3 листопада, Херсон - Осіння зустріч IT Talk Kherson

IT Talk Kherson - це відкрите IT-співтовариство, учасником якого може стати кожен охочий і цікавиться розвитком IT-галузі. IT talk - це реальна можливість для професіоналів, викладачів, студентів і початківців розробників ділитися новинами, технічними рішеннями, власними напрацюваннями, обмінюватися думками, а також представляти їх на семінарах для людей, що цікавляться даними напрямками. Основна ідея створення спільноти - об'єднання зусиль у напрямку популяризації підходів і кращих практик, пов'язаних із застосуванням нових технологій. Спікери Євген Жарков - розробник компанії FilmOn plc. Жарков Євген познайомився с. NET у 2004 році, після чого почав застосування платформи в різних проектах. Паралельно веде проекти на PHP/Magento. Останнім часом робить упор на Silverlight і Windows Phone 7. Активний доповідач у різних українських. NET User Group, учасник подкасту 2Гіга. Програма зустрічі: 18.00 - 18.15 Реєстрація 18.15 - 19.00 - Kinecting people. Part 2 (Євген Жарков, м. Миколаїв) 19.

Опубліковано: 24/10/11 @ 12:28
Розділ Різне Читати далі...

Посилальне ранжування

Сьогодні нас чекає чергове поповнення розділу " Термінологія " одним дуже важливим терміном. Це один з факторів , термін якого ми розглянемо, від якого безпосередньо залежать позиції сайту в пошукових системах. Це - посилальне ранжування . Посилальний ранжируванням називається алгоритм, який використовується пошуковою системою для розрахунку релевантності сайту пошуковому запиту . Цей вид ранжирування заснований на обліку кількості та якості посилань, ведучих на сторінки сайту . Під якістю посилань я маю на увазі (тобто не я, а пошукові системи ) входження в анкор посилання релевантних контенту сторінки , на яку веде посилання , ключових слів. Крім того , сама сторінка, на якій стоїть посилання , також повинна бути релевантним , тобто схожої тематики.

Опубліковано: 24/10/11 @ 03:06
Розділ Різне Читати далі...

Півфінал ACM ICPC-у Вінниці та Бухаресті, або Український прорив

Десять завдань, п'ять годин, 118 учасників, 38 команд, $ 12 000 головного призу, стажування в IBM для переможців та залікові строчки в резюме для всіх учасників! У Вінниці 15 жовтня завершилися південно-східний європейський півфінал студентського першості світу з програмування ACM ICPC-. Компанія SysIQ виступила платиновим спонсором змагання і ділиться своїми враженнями про контесті.
Вінницький національний технічний університет (ВНТУ), «домашнє поле» Всеукраїнської студентської олімпіади, став однією з майданчиків першості світу в парі з румунським політехів (Бухарест) - в цьому році півфінал вперше проводився в мультісайтовом режимі на два міста, з одним набором завдань і загальною таблицею результатів. Відповідно, регіональні команди могли вибирати, їхати їм на першість в Румунію чи Україна.

Опубліковано: 21/10/11 @ 08:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 21 жовтня

Добрий день, шановні читачі. Платники єдиного податку отримали від Верховної Ради Україні невеликий подарунок: вчора були прийняті зміни в Податковому кодексі і деякі інші закони, згідно з якими ставка податку знижується вдвічі, а допустимий обсяг обороту збільшується в 2-6 разів. Однак не обійшлося на минулому тижні і без потенційно непопулярних заходів. Кабмін схвалив проект закону «Про внутрішню торгівлю» , поданий Держкомпідприємництва. Серед іншого, він регламентує діяльність інтернет-магазинів в Україні. Якщо законопроект буде затверджений Верховною Радою, все онлайн-вітрини будуть зобов'язані мати офісні та складські приміщення . І кілька слів про індустрію північного сусіда. Юрій Синодів написав невелику колонку про серйозне дефіциті кадрів, який чекає російську IT-галузь через десять років. Новини Почалося змагання програмістів AI Challenge представлена ??Apache Cassandra 1.0 Microsoft опублікувала перший навчальний курс з Visual Studio 11 анонсована ОС Android 4.

