19 травня, Київ - Конференція JEEConf 2012

Наприкінці весни, XP Injection запрошує вас до Києва на конференцію, цілком присвячену розробці на Java. JEEConf - це щорічна конференція, метою якої є зібрати разом всіх, хто використовує Java технології для розробки. Конференція спрямована в першу чергу на: сучасні підходи в розробці розподілених, високонавантажених і масштабованих систем з використанням Java інновації та нові напрямки в розробці додатків на Java цікаві архітектурні рішення, засновані на Java технологіях інтеграцію з іншими інструментами, мовами та бібліотеками для побудови сучасних додатків популярні напрямки і тенденції розвитку світу Java розробки Конференція JEEConf вперше відбулася в 2011 році і зібрала понад 400 учасників з 8 країн. Організатори потрудилися на славу і запросили 20 доповідачів з України, Росії, Білорусі, Сербії, Данії, Швеції, Бельгії та США. Вони провели 2 майстер-класу і 17 доповідей. У числі виступаючих 6 доповідачів світового рівня.

Опубліковано: 03/03/12 @ 03:09
Розділ Різне Читати далі...

Холодильник відмовився працювати

Ви прокинулися зранку, збираючись на роботу тягнете дверцята свого холодильника самсунг для того, щоб дістати звідти молоко і ковбасу, і розумієте - холодильник помер. Вам належить ремонт холодильника.
Ремонт холодильників самсунг краще всього здійснювати в спеціалізованих сервісних центрах. Хоча, є дуже багато інших компаній, які зроблять вам теж саме за ті ж, а то і за менші гроші. Треба розуміти, що всі ремонтні роботи здійснюються на дому. Вести холодильник до майстерні не треба. Майстер може приїхати до вас вже в день звернення. Спочатку пройде діагностика, потім протягом декількох днів - обслуговування. Сервісні центри можуть закінчити все в один день, тому що майстер приїде в машині, укомплектованої колосальною кількістю запчастин.
 Сформулюйте грамотно питання, які ви поставите при виклику майстра. Можливо ви можете отримати відповіді на них ще до дзвінка, зайшовши на сайт компанії-виробника холодильника.

Опубліковано: 02/03/12 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

Сайт, готуйся !

Рано чи пізно кожна організація або навіть фізична особа виходить в мережу і перед ними постає проблема - . Інтернет ресурс базується на програмі публікації матеріалів в глобальній мережі або іншими словами - движку. Є багато різних платформ. Від вас залежить тільки одне - технічне завдання. Тобто чітке формулювання того, чого ви чекаєте від інтернет-ресурсу. А саме виготовлення сайту треба довірити професіоналам. Вони виберуть платформу, запропонують вам варіанти дизайну. Навіть можуть зробити початковий контент і навчать його наповнювати надалі.
 Будьте готові, що з вами проведуть попередні бесіди, які будуть присвячені компанії, тому, що вона виробляє. З'ясують ваші відмінності від конкурентів, мети вашого бізнесу і завдання, які ви і ваша компанія ставлять перед собою і перед своїм інтернет-ресурсом.
 Виготовлення сайтів (найпростішого) може бути виконано за кілька годин. Сайт складніше розробляють від одного тижня.

Опубліковано: 02/03/12 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

крутимо сайт

Коли сайт створений, в повний зріст постає проблема його розкрутки. Це цілий комплекс заходів, який передбачає пошук ефективних ключових слів. Його внутрішню оптимізацію, а також оптимізацію для пізнавання його пошуковими системами.
 Є загальні правила розкрутки і є особливості пов'язані з контентом, а також безліччю різних факторів. У тому числі і географічним. Так, розкрутка сайту (Київ) передбачає ряд специфічних особливостей. Перш за все, орієнтуватися треба на кілька пошукових систем. Звичайно ж це гугл, яндекс, але в українському сегменті про місцеві пошукові системи треба теж не забувати.
 Є кілька компаній, що спеціалізуються на розкручуванні сайтів Києва. Вони використовують рекламні можливості тематичних сайтів. Однак, треба пам'ятати, що будь-розкрутка справа не швидка. Треба розраховувати на 2-4 тижні і при грамотній розкрутці він з'явиться в ТОР-10. Починаючи з восьмого дня розкрутки результати вже буде видно.

