1 серпня, Київ — Відкрито набір на курс по IP-телефонії Asterisk

IT Education Center оголошує черговий набір на курс по IP-телефонії Asterisk. Оволодій навичками адміністрування сучасної цифрової АТС!
Старт навчання найближчих груп — 01.08.16 Програма курсу: 1. Введення Т 1.1 Знайомство з asterisk. Історія. Термінологія. Гілки версій
Т 1.2 Основні компоненти. VirtualBox. Установка ОС Linux
Д 1.1 Встановити VirtualBox на свій ноут-бук
Т 1.3 Базова установка Asterisk з пакетів, консоль Asterisk
Т 1.4 Базова установка з исходников
П 1.1 Базова установка Asterisk
Т 1.5 Логгирование Asterisk
Т 1.6 Основні команди консолі Asterisk
П 1.2 Робота з консоллю Asterisk, логгирование
Е 1.1 Іспит після 1 розділу 2. Настройка SIP Т 2.1 Створення користувачів телефонії, шаблони користувачів
Т 2.2 Обладнання для IP-телефонії, Voip-шлюз, GSM-шлюз, Sip-клієнт
Т 2.3 Sip Trunks, підключення міських номерів
Д 2.1 Закріпити отримані знання, підготуватися до Практики
П 2.

Опубліковано: 21/07/16 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

30 липня, Київ — Старт курсу «Базовий модуль тестування» в QALight

Привіт, друзі! 30-го липня у QALight стартує курс «Базовий модуль тестування».
Зареєструватися на курс можна заповнивши форму .
Тестування програмного забезпечення — це самий простий і швидкий спосіб увійти в IT, а «Базовий модуль» в QALight допоможе опанувати фах тестувальника навіть тим людям, які не мають освіти або досвіду роботи в IT сфері.
Тривалість курсу: 6 місяців (132 години). У програму «Базового Модуля» входить 6 курсів. Вже після 4-го місяця занять ви зможете починати шукати роботу на позицію Junior QA. Програма «Базового Модуля» • Курс Тестування З навчить вас використовувати сучасні інструменти і методології, що застосовуються в тестуванні продукту в українських і міжнародних компаніях.
• Курс Практичний SQL — дозволяє тестувати програми на більш глибокому рівні. Це не тільки перевірка взаємодії користувача і додатки, але і перевірка логіки і алгоритмів роботи продукту на рівні взаємодії з сховищем інформації.

Опубліковано: 20/07/16 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

Що таке PSoC

Коротко розповім що таке PSoC, оскільки в Україні про продукцію Cypress відомо не багато. Можливо після цієї тими хтось захоче використати ці мікросхеми в своїх розробках. PSoC (Programmable System-on-Chip) — це програмована система на кристалі, тобто електронна схема, яка виконує функції певного пристрою і розміщена в одному корпусі мікросхеми. Розробник має можливість самостійно створювати функціонал який йому потрібний. В даний час існує 4 серії PSoC: PSoC 1, 3, 4, 5PL, більш детально можна ознайомитись на офіційному сайті . У цій статті буде описана серія PSoC 4. На відміну від класичних мікроконтроллерів (AVR, PIC, STM32...) PSoC не має фіксованої периферії (UART, I2C, SPI, DMA....), розробник сам вирішує який функціонал буде мати запрограмований чіп. Іншими словами якщо потрібний тільки UART та ADC, пристрій буде мати тільки ці два блоки.

Опубліковано: 15/07/16 @ 05:23
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати українських розробників — травень-червень 2016

Возраст З 30 травня по 30 червня 2016 року ми проводили черговий анонімний зарплатний опитування, в якому взяли участь більш як 7000 осіб. Вихідні дані в CSV доступні на GitHub . Всі зарплати вказані в доларах США (за курсом міжбанку), чистими (після сплати податків). Для оцінки зарплати у вибірках використовується медіана . Статті з результатами минулих опитувань тут ..b-typo .collapsed{display:block;height:80px;}.is_mobile .b-typo img.collapsed, .is_tablet .b-typo img.collapsed{height:80px!important;margin:0!important;}@media screen and (max-width: 620px){.img-wrap{margin:0 -10px 0 -15px;}.widget-wrap{margin-left:0!important;padding-left:0!important;overflow:visible!important;}.widget-wrap iframe{height:630px!important;margin-left:0!important;}} Портрет учасників опитування 15,1% жінок, 84.9% чоловіків. Частка жінок з кожним роком збільшується:
См. також наше дослідження про гендерні стереотипи в українському ІТ .

