IT Євротур 19: Fastpool / Fastdev (Стокгольм , Швеція)

Ось уже й готовий наш девятнацатий випуск проекту «IT Євротур », в якому ми повернулися до циклу записаному ще при річному «IT Євротурі ». І ми все ще в столиці Швеції, Стокгольмі. Ми відвідали офіс компанії Fastdev і Fastpool ( аутсорс і дочірня продуктова компанія ) і поспілкувалися з CEO Fastpool , Сергієм Зубцовського . Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . P.S . Також ми зробили відео з CEO Fastdev , шведом і поговорили про плюси і мінуси російськомовних розробників . Екскурсія по дому Розмова про побут Екскурсія по офісу Розмова про роботу Бесіда з CEO Fastdev МістоСтокгольм , Швеція Площа188 км2 Населення872 тис . Місто існує з1187 В світіСтолиця і найбільше місто Швеції. Розташування містаРозташований на протоках , що з'єднують озеро Меларен з Балтійським морем.

Опубліковано: 22/01/15 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 170

Компанії Rails Reactor потрібен Big Data Engineer . Зарплата до $ 5000. Стартап IBDI , что працює на стику технологій великих Даних, лінгвістікі , антропології и статистики , запрошує на 1-3- місячне стажування , можливо Віддалене , Big Data інтернів . Компанія Code Rebel , розробник iRAPP Terminal Server , шукає в Одессе C ++/C/ObjC - програміста . Зарплата $ 2500-3000 . Drones developers просять про допомогу тихий, хто Вміє програмуваті на C ++ , Python або Java и не может буті на передовій . Компанія Murka games шукає гейм- дизайнера , что Вміє користуватись математичность моделями та інструментамі . Харківській Компанії MicroBilt Ukraine потрібен Web Query Language Developer . Зарплата $ 500 . Компанії Swivl , яка віготовіла и продала больше 25 тис . роботів - відеоасістентів , потрібен молодший UI/UX дизайнер . Зарплата від $ 800 . Івано-Франківська компанія НТМА запрошує на роботу інженера- конструктора SolidWorks зі знанням української мови .

Опубліковано: 22/01/15 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

7 - 8 лютого, Київ - хакатони " Програмісті допоможуть переселенців з Донбасу"

7-8 лютого в пріміщенні креативного простору « Часопис » відбудеться Національний хакатон на тему допомоги переселенцям з Донбасу - « ВПО хакатони ». Сьогодні Україна має помочь почти 500 тисячам осіб , Які віїхалі з окупованіх теріторій . У переселнців вінікає купа проблем прикладного характеру , Які треба вірішуваті вже. Смороду НЕ могут найти Швидко житло , роботу , садок для дітей , Перереєструвати бізнес , оформити в новий ВНЗ, вірішіті проблеми родічів та членів сім'ї ТОЩО . Основна ідея хакатону Полягає в розробці дієвіх IT- ІНСТРУМЕНТІВ - мобільніх Додатків та сайтів, что допомагають у вірішенні реальних проблем , Які вінікають у переселенців з Донбасу та Криму . Протяг 48 -годин безперервної розробки програмісті , дизайнери , Активісти , представник волонтерськіх ОРГАНІЗАЦІЙ та Державні службовці розроблятімуть IT -сервісі , Які допоможуть адаптуватіся у новому середовіщі .

Опубліковано: 21/01/15 @ 11:30
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати розробників Україна - грудень 2014

З 22 грудня 2014 року по 18 січня 2015 ми проводили черговий анонімний зарплатний опитування, в якому взяли участь більше 6000 осіб. Вихідні дані в CSV доступні на GitHub . Всі зарплати вказані в доларах США ( за курсом міжбанку ) , чистими (після сплати податків). Для оцінки зарплати у вибірках використовується медіана . Статті з результатами минулих опитувань тут ..b - typo img { max - width : 100% ;} . b - typo .hidden {/ * display : none ; */display : block ; width : 120px ;} Портрет учасників опитування 88,1 % чоловіків , 11,9 % жінок, у 83 % респондентів вищу освіту. 25 років - найпопулярніший вік, медіана - 26 років. Топ- 6 міст : Київ ( 46, 9%), Харків ( 16,5% ), Львів ( 10,7% ), Дніпропетровськ ( 8,6% ), Одеса ( 4,9%), Вінниця ( 1,9%). Рік тому на шостому місці був Донецьк з часткою 2,8 %, у травні частка впала до 2,1 %, тепер 0,56 % і 13-е місце.

