Дайджест цікавих вакансій № 129

BIONIC Universityшукає експерта - фасилітатора на курс по Android від Coursera . Prom.ua обіцяєоплатити витрати по переїзду і перші 6 місяців орендної плати за житло в Києві тим , хто хоче переїхати з Криму і пройде відбір на одну з вакансій. Comfy шукає в Дніпропетровську керівника відділу розробки ПЗінтернет -магазину. Харківської компанії Scorto потрібна Chief Operating Officer, що володіє лідерської харизмою , здатністю мотивувати , переконувати і вираженими навичками ефективного міжособистісного спілкування. Кар'єрний ріст до посади Глави Компанії. Компанії ТОРГСОФТ потрібна посидющий Delphi -програміств Харкові . Зарплата від 4000 грн. ПрАТ Авіаконтроль , яке спеціалізується на розробці та виготовленні систем та приладів для авіації шукає в Харкові апаратного програміста . Зарплата 2000 грн. Початківцям Crytek Ukraine запрошує на роботу молодшого C + + розробника. Знання Lua , C # або Python буде плюсом.

Опубліковано: 27/03/14 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

8 апреля, Харків - The IT Crowd

Новий соціальний проект для IT індустрії Харкова ! « The IT Crowd » - це поєднання бізнесу , рекрутингу , але перш за все , добре проведеного часу . « The IT Crowd » дозволить зустрітися і поспілкуватися тим , хто вже працює в IT компанії з тими , хто тільки хоче бути в ' The IT Crowd "Харкова . The IT Crowd допоможе побудувати своє приватне ком'юніті , знайти роботу або розповісти про відкриті вакансії і послухати найкращий презентерів найбільших IT компаній Харкова. Кому буде цікаво: HR і Рекрутери - у вас буде можливість зустріти тих людей , які вам потрібні і розповісти про вакансії в новій обстановці. Так само це хороший шанс розповісти про свою компанію і про її достоїнства для потенційних співробітників. Здобувачі - привід познайомитися з представниками HR відділу , встановити особистий контакт і дізнатися більше про умови роботи в кращих IT компаніях Харкова.

Опубліковано: 26/03/14 @ 03:28
Розділ Різне Читати далі...

Кримський криза: що робити ІТ- компаніям?

via Shutterstock . IT - компанії, що базуються в Криму або мають там представництва , розповіли ДОУ про свої плани і реакції на політичні трансформації в республіці , а також роз'яснили , як ці процеси позначаться на їх співробітників. Adyax Французька аутсорсингова компанія , українські офіси - в Києві , Харкові, Житомирі , Севастополі , Сімферополі та Чернігові « Міняти ми нічого не збираємося. Якщо зміняться державні правові норми і податкове законодавство , ми будемо підлаштовуватися під ведення діяльності в новій країні . У нас є офіси в Росії. Як і колись , вести діяльність в Криму нам не складе труднощів. Сподіваюся ». Archer Software Американська аутсорсингова компанія , офіси в Нью -Йорку , Дніпропетровську та Сімферополі « Наш офіс в Сімферополі продовжує працювати в повноцінному режимі. Для того , щоб вносити будь-які коригування , необхідно прояснення ситуації. Переїзд на материк - виключно за особистим бажанням співробітників.

Опубліковано: 26/03/14 @ 07:53
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном шпику , засновником TopTechPhoto

148 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про менеджмент , стартапи та медицині. У програмі: Про во'IT'і Рефакторинг Перший досвід менеджера MWDN Скляна стеля Future ltd . 11 років в одній компанії Pics.io - початок Завдання СЕО Пошук інвестицій Як не здаватися Книги у випуску : Дзен і мистецтво стрільби з лука. Шлях дзен - Ойген Херрігель Conceptual Blockbusting : A Guide to Better Ideas - James L. Adams Thinking , Fast and Slow - Daniel Kahneman Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua .
Випуск подкасту « Джерело »про Pics.io. Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 25/03/14 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

