$ 50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом та англійськими корінням .

Чергове спостереження на тему " Інтернет як насущний інструментарій " ( див. пост " глибока прірву між онлайн фриками і " людиною звичайним " )


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $ 50 , і вона у вас в руках .
На все про все пішло 8 днів ( і 15 хвилин мого особистого часу ) - паперова копія у мене вже в руках , завтра зроблю PDF і вишлю замовнику .

Зараз писав листа клієнтові про успішне завершення пошуку , і усвідомив таку річ :

- Замовлення надіслав американець .
- американець - з китайським ім'ям .
- Автор статті - поляк .
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькому мовою ( міжнародне видання Академії Наук Польщі - Bulletin Internationale de l'Academie Polonaise des Sciences ... )
- Стаття опублікована на німецькому мовою ( " Uber Umwandlungen von і т.д. " )
- Копію статті мені прислали з Великобританії .
- І замовник отримає цю копію з Росії .

Опубліковано: 06/08/08 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

$ 50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом і англійським корінням .

Чергове спостереження на тему " Інтернет як насущний інструментарій " (див. пост " глибока прірву між онлайн фриками і " людиною звичайним " )


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $ 50, і вона у вас в руках.
На все про все пішло 8 днів (і 15 хвилинмого особистого часу ) - паперова копія у мене вже в руках, завтра зроблю PDF і вишлю замовнику .

Зараз писав листа клієнту про успішне завершення пошуку, і усвідомив таку річ:

- Замовлення прислав американець.
- американець - з китайськимім'ям.
- Автор статті - поляк.
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькомумовою ( міжнародне видання Академії Наук Польщі- Bulletin Internationale de l'Academie Polonaise des Sciences ...)
- Стаття опублікована на німецькомумовою ( " Uber Umwandlungen von і т.д. " )
- Копію статті мені прислали з Великобританії .
- І замовник отримає цю копію з Росії.

Опубліковано: 06/08/08 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

$50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом і англійським корінням.

Чергове спостереження на тему "Інтернет як насущний інструментарій" (див. пост "глибока прірва між онлайн фриками і "людиною звичайним ")


Мені замовили знайти статтю, опубліковану в 1936 році. Не питання - $50, і вона у вас в руках.

На все про все пішло 8 днів (і 15 хвилин мого особистого часу) - паперова копія у мене вже в руках, завтра зроблю PDF і вишлю замовнику.

Зараз писав лист клієнта про успішне завершення пошуку, і зрозумів таку річ:

- Замовлення надіслав американець .
- Американець - з китайським ім'ям.
- Автор статті - поляк .
- Стаття опублікована в журналі з назвою на французькою мовою (міжнародне видання Академії Наук Польщі - Bulletin Internationale de l'academie Polonaise des Sciences ...)
- Стаття опублікована німецькою мовою ("Uber Umwandlungen von і т. д.")
- Копію статті мені прислали з Великобританії.
- Та замовник отримає цю копію з Росії .

Опубліковано: 06/08/08 @ 05:38
Розділ Різне Читати далі...

Продається видача бредогенератора

Запущений недавно конкурс "екс-СРСР на експорт" (в Двома словами - що такого є у нас в екс-СРСР, чого немає в іншому світі, і що решті світу можна продати) триває.

Бредогенератор, як всі інші генератори, штука небезпечна - стоїть один раз запустити, і вже не зупиниш. Оскільки самому собі приз за участь в своєму власному конкурсі вручати я не можу (у мене ж є вже цей приз), то публікувати нові маячні ідеї по генерації профіту я поки не можу.

Але бредогенератор запущений. І ось що він мені сьогодні видав ...

Передісторія: у знайомої вчора відібрали телефон, нахабно підійшли і з кишені витягли.

Опубліковано: 11/02/08 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

Продається видача бредогенератор

Запущений допіру конкурс "екс-СРСР на експорт" (у двох словах - що такого є у нас в екс-СРСР, чого немає в іншому світі, і що решті світу можна продати) триває.

бредогенератор, як всі інші генератори, штука небезпечна - варто один раз запустити, і вже не зупиниш. Оскільки самому собі приз за участь у своєму власному конкурсі вручати я не можу (у мене ж є вже цей приз), то публікувати нові маячні ідеї по генерації профіту я поки не можу.

Але бредогенератор запущений. І ось що він мені сьогодні видав ...

Передісторія: у знайомої вчора відібрали телефон, нахабно підійшли і з кишені витягли.

Опубліковано: 11/02/08 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

Продается выдача бредогенератора

Запущенный давеча конкурс "экс-СССР на экспорт" (в двух словах - что такого есть у нас в экс-СССР, чего нету в остальном мире, и что остальному миру можно продать) продолжается.

