19 грудня, Київ - Новорічні подарунки для розробників від ITVDN.com

Новорічний настрій потихеньку проникає в наші офіси і вдома. Ми всі вже живемо з передчутті і очікуванні свята, відпочинку , зустрічей і подарунків. Освітній портал ITVDN роздає подарунки для IT спеціалістів - сертифікати на відео курси . Щоб отримати їх , потрібно заповнити заявку . Отримавши подарунковий сертифікат , можна вибрати один з відео курсів
У напрямку C # і .NET :
- C # Starter ( 9 відео уроків )
- C # Essential ( 18 відео уроків)
- C # Professional ( 17 відео уроків )
- SQL Essential ( 9 відео уроків )
- Алгоритми та структури даних ( 8 відео уроків )
- ADO.NET (8 відео уроків ) - Entity Framework 5.0 ( 4 відео уроку )
- Шаблони проектування ( 29 відео уроків)
- WCF Essential ( 5 відео уроків )
- WPF Essential ( 10 відео уроків)
- WPF Advanced ( 10 відео уроків)
- Refactoring in .NET Apps ( 5 відео уроків )
- TDD (4 відео уроку )
- SharePoint 2013 Адміністрування ( 7 відео уроків ) За веб розробці ( frontend і ASP.

Опубліковано: 13/12/14 @ 11:06
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 5

Почитати Front - end Tooling Workflows - огляд фронт- енд інструментів для побудови процесу розробки. Маст- рид . svgpocketguide.com/book - книга по SVG стала безкоштовною. - реактивний MVC самописна альтернатива Flux і React . React : CSS in JS - ідея включати в реактив не тільки розмітку, але й стилі . Звільняємо мозок від упередженості і читаємо . csstyle.io - підхід до компонентної організації стилів використовуючи модифікатори Medium's CSS is actually pretty f *** ing good - історія про те як медіум чувак переробив верстку material-ui.com - матеріальний дизайн верстали і запрограмованих на React . - просунуте використання css - функції calc ( ) - автор заморочили створенням спиннер http://www.princeton.edu/~crmarsh/svg-performance/ - про те як в Khanacademy розробники прискорювали SVG - про BackstopJS для тестування за допомогою скріншотів - трюки для дебага . - про те як все швидко змінюється в нашій кухні . - Web Animation API про таке чули ? Читаємо .

Опубліковано: 13/12/14 @ 08:52
Розділ Різне Читати далі...

Побутові Лайфхак в офісі, або винахідливість - наше все

У середу , 17 грудня, DOU Ревізор покаже новий фотоогляд офісу IТ -компанії столиці, а поки ми вирішили поекспериментувати і зробили підбірку вашої творчості . Раніше на форумі я просила надсилати фото власних Лайфхак , що допомагають зробити ваше приватне робочий простір в офісі більш « пристосованим для життя ». Подивимося, що з цього вийшло ... Найчастіше в офісах IТ -компаній можна зустріти всякі махінації з підставкою для монітора. Витончуються в цьому випадку як тільки можуть. Самий перевірений і стандартний варіант - коробка замість підставки під монітор. Висота підставки регулюється висотою коробки.
« Підходящої коробки не було, довелося зайнятися святотатством » - зізналася Elena Morgun і відправила фото свого робочого місця:
Timofey Andriyaschenko знайшов інший вихід:
Лайфхак за $ 1000! Два мак - міні як підставки для моніторів. Це ж як треба жити , щоб такі Лайфхак були ...

Опубліковано: 12/12/14 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

GameDev дайджест # 0

Усім привіт . Пропоную Вашій увазі пілотний випуск GameDev дайджесту на ДОУ . У цьому дайджесті будуть вказані посилання на нові версії інструментів для розробки ігор , цікаві статті , аналітика, заходи, всякі корисності та багато іншого. Новини Хорошим іграм зараз ніщо не заважає окупатися. Гра « This War of mine » окупила вартість розробки за 2 дні . Autodesk зробив свої інструменти розробки безкоштовними для студентів у всьому світі. Як зазвичай буває в подібних випадках з безкоштовним ПО для студентів, доступ надається тільки за умови використання програм Autodesk в освітніх цілях , але ніяк не для комерційного використання. Компанія Gameloft відкрила у Львові новий офіс . Що з цього вийшло Ви можете прочитати, тут . Нова українська інді- студія запустила компанію на Kickstarter , і просить на розробку $ 350k . Crytek « заморожує » проект Warface для консолі Xbox 360. Нові версії інструментів для розробки Unreal Engine 4.6 . libGDX 1.4.1 . Torque 3D 3.6.1 .

