17 січня - 1 лютого, Київ - Експрес- курс " Тестування ПЗ "

Освітній проект Soft Training Clubпропонує унікальну методику навчання, яка дозволяє людям не IT- спеціальностей потрапити в IT- компанії України . Експрес- курс « Тестування програмного забезпечення »стартує 17 січня. Інструктор Георгій Гулев- один з кращих тренерів України . Крім курсу тестування програма включає IT online - курси від провідних світових університетів , а також унікальну методику навчанняосновам програмування. При реєстрації до Нового Року- ви зможете почати проходити онлайн курси Cразу . Для запису на курс необхідно пройти безкоштовне Skype- співбесіду. Детальна інформація та реєстрація Контакти:
Наталія
+38 (063) 772 89 70
QA - testing @ soft-training.

Опубліковано: 26/12/14 @ 04:43
Розділ Різне Читати далі...

.NET Digest # 2: новий ReSharper 9 , налагодження дочірніх процесів , " захищений " C #

Усім привіт, перед вами нова добірка матеріалів про те , що цікавого , на мій погляд , відбувалося в світі розробки на платформі .NET в грудні. Сподіваюся, кожен знайде для себе щось корисне в ній. Всім гарного настрою ! Інструменти Вийшов ReSharper 9 з безліччю цікавих штук, таких як підтримка регулярних виразів , редактор макета файлів, діаграма залежності типів . Так само суттєво покращена продуктивність . Детальніше про новий фічах можна подивитися в записи вебінару . Дуже порадувало , що тепер всі продукти JetBrains об'єднані під однією ліцензією ReSharper Ultimate . Особисто я давно хотів використовувати dotTrace і dotMemory , але ціна кусалася . Для таких , як я , хто не знав, що dotPeek можна використовувати як PDB -сервер для налагодження сторонніх бібліотек - ось інструкція . По безлічі запитів Майкрософт випустила розширення для налагодження дочірніх процесів в Visual Studio .

Опубліковано: 26/12/14 @ 11:26
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 18 : Гоа , Індія

Ось уже й готовий наш вісімнадцятий випуск проекту «IT Євротур » ( позачергової ), в якому ми вирушили зимувати в Гоа , Індія. Там ми поспілкувалися з Сергієм Тарадаевим , подорожуючим IT'шники з Харкова. Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . ШтатГоа , Індія Площа3702 км2 Населення1457723 ( 26-е місце)
Місто існує зневідомо В світіШтат на південному заході Індії , найменший серед штатів за площею і один з останніх за населеності . Колишня португальська колонія в Індії. Столиця - Панаджі . Найбільше місто - Васко -да- Гама.

Опубліковано: 25/12/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 168

Компанії Daxx потрібен Machine learning/pattern recognition developer у Дніпропетровську чи Харькове . Ostware Services шукає у Львові Java Enterprise developer/team leader ' а , Який відчуває , что Вже состоялся як програміст и хочет зосередітісь на менеджерськіх функціях . Харківська компанія AppDragon шукає iPhone - розробника , бажано з досвідом роботи в true SCRUM команді . Зарплата $ 2000-2500 . JYSK запрошує на роботу в Києві Drupal developer ' a для роботи над сайту компанії у 18 -ти странах . Компанії Playtestix , яка займається Тестування ігор , потрібен польовий рекрутер . Платять від 30 до 100 грн за шкірних наведених людину . Eugene Maksymenko все ще шукає Android - програмістів , готових за невеликі плату розробляті систему керування боєм . Компанія Ukrainian Gears , что розробляє и виготовляє Унікальні механічні 3D- пазли з фанери , шукає дизайнера . Зарплата 5000 грн. Харківміськгаз запрошує на роботу MSSQL - розробника . Зарплата 2400 грн.