Бредогенератор, как все прочие генераторы, штука опасная - стоит один раз запустить, и уже не остановишь. Поскольку самому себе приз за участие в своем собственном конкурсе вручать я не могу (у меня ж есть уже этот приз), то публиковать новые бредовые идеи по генерации профита я пока не могу.

Но бредогенератор запущен. И вот что он мне сегодня выдал...

Предыстория: у знакомой вчера отобрали телефон, нагло подошли и из карманы вытащили.

Опубліковано: 11/02/08 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

Як я підняв $ 940 на китайцях за 2 дні

Останнім часом все частіше став працювати з китайцями. До висот Малюка, який для початку заробив на китайцях $ 100 000 і потім рушив далі, мені ще далеко - але з іншого боку, мені й не доводиться мати справ з цим противним оффлайновим світом ділків, хапуг і таможніков, мої китайці все цікавляться чистим "повітрям" - інформаційним товаром, тобто буквами і цифрами.

Повинен сказати, що у відношенні китайців у мене склався якийсь стереотип - у них там все дешево і, відповідно, дорого їм нічого не продаси. Слава б-гу, життя розбиває стереотипи вщент, і тицяє мене носом в нові можливості з видобутку чистих, не обтяжуючи офлайновими вихилясами, грошей.

Розповім приклад тижневої давності. Пише мені листа китаєць - причому китаєць не тільки по імені, але і по домену - і питає, почім буде придбати у мене 20 одиниць інформаційного товару. Треба зізнатися, запит цей приводить мене в ступор, я відчуваю розгубленість ...

Як правило, цей інфо.товар я продаю по $ 29.

Опубліковано: 07/02/08 @ 02:09
Розділ Різне Читати далі...

Як я підняв $ 940 на китайцях за 2 дня

Останнім часом все частіше став працювати з китайцями . До висот Малюка , який для початку заробив на китайцях $ 100000 і потім рушив далі , мені ще далеко - але з іншого боку , мені й не доводиться мати справ з цим противним оффлайновим миром діляг , хапуг і МИТНИКІВ , мої китайці все цікавляться чистим " повітрям " - інформаційним товаром , тобто буквами і цифрами .

повинен сказати , що стосовно китайців у мене склався якийсь стереотип - у них там все дешево і, відповідно , дорого їм нічого не продаси. Слава б- гу , життя розбиває стереотипи вщент , і тицяє мене носом в нові можливості з видобутку чистих , не обтяжуючи оффлайновими рухами тіла , грошей .

Розкажу приклад тижневої давності . Пише мені листа китаєць - причому китаєць не тільки по імені , але і по домену - і питає , почім буде придбати у мене 20 одиниць інформаційного товару. Треба зізнатися , запит цей приводить мене в ступор , я відчуваю розгубленість ...

Як правило , сей інфо.

Опубліковано: 07/02/08 @ 02:09
Розділ Різне Читати далі...

Как я поднял $940 на китайцах за 2 дня

Последнее время все чаще стал работать с китайцами. До высот Малыша, который для начала заработал на китайцах $100 000 и потом двинулся дальше, мне еще далеко - но с другой стороны, мне и не приходится иметь дел с этим противным оффлайновым миром деляг, хапуг и таможников, мои китайцы все интересуются чистым "воздухом" - информационным товаром, то есть буквами и цифрами.

Должен сказать, что в отношении китайцев у меня сложился некий стереотип - у них там все дешево и, соответственно, дорого им ничего не продашь. Слава б-гу, жизнь разбивает стереотипы вдребезги, и тычет меня носом в новые возможности по добыче чистых, не обременных оффлайновыми телодвижениями, денег.

Расскажу пример недельной давности. Пишет мне письмо китаец - причем китаец не только по имени, но и по домену - и спрашивает, почем будет приобрести у меня 20 единиц информационного товара. Надо признаться, запрос этот приводит меня в ступор, я чувствую растерянность...

Как правило, сей инфо.

Опубліковано: 07/02/08 @ 02:09
Розділ Різне Читати далі...

Як я підняв $940 на китайцях за 2 дні

Останнім часом все частіше став працювати з китайцями. До висот Малюка, який для початку заробив на китайців $100 000 і потім рушив далі, мені ще далеко - але з іншого боку, мені й не варто мати справ з цим противним оффлайновим світом ділків, хапуг і таможников, мої китайці все цікавляться чистим "повітрям" - інформаційним товаром, тобто літерами та цифрами.

Повинен сказати, що стосовно китайців у мене склався певний стереотип - у них там все дешево і, відповідно, дорого їм нічого не продаси. Слава б-гу, життя розбиває стереотипи вщент, і тицяє мене носом в нові можливості з видобутку чистих, не обременных офлайновими рухами, грошей.

