Мешканці нового житлового комплексу в Лівані здадуть проби ДНК своїх домашніх тварин

Мешканці нового житлового комплексу в Лівані здадуть проби ДНК своїх домашніх тварин Мешканці нового житлового комплексу в Лівані здадуть проби ДНК своїх домашніх тварин Керівництво нового житлового комплексу в Лівані попросило господарів домашніх тварин здати зразки ДГК своїх вихованців. Як заявила глава керівництва житлового комплексу Деббі Вайолет, це допоможе визначити, хто з господарів не прибирає за своїми домашніми тваринами після прогулянки. Вона сказала, що, де б вона не жила раніше, скрізь натикалася на повне нехтування чистотою прибудинкової території, яке виявляють власники собак і кішок, а це, за її словами, не менш важливо, ніж прибирання квартир або під'їздів. Вона на власні кошти закупила лабораторні проби, які допомагають взяти у домашніх тварин зразки ДНК. Причому, зробити це можна досить просто - достатньо провести тампоном за щокою собаки чи кішки. Всі зібрані зразки вона планує здати в місцеву лабораторію, а також хоче укласти з нею договір про проведення порівняння.

Опубліковано: 12/04/12 @ 10:46
Розділ Різне Читати далі...

Немає єдності в комісії по реконструкції Лондона

Немає єдності в комісії по реконструкції Лондона Немає єдності в комісії по реконструкції Лондона Члени комісії з ремонту та реконструкції історичної частини Лондона ніяк не можуть прийти до згоди, коли мова йде про матеріали, які необхідно для цього використовувати . Коли мова йде про реконструкцію старих будинків, основна вимога, яка при цьому висувається - це незмінність зовнішнього вигляду старовинних будинків. Адже всі ці будівлі є історичною цінністю, і саме вони визначають той вигляд міста, заради якого сюди приїжджає щороку величезну кількість туристів. Особливо гостро питання про реконструкцію встав напередодні Олімпіади, яка відбудеться у Лондоні влітку цього року. Як заявив голова комісії з реконструкції, спортсмени і туристи з різних країн, які приїдуть до Лондона, мають свої уявлення про те, як повинен виглядати місто. І уявлення ці, в більшості своїй, почерпнуті з книг, енциклопедій і туристичних довідників. І змінювати ці уявлення, розчаровуючи гостей міста, ні в якому разі не можна.

Опубліковано: 12/04/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про EPAM Open Day , присвяченому E - commerce

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Open Day, якого так чекали, відбувся. У Харкові 8 квітня в IT-caf? зібралися фахівці різних напрямків з метою отримати від організаторів івенту інформацію, знання та досвід у роботі з e-commerce. Вітанням відкривала захід HR-менеджер харківської філії EPAM Systems Ірина Марушкіна, після чого пішов першу доповідь. На двох його розділили Юрій Ващенко і Святослав Яровий. Вони розповіли про проблеми проектів для електронної комерції: Ця доповідь виявився корисним для тих, хто не стикався з e-commerce раніше. Далі спікери передали слово своєму колезі Олексію Тимченко, який розповів про типові завдання та проблеми, вирішення яких пропонує e-commerce - платформа від Oracle. На завершення другої доповіді з аудиторією зав'язалася жвава дискусія. Після її закінчення Олексій розповів: «Коли я погодився взяти участь в якості доповідача, я керувався передусім бажанням відкрити цей новий для себе світ своїм колегам і" товаришам по цеху ".

Опубліковано: 12/04/12 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

Кожен день YouTube збирає близько чотирьох мільярдів переглядів

Кожен день YouTube збирає близько чотирьох мільярдів переглядів Кожен день YouTube збирає близько чотирьох мільярдів переглядів В день портал YouTube збирає майже чотири мільярди переглядів. Показник по завантаженнях відео виріс майже на двадцять п'ять відсотків з травня дві тисячі одинадцятого року. Близько півроку тому цей портал в день збирав майже три мільярди переглядів в день. На сьогоднішній день відвідувачі порталу YouTube в хвилину завантажують від шістдесяти годин відео. А в травні цей показник був близько сорока восьми годин. А в Америці в грудні дві тисячі одинадцятого року на цьому порталі відвідувачі переглянули приблизно сорок три мільярди відеороликів. Кількість переглядів на загальносвітовому рівні на YouTube в минулому році перевищило один трильйон переглядів. Це рекорд! Але чомусь Google не включає YouTube до категорії прибуткових сервісів. В тиждень тільки близько трьох мільярдів переглядів відео монетірізіруются і приносять гігантові інтернет компанії величезний прибуток.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:10
Розділ Різне Читати далі...

