Attract Group відкрилася в Одесі

Розробник web - проектів attract Group заявив про відкриття нової філії в Одесі. Офіс розташований в Приморському районі , недалеко від морвокзалу . Нова локація запрацювала з кінця липня. В Одесі Attract Group планує відкривати mobile відділ , розширювати свій штат , набирати нових розробників . В одеський філіал переїхала половина з 25 співробітників компанії , інша половина залишилася працювати в Донецьку , де знаходиться перший офіс Attract Group . « На даний момент у зв'язку з проведенням АТО хлопці в Донецьку працюють у віддаленому режимі . Як тільки ситуація в місті стабілізується , всі повернуться в наш рідний, затишний офіс » , - розповідає Вікторія Коноваленко , HR manager компанії. За словами Вікторії , вибір для нового офісу упав на Одесу , бо в цьому місті комфортно жити і працювати. «Порівняно з постійно поспішаючим Донецькому , тут дуже спокійна , розмірене життя . Люди нікуди не поспішають і насолоджуються життям у всіх її проявах .

Опубліковано: 19/08/14 @ 11:33
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Ярославом Максимовичем , серійним підприємцем , творцем auction.ua (частина 1 )

167 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про бізнес, комп'ютерах і рекламі. В програмі: Про во'IT'і Продаж комп'ютерів Партнерство Рекламний бізнес Інтернет аукціон Інвестиції Продаж аукціону ebay.ua Сервіс для шкіл Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 19/08/14 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

25 жовтня, Харків - Конференція AI Ukraine'14

- це професійна дискусійна площадка для знайомства , обміну досвідом та обговорення актуальних питань в області практичного застосування інтелектуального аналізу даних , машинного навчання , обробки текстових даних , Big Data , робототехніки , комп'ютерного зору й інших областей ШІ. Ви почуєте історії створення та деталі реалізації різних продуктів і сервісів , познайомитеся з новітніми алгоритмами і технологіями , застосовуються в даній області , і зможете поспілкуватися з експертами . Очікується близько 250 учасників та 16 спікерів з лідируючих компаній , які розкажуть про свій досвід. Ми запрошуємо всіх , хто цікавиться різними інтелектуальними алгоритмами і підходами або вже використовує їх на практиці .

Опубліковано: 18/08/14 @ 06:43
Розділ Різне Читати далі...

Знайомство з Схід- СОС

Ось вже три місяці як з ініціативи Схід- СОС ми допомагаємо вимушеним переселенцям , заручникам , постраждалим зі сходу України і військам , які проводять антитерористичну операцію. Починали ми в травні , з допомоги в переселенні . Однак вже за перший тиждень зрозуміли , що з можливістю переїхати в безпечне для життя частину України проблеми переселенця не закінчуються , а тільки починаються. Наша робота з пошуку та надання варіантів тимчасового житла перетворилася на справжню «службу турботи » . Зараз ми намагаємося захопити максимальну кількість напрямів і бути корисними у всьому спектрі проблем переселенців та постраждалих : гуманітарною допомогою , особливо - сім'ям з дітьми , інвалідам та пенсіонерам ; психологічною допомогою , особливо в роботі з сім'ями заручників і викрадених ; юридичної та правовою допомогою як для вже виїхали , так і для жителів зони АТО .

Опубліковано: 15/08/14 @ 10:39
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : дерегуляція ІТ - сектора , карта стартапів , як правильно вчитися , цифрової шаббат