Опубліковано: 21/01/15 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

28 лютого - 1 березня - WeBukovel 2015

Усім привіт !
Ми , Артем Трітяк і Юля Черняк , любимо катати і хочемо запросити вас на зимову тусовку в Карпатах - конференцію WeBukovel 2015. Програмування та зимові покатушки - ми взяли сміливість зруйнувати шаблони і об'єднати приємне з корисним. Дводенна конференція для всіх захоплених backend - розробкою з цікавими доповідями і, звичайно ж , катанням на лижах і бордах , пройде 28 лютого - 1 березня в Карпатах, на відмінному гірськолижному курорті Буковель.Традіціонно , відкриє її невелике п'ятничне pre - party ( 27 лютого) з серією коротких доповідей. Основні теми присвячені Ruby , Python і Node.js , різних підходах , досвід використання і фреймверках . Початок доповідей заплановано на обідній час, так що у всіх буде вдосталь часу накататися і насолодитися горами вранці . Список доповідей ви зможете побачити на сайті конференції webukovel.org.ua . Реєстрація вже відкрита .

Опубліковано: 20/01/15 @ 03:07
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Костянтином Погрібним , VP of Operations в CodeTiburon

188 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про PHP, менеджменті і своїй справі. У програмі: Про назви Про во'IT'і Перша робота Ковбой кодинг Кар'єра до ПМ Поради собі менеджеру До своїй справі Каліфорнійський стартап Шлюбне агентство і аутсорсинг Дауншифтинг посади Вибір технологій Китайський ринок Аутстафінг вбиває ринок Книги у випуску : Agile Estimating and Planning - Mike Cohn Deadline - Том Де Марко Clean Code : A Handbook of Agile Software Craftsmanship - Robert C. Martin Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 20/01/15 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

17 лютого, Київ - Курси з Android і iOS від Web Academy

Web Academy запрошує на курси за наступними напрямками:
- Курс « Android з нуля » - старт 24.01 .2015 - Сб і Нд з 12: 00-15: 00
- Курс « iOS з нуля » - старт 27.01 .2015 - Вт і Чт з 19 : 00-22: 00
- Курс « iOS Level Up » - старт 02.02 .2015 - Пн і Ср з 19 : 00-22: 00
- Курс « DevOps для сисадмінів » - старт 17.02 .2015 - Вт і Чт з 19 : 00-22: 00 Запит на програму курсу відправляйте на info@web-academy.com.

Опубліковано: 17/01/15 @ 08:38
Розділ Різне Читати далі...

17 лютого, Київ - Курси з Android, DevOps і iOS від Web Academy

Web Academy запрошує на курси за наступними напрямками:
- Курс « Android з нуля » - старт 24.01 .2015 - Сб і Нд з 12: 00-15: 00
- Курс « iOS з нуля » - старт 27.01 .2015 - Вт і Чт з 19 : 00-22: 00
- Курс « iOS Level Up » - старт 02.02 .2015 - Пн і Ср з 19 : 00-22: 00
- Курс « DevOps для сисадмінів » - старт 17.02 .2015 - Вт і Чт з 19 : 00-22: 00 Запит на програму курсу відправляйте на info@web-academy.com.

Опубліковано: 17/01/15 @ 08:38
Розділ Різне Читати далі...