Історія появи ICQ

Історія появи ICQ Історія появи ICQ Програма ICQ, звана найчастіше просто «аська», має за сучасними мірками досить солідний вік. Вона «народилася» в далекому 1996 році в Ізраїлі, а її батьками-розробниками стали четверо молодих і нікому тоді не відомих тель-авівських програмістів. Отже, 16 років тому 20-річних студентів Амнона Аміра, Яйра Голдфінгера, Аріка Варді і Сефі Вігісер відвідала ідея створити програму під назвою ICQ (скорочення від «I seek you», що перекладається «Я шукаю тебе»). Молоді люди, не довго думаючи, приступили до втілення своєї ідеї в життя, створивши між справою власну компанію Mirabilis. Причому, створивши програму, ізраїльські студенти не припускали щось заробити на ній, і відразу дозволили всім охочим користуватися новинкою абсолютно безкоштовно. Таким чином, сьогоднішня є прямим продовженням традицій, закладених її розробниками. Програму чекав оглушливий успіх практично відразу після її появи.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:06
Розділ Різне Читати далі...

Іран оголошений ворогом Інтернету

Іран оголошений ворогом Інтернету Ірану оголошений ворогом Інтернету На перше місце в рейтингу режимів, активно обмежують свободу Інтернету, організація «Репортери без кордонів» поставила Іран. Рейтинг, опублікований 9 квітня, є частиною звіту «Вороги Інтернету», який регулярно готує ця організація. Особливу увагу в своєму звіті борці за свободу слова приділили досить екстравагантному плану уряду Ірану зі створення власного «чистого» Інтернету. Пропонована іранськими властями система, згідно зі звітом, буде знаходитися в повній ізоляції від Всесвітньої павутини і з самого початку виявиться під п'ятою режиму. За твердженням організації «Репортери без кордонів», іранський уряд займається створенням національної електронної пошти та власної пошукової системи, яка називатиметься Ya Haq. Для створення облікового запису громадянину Ірану буде необхідно отримати в оффлайновом режимі дозвіл на це, вказавши абсолютно всю інформацію про себе.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:03
Розділ Різне Читати далі...

Як проводиться аудит сайту?

Як проводиться аудит сайту? Грамотно проведений аудит (аналіз) сайту дозволяє дізнатися, що саме слід змінити чи додати, щоб підвищити його позицію в пошуковій видачі, активізувати відвідувачів і збільшити конверсію. Зазвичай аудит сайту рекомендується проводити на початковому етапі роботи - до або після складання семантичного ядра. Проте можливі й такі ситуації, коли додатковий аудит потрібно після роботи над сайтом інших оптимізаторів або після зміни технологій просування. У першу чергу слід оптимізувати Title. У ньому обов'язково має бути присутнім ключове слово, бажано поставити його ближче до початку. Так, в Title ресурсу юридичної тематики, що розповідає про адвокатських послугах і який повідомляє , природно, потрібно включити слово «адвокат ». В процесі аудиту слід проаналізувати і такі параметри Title, як дублі по сайту, клікабельність, інформативність, унікальність в пошуку і стислість. Далі переходимо до аналізу контенту, який допоможе ефективно оптимізувати вміст ресурсу.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:02
Розділ Різне Читати далі...

Домен . Ru став повнолітнім

Домен. ru став повнолітнім Домен. ru став повнолітнім 7 квітня доменна зона. ru відсвяткувала своє 18-річчя. У цей день 1994 р. був офіційно запущений домен, і за роки своєї діяльності він став одним з найбільш затребуваних і популярних. Число зареєстрованих доменних імен наближається до цифри 4 млн. Домен.ru міцно зайняв четверте місце серед інших національних зон, його обігнали тільки. Uk (Велика Британія). De (Геркманія) і. Nl (Нідерланди). Домен. Ru був делегований корпорацією ICANN, що займається адмініструванням інтернет-ресурсів. У день утворення домену в 1994 році з'явився і перший сайт (www.1-9-9-4.ru). РОСНІЇРОС став адміністратором. Ru, а в 2006 році всі повноваження передали Координаційному центру національного домена. Уже 2007 році кількість доменних імен в зоні. Ru перевалило за 2 млн. тримільйонне ім'я було зареєстровано 25 вересня 2010 року. Виходячи з цих цифр, можна зробити висновок: Рунет розростається в геометричній прогресії.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:00
Розділ Різне Читати далі...

