31 травня, Одеса - Майстер-клас Руслана Шевченка " Введення в scala + akka "

31 травня відбудеться майстер- клас Руслана Шевченка присвячений введенню в мову програмування scala та фреймворк akka . Чотиригодинний майстер- клас дозволить познайомиться з мовою програмування scala і системою організації розподілених обчислень akka . Введення в основні поняття і набір завдань , дозволить Вам « відчути » смак розробки і зрозуміти , чи хочете ви спеціалізуватися в цьому напрямку. Програма : - Введення . Установка і запуск sbt , activator , scala - IDE (заснованому на eclipse ) , scala - worksheet , інфраструктура проекту ( scalatest , scalaide )
- Структура програми . Області видимості , керуючі конструкції , методи , функції , значення та змінні , виклики функцій . Об'єктно- орієнтована структура : класи , трейти і об'єкти.
Передача параметрів: за значенням , по імені , по необхідності.
case -класи і порівняння зразків . Створення власних зразків зіставлення.
- Введення у функції вищого порядку. API колекцій. Узагальнені типи .

Опубліковано: 26/05/14 @ 09:25
Розділ Різне Читати далі...

10 речей , які ми дізналися при побудові технологічної компанії

via Shutterstock . [ Про авторів : Микола Палієнко - з-засновник і CEO в Prom.ua , Тарас Мурашко - зі - засновник і CTO в Prom.ua ] У цьому пості ми - колишні розробники - хочемо розповісти про те , як ми набивали гулі , розробляючи торгову площадку . Стаття написана у співавторстві з Тарасом Мурашко. 1 . Шукайте нішу Безумовно , рости з нуля дуже нелегко. Але перспектив багато. Наприклад , в українському малому та середньому бізнесі автоматизація різних бізнес- процесів перебуває на рівні екселя і 1С , і це величезна потенційна бізнес- ніша для створення безлічі продуктів. Тому в першу чергу сядьте , проаналізуйте ринок і виберіть нішу : знайдіть якусь актуальну проблему і спробуйте якісно її вирішити. Тоді ви зможете стати по- справжньому потрібними і затребуваними для потенційних клієнтів. Якщо ви вирішуєте проблему , якої насправді немає , шансів мало. Дивіться на досвід сусідів .

Опубліковано: 26/05/14 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

28 травня , Київ - Семінар для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing # 7 »

До вашої уваги Пропонується Черговий випуск безкоштовна семінару для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing ». Подія Відбудеться за ПІДТРИМКИ Компанії Cogniance . Вечір буде присвячений темі автоматизованого тестування програмного забезпечення . Цільова Аудиторія - будь - хто, хто цікавіться сферою ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ та тестування як ее елементом . До вашої уваги буде представлено наступні Доповіді : Максим Барвінській ( Senior QA Automation Engineer , Zoral ) « Автоматизовані тести всегда потребуються вхідніх Даних, альо питання ефектівності зберігання ціх Даних Дуже часто є не в пріорітеті автоматізаторів . Дехта зберігає їх безпосередно в коді фреймворку , решта ж надає ПЕРЕВАГА зовнішнім Джерелі : Excel , CSV , XML , JSON , бази даних . Останні могут накопічуваті Багато файлів ( або таблиць бази ) , Які нужно оновлюваті щоразу , коли змінюється функціональність продукту , что тестується .

Опубліковано: 24/05/14 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

Python дайджест # 0 . Django 1.7

Наближається вихід фінальної версія Django 1.7 - « найкращого , що траплялося з Django з часу 1.0» , як стверджують деякі core - розробники . У першому Python - дайджесті я спробував підібрати основні зміни та рекомендації з міграції Django проектів на версію 1.7 . Давайте оцінимо найбільш значні зміни і подивимося , що нам радять для безболісної міграції. Отже , основні зміни в цьому релізі складають: Міграції . Andrew Godwin , автор популярної бібліотеки South , рік тому стартував кампанію на кікстартер , щоб переписати South і включити в реліз Django . Робота закінчена , і після , я сподіваюся , невеликого періоду адаптації бібліотек ми зможемо повністю відмовитися від South і використовувати вбудовані міграції. Для кращого розуміння , як працюють нові міграції , можна подивитися доповідь самого Andrew на PyCon US 2014 .

