Чому сайти випадають з індексу ?

Чому сайти випадають з індексу? Попадання ресурсу в топ пошукової видачі і стабільне перебування на верхніх рядках зазвичай говорять про те, що витрати на просування (зазвичай його замовляють у фахівців в такій сфері, як розробка сайтів ) окупилися. Проте трапляється, що після стрімкого зльоту веб-сайт так само стрімко йде з перших сторінок списку видачі, а то й зовсім випадає з індексу. Причин у такій неприємній ситуації може бути кілька. Різке зниження позицій ресурсу в списку видачі дуже часто пояснюється присутністю на сторінках сайту неунікальний контент або занадто швидко зростаючої посилальної масою. Що стосується повного випадіння сайту з індексу, таку ситуацію пояснити вже складніше. Для повного виключення технічних причин події, слід перевірити, чи є доступ до сторінок ресурсу в момент звертання до них пошукової машини. Так ви зрозумієте, чи все в порядку з хостингом і файлом robots.txt. Крім того, проблеми деколи виникають і на сервері пошукової системи.

Опубліковано: 27/08/12 @ 03:00
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - магазини : плюси і мінуси для покупців комп'ютерів

Інтернет-магазини: плюси і мінуси для покупців комп'ютерів Дуже часто люди думають, що придбати комп'ютер досить просто. Для цього необхідно лише зробити похід в магазин комп'ютерної техніки та отримати парочку рад у продавців-консультантів, вибрати вподобану по дизайну модель і на цьому все. Можна направлятися до каси і оплачувати покупку. жаль, і шкода! але це абсолютно не так. перше, заглянув в магазин малопонімающій покупець дуже легко може просто розгубитися і прийти в ступор від достатку товарів різноманітної комп'ютерної техніки. А це якраз те, на що сьогодні пролазливі продавці і розраховують. Швидше за все, що ви будете погоджуватися практично з усім, що скаже вам продавець-консультант. У підсумку, це призведе до того, що після придбання товару, прішагав восвояси і почавши потроху метикують, що до чого, ви, на жаль, можете виявити, що купили зовсім не те і вам може терміново знадобитися відновлення даних з флешки .

Опубліковано: 27/08/12 @ 02:59
Розділ Різне Читати далі...

Samsung vs Apple

Samsung vs Apple Під час останнього і завершального розгляду у справі компанії Apple проти не менш відомої компанії Samsung про порушення авторських прав при виробництві мобільних пристроїв суд прийняв правоту Apple і встав на сторону американської компанії, повідомляє нам Bloomberg. Суд визнав факти порушення шести патентів компанії Apple, і тепер Samsung повинна буде в обов'язковому порядку виплатити $ 1,049 мільярда компенсації. Як зазначено у виданні, цей вердикт помітно підсилив позиції бренду Apple в протистоянні з тими виробниками смартфонів, які, як підозрюють в компанії, займаються плагіатом і безсовісно копіюють iPhone. На даний момент, серед пристроїв, створених з явним порушенням авторських і суміжних прав, за інформацією від The ??Verge: Galaxy Tab 10.1, Nexus S4G, Samsung Galaxy SII, Galaxy S (i9000) і ще ряд подібних моделей. За даними TechCrunch, попередні слухання про накладення повних заборон на продажі цих пристроїв призначені на кінець вересня поточного року.

Опубліковано: 26/08/12 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

NanoSIM - карти для Apple iPhone ?

NanoSIM-карти для Apple iPhone? Виробник мікроелектроніки "Ситроникс" в недалекому майбутньому представить SIM-карти нового зразка nanoSIM, який, буде використаний в смартфоні Apple iPhone, на безпосереднє замовлення одного зі світових операторів "великої трійки". N anoSIM-карти на 40 відсотків компактніше, ніж microSIM, будуть застосуються в сучасній мобільній техніці від компанії Apple. Більш тонкі, ніж звичні microSIM, nanoSIM будуть із зовсім іншою контактною площадкою. SIM-карти в четвертому поколінні володіють довжиною 12,3 мм, шириною 8,8 мм і товщиною 0,67 мм. Дебют «свіжого» iPhone очікується вже у вересні, тому оператори, найімовірніше, впритул зайняті пошуками постачальників карт нового стандарту. У компанії "Ситроникс Смарт Технології" дійсно готують до випуску в першій половині осені 2012 року дебютну партію nanoSIM. Імовірно, вона буде налічувати в межах 50 тисяч карт. Існують здогадки, що замовлення надійшло від "Мегафона", ця інформація нічим не підтверджена.

