Android -дайджест # 2. Красивий і чуйний UI

Сьогодні присвятимо весь дайджест темі, без якої складно уявити гарне мобільний додаток , - користувача інтерфейсу . Загальні питання Офіційні UI патерни від Google . Неофіційні колекції скріншотів додатків : раз , два , три . Іноді допомагають зрозуміти, чого ж хоче замовник, або, навпаки, допомагають йому вибрати саме те, що потрібно вам . Сервіс для комбінування кольорової палітри Material Design . Android notification system : серйозні зміни у версії 5.0. Розширений мануал на CodePath по Defining Custom Views . Bitmap quality , banding and dithering : матеріалу вже 4 роки, але принципи залишаються актуальними. Як робиться 2D малювання : слайди ( частина 1 , частина 2 ) від хлопців з CoreServlets . UI потік , як і навіщо його не блокувати : офіційна документація , хороші матеріали є і на Хабре ( перший , другий ) . Анімації і переміщення Весь розділ документації : Property Animation , View Animation , Drawable Animation .

Опубліковано: 09/01/15 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

17 січня - 7 лютого, Київ - Семінар « Підготовка до іспиту PMP® »

Метасемінару- практикуму від зареєстрованого постачальника навчання PMI - підготувати слухачів до успішного проходження сертифікаційного іспиту в PMI з першої спроби. Програма семінару включає 4 дніочного навчання і самостійну відпрацювання навику правильно відповідати на питання іспиту . По закінченні видається визнається PMI сертифікатпро обов'язкове навчання . На семінарі розглядаються питання з десяти областей знань стандарту PMBOK® Guide Fifth Edition. Крім цього , слухачі розбирають завдання ( кейси ) з практики управління проектами , аналогічні ситуаційних задач іспиту, а також аспекти етики та професійної поведінки менеджера проекту , що включаються в Питання іспиту. У процесі навчанняслухачам подається і пояснюється математичний апарат, необхідний для вирішення розрахункових завдань на іспиті. У міру проходження кожної з областей знань, слухачі мають можливість потренуватися відповідати на питання іспиту PMP® за допомогою спеціальних онлайн тестів.

Опубліковано: 09/01/15 @ 01:48
Розділ Різне Читати далі...

Як задеплоіть на AWS проект на Symfony2

Стаття не претендує на ідеальну технічну точність і повноту, вона призначена для швидкого вирішення конкретної практичного завдання з мінімально достатнім розумінням суті що відбувається . Завдання Останні кілька місяців команда розробників в компанії WebKate працювала над досить великим стартапом для наших норвезьких замовників. Проект являє собою мультиплатформенні спортивну соцмережа . Мобільна частина реалізована за допомогою Xamarin . На бекенде - Symfony2 з API, адмінкой і веб- інтерфейсами для всіх типів користувачів . Виникла необхідність розгорнути проект на платформі Amazon Web Services . Здавалося б - візьми мануал та й зроби , але виявилося, не все так просто. Штатні мануали Амазону не передбачають такого раптового розвитку подій, та й взагалі, на жаль, не відрізняються зручністю і ясністю ( Амазон пропонує створювати проект і AWS -додаток з нуля, і як на мене, досить незручним способом). Методом гугленія були роздобутим деякі частини необхідного пазла.

Опубліковано: 08/01/15 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

Нотатки про мовне і платформенном націоналізмі

Коли людина сперечається до хрипоти про те, що крутіше - Apple або HTC, Mitsubishi або Hyundai , коти або собаки , чай або кава , справа пахне не конструктивом (як могло б здатися ), але націоналізмом . Якщо істина і народжується в суперечках , то точно не в таких . Слово «націоналізм» тут буде вживатися в не зовсім звичному сенсі - у відриві від націй , територій, рас і держав. Ці поняття можна з легкістю замінити на платформи (наприклад , Android , Windows , iOS і т.д. ) і мови (наприклад , Java, .NET , Scala і т.д.) - суть залишиться та ж. У більш широкому сенсі націоналізм - це звичка класифікувати людей за ознакою хороший/поганий (або свій/чужий ) відштовхуючись від їх переваг і поглядів. « У твоїх словах не було логіки » Найнебезпечніше в націоналізмі - ототожнення себе з певною групою людей і піднесення себе над логікою і аргументами.

