Соціальні мережі як спосіб спілкування

Соціальні мережі як спосіб спілкування Соціальні мережі як спосіб спілкування Серед численних можливостей, які дарує сьогодні інтернет мільйонам користувачів, мабуть, соціальні мережі є найбільш популярним явищем, що допомагає налагодити безліч контактів за інтересами і знайти однодумців по всьому світу. Крім усього іншого, в пошукових системах досить легко можна відшукати всю необхідну інформацію на будь-яку тему. Наприклад, варто набрати в пошуковику , і тут же буде викладено всі джерела з даної теми, що досить зручно . Таким способом економиться маса часу, купуються даром необхідна інформація, контакти і знання. Як не крути, а користь відчутна, і з цим неможливо не погодитися. Для практичною витрати часу найбільш легкий шлях - інтернет, який володіє безмежними можливостями. Тут можна не лише відшукати потрібну інформацію з конкретного питання, а й безпосередньо вийти на потрібні сайти за посиланнями, що також значно полегшує процес пошуку та придбання шуканого.

Опубліковано: 27/06/12 @ 07:08
Розділ Різне Читати далі...

Пошукові форми

Поісковие форми Пошукові форми Шукати в Інтернеті інформацію - це як шукати інформацію в енциклопедії по змісту. Без змісту у вас не буде можливості почати читати книгу з певного моменту. Для сайтів, які містять в собі величезні кількості інформації, таких як новинні портали, електронні енциклопедії, Інтернет-довідники та корпоративні сайти, пошукові форми просто необхідні. Пошукова форма повинна розуміти, як треба шукати те, що користувач вказав у запиті. А якщо запит був поставлений некоректно, то скоректувати його на більш адекватний запит і видати необхідну інформацію. Далі необхідно надати вміст запиту в такому вигляді, щоб користувач відразу міг скористатися закладеною в нього інформацією. Приміром, на досить відомому порталі програмного забезпечення download.ru, вже після того, як користувач, нібито, знайшов те, що шукав, щоб дійти до заповітної кнопки «завантажити» потрібно перейти ще на парочку сторінок і витратити багато дорогоцінного часу.

Опубліковано: 27/06/12 @ 07:04
Розділ Різне Читати далі...

Косплей один раз - косплей на все життя

Косплей один раз - косплей на все життя Косплей один раз - косплей на все життя Вашій увазі пропонується Інтернет-магазин, присвячений різним видам косплея. Ви звикли виражати емоції і проявляти свій внутрішній світ зачіскою і стилем одягу? Значить, вам необхідно скористатися послугами Інтернет-магазину http://bestchinashops.ru/ezcosplay/. Тут ви знайдете будь-яку косплей атрибутику і косплей одяг на цікаву для вас тематику. Будь-який стиль, від панку до готики, від стімпанка до лоліток. Обравши шлях косплея, суспільство відразу відзначить вас як неординарну особистість з певною життєвою позицією. Також ви зможете знайти, крім костюмів, унікальні перуки. У вас є невблаганне бажання виділятися з натовпу, тоді вам просто необхідно придбати взуття, перуки і атрибутику на сайті http://bestchinashops.ru/ezcosplay / . Якщо ви надумали брати товари в Інтернет-магазині, уважно ознайомтеся з асортиментом товару. Дуже важливо, щоб ваша покупка відповідала вашому розміру.

Опубліковано: 27/06/12 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

Міносвіти на 30 % збільшило набір на « айтішние » спеціальності у вузах

Міністерство освіти збільшило державне замовлення за напрямами підготовки ІТ-спеціальностей, що фінансуються з бюджету, на 27% - до 13,5 тис. місць. Про це повідомив глава міністерства Дмитро Табачник на селекторній нараді з приводу старту вступної кампанії, повідомляє прес-служба міністерства. © ПедПРЕСА, "Таким чином, в 2012 році збільшено обсяг прийому на бакалавра за кошти держбюджету за напрямами підготовки для ІТ-технологій на 2620 місць, відповідно, з 10,6 тис. до майже 13,5 тис. місць", - сказав міністр. Зокрема, держзамовлення збільшено за такими напрямками: "Інформатика", "Системний аналіз", "Комп'ютерні науки", "Програмна інженерія", "Комп'ютерна інженерія", "Системна інженерія", "Автоматизовані і комп'ютерно-інтегровані технології", "Мікро-та наноелектроніка", "Телекомунікації", "Безпека інформаційних і комунікаційних систем", "Системи технічного захисту інформації", "Управління інформаційною безпекою".

