Як можна заробити в інтернеті .

Як можна заробити в інтернеті. З розвитком інтернет технологій кількість людей, які відвідують мережу, постійно збільшується. Разом з цим все більше і більше стає актуальною тема заробітку в інтернеті. Існує багато різних, протилежних думок з цього приводу. Деякі вважають, що заробити в інтернет можна і, якщо намагатися, то дуже непогано, інші вважають, що в більшості випадків роботу в інтернеті пропонують шахраї. Як же бути? Насправді в інтернеті заробляти можна, але перш ніж почати слід знати, які існують способи заробітку, особливо це актуально для новачків. Для початку слід знати, що є робота з вкладеннями і без таких. До заробіткам без вкладень можна віднести: заробіток на статтях - копірайтинг, робота фрілансером, заробіток на кліках і т.д. До речі, якщо ви вирішите заробляти шляхом продажу чого або у власному магазині або в торговому центрі, вам будуть потрібні tritix системи для того, щоб ефективно піднести потенційним покупцям ваш товар.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:40
Розділ Різне Читати далі...

Правила пошуку інформації в Інтернеті

Правила пошуку інформації в Інтернеті Інтернет дає можливість отримати практично будь-яку інформацію і, часом, відшукати необхідну вам в океані веб-сторінок буває достатньо важко вирішуваною завданням. Виникає питання про правильне формування запиту та введення в пошукове поле того словосполучення, як наприклад, якщо ви шукаєте контекстну рекламу України , яке надасть вам найбільш швидкий і оптимальний вибір з безлічі сторінок, виданих пошукачем. Часом ми навіть можемо зіткнутися з фразою "0 документів за Вашим запитом" або "документів за Вашим запитом не знайдено". Спробуємо зрозуміти і освоїти деяку кількість правил інформаційного пошуку. У випадку, якщо ви отримуєте занадто велика кількість відповідей на свій запит, нереальна кількість посилань, його потрібно уточнити, ускладнити, і, навпаки, у разі відсутності результатів, відсутність точної відповідності, запит необхідно спростити. Правда, ці правила не завжди працюють.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:35
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет і « зона комфорту» : як забезпечити себе високошвидкісним виділеним доступом в Мережу.

Інтернет і «зона комфорту»: як забезпечити себе високошвидкісним виділеним доступом в Мережу. Інтернет міцно увійшов у наше життя, завоювавши популярність серед 50 млн. користувачів всього за якихось 5 років. Багато в чому це відбулося завдяки широкому спектру наданих їм послуг (це і навчання, і розваги, і спілкування, і інші соціальні функції різної спрямованості). Свобода у виборі інформації і можливість цю інформацію отримати стала однією з причин, по якій сучасна людина часто перестає відчувати себе комфортно, якщо раптом виявляється ізольований від доступу в Мережу. Ось чому багатьох цікавлять питання стабільності і якості надаваних послуг. До речі, завдяки інтернету безліч людей можуть заробляти гроші не виходячи з дому. Для цього потрібно створити інтернет-магазин, потім буде потрібна розкрутка вашого інтернет магазину і чекати потік замовлень. Запорука успіху у вирішенні даних питань - звернення до лідерів сегменту.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет: відправний пункт до успішного бізнесу

Інтернет: відправний пункт до успішного бізнесу Ах, великий і могутній інтернет! Скільки таємниць зберігаєш ти в своєму просторі! А скількох ти вже поневолив ... Напевно ви, шановні читачі, теж хочете дізнатися, як стати володарем інтернету? Зараз ми вам розповімо. Рейтинг. Це слово сьогодні прижилося у всіх сферах життєдіяльності людини. Не оминуло воно і інтернет. На найпопулярніших сайтах ведеться підрахунок переглядів та голосів, які звичайні користувачі безоплатно дарують особистостям, бажаючим просунути свій контент. А що робити, якщо, начебто, продукт ви пропонуєте непоганий, але якось не попадається він на очі мільйонної аудиторії? Зараз вже ні в кого не залишає сумніву те, що кращий спосіб прославитися в інтернеті - це розкрутка переглядів Ютуб . Ще б, адже про такій величезній кількості користувачів більшість аналогічних сайтів може тільки лише мріяти! Відмінний спосіб заявити про себе, просунути бізнес, знайти клієнтів - це і є та можливість, яку дарує великий портал.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:31
Розділ Різне Читати далі...