Опубліковано: 02/03/12 @ 04:30
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 5: Думка Дмитра Гайворонського

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} П'ятничний креш-тест резюме проводить Дмитро Гайворонський - керівник київського офісу компанії CQG . В цьому випуску - розробники, QA та Project Manager/Business Analyst. Якщо ви хочете побачити своє резюме в цій рубриці - надсилайте його за адресою crashtestcv@dou.ua. Передаємо слово Дмитру. Стосується всіх Надсилати резюме в MS Word (html, txt, rtf, tex) - не сама хороша ідея. Особливо в форматі 11 офісу (. Docx), не у всіх відкриється. Використовуйте PDF. У назві файлу - тільки англійські букви, цифри, пробіли і деякі знаки пунктуації ([A-Za-z0-9._-,]). Обов'язково включите ім'я та прізвище (не nickname!) У назву файлу. Погані приклади - «| а | | | ¬ tо | - | |. Doc», «КрУзАдеР1988.txt». Хороший приклад - «Ivan Vasilyev.pdf». Хороший розмір для професійного резюме - 2 листа A4. Більше - незручно читати, менше - доводиться писати дрібним шрифтом, HR розбудовується і вимагає включити витрати на мікроскоп в зарплату.

Опубліковано: 02/03/12 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: 25 000 IT -студентів, Visual Studio 11 , моделювання даних в NoSQL і психологічна деформація програмістів

Добрий день, шановні читачі. Уряд Україною всерйоз узялося за реалізацію благих намірів по відношенню до IT-галузі: в ході чергового публічного виступу прем'єр Микола Азаров зазначив, що держзамовлення на студентів профільних спеціальностей планується збільшити вп'ятеро - з 5 тис. до 25 тис. осіб. А у зрілих українських вчених-кібернетиків найближчим часом буде можливість спробувати себе в цікавій справі: МВС України домовилося з київським Інститутом кібернетики ім. Глушкова про створення роботів-трансформерів, які зможуть заміняти людей в екстремальних ситуаціях. І трохи новин з Росії: тепер в ході проходження альтернативної військової служби можна буде працювати на посадах інженера-системного програміста і просто програміста.

Опубліковано: 02/03/12 @ 07:28
Розділ Різне Читати далі...

Роман Хміль може купити Stalker 2

Джерела, близькі до сторін можливої ??угоди, повідомили DOU, що Роман Хміль, недавно покинув пост керівника українського офісу GlobalLogic , разом з партнерами веде переговори про покупку ігрового проекту Stalker 2 у його розробників, компанії GSC Game World. Офіційне підтвердження цієї інформації очікується в кінці березня. У грудні 2011 року стало відомо про закриття GSC Game World, яке згодом підтвердив глава компанії Сергій Григорович, і можливе припинення роботи над проектом Stalker 2 - продовженням популярної гри STALKER: Shadow of Chernobyl. За даними Сергія Галенкіна , таке рішення було пов'язане з проблемами з виданням ігри на консолях. Вже на початку поточного року PR-директор GSC Game World Олег Яворський розповів , що команда проекту Stalker 2 знаходиться в пошуку інвесторів, готових вкласти кошти на завершення розробки гри.

Опубліковано: 01/03/12 @ 12:47
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 8 . Лютий приніс 2645 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Доходи з реф. відрахувань впали: 2268 $ (в січні 2410 $)
Доходи з ПАММ теж впали: 377 $ (в січні 448 $) У порівнянні з січнем трошки впав дохід, але це несуттєво.
Вероніка залишається як і раніше стабільною, мімімі, а Свена трясе: Пацани з форуму MMGP пов'язують «трясіння» з ... так і на ринку беззаконня коїться)) то Греція погрожує дефолт оголосити, то Бернанке починає мудрувати Бернанке - це глава Федеральної резервної системи США, який може говорити багато розумних слів, які потім цитують ЗМІ і це позначається на котируваннях. Що стосується Свена, то він у будь-якому випадку найближчим часом нових інвесторів не приймає, бо закрив оферту.

