Російські IT - компанії в Україні - чого чекати?

[Від редакції: Ігор Скоков - Senior Project Manager в компанії GlobalLogic. Практика ІТ-менеджменту з досвідом роботи в різних компаніях - як продуктових, так і аутсурсінгових, орієнтованих як на внутрішній ринок, так і на зовнішній.] Останнім часом обговорюється питання російських компаній, які ось-ось винесуть свої девелопмент-центри в Україну і повністю перекроять місцевий IT-ринок. Цьому повинні посприяти обвал гривні, падіння ставок оренди, крах стартапів, стагнація зарплат, бажання працювати в продуктових компаніях, навала марсіан, потрібне підкреслити. Висловлю свою думку по деяким пунктам: Обвал гривні та падіння ставок оренди нічого не дадуть з точки зору зростання привабливості України для російського бізнесу. Якщо компанії і заходять в Україну - то лише заради якісної і доступної робочої сили, оренда та інші витрати для цього бізнесу вторинні.

Опубліковано: 24/12/12 @ 12:23
Розділ Різне Читати далі...

Samsung планує набрати 200 чоловік у R & D офіс у Харкові

Як повідомляє Кореспондент , компанія Samsung відкриває R & D офіс у Харкові . За даними джерел ДОП , де-факто харківський офіс вже працює . Набирають middle/sr/lead розробників С/С + + , Java і embedded . У планах на 2013 рік - 200 фахівців . Зараз йде ремонт в новому офісі в БЦ AVE PLAZA , де компанія орендувала 1700 м2 на верхньому поверсі . Це другий офіс розробки компанії в Україні . У Києві Samsung R & D працює вже кілька років , і кількість технічних фахівців наближається до 1000 осіб . Нещодавно компанія переїхала , посівши 8 поверхів в новому БЦ 101 Tower на вулиці Льва Толстого . P.S. Відгуки про компанію співробітники залишають неохоче , тому оцінити умови роботи в порівнянні з лідерами ринку поки скрутно .

Опубліковано: 22/12/12 @ 12:54
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : конкурси від Microsoft і Mozilla , річний звіт GitHub , Qt5

Добрий день, шановні читачі. Новини Конкурс на кращу ідею від Microsoft. Happy 25th Birthday, Perl Mozilla запускає Game On - конкурс розробки web-ігор. Думки Загальна статистика за 5 років роботи незалежним розробником . Презентація The Future Of Mobile . The Making of Fastbook: An HTML5 Love Story . Звіт про результати року від GitHub . Практика Efficient CSS Compression in Perl . Brython - скрипти на Python замість JavaScript. Roots - потужний тулбокс для створення веб-фронтенді. Підсвічування коду регулярних виразів на сайтах. Slash - мова розмітки для NSAttributedString. JQuery-плагін для промальовування динамічних фотореалістичних тіней . Теорія Книга «Інші 14 есе про функціональне програмуванні та мові Haskell - серйозні» Розширений Фейнмановськие метод засвоєння навчального матеріалу - 33 курсу за рік . Презентація про нові стандарти С + + від Алекса Синякова . Порівняння принципів побудови інтерфейсів на iOS і Android .

Опубліковано: 21/12/12 @ 12:03
Розділ Різне Читати далі...

Скільки заробляють порно - туби ?

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. TeaserNet скинули мені кейс того, скільки може заробляти рунетний порно-туб. Урл теж дали, але, заборонивши його викладати. Отже, є порно-тубік: 89000 відвідувачів на добу 70% аудиторії з Росії 65% трафік з Яндексу (з Гугла Тухля) Від самого Тізернета встановлений звичайний Тізерна блок і Flip (по-суті, флеш банер у формі movie), дивіться саме останні дні: Ось за той же період по одному Flip (він встановлений 28.09.12 року): (* зараз вони піарять формат Flip, додаючи +20% до заробітків на ньому вебмайстрам та повертаючи 30% арбітражнікам) Виходить заробіток 3300 руб в добу на одному тільки Тізернете, але реклама і інша стоїть, всякі Дозвілля та Visitweb . речі, вся реклама там встановлена ??лише на сторінках відео, не в категоріях, категорії чистенькі (мабуть, трафік йде на них і в цілях підвищення ПФ в рот відразу не пхають гівно).