Дефіцит цікавих проектів

З початку 2000-х і майже до наших днів вітчизняні програмісти жили за принципами, озвученим у відомій байці Крилова: Стрибуха Стрекоза
Літо червоне проспівала;
Озирнутися не встигла, Як зима котить в очі. Зазвичай зміна роботи в програмуванні з 2001 по 2008 рр.. виглядала приблизно так: виток інфляції зарплат; усвідомлення того що Андрій/Ігор/Сергій перейшов в компанію К, де він отримує на 30% більше просто так; ходіння по парі співбесід і власне перехід в якусь компанію, в якій все було нове, цікаве і захоплююче. Раптово потік цікавих вакансій на нових технологіях вичерпав себе (суджу по Microsoft technology stack). Раптово всім потрібні так звані «Міддл». Раптово більшість проектів - це підтримка існуючих рішень, початих в кращому випадку 4-5, а іноді і всі 10 років тому.

Опубліковано: 11/04/12 @ 10:37
Розділ Різне Читати далі...

51-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Андрієм Дзинь , тренером і QA

В програмі: Про во'IT'і . Подкаст і конкуренція . Навчання автоматизованого тестування. Чому хочеться навчати ? Lifedriver.com.ua . Blog www.adzynia.com Twitter
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Книги у випуску : Agile Testing : A Practical Guide for Testers and Agile Teams - Lisa Crispin , Janet Gregory . Як привести справи в порядок. Мистецтво продуктивності без стресу - Девід Аллен . Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 10/04/12 @ 01:25
Розділ Різне Читати далі...

21 квітня, Одеса - Сіклум Agile суботник

Море, сонце і Agile - саме під цим гаслом пройде чергове суботній захід в компанії Сіклум в Одесі 21 квітня. Фахівці з Києва, Харкова та Одеси поділяться своїм досвідом та напрацюваннями під час доповідей, а паузи між доповідями дозволять за чашкою кави обговорити конкретні ситуації й особливості Ваших проектів. Для Вас на заході виступлять: 1. Дмитро Міндра (Lohika, Одеса) з доповіддю «Бережлива розробка» . Бережливе (Lean) виробництво - це досить відома і перевірена часом концепція. Саме вона дозволила Японської компанії Toyota знайти конкурентну перевагу перед більш досвідченими і багатими компаніями з США. Акцент в доповіді буде на інструментах і практиках, які допомагають робити розробку програмного забезпечення економною. Для кожного ради будуть приведені реальні приклади з практики.

Опубліковано: 10/04/12 @ 09:26
Розділ Різне Читати далі...

Електронна комерція

Електронна комерція Електронна комерція В даний час багато хто з нас просто не мислять свого життя без інтернету. З його допомогою ми вчимося, граємо, заводимо нові знайомства. А для певної частини користувачів інтернет сьогодні - це ще й спосіб заробітку. Взагалі, про заробіток в інтернеті написано вже досить багато. Як і будь-який вид діяльності, він має як свої плюси, так і свої мінуси. Так, до плюсів можна віднести відсутність необхідності проводити робочий день в офісі, не маючи можливості зайвий раз відійти від робочого місця, а серед мінусів можна виділити велику кількість недобросовісних роботодавців. З такими стикався, мабуть, кожна людина, яка вирішила заробити за допомогою інтернету, і вміння розпізнавати істинні наміри роботодавця, що стосуються оплати за виконану роботу, приходить лише з досвідом. Велика кількість людей, які вирішили заробити за допомогою інтернету, займається електронною комерцією - тобто продають через інтернет різні товари або послуги.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

