Як привернути увагу клієнта в мережі Інтернет

Як привернути увагу клієнта в мережі Інтернет Інтернет став частиною нашого життя, такий же, як радіо і телебачення, автомобілі та метро, ??театри і кіно. Що і говорити, практично всі сучасні городяни більшу частину свого вільного часу проводять перед комп'ютером, а комп'ютер без підключення до Інтернету зараз просто не має сенсу, його навіть не включатимуть. Отже, Інтернет завоював наші уми і вільний час. А це означає, що і маркетинг з рекламою дуже швидко переключилися на новий винахід людства. Вже давно в Інтернеті гуляє багато реклами самої різної форми. Це і банерна реклама, і рекламні статті, і всілякі акції та голосування. Останнім часом стала дуже популярною вірусна реклама ролики , які містять у собі нібито простий репортаж з місця подій, але при цьому в ролику акцентовано увагу на офісі певної компанії, або використовується продукт певної марки. Це новий спосіб реклами продукції.

Опубліковано: 24/04/13 @ 01:48
Розділ Різне Читати далі...

Як зробити сайт популярним і відвідуваним

Як зробити сайт популярним і відвідуваним Майже кожна компанія зараз має сайт в Інтернеті. І кожна компанія хоче, щоб цей сайт приносив постійно нових клієнтів і партнерів, сам по собі був рекламою компанії та її продукції. Але для цього потрібно звертатися в компанії і до фахівців, які займаються такою послугою, як . Якщо ви зможете максимально добре просунути сайт, він буде випадати одним з перших в пошукових запитах, і, таким чином, всі ті, хто шукають щось в мережі Інтернет, будуть автоматично дзвонить вашої компанії і просити певний товар чи послугу. Все, здавалося б, просто. Однак просування займає багато часу і сил. А ті запити, які є самими високочастотними, вже практично зайняті, бронювання компаніями, і прорватися там в число перших, видаються пошуковою системою, практично неможливо. І справа навіть не в грошах, а в технологіях пошуковиків, які не завжди можна переконати просто великою сумою грошей. Взагалі ж, мережа Інтернет дуже рухлива і непередбачувана.

Опубліковано: 24/04/13 @ 01:47
Розділ Різне Читати далі...

Все найкраще для здоров'я і довголіття вашого комп'ютера

Все краще для здоров'я і довголіття вашого комп'ютера Інтернет - універсальний засіб для того, щоб щось дізнатися, щось знайти, з кимось зв'язатися. Ми користуємося ним щодня і навіть не замислюємося про те, що всього якихось десять років тому це було дивиною і ми якимось чином жили без цієї всесвітньої павутини. Отже ... Сьогодні кожен з нас регулярно користується Інтернетом і по роботі, і в особистих цілях. Іноді нам потрібно допомоги фахівців, адже деякий послуги можуть надати тільки ті, хто розбираються в Інтернеті від і до. Наприклад, це такі речі, які розміщені на сайті Погодьтеся, ремонтувати комп'ютер самому. Навіть якщо ви точно знаєте, що за поломка сталася і приблизно знаєте, як її усунути, досить ризиковано. Адже можна просто видалити з комп'ютера частина даних. А про те, що, швидше за все, зіб'ються основні налаштування програм, виходу в Інтернет і багато іншого, не варто й згадувати.

Опубліковано: 24/04/13 @ 01:46
Розділ Різне Читати далі...

Ваша робоча конячка знову в строю

Ваша робоча конячка знову в строю Техніка нерідко ламається і вимагає уваги професіоналів. Не є винятком і комп'ютери і ноутбуки, якими ми постійно користуємося. І це не дивно, адже ми насправді користуємося цими предметами постійно, в будь-який час дня і ночі, постійно сидимо в Інтернеті, щось шукаємо, щось замовляємо, відправляємо листи. Листуємося по асьці і скайпу. При цьому дуже часто нам в голову не приходить, що комп'ютер або ноутбук весь цей час знаходяться в робочому стані, а, значить, за ними потрібно стежити. Ну зізнайтеся, адже практично кожен з нас не оновлює вчасно всі програми, які встановлені на комп'ютері. А особливо небезпечно е то у випадку з антивірусними програмами. Втім, останні просто не встановлені дуже на багатьох комп'ютерах. Просто тому, що забули, вирішили заощадити, часу не вистачило. І всі ці недоліки призводять до того, що комп'ютер починає погано працювати, зависати, працювати дуже повільно.