Опубліковано: 20/12/12 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Прогнози для українського ринку IT - праці на 2013 рік

У вересні 2011-го я закінчив чергову колонку про ІТ-ринок Москви наступним прогнозом щодо перспектив перенесення виробництва на Україну: « Тим не менше, поки вигода перевищує ризики, і я очікую початку масової міграції вже в 4-му кварталі цього року, принаймні, почнеться промацування грунту, вивчення можливостей, відкриття тестових проектів і так далі. » Подивимося, що саме вдалося зробити для виконання прогнозу, бо, як кажуть американці, put your money where your mouth is. За звітний період, не без моєї особистої участі, в Одесі відкрився офіс Мамби по мобільним технологіям і з'явилася команда проекту для Фінам, акціонера Мамби. У Києві працює команда для проекту Мамби по Win8, хлопці з wp7rocks.com , і недавно з'явилася команда ще одного російського проекту, platforma.mirtesen.ru (до речі, вони шукають пхпшніков і фронт-енд розробників). Тобто, процес виносу виробництва реально йде, і я не виключаю появу нових російських проектів на українській базі.

Опубліковано: 19/12/12 @ 01:40
Розділ Різне Читати далі...

Володимир Петруша : в програмісти з шахтарів

Біографії столичних айтішників, як правило, не відрізняються особливою різноманітністю: батьки-інженери - політех - перший бодішоп і пішло-поїхало. У провінціях, особливо, якщо ти не житель великого обласного центру, все може скластися зовсім інакше. Герой нашого сьогоднішнього інтерв'ю, Володимир Петруша, прийшов у програмісти з ... шахтарів. На даний момент Володимир працює розробником в компанії EngagePoint . - Розкажіть про свою трудову біографію детальніше ... - Народився я в Чернігівській області. Потім мої батьки за розподілом після інституту потрапили в Луганську область, в місто Ровеньки - це шахтарське містечко. Містоутворюючі підприємства - шахти, відповідно, 98% населення якимось чином пов'язані з цією промисловістю - хтось працює, хтось обслуговує. Після школи батьки відправили мене вчитися в Дніпропетровський гірничий інститут. Я відучився перший курс, але довелося зробити перерву на рік. Під час навчання я одружився, і треба було годувати сім'ю.

Опубліковано: 19/12/12 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

Про виловлювання трендів і самий ( ? ) Популярний серіал

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ні, все ж, виловлювання трендів буває дуже корисним. Я сам за серіалами стежу остільки-оскільки - плююсь від більшості нових, плачу від прийшла ущербності старих (типу «Як я зустрів вашу маму») і іноді моніторю статистику того-сього, в якій нічого особливо цікавого. Але, тепер погляньте на це: 10000000 показів. Я не бачив раніше, щоб який-небудь серіал доходив до позначки в 10 мільйонів за місяць. При чому, мова вже навіть не про Теорії великого вибуху з Декстер - ці спочатку на куди більш інтелектуальну аудиторію. Вони не настільки масові, як воно здається в гик-гуртках. Мова про рашн-треш типу Карпова або Закритої школи - таке зазвичай більш популярно, але теж не дотягує. Найсмішніше, що цей самий «Чудовий вік» навіть не російський серіал, а турецький. Зграя нудьгуючих домогосподарок абсолютно нереальна сила. Вони ж майже як таргани. Ні, таргани майже як вони. Але я трохи не про те.

Опубліковано: 18/12/12 @ 06:54
Розділ Різне Читати далі...

Як я викрадав автомобілі

Інтро Моя історія така ж, як і у інших сотень айтішників в Україні. Навчався я в математичному класі, мою школу на протязі багатьох років оточують недобудови, які в свій час були кублами. Далі був фіз-мат КПІ, на якому мене навчили усередині загрібати знання. Ну і класичний пошук себе, починаючи з середини університетського життя ... Пробував я працювати в банках, в магазинах електроніки і побутової техніки, взуттєвих магазинах, страхуванні і ще багатьох місцях. На щастя, мій стаж у всіх цих галузях обмежувався одним днем. Були в цій нестабільній низці досвіду, і професії наближені до IT - php'шние конторки, в яких я остаточно зрозумів, який роботи я не хочу. Незмінним було те, що я постійно вчив щось технічне. Спершу HTML, потім CSS, далі РНР, JS, а потім узявся за голову і зі злості вивчив Java SE. Остання технологія привела мене до лав автоматизаторів web-додатків і понеслося ...

