Що потрібно знати про контентному наповненні сайту

Що потрібно знати про контентному наповненні сайту Ні для кого не є секретом той факт, що від контенту сайту безпосередньо залежить успішність його просування і розкручування. Його кількість і якість визначає, чи багато буде залучено на даний ресурс відвідувачів, потенційних клієнтів, покупців і т.д. Ще важливо кількість сторінок. Якщо в реальному світі багатосторінковий журнал скоріше порахують занудним і не вартим уваги, то сайт - інша справа, адже якщо, наприклад, людині потрібен адвокат по сімейним питань , повна інформація та кваліфікована консультація в цій сфері, то людина спочатку вивчить сайт, буде звертати увагу на повноту статей, на обсяг наданої інформації. Навіть якщо сайт не буде розташовувати дуже вже доброю інформацією, відвідувач довше затримається на сайті з багатосторінкової структурою, перебуваючи в пошуку - а раптом щось цінне да попадеться. Інший раз сайт навіть не потрібно буває оптимізувати під пошукові спеціальним чином, і все відбувається ніби само собою.

Опубліковано: 02/10/12 @ 05:24
Розділ Різне Читати далі...

Заробити на Форекс - міф чи реальність ?

Заробити на Форекс - міф чи реальність? Реклама Форекс стає з кожним днем ??все більш впізнаваною. Чарівні програми, різні курси, ПАММ-рахунки, тренінги, пропоновані на , і багато іншого привертає увагу багатьох людей. В Інтернеті існує безліч відгуків про те, як можна одержувати додатковий дохід на торгівлю валютою. Однак при цьому є і розчарування в проекті. Більшість людей втратило віру в те, що на Форексі взагалі можна щось заробити. Для того щоб прийняти сторону шанувальників або опонентів Форекс потрібно більш детально розібратися в об'єкті спорів, а також з ситуаціями, на підставі яких виникають як позитивні, так і негативні відгуки. Найкраще розповість про роботу на Форекс сайт http://www.alpari.ru/. Для початку потрібно визначитися з поняттям Форекс. Багато противників Форекса навіть не мають уявлення, що воно означає. Форекс - це міжбанківський валютний ринок міжнародного значення.

Опубліковано: 02/10/12 @ 05:23
Розділ Різне Читати далі...

Тепер Вам більше не доведеться переживати за роботу Вашого Інтернет - ресурсу !

Тепер Вам більше не доведеться переживати за роботу Вашого Інтернет-ресурсу! Інтернет не належить до загальних джерелами, на яких щось можна розмістити. Будь-які файли і всі без винятку сайти, доступні в Інтернет розташовуються на фізичних серверах. У разі якщо ваш сервер раптово зламався, а на ремонт потрібно час, протягом якого Ваш сайт буде недоступним для користувачів мережі. Що робити, якщо Ви не можете допустити, щоб сайт простоював і не працював? Вихід є - взяти в оренду сервер, який забезпечить за невисокі ціни, надійність і стабільність Вашому Інтернет-ресурсу. необхідно звернутися в компанію http://firstdedic.ru, яка безпосередньо займається здачею в оренду виділених серверів. Для оренди сервера Вам просто потрібно зв'язатися з компанією по телефону або за допомогою Інтернету.

Опубліковано: 02/10/12 @ 05:21
Розділ Різне Читати далі...

Де створюються сайти

Де створюються сайти Всі ми звикли, заходячи в Інтернет, бачити перед собою той чи інший сайт з розміщеною на ньому інформацією. Сайти, як правило, знаходять за допомогою пошукових систем або пишуть адреси вручну. Але для чого ж створюються сайти, що містять в собі безліч розділів? Безумовно, первісною метою створення сайтів було донести інформацію до користувача. Потім з розвитком Інтернету з'явилася можливість інтегрувати сайти зі сторонніми ресурсами або створювати багатосторінкові каталоги для інтернет-магазинів. На даний момент, для того, щоб створити простенький сайт, розрахований на декілька сторінок, оновлюваних вручну, потрібно знати основи мови HTML. Якщо ж завдання полягає в тому, щоб створити сайт, який буде не тільки багатосторінковим, але і інтегрованим з іншими системами, а також буде мати унікальний дизайн, то краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Опубліковано: 02/10/12 @ 05:20
Розділ Різне Читати далі...

