17 - 18 травня Одеса - Java Breeze - наймасштабніша Java конференція в південному регіоні

Ви захоплюєтеся Java і зголодніли за конференціям, присвяченим складним технічним питанням в своїй галузі спеціалізації? Ласкаво просимо на Java Breeze! 18 травня компанія Lohika проведе наймасштабнішу Java конференцію в південному регіоні за останні кілька років. Упродовж цілого дня відомі Java гуру і провідні технічні фахівці презентуватимуть доповіді, засновані виключно на їх практичному досвіді. Java Breeze пройде за підтримки одеської Java Group . Всі деталі ви побачите . · На Java Breeze акценти презентацій будуть спрямовані на практичне застосування нових ідей і поглядів на розробку реальних проектів. · Учасники зможуть перейняти досвід у технічних експертів галузі та один у одного, побачити 'real-world case studies', вникнути в практичні приклади коду. · Цікаві співрозмовники, сонячна одеська погода і морський бриз-все це і навіть більше чекає вас на майбутній конференції.

Опубліковано: 19/04/13 @ 02:47
Розділ Різне Читати далі...

25 травня Київ - Майстер -клас " Ініціювання проекту та супутні практики "

Доповідач:
Сергій Поволяшко 17 років в ІТ. Сертифікований Project Management Professional (PMP) , ISO 27001 Expert . Знає якщо не все, то дуже багато про управління IT підрозділами, проектами і процесами. Любить ділитися знаннями: досвідчений тренер з широкою географією діяльності - Харків, Київ, Дніпропетровськ, Львів, Москва, Санкт-Петербург, Мінськ. Звана гість на: Whale Rider 2010, Software People 2011, Stratoplan World. Kharkov edition, QAClub, PMZone, SPB SQA Group, ІТ Інфраструктура 2012, SPM Conf 2012 ... Організував і веде свій освітній проект ІТ Тюнінг . Про що майстер-клас: «Я думаю, що всі погодяться, що будь-які серйозні питання, проблеми краще вирішувати на ранніх стадіях проекту - так дешевше і у фінансовому, і в часовому, і в" нервовому "еквіваленті. Так от, етап ініціювання підходить для цього найкраще - тут більшість речей набагато легше обсуждаеми і змінювані, ніж після підписаного контракту і прийнятих (нав'язаних) правил гри ».

Опубліковано: 18/04/13 @ 01:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 81

На jobs.dou.ua з'явився підрозділ з вакансіями для початківців (RSS ). AR23D Studio шукає в Одесі Android програміста для розробки власних продуктів під пристрої Google Glass і Vuzix. Зарплата від $ 2500. Компанії ZETEK Zenith Technologies потрібен System Architect . Руслан Шевченко у зв'язку з переходом на іншу роботу шукає в StrikeAd Scala-розробника . Сеньора відірвуть з руками, на мідла будуть дивитися. Ілля Хамушкін пропонує пожити в Таллінні і попрацювати в Marinexplore. Контракт на півроку з продовженням. Данило Братченко шукає в цікавий міжнародний стартап. Wоrk.uа шукає в Дніпропетровську веб-дизайнера (зарплата 8000-15000 грн) і помічника веб-дизайнера (5000-8000 грн). Бажаючим пропонується пройти тест . Компанії CyberVision потрібні White hat hackers . Компанія Печатін , яка надає сервіс автоматичної системи управління друкарнею на умовах SaaS, шукає технічного дітектора (CTO) . Arkadium шукає в Сімферополі аналітика з ігор .

Опубліковано: 18/04/13 @ 09:05
Розділ Різне Читати далі...

Про просування сайтів

Про просування сайтів Все, що пов'язано з діяльністю сайту, нерозривно пов'язане з його просуванням - інакше про нього просто ніхто не дізнається. Тому люди шукають організації, які роблять сайти професійно, а також уміло просувають їх різними способами, надаючи клієнтам зручні розцінки. Найкраще, коли клієнт оплачує вже помітний результат - тоді є гарантія, що всі витрати не будуть порожніми. Деякі компанії роблять - на сайті ТОВ «Навігатор» можна знайти досить докладні розцінки на кожен тип сайту, тим більше, у них оплата робиться по результату, що якраз дуже зручно і вигідно, а також дає деякі гарантії. Для найбільшої ефективності розкрутки зазвичай різні способи комбінуються, хоча іноді буває достатньо застосування і одного способу, але це буває досить рідко. Головне, щоб методи, які застосовуються для цього, були як можна більш чистими і «білими», оскільки в іншому випадку сайт дуже швидко забанять в пошуковиках, а це, звичайно, створить проблеми власнику сайту.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