Опубліковано: 12/12/14 @ 07:29
Розділ Різне Читати далі...

4 - 6 лютого 2015 , Дніпропетровськ - Certified Scrum Product Owner® тренінг в Дніпропетровську

Sitecore Ukraine, спільно з Unusual Concepts проводять Certified Scrum Product Owner ® тренінг в Дніпропетровську. Certified Scrum Product Owner® тренінг є офіційним тренінгом від Scrum Alliance . Тренінг проводитиме відомий Agile Coach Сергій Дмитрієв , а це значить що тренінг буде не тільки корисним, але і дуже цікавим.

Опубліковано: 11/12/14 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

19 грудня, Київ - QA : в якіх безпосередньо может найти собі тестувальник ?

Вірішілі дива тестувальник ? А чи знали ви , что тестування буває різнім ?
Дізнайтесь відповідь на зустрічі « QA : в якіх Напрямки может найти собі тестувальник ? » Від освітнього проекту GoIT . Зустріч поможет Вам:
• Розібратіся у видах QA ;
• Отріматі інформацію про « Підводні » камені в шкірному з ціх відів ;
• Дізнатіся про необхідні Допоміжні навички , Якими має володіті тестувальник ;
• Дізнатіся про спеціфіку роботи в якості тестувальник ;
• Перейняті досвід тестувальніків з багаторічнім стажем роботи ;
• Дізнатіся про новинки в мире QA ;
• Зверни свій шлях развития в тестуванні . Спікерамі віступатімуть :
- Микола Ковш - QA Engineer в Ciklum . Є Яскраве прикладом « світчера » - людина , яка змінила вигляд ДІЯЛЬНОСТІ . Перейшов в сферу IT зі сфери маркетингу . Співорганізатор ЗАХОДІВ в найбільшій Київській спільності тестувальніків - QA Club . Розповість про необхідність тестувальник вміті програмуваті .

Опубліковано: 10/12/14 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

Список як кращий засіб від дебага

На багатьох проектах я бачив душевні спроби впровадити якусь новомодну фичу , поставити все на свіже фреймворк , підключити які-небудь круті бібліотеки , впровадити практики TDD , або нарешті отрефакторіть все для майбутніх поколінь. Але тільки один раз я зустрів тімліда , яка не виявляв стільки інтересу до Фреймворк і примочкам , скільки до грамотного логування . За роки розробки я якось звик, що логи пишуться в довільному порядку - навіть на порталах Нацбанку і Податкової з ними була відверта біда і суцільна відсебеньки . Список в реальному житті Одна з основних причин, чому на більшості проектів не приділяється належної уваги логам , - « можна і без них ». Серйозно. Кому вони потрібні? Логування - це коли чоловік приходить додому і кричить дружині : «Олено, я вдома! ». Логирование - це коли дитина, йдучи на вулицю , кричить батькам в іншій кімнаті : « тато, буду ввечері! ».

Опубліковано: 10/12/14 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

15 грудня , Київ - Як IT змінить Україну ? Зустріч в KSE з 5 лобістами IT , що йдуть до Верховної Ради

Прямо зараз Україна має безліч проблем: війна і падіння курсу гривні, відтік інвестицій і брак робочих місць . Все це негативно впливає на рівень життя.
- Що допоможе створити нові робочі місця в країні і наповнити бюджет?
- Як забезпечити приплив іноземної валюти та інвестицій в Україні ?
- Де знайти ресурс і напрямок, які змінять країну? Кожна країна має набір певних компетенцій - основних напрямків, які наповнюють бюджет, забезпечують населення робочими місцями і стійким доходом. На даному етапі, в Україні складно виділити ці напрямки . На щастя, є люди , твердо вірять , що зараз - найкращий час для пошуку ключових напрямків Україні і впровадження змін. Сфера IT - одна з найбільш перспективних галузей у світі - має величезний потенціал в Україні. Ця сфера - повністю інтелектуальна. Для виробництва продукту нам не потрібно витрачати природні ресурси .IT- фахівці - одні з найбільш високооплачуваних . Це підвищить рівень доходу в країні і наповнить бюджет.

