9 грудня , Київ - 9 грудня стартує одразу два курси " Java Start " і " Java ООП "

9 грудня стартує одразу два курси « Java Start » і « Java ООП ». « Java Start » Курс « Java Start »призначений для тих, хто тільки починає навчання програмуванню. Після закінчення курсу Ви будете знати синтаксис мови Java, навчитеся працювати з примітивними типами даних, рядками, масивами, циклами і навчитеся створювати прості програми . Програма:
? Історія Java. J2ME , J2SE , J2EE , Android .
? Середовище розробки Eclipse.
? Перший додаток на Java.
? Примітивні типи даних.
? Робота з змінними і операторами.
? Додаток « Калькулятор ».
? Масиви . Індексна арифметика.
? Робота з рядками .
? Методи класів і параметри .
? Оператори умовного переходу і цикли .
? Налагодження програм .
? Багато практики на заняттях
? Багато цікавих домашніх завдань . « Java ООП » Курс « Java ООП »призначений для тих, хто прослухав наш курс « Java Start » або має базові знання мови Java і хоче підвищити свій рівень кваліфікації .

Опубліковано: 03/12/14 @ 02:12
Розділ Різне Читати далі...

18 грудня, Київ - Груднева зустріч Ukrainian Azure Community

Хочу запросити всіх на грудневу зустріч Ukrainian Azure Community , яка відбудеться 18 грудня 2014 в 19:00 за адресою Жилянська 75 Microsoft Ukraine (4 поверх) . Участь безкоштовна , але необхідна попередня реєстрація . Форма реєстрації Програма зустрічі: - Олександр Ткаченко- Перенесення способу VM в Azure як шаблон для подальшого масового розгортання на прикладі FreeBSD
* Підготовка/кастомизация способу FreeBSD
* Установка Azure агента
* Установка Azure PowerShell
* Завантаження образу в Azure Blob
* Використання образу в Azure - Антон Бойко- Розширення віртуальних машин в Azure використовуючи Azure VM Extensions
* Галерея Azure VM Extensions
* Установка розширення на віртуальну машину
* Сценарії використання різних розширень Для тих , у кого не буде можливості бути присутнім особисто, ми робимо online трансляцію.

Опубліковано: 02/12/14 @ 01:47
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Катериною Чуксин , Head of Social Media Marketing & PR Department в ZennaApps

183-ї випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про маркетинг та іграх. Ми зараз активно працюємо над поліпшенням текстової версії , тому ваші коментарі дуже потрібні саме про якість текстової версії. У програмі: Шишки sales Про во'IT'і SMM і цифри Перехід в ігрову індустрію SMM мертвий чи ні Кому потрібен маркетинг Маркетинг мобільних ігор Windows Store Обсяг ринку мобільних ігор України та Росії Політика і mobile ринок Книги у випуску : Маркетингові війни - Траут Джек Огілві про рекламу - Огілві Девід Соціальні медіа - це маячня ! Одкровення маркетолога - Мендельсон Брендон Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 02/12/14 @ 12:58
Розділ Різне Читати далі...

5 причин працювати в стартапі

[ Про автора: Антоніна Кельман - Business Developer в стартапі datawiz.io , впроваджує Big Data в сферу роздрібної торгівлі ] Як правильно вибрати першу роботу або просто роботу? Куди краще влаштуватися - в ??невеликий стартап або велику компанію? Ви скажете - у велику компанію. Адже у великій компанії і соцпакет хороший , і робота стабільна - сидиш , як у Бога за пазухою. Стартап - це більш ризиковано, і може прогоріти. Але в цій статті я хочу розповісти, чому варто працювати в саме в ньому . Змініть нудну роботу Мій особистий досвід показує , що робота в стартапі дозволяє розвиватися різнобічно і шукати те, що Вам подобається робити найбільше.
Починаючи працювати у великій компанії , фахівець розвивається, як правило , в одному вузькому напрямку. А потім боїться що-небудь міняти , адже досвід роботи вже великий, та й зарплата непогана . Стартап не ставить своїх працівників у жорсткі рамки.