Опубліковано: 25/12/14 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

22 січня, Київ - Тенденції ринку IT. Як правильно вибрати свій шлях розвитку в IT сфері і забезпечити майбутнє

Наша планета , здається, стала обертатися швидше , підвищуючи динаміку змін в абсолютно всіх сферах, але на ринку IT прискорення настільки блискавично, що встигнути за ним під силу хіба що флеш із DC Universe . Семінар корисний як для людей , які вже давно і щільно займаються IT, так і для тих, хто тільки б хотів спробувати себе в цій галузі. Наші спікери будуть говорити про те, що актуально і гостро , ділитися секретами й техніками, які обов'язково принесуть свої плоди, а саме: Андрій Грудій- директор з проектів представництва американської аутсорсингової компанії GNS ( Global Network Solutions ) розповість про останні тенденції IT ринку України . Пояснить, чому збільшення кількості замовлень з країн, де сонце заходить пізніше, ніж у нас, дуже впливає на перспективи розвитку наших IT компаній. Підкаже , який напрямок найближчим часом стане популярним хештегом і підірве інтернет . Розповість , які технології на даний момент найбільш затребувані . Звичайно ж, поговорить і про гроші.

Опубліковано: 25/12/14 @ 07:07
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Долгарьова , CTO Media Sapiens

186 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про фрілансі , своїй справі та архітектурі. Вітаємо всіх з наступаючими святами , бажаємо успіху і щастя . Подкаст йде на зимові канікули до 13 -го січня. У програмі: Про во'IT'і Мат . статистика Досвід великих компаній Своя студія Архітектор СТО Девелопмент і управління Го і бізнес IT бутик Книги у випуску : Lean from the Trenches : Managing Large - Scale Projects with Kanban - Henrik Kniberg The Form of the Book : Essays on the Morality of Good Design - Jan Tschichold Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 23/12/14 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

27 грудня, Київ - Курс " Java Start "

27 грудня початок курсу Java Start . Курс « Java Start » призначений для тих, хто тільки починає навчання програмуванню.
Після закінчення курсу Ви будете знати синтаксис мови Java, навчитеся працювати з примітивними типами даних, рядками, масивами, циклами і навчитеся створювати прості програми . Поспішайте записатися на наші курси до Нового року за старою ціною - після НГ підвищення цін ! Програма (8 занять ): ? Введення в Java. J2SE , J2EE , Android .
? Установка JDK . Середовище розробки Eclipse/IntelliJ IDEA .
? Компіляція і запуск додатків.
? Примітивні типи даних.
? Робота з змінними і операторами.
? Додаток « Калькулятор ».
? Масиви . Індексна арифметика.
? Робота з рядками .
? Методи класів і параметри .
? Оператори умовного переходу і цикли .
? Робота з датою і часом .
? Побітові операції.
? Налагодження програм .
? Багато практики на заняттях .
? Багато цікавих домашніх завдань .

Опубліковано: 22/12/14 @ 12:58
Розділ Різне Читати далі...

Що далі, програміст?

Сліпці , які хочуть в IT
Скільки піднімається тим - як стати тестувальником , як стати Джунь, як пройти співбесіду на позицію сеньйора , як виїхати програмістом за бугор . Це все, звичайно, дуже круто , але я щось не пригадаю тим «як стати лікарем » або « як стати адвокатом» . Так склалося, що всі і так знають , як стати лікарем - представником однієї з найскладніших професій в світі, але от як бути з менш вимогливими професіями QA і розробника - людям неясно , ось вони і запитують ради в інтернеті . Якщо людина не знає, як стати лікарем або юристом , то що він взагалі може розуміти в цій професії? Я б відразу запідозрив щось неладне , підійди до мене на вулиці пацан з питанням :
- Дядя , а як їздити на машині з мигалками ?
- Синку, ти , напевно, хочеш стати поліцейським ?
- Не знаю , я хочу їздити на крутій машині вау- вау- вау .