Опубліковано: 09/12/14 @ 03:04
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Баєва , доцентом ХНУ ім. Каразіна

184 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про науку та освіту . У програмі: Про во'IT'і Перша робота Аспірантура і робота Міжнародні конференції Радіаційна стерилізація Вибір аспірантури Наука в Україні Свій стартап Переїзд до Києва 48 хакатони Книги у випуску : The Elements of Statistical Learning : Data Mining , Inference , and Prediction - Trevor Hastie , Robert Tibshirani , Jerome Friedman Object - Oriented Analysis and Design with Applications - Grady Booch , Robert A. Maksimchuk , Michael W. Engle , Bobbi J. Young , Jim Conallen , Kelli A. Houston Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 09/12/14 @ 01:53
Розділ Різне Читати далі...

Юристи йдуть до успіху. Частина 2. Поради з особистого досвіду про старт IT- кар'єри

Це продовження першій частині статті про те, як потрапити в ІТ без профільної освіти . І тут я сформулюю основні моменти, які не є технічними , але , на мій погляд, дуже важливі: 1 . Стартувати набагато простіше з .NET * або Java
Це дві найпоширеніші на ринку платформи як для розробки, так і для автоматизованого тестування . Відповідно, стартувати з них буде набагато легше. Під них найпростіше буде знайти роботу і потім простіше її поміняти. Python - теж прийнятний варіант, хоча , мабуть, не такий надійний. І варто з певною обережністю ставитися до таких штукам , як Ruby або NodeJs . З ними все буде НАБАГАТО складніше. Прецеденти є . * Вже після того, як я написав цей розділ, з'явилися хороші новини : .NET стає опен - сорсним , а це означає, що стає ще більше причин вибрати саме його. 2 . Відразу визначитися з напрямком Auto QA або Developer
Надалі перехід з Auto QA в розробку призведе до втрати або часу, або грошей.

Опубліковано: 09/12/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Юристи йдуть до успіху. Частина 1. Як я став .NET розробником без профільної освіти і як це краще робити зараз

Усім привіт . Ось тут, у надрах форуму, знаходиться мій топік трирічної давності , в якому я запитував, з якою боку краще заплигувати в IT людям без профільної освіти . Поради виявилися не марними - я таки застрибнув , і як мені здається, застрибнув вдало. : ) Минуло більше 3.5 років, і зараз я задоволений .NET разработчик в харківському Ciklum із зарплатою вище среднесеньорской . Думаю , прийшов час віддати певний борг ДОУ і поділитися своїм досвідом . Сподіваюся, що він виявиться кому - небудь корисним . Принаймні, якби я знав три роки тому те, що знаю зараз, це заощадило б купу часу і нервів. На початку я коротко опишу все, що сталося зі мною за цей час , нижче наведу добірку матеріалів для самонавчання і кілька порад загального характеру про старт кар'єри. Як я потрапив в ІТ Буквально через кілька днів після створення першої теми на DOU , ще в часи ICQ і свежескачанних експлойтів , я спілкувався зі своїми іншому - тоді ще мануальним тестувальником в Nix Solutions .

Опубліковано: 09/12/14 @ 07:40
Розділ Різне Читати далі...

13 грудня , Київ - Коучинг високоефективних команд в ІТ

Тривалість: 8:00 Проводить: Андрій Кушнарьов, сертифікований командний коуч , бізнес- тренер, Agile - коуч , сертифікований SCRUM Product Owner і SCRUM Master .

Опубліковано: 08/12/14 @ 02:50
Розділ Різне Читати далі...

13 грудня , Київ - Побудова високоефективних команд в IT

Тривалість: 8:00 Проводить: Андрій Кушнарьов, сертифікований командний коуч , бізнес- тренер, Agile - коуч , сертифікований SCRUM Product Owner і SCRUM Master .