74-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Наталією Охремчук , Java девелопером

У подкасті мова піде про Java , кар'єру і життєві пріоритети . У програмі : Про во'IT'і Вивчення Java Шовінізм в IT Інші платформи Йога IDE Чи не ви'IT'і Книги у випуску : Хата Йога прадіпіка з коментарями Йога - сутра Патанджалі . Коментарі
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 02/10/12 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

Чому створення сайтів стало актуальним у наш час ?

Чому створення сайтів стало актуальним у наш час? У наш час люди все частіше задаються питанням про призначення сайтів? Відповідь на нього знаходиться на самій поверхні всесвітньої павутини Інтернет та сучасного бізнесу. Сайт необхідний для того, щоб власник сайту зміг донести інформацію про своє існування до користувачів Інтернету, а також допомагають йому реалізувати товари або послуги. У просторі Інтернету існує безліч розроблювачів, що пропонують послуги зі створення, розвитку та розкрутки сайтів. У тому випадку, якщо Ви не маєте уявлення про те, що таке сайт і яким чином його створити, то спочатку потрібно знайти відповідних розробників. До кого звернутися, якщо вперше знаходишся на шляху до створення і розвитку власного бізнесу в Інтернеті? Відповідь буден однозначний , сайт http://spartaweb.ru . Фахівці sparta web створюють сайти-візитки, бізнес - сайти та Інтернет - магазини.

Опубліковано: 01/10/12 @ 07:22
Розділ Різне Читати далі...

Креш - тест : бачення ефективного процесу розробки

Олександр запитує: - Моє бачення ефективного процесу розробки. Чи має право на життя? Що поліпшити-додати-забрати? Коли я бачу таку діаграму, я намагаюся сприймати її приблизно так: Effective SW Development - це ні що інше, як сукупність Specifications, Development, Time tracking ... Які, в свою чергу, поділяються на наступні компоненти ... Якщо подивитися в самі нижні рівні, можна побачити, що, мабуть, не варто розглядати діаграму як декомпозицію: Version Control: History of all changes Team work Makes work easy Тобто, зв'язок в діаграмі не дуже-то схожа на «складається з/є частиною», більше на «якось пов'язано з». Але тоді виходить, що відсутність лінії повинно говорити про відсутність зв'язку, що теж явно невірне припущення: як же можуть виявитися незв'язаних User interface or APIі Usability testing, або, скажімо, Test Driven Developmentі Meet the specifications. Тоді це більше схоже на хмару тегів. Або «нотатки на полях» про які треба б не забути сказати на презентації.

Опубліковано: 01/10/12 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

1 - 26 жовтня - Стартувала реєстрація на UA Web Challenge ІІІ

1 жовтня стартувала реєстрація на третій всеукраїнський чемпіонат з веб-розробки Ukrainian Web Challenge . Сотні айтішників з усієї країни візьмуть участь у змаганні. Номінації: frontend developer, backend developer, архітектор систем, тестер, web-дизайнер, краща команда. Зареєструйся прямо зараз. Основні дати: 1 - 26 жовтня Он-лайн реєстрація на сайті проекту uwc.org.ua 27 жовтня - 4 листопада він-лайн змагання між загерістрірованнимі учасниками 12 - 14 листопада Оголошення результатів відбіркового туру 24 - 25 листопада Фінал Генеральний партнер чемпіонату: VostokVentures . Партнери чемпіонату: Ciklum , WebMoney , IT Launchpad , Lezgro , DataArt . Призи надають: Nokia , CyberBionic Systematics , ImageCms , .

Опубліковано: 30/09/12 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

Схуднути не виходячи з дому тепер просто .

Схуднути не виходячи з дому тепер просто. Багато людей незадоволені своєю фігурою і мріють схуднути. Але у них немає часу займатися фітнесом в спортзалі, а чаї для схуднення не завжди допомагають. Але з недавніх пір в інтернеті з'явилися програми для схуднення і одна з них - Дієтолог Онлайн . Цей метод спеціально створений для зайнятих людей. Більше не треба буде їздити кудись далеко, а можна буде худнути там, де зручно. Програма називається «Легкий Крок» і в основі її лежать кращі міжнародні методики і побудована вона за загальноприйнятими міжнародними стандартами. Вона сприяє зниженню ваги і допомагає освоїти принципи правильно харчування. У розробці цієї програми брала участь Лікар-дієтолог Катерина Бєлова, грунтуючись на кращих міжнародних методах. В якості основи була взята американська «Піраміда харчування", що відмінно зарекомендувала себе не тільки в Америці, але і в Японії, Великобританії, Мексиці, Італії.