Новини 13 - річний українець увійшов в число 15 фіналістів конкурсу Google Science Fair 2014 . Українська команда завоювала три медалі на міжнародній олімпіаді з IT. Metro : Last Light тепер і українською . Донецька компанія StepInMobile переїхала до Львова . Дмитро Шимків та Павло Шеремета представили інтернет - платформу easybusiness.in.ua . Частина ініціатив стосуються ІТ . Нові версії Boost 1.56.0 Mono 3.6 OpenGL 4.5 Specification KDE Frameworks 5.1 Інтерв'ю Руслан Синицький ( засновник і CTO Jelastic ) : "Було б бажання отримувати знання і будувати свої продукти " . Макс Скібінський : Чому в США не люблять росіян бізнесменів . Див . Також No Russian , part 2 і коментар Дениса Довгополого . BO 017 : Олексій Скрипник , CEO Eleks . Сучасні ІT -технології . Як громадськість наводити лад в ІТ освіті в Україні . Розповідає автор Ідей та співзасновнік проектів Роман Хміль Перша студія . IT - індустрія . Едуард Рубін і Валерій Красовський .

Опубліковано: 15/08/14 @ 06:16
Розділ Різне Читати далі...

ITea Talks : Оксана Смирнова - адепт QA в Норвегії

ITea Talks - це неспішну розмову двох айтішників за чашкою чаю , де обговорюється все , що залишилося недомовленим на мітингах . Це новий погляд на професію розробника , її психологія , якщо хочете . Автор і ведучий - Alex Grechanowski , product/marketing manager . Частина 1. Шлях QA- фахівця в Україні У 2002 році ти закінчила Харківський національний університет імені Каразіна за спеціальністю «прикладна математика » . Багато наших з тобою колеги теж вийшли звідти. Наскільки я розумію , це була сильна школа , яка і дала тобі можливість відносно легко влитися в IT ?
Я думаю , що « сила» мехмату полягає в тому , що після нього не страшно займатися чим завгодно . І не тому , що на мехматі вчать всьому на світі , - просто немає страху , що не впорається з поставленими завданнями . Університет вчить працювати , шукати необхідну інформацію , узагальнювати і знаходити взаємозв'язки . ІТ в цьому сенсі - дуже логічне продовження і застосування отриманих навичок.

Опубліковано: 14/08/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 149

Єгор Чумаков шукає досвідченого віддаленого JavaScript - розробника зі знанням Angular.js для роботи над eLearning стартапом з великим фінансуванням . Оплата - $ 15-25 на годину. Юрію Бутусову , головному редактору Цензор.нет потрібні програмісти , щоб зробити сайт , присвячений нашим воїнам . Ozolio Live Webcam Hosting шукає в Одесі Java - програміста зі знанням RMI/JMX технологій. Зарплата $ 2500-3000 . Стартап Robo , працюючий над створенням революційного який навчає робота , шукає iOS і Android розробників . Relocation to Shenzhen , China for the next 2-3 months , afterwards ( if we like each other :) relocation to London or Vienna . Краківська компанія Semihalf шукає C розробника . Strong will to relocate and work in Poland буде плюсом . Зарплата $ 1500-2000 .

Опубліковано: 14/08/14 @ 06:21
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Terrasoft : «Дім, де багато хмар , світла і простору»

DOU Ревізор побував у київському офісі компанії Terrasoft , лідера на ринку CRM - систем , виробника програмної платформи bpm'online . Продукти bpm'online створені для управління продажами , маркетингом і сервісом , входять в TOP - 15 CRM - систем світу . Група компаній Terrasoft заснована в 2002 році. На сьогоднішньої день в київському офісі компанії працюють 515 співробітників ( 432 технічних спеціаліста) . В окрузі та поблизу Офіс компанії розташувався в 7 хвилинах ходьби від ст . м . Деміївська в шестиповерховому скляній будівлі за адресою Червонозоряний проспект , 115а . Воно було спроектовано і побудовано спеціально для Terrasoft , куди компанія і переїхала в квітні минулого року. Вхід в офіс здійснюється через датчики , що розпізнають біометричні дані співробітників . Чесно кажучи , прийшовши на зйомку , ми за звичкою думали , що потрапили в бізнес - центр , що вміщає кілька різних компаній.

Опубліковано: 13/08/14 @ 06:25
Розділ Різне Читати далі...