Опубліковано: 23/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 137

Hardware - стартап . klatz( перший український розумний браслет ) шукає Android -розробника в Черкасах (зарплата 15000 грн) і креативного директора в Києві (зарплата 10 000 грн). Jooble , сервіс для пошуку вакансій , шукає Product менеджера. Кожна зміна , які він привнесе в продукт , відіб'ється на 1 млн. користувачів сервісу щодня по всьому світу . Харківської компанії Brightgrove потрібна Data Scientist. Noosphere Ventures шукає в Запоріжжі скрупульозного статистика. Чернігівської компанії WebProduction потрібен PHP - розробник, який кожен день може і хоче робити неможливе . Зарплата 8000 грн. Aeroson для роботи над своїми проектами шукає PHP -програмістав Києві. Зарплата 9000 грн. ПриватБанк шукає в Дніпропетровську JavaScript -розробника за допомогою вакансії з зашифрованим текстом. Зарплата 17 000 грн . ria.com шукає у Вінниці асистента дизайнерапо інтерфейсах . Зарплата 5000 грн. ПУМБ шукає в Донецьку Delphi -розробника. Досвід роботи не обов'язковий.

Опубліковано: 22/05/14 @ 07:22
Розділ Різне Читати далі...

31 травня, Одеса - Odessa StartUP Day

31 травня проект Geeks Lab запрошує всіх IT- підприємців відвідати захід Odessa StartUP Day , в рамках якого передбачені індивідуальні консультації акселератора GrowthUp та бізнес- інкубатора WannaBiz , Startap Crach Test і StartUP Coffee . Програма дня: 9:00 - 17:00 Індивідуальні безкоштовні консультації від акселератора GrowthUP і бізнес - інкубатора WannaBiz . У кожного бажаючого буде 40 - хвилинний слот на приватну бесіду про ідеї і перспективи розвитку та побудови власного IT -бізнесу , отримання перших користувачів , пошуку інвестицій тощо Консультації проведе менеджер по роботі з потоком проектів
Ігор Стефурак а також CEO WannaBiz
Вадим Роговський Реєстрація 17:30 - 19:30 Startap Crash Test . На заході виступить запрошений гість , який розповість про свою історію успіху і поділиться життєвим досвідом , а також 3 засновника стартапів . Формат 5 +10 передбачає 5 хвилин на саму презентацію та 10 хвилин для відповідей на запитання з залу . Реєстрація 19:30 - ...

Опубліковано: 20/05/14 @ 08:45
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Хміль, COO Ciklum

156 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про освіту , США та еміграції . Просимо вибачення за якість запису , писали в похідних умовах. У нас новий стажист , Надія Плахова , її ви могли почути в 29 - му випуску , і перший подкаст в трьох частинах , так як у нашого гостя виявилося дуже багато тем для обговорень. У програмі: Про во'IT'і Освіта Переїзд в США Підприємництво Інвестування Робота на дядю COO в Ciklum Стратегія і тактика в компанії Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 20/05/14 @ 11:07
Розділ Різне Читати далі...

DataArt відкриває офіс у Львові для бажаючих переїхати співробітників

Американська IT- компанія DataArt оголошує про відкриття центру розробки у Львові. Це вже шостий український офіс компанії : у 2007 р. з'явилися офіси в Харкові та Херсоні , в 2011 - у Києві , в 2012 - в Одесіі Дніпропетровську. Центр розробки DataArt розташувався в новому БЦ на вул. Джорджа Вашингтона , 3 . Зараз запущені перші офісні площі , на початку літа завершиться підготовка приміщень та інфраструктури нового поверху.
Львів обраний місцем для нової локації за результатами опитування уподобань співробітників про місце роботи . Помітне кількість фахівців DataArt з різних офісів компанії висловили бажання жити і працювати саме у Львові. Найближчим часом в новий офіс переїдуть близько 40 співробітників компанії. Хоча офіс організовується за ініціативи бажаючих переїхати колег , приєднатися до команди можуть і фахівці зі Львова.