Опубліковано: 30/09/12 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Apple виплатить $ 86 тисяч Китайському видавничому дому за порушення Закону про захист авторських прав .

Apple виплатить $ 86 тисяч Китайському видавничому дому за порушення Закону про захист авторських прав. Питання про захист авторських прав в Інтернеті - це одне з питань, які викликають багато суперечок останнім часом. У суди різних країн надходять заяви від авторів, які вважають, що їхні права були порушені неправомірними діями власників самих різних інтернет порталів. Насправді, Інтернет сьогодні є найбільшим джерелом інформації, тут потрібно знайти відомості буквально про все - від інформації про ціни на товари та послуги до відомостей про те, які тренінги Москви можна відвідати в даний час. Але крім того, для багатьох Інтернет - це можливість подивитися улюблені фільми, скачати музику або прочитати цікаві книги. І далеко не завжди інтернет портали узгодять свій контент з авторами, порушуючи, таким чином, прийнятий у всьому світі Закон про захист авторських прав.

Опубліковано: 30/09/12 @ 10:41
Розділ Різне Читати далі...

Італійський керамограніт з російською душею .

Італійський керамограніт з російською душею. Інтернет магазини, що пропонують самі різні будівельні матеріали, здатні до глибини душі вразити різноманіттям представлених в них колекцій - і саме в цьому полягає перевага покупок за допомогою інтернету. Ви можете одночасно в одному місці побачити все розмаїття існуючих матеріалів, уважно розглянути їх, ознайомитися з їхніми характеристиками, і в результаті вибрати самі підходящі, не встаючи з місця. Погодьтеся, що для того щоб побачити всі ці колекції на будівельному ринку вам доведеться витратити чимало часу і немало сил, пройшовши не одну сотню метрів. Одним з видів будівельних матеріалів, що користуються великим попитом у власників нерухомості, останнім часом став керамограніт, а серед безлічі представлених на вітчизняному ринку виробників справжнім лідером встигла стати компанія italon .

Опубліковано: 30/09/12 @ 10:39
Розділ Різне Читати далі...

ДОУ хакатони - Львів . Вибух з минулого

Так сталося, що звіт про львівський ДОУ хакатони трішки затримався, за те з'явився в дуже потрібний момент: саме сьогодні ми завершуємо донецький хакатони . Так що вам буде зручніше порівнювати попередні проекти зі справжніми. Звіт про донецький ДОУ хакатони буде трохи пізніше ;) Львівський хакатони в цей раз спіткало безліч ... удач! У самий останній момент вирішувалися нерозв'язані питання, знаходилися і допомагали добрі люди, все траплялося вчасно, хоча нічого вчасно трапитися не повинно було. Все почалося з того, що мій поїзд спізнився на три з гаком години :) Відповідно, плани погуляти по красивому і вже майже рідного Львову перетворилися на нездійсненну мрію. Вдалося майже вчасно проникнути в офіс GlobalLogic, оглянути п'ятиповерхові хороми, переконатися в підготовленості приймаючої сторони і почати хакатони. Вчасно. Вперше за кілька ... та що вже там! Вперше вчасно почати ДОУ хакатони! Ветерани зрозуміють, про що я ;) Познайомилися. Стартували. Розбрелися. Кодима.