29 серпня, Дніпропетровськ - Конкурс " Just Dance IT "

Дніпропетровський офіс DataArt організує танцювальний конкурс « Just Dance IT » і запрошує участововать колег з інших компаній ! « Just Dance IT » - перший у своєму роді проект , мета якого - дізнатися, яка з IT -компаній найкраща в танцювальному сенсі цього слова . 29 серпня в 18:00 пройде справжній танцювальний бій серед IT - денсеров .
- Перший етап - реєстрація , яка завершується 25 серпня.
- Другий етап - жеребкування , формування груп .
- Третій етап - конкурсні танцювальні виступи в самому центрі міста . Вид конкурсу : танцювальні баттли в групах , по виходу з групи - серія плей - офф- танців для визначення команди - переможця та призерів. Формат конкурсу : танцювальна гра Just Dance 2014 ( мультиплеер ) на базі консолі Xbox 360.

Опубліковано: 12/08/14 @ 11:42
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Павлом Дещинський , VP Delivery & Operations в N- iX

166 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про Укртелекомі , Львові та менеджменті . В програмі: Про во'IT'і Досвід першої роботи Укртелеком Перехід в N- iX Робота консультантом Менеджмент Конференції Scrum Великий бос Сербський телеком Книги у випуску : Потік . Психологія оптимального переживання Сім навичок високоефективних людей - Стівен Кові Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 12/08/14 @ 10:35
Розділ Різне Читати далі...

15 серпня, Київ - Курс " Java for beginners "

Запрошуємо на курс « Java for beginners » . Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Весь курс складається з 16 занять по 2,5 години (з 19:00 до 21:30 ) , 3 рази на тиждень ( понеділок , середа , п'ятниця ) Даний курс націлений на те , щоб дати хороший базис для подальшого вивчення програмування на Java. Розрахований на новачків. Протягом навчання будуть розглядатися основні поняття ООП , прийоми , оператори та керуючі конструктори мови Java , який , на даний момент , є найбільш швидкозростаючим і популярною мовою програмування . Особлива увага приділятиметься фундаментальним поняттям програмування , а також практичним завданням , які будуть виконуватися як вдома , так і безпосередньо на заняттях .

Опубліковано: 12/08/14 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

Шлях студента , або як отримати свою першу роботу - 2014

via Shutterstock . "Щоб влаштуватися на роботу , потрібен досвід , а щоб отримати досвід , потрібно працювати" - прописна істина , замкнуте коло . З цією проблемою стикаються як молоді фахівці ( студенти , випускники ) , так і ті , хто вирішив змінити професію з іншої області на IT. "Звідки взяти досвід , якщо без нього нікуди не беруть? " - Ми відповідаємо на це питання і пропонуємо вам оновлений огляд IT -компаній , готових прийняти до себе новачків і виростити з них гідних конкурентоспроможних професіоналів. Компанія Місто Напрями Тип A La Carte Київ PHP , HTML/CSS , Javascript і супутні технології. Стажування A - MTOSS Харків .Net dev , iOS і Android dev , QA Стажування ApriorIt Дніпропетровськ C ++ , QA Курси , практика Aquasoft Дніпропетровськ , Хмельницький C ++ , C # , Java , .NET , web services , frontend та інші (повний список на сайті компанії ), тестування ПО Стажування , практика Binary Studio Онлайн JS , .

Опубліковано: 12/08/14 @ 06:28
Розділ Різне Читати далі...

13 - 14 вересня, Київ - #LinguaHack

Якщо ти любиш Java всім серцем - приходь , відірвемося разом! Доба безперервного кодинга в центрі Києва не залишать байдужими навіть самих сонних ; ) #LinguaHack 30 -годинний марафон для суворих розробників . Будемо хака в світі NLP , OCR і перекладів на різні мови . Команда організаторів #Smartling з радістю поділяться смачними проблемами для вирішення , якщо ви прийшли без своїх . Мова будь на ваш розсуд , до тих пір поки це Java; ) Тема хакатона : « Мова і все , що з ним пов'язано » Таймінг : суботу
11:00 Привітання організаторів , знайомство з учасниками в креативному просторі « Часопис » .
11:30 - 12:00 Старт Хакатона .