Опубліковано: 02/12/14 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Як девелоперу підвищити свою зарплату

via Shutterstock . Не секрет, що одним з найефективніших способів підвищення зарплати є зміна роботи - на новому місці вам , швидше за все , запропонують приблизно на 10% вище попередньої цифри . А якщо ви вдало « продасте » себе на співбесіді, то і того більше. Але ми не будемо зупинятися на цьому радикальним методі , тим більше що він пов'язаний з певним стресом і ризиком. Розглянемо альтернативні способи , що не змушують залишати насидженого крісла, особливо якщо воно таке зручне . Раз на рік, а іноді й того частіше, кожна поважаюча себе IT- компанія виробляє перегляд зарплат програмістів. Коли цей момент настане , ваш менеджер повинен усвідомити , що ви - цінний і перспективний працівник , якого важливо утримати , а розставання з вами може бути болючим для компанії. Тоді надбавка до зарплати , швидше за все , не змусить себе чекати. Але над створенням такої репутації потрібно попрацювати. Слабкі місця Якщо такі є , їх потрібно пофиксить .

Опубліковано: 02/12/14 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

18 грудня, Дніпропетровськ - Третя зустріч PUG - в очікуванні Святого Миколая!

Третя зустріч РНР User Group Дніпропетровськ пройде 18 грудня. Ми підготували справжні новорічні подарунки для любителів РНР - доповіді про новий фреймворк . Приходьте на зустріч, обмінюйтеся досвідом , діліться ідеями та розвивайтеся ! 1 . Тема: «Новинки Laravel 5».
Спікер : Олексій Плеханов, PHP Developer ( DataArt Дніпропетровськ). Про спікера . Працює в IT 2,5 року. Весь час працював з PHP і JavaScript. У вільний час захоплюється веб- аналітикою і системним адмініструванням . Розкажу про Laravel 5 , який з'явиться на світ вже в січні. Там багато цікавих новинок, поліпшень і особливостей. Вам дуже сподобається ! 2 . Тема: « Yii 2.0».
Спікер : Антон Довгоброд , PHP Developer ( DataArt Харків). Про спікера . Більше п'яти років займався розробкою enterprise -додатків , серед яких - системи моніторингу та статистики для систем обміну повідомленнями , системи управління «розумними будинками » , інтеграція і проектування різних API і серверних компонентів тощо.

Опубліковано: 01/12/14 @ 09:28
Розділ Різне Читати далі...

Коли тлумачний програміст задає ідіотські питання - це хороший знак

Хороший програміст ледачий і тупий ? Пару років тому мені на очі потрапила стаття про те, чому хороший програміст повинен бути одночасно ледачим і тупим . « Ох вже ці янкі. Придумають заголовок - а там нісенітниця суцільна » - подумав я тоді . Але через деякий час я і сам став помічати, що іноді тлумачні програмісти і правда говорять як роботи. Спочатку це навіть дратувало - людині начебто задають звичайний питання , а він прикидається шлангом і замість того, щоб відповісти відразу, починає ставити ряд абсолютно ідіотських уточнюючих питань . Колись мені такі діалоги здавалися форменим знущанням : - Слухай, а який у нас викликається метод , коли приходить повідомлення про відправку повідомлення?
- Який відправки ?
- Успішною відправки повідомлення .
- Яке повідомлення ?
- Про те, що все добре. З кодом « 200 ».
- Що значить «все добре » ?
- Ну, коли приходить повідомлення з кодом « 200 » і повідомлення доставлено одержувачу .

Опубліковано: 01/12/14 @ 10:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест історичних подій, який буде цікавий технарю # 2 (1-7 грудня )

Усім привіт !
Перші два випуски Дайджеста Ви можете прочитати за цим посиланням :
Випуск 0:
Випуск 1: Вашій увазі представлений випуск дайджесту # 2. Отже, поїхали : Зміст: 1 грудня
Народження персонажа Шерлока Холмса
Реліз програми Fido
Початок будівництва моста під Ла -Маншем
Випуск ігрової консолі від Apple 2 грудня

Отримано патент на безпечну бритву
Реліз першої версії QuickTime
Представлений суперкомп'ютер NORC 3 грудня
Томас Едісон представив вакуумну лампочку з вугільною ниткою розжарювання
Народження Джона Бекуса , одного з творців фортран І Алголь
Піонер- 10 - перший супутник, которийи пролетів біля Юпітера
Sony Playstation 1 поступила в продаж в Японії 4 грудня
Отримано перше авторське право в СРСР, яке зареєстроване в області цифрової електронної обчислювальної техніки.