IT- сертифікація в Україні : аналіз та прогноз на 2014 рік

У світовій практіці наявність професійної сертіфікації підвіщує конкурентоспроможність на ринку праці , а для IT -посад вона часто є однією з необхідніх умів при влаштуванні на роботу , Аджея підтверджує компетентність спеціаліста . У Україні рівень культури сертіфікації на СЬОГОДНІ однозначно нижчих , чем у західніх странах . Прот ДИНАМІКА Галузі породжує Нові вимоги до технічних спеціалістів , и Попит на неї среди аутсорсингових компаний зростає . ЕКСПЕРТ Сертіфікаційного Центру SoftServe провели незалежне Дослідження прайси в Україні , порівнялі Отримані дані з міжнароднімі тенденціямі та здійснілі прогноз трійкі найпопулярнішіх ІТ- сертіфікацій у 2014 году . У результаті виявило , что в 2013 году лідерамі среди провайдерів сертіфікаційніх програм у Нашій Країні були Microsoft, BCS ( ISEB ) и Oracle.

Опубліковано: 24/03/14 @ 01:31
Розділ Різне Читати далі...

Альфа Лаб : через фейлов до зірок

via Shutterstock . Всі ми знаємо , що люди обожнюють історії успіху і падінь. Тому сідайте зручніше - попереду вас чекає розповідь про те , як силами кількох людей був відкритий навчальний центр з web - технологіями. Почалося все в 2010 році, коли я провів перший безкоштовний семінар з SEO для знайомих. Результатами залишився незадоволений: аудиторія була дуже різношерстої за рівнем знань . Просунуті слухачі засипали , поки я щось пояснював новачкам , а новачки впадали в білячий транс , коли починалося спілкування з просунутими . Той вечір прямо дав зрозуміти , що навчання однієї людини і навчання групи - це абсолютно різні завдання . Було потрібно переробити систему навчання з самого початку , адаптувати її під «людей з вулиці» . З 2011 року ми стали активно розбиратися , як організована передача знань у навчальних центрах.

Опубліковано: 24/03/14 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

27 березня, Харків - TechTalk by Dev - Pro.net # 8

Про що поговоримо ? Доповідь № 1 У пошуках якості JavaScript коду : застосовуємо модульне тестування
Ви вже чули поняття « модульне тестування » , але до цих пір точно не знаєте що це , і як його застосовувати? У доповіді буде розказано про ідею , термінах і кращих практиках модульного тестування на прикладах JavaScript коду. Також будуть порушені тонкощі написання юніт -тестів для JavaScript коду.
Спікер : Анна Хабібулліна , Web Developer , Algorithmic Implementations , Inc. Доповідь № 2 Що робити , якщо під рукою немає улюбленого фреймворка , і як вижити в сучасному світі
На сьогоднішній день у нашому розпорядженні є безліч потужних фреймворків , бібліотек та інших інструментів , які допомагають нам будувати дивовижні і складні рішення . Але в якийсь момент ми звикаємо до цих інструментів , забуваємо , що за ними стоїть , які принципи і концепції знаходяться в їх основі.

Опубліковано: 21/03/14 @ 02:32
Розділ Різне Читати далі...

Frontend дайджест # 0

Привіт , мене звуть Ігор Кононученко . Візьму на себе роль ведучого фронтенд - дайджестів . Проекти Демо three.js редактора від містера Дуба ( монстра веб- 3D) , сам редактор. Fontprep.com - генератор шрифтів для Mac OS. Atom.io - цей редактор вже досить давно анонсували . Ставлюся до нього скептично. Не вірю , що на веб- в'ю можна побудувати конкурентоспроможний редактор коду. Ініціатива виглядає дивно , адже автори не пропонують нічого нового в інтерфейсі. Сенс пересідати з Sublime Text або Vim ? Ось стаття щодо швидкості редактора. Демо Радіокнопка з симпатичним ефектом. Float Labels with CSS - цікавий інтерфейсний хід , для підписів до полів . Carota - монстрячество , редактор тексту на канвасе . Хороший приклад використання флексбокса . У демці зручно тасуються квадратики. Почитати Красиво зверстаний гід коду по HTML і CSS. Автор ділиться своїми напрацюваннями по дебагом . Наступна версія ангуляр , перш за все для мобільних . Розумні поради з побудови МВЦ -додатки.