Опубліковано: 11/08/14 @ 03:58
Розділ Різне Читати далі...

13 - 14 вересня, Київ - LinguaHack

Якщо ти любиш Java всім серцем - приходь , відірвемося разом! Доба безперервного кодинга в центрі Києва не залишать байдужими навіть самих сонних ; ) LinguaHack - 30 -годинний марафон для суворих розробників . Будемо хака в світі NLP , OCR і перекладів на різні мови . Команда організаторів з радістю поділиться смачними проблемами для вирішення , якщо ви прийшли без своїх . Мова будь на ваш розсуд , доти поки це Java ; ) Тема хакатона : « Мова і все , що з ним пов'язано »
Офіційний хештег хакатона : #LinguaHack Таймінг : суботу
11:00 Привітання організаторів , знайомство з учасниками в креативному просторі « Часопис » .
11:30 - 12:00 Старт Хакатона .

Опубліковано: 11/08/14 @ 03:58
Розділ Різне Читати далі...

TEAM International відкрив офіс у Львові

У серпні американська компанія TEAM International відкрила нову локацію. Це третій центр розробки компанії - TEAM працює в українському Харкові і колумбійському Медельїні . Компанія орендувала 2 поверху в бізнес-центрі Лемберг , на вул . Богдана Хмельницького , 176. У даний момент в офісі працює команда з 5 співробітників , до кінця року кількість людей збільшиться до 20-30 , а протягом першого року ТЕАМ Львів виросте до 40-50 чоловік. Кілька співробітників переїхали з Харківського офісу , проте компанія планує активно запрошувати на роботу місцевих фахівців . Новий філіал працюватиме над Business Intelligence проектами ( MS SQL stack ) , Java , .NET. « Львів залучив нас насиченою IT життям , культурній та географічній близькістю до Європи , і, звичайно красою самого міста , » - пояснив вибір міста Метт Мур , СЕО компанії. TEAM International працює в Україні вже 12 років , і налічує 300 співробітників в офісах в Україні , США і Колумбії .

Опубліковано: 11/08/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

19 серпня, Харків - Kharkiv JS & UI Meetup

GlobalLogic запрошує харківське співтовариство JS & amp ; UI розробників на серію відкритих JavaScript Dev Meetups , перша з яких відбудеться 19 серпня - Kharkiv JS & amp ; UI Meetup # 1 . В програмі заходу - цікаві доповіді , неформальне спілкування та приємні сюрпризи . Ми плануємо зробити подібні зустрічі регулярними , тому не пропустіть можливість говорити всім , що ви стояли біля витоків цих івентів : ) У програмі заходу зовсім нові доповіді : 1 ) Igor Nesterenko ( Software Engineer , GlobalLogic ) ,
« JavaScript Package Management Overview » . 2 ) Anna Khabibulina ( co - founder of DA - 14 Web Development Team ) ,
« Web Components : Web Now and Tomorrow » . 3 ) Oleg Yaroshevych ( Consultant Software Engineer , GlobalLogic ) ,
« Ember Data Framework » . ( Подробиці ви отримаєте на свій e - mail після реєстрації перед заходом ) . Крім виступів спікерів вас чекають networking - party з фуршетом і приємні сюрпризи для активних слухачів .