Опубліковано: 26/06/12 @ 07:29
Розділ Різне Читати далі...

Найбільша бот -мережу в Інтернеті була ліквідована управлінням « К» МВС Росії

Найбільша бот-мережу в Інтернеті була ліквідована управлінням« К »МВС Росії Найбільша бот-мережу в Інтернеті була ліквідована управлінням «К» МВС Росії 22 червня, в п'ятницю було викрито 22-річний шахрай. Цього шахрая знайшли співробітники МВС Росії, які займаються боротьбою зі злочинними діяннями в області комп'ютерної інформації. Хакером були списані близько 160 мільйонів рублів з рахунків російських громадян. Цей шахрай, якого всі знають по мережі як «Араш» і «Гермес», запустив вірус на комп'ютери, кількість яких сягає 6000000 по всій Російській Федерації. Здійснив він це з допомогою бот-мережі, яку сам і створив. Ця мережа складалася з декількох комп'ютерів, які були заражені вірусом програм-троянів і віддалено контролювалися зловмисником. Напевно хочете відпочити далеко від інтернету і автомобільних пробок? Тоді вам потрібно відвідати сайт skimarket.ru, де Ви знайдете інформацію про всі гірськолижних курортах. Тільки , які залишать в глибині душі незабутні приємні емоції.

Опубліковано: 26/06/12 @ 04:23
Розділ Різне Читати далі...

Так чому краще використовувати унікальні зображення?

Пару днів назад я опублікував пост про використання унікальних картинок, точніше де ці картинки можна купити. Судячи по Вашому відгуку, тема цікава. Тому ... По-перше, хочу подякувати Вам за коментарі. Дуже приємно отримувати, читати і відповідати на них. Істина, як відомо , народжується в обговореннях. друге, порадувала Ваша реакція. Практично всі згодні з тим, що необхідність використання унікальних картинок існує. І хоча не всі можуть використовувати описаний в тій статті спосіб , зважаючи на його дорожнечу , розуміння існує. Це здорово. Сьогодні я вирішив зробити невелике доповнення до того посту. Основний упор я робив на авторське право, яке не дуже популярно у нас в Росії. Але практично не торкнувся можливе ставлення пошукачів до картинок , як до контенту .
(далі ...

Опубліковано: 25/06/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Так чому краще використовувати унікальні зображення ?

Пару днів тому я опублікував пост про використання унікальних картинок , точніше де ці картинки можна купити . Судячи по Вашому відгуку, тема цікава . Тому ... перше, хочу подякувати Вам за коментарі . Дуже приємно отримувати , читати і відповідати на них . Істина , як відомо , народжується в обговореннях . друге, порадувала Ваша реакція . Практично всі згодні з тим , що необхідність використання унікальних картинок існує . І хоча не всі можуть використовувати описаний в тій статті спосіб , зважаючи на його дорожнечу , розуміння існує . Це здорово . Сьогодні я вирішив зробити невелике доповнення до того посту . Основний упор я робив на авторське право, яке не дуже популярно у нас в Росії . Але практично не торкнулася можливе ставлення пошукачів до картинок , як до контенту .
(далі ...

Опубліковано: 25/06/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Профіт -Шоу XXIII : Микола Павлов про програму DeepDive і Долині

Микола Павлов - менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу аутсорсингової компанії AltexSoft і CEO стартапа Tablish - розповідає про участь в програмі DeepDive в Кремнієвій долині. Deep Dive - це двотижнева освітня програма, покликана допомогти російським і українським технологічним компаніям та представникам російських венчурних фондів розширити свою присутність на світовому технологічному ринку, налагодити партнерські відносини і зв'язки, прискорити розвиток бізнесу і співпраця із зарубіжними партнерами. Програма розроблена компанією RIS Ventures, спільно з венчурним фондом ABRT та Російської венчурних компаній, проводиться за підтримки компанії Microsoft Russia. В рамках програми організовано зустрічі з успішними підприємцями та експертами міжнародного інноваційного бізнесу, гостьові візити в технологічні компанії, що працюють на міжнародному ринку, відвідування тематичних заходів, та налагодження зв'язків.