Опубліковано: 08/01/15 @ 07:44
Розділ Різне Читати далі...

Як я здавав ISTQB Advanced Level

Так як я нещодавно став володарем другого сертифіката ISTQB : Certified Tester Advanced Level Test Analyst , вирішив поділитися враженнями про підготовку та здачу іспиту. У мережі багато інформації по Foundation Level , але для просунутого рівня її майже немає. Мета статті - не довести важливість сертифікації . Кожен сам вирішує, як йому розвиватися . Так як для одних здача професійного іспиту - це отримання нових і структурування наявних знань , а для інших - просто доказ , що « ЧСВ має законні підстави ». Я хочу розповісти, тим, хто вирішив це зробити, з чого почати. Просунутий рівень розбитий на три гілки , і згідно класифікації ISTQB ви можете спробувати скласти наступні іспити:
- Test Analyst ,
- Technical Test Analyst ,
- Test Manager. Тест складається з 60 ( 65 - Test Manager ) питань . Оцінюються вони по -різному, так як у кожного питання є ваговий коефіцієнт . Всього чотири рівні: К1 - K4 , вирішивши які, ви отримаєте від 1 до 3 балів.

Опубліковано: 07/01/15 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

Як українські IT- компанії відзначили Новий рік 2015

, через складну ситуацію в країні багато компаній не проводили корпоративи і витратили гроші на благодійність . Наприклад, EPAM Systems за рахунок зекономлених коштів допомогли Охмадит, пораненим в госпіталях і переселенцям , Edvantis Software відправили гроші в АТО , softengi віддали всі гроші на безпілотник . Відмовився від святкування і ISD . Деякі компанії (наприклад, ELEKS , globalLogic , SoftServe , Materialise і nravo ) вирішили поєднати приємне з корисним і організували благодійні акції прямо на корпоративах . Сподіваємося, що через рік у нас будуть всі приводи зустріти Новий рік в більш веселій атмосфері , а поки запрошуємо подивитися, як же відзначили свята українські ІТ- роботодавці. Akvelon Great British Party була присвячена шостому Дню народження компанії і пройшла у витонченому британському стилі . Зібравшись в 5 o'clock , справжні леді та джентльмени грали в гольф, обмінювалися люб'язностями , мірялися килтами і бородами , хвалилися казанками і метеликами .

Опубліковано: 06/01/15 @ 08:13
Розділ Різне Читати далі...

Як пережити випробувальний термін

Психологічний стан початківця програміста на випробувальному терміні схоже на настрої студента - першокурсника , який ще не здав жодної сесії і більше всього на світі боїться вилетіти з універу . Вид Нубус студентікус (лат. - Noobus studenticus - прим.ред.)добре помітний по витріщеними очиськами і звичкою переміщатися зграйками - їм здається, що так безпечніше. Після першої сесії виявляється, що вижити можна . На другому курсі з'являється віра в себе, яка міцніє з кожним роком аж до самого випуску. Подібні метаморфози відбуваються і в рядах початківців програмістів : перший випробувальний термін - найбільш хвилюючий . Коли людина досягає певного професійного рівня ( aka високий програміст ), такі питання хвилюють його куди менше. У нього все досить передбачувано : в'їжджаєш в проект, починаєш потихеньку робити таски - і навіть сам момент успішного завершення випробувального терміну проходить майже непомітно.

Опубліковано: 05/01/15 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

12 січня, Київ - Курс " Автоматизоване тестування . Selenium WebDriver "

Трохи про курс « Автоматизоване тестування . Selenium WebDriver . ».
Тривалість 5 тижнів ( 30 годин , по 2 години 3 рази на тиждень - понеділок, середа, п'ятниця, з 19:00 до 21:00). Вартість курсу 5100 грн . , За весь курс . Оплата можлива як 100% так і частинами (50% + 50% ) у перший день занять. Заняття проходять в групах до 10 осіб, в комфортних залах , обладнаних комп'ютерами, проектором і доступом в Інтернет в аудиторіях НТУУ КПІ ( Київський Політехнічний Інститут ) , по вул. Політехнічній 37, корпус 18. На даному курсі ви дізнаєтеся, що таке автоматизація тестування, як її застосовують в сучасних методах ведення проектів і попрацюєте з автоматизацією реальних веб додатків, використовуючи Selenium WebDriver . А також , придбаєте навички в програмуванні, необхідні для написання автоматичних тестів. Вимоги до учнів :Досвід мануального тестування реальних проектів . Мінімальне уявлення про те, що таке програмування . Бажання розвиватися і робити свою роботу більш ефективно.