Опубліковано: 01/12/14 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

Гід по корпоративним посадам на « C » - рівні. частина 3

Усім привіт !
У першій ( )
і другий ( ) частинах
ми розглянули в кожному випуску по 20 посад, в цій частині ми розглянемо 15 .

Опубліковано: 01/12/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг партнерок . Конкурс. Вакансія .

Хочу представити вам свій проджект , який я хотів зробити ще 3, а може і 4 роки тому. Точніше, що означає « хотів ». Я його починав робити, а потім переставав , а потім знову починав, а потім знову переставав . Так відбувається з усіма моїми починаннями , і в якомусь сенсі це прекрасно. Можливо, варто було точити ще трохи, але мій каже, що пора випускати пітона назовні.
Про проект Розробка , до речі, йшла на Yii . Взагалі мушу сказати, що українські програмісти це не менш важливо , ніж українські копірайтери . Ну ви розумієте . Єдина проблема - їх постійно кудись закликають , але я не зважився запитати куди і навіщо. Якщо коротко , то це рейтинг ПП на основі відгуків за різними критеріями , у кожної партнерки свій симпатичний профіль з міні- форумом ( а -ля чан ) і тих . характеристиками. Наприклад, це CPA мережа: За наведення на характеристику з'являється пояснення « що ця хрень означає ».

Опубліковано: 28/11/14 @ 01:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: бізнес в Індії , життя в Долині, уроки Кіцмея , як навчитися програмувати і знайти круту роботу

Нові версії Light Table 0.7.0 Brackets 1.0 Deis 1.0 Semantic UI 1.0.0 Git 2.2.0 PyCharm 4 DragonFly BSD 4.0OpenBSD 5.6FreeBSD 10.1IntelliJ IDEA 14Firefox Developer Edition Інтерв'ю Роман Хміль : Замість того, щоб прибрати парк , ми думаємо : Ми вибрали президента , нехай він працює . Вільна каса . Prometheus .Антон Рублевський про свій бізнес в Індії: " За рік двічі повністю поміняли команду " .Денис Олейников : Я вирішив , що вистачить нити і прокрастініровать в соцмережах, і склав собі план до 2023 року .BO 018 : Віктор Левандовський, CEO Internet Devels . Howto Як сперечатися про мови програмування .Як самому навчитися програмувати і знайти круту роботу : 6 історій з життя .Уроки Кіцмея : Як вийти на західний ринок і не пошкодувати про це .How to reward skilled coders with something other than people management Почитати/подивитися Start - ups versus Big Companies . How they compare in what's awesome and sucky .

Опубліковано: 28/11/14 @ 10:18
Розділ Різне Читати далі...

SQL Server дайджест # 0

Привіт, друзі ! Будемо знайомі , мене звуть Денис . Пропоную Вашій увазі перший випуск SQL Server дайджесту на ДОУ . Цей випуск про те, з чого почати вивчення SQL Server , про те, що цікавого і корисного почитати/подивитися по цій темі, і які заходи варто відвідати. З чого почати ? Це один з найбільш поширених питань , і тут мої рекомендації залишаються практично незмінними вже довгий час. Так як починати вивчення , як правило, зручніше не з англомовних матеріалів , всі матеріали, які я привожу, мають переклад на російську мову : Всі три книги Кена Хендерсена . Всі три написані для SQL Server 2000, але багато чого з того актуально і зараз (розділи , присвячені застарілими технологіями , читати не варто, хоча і це дуже цікаво ): The Guru's Guide to Transact - SQL - Прекрасна книга з мови запитів T- SQL. Матеріал розбирається дуже ретельно, так що навіть досвідчений фахівець може почерпнути для себе щось нове. Професійне керівництво по SQL Server.

