ТОП -25 найбільших українських компаній- розробників. Лютий- 2012

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Українська індустрія розробки програмного забезпечення в особі її найбільших представників продовжує своє повільне, але впевнене розвиток. За останні три місяці кількість співробітників 25 найбільших компаній-розробників ПЗ в нашій країні збільшилося на 9.4%, до 17901 людини. Станом на лютий 2012 року в рейтинг ТОП-25 увійшли такі компанії: . Top25-table {border: 1px solid # 333;}. Top25-table thead th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! Important; border: 1px solid # 333! Important; text- align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align: left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}.

Опубліковано: 13/03/12 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про конференцію IQ.Lab Frontend Fusion

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} На початку весни, 3 березня в SysIQ пройшла конференція Frontend Fusion 2012, заточена, в Відповідно до назви, під фронтенд-розробників, GUI-спеціалістів та веб-дизайнерів. Шість доповідей, присвячених гарячим темам на кшталт підходів до організації CSS-коду, оптимізації JavaScript, сприйнятті і психології поведінки в User Experience, модульних сітках у верстці веб-сайтів і дизайні інтерфейсів для людей обмеженими можливостями - програма першого Frontend Fusion зробила з першої суботи весни День фронтендщіка. «топильна» фронтенд-знань на вулиці Металістів - що може бути крутіше? Тільки якщо «плавка» відбувається в «Антарктиці», щільність населення якої виросла в цей день в десятки разів! Frontend Fusion - перша конференція, проведена компанією SysIQ на базі її освітньої платформи IQ.Lab.

Опубліковано: 13/03/12 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

47-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Директором Центру інновацій Microsoft Віктором Каукой

Голос з іншого боку барикад. Розмова з людиною, яка допомагає готувати айтішників зі студентів. В програмі: Про во'IT'і . Про армію. Технології дистанційної освіти. Співпраця з Microsoft. Навіщо вища освіта програмісту. Специфіка освіти студентів. Співпраця з IT компаніями в освіті студентів. Як студенти обирають технології , з якими їм доведеться працювати. Ярмарок вакансій. Книги у випуску : Повне зібрання творів Чарльза Діккенса. Стартап в мережі. Майстер - класи успішних підприємців - Коен Девід, Фелд Бред.
Посилання на файл Посилання на iTunes Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft .

Опубліковано: 13/03/12 @ 12:41
Розділ Різне Читати далі...

11 - 13 травня, Київ - Garage48 in Kiev

Garage48 in Kiev ! In the best time of the year - spring - Garage48 will take place in a heart of Ukraine - beautiful city of Kiev . Be ready to dedicate your weekend to the advantageous trip of new ideas and their realisation on the 11th to 13d of May 2011 at Kiev Politechnical University ( Pobedy avenue , 37). Garage48 is as you could already understand 48- hours event , aimed to show that business is all about positive attitude , creative team members and a motivating deadline . Garage48 events start at 5pm on a Friday evening . All participants gather together in a big room and pitch about 30 to 40 ideas on stage . Each idea is put on the wall and everyone can choose their favourite idea and team . Usually about 12-15 ideas will be selected and teams start working . We provide mentors , food and drinks over the weekend , while teams are working on their projects . Sunday night 6pm is the deadline to step on the stage again and live - demo your project .

Опубліковано: 12/03/12 @ 02:03
Розділ Різне Читати далі...

15 березня, Дніпропетровськ - Hackers & Founders Dnepr

Для реєстрації вкажіть в Facebook що ви йдете на цей захід : Знову в Дніпропетровську і вперше в цьому році! Найбільш значуща зустріч для підприємців в IT сфері , власників бізнесу , творців нових продуктів і розробників. Ми сподіваємося, що для вас цей вечір стане відмінним приводом збільшити список своїх контактів , познайомитися ближче з братами по духу і просто отримати задоволення від спілкування з цікавими людьми! Важливо : спочатку ми все познайомимося . У кожного буде можливість 60- секундного пітча , під час якого у вас буде можливість представити себе і розповісти, навіщо ви прийшли на DOU H & F Dnepr . Наприклад , ви шукаєте ко- фаундера , інвестора , розробника або потрібна допомога з рішенням конкретної бізнес проблеми - ласкаво просимо ! ? ANY HR ACTIVITY PROHIBITED ? Орг питання можна задати в skype : andrey.horsev Організатори :
- www.hackersandfounders.com
- - 908.

