Бесіда з Дмитром Маріарті , Art Director'ом Plarium

176 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про іграх , рекламі і дизайні . В програмі: Про во'IT'і Для кого робляться ігри Освіта дизайнера Перша робота ще в школі Досвід в рекламі Безжалісний аутсорс Спілкування з замовником Ігрові стартапи Перехід в Plarium Емоції в іграх Соціальна складова ігор Чим займається арт - директор Free - 2 - play Книги у випуску : Мистецтво війни - Сунь Цзи Психбольница в руках пацієнтів - Алан Купер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки . Для слухачів подкасту знижка 5 % з промо - кодом « itcareer » . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 21/10/14 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

30 жовтня, Київ - Appclub : підхід data - driven і Machine Learning

S03E02 : « Підхід data - driven і Machine Learning »
На черговій зустрічі клубу обговоримо питання, пов'язані з використанням Machine Leaning , а також data driven підходу в різних сферах бізнесу. Data - driven - підхід до управління , де основним критерієм прийняття рішення є результати вимірного експерименту . Машинне навчання ( англ . Machine Learning ) - обширний підрозділ штучного інтелекту , що вивчає методи побудови моделей , здатних навчатися , і алгоритмів для їх побудови та навчання. Перший доповідь буде про те , як на базі зібраних даних менеджери компанії Shazam приймають управлінські рішення , оцінюють проекти і вирішує інші важливі питання. Учасники повинні бути ознайомлені з базовими принципами методології Kanban для кращого розуміння суті доповіді. Презентація відбуватиметься через Skype англійською мовою.

Опубліковано: 20/10/14 @ 01:37
Розділ Різне Читати далі...

Ринок праці 2014 : статистика та тренди

На початку жовтня я робив доповідь на IDCEE , про стан ринку праці в ІТ і трендах . У принципі , велика частина цієї інформації і так доступна на ДОУ: статистика по зарплатам , свіжий індекс Джина , ТОП25 . Недавно до них додався ще розділ Тренди , де можна подивитися динаміку по вакансіях/відгукам і зрізи по містах + технологіям . Всім хотілося знати , що буде з зарплатами і зростанням індустрії . У кулуарах топ - менеджери « лідерів ринку» прогнозували уповільнення зростання ІТ - аутсорсингу до 0-5 % ( у грошовому вираженні) , в порівнянні з 25-30 % в 2013. Проте, липневий ТОП25 показав зростання . Подивимося , що буде в січні . За зарплатам я прогнози будувати не готовий. Ясно , що все залежить від попиту на зовнішніх ринках ( США і ЄС) і внутрішніх ризиків , пов'язаних з АТО/війною на сході. Поки ж ситуація наступна: Зберігається дисбаланс попиту та пропозиції . 80 % вакансій для миддл/синьйорів , більше половини відгуків - це Джуніор .

Опубліковано: 20/10/14 @ 10:12
Розділ Різне Читати далі...

6 - 7 листопада, Київ - Сертифікаційні класи Certified ScrumMaster від ScrumAlliance

- 06-07 листопада, Київ : Certified ScrumMaster від ScrumAlliance російською мовою.
- 20-21 листопада , Львів: Certified ScrumMaster від ScrumAlliance російською мовою.
Офіційний сертифікаційний клас Certified ScrumMaster за програмою міжнародної організації ScrumAlliance . Ні для кого не секрет , що сертифікат скрам -альянсу є самим перевіреним підтвердженням професійних знань скрам - майстрів для західних клієнтів і вітчизняних роботодавців . Тому , володіння ним може стати карт - бланш у період економічного спаду при працевлаштуванні та пошуку нових клієнтів компанії. Програми навчання особливі своїм поєднанням :
1 ) престижної міжнародної сертифікації 2 ) ефективного формату освоєння матеріалу
3 ) масою фана в процесі навчання 2 - х денний курс призначений, в першу чергу , для тих , хто вже грає роль скрам - майстри у своїй організації , що б допомогти упорядкувати і перевірити свої знання , а так само додати « ваги » його ролі в організації .

Опубліковано: 19/10/14 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

8 листопада, Київ - MOOCology Conference : створюючі майбутнє освіти в Україні

8 листопаду 2014 в Киеве , в Центрі сучасного мистецтва М17 , відбудеться конференція « MOOCology Conference : майбутнє освіти в Україні » . Конференція поклікати об'єднати усіх учасников прайси онлайн освіти та вісунуті на Обговорення питання Загальна про его майбутнє в Україні : як онлайн освіта впліває на професійне зростання фахівців , як інтегруваті успішні Західні кейси и Які решение предлагают національні edutech проекти , прогнози розвітку прайси ТА ЙОГО подальші перспективи . Конференція проводитиметься за ініціатівою MOOCology - організації , что булу Створена в Україні з метою Реформування підходу до професійної освіти в Україні путем Просування культури онлайн -освіти та впровадження передових освітніх практик. MOOCology вікорістовує досвід найкращих світовіх УНІВЕРСИТЕТІВ , безпосередно адаптуючі его под національний контекст у зручній та доступній для шкірного форме .