Опубліковано: 21/10/11 @ 06:27
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 3

Олексій Колупаєв шукає в Україну для свого німецького проекту. PHP, senior-и, T & M, менеджер особисто він. Американський фотобанк depositphotos.com відкриває офіс розробки в Києві і запрошує PHP розробника . Зарплата - від $ 2000 + премії за своєчасне виконання. Група компаній ЛІГА шукає ведучого PHP-програміста для участі в розробці високонавантажених порталів і сервісів. Студія Артемія Лебедєва потрібен тлумачний веб-технолог в Києві з практичними знаннями XML і XSLT, HTML, CSS і JavaScript, SQL. Компанія Altoros Systems запрошує Ruby і RoR програмістів Middle-, Senior-і Lead-рівня для віддаленої роботи з перспективою переходу в відкривається офіс компанії в Дніпропетровську, Харкові, Одесі. Наявність профілю в Github - великий плюс. Lohika Systems шукає старшого Python-програміста для розробки одного з топ-продуктів HP. Компанія SocialTalents , яка «з нуля» розробляє інтернет-магазин, подібний amazon.com, потрібно ASP.NET/C # MVC розробник (віддалено).

Опубліковано: 20/10/11 @ 09:58
Розділ Різне Читати далі...

28-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з російським підприємцем на Філіппінах, Сергієм Романовим

Чукотка Художня школа Армія 90- e Поліграфія Киргизстан Знайомство з програмуванням Від self - employeе до бізнесмена Сервіс платних онлайн підписок на газету в 2002 році Індія і софт Англійська мова за самовчителю Освіта У шлях - на Філіппіни Facebook на Філіппінах Житло на Філіппінах Специфіка роботи з філіппінцями Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адресу компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста. Завантажити файл ( 43.

Опубліковано: 19/10/11 @ 03:38
Розділ Різне Читати далі...

11 листопада, Київ - DOU Panel: підготовка кадрів для ІТ індустрії

Яким чином компанії вирішують проблему дефіциту кадрів і яким чином можна будувати ефективні моделі взаємодії з ВУЗами ? Як на це дивляться самі представники освітніх закладів ? Онлайн трансляція на ДОУ : 12:30 - 14:30 Питання гостям можна задавати в коментарях і через твіттер @ devua під час трансляції. Судячи з того, що реформ освіти не відбувається, викладачі не стежать за новими технологіями, а якщо і стежать, то вузівську програми не міняють , інститутам і університетам не цікаво бути кузнею кваліфікованих кадрів. Але ринку з кожним днем потрібно все більше і більше інженерів . Мало хто хоче витрачати свої сили і час на " донавчання " студентів -випускників. Про можливі рішеннях цієї проблеми будуть говорити : Олександр Орєхов, директор освітніх програм, ЕПАМ . Ковалюк Тетяна Володимирівна , заст. зав. кафедри автомат. систем обробки інформації , КПІ Список учасників круглого столу ще не повний і буде редагуватися по мірі їх додавання.

Опубліковано: 17/10/11 @ 04:25
Розділ Різне Читати далі...

Конференція NETwork, або Що іноземному доповідачу добре, то нашому ...

Конференція NETwork пройшла в конференц-залах бізнес-центру Sun-City 2 в Харкові 15-го жовтня. На ній були представлені доповіді розробників Microsoft з-за кордону і наших, українських. Великий зал на 300 місць, в якому проходили пленарні доповіді іноземних фахівців, був заповнений майже під зав'язку. © Valery Krasovsky Після доповідей іноземців виступи наших співвітчизників розбивалися на три потоки і проходили в малих конференц-залах. Люди стояли! Це я не в докір організаторам, а швидше про корисність заходи. Хочу поділитися своїми відчуттями від конференції. Я вперше слухав доповіді іноземних фахівців, і вони справили на мене дивне враження. Швидше за все, справа в низькому рівні мого англійської і не дуже високої кваліфікації, але мені здалося, що ті питання, які іноземні доповідачі висвітлювали протягом півтори години, можна було б умістити в 10 хвилин. Відразу обмовлюся: всі три теми доповідей здалися мені цікавими, і я як мінімум буду поглиблювати свої знання в цих напрямках.