Опубліковано: 25/06/12 @ 10:10
Розділ Різне Читати далі...

14 липня, Одеса - Hackers & Founders Odessa

Ми раді повідомити, що 14 липня в Одесі пройде всеукраїнська тусовка Hackers & Founders . Наша мета - допомагати створювати нові продукти, і формувати українську екосистему стартапів. Ми знайомимо людей , даємо можливість поспілкуватися з менторами , однодумцями , інвесторами, інкубаторами та отримати всіляку допомогу в створенні продуктів . Формат заходу побудований на персональних пітчах по одній хвилині ( видаються все - це обов'язково), тому кількість учасників обмежена - 70 осіб . Для того, щоб подати заявку на участь, необхідно приєднається до групі на Facebook . Там можна отримати Промокод для участі. Це не просто. Але воно того варте .

Опубліковано: 23/06/12 @ 07:19
Розділ Різне Читати далі...

Цікаві можливості соціальних мереж

Цікаві можливості соціальних мереж Цікаві можливості соціальних мереж В даний час важко знайти представника сучасної молоді, який не був би зареєстрований ні в одній соціальній мережі. Найчастіше можна зустріти людину, що має аккаунти відразу в кількох соціальних мережах. Для чого ж потрібна власна сторінка в соціальних мережах? Спочатку соціальні мережі, такі як Вконтакте та Одноклассники були придумані для безпосереднього спілкування через Інтернет та обміну різного роду інформацією, включаючи фотографії та відеозаписи. Однак з розвитком соціальних мереж. Їх призначення дещо змінилося. Соціальні мережі стали хорошим майданчиком для підприємців, що мають свої власні сайти. В цьому випадку, соціальні мережі служать інструментом реклами подібних сайтів, а відповідно і компаній. Найчастіше реклама обмежується певними рамками, її спрямованість повинна відповідати інтересам цільової аудиторії.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:25
Розділ Різне Читати далі...

Пошук з моментальним результатом

Пошук з моментальним результатом Пошук з моментальним результатом Відома Пошукова система Яндекс, з недавнього часу працює не тільки на комп'ютерах, оновила додаток, призначений спеціально для мобільних пристроїв на системі Android. Основним нововведенням, доданим до додатка, є можливість отримати відповідь на питання моментально. Часто потрібно саме точну відповідь, який буває дуже складно відшукати на безлічі виданих пошуковою системою сторінок, саме цю проблему і покликана вирішити оновлене додаток. Відповідь на запит буде дано ще до натискання кнопки "Знайти". До нових функцій пошукової системи Яндекс доданий також і моментальний пошук потрібної картинки, інформації про погоду або прилеглих кафе та магазинах. Додавання саме цих функцій обумовлено тим, що за статистикою саме дані запити є досить популярними серед власників мобільних пристроїв. Крім того, крім пошуку в Інтернеті додаток зможе знайти інформацію, що знаходиться на смартфоні.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

сайт QNET

Сайт QNET Сайт QNET Сайт qnet несе в собі місію надання бажаючим розвинути свій власний бізнес можливість підприємницької діяльності. Компанія пропонує навчання та засоби для розвитку нового бізнесу, а так само взаємодія. Метою цієї компанії є досягнення світового лідерства з прямих продажів в умовах суворого і безпосереднього збереження етичності маркетингу і оновленнями в методах роботи. Також компанія гарантує дотримання найвищих стандартів проф діяльності в компанії і в міжнародній мережі дистриб'юторів. У століття ІТ-технологій набагато спростилася система роботи подібних компаній. Використовуючи можливості інтернету, клієнти компанії мають можливість розвинути складну інтерактивну систему і управляти своїм бізнесом з будь-якої точки світу і в будь-який зручний для нього час.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:18
Розділ Різне Читати далі...