Опубліковано: 12/03/12 @ 01:45
Розділ Різне Читати далі...

Віктор Неситий , Playtech : «Якість київських співробітників - просто божевільне »

Так уже склалося, що основну частину українського ринку розробки займають аутсорсингові компанії. Але не аутсорс єдиним живе галузь - як вдалого прикладу можна привести компанію Playtech, чий київський R & D-відділ базується на основі outstaff-команди Ciklum. Поговорити про переваги аутстаффінгу перед аутсорсингом і насущні проблеми ринку праці люб'язно погодилися представник компанії Віктор Неситий, country manager Playtech і хлопці-розробники, які прийшли в компанію через Ciklum - Максим Коротєєв, PM Playtech Mobile, Максим Хмельковська, Team lead Playtech Mobile і Анатолій Елсуков, Team lead Playtech Videobet - Почнемо з традиційного питання - розкажіть трохи про компанію ... Віктор Неситий: Playtech - міжнародна компанія, яка розробляє софт для ігрового бізнесу. Ми покриваємо всі ніші цього бізнесу. У компанії працює близько 2000 чоловік. Наші офіси знаходяться в Ізраїлі, Великобританії, Естонії, Болгарії та Києві, головний офіс - на острові Мен.

Опубліковано: 12/03/12 @ 12:48
Розділ Різне Читати далі...

30 березня - Ukrainian Web Challenge

1 березня стартував реєстрація на другий всеукраїнський чемпіонат з веб-розробки Ukrainian Web Challenge . Торік сотні айтішників з усієї країни взяли участь у змаганні Ukrainian Web Challenge-2011. Ukrainian Web Challenge - це не банальна університетська олімпіада з професорами з кафедри і не нудна конференція c парою незрозумілих доповідачів. Це змагання амбітних та цілеспрямованих розробників в "бойових умовах". Тут потрібно вирішувати актуальні бізнес-завдання. Номінації: frontend developer, backend developer, архітектор систем, тестер, web-дизайнер і одна командна номінація - "Краща команда". Основні дати Реєстрація учасників 1 - 30 березня Он-лайн реєстрація на сайті проекту uwc.org.ua Відбірковий етап 31 березня - 6 квітня він-лайн змагання між загерістрірованнимі учасниками Фінал 28 - 29 квітня Київ. 76 учасників. Нагородження. Зареєструватися для участі прямо зараз.

Опубліковано: 12/03/12 @ 12:37
Розділ Різне Читати далі...

Йдемо в мережу

У кожній організації рано чи пізно виникає необхідність залучення нових покупців, розширення охоплення клієнтської аудиторії. Цю потребу в більшості своїй задовольняє в мережі інтернет. Власне представництво в мережі дозволяє значно розсунути межі бізнесу. Так як ведення бізнесу через інтернет робить вас не прив'язаним до конкретного географічного місця розташування. Створити свій сайт вам допоможуть як спеціалізовані фірми, так і окремі фізичні особи, так звані web-майстри фрілансери. За великим рахунком різниці немає. Єдине тільки, що може схилити ваш вибір на користь юридичної особи - це гарантії виконання зобов'язань. Ви можете укласти з компанією договір, в якому можна прописати основні вимоги та терміни виконання робіт. А також відповідальність, яку несе виконавець у разі їх порушення.

Опубліковано: 12/03/12 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

Знайомимося : копірайтер

У століття розвинених технологій та всеохоплюючої мобільності віртуальна мережа вже стає не просто способом додаткової підтримки бізнесу, але й місцем розташування цього самого бізнесу. Сайт - це візитна картка, мобільний офіс, точка продажу і рекламна площа в одному флаконі. А якщо обгрунтовано необхідність існування «віртуальних осіб» бізнесу, то з'являється і необхідність існування тих, хто за цими «особами» повинен стежити: ось тут мова якраз і йде про копірайтера. Саме ці люди відповідають за те, щоб сайти були популярними, а тексти на них - продають. При цьому інтернет для них стає, як правило, і основним роботодавцем, і робочим місцем, і майданчиком для спілкування із замовниками.