Опубліковано: 17/10/11 @ 01:15
Розділ Різне Читати далі...

19 листопада, Харків - Конференція Mobile Professional Days 2011

У суботу , 19 листопада, у Харкові відбудеться конференція Mobile Professional Days 2011 ( www.mobiledays.com.ua ). Конференція збере понад 200 учасників. Ми запрошуємо розробників мобільних додатків, дизайнерів, тестувальників і всіх, кому цікава тематика конференції. Мета конференції - обмін досвідом , корисні знайомства , дискусії та цікаві доповіді . Ми збираємо найкращих iPhone/Android/WP7/Bada фахівців України та Росії ! Основні питання, які ми хочемо обговорити: - Битва титанів: iPhone , Android, WP7 або Bada ;
- Особливості створення додатків під різні платформи;
- Мобільний додаток : секрети дизайну і юзабіліті ;
- Тестування мобільних додатків;
- Що потрібно для просування програм ; - які методи монетизації використовувати. Наша конференція цікава: - Розробникам ;
- Керівникам проектів;
- Дизайнерам ;
- Тестувальникам додатків; - стартапщікам . Реєстрація на сайті конференції www.mobiledays.com.ua/registration .

Опубліковано: 15/10/11 @ 08:16
Розділ Різне Читати далі...

2 - 23 грудня - Онлайн-тренінг з домашніми завданнями "Автоматизація тестів з використанням TestComplete"

Тренер : Геннадій Алпаев Місце проведення: Cистема для проведення вебінарів GoTOWebinar TestComplete - найпопулярніший в країнах СНД інструмент для автоматизації тестування різних програм :. NET , Java , Win32 , Web , Delphi, Flas , Flex і багатьох інших. Пройшовши цей тренінг , ви навчитеся не тільки писати скрипти з допомогою TestComplete , але також вирішувати різноманітні завдання, що виникають в процесі автоматизації , вибирати найбільш оптимальні способи роботи з тестованим додатком, ознайомитеся з найбільш цікавими і корисними можливостями TestComplete , а також самостійно виконайте кілька практичних завдань під керівництвом досвідченого тренера. Тренінг буде корисний як новачкам, так і людям , які вже мають досвід роботи з даним інструментом.

Опубліковано: 13/10/11 @ 07:22
Розділ Різне Читати далі...

12 листопада, Київ - Social Media Marketing Camp

12 листопада в Києві пройде SMM Camp B4B - практична конференція з питань просування українських компаній в соціальних медіа в форматі «бізнес для бізнесу»: представники компаній, які самостійно просуваються в соціальних медіа розкажуть представникам компаній про свої успіхи і помилки, поділяться досвідом і обговорять тенденції розвитку SMM в Україну. Для чого? Учасники конференції побачать реальні кейси українських компаній, дізнаються секрети і отримають поради щодо правильного застосування соціальних медіа як інструменту ефективного просування, підвищення впізнаваності, B2C і B2B продажів і розвитку лояльних клієнтів.

Опубліковано: 13/10/11 @ 04:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 2

Вакансії в Україну Харківська компанія FulcrumWeb приймає на роботу початківців C + + програмістів з хорошими знаннями теоретичних основ, які викладаються в університеті. Компанії ApriorIT , де знають толк в оптимізації використання пам'яті , потрібно старший C/C + + розробник у Дніпропетровську. Гейм-студія Official Human шукає однодумців - Flash- та Python -розробників для створення багатомільйонних соціальних ігор на Фейсбуці. Обіцяється хороша зарплата ($ 2200-3200) і profit sharing . Компанії INSOLLO entertainment для розробки серверної частини ігор, ігровий логіки та елементів штучного інтелекту потрібно Python-програміст , зарплата - $ 2000-3000. Компанія GVMachines , яка розробляє платформу для супермаркетів Zakaz.ua , шукає Python-розробника . Для розробки Paymentwall - платіжної платформи для оплати віртуальних товарів потрібні молодший та страший, що володіє силою джедая PHP-розробники в Київський офіс.

Опубліковано: 13/10/11 @ 10:50
Розділ Різне Читати далі...

