E - Commerce
• E - commerce - big and fast growing industry
• Trends
• E - commerce in EPAM Systems
• How we value people in ESP
• Our E - Future 13:00 - 14:00 E - Commerce Platform : Hybris Way of Implementing
• Re - Imagination of Customer's shopping experience
• Why do we need The Big Thing like Platform for E - commerce implementation ?
• The Hybris Difference
• Key Clients : who chooses Hybris and why ?
• What does Hybris provide OOTB ? BackOffice , Accelerators .

Опубліковано: 05/11/14 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Paymentwall : « Офіс зі своїм шеф - кухарем , улюбленцями Пеймяу і Златою »

DOU Ревізор побував в київському офісі Paymentwall - продуктової компанії, що розробляє глобальний агрегатор платіжних методів зі світовим досвідом в галузі прийому платежів за цифрові товари та послуги . Paymentwall надає більш 120+ методів оплати по всьому світу , включаючи кредитні карти , мобільні платежі , прямі банківські перекази , електронні гаманці , термінали та інші методи, доступні в більш ніж 200 країнах світу . Компанія зі штаб квартирою в Сан - Франциско була заснована в 2010 році. На сьогоднішній день офіси Paymentwall можна знайти в Лас - Вегасі , Києві , Берліні , Амстердамі , Стамбулі , Манілі , Сан - Пауло , Пекіні і в Ханої. Головними центрами розробки є офіси в Києві та Ханої. Всього в компанії працює більше 120 співробітників . В київському офісі зараз 50+ фахівців , половина з яких - розробники . В окрузі та поблизу Офіс компанії знаходиться на четвертому і п'ятому поверхах будинку за адресою вул . Пушкінська 45/2 , що відразу за рогом від ст . м .

Опубліковано: 05/11/14 @ 07:09
Розділ Різне Читати далі...

23 листопада, Київ - Майстер - клас Андрія Лісточкіна " Ember.js - фреймворк для класних Web - додатків "

Ember.js- фреймворк для тих , хто хоче робити класні веб -додатки сьогодні і зараз , для тих , хто цінує свій час і не любить сперечатися через дрібниці. Ruby on Rails в світі фронтенда - Ember подарує вам комфорт , забезпечить високу швидкість розробки і вирішить якнайбільше завдань . За 8:00 майстер - класу ми напишемо невеликий додаток з використанням цього фреймворка . Для проходження майстер - класу вам буде достатньо знань JavaScript і CSS, знайомство з MVC - фреймворками ( Backbone , Knockout , Angular і т.д.) буде плюсом , але зовсім необов'язково . Приходьте , буде цікаво! План майстер -класу: Частина 1. Основи Ember.js
- Ember.js , історія появи та розвитку
- MVC на сервері і на клієнті
- Архітектура додатків на Ember.js - Темплейтінг і Раутінг
- Об'єктна модель Ember
- Компоненти
- Робота з даними і подіями
- Моделі і Сервіси
- Тестування додатків на Ember
- Робота з Ember Data Частина 2.

Опубліковано: 05/11/14 @ 12:31
Розділ Різне Читати далі...

23 листопада, Київ - Майстер - клас Андрія Лісточкіна « Ember.js - фреймворк для класних Web - додатків »

Ember.js- фреймворк для тих , хто хоче робити класні веб -додатки сьогодні і зараз , для тих , хто цінує свій час і не любить сперечатися через дрібниці. Ruby on Rails в світі фронтенда - Ember подарує вам комфорт , забезпечить високу швидкість розробки і вирішить якнайбільше завдань . За 8:00 майстер - класу ми напишемо невеликий додаток з використанням цього фреймворка . Для проходження майстер - класу вам буде достатньо знань JavaScript і CSS, знайомство з MVC - фреймворками ( Backbone , Knockout , Angular і т.д.) буде плюсом , але зовсім необов'язково . Приходьте , буде цікаво! План майстер -класу: Частина 1. Основи Ember.js
- Ember.js , історія появи та розвитку
- MVC на сервері і на клієнті
- Архітектура додатків на Ember.js - Темплейтінг і Раутінг
- Об'єктна модель Ember
- Компоненти
- Робота з даними і подіями
- Моделі і Сервіси
- Тестування додатків на Ember
- Робота з Ember Data Частина 2.