Опубліковано: 26/08/12 @ 03:33
Розділ Різне Читати далі...

Як обійтися без ложки дьогтю

Як обійтися без ложки дьогтю На кожну бочка меду знайдеться своя ложка дьогтю. Так і інтернет, не всі тільки солодко від нього, вистачає і гіркоти. Добре, що є можливість практично моментально знайти потрібну інформацію, правда якість цієї інформації частенько залишає бажати кращого, але якщо добре шукати, то знайдеться і той, що треба. Добре, що є практично миттєвий зв'язок, хоча б електронна пошта, можна обмінятися новинами, узгодити свої дії і прийняти спільно потрібні рішення, але в теж час тебе завалюють абсолютно не потрібними тобі запрошеннями на вечірки, усілякі тусовки і розпродажі. Є можливість віддаленої роботи, і якщо пропонується послуга, наприклад, , то це ще не означає, що сайт будуть робити в Тулі. Розробники можуть працювати вдома в Москві, Владивостоку, а сайт будуть робити в Тулі. Для роботи в інтернеті сайт, напевно, основний інструмент. З нього поширюється і приходить назад потрібна інформація, через нього оформляються і виконуються замовлення.

Опубліковано: 25/08/12 @ 03:28
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет продовжує залишатися найбільшим джерелом інформації

Інтернет продовжує залишатися найбільшим джерелом інформації Саме про це свідчать опитування, проведені соціальною мережею Facebook серед своїх користувачів. Як показали результати опитувань, близько 70% із зареєстрованих в цій соціальній мережі жителів різних країн світу використовують інтернет для того щоб дізнаватися новини, близько 25% дізнаються новини з телепередач, 15% слухають новинні випуски по радіо, і тільки 3% читають щоденні газети. Справді, сьогодні за допомогою інтернету можна дізнатися все - від прогнозу погоди на наступний день, до інформації про те, як відключити контент по кишені від МТС . Крім того, мережа Facebook, яка є сьогодні однією з найбільших соціальних мереж в світі, надає своїм користувачам широкі можливості доступу до новинному контенту мережі, так що їм не доводиться додатково шукати новинні сайти. Правда, адміністрація сайту попереджає, що не відповідає за достовірність розміщуваної на її сторінках інформації.

Опубліковано: 25/08/12 @ 03:26
Розділ Різне Читати далі...

Яндекс планує заробляти на користувачах iPhone

Яндекс планує заробляти на користувачах iPhone Яндекс планує заробляти на користувачах iPhone
Компанія Яндекс розробила новий додаток, призначене для моб. пристроїв на платформі iOS. Доповнення Яндекс.Музика працює на iPhone і iPod Touch і служить для пошуку і прослуховування музичних композицій. Крім того, додаток дозволяє об'єднувати пісні в плейлисти і ділитися ними з друзями. Користувачам також доступно завантаження пісень чи плейлистів на свій пристрій, завдяки чому їх можна буде прослухати за відсутності доступу до інтернету. Хоч Яндекс і почав завойовувати ринок мобільних користувачів, а google+ вже давно попереду. Всі останні новини з даної теми можете прочитати на сайті likeni.ru. Перші два тижні користувач, який встановив додаток на смартфон, може безкоштовно використовувати усі його функції, після чого він повинен буде продовжити підписку. Її оформлення можна здійснити кількома способами: через сайт Яндекс.Музика і безпосередньо через додаток. У першому випадку щомісячна вартість буде складати 199 р.

Опубліковано: 23/08/12 @ 05:14
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - підприємцям

Інтернет-підприємцям У ключі нових суспільних тенденцій бізнес у Всесвітній Мережі - це один з найпривабливіших, перспективних і не потребують великих капіталовкладень бізнес. Він розвивається, зростає кількість онлайн-покупців, як і кількість скоєних через Інтернет покупок. Надихаючись відкриваються перед ними можливостями, багато підприємців і самі входять у світ онлайн торгівлі, а кількість інтернет-магазинів зростає з кожним днем. Але починаючи перші кроки в своєму шляху до миру електронної торгівлі, кожен підприємець зобов'язаний розуміти, що перш за все слід проаналізувати нішу, яку він має намір зайняти зі своєю пропозицією. Необхідно обдумати ключові складові свого бізнесу. Оцінити те, наскільки затребуваний буде вибраний товар, які конкуренти (як на онлайн-ринку, так і на звичайному у світі, країні та конкретному регіоні), наскільки активна аудиторія в онлайн-покупках даного товару.