Опубліковано: 22/12/14 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

16 січня, Одеса - Перша зустріч групи користувачів Unity в Одесі

Відразу після свят, а саме 16 січня 2015 пройде зустріч групи користувачів Unity в Одесі за адресою вул. Леха Качинського 7, 6 поверх, офіс компанії Сіклум . Темами цієї зустрічі будуть можливості Unity 5, а також побудова штучного інтелекту. У програмі дві доповіді : Іван Долгушин ( Appturn ) - «Підходи до реалізації ІІ в іграх »
Короткий огляд і порівняльна характеристика популярних підходів до створення ігрових ІІ : кінцеві автомати , дерева прийняття рішень , нейронні мережі і т .буд . Вибір відповідного рішення, hardcode vs. softcode та інші особливості реалізації . Микола Трусов ( Unity Technologies ) - « Lightmapping and new standard shader in Unity 5.0 »
У Unity 5.0 було внесено досить багато змін в галузі графіки . У цій доповіді розглядаються зміни , пов'язані із заміною системи lightmapping Beast на Enlighten , її нові можливості та особливості використання.
Також буде розглянуто новий шейдер , використовуваний за замовчуванням для всіх об'єктів .

Опубліковано: 19/12/14 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

QA дайджест # 2

Мене звуть Віктор , і я працюю менеджером проектів в компанії Softengi . Але 35 наших тестувальників постійно завалюють мене цікавими посиланнями зі світу тестування. Я їх читаю, і найцікавішими ділюся з Вами . Почитати Guide - How to Report a Bug Просто відмінна стаття про 10 жахливих рад у тестуванні : ) Ольга Кисельова - про класи еквівалентності для редагування повідомлення на прикладі ru.qahelp.net : Як оцінити час на тестування - поради від Олександра Зінов'єва , QA Lead в компанії Softengi . Тестировщики - будьте сміливіше ! Дуже цікаво про перевірку впливу зовнішніх подій на роботу мобільного додатку -
http://www.software-testing.by/blog/interruption-testing-of-mobile-application Напевно українських тестувальників було менше, ніж зазвичай , на SQA Days 16 у Москві. Тому дуже до речі - серія статей з враженнями про доповіді конференції :
- Частина 1 ,
- Частина 2 ,
- Частина 3 . Давайте , нарешті, визначимося .

Опубліковано: 19/12/14 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 17: Luxoft (Бухарест , Румунія)

Ось уже й готовий наш сімнадцятий випуск проекту «IT Євротур » , який виявився позачерговим. Ми відвідали офіс компанії Luxoft в Бухаресті ( а насправді 2 , не знали який офіс вибрати , тому зняли 2) . Цей випуск ми вирішили розбити на чотири відеочасті . Про побут Екскурсія по новому офісу Екскурсія по старому офісу Про сім'ю і роботу Анонс наступного випуску МістоБухарест , Румунія Площа238 тис. км2 Населення1883425 Місто існує з1459 В світі столиця Румунії, найважливіший економічний і культурний центр країни. Найнаселеніший місто в Південно-Східної Європи .

Опубліковано: 18/12/14 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 167

Компанії Rails Reactor потрібен Senior Ruby Engineer . Проект - аукціон рекламних показів в режімі реального годині, на стадії стартапу Заснований колішнімі інженерамі NASA. Зарплата $ 3000-4500 . Компанія Leantegra , яка розробляє платформу для бездротовіх сервісів масштабу підприємства , запрошує на роботу Angular/Node.js и Embedded - розробника . Logicking для розробки нового складного програмно -апаратного комплексу шукає програміста - електронщик . Футбольний клуб « Шахтар » шукає Java- програміста для розробки програмних модулів и компонентів для оф. сайту ФК Шахтар , сайту Футбольної академии ФК Шахтар , сайту онлайн- магазину ФК Шахтар , фан- сайту ФК Шахтар , оф. сайту Донбас Арені . Мережа ресторанів «Мафія », « Якіторія », « Potato house » запрошує на постійну роботу в Харькове програміста зі знанням проток SMPP для розробки внутрішнього продукту Компанії . Concert.ua , сервіс з продажу квитків на концерти в Україні , шукає PHP - програміста . Зарплата 20 000 грн.