Сила слова . Як залучити відвідувача на сайт .

Сила слова. Як залучити відвідувача на сайт. У чому полягає причина популярності тих чи інших онлайн-ресурсів? Чому відвідуваність одного сайту зашкалює, хоча на перший погляд він нічим не примітний, а другий сайт з яскравим ефектним дизайном числиться в останніх рядках всіляких рейтингів. І все тому, що чіпляє око картинки аж ніяк не достатньо. Відвідувач, який зайде на такий сайт довго не затримається і не оцінить старань графічних дізайнеров.Все тому, що творці не перейнялися питанням, як утримати інтерес користувачів і не приділили належної уваги текстового наповнення. А адже це основа основ в тому, що стосується грамотної подачі і просування ресурсу в мережі. Не дарма ж існує така професія як копірайтер. Досвідчені люди вже давно звертаються до професіоналів своєї справи - . Здавалося б, що тут складного: збирати пропозиції з слів, перебираючи пальцями по клавіатурі зі швидкістю 300 знаків на хвилину. Тільки цього вміння обмаль, і все далеко не так просто, як хотілося б.

Опубліковано: 23/05/13 @ 06:30
Розділ Різне Читати далі...

Компанія Luxoft подала заявку на IPO

Компанія Luxoft , що входить до групи компаній IBS, подала реєстраційну заяву у зв'язку з передбачуваним початковим публічним розміщенням своїх звичайних акцій Типу А в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC). Кількість розміщуваних акцій і ціновий діапазон ще не встановлені. Компанія подала заявку на лістинг звичайних акцій Типу А на Нью-Йоркській фондовій біржі з біржовим символом (тікером) LXFT. За підсумками минулого фінансового року виручка компанії склала $ 314,6 М, чистий прибуток - $ 37,5 М. За даними нашого розділу ТОП-25 , станом на січень 2013 року в українських офісах Luxoft працювало понад 2600 осіб . Добірка посилань по темі Новина на сайті компанії Ведомости: Luxoft подала заявку на IPO в Нью-Йорку Bloomberg: Russian-Backed Software Company Luxoft Files for US IPO Form-1 Трохи інформації з Form-1 Corporate structure at the closing of this offering Summary Consolidated Financial Data??h3> Нагадаємо, що 10 червня 2011 заявку на IPO подала EPAM .

Опубліковано: 23/05/13 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 86

Медійно-соціальний проект MirTesen.ru шукає зубра PHP розробки . Зарплата $ 3000-4000. Гарний профіль в LinkedIn буде плюсом. Корпорація "Перша ріелторська група " шукає PHP-чародія . Зарплата $ 1000-1500. У компанію Pingbull потрібні Frontend і Backend розробники для скандинавських проектів. Appmania (див. також AMA: Всі про розробку мобільних ігор з її керівником) шукає Unity3D програміста . Компанії Інком для розробки засобів захисту інформації в телекомунікаційних мережах потрібно провідний програміст вбудованих додатків . Харківська компанія NIX Solutions оголошує про набір на річну тритижневу практику : Тернопільська компанія Сорока Білобока ™ , яка робить освітні та ігрові програми для дітей, шукає ActionScript 3 або PHP, C #, C + + програміста. Lviv IT StartUp Club шукає Event-менеджера . Зарплата 3000 грн. Заводу зварювального обладнання ім. Патона потрібно програміст для ведення сайту. Зарплата 5000 грн. ТОВ "НАФТОГАЗ ТЕК" шукає системного адміністратора .

Опубліковано: 23/05/13 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

5 червня, Київ - AppClub { build , monetize } # 6 Kyiv

Теми зустрічі: прототипування та дизайн мобільних додатків, розробка ігор, мобільний маркетинг, презентації стартапів. {build, monetize} Стартап WithMyFriends: пошук попутників в літаках і поїздках Львів'янин Ярослав Максимович встиг попрацювати в ролі і підприємця, і інвестора, запустив понад десятка проектів, два з яких успішно продав. У недавньому конкурсі від The ??Next Web був названий «Кращим засновником». Ярослав розповість про свій поточний проект - мобільному додатку WithMyFriends для пошуку попутників в літаках і поїздах - рекламу саме цього проекту ви можете спостерігати в деяких потягах, подорожуючи по просторах України. {build} Від прототипу до продукту.