Розкажу приклад тижневої давності. Пише мені листа китаєць - причому китаєць не тільки по імені, але і по домену - і питає, скільки буде придбати у мене 20 одиниць інформаційного товару. Треба зізнатися, цей запит приводить мене в ступор, я відчуваю розгубленість...

Як правило, цей інфо.товар я продаю по $29.

Опубліковано: 07/02/08 @ 02:09
Розділ Різне Читати далі...

Список самих грошових ( у діапазоні $ 2000 - $ 3000/мес ) професій для мешканців периферії

Якось само собою так вийшло, що буквально за пару днів мені розповіли про декілька варіантів заробітку для мешканців периферійних регіонів нашої неосяжної. Вирішив з вами поділитися - авось хто якраз зараз болісно роздумує, куди саме дитя своє/племенников/внука/брата направити набиратися розуму-розуму - і інформації-то про самих хлібних місцях вдень-з-вогнем не знайдеш. Якщо хто ще хоче додати - завжди велкам в каменти. Даєш зведену таблицю хлібно-необтяжливих занять!

Фішка в тому, що 2 з трьох варіантів - оффлайнові. Так що якщо статс адсенс/Бігуна/Директа типу $ 12.

Опубліковано: 15/01/08 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Список самих грошових (у діапазоні $ 2000 - $ 3000/мес ) професій для мешканців периферії

Якось само собою так вийшло, що буквально за пару днів мені розповіли про декілька варіантів заробітку для мешканців периферійних регіонів нашої неосяжної. Вирішив з вами поділитися - авось хто саме зараз болісно роздумує, куди саме дитя своє/племенников/онука/брата направити набиратися розуму-розуму - і інформації-то про самих хлібних місцях вдень-с-вогнем не знайдеш. Якщо хто ще хоче додати - завжди велкам в Каменти. Даєш зведену таблицю хлібно-необтяжливих занять!

Фішка в тому, що 2 з трьох варіантів - офлайнові. Так що якщо статс адсенс/Бігуна/Діректа типу $ 12.

Опубліковано: 15/01/08 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Список самых денежных (в диапазоне $2000 - $3000/мес) профессий для обитателей периферии

Якось само собою так вийшло, що буквально за пару днів мені розповіли про декілька варіантів заробітку для мешканців периферійних регіонів нашої неосяжної. Вирішив з вами поділитися - авось хто саме зараз болісно роздумує, куди саме дитя своє/племенников/онука/брата направити набиратися розуму-розуму - і інформації-то про самих хлібних місцях вдень-с-вогнем не знайдеш. Якщо хто ще хоче додати - завжди велкам в Каменти. Даєш зведену таблицю хлібно-необтяжливих занять!

Фішка в тому, що 2 з трьох варіантів - офлайнові. Так що якщо статс адсенс/Бігуна/Діректа типу $ 12.

Опубліковано: 15/01/08 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Список самих грошових (у діапазоні $ 2000 - $ 3000/мес ) професій для жителів периферії

Якось само собою так вийшло , що буквально за пару днів мені розповіли про декілька варіантів заробітку для мешканців периферійних регіонів нашої неосяжної . Вирішив з вами поділитися - авось хто саме зараз болісно роздумує , куди саме дитя своє/племенников/онука/брата направити набиратися розуму-розуму - і інформації - то про самих хлібних місцях вдень -с- вогнем не знайдеш. Якщо хто ще хоче додати - завжди велкам в Каменти . Даєш зведену таблицю хлібно - необтяжливих занять!

Фішка в тому , що 2 з трьох варіантів - офлайнові . Так що якщо статс адсенс/Бігуна/Діректа типу $ 12.

Опубліковано: 15/01/08 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Список самих грошових (у діапазоні $ 2000 - $ 3000 / міс ) професій для мешканців периферії

Якось само собою так вийшло , що буквально за пару днів мені розповіли про декілька варіантів заробітку для мешканців периферійних регіонів нашої неосяжної . Вирішив з вами поділитися - авось хто якраз зараз болісно роздумує , куди саме дитя своє/племенников/внука/брата направити набиратися уму -розуму - та інформації щось про самих хлібних місцях днем -с - вогнем не знайдеш . Якщо хтось ще хоче додати - завжди велкам в каменти . Даєш зведену таблицю хлібно - необтяжливих занять !

Фішка в тому , що 2 з трьох варіантів - офлайнові . Так що якщо статс адсенс/Бігуна/Діректа типу $ 12.

