Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 8 . Лютий приніс 2645 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Доходи з реф. відрахувань впали: 2268 $ (в січні 2410 $)
Доходи з ПАММ теж впали: 377 $ (в січні 448 $) У порівнянні з січнем трошки впав дохід, але це несуттєво.
Вероніка залишається як і раніше стабільною, мімімі, а Свена трясе: Пацани з форуму MMGP пов'язують «трясіння» з ... так і на ринку беззаконня коїться)) то Греція погрожує дефолт оголосити, то Бернанке починає мудрувати Бернанке - це глава Федеральної резервної системи США, який може говорити багато розумних слів, які потім цитують ЗМІ і це позначається на котируваннях. Що стосується Свена, то він у будь-якому випадку найближчим часом нових інвесторів не приймає, бо закрив оферту.

Опубліковано: 01/03/12 @ 12:17
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 4: Зауваження Олексія Резчикова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Креш-тест чергових восьми резюме проводить Олексій Різьбярів - Lohika Lab Leader і досвідчений Java-розробник. Нагадаємо, що якщо ви хочете отримати коментарі та рекомендації щодо покращення вашого власного резюме, ви можете надіслати його за адресою crashtestcv@dou.ua. Загальне Контактна інформація дожна бути добре помітна. Формат подачі інформації повинен бути читабельним. Краще використовувати таблиці. Резюме краще віддавати на вичитку або писати російською. Чітко формулювати бажану позицію. Опис проекту (в досвіді роботи) повинна містити: роботодавця; замовника; назва проекту та його бізнес домен; роль людини в проекті; технолоческій стек проекту; (опціонально) коротко про процес розробки. Має сенс вказувати тільки ті місця роботи досвід на яких має відношення до бажаної позиції. У списку технологій добре б вказувати тільки ті досвід використання яких ще актуальний для бажаної позиції.

Опубліковано: 01/03/12 @ 12:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 22

Компанії MDM Technology, яка розробляє CRM рішення для європейських та американських фармацевтичних компаній, потрібен Senior. NET Developer/Team Lead . Зарплата 2500-3500 у. е. Компанії Trident Software потрібно C + + програміст , який буде брати участь у розробці архітектури та створення інтерфейсу користувача. Розробник веб-серверів Friendly шукає старшого Java розробника в Харкові . Зарплата 2500 $. Компанії ArsGame потрібно в Одесі Senior Java Programmer для розробки великої браузерної MMO Game на Unity3d. Зарплата 3500 $. Харківській компанії Grid Dynamics потрібен досвідчений UI Engineer . Magento Ukraine шукає бізнес-аналітиків в Києві та в Донецьку . Компанія VRMG запрошує на роботу молодшого Python розробника . Перших два місяці роботи - шестиденний робочий тиждень. Полтавська компанія Pennybooster запрошує . NET програміста з середнім балом не менше 4.5, підходять і студенти п'ятих курсів.

Опубліковано: 01/03/12 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

Тури в Гардабайр , Ісландія

Ісландію можна назвати одним з найбільш фантастичних місць на Землі, адже своєрідність її природи просто вражає своєю унікальністю і неповторністю. Більше ніде в світі ви не знайдете такого скупчення льодовиків, вулканів і природних термальних джерел, тому гарячі путівки до Ісландії в травні користуються особливою популярністю серед туристів, що віддають перевагу пізньою весною, коли центральна частина Європи вже повністю покрита пишною рослинністю, згадати про холодну зиму і побувати на засніжених схилах і замерзлих плато. У західній частині острова, буквально в 10 кілометрах від Рейк'явіка, розташувався чудовий містечко Гардабайр, де повною мірою можна насолодитися усіма красотами ісландської природи і провести чудові дні, здійснюючи прогулянки по льодовиках і гірських вершин. За ісландським мірками це досить велике місто з населенням близько 10 000 чоловік, більша частина якого займається фермерським господарством.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:45
Розділ Різне Читати далі...