Опубліковано: 21/03/14 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

24 квітня, Київ - Український форум інтернет-діячів iForum 2014

Конференція інтернет-діячів iForum проходить щорічно у квітні , починаючи з 2009 року. Цього року через тривалої політичної кризи проведення форуму було під загрозою. І все ж організатори твердо вирішили - незважаючи на що , провести захід за традицією у квітні. 24 квітня 2014 р. в Києві вшосте пройде iForum - сама велика оффлайн- конференція в Україну . Форум є громадським рухом , створеним групою ентузіастів , і присвячений проблемам розвитку Інтернету. Проходить щорічно у квітні , починаючи з 2009 року. В 2011 кількість учасників - 3743 осіб - було визнано рекордним для профільних оффлайн -заходів Уанету , в результаті чого iForum був визнаний Національним реєстром рекордів найбільшою конференцією в Україні . А торік iForum відвідало вже понад 7000 учасників з України , близького і далекого зарубіжжя. На конференції розмістили свої стенди понад 50 найбільших українських і світових інтернет-компаній , а також була представлена ??велика кількість вітчизняних стартапів .

Опубліковано: 21/03/14 @ 09:05
Розділ Різне Читати далі...

Provectus IT відкриває новий офіс у Кишиневі

Компанія Provectus IT анонсувала відкриття нового офісу в Кишиневі. Найближчим часом нова команда почне повноцінно працювати , а поки там шукають « досвідченого , амбітного керівника , який очолить команду і буде займатися як HR , так і Business Development процесами » . Вже до кінця 2014 року Provectus IT планує сформувати в Молдові команду з 20 IT -фахівців. Філія розташована в центрі Кишинева і забезпечений каміном , басейном , сауною і столом для настільного тенісу. За словами Миколи Антонова , СОО Provectus IT , компанія потребує нової повноцінної робочої одиниці , з чиєю допомогою намір розширювати поточні проекти і створювати нові. «Ми обрали саме Молдову , тому що вона знаходиться в 3 годинах їзди від Одеси , а Кишинів - найближчий до нас місто - мільйонник » , - розповіла ДОУ Тетяна Козова , PR- менеджер компанії. Нагадаємо , що основна частина команди Provectus IT зосереджена в трьох офісах в Одесі , де працює понад 200 осіб.

Опубліковано: 21/03/14 @ 07:59
Розділ Різне Читати далі...

26 квітня, Львів - Конференція Lviv Project Management Day 2014

26 квітня вдруге Відбудеться конференція Lviv Project Management Day .
Подія планує зібраті около 150 проектних ІТ -менеджерів з усієї України . Основна мета проведення - сделать управління проектами більш Професійним та розвинутості ринок IT -аутсорсингу на західній Україні . Які проблеми постають у проектному менеджменті ІТ ? ? Проекти Важко плануваті через інтравертність IT- кадрів
? Замовнику аутсорсингових послуг Дуже відрізняються - у всех по різному Складається :
- аутсорсинг сервісів IT- відділу Компанії
- розробка новіх сервісів для реального бізнесу - розробка для стартапів
? у Кожній Компанії по- своєму побудовали робота з управлінням проектів
? Проекти Важко плануваті через технологічні трудності в новіх експертизи
? Скрам незрозуміло як впроваджуваті - псих.

Опубліковано: 20/03/14 @ 03:30
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 128

EPAM Systemsзапрошує на роботу Magento - архітектора , готового до переїзду в Польщу , Угорщину чи США . Govitall шукає Python -спеціалістаз темним минулим для підтримки продукту , націленого на SEO -просування . Зарплата $ 1500-2500 . Інтернет- магазину pampik.com потрібен PHP -програміст. Зарплата 8000-16000 грн. Компанії WestGate - Україна для розробки кроссплатформенного ( OSX/Windows ) додатки типу « Whiteboard software » потрібно C + + розробник . Компанії Inbitec в Харкові вимагається C + + розробник, якому належить займатися програмуванням мультіпотокових сервісів і додатків масованої обробки даних під FreeBSD . Харківська компанія Біопром , яка спеціалізується на серійному виробництві електронних контролерів для керування твердопаливним котлом , шукає програмістаз хорошим знанням freeRTOS віком 25-37 років. Зарплата 8000 грн. Книжковий Клуб « Клуб Сімейного Дозвілля » шукає в Харкові керівника відділу ІТ інфраструктури.