Опубліковано: 20/05/14 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

DataArt відкриває офіс у Львові

Американська IT- компанія DataArt оголошує про відкриття центру розробки у Львові. Це вже шостий український офіс компанії : у 2007 р. з'явилися офіси в Харкові та Херсоні , в 2011 - у Києві , в 2012 - в Одесіі Дніпропетровську. Центр розробки DataArt розташувався в новому БЦ на вул. Джорджа Вашингтона , 3 . Зараз запущені перші офісні площі , на початку літа завершиться підготовка приміщень та інфраструктури нового поверху.
Львів обраний місцем для нової локації за результатами опитування уподобань співробітників про місце роботи . Помітне кількість фахівців DataArt з різних офісів компанії висловили бажання жити і працювати саме у Львові. Найближчим часом в новий офіс переїдуть близько 40 співробітників компанії. Хоча офіс організовується за ініціативи колег , які хочуть переїхати в це місто , приєднатися до команди зможуть і Львівські фахівці.

Опубліковано: 20/05/14 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

10 - 12 червня, Київ - Конференція для ІТ- молоді SE 2014

Маєш Великі плани на літо ? Хочеш прокачаті скіл у розробці , тестуванні Додатків або навчитись правильно Керувати командою ? Мрієш найти цікаву роботу в IT- сфере ? Тоді розпочні свое літо продуктивно та приходь 10-12 червня на IT- конференцію Software Engineering 2014 ! ІВЕНТ має 3 потоки , шкірному з якіх присвячений окремий день:
10 червня - WebDev & Mobile
11 червня - Management , Dev & QA
12 червня - IT- Career & Startups .

Опубліковано: 18/05/14 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

22 травня Львів - Embedded Lviv TechTalk # 2

22 травня у Львові Відбудеться Черговий Embedded Lviv TechTalk . У доповідях експертів GlobalLogic будут розкріті Актуальні питання embedded - розробки * . QEMU + Rasbperry Pi . Володимир Шиманський та Ігор Каплінській ( GlobalLogic , Київ ) .
Ця презентація буде Присвячую тіповій задачі embedded - розробки - створеня ПЗ для галі не існуючого « заліза ». Для Вирішення Проблема автора предлагают використовуват емулятор QEMU , за необхідності розшірюючі его підтрімкою новіх платформ и прістроїв . Розробник розкажуть про приклад Із власної практики . Смороду емулювалі в QEMU Популярний комп'ютер Raspberry Pi , додати до віртуального пристрою підтрімку акселерометра . Потім Створена под емулятор программа для візуалізації роботи акселерометра булу легко перенесена и запущена на реальному Пристрої Raspberry Pi . System Test Automation for Embedded Devices . Юрій Козак та Ігор Семочко ( GlobalLogic , Львів ) .

Опубліковано: 15/05/14 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 136

Компанії Мірітекпотрібен старший Java- розробник з розумінням електронного документообігу . Зарплата $ 3000-4000 . Таксер , веб- сервіс для реєстрації та здачі електронних звітів , шукає в Харкові старшого C + + розробника. Зарплата 20 000 грн. Стартап Sportamba ( мобільна програма лояльності для спортивних уболівальників ) шукає Android -розробника. Зарплата $ 1000-1500 , опціон . Стартап Proximus , який займається розробкою ПЗ в біржовий сфері , шукає віддаленого і вміє працювати без чіткого завдання Java -розробника зі знанням Fuzzy Logic , генетичних алгоритмів і нейронних мереж. Компанії LeBoutique потрібна аналітик з планування попитузі знанням теорії ймовірності , математичних моделей і умінням працювати з програмним забезпеченням з обробки великих масивів даних. Інтернет- провайдер " Ланет Нетворк " запрошує у відділ інноваційних розробок креативного системного адміністратора .