Опубліковано: 24/04/13 @ 01:45
Розділ Різне Читати далі...

Правильно підібрані параметри - і ваш сайт в ТОП - 10

Правильно підібрані параметри - і ваш сайт в ТОП-10 Розкрутка сайтів ... Таку важливу і корисну на сьогодні послугу сьогодні пропонує безліч компаній. Але завжди краще, щоб розкручуванням сайту займалася місцева компанія, в офіс якої ви зможете приїхати і все пояснити, так би мовити, на пальцях. Наприклад, - послуга дуже затребувана, її пропонують багато компаній. Навіщо ж знаходити в Інтернеті компанію, офіс якої знаходиться в Москві, навіть якщо ви зможете заощадити невелику суму. Завжди зручніше працювати в тому випадку, коли партнер знаходиться поруч, ви можете без зусиль з ним зустрітися і все пояснити, а не писати один одному нескінченно довгі листи. Взагалі, Інтернет дуже рухлива і гнучка структура. Тут немає одних, чітко описаних правил, за якими сайт висувається в десятку. Правила ранжирування сайтів постійно змінюються, вони рухливі і можуть змінюватися буквально раз на місяць.

Опубліковано: 24/04/13 @ 01:44
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати в IT- сфері з точки зору регресійного аналізу

У січневий зарплатному опитуванні DOU взяло участь 4200 чоловік - абсолютний рекорд серед всіх попередніх опитувань. Після невеликої очищення даних (явні промахи в перекладі зарплати в долари, начебто системних адміністраторів з річним стажем із зарплатою в 5000, або просто дивні зарплати у вигляді цифр '1 ', '6' і т. д.) ми все одно отримуємо більше 4 тисяч спостережень - число, більш ніж достатня, для отримання значущих результатів за допомогою регресій. Детальніше про сам метод та результати дослідження читайте нижче. © Images_of_Money Розподіл анкет за посадами в виглядає так: Відхилення від попередніх опитувань мінімальні. Розподіл Software Engineers і QA Engineers за рівнем: Розподіл серед Software Engineers залишилося таким же, у QA спостерігається незначне зменшення кількості Seniori'ов за рахунок збільшення частки Junior'ов. Середній вік 26.

Опубліковано: 24/04/13 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Вадимом Радченко , Business Unit manager'ом SoftServe

102- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Дніпропетровськ , ракети і менторство . У програмі: Робота в SoftServe Про во'IT'і Шлях в менеджмент Менторство Конференції Ростити свою команду Agile CMMI Книги у випуску : Суперфрикономика - Стівен Левітт і Стівен Дабнер Boss : незрівнянний або даремний - Рей Іммельман Manage It ! : Your Guide to Modern , Pragmatic Project Management - Johanna Rothman Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет:
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software.

Опубліковано: 24/04/13 @ 07:09
Розділ Різне Читати далі...

Навіщо потрібна галерея для сайту?

Навіщо потрібна галерея для сайту? Питання про те, як створити свій сайт, задають багато бізнесменів. Але ще більша кількість ділових людей цікавить питання про те, як можна заробити на власному сайті. Адже в інтернеті існує чимало сайтів конкуруючих компаній - що ж треба зробити для того, щоб відвідувачі звернули увагу саме на твій сайт? Сьогодні існує чимало способів зробити свій сайт привабливим - наприклад, можна наповнити сайт цікавими статтями або створити галерею для сайту . Досить подумати, що саме спонукає користувачів інтернету звертати свою увагу на той чи інший сайт. Загалом-то, користувачі інтернету - це цілком звичайні люди, і значить, вони вибирають сайти для перегляду, спираючись не тільки на необхідність, а й на власні почуття. Звичайно, коли мова йде про інтернет, то з усіх органів чуття найбільш активним є зір. Уявіть собі два сайти, на яких просувається одна й та ж група товарів - наприклад, елементи кріплення.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:40
Розділ Різне Читати далі...

Бізнес в інтернеті - закони його успіху .