Всі користувачі « Яндекс. Пошти "зможуть побачити обличчя своїх респондентів

Всі користувачі« Яндекс. Пошти Всі користувачі «Яндекс. Пошти "зможуть побачити обличчя своїх респондентів« Яндекс. Пошта »оголосила про початок тестування нової послуги для користувачів даного поштового порталу. Зараз кожен, хто відправляє або отримує листи за допомогою «Яндекс. Пошти ", може побачити аватарку свого респондента. Як відомо, багато користувачів не поспішають встановлювати фотографію на своєму поштовому ящику. А ось в соціальних мережах, навпаки, складно знайти користувача, який не має фотографії на головній сторінці. Нова функція, яку додали розробники «Яндекс. Пошти », дозволяє автоматично підбирати для кожної людини, що відправляє або одержує листи, фотографію. При цьому розробники нової функції запевняють, що ніякі інші особисті дані з соціальної мережі запитуватися не будуть. Як відомо, в соціальних мережах користувачі вказують різноманітні особисті дані - наприклад, про місце проживання або про місце навчання та роботи. «Яндекс.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:49
Розділ Різне Читати далі...

Соціальна мережа викрита в продажу даних своїх користувачів

Соціальна мережа викрита в продажу даних своїх користувачів Соціальні мережі знову звинувачують у передачі даних користувачів стороннім організаціям. При цьому мова йде не про просте розголошенні особистих даних користувачів, зареєстрованих в соціальних мережах, а про те, що ці дані адміністраторами продавалися рекламним агентствам. Варто було користувачеві хоч раз перейти по банеру, який з'являється в якості реклами на сторінці соціальної мережі, як рекламне агентство тут же запитував всі його дані, і що показово - отримували не тільки відомості про прізвище та ім'я користувача, а й про місце проживання, дату народження , професії, словом, про всі особистих даних, які користувач вказував при реєстрації в соціальній мережі. Після цього рекламні агентства починали відправляти користувачеві вже адресні пропозиції, наприклад, про можливість взяти кредит готівкою онлайн або про купівлю того чи іншого товару.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

Оголошено лідер Рунета

Об'явлен лідер Рунета Пошук по статистиці - це "улюблене" заняття користувачів мережі Інтернет. За останніми підрахунками понад сімдесят відсотків людей протягом місяця займаються пошуком. При цьому шукати вони можуть що завгодно: адреса найближчого супермаркету, дешеві послуги (наприклад, або покупку старих ноутбуків) , новини, безкоштовний софт тощо При цьому лідером за запитами виявилася пошукова система "Яндекс". "Яндекс", крім пошуку, так само домагається величезних успіхів в наданні інших, додаткових послуг. Наприклад, у сфері, що заснована на визначенні місця розташування (Яндекс карти іншими словами), пошуку відеоматеріалів, новин, порівняно цін. Крім цього, ця система так само займає друге місце по сервісів зберігання фотографій, електронної пошти та Інтернет-хостингу. Фахівці UBS позитивно оцінюють пошукову систему "Яндекс" і вважають, що оцінка його суспільством цілком справедлива. На їхню думку, ця система поки що не схильна короткостроковим і довгостроковим ризиків.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 9: відгуки Георгія Серебренникова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Після короткої перерви рубрика "Креш-тест резюме на DOU "продовжує роботу. Сьогоднішній випуск веде Георгій Серебренников, VP of Engineering в Grammarly (дізнатися більше про це експерта можна з Профіт-Шоу XIV ). Нагадаємо, що якщо ви хочете отримати коментарі та рекомендації щодо покращення вашого власного резюме, ви можете надіслати його за адресою crashtestcv@dou.ua. CV # 1 Overall immediate impression: nicely formatted resume. Person is serious and knows what he is doing. Mercury Load Runner, Test Director, etc. testify about your technical skills. Microsoft Project is the tool of Project Manager. But listing Microsoft office creates (my subjective opinion) dissonance with your background as a serious professional. I would recommend to choose slightly bigger font for the company name. Right now projects and companies are mashed up together.

Опубліковано: 10/04/12 @ 06:54
Розділ Різне Читати далі...