Опубліковано: 14/07/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Контроль якості в Open Source: досвід проекту CRIU

CRIU (Checkpoint and Restore In Userspace) — це проект по розробці інструментарію для ОС Linux, який дозволяє зберегти стан процесу або групи процесів у файли на диску і пізніше відновити його, в тому числі після перезавантаження системи або на іншому сервері без розриву вже встановлених мережевих з'єднань. Один з основних сценаріїв використання CRIU — це жива міграція контейнерів між серверами, але їм застосування проекту не обмежується . У 2012 році, коли Ендрю Мортон прийняв першу серію патчів для ядра Linux з метою підтримки C/R (Checkpoint/Restore) у просторі користувача, ідея реалізувати таку функціональність все ще виглядала божевільною. А через чотири роки проект CRIU отримав визнання і все більше викликає інтерес до себе. До цього спроби реалізувати C/R-Linux вже неодноразово робилися (DMTCP, BLCR, OpenVZ, CKPT тощо), але всі вони, на жаль, не увінчалися успіхом. У той час як CRIU став життєздатним проектом.

Опубліковано: 11/07/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

18 липня, Київ — Тренінг «Основи психології для HR-менеджерів»

Старт набору на тренінг: 18 липня 2016 р.
Для кого: HR-фахівці, які бажають підвищити свій професійний рівень, які бажають отримати знання з загальної психології, пізнати себе. ПРОГРАМА КУРСУ Тема 1. Формування знань з загальної психології. Роль психологічних знань в роботі НR.
Вплив розвитку психічних процесів у роботі персоналу.
Особливості професійного сприйняття і уваги.
Дослідження властивостей уваги (стійкість, об'єм, концентрація, розподіл, переключення). Тема 2. Пізнавальні процеси особистості. Види, процеси пам'яті, розвиток пам'яті.
Визначення домінуючого виду пам'яті, обсягу короткострокової пам'яті.
Особливості професійного мислення,
Прийоми розвитку креативності. Тема 3. Індивідуально-психологічні особливості особистості та їх вплив на ефективність діяльності. 3.1. Основи темпераменту. Визначення темпераменту по Айзенку.
3.2. Структура характеру.
3.3. Акцентуації як найбільш яскраво виражені риси характеру. Тема 4.

Опубліковано: 08/07/16 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест #26: Make JEE great again

У випуску: JEE Microprofile; JEE Guardians (або швидше guardian); kotlin як мова для gradle; стан 9-ки і її нові АПІ; HATEOAS; mutation testing. Посилання, на які краще таки натиснути (на думку автора), відзначені знаком (!) Microprofile microprofile.io : JEE для микросервисов. Java EE Microprofile на DZone . Micro Profile in Enterprise Java від Antonio Goncalves. MicroProfile на developer.ibm.com . Ця посилання тут просто тому, що на developer.ibm.com тепер став нормальний дизайн. Java EE Guardians Does Java EE Have a Future? Oracle does not really understand the value of Java EE . Java EE Guardians Unite to Save Java EE . Щось на зразок новин JDK 9 is not (yet) Feature Complete . З'явилася можливість використовувати Kotlin в Gradle-скриптах. Ходять чутки, що ця мова може стати основним для Gradle. Вийшов Kotlin 1.0.3 . Роадмап для версії 1.1 . Дуже цікава рядок в исходниках valhalla-и. Swarmic, the CDI Stack for Java SE and EE .

Опубліковано: 08/07/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

29 липня, Одеса — Конференція WebCamp: DevOps

З 29 по 31 липня запрошуємо всіх в Одесу на 7-ю конференцію WebCamp , яка присвячена технологіям веб-розробки, управління проектами та розвитку бізнесу. Традиційно, захід складається з декількох напрямів. В цьому році це: Front-End , Python , PHP , DevOps , PM , BizDev . 29 липня. WebCamp: DevOps . Провідні DevOps фахівці на практичних прикладах поділяться своїм досвідом побудови процесу розробки за методологією DevOps і особливостями компонентів, які використовуються всередині їх інфраструктур.