Big Data дайджест # 0

Останнім часом про Big Data не чув тільки ледачий. У нашій компанії EPAM Systems накопичилося багато досвіду, пов'язаного з обробкою великих обсягів даних, і, зрозуміло , періодично ми ділимося ним як з новачками , так і з досвідченими колегами. Ця добірка посилань розділена на 2 частини: для початківців і для просунутих . Сподіваюся, зібрані матеріали будуть для вас корисними та цікавими . Я планую випускати дайджест раз на місяць. Задати питання , запропонувати тему чи поділитися своїми посиланнями ви можете в коментарях. Для початківців Лекція Андрія Себрант , директора з маркетингу сервісів, Яндекс
що таке насправді Big Data- як кулінарні уподобання впливають на ймовірність вдалого знайомства , що спільного між плювком і записом у церковноприходської книзі і чим все це схоже на пошук Яндекса ? Доступне пояснення основних принципів , розраховане на широку аудиторію .

Опубліковано: 17/01/15 @ 10:33
Розділ Різне Читати далі...

20 січня, Київ - Курс "Основи бізнес аналізу"

Запрошуємо на курс «Основи бізнес аналізу». Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! З метою , щоб учасники з різних сторін змогли подивитися на сферу бізнес аналізу, на останнє заняття ми запрошуємо продакт менеджера з компанії « Google ». Заняття проходить у форматі вільного живого спілкування ( online ), кожен студент має можливість задати різні питання і дізнатися, як все відбувається в провідних IT компаніях світового рівня і що потрібно для того, щоб в один прекрасний день стати співробітником такої компанії .

Опубліковано: 16/01/15 @ 01:53
Розділ Різне Читати далі...

краудфандінг політиків

via Shutterstock . Cотни геніальних і просто корисних продуктів з'явилися на ринку завдяки краудфандінгом - новій формі залучення фінансових ресурсів від великої кількості людей (від англ . Crowd - натовп і Funding - фінансування ) . Люди добровільно об'єднують свої гроші або інші ресурси разом - як правило , через Інтернет , - щоб підтримати зусилля інших людей або організацій ( реципієнтів ) з метою реалізації продукту або послуги, допомоги нужденним, проведення заходів та іншої суспільно корисної активності . На цьому тлі особливо контрастно виглядає ситуація в українському політикумі, яка застигла у своєму розвитку з початку 90 -х. Ми все більше говоримо про зміну системи, але знову і знову намагаємося грати за старими правилами : партія в нинішніх умовах - не більше ніж тимчасовий політичний проект, громадська організація - театр одного актора. У підсумку перевага завжди отримує той , у кого більше грошей.

Опубліковано: 15/01/15 @ 11:06
Розділ Різне Читати далі...

20 лютого - Онлайн курс "PRO РОБОТІВ " ( MOOC Robotics )

Відкрійте для себе світ мобільніх роботів - як смороду рухаються , як смороду взаємодіють зі світом , и як їх будуваті ! Про що йдеться ? Від поверхні Марса до Вашої підлоги у Вітальні , ві можете найти мобільніх у самих несподіваніх місцях . Разом ми будемо вівчаті , як і чому . Старт курсу 20/02/2015 . Головні розділи курсу ( mooc robotics ) 1 . Які існують роботи ?
2 . Як робот пересувається ?
3 . Що и як робот відчуває ?
4 . Як контролюваті робота? Що ми будемо вівчаті ? Що є роботом, а що роботом назваті неможна ? Більш конкретно, мобільний робот - Який він? Чому нам необхідні роботи ? З якіх підсістем складається робот ? Різні типи пересування роботів .

Опубліковано: 15/01/15 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 169

шукає адміна , можливо студента , з базовими знаннями Ubuntu Linux & amp ; Windows Family . Sergey Kirillov шукає для проекту в сфере text mining Python - розробника . Big data , natural language processing и т.д. Пристойна зарплата в EUR/USD. Компанії O : Labs потрібен аналітик - математик для роботи над продуктом з використаних data mining у сфере рітейлу и FMCG. Стартап Antresol.it , мобільний сервіс для p2p - покупок, шукає в команду Android- розробника . Jelastic шукає в Житомире Bash/Perl розробника/сісадміна . Зарплата 16000 грн. Open source проектам SmartAnthill и PlatformIO потрібна допомога розробніків зі знанням Python ( Twisted , SCons ) , C ( Embedded ) , Angular.JS . Clickky Family запрошує на роботу в Одессе молодшого PHP - програміста . Зарплата до $ 1000 . Кур'єрська служба доставки Postman шукає IT- директора . Держстат України запрошує на роботу головного спеціаліста .