Опубліковано: 08/12/14 @ 02:50
Розділ Різне Читати далі...

Нова модель рекрутингу: ставимо на довгожителів

У нас не прийнято разом з резюме відправляти мотиваційний лист . До чого зайві рухи тіла ? Є CV, в якому все написано . В крайньому випадку девелопер показує шматок коду , яким дуже пишається , або накидає на листку витончене рішення якої- небудь задачі - і справа в капелюсі.Зрештою, ІТ- рекрутери шукають ІТ- фахівців, а не продавців- консультантів - вчорашніх студентів , для успішної роботи яких в першу чергу важливі напористість, тактовність, уміння говорити . Ось цим хлопцям потрібна мотивація , а програмістам що ? Ці холоднокровні хлопці не язиками орудують - їм належить вирішувати завдання, фіксують баги і Делівері. Їх не потрібно мотивувати . Хіба що трошки , грошима і добрим словом. Передбачати майбутнє співробітника Проходить час, і щось починає кидатися в очі. Один програміст йде з компанії , ледь пропрацювавши рік. Другий працює всі п'ять , і йти не збирається . Саме такі старожили складають кістяк , на якому тримається вся компанія .

Опубліковано: 08/12/14 @ 01:53
Розділ Різне Читати далі...

Чи не тікай ??, включайся : країні потрібні мізки

Кожен вирішує для себе , залишатися в Україні або переїжджати в інший бік. Але є ще й уточнення: як залишатися. Далі я пропоную подивитися на питання «IT та інші» : що ми можемо зробити для своєї країни. На початку травня мене затримала міліція разом в хлопцями з проукраїнською організації Харкова . Мене багато разів допитували , підозрюючи в організації « провокації». У підсумку я показав сайт нашої компанії і детально розповів, чим займаюся. Мене залишили в спокої і незабаром відпустили. Начальника відділення перебував у здивуванні: якщо я заробляю, за мірками міста , цілком непогано , то навіщо я цимзаймаюся ? Про те, що штовхає айтішників займатися непрофільної діяльністю, і піде далі мова . Проблема перекотиполя Кілька років тому напіcал позитивну статтю про те , як чудово жити в нашій країні. В одному з коментарів мені логічно заперечили, що я наївний : по роботі та іншим деятельностям я майже не перетинається з нашою суворою реальністю .

Опубліковано: 08/12/14 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 8

Посилання , на які краще таки натиснути (на думку автора) , відзначені знаком ( !) 6-7 грудня пройде Java/Scala Lab . Бажаючим відвідати захід краще поспішити з реєстрацією . До речі, якщо хочете, щоб ваші події потрапили в цей огляд , - не соромтеся, надсилайте інформацію ( контакти внизу). У теорії дайджест буде виходити в першу п'ятницю кожного місяця , тому надсилати анонс краще заздалегідь . І не забувайте про dou.ua/calendar ! Щось на зразок новин RxJava 1.0.0 . Всім радіти ! І в грудні оновилася RxClojure до версії 1.0.0 . Всім знову радіти ! Вийшов Spring Roo 1.3.0 з підтримкою JDK8. Для тих, хто це пропустив і не читав попередній дайджест. Вийшла IDEA 14 . Оновився FMPP , тестовий препроцесор заснований на FreeMarker . James Gosling і Bruno Souza приєдналися до Jelastic . Срач на ДОУ ( він про інше, але приводом стала ця новина ) .

Опубліковано: 05/12/14 @ 07:36
Розділ Різне Читати далі...

17 грудня, Дніпропетровськ - HR - Кухня 25 : Блекджек і плюшки

Програміст :
- 3,5 рази в день отримуєш дивні вакансії від рекрутерів з блекджек і пляшками ?
- Не знаєш, як правильно сказати НІ на різних етапах Хайринг ? - Отримуєш оффер на суму , нижче заявленої ?
- Чи не відмовишся від рев'ю зарплати?
- обурюється , коли після X співбесід та Y тестових завдань рекрутери перестають виходити на зв'язок ?
- Хочеш поговорити про це ? Обговоримо , як:
- Вибудувати конструктивні відносини рекрутер - програміст,
- Отримувати задоволення від хантингу всім учасникам процесу,
- Успішно вести складні переговори про компенсаційний пакет і заробітної платі Зустріч буде корисна всім без винятку рекрутерам і айтішникам , у яких в скайпі більше 5 контактів представників протилежної професії. Час:
18:30 - початок збору учасників
19:00 - початок обговорення
20:30 - неформальне спілкування Якщо хочете приєднатися до нас - будь ласка, заповніть форму для реєстрації .