Опубліковано: 18/10/14 @ 09:16
Розділ Різне Читати далі...

21 жовтня, Київ - Курс « Java професіонал »

21 жовтня розпочинаються заняття в рамках курсу « Java - професіонал » . Курс призначений для тих , хто вже прослухав наші курси « Java для початківців » і « Java просунутий » або має гарні знання Java SE і хоче підвищити свій рівень кваліфікації . Під час навчання ви освоїте патерни проектування , технології створення Web - додатків ( J2EE ) , познайомитеся з Reflection API і різними інструментами для роботи з базами даних. Курс включає тренінг з підготовки до проходження співбесід на посаду Junior Java Developer/Trainee , а також підготовку до сертифікації від Oracle ! Програма:
? Reflection API . java.lang.Class . Анотації .
? Робота з XML і JSON .
? Паттерни проектування.
? Протокол HTTP. Проект «Web - сервер » .
? Створення веб - додатків . Java EE .
? Servlets . JSP , JSTL . Практичне застосування .
? Фреймворк Spring ( IoC , MVC ) .
? Проектування баз даних. Основи SQL.
? Робота з базами даних. JDBC .
? Технології ORM .

Опубліковано: 17/10/14 @ 10:42
Розділ Різне Читати далі...

Frontend Digest # 4

Почитати Як зробити на чистому CSS Паралакс - сайт . Як нативної підтримати адаптивні зображення . Малюємо за допомогою CSS в дів- елементі . Cписок псевдо - елементів для стилізації нативних контролов . Розбір ефекту з полуфіксірованним полем пошуку . Цікавий підхід для CSS - фреймворка , в якому використовують DOM - атрибути замість класів . Використання SVG - фільтрів в допомогу візуалізації даних. Велика стаття про SVG - анімації . Епл порадував підтримкою HTML5 в iOS8 . Продуктивність ігор на iOS8 . Про те , що кастомниє елементи можна вже сьогодні використовувати в продакшні . Майбутнє , завантажуємо шрифт з ДБС . Навчальний курс по ES6 . Досвід організації фронтенд - інфраструктури . Майбутнє , HTML5 - оточення для програмування під Oculus Rift . І взагалі про джсе в залозі . Cуб'ектівний аналіз основних js - фреймворків . Книга по SublimeText . Переглянути Виступ автора бібліотеки lo - dash по продуктивності JavaScript.

Опубліковано: 17/10/14 @ 06:17
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 10 : Pragmatists ( Варшава , Польща )

Ось вже і готовий наш десятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми вже доїхали до столиці Польщі , Варшави . Ми відвідали офіс компанії Pragmatists і поспілкувалися відразу з двома девелоперами з цієї ж компанії , Романом Гураль та Олексієм Грекуловим . Варшава займає 7 - е місце в рейтингу міст з найбільш завантаженими дорогами за версією TomTom . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . Місто Варшава , Польща
Площа
523 км2 Населення 1810 тис . Місто існує з 1300 В світі Столиця і найбільше за населенням і територією місто в Польщі . Розташування міста Через місто протікає річка Вісла .

Опубліковано: 16/10/14 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

31 жовтня, Київ - IT Halloween 2.0 fest

Настав час без зайвого формалізму поговорити про багато речей : теорії та практиці , Microsoft і Java , співбесідах і сирах . Загалом, про все , що розбурхує уми реального IT -спільноти. І кращого часу , щоб це зробити , ніж на Halloween , не знайти. Торік це було так . Цього року організатори сумнівалися , чи варто проводити подібну подію , враховуючи ситуацію в країні . Але потім вирішили , що специфічним , але світлим і прекрасним людям , що рухають IT індустрію України та постраждалим внаслідок ситуації в ній дана подія послужить найкращим підтримкою , променями добра і комусь , на жаль - пам'яттю . Незважаючи на кілька розширену програму , концепція фестивалю незмінна . Ми вітаємо всіх , для кого пізнання , творення , вільне спілкування , досягнення нехай навіть самої мети (ну і гумор , зрозуміло :) , є фундаментальними цінностями в житті. Реєстрація буде відкрита найближчим часом. Ну , і вистачить на це з формалізмом . Dress - code :
Соотвествующий назвою .