Розсилка по електронній пошті

Розсилка по електронній пошті Добре організована розсилка по e-mail, без сумніву, може бути дуже ефективною навіть може перевершувати інтернет-оптимізацію по ефективності, як показують дослідження. Цей спосіб реклами є, до того ж, набагато дешевшим, ніж інші способи реклами - у ЗМІ та інші. Він має власні переваги. Якщо ви вирішите покластися на розсилку по електронній пошті від Еспутніка , то будьте впевнені в тому, що системою розсилка буде оформлена тільки правильно. Дана система функціональна і має все необхідне для вчинення своєчасної розсилки і подальшого аналізу її результатів. Вході такої розсилки формуються певні відносини цільовою аудиторією, рівень довіри і лояльності підвищується. Крім того, розсилка робиться тільки для зацікавлених осіб, і з клієнтами підтримується постійний зв'язок. Таким чином можна підвести клієнтів безпосередньо до прямих продажів якщо це потрібно. Доставка відбувається оперативно, а відправлення розсилки розцінюється зовсім не дорого.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:14
Розділ Різне Читати далі...

Трохи про тематичних ресурсах

Трохи про тематичних ресурсах Багато різноманітних веб-ресурсів можна знайти в інтернет-мережі, і з багатьох питань часто організовуються обговорення, оскільки тим чи іншим враженням з приводу якогось явища, продукту, сайту або чого завгодно ще люди хочуть ділитися, обговорювати і дізнаватися про досвіді інших людей. В інтернеті можна скачувати різні матеріали, а також програми для власного комп'ютера - на сайті надаються програми абсолютно безкоштовно, особливо порадіють великій кількості нових хороших програм ті, на чиїх комп'ютерах операційні системи Віндоус 7 і Віста, оскільки основний упор робиться на програмах саме для них. Багато можливості відкриваються в мережі інтернет, але ними потрібно не зловживати, інакше це піде на шкоду користувачеві, його здоров'ю і нормального життя.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:13
Розділ Різне Читати далі...

Кращий подарунок можна знайти і на сайті

Кращий подарунок можна знайти і на сайті Ну хто з нас не любить дарувати подарунки? А отримувати? Звичайно ж, всі ми прагнемо зробити близьким, та й просто знайомим, такий подарунок, який приведе в повний захват і дасть зрозуміти, як добре ви ставитеся до людини, як хочете, щоб він був щасливий. Звичайно, практичні і корисні подарунки - це здорово. Але іноді потрібно дарувати прикольні подарунки , які змусять посміхнутися, розсміятися, які захочеться терміново показати всім друзям і знайомим. І, подарувавши такий подарунок, ви будете впевнені, що, саме його пам'ятатимуть і кілька років по тому, а от ваш подарунковий сертифікат, який, звичайно ж, буде витрачений на щось потрібне і варте уваги, ніхто толком і не згадає . Такий подарунок потрібно підбирати, в першу чергу спираючись на характер того, кому це буде подаровано.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:13
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Андрієм Акуловим про повернення в IT в 30 років

101-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про те, як почати програмувати після 30. У програмі: Про во'IT'і Постачальник Поїздки Маркетинг і продажі Свою справу Програмування Англійська Вивчення. NET Організація праці Знову Москва Книга у випуску: Ілюзії - Річард Бах Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua Результати конкурсу . Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software . Завдяки компанії Drucode, з 21-го по 23 квітня ми будемо у Львові. Бажаючі взяти участь у подкасті або просто поспілкуватися з нами, пишіть на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 16/04/13 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

