Як заробити у всесвітній мережі

Як заробити у всесвітній мережі Сучасна молодь починає приходити до того, що заробіток грошей в інтернет набагато ефективніше і значно вище, якби вони сиділи в офісі або працювали на фабриці. По-перше, ніхто ні від кого не залежить, графік роботи вільний, рано вранці вставати і їхати за тридев'ять земель не потрібно. Робота вдома, в частоті і затишку, ніякого поспіху і повчань з боку начальників. Так як же можна заробити в інтернет? На сьогоднішній день більш популярним є заробіток на фрілансі. Тут, надаючи послуги замовникам, фрілансери реалізують свої можливості і здібності. Такий вид заробітку не вимагає грошових вкладень і відмінно підходить як для професіоналів своєї справи, так і для студентів, людей з обмеженими можливостями і для молодих мам. Не менш відомим видом прибутку є створення сайтів. Мабуть, за рейтингом, такий вид заробітку зайняв би одне з перших місць. Явними помічниками в цій справі служить реклама, партнерські програми, посилання і багато чого іншого.

Опубліковано: 21/03/12 @ 08:45
Розділ Різне Читати далі...

24 березня, Дніпропетровськ - Ciklum C + + Saturday

C + +, Дніпропетровськ, Весна! Ciklum C + + Saturday запрошує учасників 24 березня. Початок сонячної весни не може не торкнутися IT індустрію - Дніпропетровські розробники і любителі технології C + + зберуться разом у суботу 24 Березня на Ciklum C + + Saturday. Як завжди в програмі цікаві докади, неформальні бесіди, нові знайомства та обмін досвідом! Весняні теми до обговорення: 1. Бібліотеки detours і gmock в розробці з застосуванням реверсивної інженерії - Артем Бондарцов. 2. Масштабованість при обробці повідомлень (Scalable message processing) - Геннадій Марьяніченко. 3. Застосування Google Protocol Buffers в проектах. Плюси і мінуси - Сергій Братусь. 4. Продуктивність при крос-платформенности? Технічна бесіда. - Спеціальний гість Стівен Жаром та Іван Білий. Захід безкоштовна за умови обов'язкової реєстрації. Щоб зарегістіріроваться, перейдіть за посиланням: tinyurl.

Опубліковано: 21/03/12 @ 03:39
Розділ Різне Читати далі...

Як розкрутити сайт ?

Як розкрутити сайт? Після створення сайту на порядок денний постає ще більш важливе питання - як зробити його цікавим і відвідуваним? Розкрутка сайту необхідна для того, щоб вони могли виконувати певну бізнес-навантаження і приносити господареві не тільки моральне задоволення власника, а й фінансовий прибуток. Існують цілі корпорації (співдружність просунутих маркетологів), які надають послуги з оптимізації сайтів, їх просування, підвищення конверсії контекстній рекламі. Корпорації пропонують свої послуги щодо збільшення числа клієнтів за допомогою інструментів інтернет-маркетингу. Методи досягнення можуть бути різними, але при правильному підході може бути розроблена комплексна стратегія розвитку ресурсу із збільшенням конверсії. За допомогою контекстної реклами і за допомогою оптимізації вибране агентство направляє на сайт відвідувачів, збільшуючи продажу товарів або послуг. Збільшення числа цільових відвідувачів служить першою ознакою правильної розкрутки сайту.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:53
Розділ Різне Читати далі...

Вибрати творця « продає » сайту

Вибрати творця «продає» сайту В Києві немає проблеми в пошуку студії веб-дизайну. В Україну більше тисячі фрілансерів, готових зробити «під ключ» сайт, розробити логотип, дизайн, придумати банер. Можуть навіть розробити інтернет магазин. Вибір підрядника для виконання творчої роботи може перетворитися на справжню проблему. Перше, на що звертають увагу - дизайн самої студії. Візуальний вибір - це абсолютно зрозуміло, але .. Відмінний дизайн ще не говорить про те, що як підрядник він зможе реалізувати вашу мрію. Часто буває, що сайт залишається просто черговий красивою картинкою в інтернеті, а не інструментом вашого заробляння грошей. Можна скористатися інформацією про клієнтської базі студії, щоб дізнатися, наскільки компетентні її співробітники. Можна доручити пошук підрядника дівчинці-секретарці.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