Опубліковано: 01/03/12 @ 12:17
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 4: Зауваження Олексія Резчикова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Креш-тест чергових восьми резюме проводить Олексій Різьбярів - Lohika Lab Leader і досвідчений Java-розробник. Нагадаємо, що якщо ви хочете отримати коментарі та рекомендації щодо покращення вашого власного резюме, ви можете надіслати його за адресою crashtestcv@dou.ua. Загальне Контактна інформація дожна бути добре помітна. Формат подачі інформації повинен бути читабельним. Краще використовувати таблиці. Резюме краще віддавати на вичитку або писати російською. Чітко формулювати бажану позицію. Опис проекту (в досвіді роботи) повинна містити: роботодавця; замовника; назва проекту та його бізнес домен; роль людини в проекті; технолоческій стек проекту; (опціонально) коротко про процес розробки. Має сенс вказувати тільки ті місця роботи досвід на яких має відношення до бажаної позиції. У списку технологій добре б вказувати тільки ті досвід використання яких ще актуальний для бажаної позиції.

Опубліковано: 01/03/12 @ 12:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 22

Компанії MDM Technology, яка розробляє CRM рішення для європейських та американських фармацевтичних компаній, потрібен Senior. NET Developer/Team Lead . Зарплата 2500-3500 у. е. Компанії Trident Software потрібно C + + програміст , який буде брати участь у розробці архітектури та створення інтерфейсу користувача. Розробник веб-серверів Friendly шукає старшого Java розробника в Харкові . Зарплата 2500 $. Компанії ArsGame потрібно в Одесі Senior Java Programmer для розробки великої браузерної MMO Game на Unity3d. Зарплата 3500 $. Харківській компанії Grid Dynamics потрібен досвідчений UI Engineer . Magento Ukraine шукає бізнес-аналітиків в Києві та в Донецьку . Компанія VRMG запрошує на роботу молодшого Python розробника . Перших два місяці роботи - шестиденний робочий тиждень. Полтавська компанія Pennybooster запрошує . NET програміста з середнім балом не менше 4.5, підходять і студенти п'ятих курсів.

Опубліковано: 01/03/12 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

Тури в Гардабайр , Ісландія

Ісландію можна назвати одним з найбільш фантастичних місць на Землі, адже своєрідність її природи просто вражає своєю унікальністю і неповторністю. Більше ніде в світі ви не знайдете такого скупчення льодовиків, вулканів і природних термальних джерел, тому гарячі путівки до Ісландії в травні користуються особливою популярністю серед туристів, що віддають перевагу пізньою весною, коли центральна частина Європи вже повністю покрита пишною рослинністю, згадати про холодну зиму і побувати на засніжених схилах і замерзлих плато. У західній частині острова, буквально в 10 кілометрах від Рейк'явіка, розташувався чудовий містечко Гардабайр, де повною мірою можна насолодитися усіма красотами ісландської природи і провести чудові дні, здійснюючи прогулянки по льодовиках і гірських вершин. За ісландським мірками це досить велике місто з населенням близько 10 000 чоловік, більша частина якого займається фермерським господарством.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:45
Розділ Різне Читати далі...

Бонуси брокерів - чи буває користь?