Опубліковано: 03/01/15 @ 02:39
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 9

Java дайджест # 9 Посилання , на які краще таки натиснути (на думку автора) , відзначені знаком ( !) Щось на зразок новин Light - Weight JSON API дропнулі з JDK 9 . Є думка, що Jigsaw може поламати IDE . І більше інформації про зміни, пов'язані з JDK 9 , що відбулися за останні місяці. Вийшов Android Studio 1.0 на базі платформи IntelliJ IDEA . І всім Android- розробникам рекомендують переходити на неї . JetBrains випустила Xodus - мегакруто ( за їх словами ) вбудовану БД. Оновила TeamCity до версії 9.0 ( якщо хто не знає , то це найкращий CI- сервер) . І Upsource - тул для рев'ю коду. Відразу ж трохи отрути : він не працює з svn : externals , і моя ненавидіти їхня за це. Вийшов Spring Boot 1.2.0 . Якщо комусь нема чим зайнятися і є бажання познайомитися зі Spring Boot , можете взяти участь в конкурсі . Вийшли Hibernate Search 5.0.0.Final і Hibernate OGM 4.1 Final (як я зрозумів, це перший реліз ) .

Опубліковано: 02/01/15 @ 10:46
Розділ Різне Читати далі...

SQL Server дайджест # 1: Пол Рендалл на зустрічі KSUUG , подарунок від SQLSkills , апдейт Azure SQL Database

Усім привіт . Продовжуємо серію дайджестів по темі SQL Server. Книги Microsoft SQL Server 2012 Internals : Моя улюблена серія книг по SQL Server. На даний момент книга по SQL Server 2012 остання в серії, її і рекомендую брати. Дуже глибоко розбираються принципи роботи ядра запитів , реляційного движка та інших елементів SQL Server. Читати потрібно з перепочинками , по чуть -чуть, без фанатизму : ) Microsoft SQL Server 2012 T- SQL Fundamentals : Книга Іцка Бен - Гана , головною експертизою якого є мова запитів T- SQL. Детально і без зайвої складності розбираються особливості його роботи, ефективні та неефективні конструкції, які застосовуються для вирішення завдань. Одна з моїх улюблених книг. Pro SQL Server Internals : Одна з найновіших книг по SQL Server на ринку. Якраз зараз її читаю, і поки мені подобається. У травні 2015 автор - Дмитро Короткевич - планує приїхати з США на конференцію SQLSaturday .

Опубліковано: 02/01/15 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Дмитром Єфименко, Branch Office Director'ом в Unitecsys

187 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про якість, менеджменті і кораблях. Вітаємо всіх з наступаючими святами , бажаємо успіху і щастя . Я обрахувався з випусками , тому подкаст йде на зимові канікули до 20 -го січня після цього випуску . У програмі: Про во'IT'і
Перші роботи Великі компанії Робочі відносини і робота Менеджмент та інженерія Робота з банківським пластиком Про тестування і якість Публічність Книги у випуску : Domain - Driven Design : Tackling Complexity in the Heart of Software - Eric Evans Ben- Gurion - Michael Bar - Zohar Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 30/12/14 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Припиніть стояти в чергах ! Кілька слів про каву в айтішной офісі

Нещодавно дізнався, що в одному тільки київському офісі GlobalLogic щорічно споживається близько 7 тонн кави. В середньому 55 г ароматних зерен перетворюються на літр напою, що відповідає обсягу в 127 тис літрів за рік! Так, ми п'ємо багато кави. Особисто мені це допомагає працювати краще. Але разом з бадьорить напоєм витрачається і час, який ми простоюємо біля кава- машини. Поки інші роблять каву, ви стоїте в черзі. Поки інші набирають молоко, ви стоїте в черзі. Поки інші наповнюють автомат водою або чистять його , ви стоїте в черзі. Або автомат водою наповнюєте ви : ) У середньому робити те чи інше доводиться кожні 20-30 чашок , але підходячи до автомата , ніколи не знаєш, « пощастить » тобі на цей раз :) Ну, і не будеш же щоразу чекати прибиральницю, щоб вона напоїла машину водою? Упевнений, багато хто з вас стикаються з цією проблемою щодня. І неважливо, скільки коштує хвилина вашого часу. Неважливо, хто і як це час вважає .