Опубліковано: 23/08/12 @ 05:07
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібен веб - сайт ?

Чи потрібен веб-сайт? Безсумнівно, будь-яка більш чи менш серйозна фірма в наші дні повинна мати власний сайт. Він позитивно впливає на імідж, та й просто зручний. Крім того, сайт, який містить безліч корисної інформації про фірму, викликає тільки лише позитивні емоції, а також довіру і прихильність до фірмі. Зрештою, веб-сайт - це працююча на Вас 24 години на добу реклама! На сайті можна розмістити набагато більше інформації, ніж в газеті, журналі, буклеті, листівці, прайсах, візитках і т.д. Тут можна буде детально дізнатися про послуги, продукцію, ціни на них, часу роботи, місце розташування офісу і так далі, не турбуючи себе дзвінками, в будь-який час доби. До того ж, клієнтам, зокрема, проживають в інших містах, куди дешевше обійдеться доступ в Інтернет, ніж розмови по телефону. Та й документи та прайси виглядають просто привабливіше на веб-сайті, ніж переслані через факс (не кажучи вже про те, що редагувати їх простіше).

Опубліковано: 23/08/12 @ 05:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 47

У київський стартап Теорія , сконцентрований на інноваційному підході до подачі новин для широкої аудиторії, потрібно старший C + +/C # програміст і IOS розробник . Зарплата 3500 $. Компанія СофтЕксперт шукає старшого C + + розробника в Харкові . Зарплата 3200 $. Успішний кандидат отримає опціон в компанії. Проект великої браузерних MMO Game на Unity3d Aratog шукає старшого Java розробника в Одесі. Величезним плюсом буде досвід роботи зі SmartFox 2x. Зарплата 24 000 грн. Frogwares шукає провідного програміста серверних систем С + +/Web для участі в розробці і підтримці ігрового онлайнового сервісу World of Battles . Компанія Піллар , яка займається виробництвом кремнієвих злитків і пластин для сонячної енергетики, шукає програміста SCADA систем (контролерів) зі знанням C/C + +/C #.

Опубліковано: 23/08/12 @ 01:56
Розділ Різне Читати далі...

Життя в мережі

Життя в мережі У величезній кількості інформації, яку людина отримує щодня, він, безсумнівно, знайде те, що потрібно саме йому. У тому випадку, якщо потрібну інформацію потрібно шукати самостійно, на допомогу приходить мережу Інтернет. Не варто забувати про те, що Інтернет використовується не тільки для спілкування в соціальних мережах, але й для пошуку всілякої інформації. Безумовно, інформацію, отриману з мережі, необхідно профільтрувати не один раз, але в підсумку основну інформацію ви все ж отримаєте. Будь-який користувач, який хоча б раз мав справу з мережею Інтернет, напевно знає, що таке браузер . Браузер як раз і допомагає здійснювати контакт між користувачем і мережею. Мова, безумовно, йде не про встановлення зв'язку між комп'ютером та Інтернетом, а про допомогу в пошуку і перегляді потрібної інформації. Існує кілька типів браузерів, кожен вибирає той, який є зручним саме для нього.

Опубліковано: 23/08/12 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

Дмитро Корчевський , КА " Шаг " : Комерційне навчання - альтернатива або заміна державному ?