27 квітня, Київ - Java Saturday в Сіклум

Весняний настрій додає сил і бажання нових знань та ідей. Для Джава-розробників і знайомих з цією технологією найкраще освітнє і нетворкінг захід кінця квітня в Києві - це суботник в Сіклуме! 27 квітня з залу SkyPoint відкриється чудовий вид не тільки на столицю - але на яскравих фахівців в області Java. На цей раз в гостях у Сіклум: Микола Аліменков, Костянтин Демішев, Дмитро Вілюжанін, Александер Коротких і багато інших. У програмі заходу доповіді і, звичайно ж, живе спілкування (за чашечкою чаю, кави або під закуски) з іншими фахівцями. Початок о 11:00. Вхід вільний за умови обов'язкової попередньої реєстрації: goo.gl/0i83o У програмі: 1) Микола Аліменков - Технічний лідер в джава технолоніях - більше 8 років разом. Добре відомий як засновник XP Injection тренінг центру, ScrumMaster. Організатор добре відомих заходів JEEConf , Selenium Camp , XP Days Ukraine .

Опубліковано: 15/04/13 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

Джефф Безос : секрет успіху простий

Ви коли-небудь замислювалися про те , хто стоїть за одним з найкрупніших і успішних інтернет-магазинів у світі Amazon.com , де сьогодні можна купити все - від книг і іграшок до одягу і меблів ? Це Джефф Безос (Jeff Bezos або , офіційно , Джефрі Престон ) , який в 35 років став «Людиною року » і на нинішній день заробив майже 20 мільярдів доларів . При цьому він не збирається зупинятися на досягнутому , вкладаючи більшу частину прибутку компанії в інновації і пропонуючи нові проекти . Дитинство і юність Безоса : блискучі перспективи Історії успіху бувають різними . Звичайно, всі ми любимо розповіді про те , як хлопець з нетрів з парою доларів у кишені підкорив світ . Такі історії надихають нас на нові звершення . Саме тому дитинство і юність Джеффа , цілком стандартні для представника середнього класу , багатьом здадуться нудними , але який зліт ...

Опубліковано: 15/04/13 @ 01:58
Розділ Різне Читати далі...

Найнадійніший браузер

Найнадійніший браузер Серед запропонованого різноманіття браузерів часом важко вибрати оптимальний варіант. Все більше інтернет-користувачів віддають перевагу продукту компанії Гугл, тим більше, що можна без праці скачати гугл хром безкоштовно. А на сайті seocare.ru ви можете знайти для просування своїх товарів або послуг. Гугл Хром забезпечує для своїх користувачів зручність і безпеку. До речі, під найбезпечнішу операційну систему - Лінукс - також підходить спеціальна версія Гугл Хрому. Цей браузер є досить зручним продуктом з інтерфейсом, зрозуміти який можна інтуїтивно. Гугл Хром - це втілення мінімалізму, який забезпечує потрібний будь інтернет-користувачеві набір необхідних функцій. Головним достоїнством Гугл Хром виступає можливість працювати з вкладками. Справа в тому, що коли «зависає» одна з них, інші продовжують свою нормальну роботу. Природно, це робить роботу в інтернеті більш надійною. Вкладки ж не статичні - їх можна з легкістю міняти місцями або виносити в окремі вікна.

Опубліковано: 14/04/13 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

Відвідуваність сайту - як простежити ?

Відвідуваність сайту - як простежити? Найважливіший показник затребуваності сайту - це його відвідуваність. Щоб враховувати, скільки людей заходить на той чи інший інтернет-ресурс, існують системи статистики відвідуваності веб-сайтів. Тому розробники сайтів в обов'язковому порядку встановлюють на своє дітище лічильник відвідувачів сайту , і часто не один лічильник, а кілька, навіть до восьми. Статистика відвідуваності сайту необхідна не просто для інформації, але для подальшої стратегії ведення сайту та розробки рекламної кампанії. Незважаючи на те, що існують певні правила і принципи, що регламентують проведення рекламних акцій, в кожному окремому випадку аудиторія реагує на них по-різному, і результати одних і тих же дій в різних випадках можуть бути цілком непередбачувані. Тому і виникає необхідність постійного контролю реакції публіки, збільшується або зменшується кількість відвідувачів сайту у відповідь на ті чи інші дії.