Опубліковано: 15/05/14 @ 07:08
Розділ Різне Читати далі...

4 - 5 червня , Москва - Speed ??Dealing на Russian Gaming Week

Вперше на Russian Gaming Week компанія « Смайл Експо » організовує презентаційну площадку для стартапів та інвесторів - Speed ??Dealing . Мета цього проекту - допомогти новим продуктам , концепціям і стартапам вийти на ринок , розраховувати інвесторів , а також сприяти розвитку ідей , які відображають останні тенденції iGaming -індустрії. Сьогодні російські фахівці і молоді розробники країн СНД відомі всьому світу завдяки своєму оригінальному мисленню , таланту і креативному підходу . Взяти хоча б « Слотоманію » як приклад одного з найуспішніших IT- проектів в iGaming -індустрії , який вже багато років поспіль очолює західні рейтинги. Speed ??Dealing - це відмінна можливість тут , в Росії , презентувати свою ідею і отримати гроші на її розвиток! Тільки тут зустрічаються інвестори зі світовими іменами і розробники провідних галузевих бізнес-проектів. Напрями Speed ??Dealing RGW :
• букмекери ;
• лотерея ;
• покер ;
• iGaming .

Опубліковано: 14/05/14 @ 12:45
Розділ Різне Читати далі...

Огляд IT- ринку праці: Миколаїв

/ Wikipedia. Представляємо третю статтю циклу «Огляд IT- ринку праці» , в якому ми розповідаємо про IT- індустрії в різних містах України : обдивляємося компанії , тематичні заходи , профільні навчальні заклади , а також галузеві перспективи регіону . Попередні випуски були присвячені Вінниці і Донецьку, сьогодні поговоримо про Миколаєві. На сьогоднішній день на трудовому ринку міста зайнято 2-3 тис. IT- співробітників. Профільні підрозділи миколаївських вузів щорічно випускають близько 500 молодих фахівців. Середні зарплати програмістів станом на грудень 2013 :
- $ 600-900 ( junior ) ,
- $ 900-1400 ( middle ) ,
- $ 1500-2500 ( senior )
( тутможна побачити більш детальну статистику по мовам програмування та іншим IT- професіями ) . В базі компаній ДОУ зареєстровані 23 компанії , що мають офіси в Миколаєві. Миколаїв посідає останні місце в рейтингу міст України , де представлені IT- роботодавці.

Опубліковано: 14/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном Горнові , Lead Solution Architect'ом в Conform

155 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Фінляндії , МГУ , компіляторах та фізики. У програмі: Про во'IT'і Аспірантура МГУ і PhD в Фінляндії Софт для заліза Фізика Повернення до Москви Програмування компіляторів у Фінляндії Від девелопера до архітектора Як лідіть архітекторів ? Відпочинок та відпустку Книги у випуску : Соціальна психологія в модулях - Девід Майерс Богодільня - Генрі Лайон Олді Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 13/05/14 @ 11:44
Розділ Різне Читати далі...

27 травня, Львів - Lviv R0B0 Cafe

27 травня раптом Відбудеться Lviv Robo Cafe - клуб для любителів робототехнікі , Який проходитиме за ПІДТРИМКИ Lviv Mobile Development Day . Зареєструватісь
Презентуваті р0зр0бку До клубу запрошуються вінахіднікі та розробник , Які займаються програмування мікроконтролерів , транзисторів та Електрон конструкторів . За помощью плат , датчіків , моторчіків , джойстіків , екранах и клавіатурі , ЗАСОБІВ передачі Даних Ві можете сконструюваті Пристрої різної складності аж до роботів ? Тоді Вам до нас ! Формат проведення Lviv Robo Cafe :
- Презентації Ідей робо - розробок
- Біржа контактів : можлівість зібраті команду або найти партнерів чі паблішерів .
- Спілкуванння розробніків между собою - виступа спеціально - запитаних гостей приходьте , запрошені друзів .