У цьому році Комп'ютерна Академія «Шаг» в черговий раз привернула до себе увагу - команда її студентів здобула переконливу перемогу на фіналі усесвітнього конкурсу Microsoft Imagine Cup. Крім того, «Крок» потрапив в останній ТОП-10 вітчизняних вузів , потіснивши при цьому навіть досить великі державні заклади. Сьогоднішня бесіда - з Дмитром Корчевським, творцем і генеральним директором Академії. - Розкажіть про масштаби «Кроку» на сьогоднішній день. - Комп'ютерної Академії «Шаг» 12 років. Ми стартували в 1999 році в Одесі і на сьогоднішній день у нас 13 філій по Україні, 2 філії за кордоном (в Казані і в Празі) і на підході філія в Естонії. По всій Україні займаються 14 000 студентів. У нас чотири напрями навчання: Мала Академія, де ми вчимо дітей, стаціонар та напівстаціонар, з 2,5 річної програмою і європейське комп'ютерна освіта, повноцінний вуз, де студенти навчаються п'ять років. Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп'ютерної Академії «Шаг», кандидат фіз.-мат.

Опубліковано: 22/08/12 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

15 вересня, Київ - MageConf 2012

Запрошуємо вас відвідати щорічну конференцію по PHP та Magento в Україні - MageConf 2012! Конференція пройде 15 вересня в Києві. У програмі конференції: новинки веба, автоматичне тестування на РНР, тестування безпеки веб-додатків. А також дізнайтеся з перших рук новини ринку eCommerce, про еволюцію і майбутньому компонента View у фреймворку Magento, реорганізації структури модулів в Magento 2 і як писати розширення, які зможуть приносити гроші на X.Fabric. Крім того, в цьому році у вас є шанс потрапити на безкоштовні воркшопи від розробників Magento і на прикладах послухати і розібрати найпоширеніші проблеми, з якими стикаються девелопери. Ви зможете навчитися уникати неприємних помилок і довгих годин відладки вашого чекаута, а також обговорити з колегами та розробниками самої платформи ваші проблеми при створенні модулів або магазинів на Magento. Окремо пройде воркшоп від одного зі співавторів тестів з сертифікації Magento, який допоможе подговіться вам до неї.

Опубліковано: 21/08/12 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Що буде , якщо скасують ПП ?

[Від редакції: матеріал присланий користувачем Qwertysmerty.] Нездорова законодавча активність в області IT змушує нашого брата-програміста замислитися, до чого б це. У будь-якому разі, ясно: це неспроста. І задався я запитанням: що буде, якщо наше дорозі уряд (щоб йому негаразд було), ПП для програмістів і зовсім скасує? З цією метою я провів два опитування: один для працівників, інший - для роботодавців. © The Club2010 Почнемо з опитування працівників, на який відповіли 546 чоловік. Обрати можна було кілька варіантів, тому нехай вас не бентежить, що відповідей більше, ніж відповіли. Як бачите, більшість народу буде влаштовуватися в компанію, де рідна держава нажухівают - 30%. Майже третина опитаних (27%) подумує про еміграцію. 15% не проти відкрити свій бізнес, 13% готові взяти участь в мирних акціях протесту і майже 9% - у більш радикальних акціях. Погодяться отримувати урізану зарплату тільки 27 чоловік з опитаних 533.

Опубліковано: 21/08/12 @ 12:06
Розділ Різне Читати далі...

68-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Валерія Биканова , засновником X1 Group

У випуску піде мова про коворкінг , програмування і підприємництво . У програмі : Про во'IT'і Різниця між аусорсінг і аутстафінг X1 Group Кар'єра менеджера Коворкінг Міфи і легенди про офіс X1 Стартапи Книги у випуску : Річард Бренсон - До біса все! Берись і роби! Getting real by 37 signals
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 21/08/12 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

оптимізація сайтів

Оптимізація сайтів Існують способи просування сайтів в пошукових системах, які необхідно враховувати і брати до уваги особливості різних пошуковиків для того, щоб були враховані інтереси користувачів і господарів сайту. Є фактори, що поліпшують пошук. На погляд у всіх тонкощах розібратися нелегко, щоб застосувати їх так, як потрібно, не перевантажуючи сайт. Якщо вам потрібно знайти квадратні конфорки Ego , то ви навряд чи станете шукати оптичні прилади або корм для рибок. Для того, щоб не траплялося казусів, необхідна оптимізація. Ця оптимізація позначається терміном SEO, які виникли майже одночасно з появою самих пошукових систем. Але по закінченні достатньої кількості часу оптимізація стала самостійною наукою, обростаючи тонкими деталями. Число сайтів зростає щодня, і тепер не вистачає звичайного застосування ключових слів для утримання веб-сайту на перших рядках.