Опубліковано: 15/01/15 @ 07:01
Розділ Різне Читати далі...

Як ми реалізувалі міжплатформенних розробка мобільного додатка на Xamarin

Если вам дістався класний проект на довготривалий Термін , ві хочете его грамотно реалізуваті з ЗАСТОСУВАННЯ шаблонів проектування , сучасности методологіямі та відповідно до всіх канонів , что опісані в SWEBOK та ISO 12207 , або ж хочете розробляті кросплатформені мобільні Додатки - тоді вам точно сюди . Представляємо наш « case study » aka « reallife story » - розробка крутого проекту зі встановлення та впровадження Scrum в команді Нашої Компанії WebKate . Отже , я розповім про технологічну сторону й частково торкне команди, проінформую про наші три помилки , якіх можна Було б унікнуті та Зберегти дорогоцінний час . З цього приводу прігадується цитата: « Як можна збільшити Продуктивність в два рази ? Треба збільшити Кількість помилок удвічі ! ». Проект:соціальна мережа для спортсменів , тренерів, вболівальників з усіма вітікаючімі можливости Значення соціальної мережі . Платформа использование додатка :iOS та Android.

Опубліковано: 14/01/15 @ 11:53
Розділ Різне Читати далі...

17 січня, Київ - Курс «IT рекрутинг »

Тривалість: 15 занять
Графік : середовище ( 19: 30-21 : 30), субота ( 12: 00- 14:00 ) Кому буде корисний курс « IT рекрутинг » ( підбір та управління персоналом в IT сфері ) ?
- Початківцям IT- рекрутерам , які хочуть прокачати рівень знань
- Рекрутерам/менеджерам по персоналу не IT- компаній, яким необхідно ефективно закривати IT -вакансії
- Молодим фахівцям , які хочуть освоїти професію IT- рекрутера
- Тим, хто любить спілкуватися з людьми
- Тим, хто хоче змінити професію і добре заробляти Що пропонують наші курси ?
- IT рекрутинг . Компанії. Технології. Люди
- 1 правильне резюме - 1 дзвінок - 1 placement
- Освоєння практичного інструментарію для ефективного пошуку ІТ- фахівців
- «Полювання за головами »
- Вийти заміж за програміста не розуміючи . що таке рефакторинг або ж введення в технічну специфіку
- Зустрічають по « милу» проводжають по Уму .

Опубліковано: 14/01/15 @ 02:19
Розділ Різне Читати далі...

24 січня, Київ - Курс «IT рекрутинг »

Тривалість: 15 занять
Графік : середовище ( 19: 30-21 : 30), субота ( 12: 00- 14:00 ) Кому буде корисний курс « IT рекрутинг » ( підбір та управління персоналом в IT сфері ) ?
- Початківцям IT- рекрутерам , які хочуть прокачати рівень знань
- Рекрутерам/менеджерам по персоналу не IT- компаній, яким необхідно ефективно закривати IT -вакансії
- Молодим фахівцям , які хочуть освоїти професію IT- рекрутера
- Тим, хто любить спілкуватися з людьми
- Тим, хто хоче змінити професію і добре заробляти Що пропонують наші курси ?
- IT рекрутинг . Компанії. Технології. Люди
- 1 правильне резюме - 1 дзвінок - 1 placement
- Освоєння практичного інструментарію для ефективного пошуку ІТ- фахівців
- «Полювання за головами »
- Вийти заміж за програміста не розуміючи . що таке рефакторинг або ж введення в технічну специфіку
- Зустрічають по « милу» проводжають по Уму .

Опубліковано: 14/01/15 @ 02:19
Розділ Різне Читати далі...