Опубліковано: 05/11/14 @ 12:31
Розділ Різне Читати далі...

23 листопада, Одеса - Майстер - клас « Сегментація клієнтів інтернет - магазину по товарних перевагам за допомогою R »

Після конференції FOSS Sea , 23 листопада , пройде практичний майстер - клас з аналізу даних з використанням мови R. Майстер - клас відкриє серію заходів ResearchLab , загального проекту і FlyElephant , спільно з провідними українськими і зарубіжними компаніями з області великих даних , штучного інтелекту , машинного навчання , прогнозування і високопродуктивних обчислень . Всі говорять , що потрібно сегментувати клієнтів , але ніхто не знає як це зробити швидко і продуктивно. R - сучасний інструмент роботи з даними , який дозволяє просто будувати найскладніші продуктові сегменти і створювати зручні звіти для прийняття рішень .

Опубліковано: 04/11/14 @ 01:53
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Сергієм Шельпук , главою відділу Data Science в VITech

179 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». В подкасті піде мова про Data Science , юриспруденції та Львові. Ми зараз активно працюємо над поліпшенням текстової версії , тому ваші коментарі дуже потрібні саме про якість текстової версії . В програмі : Що таке Data Science ?Про во'IT'іБізнес аналізПереїзд до ЛьвоваРозвиток в області Data ScienceДистанційна освітаОсвіта в УкраїніВільний часНавчання ринкуСвій стартапПотенціал IT ринку України Книги у випуску : On Intelligence - Jeff Hawkins
Ви, звичайно , жартуєте , містер Фейнман ! - Річард Фейнман Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT - компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 04/11/14 @ 10:51
Розділ Різне Читати далі...

6 листопада, Київ - Курс « Основи бізнес аналізу »

Запрошуємо на курс « Основи бізнес аналізу ».
Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Щоб учасники з різних сторін змогли подивитися на сферу бізнес аналізу , на останнє заняття ми запрошуємо продакт менеджера з компанії « Google ». Заняття проходить у форматі вільного живого спілкування ( online ) , кожен студент має можливість задати різні питання і дізнатися , як все відбувається в провідних IT - компаніях світового рівня і що потрібно для того , щоб в один прекрасний день стати співробітником такої компанії .

Опубліковано: 04/11/14 @ 09:04
Розділ Різне Читати далі...

Український аутсорсинг йде в Східну Європу

via Shutterstock . У 2014 році GlobalLogic відкрив офіс у Словаччині та Німеччині , SoftServe в Болгарії , Eleks та DataArt в Польщі. Компанії підшукують заміну українським програмістам . Події року в Україні підстьобнули IT компанії створювати запасні майданчики . Хоча представники п'ятірки найбільших аутсорсеров і кажуть , що давно планували відкривати офіси в ближньому зарубіжжі , зокрема , у Східній Європі , учасники ринку вважають , що вони діяли під тиском клієнтів . Андрій Івашків , віце - президент з глобальних операціях SoftServe каже , що ідея про відкриття офісу вперше виникла ще в листопаді 2013 - го , а через пару місяців було вирішено стартувати в Болгарії . Чому саме там ? У компанії підрахували , що зарплати місцевих програмістів на 10 % дешевше . В якості бенчмарка по зарплатам вони розглядали Дніпропетровськ і Харків. А утримання офісу через вартість оренди і податкових відрахувань обійдеться всього на 10 % дорожче , ніж в Україні .

Опубліковано: 04/11/14 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164