Опубліковано: 14/04/13 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : найуспішніші IT - емігранти України , чи зможе Львів стати новою Silicon Valley

Добрий день, шановні читачі. НовиниУкраїнським розробникам перестали. Аналітика "Спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації" як загроза національній безпеці . Найуспішніші українські IT-емігранти . Інтерв'ю Рагнар Сасс (Ragnar Sass), засновник Pipedrive і Garage48 на Expertorama . Андрій Ганкевич: "Немає причин, Чому Львів НЕ Може дива Кремнівою долиною Східної Європи Гірськолижний " Теорія WinRT для розробників . Етюди для Erlang'а . Практика Оформлення американського патенту за $ 125 . Media Queries Within SVG . Нові версії Мова програмування R 3.0 Перший відкритий випуск інтегрованого середовища розробки LiveCode . Flatland - проста тема для Sublime Text 2. Нова версія мови програмування від Google - Google's Go 1.1 .

Опубліковано: 12/04/13 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: найуспішніші IT- емігранти України , чи зможе Львів стати новою Silicon Valley

Добрий день, шановні читачі. НовиниУкраїнським розробникам перестали. Аналітика "Спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації" як загроза національній безпеці . Найуспішніші українські IT-емігранти . Інтерв'ю Рагнар Сасс (Ragnar Sass), засновник Pipedrive і Garage48 на Expertorama . Андрій Ганкевич: "Немає причин, чому Львів НЕ может стать Кремнівою долиною Східної Європи " Теорія WinRT для розробників . Етюди для Erlang'а . Практика Оформлення американського патенту за $ 125 . Media Queries Within SVG . Нові версії Мова програмування R 3.0 Перший відкритий випуск інтегрованого середовища розробки LiveCode . Flatland - проста тема для Sublime Text 2. Нова версія мови програмування від Google - Google's Go 1.1 . Події 16 квітня, Київ
Eastlabs How It Works: Mobile Apps 18 квітня, Харків
DOU Drink-up Харків 18 квітня, Севастополь
DOU Drink-up Севастополь 18 квітня, Київ

Лекція Дениса Довгополого: "Підприємництво і наука.

Опубліковано: 12/04/13 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Сайт - необхідна умова роботи фірми

Сайт - необхідна умова роботи фірми Ми вже давно вступили в ту еру, коли у кожного, навіть не великого, підприємства є свій сайт, на якому представлена ??інформація про компанію та її діяльність. Крім того, веб-сайт є інструментом, що допомагає вирішувати маркетингові і комерційні завдання. Створення бюджетного сайту дозволить здійснити це навіть невеликим компаніям. Співробітники компанії «Web-простір» пропонують створення якісних і функціональних веб-сайтів різних спрямувань. Кожна вимога клієнтів втілюється командою професіоналів та знавців своєї справи, які допомагають своїх замовникам і в майбутньому реалізувати свої завдання за допомогою сайту. Вивчивши специфіку роботи компанії «Web-простір», можна зрозуміти, як її працівники підходять до створення сайтів. Так, ви зможете дізнатися, яким чином вони створюють проекти, які є грамотними і затребувані. Великим плюсом є те, що на створення проектів практично ніколи не йде багато часу.

Опубліковано: 11/04/13 @ 04:29
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 80

Музичний стартап Official.fm шукає Front-End розробника в Дніпропетровську або віддалено . Зарплата $ 3500-4500. NextMusic.TV (нонстоп музика з YouTube точно під ваш настрій) шукає PHP розробника-партнера . Стартап BitMerch , що спеціалізується на кріптовалютах, розшукується програміст , що розбирається в Bitcoin. Дніпропетровськ. Зарплата 20000 грн. Стартапи і продуктові компанії на Джіні. ПриватБанк шукає в Дніпропетровську математика-програміста , що володіє мовами LISP і Prolog. Вітається вчений ступінь. Зарплата від 700 до 3000 у.о. Неймовірні можливості. Для талановитих студентів можливість поєднувати роботу з навчанням. Компанії Cogniance потрібен Test Architect . Business and educational trips to Bay Area and UK. Компанії EPAM потрібно Java Developer і Test Automation Software Engineer . Бонус за рекомендацію - $ 3000. Компанії Miratech потрібно IT Director з хорошими навичками спілкування.

Опубліковано: 11/04/13 @ 08:51
Розділ Різне Читати далі...

Погода в Геленджику .