Бізнес в інтернеті - закони його успіху. Для жителів нашої країни інтернет - це не тільки засіб пошуку інформації, це ще і відмінний спосіб для просування власного бізнесу. Керівники компаній розуміють, наскільки дієвим може бути інтернет, і тому намагаються все більше уваги звертати на розвиток власного сайту. І для споживачів їх продукції це теж дуже зручно - для того, щоб купити, наприклад, автомобіль , сьогодні вже не треба ходити по численних салонах, а достатньо просто зайти на сайт компанії, що займається продажем автомобілів цієї марки, і ознайомитися і з особливостями самого автомобіля, і з умовами його продажу. Взагалі, різні інтернет-магазини користуються великим попитом у жителів різних країн світу. І наша країна, в цьому плані, не є винятком - досить подивитися на статистику, яку надає «Пошта Росії», щоб побачити, наскільки останнім часом зросла кількість пересилань, що відправляються з інтернет-магазинів.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:39
Розділ Різне Читати далі...

Швидкий пошук в інтернеті .

Швидкий пошук в інтернеті. Напевно, кожен користувач інтернету, працюючи з пошуковою системою, не раз стикався з ситуацією, коли результати пошуку не приносили йому задоволення. Чому таке відбувається? Як правило, причина цього криється в самому запиті. Вибираючи фразу для запиту, ми орієнтуємося на найважливіші слова, і далеко не завжди слова ці зустрічаються саме в тому контексті, який нам необхідний. Ось, наприклад, якщо ви хочете знайти в пошуковій системі програму , і введете в рядок запиту саме це поєднання слів, то майже напевно більшість відповідей будуть зовсім не про комп'ютерну програму. Як же зробити так, щоб результати пошуку реально відповідали цілям запиту? Для цього потрібно запам'ятати кілька нескладних правил, завдяки яким можна значно звузити кількість знайдених за запитом сайтів, відкидаючи відразу все зайве. Одним з найбільш популярних в нашій країні пошуковиків є Яндекс.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

Запчастини для автомобілів Кіа Спортейдж

Запчастини для автомобілів Кіа Спортейдж Багато автовласників погодяться, що, часом, знайти потрібну автозапчастин стає завданням з розряду "Місія нездійсненна". Саме з цієї причини, ми цілком можемо зрозуміти реакцію автовласників, які завжди шукають шляхи вибору автозапчастин найбільш прийнятним способом за частиною матеріальних і тимчасових витрат. Не мудруючи лукаво, нам багато в чому зараз, звичайно, допомагає Інтернет, і придбати запчастини на автомобіль, на щастя, можна і не виходячи з дому. Примітний той факт, приміром, що запчастини на Кіа Спортейдж , вельми зручно купувати, попередньо оформивши замовлення на сайті. Не тільки розумна ціна автозапчастин, а й можливість отримати відмінну знижку при покупці вельми радує автовласників. Адже купуючи автомобіль, рідко хто замислюється про те, що рано чи пізно автомобіль буде мати потребу в нових запчастинах.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:37
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет -магазин як крок назустріч до успішного бізнесу

Інтернет-магазин як крок назустріч до успішного бізнесу Всі ми хоч би раз стикалися з Інтернет-магазинами: зараз у всесвітній павутині таких магазинів просто не злічити! Швидше за все, багато хто з нас замислювалися хоча б раз, наприклад, про те, що ж конкретно вони продають, як саме дійшли ідеї продажу того чи іншого товару, а чи потрібно взагалі будь-кому те, що пропонується в Інтернет-магазинах. Наскільки різної може бути тематика продаваних товарів через Інтернет-магазини! А адже таким чином продавати можна все, починаючи з книг та канцелярських виробів, закінчуючи туристичними путівками та електропобутової технікою. І не дивно, що існує величезна безліч прихильників покупок через інтернет-магазини: це зручно і практично. Саме з цієї причини, в рамках розвитку сучасного бізнесу створити інтернет-магазин значить вступити на шлях, дійсно необхідний і націлений на отримання бажаних доходів.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:36
Розділ Різне Читати далі...

Моноблок - що це і як його використовувати?