Опубліковано: 17/12/12 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі . Частина 8 . Мільйон сторінок під НЧ .

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Колега підкинув цікавий URL.
З мене йому чмоки-чмоки. Ну, URL це http://vezoo.ru - сайту лише близько 9 місяців, тИЦ 20, мільйон сторінок в індексі Яндекса і трафік близько 20000/суткі. При чому, цей трафік був досягнутий не вчора, а за кілька місяців зі старту Проджект. Власне, його концепція «розрахунок відстаней між містами». Так що, з натяжкою можна навіть сказати, що це не дорвей, а цілком собі вузьконаправлений сервіс з монетизацією на РМЯ. Ідея в ньому є. Трафік ~ 20000 хостів складається з: 75% на основному домені vezoo.ru 25% на піддомені place.vezoo.ru Лічильники не з'єднані, але, так, перетинаються в плані аудиторії. Що з себе представляють landing page, на які йде трафік?
У випадку з основним доменом vezoo.ru це по-суті: 2 карти по API maps.yandex.ru, maps.google.

Опубліковано: 16/12/12 @ 04:53
Розділ Різне Читати далі...

Хто виживе після " Калінінграда " ? Наслідки персоналізації для основних гравців ринку .

Позавчора, 12.12.12 Яндекс став персоналізованих - тепер у кожного користувача свої результати пошуку, що враховують його індивідуальні переваги. Цей реліз кардинально відрізняється від більшості попередніх. Якщо раніше зміни стосувалися окремих факторів релевантності сайту, то тепер змінюється сам принцип ранжирування в цілому. Основним фактором ранжирування тепер є сам користувач, який вводить запит в пошуковий рядок. Факти Офіційна назва алгоритму - Калінінград. Що ми знаємо про нього з офіційних джерел: 1. Що таке персональний пошук?  На один і той же питання може бути кілька правильних відповідей - в залежності від потреб користувача. Наприклад, комусь за запитом [nevermind] потрібно знайти переклад слова, а комусь - альбом Nirvana. Персональний пошук вміє враховувати особисті інтереси та уподобання користувача і вибирати найбільш підходящий для нього відповідь.

Опубліковано: 14/12/12 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : Ігор Сисоєв , Сергій Білоусов і Єгор Анчишкин в Forbes , зарплатний опитування російських програмістів

Добрий день, шановні читачі. Новини Microsoft відкрила реєстрацію розробників з України у своєму магазині додатків. Батько Python Гвідо Ван Россум йде з Google в Dropbox . "Брендовий" стартап-акселератор від Nike . Vostok Ventures інвестував в український стартап SmartDoc . Чемпіонат світу з програмування: Cognitive відправила МІСіС у фінал . Texas Instruments випустила нову ОС реального часу TI-RTOS . Думки Російські програмісти незадоволені зарплатою та готові залишити країну . Інтерв'ю Ігор Сисоєв. NGNIX: Як російський програміст зумів заробити мільйон доларів на хобі . Сергій Білоусов і Єгор Анчишкин: "Програмісти - це українська нафта" Практика Генератор кастомних веб-шрифтів для іконок. GitGutter - git-плагін для відстеження змін в коді. SubliminalCollaborator - плагін для спільної роботи. PEP 3156 - асинхронний I/O в Python. Теорія Як iTunes 11 промальовує обкладинки альбомів . Continuous Integration for Mobile . Porting the D Compiler to Win64 .

Опубліковано: 14/12/12 @ 11:16
Розділ Різне Читати далі...

Ви все ще ігноруєте курсову різницю?

У своїй повсякденній роботі фрілансер, який надає послуги іноземним клієнтам , стикається з набагато більшою кількістю бюрократичних складнощів, ніж його колега, який працює тільки з українськими замовниками. Однією з таких додаткових складнощів є отримання і обробка валютних надходжень. У цій статті я хочу розповісти про один з аспектів роботи з валютою, а саме - обробці курсової різниці. Розрахунок курсової різниці часто є нетривіальним операцією і може бути головним болем навіть для досвідченого бухгалтера. Не дивно, що багато підприємців вважають за краще залишити це заняття бухгалтерським фірмам або ж зовсім не морочитися з цим незначним, на їхню думку, нюансом. Тим часом ігнорування курсової різниці практично завжди призводить до цілого букету податкових порушень: неправильне заповнення книги обліку доходу, неправильне обчислення суми, а також, відповідно, неправильне заповнення податкових декларацій та недоплата єдиного податку.