Опубліковано: 28/11/14 @ 07:05
Розділ Різне Читати далі...

Гід по корпоративним посадам на « C » - рівні. частина 2

Усім привіт !
У першій частині ми розглянули 20 посад, в цій частині ми розглянемо ще 20 . Отже, поїхали : CxO- Chief Experience Officer- UI/UX Designer (дизайнер інтерфейсів )
Обов'язки :
- проектування інтерфейсів користувачів і графічного дизайну, під платформи ( Mobile, Desktop, Web, terminals ) ;
- малювати прототипи , wirefrmes , sketches і т.п.

Опубліковано: 27/11/14 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 16: Spotify (Стокгольм , Швеція)

Ось уже й готовий наш шістнадцятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми перетнули Балтійське море до Стокгольма, столиці Швеції. Ми майже відвідали офіс компанії Spotify і поспілкувалися з інженером з тестування Андрієм Дзинь . Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . МістоСтокгольм , Швеція Площа188 км2 Населення872 тис . Місто існує з1187 В світіСтолиця і найбільше місто Швеції. Розташування містаРозташований на протоках , що з'єднують озеро Меларен з Балтійським морем.

Опубліковано: 27/11/14 @ 01:14
Розділ Різне Читати далі...

Не так страшно навала новачків в IT, як його малюють

Останнім часом в метро зачастили оголошення про курси для програмістів, дизайнерів, тестувальників . За 2 місяці обіцяють поставити на ноги і навіть допомогти знайти роботу . Непогано ! Складно сказати, чому саме зараз цих курсів для новачків стало так багато - чи то справа в кризі і збільшений рівень безробіття , чи то в тому, що після завершення активної фази революції люди стали більш заповзятливими . Але ось буквально днями пару знайомих тестувальників поплакалися мені, що здобувачів стало більше, а на їх резюме HR'и вже не так часто відповідають. І наплив цей сильно відчувається вже півроку-рік. Все нібито вдарилися в IT. Якщо раніше в моді були підтягнуті засмаглі тіла в Instagram , то тепер , щоб вважатися « успішним » , треба ще й обов'язково влізти в IT. Хоч однією ногою . Коли кухарки і стриптизерки мітять в IT І ось я спостерігаю таку картину - знайомий по тренажерного залу товариш в один прекрасний день самовдоволено зізнався, що ходить на курси тестувальників .

Опубліковано: 27/11/14 @ 10:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 164

Melexis , что посідає 5 місце в мире среди компаний - віробніків автомобільних сенсорів , запрошує на роботу інженера з розробки вбудований програмного забезпечення . Компанії Scopic Software потрібен C ++/Speech Recognition Developer . Зарплата $ 15-20/годину . Проект Словненя , Який займається розробка розумного електронного багатомовного словника , шукає Haskell - програміста для віддаленої роботи 2-10 годин на тиждень. B2B SaaS стартап ReachOut запрошує на роботу ASP.NET MVC розробника . Unlimited vacation policy . E - commerce проекту Ретаун потрібен Middle PHP Developer . Зарплата від $ 3000. Ідеальний кандидат - потенційній СТО, якому цікавий кар'єрний шлях: програміст - тімлід - менеджер проектів - CTO . Мобільний банк запрошує на роботу CTO з досвідом роботи в банківській сфере 4+ років . Компанії Воля потрібен керівник проектів и програм з досвідом взаємодії и прямої звітності С- рівню (СЕО , СТО, СFO , ...).

Опубліковано: 27/11/14 @ 07:09
Розділ Різне Читати далі...

29 листопада, Київ - Курс «IT рекрутинг »

Тривалість: 10 занять
Графік : середа (з 19:30 до 21:30 ) , субота (з 11:00 до 13:00 ) Компанія IT- Labs презентує свій новий курс і за традицією проводить його абсолютно безкоштовно . Кому буде корисний цей курс « IT рекрутинг » ( підбір та управління персоналом в IT сфері ) ?
- Початківцям IT- рекрутерам , які хочуть прокачати рівень знань
- Рекрутерам/менеджерам по персоналу не IT- компаній, яким необхідно ефективно закривати IT -вакансії
- Молодим фахівцям , які хочуть освоїти професію IT- рекрутера
- Тим, хто любить спілкуватися з людьми
- Тим, хто хоче змінити професію і добре заробляти Що пропонують наші курси ?
- IT рекрутинг . Компанії. Технології. Люди
- 1 правильне резюме - 1 дзвінок - 1 placement
- Освоєння практичного інструментарію для ефективного пошуку ІТ- фахівців
- Полювання за головами
- Вийти заміж за програміста не розуміючи .