Каширський цегельний завод

Каширський цегельний завод Каширський цегельний завод пропонує продукцію вищої якості за всіма параметрами. Цегла виробництва ККЗ володіє всіма необхідними характеристиками "правильного" цегли: міцність, вологостійкість, теплопровідність і стійкість до холоду. Для цеглин ККЗ використовується найкраща сировина власного видобутку. Саме тому ККЗ в змозі гарантувати якість сировини, завдяки можливості контролювати весь процес виробництва від початку до кінця. Варто відзначити, що саме завдяки своєму сировини, собівартість продукту виходить значно менше, і тому доступнішим для покупця. ККЗ проводиться абсолютно по всіх регіонах Росії та іноземним споживачам. Продукція ККЗ має відповідні сертифікати якості, а також продукція отримала визнання на багатьох будівельних виставках, що підтвердять грамоти та подяки, отримані заводом на цих виставках. При виробництві завод використовує передові технології компанії AGEMAC, яка є одним зі світових лідерів виробництва будівельного устаткування.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:17
Розділ Різне Читати далі...

Транспортна компанія " Союз"

Транспортна компанія "Союз" Транспортний партнер підприємства - це чверть його успіху. Надійний транспортний партнер - це половина успіху. Вибирайте надійних партнерів, таких як ТЛК "Союз" (). Транспортно-логістична компанія "Союз" давно і впевнено зайняла місце одного з провідних транспортних компаній Росії, яка здійснює вантажоперевезення абсолютно будь-яких товарів з країн Євросоюзу, Китаю, Казахстану. Всі операції при перевезенні Вашого вантажу, включаючи оформлення товару на митниці, ця компанія бере на себе. "Союз" гарантує: - своєчасну доставку вантажу в будь-яку місцевість, в будь-який зручний для вас час; - стовідсоткову збереження вашого товару і його зовнішнього вигляду; - досвідченість наших водіїв та експедиторів; - надійний супровід товару; - чіткі і зрозумілі договору.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:15
Розділ Різне Читати далі...

Сайт та інтернет - магазин безкоштовно

Сайт і інтернет-магазин безкоштовно Сайт та інтернет-магазин безкоштовно У сучасному світі будь-яка компанія має або прагнути до створення власного сайту, тому що з розвитком інтернет-послуг люди стали користуватися ними набагато активніше. Товари, послуги, інформацію клієнти компаній можуть черпати прямо з інтернет-ресурсів. Звичайно ж, для розкрутки свого сайту компанія повинна вкласти чималі кошти, але не кожна бізнес-організації, особливо якщо говорити про молодих і початківців, може собі це дозволити швидко і якісно. Тому, для таких організацій, а також для приватних осіб, деякі інтернет-провайдери пропонують свої послуги створення сайту безкоштовно. Сайт потрібен обов'язково для тих, кому потрібна своя інтернет-реклама, тому існує послуга сайт безкоштовно, інтернет-магазин безкоштовно для того, щоб розміщувати там свою рекламу.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:04
Розділ Різне Читати далі...

12 липня, Київ - Безкоштовний workshop : «Розробка продукту, коли у вас вже є понад 1 млн. відвідувачів»

Кількість учасників: до 30 осіб. 12 липня компанія «УАПР» проведе захід для програмістів і продакт-менеджерів. Ми пропонуємо зібратися у неформальній обстановці, обмінятись досвідом розробки та впровадження продуктів, попрацювати в своє задоволення над нестандартними завданнями. Формат заходу - бізнес-гра:
• розглянути список ідей, до якого увійдуть запропоновані ідеї організаторами та учасниками workshop;
• вибрати вподобані ідеї;
• розділитися на команди;
• визначити який функціонал є основним, а який допоміжним;
• визначити, що увійде в MVP;
• спланувати етапи розвитку основних і допоміжних фичей; • після чого представити продукт іншим командам. Мета, яку ми переслідуємо - це навчитися краще планувати розробку продукту від ідеї до реалізації. На ринку існує багато компаній, які проводять розробку в аутсорсингу.

Опубліковано: 22/06/12 @ 02:49
Розділ Різне Читати далі...