Посидіти автоматизаторів

Трохи з запізненням, але таки пишу невеликий звіт про посиденьках автоматизаторів , на які я потрапив, можна сказати, з літака Новосибірськ-Київ. На посиденьки я прийшов поспілкуватися, а також послухати досвід учасників у налагодженні процесів автоматизації. Та й що вже таїти - тематика мені дуже цікава. Мені сподобалася одна практика, яку хлопці застосували на посиденьках. Всі учасники склали питання і записали їх на папірцях. Потім ми по черзі задавали свої питання і колективно шукали рішення. Перед тим, як написати питання, яке я задав, розповім про нашу специфіку. У наших продуктів суміжна предметна область. Наприклад, у кожному продукті є картка підприємства в тому чи іншому вигляді, у всіх продуктах є спільні елементи цієї картки + своя специфіка кожного продукту. Продукти різні за технологіями і ЯП .

Опубліковано: 13/10/11 @ 06:04
Розділ Різне Читати далі...

Конкурс Best Employer 2011: ТОП-5 скарг від програмістів

Конкурс Best Employer ще триває, але деякі цікаві дані можна показати вже сьогодні. Ми проаналізували близько 5 тис. зібраних анкет і склали ТОП -5 « проблемних » питань для програмістів. Хорошу роботу компанія не зазначає бонусами і преміями. нецікавий проект, який багато хто хотів би змінити . Зарплата. Багато хто вважає, що їх поточна зарплата нижче ринкової. Процеси в компанії. Програмісти не розуміють, хто і за якими принципами визначає в компанії підвищення зарплати. Стрес на роботі. Головним чином - періодичні « овертайми », пов'язані з черговим релізом. Поки все. Закінчимо конкурс - буде великий звіт. Нагадую : в п'ятницю останній день, коли ми приймаємо анкети . Так що якщо ваша компанія бере участь в конкурсі - ! Залишилося всього два дні, щоб висловити свою думку і допомогти змінити свою компанію і ринок праці в цілому в кращу сторону.

Опубліковано: 12/10/11 @ 04:05
Розділ Різне Читати далі...

Як стати автором на ДОУ

Після досить довгого процесу формування редакційної політики і структури матеріалів на ДОУ раптом виявилося, що ця сама структура не завжди прозора і зрозуміла для читачів і потенційних авторів. У той же час вона залишається дуже простий, так що всі пояснення помістяться в кілька абзаців. © jjpacres Основні категорії матеріалів на сайті - редакційні статті («Лента ») і колонки (« Колумніст »). Принципові відмінності їх очевидні: редакційні матеріали проходять строгий відбір, претендують на об'єктивність і часто піддаються істотної редакторської правки, тоді як діючий колумніст може писати практично все що завгодно, якщо це не суперечить основному правилу спілкування на ДОУ: «Поводьтеся пристойно». Тепер відповім на запитання, винесене в заголовок.

Опубліковано: 12/10/11 @ 02:09
Розділ Різне Читати далі...

«Акули Маркетингу-7: Перспективи зростання в нових ринкових умовах». 25-26 жовтня, Київ.

 Шановні панове! Запрошуємо Вас відвідати сьому сесію бізнес-форуму «Акули маркетингу-7: Перспективи зростання в нових ринкових умовах», яка проходитиме 25-26 жовтня 2011 року з 14:00 до 19:00. GLORIA Event Management починає нову серію бізнес-зустрічей в рамках форуму «Акули Маркетингу». У сьомий раз ми збираємо кращих маркетологів, бренд-менеджерів, рекламістів і піарників країни, щоб поділитися отриманими за останні півроку досвідом. 5 секцій від провідних експертів ринку Андрія Длігач (Advanter Group) Олексія Мася (Українська Банерна Мережа) Олексія Орапа (YouScan) Марина Білоголова (Kids Market) і Наталії Пігулевська (Gloria UUA Management) Програма форуму .

Опубліковано: 12/10/11 @ 01:35
Розділ Різне Читати далі...

Загадкова історія. Частина 2. Приховані можливості вордстат.