Опубліковано: 20/03/14 @ 11:17
Розділ Різне Читати далі...

27 березня, Київ - Grammarly Test Club # 10

Незважаючи ні на що , продовжуємо говорити про тестування . Наступна зустріч відбудеться 27 березня 2014 року. Цього разу - автоматизація : 1 . Євген Пустовіт , QA Automation Lead , Ciklum
Тема: « Continuous integration »і ще багато страшних слів ..
Розділяй і володарюй ! У рамках своєї доповіді постараюся розділити таку далеку й ефемерну ціль зі страшною назвою « Continuos integration » на більш зрозумілі і доступні для розуміння завдання на прикладі реального проекту . Ми поговоримо про автоматизації тестування Web проекту з використанням TeamCity , Cucumber , Ruby і зв'язки Selenium WebDriver + Selenium RC . 2 . Руслан Науменко , маленький Автоматор з великими абміціямі . Ciklum
Тема: Що таке « Page object » і як його застосувати на практиці
Хочеш автоматизувати ? Роби це правильно! Я розповім як !
У процесі автоматизації Web додатків найчастіше намагаються уникнути зайвої складності і не використовувати такі патерни як Page object .

Опубліковано: 20/03/14 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

самоорганізована демократія

Діючі види демократії вже віджили себе , показавши свої недоліки і вразливості . Багато прихильники цієї тези звертають свій погляд « в минуле» - до прямої демократії , і обгрунтовують це тим , що кожен громадянин може взяти участь у державних політичних процесах за допомогою інтернету . Я вважаю , це далеко не найперспективніший шлях розвитку суспільства , так як існують більш прогресивні моделі управління . Сучасні дослідження і розробки в області IT наочно показують колосальний потенціал децентралізованих ( aka , peer2peer ) та/або самоорганізованих систем : від нейронних мереж SOINN до всім відомої нашумілої p2p кріптовалюти bitcoin . Централізовані і децентралізовані ( Twister і т.п.) соціальні мережі демонструють самоорганізована формірірованіе топології , яка сприяє швидкому поширенню інформації.

Опубліковано: 19/03/14 @ 07:43
Розділ Різне Читати далі...

22 березня, Київ - Друга зустріч київських Android розробників в Ciklum

Київське Android співтовариство з радістю повідомляє про свою всторой зустрічі в SkyPoint компанії Ciklum в цю суботу 22 березня, яка пройде з 12:00 до 15:00 У всіх бажаючих буде відмінна можливість послухати доповіді від активістів спільноти , поспілкуватися в неформальній обстановці , задати питання та поділиться досвідом з однодумцями. На цій зустрічі будуть розглянуті наступні теми: 1 ) « Android Studio & gradle - складання платній і безкоштовній версії програми на одній базі коду » доповідь Олексія Пономарьова . Розробникам хочеться випускати тільки платні версії додатків , а користувачам хочеться , щоб всі програми були безкоштовними. Одна з альтернатив це дві версії програми: безкоштовна з обмеженнями , і без обмежень за гроші. З доповіді Олексія ви дізнаєтеся як робити різні версії додатки швидко і якісно. 2 ) « FRP on Android » доповідь Ярослава Герьятовіча .

Опубліковано: 18/03/14 @ 12:49
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Катеринчик , засновником ArtJoker

147 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про свій бізнес , маркетингу і продажах . У програмі: Про во'IT'і Початок свого справа Освіта Помилки і досвід Клієнти Філія в США Вітчизняний ринок Навчання всередині компанії Робота над собою Скільки коштує зробити сайт Чому ArtJoker Книги у випуску : Психологія впливу - Роберт Б. Чалдини Rework . Бізнес без забобонів - Джейсон Фрайд , Девід Хейнмейер Ханссон Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 18/03/14 @ 11:41
Розділ Різне Читати далі...