Кредитування під будівництво

Кредитування під будівництво Переваги заміського власного будинку, побудованого за задумом господаря з урахуванням його побажань, мають істотний вага перед «казенної» квартирою нехай навіть у центрі міста. У той же час, індивідуальне будівництво коштує дуже дорого, без кредиту не обійтись. Адже не на один рік - на століття будувати потрібно. Не кожен банк готовий взяти на себе ризик і надати значний грошовий кредит не під готовий об'єкт житла, а під споруду. Коли позичальник з якихось причин не виконує взяті за кредитом зобов'язання, то банк може не реалізувати недобудований об'єкт без втрат для себе. Коли банк йде на такий договір, то він збільшує кредитні ставки по виплатах для власної безпеки. Кредит для будівництва будинку більш ймовірний http://credit.ru/publication/show/id/10114 / у випадку, коли має місце поручительство третьої особи і (або) надана під заставу вже наявна ліквідна нерухомість.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:45
Розділ Різне Читати далі...

Мультики з Інтернету

Мультики з Інтернету Батьківщиною мультфільму можна назвати Францію. У 1892 році парижани стали свідками шоу з рухомих намальованих чоловічків, показаному за допомогою праксиноскоп. Чудо сучасної на той час інженерії пережило століття. Давно не стало перших глядачів, але любов до мультиплікації залишилася. Важко уявити, що вже через сто з невеликим років з'явилася можливість дивитися мультики онлайн . Адже перші простенькі зображення зовсім не схожі на складні повнометражні мультфільми 21 століття. Але це були перші кроки, і вони були успішно зроблено. Мультиплікація сподобалася глядачам. З гидкого каченяти анімаційне кіно перетворювалося на прекрасного лебедя. Це було схоже на диво, варто було з одного віконця почути: «Іра, мультики почалися!», І весь двір миттєво ставав порожнім. Магія мультиплікації діяла і на дорослих. Діти, їх батьки, бабусі і дідусі, - все обожнювали короткі мультяшки. Тільки показували мультфільми нечасто, та й було їх небагато.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Заміна ділянки трубопроводу

Заміна ділянки трубопроводу Не секрет, що обладнання інженерних мереж зношується і потребує постійної заміни. Цим обумовлено застосування труб з полімерних матеріалів і фітингів (різновид обладнання для з'єднання труб, як на прямих, так і на зігнутих ділянках). Фітинги змінюють конфігурацію трубопровідної системи і використовуються при монтажі контрольно-вимірювальної апаратури. Для полімерних мереж характерні поліетиленові фітинги. Поліетилен - сучасний матеріал, який відповідає всім вимогам і вирішує технічні завдання без втрат пропускної здатності труб. Компресорні або зварні моделі фітингів, а також спіготи розрізняються способами монтажу. Для установки литих пе фітингів (спіготи) застосовується стикова зварка. Інтегрована в корпус спіраль при електрозварювання нагрівається від зварювального апарату і створює міцне з'єднання. Компресійні фітинги тримаються на еластичних прокладках і обтискних кільцях, що відповідають за герметичність.

Опубліковано: 21/03/12 @ 09:58
Розділ Різне Читати далі...

Партнерська програма магазину офісних меблів MERX

Партнерська програма магазину офісних меблів MERX В даний час цифра обороту продажів офісних меблів перевищує мільярд доларів на рік. Неухильно зростає і частка продажів офісних меблів через інтернет магазини. Причому продаються як супердорогі набори офісних меблів, так і дешеві офісні дивани . Магазин MERX меблі пропонує власникам сайтів і веб-майстрам партнерську програму. Таким чином, отримуючи 3-7% вартості замовлення вами приведеного клієнта, ви займете своє місце на даному динамічно розвивається. І покупцям вигідно бути запрошеним вами, бо кожен клієнт при цьому отримує знижку 2%, оформивши замовлення онлайн або назвавши номер партнера по телефону. У тому випадку, якщо користувач зайшов на сайт магазину по вашому посиланню, йому пропонується знижка, а вам його покупки будуть зараховані як партнерські. Можна створити повноцінний партнерський магазин, встановлюваний і настроюється досить швидко.