Опубліковано: 12/03/12 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

Тури в Німеччину в Бонн

Незважаючи на те, що з 1999 року Бонн втратив статус столиці Німеччини, це аніскільки не заважає йому залишатися вкрай привабливим місцем для численних туристів, цінителів історії та культури. Сьогодні відпочинок в Німеччині, з Москви в яку можна відправитися в будь-який час року, дуже популярний, і це не дивно, адже в цій країні можна справді чудово провести відпустку чи канікули, незалежно від того, в який час року ви сюди приїдете. Цей чарівний місто на річці Рейн, населення якого складає 300 000 чоловік, цілих п'ять повоєнних десятиліть був столицею ФРН. Однак тепер головним містом країни став Берлін, Бонну ж доводиться задовольнятися званням «федерального міста». При цьому навряд чи культурна і громадське життя міста стала менш насиченою. Історія Бонна налічує майже тисячу років: все почалося з заснування тут Castra Bonnensia - аванпосту римських легіонерів. C XIII по XVIII століття Бонн знаходився на території Кельнськіх курфюрстів і архієпископів.

Опубліковано: 12/03/12 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Тури до Німеччини в Бонн

Незважаючи на те, що з 1999 року Бонн втратив статус столиці Німеччини, це аніскільки не заважає йому залишатися вкрай привабливим місцем для численних туристів, цінителів історії та культури. Сьогодні відпочинок в Німеччині, з Москви в яку можна відправитися в будь-який час року, дуже популярний, і це не дивно, адже в цій країні можна справді чудово провести відпустку чи канікули, незалежно від того, в який час року ви сюди приїдете. Цей чарівний місто на річці Рейн, населення якого складає 300 000 чоловік, цілих п'ять повоєнних десятиліть був столицею ФРН. Однак тепер головним містом країни став Берлін, Бонну ж доводиться задовольнятися званням «федерального міста». При цьому навряд чи культурна і громадське життя міста стала менш насиченою. Історія Бонна налічує майже тисячу років: все почалося з заснування тут Castra Bonnensia - аванпосту римських легіонерів. C XIII по XVIII століття Бонн знаходився на території Кельнськіх курфюрстів і архієпископів.

Опубліковано: 12/03/12 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Тури до Німеччини в Бонн

Незважаючи на те, що з 1999 року Бонн втратив статус столиці Німеччини, це аніскільки не заважає йому залишатися вкрай привабливим місцем для численних туристів, цінителів історії та культури. Сьогодні відпочинок в Німеччині, з Москви в яку можна відправитися в будь-який час року, дуже популярний, і це не дивно, адже в цій країні можна справді чудово провести відпустку чи канікули, незалежно від того, в який час року ви сюди приїдете. Цей чарівний місто на річці Рейн, населення якого складає 300 000 чоловік, цілих п'ять повоєнних десятиліть був столицею ФРН. Однак тепер головним містом країни став Берлін, Бонну ж доводиться задовольнятися званням «федерального міста». При цьому навряд чи культурна і громадське життя міста стала менш насиченою. Історія Бонна налічує майже тисячу років: все почалося з заснування тут Castra Bonnensia - аванпосту римських легіонерів. C XIII по XVIII століття Бонн знаходився на території Кельнськіх курфюрстів і архієпископів.

Опубліковано: 12/03/12 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

ДОУ хакатони в Донецьку: б'ємо рекорди разом!

article img {margin:0 auto;border:1px dashed #999;} От редакции: обычно мы не публикуем больше одного репортажа о том или ином мероприятии, но в этот раз решили сделать исключение, так как общих моментов с первым отчетом здесь практически нет, зато есть интересные подробности и наблюдения «изнутри». Читайте и получайте удовольствие. Каждый ДОУ Хакатон отличается от остальных, в нем есть своя изюминка, неповторимая и практически непередаваемая. Для меня все самое интересное началось задолго до начала самого хакатона. Собственно, часов за 20, с посадки на самый длительный мой рейс железной дорогой по маршруту Киев-Донецк, длинною в 16 с хвостиком часов. Собралась отличная компания, с которой мы и вышли на старт мероприятия, прошли его полностью, а потом еще и пошли на афтепати и импровизированную экскурсию по городу. В общем, скучать не приходилось. Я употребляю слово «мероприятие» потому, что «соревнование» в некотором смысле противоречит самому Духу Хакатона.