У продовженні попереднього поста - мова про повторюваних ключевиком вордстат. Один пацан мені розповів теорію, що, мовляв, це зовсім не глюки, а недокументовані можливості вордстат. Що, мовляв, таким чином ми можемо з'ясувати обсяги «хвостів». Тобто, якщо вводити: Те цифра 2159 буде означати загальний обсяг показів ключевіков «просування сайтів + ??слово + слово + слово». Тобто, пятісловних ключевіков, де є «просування сайтів». Цікаво? Якщо зробити так, то цифра буде аналогічною: Що логічно і частково підтверджує теорію. І - як правило - чим більше таких от повторів слів, тим менше показів, що теж логічно. Я почав копатися в пошуках зворотних прикладів. Скажімо: Тут цифра 569 означає кількість ... десятісловних ключевіков, в яких присутня пятісловное словосполучення «як видалити сторінку в однокласниках». Здавалося б, звідки стільки? Але ось підтвердження: Чому приклад «зворотний»? Тому що кількість показів девятісловних ключевіков менше.

Опубліковано: 12/10/11 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

Загадочная история. Часть 2. Скрытые возможности вордстата.

У продовженні попереднього поста - мова про повторюваних ключевиком вордстат. Один пацан мені розповів теорію, що, мовляв, це зовсім не глюки, а недокументовані можливості вордстат. Що, мовляв, таким чином ми можемо з'ясувати обсяги «хвостів». Тобто, якщо вводити: Те цифра 2159 буде означати загальний обсяг показів ключевіков «просування сайтів + ??слово + слово + слово». Тобто, пятісловних ключевіков, де присутня «просування сайтів». Цікаво? Якщо зробити так, то цифра буде аналогічною: Що логічно і частково підтверджує теорію. І - як правило - чим більше таких от повторів слів, тим менше показів, що теж логічно. Я почав копатися в пошуках зворотних прикладів. Скажімо: Тут цифра 569 означає кількість ... десятісловних ключевіков, в яких присутня пятісловное словосполучення «як видалити сторінку в однокласниках». Здавалося б, звідки стільки? Але ось підтвердження: Чому приклад «зворотний»? Бо кількість показів девятісловних ключевіков менше.

Опубліковано: 12/10/11 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

Загадкова історія. Частина 2. Приховані можливості вордстат .

У продовженні попереднього поста - мова про повторюваних ключевиком вордстат. Один пацан мені розповів теорію, що, мовляв, це зовсім не глюки, а недокументовані можливості вордстат. Що, мовляв, таким чином ми можемо з'ясувати обсяги «хвостів». Тобто, якщо вводити: Те цифра 2159 буде означати загальний обсяг показів ключевіков «просування сайтів + ??слово + слово + слово». Тобто, пятісловних ключевіков, де присутня «просування сайтів». Цікаво? Якщо зробити так, то цифра буде аналогічною: Що логічно і частково підтверджує теорію. І - як правило - чим більше таких от повторів слів, тим менше показів, що теж логічно. Я почав копатися в пошуках зворотних прикладів. Скажімо: Тут цифра 569 означає кількість ... десятісловних ключевіков, в яких присутня пятісловное словосполучення «як видалити сторінку в однокласниках». Здавалося б, звідки стільки? Але ось підтвердження: Чому приклад «зворотний»? Бо кількість показів девятісловних ключевіков менше.

Опубліковано: 12/10/11 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

21 жовтня, Київ - Kiev ALT.NET: Async, Rx та LINQ

Асинхронне програмування в. NET Сергій Тепляков Розглянуті теми : Існуючі патерни асинхронного програмування на платформі. NET Блоки ітераторів в мові C # Реалізація класу AsyncEnumerator Основи Task Parallel Library Асинхронне програмування в C # 5.0 Rx - Reactive Extensions Presentation will be about new library from Microsoft Research . Rx is a library for composing asynchronous and event - based programs using observable collections LINQ Providers Під час доповіді live напишу невеликий LINQ провайдер для пропрієтарного мови запитів і покажу різні трюки з використанням Expression Trees . За закінченню , традіційно йдемо пити пиво/соки, Їсти и мучити питання доповідачів ;) . 100% в Мафію . реєстрація , Як Завжди , через, пошта або подію в Facebook ( буде пізніше ).

Опубліковано: 12/10/11 @ 10:46
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178