Опубліковано: 20/03/12 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 8 : висновки Олексія Колупаєва

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} У восьмому випуску креш-тесту резюме на DOU - розробники всіх мастей, тестувальники та UI-фахівець. Оцінює прислані CV Олексій Колупаєв - CTO стартапа MeinFernbus в Берліні і випускник харківського Політеху. Нагадуємо, що ви можете надіслати резюме на креш-тест за адресою crashtestcv@dou.ua. Загальні зауваження Можна сказати без перебільшення, що проект «краш-тест резюме» на ДОУ виявився дуже вдалим - розібрано багато резюме, добре видна різниця в сприйнятті різними людьми, причому як інтерв'юерами, так і іншими співчуваючими. Матеріалу для осмислення - більш ніж достатньо для ще не дуже досвідченого, але вдумливого людини, щоб зробити висновки. Досвідчені, по ідеї, вже все зрозуміли, але теж, дивись, що і поправлять. Не все, звичайно виправлять помилки, та й не всі прочитають навіть - але це ж, по суті, прекрасно - адже резюме і повинні бути різними, як їх автори.

Опубліковано: 20/03/12 @ 01:42
Розділ Різне Читати далі...

Bench Games'2012 : Україні в лідерах

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Думаю, не потрібно представляти вам такий сайт, як brainbench.com . Багато хто з нас хоч раз, та проходили там тести. Багато хто з нас навіть отримали відповідні сертифікати - як електронні, так і паперові. Сперечатися про їх корисності не будемо - інакше напишемо четвертий том «Війни і миру». Найцікавіше в тому, що давним-давно дана компанія проводила міжнародні змагання, потім, правда, - зі зміною власника, - ця практика пішла в небуття. І раптом у 2012 році мені прийшло запрошення взяти знову в них участь. Прийняв, чого ж не прийняти. Офіційні результати Офіційні результати можна подивитися на Bench Games Leader Board ' 2012 . Для порівняння можна подивитися попередні - 2006 року: Bench Games Leader Board'2006 . Навіть неозброєним оком видно різницю, Україні не вдарила в бруд обличчям. А тепер найцікавіше Пробігши поглядом по списку перших місць я запідозрив, що там приховано щось ще.

Опубліковано: 20/03/12 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

Буває і таке ...

Як прибрати верхню панель адміністратора в wordpress? У мене минулого тижня трапився легкий конфуз. Благо знайшлися добрі люди і ткнули носом в цей недогляд. Після оновлення wordpress до останньої версії в користувальницької частини сайту з'явилася верхня панель адміністратора. Все б нічого, та як виявилося цю панель бачили всі відвідувачі сайту. Це конфуз. А "легкий" він тому, що в адмін-панель відвідувачі таки потрапити не могли і зробити що-небудь від адміністратора, тобто від мого імені, також не могли. "Винен" в усьому модуль кешування MaxCache , який успішно відправив сторінки в кеш разом з цією панеллю. Шутю, звичайно. Насправді провини модуля тут ніякої немає, він прекрасно виконує свою роботу і якщо у Вас wordpress , то я дуже і дуже рекомендую його придбати і встановити. Результати його роботи вражають, ознайомитися з ними можна за посиланням вище, або тут . Загалом від цієї панелі, щоб вона очі відвідувачам не муляла, я позбувся. Ось про це хочу розповісти сьогодні.

Опубліковано: 20/03/12 @ 03:21
Розділ Різне Читати далі...

Бізнес -план of Junior Software Developer

Перш за все варто розуміти що в IT «капусти» немає. Якщо ви пішли в IT тільки для того, щоб швидко і без зусиль «нарубати капусти» на віллу на Мальдівах, то вам варто змінити спеціальність прямо зараз. Швидко заробити грошей при певному везінні можна, закінчивши якийсь юридичний факультет або духовну семінарію. Вам для цього доведеться вивчити досить товсту Біблію і кілька апокрифів, але в IT вам таких «біблій» доведеться читати по п'ять-десять на рік. Що ж може дати IT? Часто досить цікаву, високооплачувану - на рівні інших спеціальностей в Україну, - роботу, з хорошими умовами праці - в чистому офісі з кондиціонером. Якщо це не те, що вас цікавить - починайте переглядати список юридичних факультетів.
Форми навчання Навики спеціальності можна здобути різними шляхами. Це отримання освіти в коледжі або комп'ютерної академії за денною, заочною або дистанційною формою навчання. Всі вони мають різні переваги і недоліки, які розглянуті нижче.