Опубліковано: 12/03/12 @ 10:22
Розділ Різне Читати далі...

У боротьбі за користувачів

У мережі інтернет, навіть якщо брати її тільки російськомовний сегмент, створено і розвивається величезна кількість сайтів. Більшість з них створені, щоб заробляти гроші: на рекламі, на покупках та інше. Тому головною цінністю для творців і власників сайтів є користувачі. Але як залучити користувачів, як зробити так, щоб в цьому величезному масиві ресурсів вони вибрали саме ваш сайт? Для цього існує така послуга як просування сайту в інтернеті . За той час, що перед сучасними людьми стоїть така проблема з'явилося дуже багато механізмів просування в інтернеті. З'явилися навіть цілі професії, які працюють в яких люди займаються тільки одним - роблять так, щоб сайти їхніх замовників росли в ТОПі.
Методи просування є цілком законні, технологічні і зумовлені особливостями мережі інтернет і умовами ринку. Є не дуже законні, які пов'язані з технологіями "накручування" деяких важливих для просування показників.

Опубліковано: 10/03/12 @ 12:37
Розділ Різне Читати далі...

Реклама з доставкою особисто в руки

За даними статистики на сьогоднішній день кожна людина має в середньому два мобільних телефони. Це пристрій зв'язку завжди знаходиться під рукою. Протягом всього дня абонент стільникового зв'язку здійснює по кілька десятків дзвінків. Мобільний телефон поступово замінює фотоапарат, персональний комп'ютер. Багато дізнаються завдяки своєму телефону останні новини, курс валют, погоду і іншу корисну інформацію. Така популярність телефонів привела до того, що вони стали ефективним засобом поширення реклами. У різних країнах цей напрям набирає обертів з кожним днем. Така система теж підкорила. Практично кожен стільниковий оператор пропонує таку послугу компаніям, що бажають встановити пряму комунікацію з величезною аудиторією потенційних клієнтів. Саме тому що ваше рекламне послання потрапляє персонально до кожного, особисто в руки такий спосіб реклами як смс розсилка є дуже популярним. Але разом з тим, це дуже дорога реклама.

Опубліковано: 10/03/12 @ 12:30
Розділ Різне Читати далі...

Кінозал на дому

Щоб побачити новинки кінопрокату сьогодні зовсім не обов'язково ходити в кінотеатр. Можна дивитися з таким же успіхом нові фільми онлайн . По-перше, така організація більш зручна тим, що ти сам вибираєш собі фільм, який будеш дивитися. По-друге, ти можеш робити це в зручній домашній обстановці: улюбленому кріслі, в улюбленій позі, навіть лежачи, з тарілкою улюбленої закуски і пивом.
На сьогоднішній день таку можливість надає велику кількість сайтів. Головне, вибрати той, який запропонує більш якісне відео. Правда, однією з умов повинен бути якісний інтернет з високою швидкістю, який би дозволив не відриватися від перегляду.
Ще однією перевагою такого кінопоказу є те, що багато сайтів пропонують новинки безкоштовно і навіть без перерви на рекламу. А самі кіноновинки супроводжують анотацією або трейлерами, що дозволяє перш ніж вибрати фільм подивитися - чи варто його дивитися чи ні. Чого аж ніяк не зробити в кінотеатрі.

Опубліковано: 10/03/12 @ 12:28
Розділ Різне Читати далі...