Бонуси брокерів - чи буває користь?

Сучасні технології ведення торгів на ринку Forex дозволяють трейдерам мати доступ до валютного ринку в будь-який момент. Така різноманітність технологій змусило брокерів збільшувати асортимент своїх послуг для трейдерів. Часто, ці послуги та сприятливі умови є обманом, на який ведуться новачки і професіонали. В останній період стали популярними бонусні програми трейдерів, які надають бонуси в розміри 50% або 70% від депозиту. У більшості випадків, це призводить до значних збитків. Трейдерам слід бути обережними при виборі брокерської компанії, щоб не втратити всі свої кошти. Потрібно визначити, який з брокерів має на меті не тільки створити хороші умови для свого трейдера, але і зробити його торгівлю прибутковою. За такою схемою працюють брокерські компанії на Заході: прибуток трейдера - прибуток брокера. Для більшої впевненості трейдерів, брокерським компаніям слід пропонувати в якості бонусів різні програми і засоби, які допоможуть відчути смак торгівлі.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:44
Розділ Різне Читати далі...

Торгівля на NASDAQ (США )

Головна особливість ринку NASDAQ полягає в тому, що це дилерський ринок (dealer market). Класичні фондові біржі, такі як NYSE, є ринками аукціонного типу (auction market). Акції будь-якої певної компанії представляються на ринку NASDAQ декількома маркетмейкерами, які змагаються між собою для того, щоб виконати ордер клієнта. При отриманні ордера маркетмейкер відразу ж продає або купує акції зі своїх запасів, іноді шукає іншого партнера на ринку для здійснення угоди. Дані дилери своїми діями «створюють ринок», вони одночасно пропонують продати і купити акцію, при цьому для операції вони використовують власні гроші. Існуюча конкуренція серед дилерів і наявність їх капіталу забезпечують безперервне укладення угод, це сприяє тому, що ордери дрібних і великих гравців виконуються негайно.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація в присмаком сала

Особливістю Укр- нету є наявність своїх національних пошукових систем. Найвідоміша - Мета.ua. Але в кожному місті є свої пошукові систем. Наприклад є пошуковик київський, дніпропетровський, Харкова, Львова. Практично всі пошукові системи Україні закінчуються на ua. Звичайно там користуються і традиційними пошуковими типу гугла і йяху, Яндекс тут теж популярний. Тому має свої особливості. Тут є своя тонкість. Полягає вона в тому, що різниця між російськими та українськими сайтами невелика. І справа тут у тому, що дуже багато користувачів інтернету Україні користується російською мовою. Однак, якщо мова йде про українську мове, то тут місцеві пошуковими поза конкуренцією. . До речі кажучи про пошуковій системі Мета, вона чи не єдина пошукова система зареєстрована в зоні ua. Практично всі інші пошукові ресурси туляться за адресою com або net. І дуже поширені доменні імена аж третього рівня.

Опубліковано: 28/02/12 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Майбутнє за рекламою в мережі

В даний час реклама в інтернет перетягує на себе левову частку рекламних бюджетів компаній. До деякого часу рекламодавці найбільше боролися за телевізійний ефір, тому як в нашій країні телебачення залишається все ще самим доступною розвагою для більшості населення. Однак, розвиток мережі інтернет робить свою справу. Поява комп'ютерів практично в кожному будинку робить комунікаційну мережу каналом масової інформації. Звідси та увага рекламодавців до мережі інтернет як рекламної майданчику. Найпершим видом реклами в мережі стала банерна реклама в інтернеті .  Розробники щодня винаходять нові способи зробити цей вид реклами ефективнішим. Найсучаснішими сьогодні є банери побудовані на java скриптах і спливаючі вікна, які відкриваються незалежно від того, натискав користувач на дане оголошення чи ні.  Існують спеціальні мережі обміну банерами, які дозволяють не тільки рекламувати якийсь канал, а й залучати все нових користувачів на інтернет-ресурси.