Опубліковано: 19/03/12 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: cloud paging як майбутнє віртуалізації, Java IDE для Android , секрети технічних співбесід, Vim й історія комп'ютерів

Добрий день, шановні читачі. Мабуть, найбільш гучною новиною української галузі розробки ПЗ на минулому тижні стали підтвердилися чутки про переході колишнього керівника представництва GlobalLogic в Україну Романа Хміля на позицію COO данського аутсорсера Ciklum. Крім того, в середу через пожежу в київському метро на кілька годин припинив свою роботу ДЦ «Датагруп» , що призвело до недоступності низки популярних українських сайтів, зокрема, інтернет-магазину «Розетка» і новинного ресурсу «Українська Правда». З новин ближнього зарубіжжя варто відзначити відкриття нового центру розробки Яндекса в Мінську . Крім того, російське рекрутингове агентство Pruffi випустило черговий аналітичний звіт про затребуваність і зарплатах різних IT-фахівців на ринку північного сусіда.

Опубліковано: 16/03/12 @ 07:13
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 24

Компанія Аеротехніка , провідний український виробник радіолокаційних комплексів і систем управління повітряним рухом, шукає C + + програміста . Компанія Ашлар-Веллум України , дочірнє підприємство Ashlar Incorporated, розробника програмного забезпечення для дво-і тривимірного креслення та моделювання запрошує на роботу C/C + + програмістів . Компанії Waves Audio потрібно junior DSP programmer з відмінною математичної базою. Компанії Luxoft потрібно математик-аналітик зі знанням Statistica, Matlab, IBM SPSS, SAS, SQL Server. Львівської компанії Ukraine Solutions Center (Cypress Semiconductior Corp. ) потрібен інженер-дослідник сенсорних систем , бажано кандидат технічних наук. Можуть взяти і студента останнього курсу. Райффайзен Банк Аваль шукає COBOL, C, VC + + програміста . Stanfy , компанія, яку високо оцінили співробітники і яка недавно випустила Open Source бібліотеку Enroscar запрошує на роботу Android програміста . Полтавська компанія Yanpix шукає iPhone і Android програмістів .

Опубліковано: 15/03/12 @ 10:34
Розділ Різне Читати далі...

Сайт з нуля

У кожному місті є безліч компаній, які запропонують вам за певний період часу створити сайт для вашої компанії. Ознайомтеся з усіма пропозиціями. Оцініть переваги, відмінності, унікальні торгові пропозиції і тільки потім зробіть свій вибір на користь тієї або іншої компанії.
Чим можуть відрізнятися послуги однакових, на перший погляд, фірм. По-перше, ціною. Уважно вивчіть, що входить в купується пакет. Створюючи сайт, вам необхідно знайти компанія, яка візьметься за виконання всього циклу робіт. Від створення проекту дизайну сайту, до його програмування і, може бути технічної підтримки на початковому етапі. В мережі ви знайдете багато оголошень, в яких пропонується з досить низькою ціною, проте, вони не включають радий робіт.

Опубліковано: 14/03/12 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

Круть-верть

Кожен день в мережі інтернет з'являється величезна кількість сайтів. Як вижити в цьому океані? Як зробити так, щоб у відповідь на пошуковий запит в будь-якій пошуковій системі в основному ТОПі завжди був ваш сайт? Причому, яке б словосполучення не набирав користувач, ваш сайт, які присвячений цій тематиці завжди б був верхніх рядках в результатах запитів.
- справа тонка. але разом з тим дуже популярне. Адже, коли за справу беруться фахівці - результат на лице.
Хороші компанії забезпечать вам приріст унікальних відвідувачів близько однієї тисячі в день. Причому абсолютно легальними способами. Крім того, рейтинг вашого сайту гарантовано злетить вгору. Підвищаться всі показники. Головне - це довірити свій сайт професіоналам.
Треба на забувати, що в мережі багато пропозицій від неперевірених компаній і приватних осіб. Ви ніколи не дізнаєтеся які методи вони використали. Тому, при виборі виконавця на цю роботу шукайте перевірених осіб.

Опубліковано: 14/03/12 @ 10:12
Розділ Різне Читати далі...