17 березня, Харків - Ciklum . NET Saturday в Харкові

Зірки. NET зберуться в Харкові на Ciklum Saturday 17 березня. У суботу двері Сіклум в Харкові знову відкриються для. NET розробників, але на цей раз доповідачами виступлять провідні фахівці, тренери і MVP з Києва. Захід можна заслужено назвати пре-паті Microsoft SWIT і відмінною можливістю поговорити з провідними галузевими фахівцями країни не виїжджаючи з рідного міста. Доповіді: 1. NancyFX - Олександр Білецький NET розробник. Учасник спільноти KievAltNet.NET тренер в групі XP Injection. Прихильник ХР практик і гнучкої розробки. На проектах використовує і адаптує TDD, Code Review, Continuous Integration/Delivery. 9 + років в ІТ. 2. FubuMVC: нафіга воно мені?! - Сергій Калинець. Автор ресурсу tdd4.net і тренер з інженерних практикам команди scrumguides. Доповідач на Agile BC, kievalt.net , uadevclub.В даний час поєднує ролі тімлідера, скраммастера і проектного менеджера в компанії CompatibL. 10 + років в IT, з них 6 + років в. NET, 4 + років активно застосовує TDD. 3.

Опубліковано: 09/03/12 @ 09:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 23

Одному з провідних світових розробників ПЗ для обробки фото і відео на платформах Apple компанії MacPhun потрібен Graphics Programmer з відмінним знанням C + +, математики та алгоритмів. Досвід розробки під Mac OS - не обов'язковий. Зарплата $ 2000 - $ 3000. Українська Компанія ZILLYA! , розробник антивірусних рішень, розширює Київський офіс і запрошує на роботу С/С + + програміста . Компанії EPAM потрібно EDT Risk & Vals Financial Developer , добре розбирається в алгоритмах. Omnigon запрошує на роботу старшого Java розробника . Молодий стартап, який працює в галузі управління соціальними контактами soho.net шукає web-програміста. NET ($ 2500) і розробника розширень для браузерів ($ 2000). Львівська креативна студія meni.mobi запрошує на роботу Android програміста для розробки ігор. У зв'язку з розширенням бізнесу, компанії WebMoney потрібно PHP розробник .

Опубліковано: 08/03/12 @ 01:52
Розділ Різне Читати далі...

Чому жінки не люблять 8 березня?

У мене є кілька знайомих дівчат, які не люблять 8 березня. Вони не люблять цей по істині велике свято (адже він все-таки міжнародний), тому як хочуть чогось "справжнього". Мовляв 8 березня є обов'язковим для мужиків днем, коли вони купують квіти і подарунки, і в щирості цих подарунків варто сумніватися, тому що в будь-який інший день в році від нас нічого не дочекаєшся. З цим можна погодитися, є така справа. Але разом з тим можна і посперечатися. У мене також є кілька знайомих хлопців, які (хай вибачать вони мене) дарують квіти і подарунки жінкам, щоб загладити свою провину перед ними і роблять вони це досить часто. Як ми розуміємо, в щирості таких подарунків і квітів також варто сумніватися. Загалом як підсумок, я думаю не варто морочитися який сьогодні день. Якщо у нас, у мужиків, з'явилася офіційна можливість зізнатися Вам, дівчатам і жінкам, в любові, то нехтувати такою можливістю було б не розумно.

Опубліковано: 08/03/12 @ 04:14
Розділ Різне Читати далі...

9 березня - 20 квітня - ВКонтакте заплатить 5000000 рублів за розробку iPhone -додатки

9 березня 2012, Санкт-Петербург. Найбільша соціальна мережа Росії та СНД оголошує конкурс на розробку месенджера для iPhone. Загальний призовий фонд - 5000000 рублів. Конкурс стартує 9 березня 2012 року і складатиметься з двох етапів. Завдання конкурсантів - реалізувати програмну частину програми для iOS з використанням API ВКонтакте. Всю структуру програми та дизайн інтерфейсу учасникам конкурсу надає адміністрація ВКонтакте. Призовий фонд у розмірі 5000000 рублів буде розділений між розробниками, які створили найкращі клієнти. А перед завершенням прийому робіт додаток повинен бути відправлений у App Store, щоб всі учасники конкурсу змогли оцінити роботу один одного. «В рамках поточного конкурсу ми даємо розробникам під iPhone всю інфраструктуру у вигляді серверного API і графіки, і їм залишається тільки написати код, не витрачаючи часу на рутину. Щоб краще розуміти учасників, я спробую реалізувати конкурсне завдання сам.

Опубліковано: 07/03/12 @ 03:39
Розділ Різне Читати далі...