Опубліковано: 18/12/14 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Innovecs : « Функціональний офіс в стилі лофт »

DOU Ревізор побував в офісі Innovecs - американської компанії в області технологічного аутсорсингу зі штаб-квартирою в Україні . Компанія спеціалізується на проектуванні та розробці «під ключ» інноваційних коробкових програмних рішень для клієнтів по всьому світу . Буквально через місяць Innovecs відсвяткує свій третій День народження. Компанія пишається тим, що в січні 2012 року у них фактично ще не було офісу, був усього один клієнт , а команда складалася з 5 осіб - на сьогоднішній день Innovecs займає три поверхи в бізнес-центрі «Преміум» , працює з 18- ю клієнтами у 8 країнах світу , а команда вже налічує майже 200 фахівців . В окрузі та поблизу Раніше офіс Innovecs знаходився на вулиці Новокостянтинівській в БЦ « Ріальто » по сусідству з офісом Magento . Там компанія займала два блоки загальною площею близько 1000 м2, але коли виросла до 150 фахівців , завойовуючи нові горизонти , навесні цього року переїхала в БЦ «Преміум » за адресою бульвар Івана Лепсе 6 -З.

Опубліковано: 17/12/14 @ 12:43
Розділ Різне Читати далі...

Навички програмування , які допомагають у житті

У кожній професії є свої унікальні плюси. Якщо ви боксер , то завжди можете дати здачі. Якщо ви ветеринар, то здатні вилікувати застуду кіцу . Якщо ви працюєте в МВС, всі хочуть з вами дружити. Якщо ви юрист , вам не страшні конфлікти з ДАІ і суперечки з офіціантами на предмет тухлого шашлику. Якщо ж ви програміст ( aka комп'ютерник) , то ви можете абсолютно все - починаючи від перепрошивки праски і написання скриптик , і закінчуючи ремонтом ноутбука і посадкою літака в разі раптової смерті пілотів. Тільки устигайте носити з собою набір викруток і пару товстих мінлива . Розробник - в першу чергу інженер, тому не варто дивуватися , що від нас очікують вирішення проблем всієї Русі : « тижпрограмміст ». Гарна новина полягає в тому, що з професії програміста можна для себе вичавити не тільки цікаве проведення часу , тусовку тлумачних колег і американські гривні, але і деякі навички, які знадобляться в реальному житті : 1 .

Опубліковано: 17/12/14 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

20 січня, Київ - Використання мови UML 2.0

Бажаєте підвищити кваліфікацію і стати затребуваним бізнес- аналітиком ? Але не знаєте які курси вибрати?
Вибирайте Академію навчання АПРІТ ! * Цілі:
- набути навичок використання нотацій UML 2.0;
- вивчити особливості об'єктно-орієнтованого підходу до аналізу і проектування інформаційних систем;
- зрозуміти призначення та основні принципи візуального моделювання ;
- вивчити правила побудови і синтаксис найбільш застосовних видів діаграм UML . Програма:
- Основи мови моделювання UML .
- Основні діаграми UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми варіантів використання UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми переходів станів UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми діяльності UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми класів UML .
- Аналіз цілісності за допомогою діаграми класів .
- Основні елементи і синтаксис діаграми комунікації UML .
- Основні елементи і синтаксис діаграми послідовності UML .

Опубліковано: 17/12/14 @ 04:34
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олексієм Радченко, безробітним веб- розробником

184 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про освіту , веб- розробці та Python'е . У програмі: Чому ти слухаєш подкасти Про во'IT'і Жди меня Освіта у ВНЗ Перший досвід викладача IT робота Велосипеди та програмування Знайомство з Python Як стати крутим Розподілена робота Коучинг пітоністов Освоєння бюджетів Окрема аутсорс компанія Wargaming.net Свої курси Книги у випуску : Vorkosigan Saga - Lois McMaster Bujold Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 16/12/14 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Як стати тестувальником