Як я їздив « доставляти » в Москву

Різних вражень було дуже багато , тому я вирішив розбити все на пункти і бути якомога лаконічніше . Кому лінь читати все - можете звернути увагу тільки на плюси і мінуси по кожному з пунктів. Зміст: 0 . Передісторія : як і чому я поїхав у московський офіс Riot Games
1 . Оффер , процес переїзду і ставлення компанії
2 . Квартири в Москві
3 . Транспорт і таксі
4 . Харчування і продуктові магазини в Москві
5 . Побут і те, що навколо
6 . Дозвілля: кафе, персонал, відвідувачі
7 . Дозвілля: парки і прогулянки
8 . Робота: офіс , умови праці
9 . Робота: колектив , цінності, поведінку
10 . Політична ситуація
11 . Чому я вирішив повернуться до Києва
12 . Висновки та отриманий досвід
13 . Як бонус : казуси і цікаві факти 0 . Передісторія : як і чому я поїхав у московський офіс Riot Games Ніякого бажання працювати в РФ у мене не було і немає.

Опубліковано: 13/01/15 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест приколів 2014

За традицією - підбірка всіх приколів минулого року. Всім чудового настрою! Посилання The 20 Toughest Job Interview Questions Heard At Apple , Google, Twitter, And Others . Ким ви мене бачите у вашій компанії через п'ять років . Не дратуйте програміста . Прощальний лист програміста . 25 речей, які зрозуміють тільки інтроверти . BOOTSTRA.386 Fully Functional 1 KB Hard Drive in Vanilla Minecraft . The Simpsons in pure CSS . CSS - каламбури . Turbo Vision для C #/XAML . Ігри Untrusted , a JavaScript adventure game you play by modifying its source . CodeFights : How Fast Can You Debug ? Pixactly - іграшка для перевірки окоміру Regex Crossword . XSS game . Game of Hacks . Мови програмування (до речі , приймайте участь у опитуванні про мови ) Python with Braces . ArnoldC - Arnold Schwarzenegger based programming language . D # ( DogeSharp ) . The Difference Between Java and JavaScript . If programming languages ??were weapons .

Опубліковано: 13/01/15 @ 07:30
Розділ Різне Читати далі...

7 березня, Київ - Топ 10 процесних практик розробки програмного забезпечення

Для успішного виконання ІТ -проекту недостатньо вибрати ефективні технології та сучасні засоби розробки , забезпечити необхідний бюджет і знайти кваліфікованих розробників . У будь-якій організації існують правила і методики, за якими учасники проекту розподіляють між собою завдання , взаємодіють один з одним , створюють проектні артефакти. Ці правила можуть бути чітко організованими або хаотичними , бути формально документовані або існувати в головах проектної команди, але в будь-якому випадку саме їх сукупність називається процесом розробки. Програма заходу:
- Правила гри при розробці ПЗ;
- Центральне сховище ;
- Управління вимогами ;
- Планування і оцінки;
- Управління інфраструктурою ;
- трасування;
- Політика кодування ;
- Аналіз продуктивності;
- Метрики ;
- Конфігураційне управління . Тривалість:3 години.

Опубліковано: 12/01/15 @ 12:52
Розділ Різне Читати далі...

14 січня, Київ - Моделювання бізнес-процесів . Від IDEF0 до BPMN

З чим у першу чергу працює бізнес - аналітик , що він вивчає , покращує , пропонує автоматизувати ? Бізнес- процес! Як вивчити існуючий процес , зрозуміти які в ньому є проблеми і перспективи для поліпшення ? Побудувати його модель! Тренінг присвячений вивченню найбільш популярних нотацій бізнес- моделювання. В ході тренінгу будуть розглянуті нотації , визначено їх переваги і недоліки, сфери застосування, основна увага буде приділена IDEF0 , BPMN . Близько 50 % часу буде відведено практичним заняттям і розгляду реальних ситуацій з практики . Цілі заходу :
- Дати слухачам розуміння призначення і важливості бізнес-моделювання для проектів по автоматизації та оптимізації бізнес-процесів.
- Зрозуміти призначення і правила використання елементів нотацій IDEF0 , DFD , Erricson - Penker (розширення UML) , BPMN при бізнес- моделюванні .
- Навчитися розробляти і читати моделі в нотації IDEF0 і BPMN 2.0.

Опубліковано: 12/01/15 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171