27 червня, Одеса - Speakers Corner в ??Одесі: Data extraction from Hadoop using Java

Одеський офіс Сіклум не перестає радувати цікавими заходами, класними доповідачами і атмосферою дружелюбності. Цього разу мова піде про Hadoop - запрошуються до участі всі технічні фахівці, зацікавлені в тематиці. Тема дискусії: Data extraction from Hadoop using Java. Увага! Доповідь і дискусія будуть проводитися англійською мовою без перекладу! Про доповідачів: Justin Langseth, Президент і CEO компанії Augaroo Inc і Michael Codini, технічний директор MicroStrategy

MicroStrategy : MicroStrategy is a leading provider of enterprise software platforms for business intelligence (BI), mobile intelligence, and social intelligence applications. MicroStrategy's BI platform enables leading organizations worldwide to analyze the vast amounts of data stored across their enterprises to make better business decisions. Companies choose MicroStrategy BI for its ease-of-use, sophisticated analytics, and superior data and user scalability.

Опубліковано: 22/06/12 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

1 вересня, Київ - IT Jam 2012 - платформа для нетворкінгу та розвитку IT cообществ

Запрошуємо всіх причетних до IT індустрії на IT Jam 2012, який цього разу пройде в Києві, і як завжди стане наймасовішим подією в сфері інформаційних технологій на території Україні. Цього року вас чекає свіже формат, більше 2000 учасників, виступи зарубіжних доповідачів, нові цікаві контакти і теми для обговорень, а також традиційне афтепаті з музикою і танцями. Захід відбудеться 1 вересня в місці проведення ЄВРО 2012 НСК «Олімпійський». В цьому році ми вирішили відійти від добре відомого формату бар-кемп і зробити акцент на нетворкінг-активностях і подальшому розвитку IT спільнот, в повній мірі реалізувавши слоган IT Jam «Meet and Mix!» На заході будуть організовані Community spots (. NET, Java, PHP, Python, Ruby, Mobile, QA, PM/Agile, Hackaton, Podcasts, Sport/Fun in IT etc.) для неформального спілкування, знайомств, дискусій, обміну досвідом і знаннями.

Опубліковано: 22/06/12 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

Як отримати унікальні картинки

Скажіть копіпаст немає! Купуйте унікальні зображення. Необхідність розбавлення сухого тексту зображеннями ні в кого сумнівів не викликає. Ми знаємо, що картинки це не просто прикраса або заповнення простору. Вони використовуються для залучення уваги до важливої ??інформації, сторінки з великою кількістю тексту читаються набагато легше, якщо він містять картинки, а також не забуваємо про вплив картинок на SEO сайту. Про це ми говорили ... десь з рік тому. Так, про це ми всі прекрасно знаємо. Але коли справа доходить до публікації поста, то багато впадають в ступор при пошуку підходящої картинки. До такого висновку я приходжу всякий раз, коли отримую особисті повідомлення в соціальних мережах та листи на email з питанням про картинках в моїх постах, а саме про перші картинках, які в загальному-то і ставлення до посту не мають, але досить гармонійно вписуються. Колись я знаходив картинки в google. Благо в пошуку google по картинках є всі необхідні настройки, які дозволяють знайти потрібний досить швидко.

Опубліковано: 22/06/12 @ 04:17
Розділ Різне Читати далі...

Янукович ветував закони про підтримку ІТ

Президент Україні Віктор Янукович повернув на доопрацювання проекти законів "Про держпідтримку розвитку індустрії програмного забезпечення" і відповідно зміни в Нагологовий кодекс. Група розробників проекту планує звернутися до Президента з проханням переглянути своє рішення. Як свідчить таблиця проходження закону 21 червня проекти повернули до комітетів для доопрацювання. "прийнятий 24 травня закон не може бути підписаний", - вважає Янукович. "Чиновники апарату президента ввели його в оману. Президента просто підставили ", - розповів ДОУ глава Ради з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій Ігор Лисицький. На думку президента, введення спеціального податкового режиму для ІТ суперечить конституції, а також завдасть збитків Пенсійному фонду в сумі 6 млрд грн.

Опубліковано: 21/06/12 @ 05:06
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175