Кар'єра в IT: посаду QA Automation engineer

via Shutterstock . Дана стаття - шоста з серії «Кар'єра в IT ». Тут ми обговоримо професію , що виникла на стику програмування і забезпечення якості - тестувальник - Автоматор . Попередні матеріали циклу були присвячені посадам Team Lead , software Architect, Project Manager, CTO і QA engineer . QA Automation engineer - це фахівець із забезпечення якості продукту , який використовує програмні засоби для створення тестів і перевірки результатів виконання . За даними ДОУ , середньому українському QA- автоматизаторів 26 років . Він має досвід роботи від півроку ( джуніор ) до 5 років ( сеньйор ) і отримує зарплату $ 600-2700 . Завдання та обов'язки Основне завдання QA- автоматизатора - створювати автоматичні скрипти , які перевірятимуть роботу програми на підставі тест- кейсів , написаних QA- мануальщики . Це допомагає скоротити час тестування і спростити його процес .

Опубліковано: 18/03/14 @ 07:53
Розділ Різне Читати далі...

22 березня, Івано -Франківськ - IT Weekend у Івано- Франківську - Зустрічаємо весну

22 березня запрошуємо на конференцію IT weekend всех , хто цікавіться розробка програмного забезпечення з використаних технологій Java , JavaScript , тестирование програмного забезпечення та Data Science до Івано-Франківська ! ЕКСПЕРТ ділітімуться досвідом та обговорюватімуть тими , Які формують Тенденції розвітку ІТ . Програма : 9.30 -10.00 реєстрація та Ранкова кава Секція Java
10.00 -10.55 Ярослав Гуцул , Senior Software Engineer , SoftServe (Ivano - Frankivsk ) - TBD
11.00 - 11.55 Зеновій Верес , Solutions Architect , SoftServe ( Lviv ) - " Organize search with Solr/ElasticSearch " Секція QC
12.00 - 12.55 Оксана Вей , Senior QC Engineer , SoftServe ( Lviv ) - " From Waterfall to Agile/Scrum : the impact on testing "
13:00 - 13:20 Каво - перерва Секція UI
13.20 - 14.

Опубліковано: 14/03/14 @ 05:16
Розділ Різне Читати далі...

22 березня, Одеса - Odessa IT - People PechaKucha v1.0

«Ви хочете провести залишок життя , займаючись продажем газованої води, або хочете змінити світ ? » ( Стів Джобс ) Тонкі жарти на тему IT , сотні профессионализмов , неясні діалоги зовсім молодих хлопців ... Інформаційні технології вже давно стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя , і Вітальня не може оминути цю тему стороною. Поговоримо про IT разом? За традицією , кожен місяць ми проводимо захід під назвою ПечаКуча , суть якого зводиться до можливості будь-якого охочого поділитися інформацією. Виступаючий представляє доповідь - презентацію з 20 слайдів , кожен з слайдів змінюється через 20 секунд. Таким чином , тривалість доповіді обмежена 6 хвилинами 40 секундами . Наша перша весняна ПечаКуча , присвячена IT , відбудеться 22 березня о 19.00 , в суботу , і ми шукаємо спікерів - тих , кому є чим поділитися , а також запрошуємо слухачів - провести час з користю і задоволенням. Запропонувати тему доповіді або зареєструватися як слухач можна тут .

Опубліковано: 14/03/14 @ 02:58
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 1 . тестування

Дайджест сконцентрований навколо теми тестування Java коду . Питання, пов'язані з UI - тестуванням і основами QA, по можливості з огляду виключені. JUnit - де- факто стандарт , популярний фреймворк для юніт -тестування , перший популярний фреймворк з сімейства xUnit. Офіційна вікі - матеріали про підходи і ідіомах тестування. TestNG - інший популярний фреймворк для тестування. Думаю , він більше підходить для QA- автоматизаторів , ніж програмістів , які пишуть тести для коду. XUnit Test Patterns . Містить багато корисної інформації про підходи у тестуванні (наприклад , опису Mocks , Fakes , Stubs and Dummies ) . Mockito - дуже популярна бібліотека для роботи з МОКами . Мені вона подобається більше , ніж більш давня , але все ще популярна EasyMock . PowerMock ( ito ) містить розширення для EasyMock/Mockito , які вирішують такі проблеми , як , наприклад , мокірованіе статичних методів .

Опубліковано: 14/03/14 @ 08:23
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168