Опубліковано: 26/11/14 @ 03:02
Розділ Різне Читати далі...

Блиск і злидні українського ІТ

[ Андрій Хорс - СЕО та співзасновник компанії 908 ] Я думаю, багато хто бачив інтерв'ю Євгена Сисоєва у вчорашньому Forbes - « Could Ukraine Be The Next Silicon Valley ? »Але, мені здається , мало хто читали далі популістка заголовка . Такий заголовок добре споживає фрустрированной піпл з емоційно розхитаним фоном, мозок якої давно переклав прийняття рішень на серце і душу. Захисні реакції організму давно заперечують всяку негативну інформацію на адресу «власних» поглядів. За статтею у мене пара прагматичних питань з розділу Проблеми і Можливості : « Despite the poor political situation in Ukraine , there are good reasons for optimism . It's got a high quality , low cost workforce . The conflict zones of Donetsk and Luhansk remain a safe distance from the technology centers of Kyiv , Kharkiv and Zaporizhia ». « Незважаючи на складну ситуацію в політиці , є привід для оптимізму. Це високоякісна і дешева робоча сила .

Опубліковано: 26/11/14 @ 01:26
Розділ Різне Читати далі...

Agile , який спочатку радує, а потім викликає депресію

На дворі був лихий 2007-й рік Приблизно в цей же час деякі IT -компанії України почали переймати західний досвід і впроваджувати на своїх проектах нову методологію розробки софта - Agile ( aka «методика гнучкого увертня -програміста »). Вся наша команда гордо збиралася кожен день о 11 ранку на SCRUM - мітингу, де кожен розповідав про поточний стан справ і про те, що він планує за сьогодні зробити . Ці збори зазвичай займали не більш 10-15 хвилин, але до них також потрібно було хоч трохи підготуватися. Тим більше що замовники - швейцарці, а значить, спілкування англійською . Тобто ще мінімум 5-10 хвилин йшло на те , щоб прикинути, про що говорити . Але найчастіше напередодні виникав якийсь аврал , і вранці нічим було похвалитися . А значить, для підготовки до SCRUM - мітингу потрібно було ще більше часу , щоб пояснити причини свого не такого бравого просування в роботі . У підсумку вся ця епопея з номінально короткими зборами займала від півгодини реального часу. Але нам подобалося.

Опубліковано: 26/11/14 @ 12:08
Розділ Різне Читати далі...

SysIQ об'єднується з Astound Commerce під єдиним брендом Astound

У листопаді компанія SysIQ оголосила про об'єднання з компанією Astound Commerce і наступному виході на ринок під єдиним брендом Astound . «Ми об'єднуємося для посилення позицій на ринку e - commerce , виходу на нові ринки, розширення портфоліо і операційної оптимізації» , - розповідає Олена Кобилянська, віце- президент Astound Commerce за міжнародними операціями у Східній Європі. Дарина Горницкая , генеральний директор Astound Commerce , презентує новий брендинг компанії Astound на IT Forumе від UA Web Challenge 23 листопада Нагадаємо, що SysIQ , а тепер Astound , має офіси розробки в Києві, Чернігові , Ужгороді та Вінниці. Головний офіс компанії розташований в Сан- Франциско. За даними за серпень 2014 року в українських офісах компанії працювало 360 співробітників. SysIQ займав 23 - її місце у рейтингу ТОП-25 найбільших ІТ роботодавців України. Варто також відзначити, що на початку листопада 2014 компанія Astound Commerce відкрила офіс в Кошице , Словаччина .

Опубліковано: 26/11/14 @ 08:29
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175