Опубліковано: 30/09/12 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

Вибір інтернет - провайдера

Вибір інтернет-провайдера З кожним роком через величезної конкуренції між інтернет-провайдерами ціни за доступ у світову мережу знижуються. Це рідкісний випадок прогресії, коли якість зв'язку зростає, а вартість падає. Внаслідок широкого вибору компанії, що надають доступ в інтернет, найчастіше нелегко вибрати відповідну. У цьому випадку допомогу можуть надати такі сайти, як - достатньо просто вказати адресу і фахівці підкажуть найбільш відповідного провайдера. Одним з найпопулярніших спосіб підключення для дому є безлімітне швидкісне підключення. При цьому слід враховувати кілька факторів, що впливають на комфортну роботу в мережі. Одним з найважливіших таких чинників є грамотна робота служби технічної підтримки - добре, коли не доводиться по кілька днів чекати відповіді, і техпідтримка доступна цілодобово. Якщо Ви вирішили користуватися послугами невеликого провайдера, приготуйтеся до того, що при зростанні кількості клієнтів, якість зв'язку може значно погіршитися.

Опубліковано: 28/09/12 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

Чому 70% людей роблять покупки в Інтернеті ?

Чому 70% людей роблять покупки в Інтернеті? Ніхто не стане заперечувати про величезному значенні Інтернету в житті сучасної людини. Інтернет вважається одним з життєво важливих стимулів розвитку різних галузей людської діяльності. Починаючи від вузьких спеціалізованих підприємств важкої промисловості і завершуючи такою річчю як диски на авто . Грамотно підібрані якісні диски на авто - це гарант вашої безпеки в умовах дорожнього руху і тривалого терміну експлуатації трансмісії, тому потрібно ретельно підійти до вибору автомобільних дисків. Найкраще попередньо вивчити інформацію про диски на авто на сайті http://mvo.ru/catalog/diski/filter/. Колісні диски - це не тільки невід'ємна частина автомобіля, але і уособлення характеру водія. Для багатьох диски на авто - це один зі способів самовираження. Але крім краси і самовираження, диски на авто мають своє конкретне призначення. Спочатку диски на авто - це свого роду «особа» автомашини.

Опубліковано: 28/09/12 @ 01:32
Розділ Різне Читати далі...

Як досягти успіху і визнання в мережі Інтернет ?

Як досягти успіху і визнання в мережі Інтернет? Інтернет має величезне значення для розвитку бізнесу, надаючи додаткову рекламу компаніям і залучаючи до продукції нових потенційних покупців. Організація та зростання власного бізнесу - справа непроста, супроводжуване постійними ризиками. Для того щоб зробити такий важливий крок, необхідно все спершу ретельно обміркувати, і визначитися з тим, що зможе Ваша продукція і безпосередньо сама компанія зайняти відповідну нішу в тій чи іншій галузі. Потрібно відповісти для себе на питання - чим Ви будете займатися, як найкраще піднести товар чи послугу, які назви дати своєї продукції, щоб вона зацікавила реальних споживачів. Ви можете довгими ночами прокручувати в голові всілякі варіанти відповідей на ці питання. Однак Ваша некомпетентність може підвести не тільки Вас, але і весь бізнес в цілому. Найкраще всі ці назрілі питання доручити фахівцям http://kendiz.ru/.

Опубліковано: 28/09/12 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

Співбесіда - інструмент саморозвитку

© Michael Alvarez-Pereyre/Gvahim Співбесіда як засіб навчання Співбесіда штовхає нас до рефлексії. Невдачі на співбесіді прояснюють. Після інтерв'ю часто доводиться відкривати книги, шукати відповіді, повторювати теорію. Якщо відповідь на запитання невідомий, то можна запитати у екзаменатора. Питання на співбесідах часто повторюються. Таким чином, часто проходячи інтерв'ю, можна напрацювати навик. Співбесіда як спосіб практикувати англійську Закордонні інтерв'ю вимагають спілкування з носієм мови. Співбесіди допомагають практикувати англійську. На місцевому ринку праці, можливо, пощастить поговорити англійською з HR або технічним фахівцем. Співбесіда як інструмент саморозвитку Хороша практика записувати Skype дзвінки під час інтерв'ю для роботи над собою. Співбесіди дозволяють подолати страх інтерв'ювання. Геть нудні іспити! Інтерв'ю це драйв. Співбесіда як спосіб досліджувати ринок Інтерв'ю допомагає вивчити ринок.