Перша зустріч AI -клубу

Почали з Діми Лідера @ devflow та Роми Ворушіна @ vorushin # kyiv ... on Twitpic У четвер відбулася перша зустріч AI клубу Grammarly, яку я анонсував у попередній колонці. Її основною метою було знайомство і визначення напрямку подальшого руху. Продовжилася зустріч 3:00 і по суті складалася з трьох частин. Перша частина складалася з 4-х виступів у форматі Lightning talk про приклади практичного застосування ML і не тільки. Роман Ворушін розповів про фільтрацію нграм за допомогою SVM (слайди ) Арсен Костенко говорив про застосування нейронних мереж для пошуку кадрів з вшитими субтитрами у відео-потоці. Він підкреслив, що нейронні мережі дуже добре підходять для класифікації зображень, оскільки саму мережу можна візуалізувати і в деякому роді сопостовляла із зображенням. Тема нейронних мереж викликала дуже великий інтерес і безліч питань. Дмитро Дзюба з AILEN Lab показав цікаві розробки лабораторії: виділення фіч в зображеннях у вигляді кривих 2-го порядку, дінаміечскую ассоціатівниую пам'ять на основі нейровнних мереж і т.д.

Опубліковано: 09/04/12 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

Вода - джерело життя і ... спосіб схуднути !

Вода - джерело життя і ... спосіб схуднути! Останнім часом проблема зниження ваги набуває все більшої актуальності. Людство винайшло стільки способів схуднення, що вибрати підходящий особисто вам спосіб, стає ще однією проблемою. І далеко не завжди гроші, витрачені на новомодні чаї, таблетки або трави для схуднення виправдані. Пора звернути увагу на те, що доступно кожному з нас, на воду. Вода для схуднення - найдешевший і просто спосіб зниження ваги. Вода є найважливішим елементом життєдіяльності людини. Всі знають з дитинства, що потрібно випивати в день близько 2 літрів рідини, але якщо робити це правильно, то можна домогтися зниження ваги. Наш мозок сприймає сигнали про голод і спрагу однаково, тому якщо хочеться їсти, можливо, варто просто випити склянку води. Таким чином, привчивши себе пити часто, у вас пропаде шкідлива звичка до частих перекусу, а будете приймати їжу строго за графіком.

Опубліковано: 09/04/12 @ 11:33
Розділ Різне Читати далі...

АТС в офісі - багато проблем, одне рішення

АТС в офісі - багато проблем, одне рішення Для кожної компанії є важливим налагодження зв'язку всередині робочого колективу, зв'язки з клієнтами та постачальниками, щоб не відчувати себе відлюдниками в світі комунікацій та інформаційних технологій. Будь-якому офісу в сучасному світі необхідна злагоджена система зв'язку для забезпечення грамотного, ефективного функціонування співробітників і керівників. Підключення міні-АТС вирішує ці проблеми. Завдяки використанню АТС в офісі скорочується кількість підключених міських номерів, в той же час співробітники отримують можливість проведення телеконференцій і нарад із зарубіжними компаніями. По суті, офісні АТС представляють собою багатофункціональну систему зв'язку, що дозволяє грамотно організувати комунікацію як між співробітниками, так і з клієнтами.

Опубліковано: 09/04/12 @ 11:29
Розділ Різне Читати далі...

Профіт Шоу XIX : Дмитро і Наталія, творці Klumba.ua

Клумба - найбільший сайт для батьків в Україну, що виріс за три роки зі спеціалізованого каталогу дитячих товарів. Кожен день тисячі українських мам отримують тут відповіді на питання, спілкуються, вибирають, купують і продають товари. 00:40 Історія появи проекту, або Як продуктивно провести час в декреті
6:20 Команда проекту
7:57 Секрет зростання і шлях до успіху
11:20 Сайт-спільноту. Особливості управління
14:03 Роль інвесторів в успіху проекту
16:20 Трохи про фінансові питаннях
22:26 «Синички» - анти-«Клумба»
31:50 Як залучити користувачів і розширити аудиторію
33:00 Чому так важливо не перестаратися і зберегти цілісність продукту
35:55 ??Соціальна мережа, нове поле діяльності 37:54 Як вирішити проблему відсутності досвіду На нові випуски Профіт-Шоу можна підписатися на YouTube , ВКонтакте і Facebook . Аудіоверсія шоу доступна на PodFM . Спонсор випуску - . Pipedrive is a CRM-replacing deal management tool.

Опубліковано: 09/04/12 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178