Опубліковано: 14/12/12 @ 08:53
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про зустріч Front - end Meet Up @ Lohika

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Перша зустріч Front-end Meet Up @ Lohika в Одесі відбулася! Спасибі всім, хто в п'ятничний увечері 7 грудня зміг взяти участь у настільки довгоочікуваної зустрічі одеських Front-end розробників. Приємно відзначити, що в нашому одеському офісі зібралися більше 110 інженерів з 30 + ІТ-компаній, фрілансери, студенти ВНЗ та комп'ютерної академії «Шаг». Це безсумнівно свідчить про високу зацікавленість аудиторії в тематиці міні-конференції. З першим із доповіддю на тему «HTML5. Що це таке і з чим його їсти? А з чим його їсти не треба » виступив Сергій Галицький (Lohika, Київ). Він поділився своїм досвідом і думкою про те, які новинки в HTML5 варто використовувати, а які ні. В цілому презентація зачіпала загальні питання і була розрахована на широку аудиторію. Другим свою доповідь «Інтерактивний веб. O rly? » представив Тимур Бабюк (Lohika, Одеса).

Опубліковано: 14/12/12 @ 07:27
Розділ Різне Читати далі...

25 грудня, Львів - Testers ' Talk # 09 : Post - apocalyptic testing

колег, Всім привіт! Незважаючі на близьким кінець світу (хоча ВСІ мі в курсі, Що дедлайн Це річ умовно и доволі Гнучкий), мі продовжуємо організовуваті збіговіська тестерів. Цього разу Черговий Testers 'Talk # 09 відбудеться буквально через пару днів після апокаліпсісу - 25 грудня. Семінар буде присвяч проблемам тестувальніків у пост-апокаліптічному середовіщі.

Опубліковано: 13/12/12 @ 10:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 63

У київський і харківський офіси Intetics розшукує програмістів-алгорітмістов для роботи над унікальним проектом. Досвід участі в олімпіадах з математики/інформатики буде корисний. Serena Software Ukraine , в Київському офісі якій працює близько 100 інженерів, шукає Java dev-ліда для команди з 8 чоловік. У компанію Phenomena Group Ltd. потрібен досвідчений Ruby інженер . Highload-досвід буде плюсом. Зарплата $ 2500-4000. У розподілену компанію Repville (Malaysia, Germany, Turkey, Ukraine) потрібно віддалений PHP/JavaScript розробник . Зарплата $ 2000-2500 +. Легальний інтернет-кінотеатр MEGOGO.NET шукає Android-розробника . Бажано наявність опублікованих додатків в Google Play. У команду aviasales.ru , офіс якої розташований в Таїланді, потрібен Гуру PHP для роботи над бекендом. Переліт за рахунок компанії, вирішення візових питань. Зарплата від 50 000 до 120 000 рублів. Банк шукає Haskell програміста для роботи в Сінгапурі.

Опубліковано: 13/12/12 @ 09:15
Розділ Різне Читати далі...

14 грудня, Одеса - Перша зустріч одеського QA спільноти

Ласкаво просимо на першу зустріч одеського QA спільноти! 14 грудня стане особливим днем ??для одеських тестувальників - в офісі компанії Lohika пройде перша довгождана зустріч одеського QA спільноти . Головна мета проведення зустрічей - обмін інформацією між членами спільноти. Це допоможе всім учасникам побачити свою щоденну роботу в проектах з іншого боку, оптимізувати процес тестування, а також покаже деякі нюанси, які можливо були пропущені. Ну і звичайно, всі бажаючі зможуть придбати нові знання і поділитися своїм особистим досвідом. В рамках регулярних зустрічей одеського спільноти тестувальників, планується проведення міні-семінарів (по 2-3 доповіді на кожній зустрічі), круглих столів (обговорення поставленої проблеми в тестуванні всіма присутніми), а також інших захоплюючих образоватальних заходів. Більше року тому була створена платформу www.ukrqa.org.ua , яка об'єднує ініціативних українських тестувальників , дозволяючи отримувати інформацію в режимі «real-time».