Опубліковано: 28/02/12 @ 09:32
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 2 : Рекомендації Георгія Серебренникова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Серію креш-тестів резюме на DOU продовжує Георгій Серебренников - герой одного з недавніх Профіт-Шоу і VP of engineering в компанії Grammarly, що переїхав до Києва після 25 років життя в США. В цьому випуску - розробники, QA, бізнес-аналітики, радіоінженер і дослідник. George now has the floor. Formatting Issues Most of resumes are at minimum three pages long. For some of them it is just a matter of formatting, resumes can be easily condensed into no more than two pages. Some of resumes have too much information that can be easily removed without any damage to the quality of information. All resumes do not have page numbering. Some resumes have inconsistent formatting (different fonts, spacing, positioning of similar information). Contents Some people are listing as too many technologies under "skills". It is impossible to imagine that they know everything. For me, personally, it is a big red flag.

Опубліковано: 28/02/12 @ 03:02
Розділ Різне Читати далі...

45-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з СТО Team International Сергієм Поволяшко

У черговому випуску ми розмовляємо про навчання та сертифікації , про побудову процесів в компанії і про побудову власної кар'єри. В програмі: Про IT Робота у фондовій біржі Побудова структури Project Management'а в компанії Робота СТО в аутсорсингової компанії Бізнес - інтернатура в Массачусетсі IT - tuning Книги у випуску : Deadline . Роман про управління проектами - Том Демарко Таємничий острів - Жюль Верн Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 28/02/12 @ 10:30
Розділ Різне Читати далі...

Грейди : оцифровка програмістів. Частина друга, або Чого чекати від грейдингу

Перша частина матеріалу викликала більше уваги і питань у спільноти ДОУ, ніж , можливо, заслуговувала, так як була всього лише вступної статті, що позначає рамки подальшого обговорення проблем грейдингу. Порушені в коментарях до неї питання і їх кількість вимагають більшого формату на відповідь, ніж доступно в коментарях, тобто, вставку в цикл статей незапланованої окремої частини. «Секретний» проект ДОУ З появою першої частини статті багато запідозрили конспірологічний слід. З чого це раптом про грейдування пишуть на ДОУ, чи не пов'язано це з прагненням компаній пропіарити грейдування і посадити всіх на жорстку зарплатну сітку? Ні, ніяк не пов'язано, і ось чому. У грудні 2010 року в рамках ДОУ стартував проект по системі грейдування.

Опубліковано: 28/02/12 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 1 : Поради Інни Скочко

Протягом першого тижня після анонса креш-тесту ми отримали більше сотні резюме. Наші експерти ретельно вивчили перші кілька десятків, вказавши на загальні і приватні помилки у складанні CV. Загальні рекомендації часом виглядають як поради Капітана Очевидність, проте дивно, як часто не дотримуються такі прості правила, як вказівку прізвища претендента в назві файлу, обов'язкова перевірка орфографії перед відправкою або використання зрозумілій розміру шрифту. На цьому тижні ми будемо щодня публікувати відгуки одного з експертів. У першому випуску креш-тесту - поради та зауваження Інни Скочко , Senior HR Manager в Infopulse Ukraine. Загальні рекомендації Перед складанням резюме потрібно чітко виділити для себе акценти, на які буде звертати увагу роботодавець, тобто, орієнтуватися на опис вакансії. Наприклад, якщо оголошення про вакансії каже, що знання англійської мови критичні і т.п., то це коштує відобразити в своєму резюме.

Опубліковано: 27/02/12 @ 08:20
Розділ Різне Читати далі...