Опубліковано: 06/07/16 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

23 — 24 липня, Харків — IT Business Camp — річна зустріч на природі для CEO, Sales і PM-ів IT-компаній з усієї України

Ви СЕО, Sales або PM, і хотіли б 2 дні нічого не вирішувати? Хочете просто взяти і дізнатися фішки успішних колег, знайомитися з партнерами в шльопанцях і хоронитель себе бізнес-ідеями за шашликом? Так приїжджайте на IT Business Camp! У розпалі літа, 23-24 липня, на IT Business Camp зберуться власники, керівники, менеджери українських IT-компаній, щоб в неформальній обстановці обмінятися досвідом розвитку бізнесу по розробці ПО, новими підходами до управління командами і взаємодії з клієнтами. І, звичайно ж, приємно відпочити в колі однодумців! Учасників зустрічі чекають:
— доповіді на актуальні бізнес-теми на основі реальних кейсів;
— обговорення останніх технік пошуку замовлень і продажів;
— відпочинок на свіжому повітрі (басейн, лазертаг, барбекю-вечірка, танці);
— спеціальна розважальна програма для ваших супутників.

Опубліковано: 04/07/16 @ 08:44
Розділ Різне Читати далі...

1 серпня, Київ — Курси C# в CyberBionic Systematics

У навчальному центрі CyberBionic Systematics вже розпочався набір на курси C# , які стартують 1 серпня 2016 року. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися більше про мову програмування С# на безкоштовному пробному уроці. Програма навчання мови С# в CyberBionic Systematics складається з трьох послідовних курсів: C# Starter (9 уроків), C# Essential (18 уроків) і C# Professional (17 уроків), які відповідають різному рівню підготовки слухача. Ви можете почати навчання з зручного Вам рівня. Приєднуйтесь до нас з 1 серпня — вибирайте тільки ті курси, які Вам потрібні або пройдіть курси по всій спеціальності C#/.NET Developer. Курси CyberBionic Systematics відповідають найвищим вимогам IT компаній до розробників. За нашими програмами проводяться тренінги для розробників з Terrasoft, 3Shape, SimCorp, Ciklum, GlobalLogic, Materialise, BMS Consulting та ін. В рейтингу IT шкіл за підсумками 2015 року CyberBionic Systematics посів третє місце.

Опубліковано: 01/07/16 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

1 серпня, Київ — Курси C# в CyberBionic Systematics

У навчальному центрі CyberBionic Systematics вже розпочався набір на курси C# , які стартують 1 серпня 2016 року. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися більше про мову програмування С# на безкоштовному пробному уроці. Програма навчання мови С# в CyberBionic Systematics складається з трьох послідовних курсів: C# Starter (9 уроків), C# Essential (18 уроків) і C# Professional (17 уроків), які відповідають різному рівню підготовки слухача. Ви можете почати навчання з зручного Вам рівня. Приєднуйтесь до нас з 1 серпня — вибирайте тільки ті курси, які Вам потрібні або пройдіть курси по всій спеціальності C#/.NET Developer. Курси CyberBionic Systematics відповідають найвищим вимогам IT компаній до розробників. За нашими програмами проводяться тренінги для розробників з Terrasoft, 3Shape, SimCorp, Ciklum, GlobalLogic, Materialise, BMS Consulting та ін. В рейтингу IT шкіл за підсумками 2015 року CyberBionic Systematics посів третє місце.

Опубліковано: 01/07/16 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

1 серпня, Київ — Курси C# в CyberBionic Systematics

У навчальному центрі CyberBionic Systematics вже розпочався набір на курси C# , які стартують 1 серпня 2016 року. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися більше про мову програмування С# на безкоштовному пробному уроці. Програма навчання мови С# в CyberBionic Systematics складається з трьох послідовних курсів: C# Starter (9 уроків), C# Essential (18 уроків) і C# Professional (17 уроків), які відповідають різному рівню підготовки слухача. Ви можете почати навчання з зручного Вам рівня. Приєднуйтесь до нас з 1 серпня — вибирайте тільки ті курси, які Вам потрібні або пройдіть курси по всій спеціальності C#/.NET Developer. Курси CyberBionic Systematics відповідають найвищим вимогам IT компаній до розробників. За нашими програмами проводяться тренінги для розробників з Terrasoft, 3Shape, SimCorp, Ciklum, GlobalLogic, Materialise, BMS Consulting та ін. В рейтингу IT шкіл за підсумками 2015 року CyberBionic Systematics посів третє місце.