Опубліковано: 16/10/14 @ 09:49
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада, Харків - SCRUM тренінг в Харкові

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Харкові . В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 01.11.2014 ( субота ) Місце : г. Харьков , Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 16/10/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада , Харків - SCRUM тренінг в Харкові

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Харкові . В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 01.11.2014 ( субота ) Місце : г. Харьков , Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 16/10/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 158

Компанії Opower Ukraine потрібно в Одесі Software Engineer in Test . Зарплата від $ 2500 . Visual Vortex ( company develops artificial intelligence to interpret big data , analyze it , and visualize the results in real time ) шукає Python - розробника в Одесі . Легальний інтернет - кінотеатр MEGOGO.NET шукає IT Project Manager ' а , що вміє спілкуватися з програмістами і админами на « ти » . Planner 5D , сервіс для дизайну інтер'єру та проектування приміщень у вигляді 3D і 2D моделей , шукає iOS - розробника . Зарплата $ 3000-4000 . Релокацію до Вільнюса ( Blue card ) . Ігровий стартап для програмістів CheckiO шукає в Дніпропетровську технічного ком'юніті - менеджера . Maxymiser Academy оголошує набір на навчальний онлайн - курс « Основи програмування на JavaScript » . Реєстрація відкрита до 24 жовтня. Проявили себе випускники можуть бути запрошені на роботу в компанію Maxymiser .

Опубліковано: 16/10/14 @ 06:31
Розділ Різне Читати далі...

Опитування: робота за кордоном

via Shutterstock . Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні , присвяченому темі релокації в іншу країну. За результатами опитування ми з'ясуємо , як українські айтішники відносяться до переїзду , що саме їх мотивує будувати плани про роботу за кордоном , які вони формують очікування і наскільки ці очікування виправдовуються в підсумку . Буде корисно думку і бачення як тих , хто тільки роздумує про релокації , так і тих , хто вже працює/працював там , а також тих , хто зовсім нікуди не переїжджав і не збирається. Loading ... Дякуємо за участь . PS Наскільки актуальний переїзд для вас ? Запрошуємо поділитися своєю думкою в коментарях.

Опубліковано: 15/10/14 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

21 жовтня, Київ - Grammarly AI Club Meet - up # 18 : Reinforcement learning algorithms

Доповідач : Ян Цибулькін , підприємець і засновник кількох технічних компаній
Тема: Reinforcement learning algorithms
У доповіді робиться короткий огляд Reinforcement Learning ( RL) як одного з походів Machine Learning , а також розглядаються практичні питання реалізація цих алгоритмів в декількох завданнях , таких як оптимальне управління рухом об'єкта , управління нестійким об'єктом , іграх ( на прикладі гри в шашки ) . Ян обіцяє більше цікавої практики і менше зайвої теорії . Коротка структура доповіді:
Reinforcement learning algorithms
How to create a self - learning robot
- Introduction
- Reinforcement learning
- State . Actions . Policy . Rewards .
- Demo
- Summary
- Q & amp ; A Реєстрація обов'язкове для всіх учасників: ) Приходьте , буде цікаво! Ваші запитання та пропозиції надсилайте на імейл olga.sidorina@grammarly.com , з поміткою [ AI Club ] .

Опубліковано: 14/10/14 @ 01:26
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Анатолієм Колесником , консультантом « Всесвітнього банку »

176 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . Поговорили про дітей , біржі і .NET . В програмі: Про во'IT'і Математична освіта PhD і перша робота Робота біржі Робота на Microsoft на Java Локалізація Перехід на .NET IT і фінансова криза Купівля IT компаній Знайомство з « Світовим банком » Настільний теніс Книги у випуску : Предметно - орієнтоване проектування ( DDD ) . Структуризація складних програмних систем - Ерік Еванс Хибна сліпота - Пітер Уоттс Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки . Для слухачів подкасту знижка 5 % з промо - кодом « itcareer » . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 14/10/14 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

Як ми відкривали школу програмування

Чи не копнув систему нашої освіти за свою кар'єру , напевно, тільки ледачий . Чого гріха таїти - якщо фундаментальна школа прикладних наук , що дісталася нам від СРСР , - ще дуже навіть нічого , то уявлення про комерційне програмуванні в ВУЗах нашої країни - досить примарне і консервативне . Варто визнати , що за останні кілька років ситуація змінюється, і студенти замість Pascal нарешті почали вчити Java і C # , але ж в нашій з вами сфері технології змінюються швидше , ніж жіноча мода , а швидко переробляти програму навчання досить складно. Почасти заважають бюрократичні процедури складання навчального плану , крім того , проблема у викладачах . Якщо ті з них , хто працює в IT - компаніях , ще приносять студентам якісь крихти знань , не передбачених планом , то фултайм - викладачі - частенько прихильники « класичних» наук . Ось і виходить , що у випускників IT - спеціальностей для початку кар'єри кілька шляхів :
1 . Потрапити в одну з компаній на стажування ;
2 .