Сучасні технології ведення торгів на ринку Forex дозволяють трейдерам мати доступ до валютного ринку в будь-який момент. Така різноманітність технологій змусило брокерів збільшувати асортимент своїх послуг для трейдерів. Часто, ці послуги та сприятливі умови є обманом, на який ведуться новачки і професіонали. В останній період стали популярними бонусні програми трейдерів, які надають бонуси в розміри 50% або 70% від депозиту. У більшості випадків, це призводить до значних збитків. Трейдерам слід бути обережними при виборі брокерської компанії, щоб не втратити всі свої кошти. Потрібно визначити, який з брокерів має на меті не тільки створити хороші умови для свого трейдера, але і зробити його торгівлю прибутковою. За такою схемою працюють брокерські компанії на Заході: прибуток трейдера - прибуток брокера. Для більшої впевненості трейдерів, брокерським компаніям слід пропонувати в якості бонусів різні програми і засоби, які допоможуть відчути смак торгівлі.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:44
Розділ Різне Читати далі...

Торгівля на NASDAQ (США )

Головна особливість ринку NASDAQ полягає в тому, що це дилерський ринок (dealer market). Класичні фондові біржі, такі як NYSE, є ринками аукціонного типу (auction market). Акції будь-якої певної компанії представляються на ринку NASDAQ декількома маркетмейкерами, які змагаються між собою для того, щоб виконати ордер клієнта. При отриманні ордера маркетмейкер відразу ж продає або купує акції зі своїх запасів, іноді шукає іншого партнера на ринку для здійснення угоди. Дані дилери своїми діями «створюють ринок», вони одночасно пропонують продати і купити акцію, при цьому для операції вони використовують власні гроші. Існуюча конкуренція серед дилерів і наявність їх капіталу забезпечують безперервне укладення угод, це сприяє тому, що ордери дрібних і великих гравців виконуються негайно.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація в присмаком сала

Особливістю Укр- нету є наявність своїх національних пошукових систем. Найвідоміша - Мета.ua. Але в кожному місті є свої пошукові систем. Наприклад є пошуковик київський, дніпропетровський, Харкова, Львова. Практично всі пошукові системи Україні закінчуються на ua. Звичайно там користуються і традиційними пошуковими типу гугла і йяху, Яндекс тут теж популярний. Тому має свої особливості. Тут є своя тонкість. Полягає вона в тому, що різниця між російськими та українськими сайтами невелика. І справа тут у тому, що дуже багато користувачів інтернету Україні користується російською мовою. Однак, якщо мова йде про українську мове, то тут місцеві пошуковими поза конкуренцією. . До речі кажучи про пошуковій системі Мета, вона чи не єдина пошукова система зареєстрована в зоні ua. Практично всі інші пошукові ресурси туляться за адресою com або net. І дуже поширені доменні імена аж третього рівня.

Опубліковано: 28/02/12 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Майбутнє за рекламою в мережі

В даний час реклама в інтернет перетягує на себе левову частку рекламних бюджетів компаній. До деякого часу рекламодавці найбільше боролися за телевізійний ефір, тому як в нашій країні телебачення залишається все ще самим доступною розвагою для більшості населення. Однак, розвиток мережі інтернет робить свою справу. Поява комп'ютерів практично в кожному будинку робить комунікаційну мережу каналом масової інформації. Звідси та увага рекламодавців до мережі інтернет як рекламної майданчику. Найпершим видом реклами в мережі стала банерна реклама в інтернеті .  Розробники щодня винаходять нові способи зробити цей вид реклами ефективнішим. Найсучаснішими сьогодні є банери побудовані на java скриптах і спливаючі вікна, які відкриваються незалежно від того, натискав користувач на дане оголошення чи ні.  Існують спеціальні мережі обміну банерами, які дозволяють не тільки рекламувати якийсь канал, а й залучати все нових користувачів на інтернет-ресурси.

Опубліковано: 28/02/12 @ 09:32
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 2 : Рекомендації Георгія Серебренникова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Серію креш-тестів резюме на DOU продовжує Георгій Серебренников - герой одного з недавніх Профіт-Шоу і VP of engineering в компанії Grammarly, що переїхав до Києва після 25 років життя в США. В цьому випуску - розробники, QA, бізнес-аналітики, радіоінженер і дослідник. George now has the floor. Formatting Issues Most of resumes are at minimum three pages long. For some of them it is just a matter of formatting, resumes can be easily condensed into no more than two pages. Some of resumes have too much information that can be easily removed without any damage to the quality of information. All resumes do not have page numbering. Some resumes have inconsistent formatting (different fonts, spacing, positioning of similar information). Contents Some people are listing as too many technologies under "skills". It is impossible to imagine that they know everything. For me, personally, it is a big red flag.