Опубліковано: 12/12/12 @ 12:04
Розділ Різне Читати далі...

Афера від fixedball.ru

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Насправді, про псевдо договірні матчі я писав ще в 2009 році, але тут підвернулася вдалий приклад вже навіть не дрібного форумного шахрайства, а такий великий і прибутковою афери. Суть ось у чому. Пару місяців тому мені написав один братіш, мовляв, є такий ресурс fixedball.ru , мовляв, я там купую інфу про договорняках, мовляв, давай буду скидати цю інфу тобі (за денюжку, звичайно). Там по школосайту і по інтерв'ю з самим собою видно, що все це нісенітниця, але мені сподобалися два моменти: інфа про один договірний матч в середньому коштувала тисяч 20 рублів, аж до 60 тисяч; він 9 разів (на той момент) брав на fixedball.ru інфу і всі виграв, це при коеф x2-3, які швидко падали. Уявляєте, по 60К рублів за псевдо-договірний матч? Я думаю, на останніх своїх матчах цей чувак робив, ну, принаймні по кілька сотень тисяч рублів.

Опубліковано: 12/12/12 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

Коли погані хлопчики стають хорошими

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Якось я себе зловив на думці, що у цілої полиці рок або навіть панк бендів - одне з найцікавіших творінь являє собою якийсь медляк. Вони, здавалося б, «погані хлопчики» чи «сурйозну мужики», але прославила їх багато в чому балада. І я не кажу про Бітлів, які спочатку тяжіли до творення. Я говорю про поганих хлопчиків, яким добре в обох ролях:

Billy Idol - Eyes Without a Face призабуті ікона 80-х, Біллі Айдол, представляє з себе щось на зразок панк-хард рокера для дівчаток. Звучить образливо, але факт - розкрутиться Біллі допоміг модний у той час MTV. Ну, а MTV це багато в чому яскрава зовнішність, а яскрава зовнішність це численні прихильниці. Між тим, якийсь час і з музикою у Айдола все було добре, але незабаром восьмидесятих пішли, а разом з ними пішло і його час. Нещодавно цей музикант побував в гостях у Прожекторперисхилтон.

Опубліковано: 11/12/12 @ 10:38
Розділ Різне Читати далі...

2 лютого, Київ - AgileBaseCamp Conference : VALUE Driven Development

Три ключових постулату гнучкої розробки починаються з цінності . Ясне бачення « правильного » продукту є потужним драйвером командної роботи , технологічної винахідливості і ефективних процесів . Тому , у фокусі наступного кемпу - важливість розуміння великої картини проекту , цінності продукту , особливостей домену , потреб користувачів і зближення « бізнесу » та « розробки » в пошуку кращих рішень . Три категорії виступів покриють основні теми гнучкої розробки , як потоку створення цінності : - Drive VALUE , продуктові техніки - Drive TECH , інженерні практики - Drive TEAM , командна взаємодія На конференції виступлять : - Артем Сердюк
- Дмитро Міндра
- Павло Гарбіель
- Олексій Кривицький
- Наталя Треніна
- Надя Земскова
- Єгор Назаркін
- Олександр Коротких
- Максим Колодязний
- Олексій Атемасов - і інші ...

Опубліковано: 11/12/12 @ 07:15
Розділ Різне Читати далі...

18 грудня, Дніпропетровськ - 4- я зустріч IT Talk в Дніпропетровську : « Початок кар'єри в IТ - компанії : шкідливі і / або корисні поради »

Ініціативна група центру розробок компанії DataArt в Дніпропетровську запрошує професіоналів , викладачів , студентів і початківців розробників до спілкування, обміну досвідом та перспективному співробітництву . У програмі : Андрій Дереза ??
« Початок кар'єри в IТ - компанії : шкідливі і/або корисні поради » Про що піде мова :
1. Які бувають IТ - компанії , і як вибрати компанію по душі .
2. Що робити, якщо немає досвіду . 3. Як з толком скористатися співбесідою . Андрій Дереза ??, глава офісу розробки DataArt в Дніпропетровську , кандидат технічних наук , працює в IТ галузі вже більше 11 років . Участь у зустрічах IT talk - безкоштовне . Реєстрація учасників обов'язкова . Кількість місць обмежена ! Для реєстрації необхідно : Перейти по посиланню або зателефонувати по тел .

Опубліковано: 11/12/12 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175