Опубліковано: 01/07/16 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

Коли молодий компанії потрібен HR

via Shutterstock. Говорячи про HR в компанії, кожен уявляє собі щось своє: відділ кадрів старої закалки, милу дівчину в офісі, страшного рекрутера, завалює питаннями. А література за громіздкими визначеннями не дає розуміння, що ж насправді криється за поняттям «служба керування персоналом» і як це можна використовувати простому смертному. Всі ці «розробки стандартів роботи персоналу» і «ассессмент-центрів» навівають тугу і заплутують, а насправді потрібні далеко не всім. Потенційні проблеми На ранніх стадіях розвитку компанії HR-функції виконують самі засновники. Вони краще за будь-кого знають, кого наймати, в якому напрямку розвиватися для досягнення цілей. А співробітників настільки мало, що всім можна приділити увагу. Все — як на долоні, і часто співробітники та засновники дружать сім'ями. Складнощі починаються тоді, коли компанія росте швидко, і у засновників і менеджерів не вистачає часу на те, щоб приділити увагу і розібратися у всіх деталей процесу.

Опубліковано: 30/06/16 @ 06:52
Розділ Різне Читати далі...

Як вигравати хакатони: 5 правил з особистого досвіду

Модне слово «хакатон» народилося в 1999 році від поєднання слів: «хак» і «марафон», що буквально можна перекласти як «забіг хакерів». Ну а по суті — це змагання-тусовка програмістів, які в стислі терміни створити прототип своєї ідеї. Зазвичай хакатони проводяться з якоїсь певної тематики (виходячи з того, що саме цікаво організатору-замовнику івенту), щоб позначити область винаходів для учасників. Так сталося, що свій перший хакатон, що проводився в 2011 році в Ciklum, я виграв. За 2 дні роботи ми з командою з 5-ти чоловік створили додаток «RoadQuality» — аналізатор якості дорожнього покриття. А всього я брав участь у 15-ти хакатонах і в 5-ти з них займав зі своєю командою перше місце. Аналізуючи всі історії успіхів і поразок, я зрозумів, що дотримання простих правил приводить до перемоги. Цими правилами і хочу поділитися з вами. 1) ретельно Підготуйтеся Підготовка до хакатону починається з того моменту, коли ви дізнаєтеся про це нього.

Опубліковано: 29/06/16 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

18 липня, Київ — Курси SQL в CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics запрошує всіх бажаючих на безкоштовне пробне заняття за курсом SQL для початківців (основи SQL), який відбудеться 18 липня! Курси SQL від CyberBionic Systematics — це сильна теоретична база та практична робота по створенню бази даних інтернет-магазину з визначенням необхідної структури БД і її функціоналу (тригери, представлення, процедури, функції). Особлива увага в курсі приділяється написанню вибірок. Повна програма навчання основам SQL в CyberBionic Systematics складається з двох послідовних курсів: SQL для початківців (9 занять по 2 години) SQL практикум (5 занять по 2 години) В залежності від Вашої підготовки і потреб Ви можете пройти один або два курси. Перший курс дасть Вам сильну теоретичну підготовку, а другий побудований на рішенні практичних задач з використанням SQL. На курсі SQL для початківців Ви отримаєте знання з таких тем: Введення в SQL. Основні поняття баз даних.

Опубліковано: 24/06/16 @ 05:37
Розділ Різне Читати далі...

Віддалена робота: огляд можливостей в українських IT-компаніях

За даними«Портрета ІТ-спеціаліста» , 7% співробітників українських ІТ-компаній працюють віддалено. Найбільше «удаленщиков» виявилося серед верстальників — з дому трудиться кожен 5-й. Серед розробників — кожен 10-й. Якщо говорити про ринок праці, кількість remote вакансій з кожним роком збільшується : Зростання кількості remote вакансій, опублікованих на DOU за останні 3 роки Ми вирішили провести дослідження і дізнатися, в яких компаніях і на яких умовах фахівці мають можливість працювати поза офісом. У підсумку була зібрана інформація по 21 роботодавцю.