Опубліковано: 12/05/14 @ 02:29
Розділ Різне Читати далі...

Чого хочуть програмісти ? Опитування

via Shutterstock . Бонуси покликані допомагати роботодавцю залучити й утримати працівника , мотивувати його і зробити лояльним . Кожна компанія вибудовує і реалізує свою програму «булочок » по- своєму - хтось вибирає прості перевірені методи , а хтось постійно шукає нові рішення. В рамках маркетингового дослідження спільно з компанією Top Enterprise Solutions ми запускаємо дане опитування , щоб з'ясувати , чого чекають і що отримують розробники від своїх компаній у якості програм лояльності. Якщо форма відображається некоректно , ви можете пройти опитування по прямій посиланням. Завантаження ...

Опубліковано: 12/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Scala дайджест # 0

З чого починати вивчення : Офіційна сторінка: scala - lang.org . Scala twitter scool . Інтерактивні задачки : scala - puzzles.herokuapp.com . неочевидним з поясненнями : Stackoverflow Scala tag wiki . Всі упереміш : Quora Scala wiki . Книги : Швидке введення : Scala for the impatient . Є переклад на російську . Наступною я б рекомендував « Scala in Depth » . Ось збірник посилань на книги , які рекомендує Typesafe (там перші 40 % книг можна прочитати безкоштовно і отримати код знижки для придбання повної версії). Інфраструктура: Build tool : sbt . IDE : Від Typesafe : scala - ide.org ( інтеграція з sbt) . Від JetBrains : Scala Plugin for IntelliJ IDEA ( інтеграція з sbt ) . emacs ( інтеграція з sbt) . vi (або осьлюдина сама зібрав ) . Шаблони проектів , з яких зручно починати розробку: typesafe.com/activator . Бібліотеки: Фреймворк , на якому прийнято писати web -додатки : Play (і більше легковаговий варіант: spray) .

Опубліковано: 09/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

17 травня, Харків - AI Kharkov # 9 - Програмування роботів і нечітка логіка

Дев'ята зустріч харківського клубу ІІ відбудеться в суботу 17 травня о 11 годині дня в харківському офісі компанії Globallogic . На цій зустрічі буде дві доповіді : 1 ) Особливості програмування роботів ( гексапод і собака) . Різні підходи у програмуванні роботів.
У доповіді буде описаний весь процес створення робота на прикладі гексапод і собаки , включаючи вибір і виготовлення елементів конструкції , послідовність розробки алгоритму руху , створення системи управління . Потім вищеназвані роботи будуть продемонстровані в роботі. Також будуть розказані основні принципи програмування для апаратної обчислювальної платформи Arduino .
Доповідач: Стрілець Діана , програміст і викладач курсів в центрі робототехніки Boteon . 2 ) Чого ви не знали про нечіткій логіці
Ідея нечіткої логіки настільки інтуїтивна, що здається дивним , як пізно вона була винайдена .

Опубліковано: 08/05/14 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 135

Харківської компанії Mirantisпотрібно Senior Deployment Engineer . Зарплата $ 2000-4000 . Компанії Ubisoft потрібно Performance and Optimization Engineer з хорошим знанням C + + і апаратної архітектури PC , консолей і мобільних пристроїв. Integra Games для розробки клієнтської частини багатокористувацької соціальної гри шукає Flash -програміста. Зарплата від $ 3000. Paymentwall шукає Machine learning розробника, у якого є ML open - source проекти або статті . Materialise шукає Business Intelligence інженераз досвідом датамайнінга . Vostok Games шукає ігрового дизайнера/аналітиказ упевненими знаннями математики , особливо статистики , чисельних методів , булевої алгебри. Інтернет -магазин Yakaboo.ua шукає Web- аналітика, що володіє навичками постановки ТЗ програмістам . uCoz шукає в Черкасах досвідченого мисливця за головами, який вміє працювати з запереченнями . У зв'язку з розширенням штату в АТ « Ощадбанк » Донецька вимагається програмістзі знанням C + + Builder.

Опубліковано: 08/05/14 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150