У Skype з'явився конкурент

Спонсор даного поста сайт Компанія Google домінуюча на ринку пошукових систем має намір завоювати чергову нішу. Тепер Google має намір спробувати свої сили на ринку телекомунікації. Компанія презентувала, днями, унікальний сервіс під ім'ям Google Voice, який після введення користувачами їх телефонного номера моментально активується і дозволяє зберігати голосову пошту, обмінюватися текстовими повідомленнями і іншими даними з різних діючих телефонних номерів в одному місці і отримувати доступ до неї віддалено. Крім того, сервіс Google Voice дозволяє споживачам системи здійснювати дзвінки через глобальну павутину, що в малому ступені нагадує функціонал Skype. Ідея нової системи розроблена на основі технології компанії Grand Central, придбаної Google в червні 2007 року.

Опубліковано: 25/02/12 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

Корпорація General Motors починає продаж автомобілів через eBay

General Motors, впроваджує новий спосіб придбання їхньої продукції. Концепція продажів, що діяла до сьогоднішнього моменту, виявилася застарілою і тепер акціонери найбільшої автомобільної компанії в світі вирішили змінити погляди на продаж автомобілів. Перші ластівки, які вже скоро надійдуть на продаж через всесвітньо відомий аукціон, це: GMC, Chevrolet, Buick і Pontiac General Motors. Тепер Ви можете замовити вподобаний продукт, неабияк поторгувавшись, не виходячи з власної квартири. Що звичайно ж, величезний плюс для автолюбителів. Відомий американський автоконцерн концерн General Motors (GM) підписав договір з інтернет-аукціоном eBay з продажу вироблених ними автомобілів. За договором, інтернет-аукціон буде отримувати певну комісію від продажів автомобілів. Точний відсоток, поки невідомий. Але, як відзначили, представники автоконцерну переговори пройшли безболісно і за короткий термін - вони зуміли домовитися про всі аспекти продажів.

Опубліковано: 25/02/12 @ 09:05
Розділ Різне Читати далі...

Поради щодо продажу старого телевізора

Не є секретом те, що всі потенційні покупці приходять на інтернет аукціони і дошки оголошень для того щоб знайти дешевшу альтернативу бажаним товарам. Купуючи той чи інший товар, вони в першу чергу оплачують товар, навіть не знаючи, що саме вони купують. Адже немає ніяких гарантій що, те, що буде куплено виявиться саме тим, що було в описі товару. І так вже виходить, що чимала частина покупців купують «кота в мішку». Немає ніякого кодексу честі в інтернеті, кожен намагається придбати за дешево, а продати дорожче. Гортаючи інтернет ресурси, часом натрапляєш на безкоштовні оголошення про продажу вживаної техніки, будь то телевізор або пральна машина, за яку просять зовсім неадекватну ціну. Хто буде платити за старий телевізор більше, ніж за новий? Думаю, навряд чи таку людину при здоровому розумі взагалі можливо знайти. Техніка застаріває дуже швидко і в магазинах такий же товар розходиться зі знижками набагато дешевше, ніж просять за неї онлайн комерсанти.

Опубліковано: 25/02/12 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

E - commerce : на що слід акцентувати увагу інтернет -підприємцям

Нестабільна економічна ситуація в світі наштовхує підприємців шукати нові джерела доходу. І в цьому зв'язку, інтернет-бізнес стає найцікавішою нішею для новаторів і просто тих, хто хоче залишитися на плаву в світі бізнесу. Адже бізнес в інтернеті не вимагає серйозних капіталовкладень і це відкриває перед нами нові горизонти. Великий бізнесмен, новатор - Вільям Гейтс зазначив, у своїй книзі, що в недалекому майбутньому в світі залишаться тільки два види підприємців: ті, хто веде бізнес в інтернеті, і ті, у кого немає бізнесу взагалі. До речі дуже прибутковий вид діяльності це продавати швейцарський годинник . Аналітичні дослідження явно демонструють нам, що онлайн-бізнес розвивається стрімкими темпами, зростання активних онлайн-покупців зростає ще швидше, а показники цін на продукти щорічно стають все вище і вище. Молоді бізнесмени надихаються тими можливостями, що пропонує їм інтернет і вони з ентузіазмом приймаються за створення нових сервісів, онлайн-магазинів.