Опубліковано: 20/08/12 @ 03:12
Розділ Різне Читати далі...

Що варто врахувати при створенні сайту

Що варто врахувати при створенні сайту Ваш сайт - це свого роду обличчя вашої компанії, організації, магазину. Це завжди перше уявлення про вас, оскільки будь-який клієнт або здобувач будуть шукати ваш сайт. І якщо сайту немає, це для більшості з них привід не співпрацювати з вами, так як це виглядає несерйозно і змушує думати про жадібність або ліні. Відсутність сайту - це великий мінус, це насторожує відлякує потенційних клієнтів, як відлякує і один лише мобільний номер у ваших контактах. тож має бути грамотною і враховувати всі важливі особливості, так як сайт необхідний компанії, що бажає виглядати гідно в сучасному світі. Багато людей останнім часом будь-які товари і послуги йдуть шукати в інтернет, так що для вашого бізнесу прекрасно в такому випадку підходить розробка сайтів , що враховує можливість попадання сайту на перші сторінки в пошукових системах.

Опубліковано: 20/08/12 @ 03:11
Розділ Різне Читати далі...

Гарячий супчик з кварків і глюонів

Гарячий супчик з кварків і глюонів Вчені CERN, що працюють над Великим адронним колайдером (ВАК), сповістили світ, що у них вийшло, правда, зовсім ненадовго, досягти найвищої температури, коли-небудь створюваної штучним шляхом на нашій планеті. Неймовірно високої температури досягти вийшло згодом зіткнення пари іонів свинцю, після чого утворилося своєрідне місиво з кварків і глюонів. Температура в районі зіткнення збільшилася приблизно до 5.5 трильйонів градусів за Цельсієм. Наведене вище значення температури - це всього лише попереднє значення. Надалі вченими будуть вироблені складні розрахунки та обчислення, з урахуванням даних найточніших вимірювань, і тільки тоді стане дійсно зрозуміло, до якого ступеня пекучої була отримана кваркової-глюонна плазма в мить зіткнення. І якщо попередньо отримані дані підтвердяться, то можна аплодувати нового рекорду температури, що становить до цього моменту 4000000000000 градусів за Цельсієм.

Опубліковано: 20/08/12 @ 03:10
Розділ Різне Читати далі...

Де виробляють iPhone ?

Де виробляють iPhone? Швидше за все, кожен власник оригінального IPhone хотів би володіти інформацією, де ж все-таки виготовляють ці геніальні чудо-апарати? Чи є захисна плівка для iphone 4 ? В інтернеті існує величезна кількість чуток про фабриках у всіляких частинах планети. Але давайте все ж розберемося де виробляють ці таємничі «яблокофона» насправді. Логічно було б припустити, що виробництво IPhone в Китаї набагато дешевше і тотальну економію в процесі складе робоча сила. Саме в Китаї є своя налагоджена ланцюжок процесу виконання робіт, вона полягає в масштабах загального виробництва і, безсумнівно, в швидкості виконання робіт. Адже тільки в Китаї можливо за одну добу найняти кілька тисяч співробітників, мало-мальськи забезпечити їх житлом, а на наступну добу з ранку раніше почати виробництво в нашому випадку смартфонів. У цьому каламбурі і полягає секрет процвітання і благоденства Китаю як наддержави.

Опубліковано: 20/08/12 @ 03:08
Розділ Різне Читати далі...

Шість міфів про старт аутсорсинг - бізнесу

[Від редакції: Павло Обід - керівник компанії Sloboda Studio, веб-розробник з шестирічним стажем і досвідом роботи в українських компаніях і за кордоном. Павла можна читати в, докладніше про нього - в LinkedIn-профілі .] Кожен з нас хоч раз замислювався про старт своєї справи. І краще всього починати підприємство у тій сфері, в якій сам відмінно розбираєшся. Якщо з технічною стороною справи проблем зазвичай немає, то в плані організації бізнесу виникає безліч питань і страхів, які перетворюються в міфи. Знайомі іноді мене запитують, як почати свій бізнес, і про те, як я сам починав. Я ділюся з ними своїм досвідом, а також досвідом знайомих керівників компаній, з якими часто зустрічаюся як в особистих справах, так і в рамках закритого клубу IT-директорів.

Опубліковано: 20/08/12 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...