Опубліковано: 04/12/14 @ 04:13
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 165

Settle , mobile pre - orders and payments app , шукає старшого Python - розробника . Зарплата $ 2000-3500 . Світлий и просторах лофт на Воздвіженці , є свой ??бар . Go interactive ! запрошує на роботу Machine Learning інженера , Який буде співпрацюваті з найкращими Data Scientist'амі світу . Черкаській компанія BidOn Games потрібен Senior Unity3D Developer . Цікаве дозвілля : пейнтбол , квадроцикли , рафтинг и т . Д. TemplateMonster шукає у Львові Security Rules QA інженера . Сайту Mama.mk.ua , Який ставши найбільшою бібліотекою цікавинок для жінок Миколаєва , потрібен PHP - програміст . Зарплата 14000 грн . Luxoft запускає Java Corporate Junior Program в Днепропетровске . Харківська компанія Слобожанський міловар шукає системного адміністратора з реальним досвідом « Не кабінетної » роботи. Львівській Компанії Електросвіт , яка займається Впровадження енергоефективних РІШЕНЬ , потрібен технічний спікер з репрезентативною зовнішністю .

Опубліковано: 04/12/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

17 грудня, Львів - GDG Women Lviv meetup # 1

Пройшов почти місяць после успішного Завершення всеукраїнського івенту GDG DevFest Ukraine , за участия всех украинских Google Developers Groups ( GDG ) , на якому окрім традіційніх девелоперскькіх доповідей по Android , Web та Cloud буди представлені Доповіді за темами Community , в тому чіслі Доповіді прісвячені жінкам в ІТ . Девелоперські ком'юніті GDG Women є по всьому світу та їх розвиток підтрімується компанією Google. Ціль ціх комьюніті - підвіщіті відімість жінок в ІТ , обмінюватіся досвідом , використовуват up - to - date технології для создания якісніх софтверних продуктов , та звичайна , надіхаті тихий, хто ще Тільки почінає свою кар'єру . Сейчас в Україні осередки таких ком'юніті розташовані у Дніпропетровську , Києві та Черкасах . Альо ж ми знаємо , что и у Львові БАГАТО здібніх дівчат девелоперів :)
Тому 17 грудня ЗА ПІДТРИМКИ GDG Women Ukraine , GDG Lviv та Компанії SoftServe в офісі Компанії SoftServe ( офіс Lviv4 , вул.

Опубліковано: 03/12/14 @ 02:58
Розділ Різне Читати далі...

9 грудня , Київ - 9 грудня стартує одразу два курси " Java Start " і " Java ООП "

9 грудня стартує одразу два курси « Java Start » і « Java ООП ». « Java Start » Курс « Java Start »призначений для тих, хто тільки починає навчання програмуванню. Після закінчення курсу Ви будете знати синтаксис мови Java, навчитеся працювати з примітивними типами даних, рядками, масивами, циклами і навчитеся створювати прості програми . Програма:
? Історія Java. J2ME , J2SE , J2EE , Android .
? Середовище розробки Eclipse.
? Перший додаток на Java.
? Примітивні типи даних.
? Робота з змінними і операторами.
? Додаток « Калькулятор ».
? Масиви . Індексна арифметика.
? Робота з рядками .
? Методи класів і параметри .
? Оператори умовного переходу і цикли .
? Налагодження програм .
? Багато практики на заняттях
? Багато цікавих домашніх завдань . « Java ООП » Курс « Java ООП »призначений для тих, хто прослухав наш курс « Java Start » або має базові знання мови Java і хоче підвищити свій рівень кваліфікації .

Опубліковано: 03/12/14 @ 02:12
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178