Погода в Геленджику. Як говориться, «у природи немає поганої погоди ...». Тим не менш, ще з давніх часів люди хотіли знати, яка погода їх чекає завтра і в наступні дні. Від цього часто залежала їх життя, оскільки землеробство і скотарство були для них в той час єдиним способом вижити. Але і сьогодні, ми після того як прокинулися, виглядаємо у вікно, щоб дізнатися яка погода нас чекає. Існує кілька способів дізнатися прогноз погоди. Одним з оптимальних варіантів може стати інтернет. Дізнатися яка погода в Геленджику або в будь-якому іншому місті достатньо легко і просто. Особливо це актуально, якщо ви збираєтеся поїхати відпочивати. Погода в Геленджику дуже сприятлива не тільки для відпочинку, але і для оздоровлення і лікування, оскільки велика кількість оздоровниць, які працюють цілий рік, «лікують кліматом» практично від усіх недуг. Сьогодні за допомогою інтернету, отримати інформацію про погоду можна в будь-який час, не треба чекати чергового телевізійного випуску прогнозу погоди.

Опубліковано: 10/04/13 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

Погода в Геленджику.

Погода в Геленджику. Як кажуть, «у природи немає поганої погоди ...». Проте, ще з давніх часів люди хотіли знати, яка погода їх чекає завтра і в наступні дні. Від цього часто залежала їх життя, оскільки землеробство і скотарство були для них у той час єдиним способом вижити. Але й сьогодні, ми після того як прокинулися, визираємо у вікно, щоб дізнатися яка погода нас чекає. Існує кілька способів дізнатися прогноз погоди. Одним з оптимальних варіантів може стати інтернет. Дізнатися яка погода в Геленджику або в будь-якому іншому місті досить легко і просто. Особливо це актуально, якщо ви збираєтеся поїхати відпочивати. Погода в Геленджику дуже сприятлива не лише для відпочинку, але і для оздоровлення і лікування, оскільки велика кількість оздоровниць, які працюють цілий рік, «лікують кліматом» практично від усіх недуг. Сьогодні за допомогою інтернету, отримати інформацію про погоду можна в будь-який час, не треба чекати чергового телевізійного випуску прогнозу погоди.

Опубліковано: 10/04/13 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

" Я б кухарем пішов ... "

"Я б кухарем пішов ..." У наш час все більше і більше нинішніх дев'ятикласників воліють продовжувати навчання у коледжі. З чим це пов'язано? Адже раніше різні училища та технікуми вважалися непрестижними закладами і, по суті, вчилися там діти, які не тягнули на «4» і «5». Сьогодні ж, у коледжах можна зустріти і хорошистів і навіть відмінників. До того ж конкурс в коледжі зростає з кожним роком. Причиною такої популярності коледжів є економічна криза, що призвело до принципової зміни попиту на ринку праці. В результаті, дуже часто, випускник Вузу виявляється менш затребуваним, ніж випускник коледжу, який отримав робочу професію. На сьогоднішній день існує величезна кількість різних коледжів і технікумів. Що б вам не заплутатися і вибрати для дитини відповідний коледж, можна скористатися інтернетом, де на спеціальних сайтах є вся інформація. Там же на сайті http://www. mygdz.com/gdz/himiya/all можна знайти готові домашні завдання з хімії.

Опубліковано: 10/04/13 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

Парадокси фінансової піраміди World GMN

world_gmn_1 Знаєте, дуже часто так важко зрозуміти мотивацію вчинків тієї чи іншої людини, вірно? Я ось все ще не до кінця розібрався з тим, чому ж все-таки герой Достоєвського убив бабусю, а мені тут в інтернеті на зразок як цілком пристойному сайті компанії World GMN пропонують придбати акції неіснуючої компанії або ж вкластися в їх проект і отримати «кардфон ». Боже мій, що це? Невже переді мною World GMN - кидалово в черговий раз? Світ повний парадоксів. Але найбільше дивують люди, які їх створюють. Скажіть, чому є люди, які захищають компанію World GMN? Вони захищають себе і ті гроші, які вони вже вклали. Не пропадати ж добру! Милі мої, краще не заявляйте на кожному кроці про те, що ви вклалися в цю компанію, щоб потім не стати посміховиськом. Якщо ви ще не зустрічали таких людей, то я вам коротко поясню: існує компанія World GMN - пірмаіда це чи ні, неважливо поки, от, вона існує.

Опубліковано: 10/04/13 @ 10:33
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178