Опубліковано: 28/02/12 @ 03:02
Розділ Різне Читати далі...

45-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з СТО Team International Сергієм Поволяшко

У черговому випуску ми розмовляємо про навчання та сертифікації , про побудову процесів в компанії і про побудову власної кар'єри. В програмі: Про IT Робота у фондовій біржі Побудова структури Project Management'а в компанії Робота СТО в аутсорсингової компанії Бізнес - інтернатура в Массачусетсі IT - tuning Книги у випуску : Deadline . Роман про управління проектами - Том Демарко Таємничий острів - Жюль Верн Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 28/02/12 @ 10:30
Розділ Різне Читати далі...

Грейди : оцифровка програмістів. Частина друга, або Чого чекати від грейдингу

Перша частина матеріалу викликала більше уваги і питань у спільноти ДОУ, ніж , можливо, заслуговувала, так як була всього лише вступної статті, що позначає рамки подальшого обговорення проблем грейдингу. Порушені в коментарях до неї питання і їх кількість вимагають більшого формату на відповідь, ніж доступно в коментарях, тобто, вставку в цикл статей незапланованої окремої частини. «Секретний» проект ДОУ З появою першої частини статті багато запідозрили конспірологічний слід. З чого це раптом про грейдування пишуть на ДОУ, чи не пов'язано це з прагненням компаній пропіарити грейдування і посадити всіх на жорстку зарплатну сітку? Ні, ніяк не пов'язано, і ось чому. У грудні 2010 року в рамках ДОУ стартував проект по системі грейдування.

Опубліковано: 28/02/12 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 1 : Поради Інни Скочко

Протягом першого тижня після анонса креш-тесту ми отримали більше сотні резюме. Наші експерти ретельно вивчили перші кілька десятків, вказавши на загальні і приватні помилки у складанні CV. Загальні рекомендації часом виглядають як поради Капітана Очевидність, проте дивно, як часто не дотримуються такі прості правила, як вказівку прізвища претендента в назві файлу, обов'язкова перевірка орфографії перед відправкою або використання зрозумілій розміру шрифту. На цьому тижні ми будемо щодня публікувати відгуки одного з експертів. У першому випуску креш-тесту - поради та зауваження Інни Скочко , Senior HR Manager в Infopulse Ukraine. Загальні рекомендації Перед складанням резюме потрібно чітко виділити для себе акценти, на які буде звертати увагу роботодавець, тобто, орієнтуватися на опис вакансії. Наприклад, якщо оголошення про вакансії каже, що знання англійської мови критичні і т.п., то це коштує відобразити в своєму резюме.

Опубліковано: 27/02/12 @ 08:20
Розділ Різне Читати далі...

У Skype з'явився конкурент

Спонсор даного поста сайт Компанія Google домінуюча на ринку пошукових систем має намір завоювати чергову нішу. Тепер Google має намір спробувати свої сили на ринку телекомунікації. Компанія презентувала, днями, унікальний сервіс під ім'ям Google Voice, який після введення користувачами їх телефонного номера моментально активується і дозволяє зберігати голосову пошту, обмінюватися текстовими повідомленнями і іншими даними з різних діючих телефонних номерів в одному місці і отримувати доступ до неї віддалено. Крім того, сервіс Google Voice дозволяє споживачам системи здійснювати дзвінки через глобальну павутину, що в малому ступені нагадує функціонал Skype. Ідея нової системи розроблена на основі технології компанії Grand Central, придбаної Google в червні 2007 року.

Опубліковано: 25/02/12 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176