Опубліковано: 25/02/12 @ 08:43
Розділ Різне Читати далі...

Покажіть товар обличчям!

Яким би красномовним ви не були, як би вміло ви не зверталися зі своїми " пальцями " намагаючись на них показати і пояснити своїм читачам і відвідувачам сайту, який у вас суперский продукт , ніщо так не зіграє на ефективності рекламної кампанії та подальшому просуванні товару, як його зображення. Пам'ятається в пості про роль картинок в seo я згадував про спостереження вчених - 75 % інформації зчитується очима через візуальні образи . Та ми тепер всі знаємо, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Загалом сьогодні я б хотів поділитися з Вами екшен для фотошоп , за допомогою яких можна зробити різного роду обкладинки для книг , фірмові коробки, cd бокси і т.д.

Опубліковано: 25/02/12 @ 09:08
Розділ Різне Читати далі...

Для тих, у кого інтернет - магазини - клієнти на просування

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Отже, припустимо ви просуваєте небудь інтернет-шоп.
Або, навіть, допустимо ви і є власник інтернет-шопа. Тоді: 1) Ідіть на 2) Укладаєте з ними договір; 3) Встановлюйте їх кнопку на шоп: 4) Інтернет-шоп отримує +35% заявок від покупців; 5) Отриману доп. прибуток можна пустити на просування. Суть в чому? У тому, що це перший в Росії сервіс, який дозволяє покупцям в інтернет-шопах замовляти що-небудь у кредит, не виходячи з дому. І важливо те, що хороший% заявок на кредит в підсумку схвалюється одним з банків, з якими працює Yes-Credit.ru.

Опубліковано: 25/02/12 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

Теми для nokia C7 -00

Короткий технічний опис мобільного телефону Nokia C7 , відгуки користувачів і тести зазначеного пристрою, форум і все все все для телефону Нокіа C7: теми для nokia C7-00 , оригінальні оформлення, цікаві завантажувані ігри, програмне забезпечення, барвисті картинки, відео ролики, змінні мелодії дзвінка. Мобільний телефон Nokia C7 є відмінним продуктивним смартфон, який працює на базі відомої ОС Symbian 3-го покоління. У смартфоні використаний процесор ARM 11 680Mhz, сам він має в розпорядженні широкий AMOLED екраном, що відображає стандартно 16 з невеликим млн. відтінків. Діагональ дисплея становить 3.5 ", що в складі з камерою (фото та відео) на цілих 8 Mpx, робить його справжнім мультимедійним гаджетом для відпочинку і бізнесу. Камера, до речі, здатна знімати фото величезного дозволу (3264х 2440 пікселів).

Опубліковано: 24/02/12 @ 07:15
Розділ Різне Читати далі...

Як худнути швидко

Не звертаючи уваги на той факт, що всім дієтологам притаманне давати поради бажаючих, худнути не поспішаючи, дізнатися як схуднути , є моменти, які виключають таку можливість. Вам потрібен негайний результат: вже і зараз. Вбивати себе нескінченними голодовками, само собою, не рекомендовано, хоча тугіше затягувати ремінь все таки доведеться. Адже ви працюєте на результат, а не збираєтеся щадити себе так, як завжди. 1. Дієта актора або іншими словами, акторська дієта Цей вид оздоровчої дієти використовують, в основному, танцюристи: чоловіки і жінки до того, як почнуть свій виступ; балерини, зокрема. Сама по собі акторська дієта є гранично простий і не обтяжують. Сніданки, обіди та вечері, в день # 1: в період всього цього дня слід вживати томатний сік, а тверду їжу замінити вареним рисом. Сіль і цукор, навіть «для смаку», як кажуть, в даному варіанті не підійде.

Опубліковано: 24/02/12 @ 07:10
Розділ Різне Читати далі...