Опубліковано: 13/10/14 @ 07:04
Розділ Різне Читати далі...

18 жовтня, Вінниця - Vinnitsa Ciklum .NET Saturday

Поспішаємо порадувати всіх любителів і профі .NET розробки інформацією про прийдешній Ciklum .NET Saturday , який відбудеться 18 жовтня о Вінницькому офісі компанії Ciklum . Сіклум суботники - це не тільки можливість прослухати цікаві презентації від запрошених доповідачів , але й відмінна можливість поспілкуватися/пообсуждать наболіле в колі однодумців . На порядку денному у нас 3 доповіді . 1 ) На плечах Nuget - Сергій Калинець ( Київ) Напевно , кожен розробник чув про Nuget (хоча б на співбесіді ) . Система управління .NET пакетами - ні додати ні отнять.Но , крім банальної завантаження потрібних бібліотек і фреймворків , Nuget має чималий потенціал. На його основі написано ряд цікавих інструментів , які можуть значно збільшити ефективність вашої роботи. Сергій розповість про деякі таких інструментах : chocolatey , packet , fake.deploy і може ще про щось . Сергій - професійний розробник і архітектор програмного забезпечення з Києва.

Опубліковано: 12/10/14 @ 10:59
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 6

Посилання , на які краще таки натиснути (на думку автора) , відзначені знаком ( !) Щось на зразок новин JHipster release 1.0.0 Нічого надприродного , але хто не чув про це проект , гляньте . І Getting Started with JHipster on OS X . Ще одна новина із серії "всім пофик " : GlassFish Server Open Source Edition 4.1 Released ! MVC 1.0 JSR Created for Java EE Розвиток теми попереднього місяця. IntelliJ IDEA 14 public preview is available ! Виглядає дуже цікаво і дуже хочеться релізу пошвидше . Почитати та подивитися Visualizing Garbage Collection Algorithms . К Java не має прямого відношення , але гифки прикольні. (! ) When to use parallel streams Written by Doug Lea , with the help of Brian Goetz , Paul Sandoz , Aleksey Shipilev , Heinz Kabutz , Joe Bowbeer , ... - як би натякає , що треба додати в закладки . [ JavaSpecialists 222 ] - Identity Crisis Трохи расчлененки . JUnit Rules Функціональність JUnit - а , яку часто забувають .

Опубліковано: 10/10/14 @ 08:16
Розділ Різне Читати далі...

29 листопада, Київ - Майстер - клас Павла Юрійчука « Розробка enterprise AngularJS додатки»

AngularJS є найпопулярнішим фреймворком для створення веб додатків з усталеною екосистемою та інструментами . Архітектура і набір компонент ставлять в один ряд з Adobe Flex & amp ; microsoft Silverlight . На майстер - класі Ви дізнаєтеся про подробиці розробки Angular.JS додатків для enterprise , best practices і підводних каменях . Програма майстер -класу: 1 . Огляд можливостей та обмежень Angular.js 2 . Ознаки хорошого Angular.js коду 3 . Компоненти Angular.js
- Unit testing , integration testing , end - to - end testing
- Інтернаціоналізація та локалізація
- Інтерфейс користувача
- Взаємодія всередині програми
- Маршрутизація , авторизація , права доступу
- Взаємодія з сервером 4 . Розбір польотів
- Перехід на Angular.js
- Підтримка коду
- Тестування
- Зростання додатки
- Вихід в production 5 .

Опубліковано: 10/10/14 @ 07:50
Розділ Різне Читати далі...

14 жовтня , Київ - Курси по автоматизації тестування: Selenium WebDriver + Java

Запрошуємо на курс по автоматизації тестування з використанням Selenium WebDriver + Java . Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому ви зможете ближче познайомитися з викладачем , тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу , задати всі запитання ! Весь курс складається з 10 занять по 2,5 години , вартість 3500 грн . Цільова аудиторія : • мануальні тестировщики , які мріють , але не наважуються піти в автоматизаторів ;
• мануальні тестировщики , яким хочеться автоматизувати виконуваний день у день рутинний процес і вивільнити робочий час для власного розвитку та зростання ;
• тестировщики з базовими знаннями процесу тестування , які бачать свій розвиток тільки в автоматизованому тестуванні , минаючи мануальное ;
• тестировщики , яким просто треба чарівний пендель , щоб злетіти ! :)
• прекрасні тестіровщіци , яких просто катастрофічно не вистачає в сфері автоматизованого тестування;
• ті , хто не увійшов до перераховані категорії .

Опубліковано: 09/10/14 @ 05:41
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176