Тестувальник - це одна із затребуваних спеціальностей в ІТ -індустрії. Проте в наших вузах їй не вчать. Бажають оволодіти професією надходять на курси при IТ -компаніях , після закінчення яких кращих випускників приймають на роботу. Розповідаємо , хто може розраховувати на кар'єру в тестуванні ПО , які для цього потрібні задатки і до чого слід бути готовим . Робота для допитливих Головне якість, яка відрізняє тестувальника , - це допитливість. Потенційно хороші тестувальники - це ті , кому в дитинстві було цікаво розібрати приставку , залізти в пральну машину і подивитися , що всередині. Якщо вам цікаво, як влаштовані різні апарати, притаманна скрупульозність і ви не кидаєте роботу тільки через те , що втратили до неї інтерес , професія тестувальника вам підійде. Але не слід думати , що тестування - це виключно рутинна і механічна робота. Від тестувальників очікують певного творчості. У цій роботі знадобляться інтуїція і розвинену уяву . Ще одна необхідна якість - гнучкість.

Опубліковано: 16/12/14 @ 07:40
Розділ Різне Читати далі...

24 грудня, Київ - Ciklum Speaker's Corner : керуйте своєю енергією , а не часом !

Дізнайтеся як навчитися робити більше , якісніше , цікавіше за меншу кількість часу і при цьому збільшувати не тільки кількість зробленого, а й якість свого життя . Навчіться керувати не часом , а енергією! Чому ви навчитеся ? !
У повсякденному житті дослідити, як чотири різних типи енергії ( фізична, емоційна , ментальна і енергія душевного стану ) можуть впливати на нашу здатність керувати і підтримувати високу продуктивність і почуття задоволеності 24 години на добу .

Опубліковано: 15/12/14 @ 09:29
Розділ Різне Читати далі...

Made in China : поговоримо про аутсорсинг

Кілька років тому я закінчив універ, звільнився з роботи і поїхав до Піднебесної вивчати китайську мову . Гроші кінчалися , тому я почав шукати джерела додаткового заробітку. Мені вже вдалося знайти роботу викладачем англійської в місцевій школі , як раптом виявилося, що за кампусом універу є маленька Silicon Valley місцевого розливу . Її добудували зовсім недавно, і у них ще не вистачало викладачів . Мені з ходу запропонували навчати місцевих студентів Java, хоча на той момент у мене за плечима було всього пару років досвіду роботи і нуль років досвіду у викладанні . Я трохи насторожився . Надто вже це було схоже на звичні для китайців обіцянки « золотих гір » - коли на словах одне, а на ділі зовсім інше. Тут я змушений зробити ліричний відступ , щоб пояснити деякі особливості китайського менталітету. Коли народився китаєць , єврей заплакав На сході зовсім інше поняття слова.

Опубліковано: 15/12/14 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

Кращі IT- роботодавці 2014 : EPAM , Plarium , AltexSoft і SMKvision

Настав час підбити підсумки рейтингу роботодавців за 2014 рік, який був складений на основі анонімного голосування співробітників. У ході опитування 7318 айтішників оцінили 564 компаній. Представляємо вам аналітику результатів за станом на 14 грудня 2014 року. Майже щодня додаються нові відповіді , і в рейтингу відбуваються невеликі коливання . Актуальні результати ви завжди можете подивитися в зведеній таблиці . Результати минулого року - тут . Як вважався рейтинг ..b - companies - ranks . mr , .b - companies - ranks .mr - h { min - width : 0! important ;} .b - companies - ranks .mr th , .b - companies - ranks .mr - h th{font-size:12px!important;padding-left:0!important;line-height:1.3;vertical-align:middle!important;overflow:hidden;text-overflow:ellipsis;}.b-companies-ranks .mr .cs , .b - companies - ranks mr - h .cs{text-indent:0!important;text-transform:none!important;letter-spacing:0!important;}.b-companies-ranks .mr td { color : # 000! important ;} . b - companies - ranks .

Опубліковано: 15/12/14 @ 07:43
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175