Приємного апетиту по- грузинськи

Дивно, але в кого не запитай, мало хто відповість до якої кухні ставитися таке блюдо як суп харчо. Цей суп став настільки інтернаціональним, що його можна зустріти на російській кухні, в Україну, Ізраїлі та в інших країнах європейського та азіатського світу. Насправді ж - це представник грузинської кухні. Всі ми знаємо чахохбілі, хачапурі і хінкалі. Для всіх нас - це Грузія, а от з харчо якось складніше. Звичайно, те що сьогодні називають "харчо", особливо в закладах громадського харчування, це далеко від оригіналу. Для нас це передусім "червоний" томатний суп з рисом і без картоплі. Що ж насправді являє собою ця страва?
Отже, рецепт супу харчо :
Беремо яловичину на кості, в розрахунку 400 грам на 2 літри води і відварюємо протягом години. потім відокремлюємо м'ясо від кістки. У сковороді смажимо цибулю на рослинній олії на повільному огне.Добавляем до нього нарізане відварене м'ясо і обсмажує 15 хвилин на повільному вогні. Додаємо туди томати нарізані кубиками.

Опубліковано: 14/03/12 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

Open Source бібліотека Enroscar - всім Android - розробникам

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Протягом трьох років роботи в сфері розробки мобільних додатків, часто стикаєшся з однотипними завданнями. Наприклад, робота з серверним API, який змінюється в залежності від типу завдання. Все, що було напрацьовано за кілька років командою Stanfy , увійшло в Open Source бібліотеку Enroscar, яка була вже доступна на Google code. Всі дані, які увійшли в цю бібліотеку, ми активно використовуємо у всіх наших Android проектах. Бібліотека «Enroscar» - це рішення, спрямоване на розробку клієнт-серверних додатків і спрощує роботу із зовнішніми API. На базі Enroscar були створені такі Android програми, як Кинопоиск, Djuice Music, Обозреватель. Робота з API Найголовніший і зручний інструмент - це Frame Work для роботи з API. Він включає в себе основне ядро, сервіс, який працює асинхронно, в окремому потоці і за допомогою набору необхідних Callback взаємодіє з активностями і фрагментами.

Опубліковано: 14/03/12 @ 02:23
Розділ Різне Читати далі...

Роман Павлюк, співвласник Eleks : « Україна пора витягувати з іміджу " Індія , тільки трохи ближче "»

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Роман Павлюк приєднався до компанії Eleks в 1995 році. Зараз Роман відповідає за розвиток бізнес-стратегії компанії. В інтерв'ю він розповів про перспективи українського аутсорс, проекти компанії, стартапи, і про те, в чому різниця між Львовом і Києвом. Для початку розкажіть трохи про себе, як почалася співпраця з Eleks? Моє перше знайомство з комп'ютером відбулося в 1987 році. Тоді тато спаяв 8-бітний комп, я два роки на ньому грався, нічого розумного не робив. Коли мені було 12 років, приїхав мій двоюрідний брат, побачивши комп'ютер, говорить «вау» і почав писати якусь програму на Бейсіку. Мене це шалено збентежило, висловлюючись коректно, як, в мене є комп'ютер і я нічого не вмію, а тут приходить людина і починає щось програмувати. Тому я взяв книжку по Бейсік і почав вчитися. Перша програма була - введіть, скільки років вашій собаці і побачите, скільки років їй би було, якби була людиною, тобто х * 7 років.

Опубліковано: 14/03/12 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

Роман Павлюк, співвласнік Eleks : « Україну потрібно вітягаті з іміджу " Індія , Тільки Трохи Ближче "»

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
[Переклад на російську мову - в кінці матеріалу.] Роман Павлюк прієднався до КОМПАНІЇ Eleks у 1995 році. Зараз Роман відповідає за розвиток бізнес-стратегії КОМПАНІЇ. В інтерв'ю ВІН розповів про перспективи українського аутсорс, проекти КОМПАНІЇ, стартапи, и про ті, Яка різніця Між Львовом та Кієвом. Для качани розкажіть про себе, Як почалось Співпраця з Eleks? Моє перше Знайомство з комп'ютером відбулось у 1987 році - тоді тато спаявши 8-бітній комп'ютер. Я на ньому два роки бавівся, нічого Розумного НЕ робів. Коли мені Було 12 РОКІВ, пріїхав мій двоюрідній брат, побачим комп'ютер, сказавши "вау" і почав писати на ньому якусь програму на Бейсіку. Мене Це шалено збентежіло, коректно Кажучи, ТОМУ ЩО в мене є комп'ютер и я нічого НЕ вмію, а тут приходити Людина і почінає Щось програмуваті. Тому я взяв книжку з Бейсік и почав вчиться.

Опубліковано: 14/03/12 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178