Опубліковано: 28/09/12 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

Хто створює ексклюзивні сайти в Росії

Хто створює ексклюзивні сайти в Росії Якщо почитати на різноманітних сайтах коментарі і критику різних фірм, що займаються розробкою Інтернет-рішень і веб-сайтів, то можна виявити, що в Росії є одна компанія, що має абсолютно позитивні відгуки - Мегагруп . Мегагруп - це не одна фірма, а ціла група компаній (що можна судити з назви), які займаються розробками і дизайном веб-сайтів ще з 1997 року. Всього в команді Мегагруп налічується понад 350 співробітників, розміщених у різних регіонах Росії і навіть за її межами. Серед інших компаній саме Мегагруп має відпрацьований технологічний процес для створення сайтів. Кожен етап створення ексклюзивного сайту, - від заповнення заявки і до самої реєстрації сайту в різних пошукових системах і каталогах, розбитий на безліч технологічних етапів, за кожен з яких відповідає окрема група фахівців, які мають великі знання і досвід в даній конкретній області веб-технологій, за яку відповідають.

Опубліковано: 27/09/12 @ 08:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 52

Microsoft проводить у Києві (15-17 жовтня) , Москві та Санкт Петербурзі серію інтерв'ю на SDE/SDET позиції. Див також обговорення на форумі . Компанія Clonefish потрібно Unity3D C # програміст (Web/iOS/Android) і художник-ілюстратор онлайн ігри. Зарплата $ 3000 кожному. Львівській компанії Symphony Solutions потрібен Mathematical Developer . Часті поїздки в Бельгію. Компанія Helios Technologies шукає старшого Ruby on Rails розробника з хорошим знанням MySQL. Зарплата $ 2500-4000. Компанія Scorto , розробник продуктів для аналізу ризиків та автоматизації прийняття рішень в банківському секторі, запрошує до співпраці в Харкові старшого. NET розробника . Компанії IBM Україна потрібно Project Manager для банківських проектів. Стартап motify.me , переможець Garage48 Kiev 2012 , шукає PHP розробника/CTO . Competitive salary + stock option. Стартап з Кремнієвої долини шукає досвідченого PHP/Yii розробника/тімліда в Дніпропетровську. Зарплата 25 000 грн.

Опубліковано: 27/09/12 @ 09:50
Розділ Різне Читати далі...

Можливості Інтернету : прийом платежів без комісії .

Можливості Інтернету: прийом платежів без комісії. Інтернет розвивається настільки стрімко, що незабаром безліч операцій, які нам доводиться проробляти в спеціальних установах, таких як, наприклад, банки, можливо буде здійснювати, зробивши всього кілька кліків. Це дозволить значно заощадити час і спростити саму процедуру оплати будь-яких рахунків. Спочатку все може здатися більш складним, ніж є насправді. Однак в дійсності, зручний користувальницький інтерфейс допоможе в здійсненні необхідних процедур. Для початку потрібно розібратися, яким чином проводиться оплата і звідки в підсумку знімуть гроші? Варіантів тут небагато - потрібно створити електронний гаманець або оплачувати рахунки за допомогою банківської карти. можливий на сайті того банку, який видав вам карту. Крім того, на деяких сайтах існує можливість заповнити необхідні поля для оплати один раз, після чого вони збережуться у вашому особистому кабінеті і повторне введення не буде потрібно.

Опубліковано: 27/09/12 @ 08:28
Розділ Різне Читати далі...

Універсальність мережі Інтернет

Універсальність мережі Інтернет Інтернет - це унікальний винахід, тепер без нього важко і уявити наше життя, настільки щільно він проник у всі її сфери. За допомогою мережі можна знайти відповідь на будь-яке питання, і для цього не потрібно перелопачувати неймовірні гори літератури, хоча на сайтах може і доведеться покопатися, так як не всі можуть , хоча і розташовують цінною інформацією. У наші дні зовсім не обов'язково купувати важку куховарську книгу. Пошукавши по всесвітній павутині по певному запиту, ви знайдете стільки рецептів, і таких різноманітних, що при певній вправності можете перетворитися в вправного кухаря. До того ж, рецепти часто обговорюються користувачами, що спрощує вибір і підгонку рецепту під себе. Корисний інтернет і при самоосвіті в якій завгодно області знань. Можна завантажити довідкову літературу, підручники, різні цікаві видання та книги, які зовсім непросто буває знайти за межами мережі.

Опубліковано: 26/09/12 @ 08:11
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161