Опубліковано: 30/12/14 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

7 лютого, Київ - Майстер-клас "Розробка поштового клієнта на MarionetteJS від ать до ять"

Лектор:Денис Кузін Marionette.js є однією з бібліотек, яка, використовуючи всю гнучкість Backbone.js , створює начерк архітектури і реалізує основу для написання великих і розширюваних Javascript додатки . У ході майстер- класу ми випробуємо всі тонкощі розробки на MarionetteJS поштового клієнта , розглянемо основні компоненти і будемо їх розширювати у власних цілях. План майстер-класу
1 . Основи BackboneJS
2 . Основи MarionetteJS
3 . Подієва модель
4 . Чому немає сенсу в тестуванні
5 . Робота з моделями і колекціями
6 . Реалізація Біндінга в'юшок
7 . Розуміння порядку ініціалізації
8 . Збірка проекту
9 . Бекенд на .

Опубліковано: 29/12/14 @ 01:50
Розділ Різне Читати далі...

Тестувальник із зони АТО : поки одні бігають від повісток, інші бігають під кулями

Повернення групи на базу після перестрілки .
Донецька область , листопад 2014. Тема війни не виходить з моєї голови. Кожен день я живу без чіткої відповіді на питання «чому я не там » і « роблю я достатньо, щоб більше наших хлопців повернулися живими ». Питання про те, як відкосити від призову , збуджують в мені блювотний рефлекс. Жируючі мажори , які намагаються НЕ бачити війни , прикриваючись дешевими відмазками « війни немає , її придумали ЗМІ » та « а що ми можемо зробити», викликають у мені більше люті, ніж навіть бойовики - ватники . Я думав, що поїду з одним воювати, але злякався і пописую тепер статейки , попиваючи чайок . Бесіда з людиною, яка не побоявся війни і не спокусився чайком . Де працюєш ? - Офіційно числюся на позиції QA, але час від часу виконую ролі product owner'a і operation manager'a . Як ти ставишся до України ? - Я ніколи не був патріотом до подій Майдану. Хотів звалити з цієї загниваючій країни, яка була 22 роки в лайні .

Опубліковано: 29/12/14 @ 11:20
Розділ Різне Читати далі...

21 - 22 лютого, Київ - ДОУ хакатони : Революція

ДОУ хакатони возвращается - Тільки тепер ще крутішій , швидше та сільнішій , чем раніше . Цього разу ДОУ хакатони організовується силами волонтерів - ентузіастів , Які твердо вірішілі сделать его Найкращий в Україні . ДОУ хакатони - це Подія для тихий, в кого є Ідеї , Які чекають на реалізацію , та скілі , Які чекають на прокачку . Хакатон - це можлівість дізнатіся Щось нове та Поділитися своим досвідом з іншімі . Ну і врешті - решт , хакатони - це ідеальний способ з користи провести годину . ДОУ хакатони залішає вільний вибір тематики , технології та мови програмування . У ДОУ Хакатона тепер є свій сайт - hack.dou.ua , на якому можна найти всю необхідну інформацію . Підпісуйтесь , щоб отрімуваті останні новини про хакатони . Участь у ДОУ хакатони залішається безкоштовна , разом Із їжею та футболками для учасників . Кава и печиво - в необмеженій кількості . Правила ДОУ Хакатона :
У вас є 24 години .

Опубліковано: 29/12/14 @ 10:06
Розділ Різне Читати далі...

IT in Ukraine : підсумки 2014 , перспективи 2015

via Shutterstock . минає, був непростим для української економіки - Майдан, Крим, АТО і безконтрольне падіння гривні в тій чи іншій мірі уповільнили розвиток всіх її галузей, IТ- індустрія не виявилася винятком. Однак, незважаючи на складну ситуацію, були в 2014 -му і позитивні тенденції. Ми вирішили підвести підсумки і окреслити перспективи , і тому попросили провідних учасників українського IT-ринку відповісти на 2 питання: 1) Як ви оцінюєте 2014 для українського IT-ринку ? Які ключові події відбулися в індустрії? 2) Які перспективи розвитку IT в 2015 ? Чого можна очікувати? Роман Хміль , директор Фонду BrainBasket 1) Если аналізуваті нашу індустрію зсередини країни , то здається , что вона " у шоколаді " . Справді , у порівнянні з іншімі секторами Економіки , де спостерігається різкій спад та повномасштабна криза , ІТ індустрія у гривневому еквіваленті виросла на 120 %, доходи Інженерів - програмістів подвоїлісь , а професія стала одною з самих перспективних в стране .