Моноблок - що це і як його використовувати? Сучасна людина використовує величезну кількість техніки - як на роботі, так і вдома. При цьому дуже цінним стає така якість техніки як компактність - і тому все частіше з'являються оголошення типу «Куплю моноблок ». Що представляє з себе моноблок? У загальному значенні цього поняття, це так званий варіант «кілька в одному» - тобто, в одному корпусі об'єднані декілька пристроїв з різними функціями. Наприклад, відоме всім офісним працівникам МФУ (багатофункціональний пристрій): ксерокс плюс принтер плюс сканер (а іноді ще плюс факс і телефон). Або використовувана ще в Радянські часи радіола, що поєднує в собі функції радіоприймача і електрофони. Також в один час були надзвичайно популярні «відеодвійки» - телевізор і відеомагнітофон в одному корпусі. Але в даний час все частіше під моноблоком увазі варіант комп'ютера: це зазвичай корпус, який поєднує РК-монітор, системний блок та колонки.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Відразливі моменти в організації сайтів

Відразливі моменти в організації сайтів Коли хтось має намір створити сайт, він хоче, щоб сайт вийшов якомога ближче до ідеалу, і тут важливо обходити моменти, які здатні перетворити сайт не просто в неідеальний, а у відверто поганий. Таких моментів існує чимало, і завжди варто враховувати подразники, які роблять сайт непривабливим для користувачів. Як і чому, наприклад, було створено світлодіодне освітлення? Причиною тому послужило недосконалість ламп розжарювання і багато їх недоліків, яких світлодіодне освітлення позбавлене. Тепер можна легко придбати світлодіодні лампи , які яскраво світять і бережуть електроенергію, будь-якої форми та конфігурації у компанії «Софіт-Люкс» в Україні на сайті самої компанії, де представлений відмінний вибір різноманітних світлодіодних ламп . І от для сайтів є свої параметри, які визначають ступінь роздратування користувачів. Перше - це занадто помітна і нав'язлива реклама, особливо не по темі, мелькає і строката.

Опубліковано: 19/04/13 @ 09:10
Розділ Різне Читати далі...

Як створюється сайт

Як створюється сайт Власний сайт ля людини чи організації є свого роду представництвом в мережі Інтернет, і тому багато хто прагне обзавестися сайтом. Процес його створення досить багатогранний і складний. Людині, яка не має з цим справи, цей процес зазвичай здається неймовірно складним або навпаки, таким простим, що і робити нічого, хоча це не так. Сюди входить і проведення маркетингових досліджень, та придбання доменного імені, і розробка дизайну. Обов'язково продумується наповнення сайту і його спрямованість. Дизайн-студія Pavita займається в Енгельсі і Саратові , проводячи 6 головних етапів аж до просування та оптимізації. На сайті самої студії ви ознайомитеся з принципами роботи, побачите портфоліо і дізнаєтеся про ціни на надані студією послуги. Можна самостійно дізнатися про принципи створення сайту, щоб бути в курсі справи. Подивіться сайти такої тематики, на яку буде ваш веб-сайт, продумайте, що ви хотіли б бачити на ньому, а що буде неприпустимо.

Опубліковано: 19/04/13 @ 09:08
Розділ Різне Читати далі...

14 - 16 червня, Одеса - Startup Weekend в Одесі

Startup Weekend - це некомерційна організація, заснована в 2009 році в місті Сіетл (США), мета якої - допомогти молодим підприємцям знайти команду однодумців і створити бізнес всього за 54 години! Як все проходитиме? п'ятницю: знайомство і Пітч учасників (1 хвилина) з метою створення команди. суботу - неділю: активна робота над ідеєю: створення бізнес-моделі, тестування, первісний пошук і вивчення споживачів, робота з менторами, створення прототипу. Вечір неділі: фінальні презентації та фідбек журі (5 хвилин). Чому потрібно взяти участь? 1. Безцінний досвід: немає нічого кращого, ніж вчитися на практиці. Можна прочитати тисячу книжок, але вони можуть так і залишитися тонною знань.
2. Розширити коло спілкування: на Startup Weekend приходять не просто класні люди, а ті, хто хоче зробити свій внесок у сучасне суспільство.
3. Пошук ко-ФАУНДЕР: справжній стартап починається саме з команди.
4. Навчитися чомусь новому, і вийти із зони комфорту.
5.