Опубліковано: 11/08/14 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

14 рекомендацій з особистого досвіду для розробників

via Shutterstock . Всім привіт .
Я як розробник з невеликим стажем хочу поділитися рекомендаціями , які можуть виявитися корисними деяким з вас . Чим досвідченіший розробник , тим більша кількість перерахованих нижче рад здасться йому очевидними і банальними . Для новачків деякі пункти можуть здатися що йдуть врозріз зі здоровим глуздом. У цьому немає нічого страшного - досвід лікує : ) Рекомендації 1 . Пишіть тільки той код , який вам дійсно необхідний в даний момент ( принцип YAGNI ) Невикористовуваний код з'являється через наступних « відмазок » : « В майбутньому нам точно знадобиться дана функціональність. Чому б не реалізувати її прямо зараз? " « Дана абстракція виглядає незавершеною без цієї функціональності , яка зараз не використовується. Але ж в майбутньому вона обов'язково буде використовуватися ! " Код «про запас » поганий з наступних причин : Істотна його частина ніколи так і не буде використана.

Опубліковано: 11/08/14 @ 06:35
Розділ Різне Читати далі...

14 вересня, Дніпропетровськ - Перший музичний фестиваль « IT Band » у Дніпропетровську

Вперше в Дніпропетровську ми почуємо музикантів тз різних IT -компаній на одній сцені.
Перший музичний фестиваль « IT Band » пройде в ресторані « Poplavok » 14 вересня. Щоб стати учасником , необхідно:
- працювати в IT ;
- бути учасником музичного гурту/дуету/виконавцем/сольним музикантом ;
- якщо це необхідно , організувати групу всередині компанії;
- репетирувати . Обов'язкова умова: від кожної компанії - не більше 3 - х музичних одиниць ( муз.едініца - група/дует/соло ) . Організаційний внесок - 600 грн . за муз.едініцу . Ініціаторами ідеї , а також організаторами першого музичного фестивалю « IT Band » спільно виступають компанія Yalantis і дніпропетровський офіс компанії DataArt .

Опубліковано: 09/08/14 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 4

Посилання , на які краще таки натиснути (на думку автора) , відзначені знаком ( !) Щось на зразок новин Java EE 8 Status від Arun Gupta . У липні оновилося , в тій чи іншій мірі , наскільки специфікацій. Серед яких стартував JSF 2.3 . На тлі цього розвиваються RichFaces , але , на думку ThoughtWorks , це все не важливо . (! ) Welcome to Valhalla ! Але це ніби як плани на 10 -ку. Пару JEP - ов , які здалися мені просто цікавими : JEP 198 : Light - Weight JSON API і JEP 191 : Foreign Function Interface . Ще один , але вже більш прикладний JEP 199 : Smart Java Compilation , Phase Two і трохи докладніше про sjavac . Log4j 2.0 released . Вийшов Play 2.3, який заощадив The Guardian ? серверів . Реліз Vert.x 2.1.2 . А для Vert.x 3.0 потрібні добровольці . Трохи дивного : An alternative approach of writing JUnit tests ( the Jasmine way ) . Spring Framework 4.1 - Spring MVC Improvements .

Опубліковано: 08/08/14 @ 06:33
Розділ Різне Читати далі...

23 серпня, Львів - Міжнародна виставка розвітку IT - кар'єри career4it

Сareer4it - Міжнародна виставка Вакансій для IT -професіоналів з ??досвідом роботи .
Запрошуємо всех IT спеціалістів завітаті на виставку сareer4it .
У шкірного буде можлівість познайомитися з провіднімі IT - компаніямі України та Європи , Прийняти доля у конференции виставки та знайте роботу своєї мрії .
Реєструйся вже сьогодні! Сareer4it - платформа для Спілкування IT - компаний та ПРОФЕСІЙНИХ розробніків з досвідом роботи ( Team Lead , Project manager , Architect , Engineer, Developer , Programmer та ін . ) . Це можлівість поспілкуватіся з провіднімі міжнароднімі та Національними IT - компаніямі , дізнатіся про найцікавіші новинки в области IT , а такоже знайте цікавий проект для своєї роботи . career4it 2013 у цифрах у Києві : 1,710 відвідувачів ; 35 компаний - учасников ; 16 доповідей та презентацій (з них 5 від іноземних спікерів ) .

Опубліковано: 07/08/14 @ 04:51
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173