Опубліковано: 29/12/14 @ 07:59
Розділ Різне Читати далі...

17 січня - 1 лютого, Київ - Експрес- курс " Тестування ПЗ "

Освітній проект Soft Training Clubпропонує унікальну методику навчання, яка дозволяє людям не IT- спеціальностей потрапити в IT- компанії України . Експрес- курс « Тестування програмного забезпечення »стартує 17 січня. Інструктор Георгій Гулев- один з кращих тренерів України . Крім курсу тестування програма включає IT online - курси від провідних світових університетів , а також унікальну методику навчанняосновам програмування. При реєстрації до Нового Року- ви зможете почати проходити онлайн курси Cразу . Для запису на курс необхідно пройти безкоштовне Skype- співбесіду. Детальна інформація та реєстрація Контакти:
Наталія
+38 (063) 772 89 70
QA - testing @ soft-training.

Опубліковано: 26/12/14 @ 04:43
Розділ Різне Читати далі...

.NET Digest # 2: новий ReSharper 9 , налагодження дочірніх процесів , " захищений " C #

Усім привіт, перед вами нова добірка матеріалів про те , що цікавого , на мій погляд , відбувалося в світі розробки на платформі .NET в грудні. Сподіваюся, кожен знайде для себе щось корисне в ній. Всім гарного настрою ! Інструменти Вийшов ReSharper 9 з безліччю цікавих штук, таких як підтримка регулярних виразів , редактор макета файлів, діаграма залежності типів . Так само суттєво покращена продуктивність . Детальніше про новий фічах можна подивитися в записи вебінару . Дуже порадувало , що тепер всі продукти JetBrains об'єднані під однією ліцензією ReSharper Ultimate . Особисто я давно хотів використовувати dotTrace і dotMemory , але ціна кусалася . Для таких , як я , хто не знав, що dotPeek можна використовувати як PDB -сервер для налагодження сторонніх бібліотек - ось інструкція . По безлічі запитів Майкрософт випустила розширення для налагодження дочірніх процесів в Visual Studio .

Опубліковано: 26/12/14 @ 11:26
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 18 : Гоа , Індія

Ось уже й готовий наш вісімнадцятий випуск проекту «IT Євротур » ( позачергової ), в якому ми вирушили зимувати в Гоа , Індія. Там ми поспілкувалися з Сергієм Тарадаевим , подорожуючим IT'шники з Харкова. Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . ШтатГоа , Індія Площа3702 км2 Населення1457723 ( 26-е місце)
Місто існує зневідомо В світіШтат на південному заході Індії , найменший серед штатів за площею і один з останніх за населеності . Колишня португальська колонія в Індії. Столиця - Панаджі . Найбільше місто - Васко -да- Гама.

Опубліковано: 25/12/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 168

Компанії Daxx потрібен Machine learning/pattern recognition developer у Дніпропетровську чи Харькове . Ostware Services шукає у Львові Java Enterprise developer/team leader ' а , Який відчуває , что Вже состоялся як програміст и хочет зосередітісь на менеджерськіх функціях . Харківська компанія AppDragon шукає iPhone - розробника , бажано з досвідом роботи в true SCRUM команді . Зарплата $ 2000-2500 . JYSK запрошує на роботу в Києві Drupal developer ' a для роботи над сайту компанії у 18 -ти странах . Компанії Playtestix , яка займається Тестування ігор , потрібен польовий рекрутер . Платять від 30 до 100 грн за шкірних наведених людину . Eugene Maksymenko все ще шукає Android - програмістів , готових за невеликі плату розробляті систему керування боєм . Компанія Ukrainian Gears , что розробляє и виготовляє Унікальні механічні 3D- пазли з фанери , шукає дизайнера . Зарплата 5000 грн. Харківміськгаз запрошує на роботу MSSQL - розробника . Зарплата 2400 грн.

Опубліковано: 25/12/14 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178