Опубліковано: 23/06/16 @ 06:54
Розділ Різне Читати далі...

Розмова з Андрієм Хаврюченко, CEO 42 Coffee Cups

262-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». В подкасті йдеться про розподіленої роботі, аутсорсингу та підприємництво. У програмі: Про во'ЦЕ і Перша робота Освіта для підприємців 42 Coffee Cups Організація без офісу Відбір програмістів Підприємницьке шило Про зброю Книги у випуску: Атлант розправив плечі — Айн Ренд «План Б» для українців — Володимир Золотарьов
Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний при підтримці IT-компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм» від ідеї до реалізації — інтелектуальна власність Михайла Марченка і Ольги Давидової. Всі питання, що стосуються подкасту, надсилайте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 21/06/16 @ 12:09
Розділ Різне Читати далі...

27 червня, Київ — Відкрито набір на курс по IP-телефонії Asterisk

IT Education Center оголошує черговий набір на курс по IP-телефонії Asterisk. Оволодій навичками адміністрування сучасної цифрової АТС! Старт навчання найближчих груп — 27.06.16
Програма курсу: Формат навчання: Комплекс теоретичних, практичних занять, домашніх робіт та іспитів. Теоретичні заняття проходять у вигляді вэбинаров 2 рази в тиждень по буднях дистанційно по вечорах. Початок занять — після 19 годин. Навіть якщо не вийшло прослухати в момент трансляції, є записи, які можна прослухати пізніше, задати питання на форумі. Практика проходить по вихідним, щоб можна було виділити достатньо часу для відпрацювання комплексних завдань.
Практичні заняття для Києва й Житомира доступні в очній формі — в класі з інструктором. Необхідно наявність свого ноутбука. Для решти регіонів дистанційне навчання повністю. Групи вибираються невеликими, від 5 до 7 людей, щоб усім було достатньо уваги. Що вас очікує на практиках? 1.

Опубліковано: 16/06/16 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Керівнику — практичні поради з 500-річною витримкою. Частина 2: управління персоналом

[Про автора: Оксана Орос — СЕО консалтинг - і рекрутинг-агенства ITHS , дипломований психолог, з 2008 року працює в сфері HR. Захоплюється темами інновацій, лідерства, менеджменту та управління] Продовжуємо тему історичних лайфхаков для лідерів і керівників з книги «Государ» Ніколо Макіавеллі. У минулій статті ми обговорювали тему влади, а сьогодні мова піде про персонал та управління ним. Ефективне управління колективом — головна задача будь-якого керівника. Якщо ви ще тільки починаєте кар'єру менеджера, намагайтеся бути хоча б теоретично підкованим: читайте більше, ходіть на відкриті заходи, конференції, тренінги, семінари, поки напрацьовуєте досвід. У даній статті ви зможете закріпити отримані раніше знання. Можливо, що вона стане для вас вдалим нагадуванням про те, що раніше зналось, але забулося.

Опубліковано: 15/06/16 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

Говнодень...

01 Думаю, і в тебе таке було, коли день стає хуевым ще до того, як ти встигаєш підвестися з ліжка. Наприклад, прокинувся на годину раніше від того, що сусід вирішив просвердлити пару десятків дірок в стіні. Плінтус він в 6 ранку вирішив укласти, блеать! Або дзвонить у двері і пропонує зіграти... в шашки! Йопт. В шашки, Карл! На сто грам. І перегаром від нього таранить. І все, бля... День пішов по пизде. Куди не перни — скрізь косяки, обломи, проблеми. От у мене сьогодні такий день. Не заладився із самого початку. Я досі не знаю як зробити так, щоб переламати день на позитивне русло. Негативні думки згущуються як чорна хмара в голові, поки не вибухне громом і блискавкою, а потім і сльозами відчаю. До сліз, звичайно не дійшло, але блискавки я вже встиг покидати. Зазвичай вони обрушуються на найближчих наших людях. А іноді на зовсім сторонньої людини. Ні ті, ні інші цього не заслужили. Але дуже важко, часом буває тримати себе в руках.

Опубліковано: 14/06/16 @ 03:37
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151