Опубліковано: 19/04/13 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

17 - 18 травня Одеса - Java Breeze - наймасштабніша Java конференція в південному регіоні

Ви захоплюєтеся Java і зголодніли за конференціям, присвяченим складним технічним питанням в своїй галузі спеціалізації? Ласкаво просимо на Java Breeze! 18 травня компанія Lohika проведе наймасштабнішу Java конференцію в південному регіоні за останні кілька років. Упродовж цілого дня відомі Java гуру і провідні технічні фахівці презентуватимуть доповіді, засновані виключно на їх практичному досвіді. Java Breeze пройде за підтримки одеської Java Group . Всі деталі ви побачите . · На Java Breeze акценти презентацій будуть спрямовані на практичне застосування нових ідей і поглядів на розробку реальних проектів. · Учасники зможуть перейняти досвід у технічних експертів галузі та один у одного, побачити 'real-world case studies', вникнути в практичні приклади коду. · Цікаві співрозмовники, сонячна одеська погода і морський бриз-все це і навіть більше чекає вас на майбутній конференції.

Опубліковано: 19/04/13 @ 02:47
Розділ Різне Читати далі...

25 травня Київ - Майстер -клас " Ініціювання проекту та супутні практики "

Доповідач:
Сергій Поволяшко 17 років в ІТ. Сертифікований Project Management Professional (PMP) , ISO 27001 Expert . Знає якщо не все, то дуже багато про управління IT підрозділами, проектами і процесами. Любить ділитися знаннями: досвідчений тренер з широкою географією діяльності - Харків, Київ, Дніпропетровськ, Львів, Москва, Санкт-Петербург, Мінськ. Звана гість на: Whale Rider 2010, Software People 2011, Stratoplan World. Kharkov edition, QAClub, PMZone, SPB SQA Group, ІТ Інфраструктура 2012, SPM Conf 2012 ... Організував і веде свій освітній проект ІТ Тюнінг . Про що майстер-клас: «Я думаю, що всі погодяться, що будь-які серйозні питання, проблеми краще вирішувати на ранніх стадіях проекту - так дешевше і у фінансовому, і в часовому, і в" нервовому "еквіваленті. Так от, етап ініціювання підходить для цього найкраще - тут більшість речей набагато легше обсуждаеми і змінювані, ніж після підписаного контракту і прийнятих (нав'язаних) правил гри ».

Опубліковано: 18/04/13 @ 01:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 81

На jobs.dou.ua з'явився підрозділ з вакансіями для початківців (RSS ). AR23D Studio шукає в Одесі Android програміста для розробки власних продуктів під пристрої Google Glass і Vuzix. Зарплата від $ 2500. Компанії ZETEK Zenith Technologies потрібен System Architect . Руслан Шевченко у зв'язку з переходом на іншу роботу шукає в StrikeAd Scala-розробника . Сеньора відірвуть з руками, на мідла будуть дивитися. Ілля Хамушкін пропонує пожити в Таллінні і попрацювати в Marinexplore. Контракт на півроку з продовженням. Данило Братченко шукає в цікавий міжнародний стартап. Wоrk.uа шукає в Дніпропетровську веб-дизайнера (зарплата 8000-15000 грн) і помічника веб-дизайнера (5000-8000 грн). Бажаючим пропонується пройти тест . Компанії CyberVision потрібні White hat hackers . Компанія Печатін , яка надає сервіс автоматичної системи управління друкарнею на умовах SaaS, шукає технічного дітектора (CTO) . Arkadium шукає в Сімферополі аналітика з ігор .

Опубліковано: 18/04/13 @ 09:05
Розділ Різне Читати далі...

Про просування сайтів

Про просування сайтів Все, що пов'язано з діяльністю сайту, нерозривно пов'язане з його просуванням - інакше про нього просто ніхто не дізнається. Тому люди шукають організації, які роблять сайти професійно, а також уміло просувають їх різними способами, надаючи клієнтам зручні розцінки. Найкраще, коли клієнт оплачує вже помітний результат - тоді є гарантія, що всі витрати не будуть порожніми. Деякі компанії роблять - на сайті ТОВ «Навігатор» можна знайти досить докладні розцінки на кожен тип сайту, тим більше, у них оплата робиться по результату, що якраз дуже зручно і вигідно, а також дає деякі гарантії. Для найбільшої ефективності розкрутки зазвичай різні способи комбінуються, хоча іноді буває достатньо застосування і одного способу, але це буває досить рідко. Головне, щоб методи, які застосовуються для цього, були як можна більш чистими і «білими», оскільки в іншому випадку сайт дуже швидко забанять в пошуковиках, а це, звичайно, створить проблеми власнику сайту.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178