Опубліковано: 15/01/08 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Список найбільш грошових (у діапазоні $ 2000 - $ 3000 / міс ) професій для мешканців периферії

Якось само собою так вийшло, що буквально за пару днів мені розповіли про декілька варіантів заробітку для мешканців периферійних регіонів нашої неосяжної . Вирішив з вами поділитися - авось хто якраз зараз болісно роздумує, куди саме дитя своє/племенников/онука/брата направити набиратися розуму - та інформації щось про самих хлібних місцях днем -с- вогнем не знайдеш. Якщо хтось ще хоче додати - завжди велкам в Каменти . Даєш зведену таблицю хлібно - необтяжливих занять!

Фішка в тому, що 2 з трьох варіантів - офлайнові . Так що якщо статс адсенс/Бігуна/Діректа типу $ 12.

Опубліковано: 15/01/08 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Список самих грошових (у діапазоні $2000 - $3000/міс) професій для мешканців периферії

Якось само собою так вийшло, що буквально за пару днів мені розповіли про кілька варіантів заробітку для мешканців периферійних регіонів нашої неосяжної. Вирішив з вами поділитися - може, хто як раз зараз болісно роздумує, куди саме дитя своє/племенника/онука/брата направити набиратися розуму-розуму та інформації про найбільш хлібних місцях вдень з вогнем не знайдеш. Якщо хто ще хоче додати - завжди велкам в каменты. Даєш зведену таблицю хлібно-необтяжливих занять!

Фішка в тому, що 2 з трьох варіантів - офлайнові. Так що якщо статсы Адсенс/Бігуна/Діректа типу $12.

Опубліковано: 15/01/08 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Роздача безлімітного позитиву

Написано під впливом поста Вінні ...

Друзі! Дозвольте поділитися з вами зарядом позитиву, який я отримав вже з самого початку поточного 2008 року від різдва самі знаєте кого.

Беріть у мене позитив, черпайте жменями - і роздавайте далі!

Брати можна тут :

*********************************
* У МЕНЕ море позитиву! *
*********************************

Копіювання та роздача заохочується!

Рік почався ооооочень добре. 3-го дня січня місяця я відбув на заслужений санаторно-курортний відпочинок (море снігу - москвичі, заздріть! - Лижі/ковзани на Чумова ковзанці з величезною ялинкою в центрі (як на Рокфеллер Плаза ептит!/Прогулянки по засніженому повноцінна годівля/візити друзів одночасно з дітьми/катання з гірок/і т.д. і т.п. і etc) - і головне - якийсь зовсім не Радянська/не містечковий персонал - жодного разу за все перебування НІЧИМ мені персонал настрій не зіпсував.

Опубліковано: 14/01/08 @ 02:06
Розділ Різне Читати далі...

Раздача безлимитного позитива

Написано под влиянием поста Винни ...

Друзья! Позвольте поделиться с вами зарядом позитива, который я получил уже с самого начала текущего 2008 года от рождества сами знаете кого.

Берите у меня позитив, черпайте горстями - и раздавайте дальше!

Брать можна здесь:

*********************************
* У МЕНЯ МОРЕ ПОЗИТИВА! *
*********************************

Копирование и раздача поощряется!

Год начался ооооочень хорошо. 3-го дня января месяца я отбыл на заслуженный санаторно-курортный отдых (море снега - москвичи, завидуйте! - лыжи/коньки на чумовом катке с громадной елкой в центре (как на Рокфеллер Плаза ёптыт!/прогулки по заснеженному лесу/ароматерапия/бассейн-сауна/массаж/гастрито-щадящая полноценная кормежка/визиты друзей с дитями/катание с горок/и т.д. и т.п. и etc) - и главное - какой-то совсем не совесткий/не местечковый персонал - ни разу за все пребывание НИЧЕМ мне персонал настроение не испортил.

Опубліковано: 14/01/08 @ 02:06
Розділ Різне Читати далі...

Howto - s . Серія перша : як вести діалог з кіберхацкерамі

У мого друга аську погнали. Зараз до мене постукали.

Я че-та подумав, подумав, вибрав в гардеробчик личину "Кібербратан" і вирішив розвіятися з утреца, размяццо.

Ну ось лог, власне: (Warning! Parental advisory: explicit lyrics! )

-----
: 9:40:37 Привіт. Слухай, є можливість картку для поповнення Webmoney.ru купити на
100 $? Дуже треба. До кінця тижня віддам, 10 доларів зверху від мене.
Якщо є можливість купити карту:
заходиш сюди - http://geo.webmoney.ru/aspx/GeoMain.aspx - знаходиш свій
місто-Знаходиш найближчий пункт-
Йдеш туди і купуєш карту на 100 wmz,
скидайте номер і код з неї сюда.Спасібо. =)
ps: коштує зазвичай близько 3300р

9:51:58 канешна братан, не питання. А можна відразу на $ 1000? $ 100 зверху даси?

: 9:52:37 давай так =)

9:55:06 ахуенно.

Опубліковано: 12/12/07 @ 06:37
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164