Опубліковано: 23/05/13 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

Просуваємо сайт за допомогою професіоналів

Просуваємо сайт за допомогою професіоналів Сайти сьогодні є практично у всіх компаній, від невеликих фірм про найбільших корпорацій. Але для того, щоб такий сайт насправді працював і мав сенс, залучаючи нових клієнтів, потрібно регулярно працювати над його просуванням, інакше ніяких результатів попросту не добитися. Отже, якісне просування сайту включає в себе цілий ряд дій, які в своїй сукупності дають прекрасний результат. Наприклад, дуже важливо, щоб сайт постійно оновлювався, щоб на ньому були «правильні» тексти, в яких є ті фразу, які пишуть ваші потенційні клієнти в пошукових системах. Такі от правильно написані і правильно розміщені тексти можуть залучити на дуже багато людей, серед яких досить великий відсоток може виявитися корисними вам партнерами або клієнтами. До речі, ще відмінним методом буде на популярних порталах. Як? Дуже просто, достатньо зайти на сайт pubart.ru і вибрати цікавлять сайти для розміщення статей.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:45
Розділ Різне Читати далі...

Купівля картриджів - ваша особиста вигода

Купівля картриджів - ваша особиста вигода Інтернет бере участь як у проведенні дозвілля, так і активно використовується в процесах навчання і роботи. Кожен день стає все більше і більше людей, що користуються всілякими ресурсами мережі Інтернет та володіють різною комп'ютерною технікою. Практично кожен власник комп'ютера має підключений до нього принтер, таким чином, активно працюючих принтерів в світі майже стільки ж, скільки і самих комп'ютерів, і ще більше - картриджів до цих принтерів, оскільки картридж - це витратний матеріал. Проте нерідкі випадки звернень в компанії, що мають таку послугу, як - наприклад, сюди: http://kart-center.ru/. Часто буває так, що техніка в організації застаріла, відслуживши своє, і залишилося багато невикористаних картриджів - наприклад, закуплених колись про запас, які не підходять для знову замовлених моделей принтерів. У підсумку картриджі складаються на полицях або попросту викидаються.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:43
Розділ Різне Читати далі...

Шопінг « в улюбленому кріслі »

Шопінг «в улюбленому кріслі» Інтернет так міцно увійшов до життя сучасної людини, що сьогодні вже складно уявити собі покупку якийсь новинки без перегляду її оглядів в інтернет-просторі. Інтернет-шопінг давно перетворився для багатьох людей, які не люблять або не мають можливості ходити по магазинах годинами, в захоплюючий і зручний процес. Спочатку необхідно визначитися з тим, що саме ви хочете придбати. Потім - вибрати магазин, в якому ви можете купити потрібний вам продукт - наприклад, в інтернет-магазині Mobistyle . Одним з найпоширеніших товарів, активно продаються через інтернет-магазини, є мобільний телефон, а також супутні аксесуари - шнурки, чохли, карти пам'яті, зарядні пристрої, у тому числі - автомобільні, стилуси, захисні плівки, гарнітури і багато іншого. Все це можна розглянути на сайті магазину, там же можна ознайомитися з технічними характеристиками кожного товару, а, вибравши вподобану модель, підібрати колір і будь-які аксесуари до покупки.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:42
Розділ Різне Читати далі...

Чужий сайт - таємниця за сімома печатками ?

Чужий сайт - таємниця за сімома печатками? Бізнес нерідко висуває свої, жорсткі умови. Дуже часто нам потрібно дізнатися, як насправді йдуть справи у конкурента, щоб виробити правильні тактику і стратегію і опинитися на коні. Для цього дуже часто потрібен цілий набір фактів, в який входить і активність сайту компанії-конкурента. Тільки здається, що дізнатися, скільки чоловік на добу відвідує інший сайт, неможливо. Насправді, якщо поговорити з фахівцями, вони розкажуть вам, як дізнатися відвідуваність чужого сайту , не вдаючись при цьому до жодних незаконним заходам. Перший відповідь дуже проста: на кожному сайті стоїть лічильник, і іноді він навіть не засекречений паролем, тобто абсолютно будь-який користувач Інтернету може увійти туди і дізнатися, скільки чоловік, за якими запитами і з яких пошукових сторінок потрапляють на сайт, можна навіть дізнатися, з яких міст і країн ці люди, які сторінки дивляться частіше, які - рідше. Але все не завжди так просто.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:38
Розділ Різне Читати далі...

Чим загрожують " прогулянки " по Інтернету.

Чим загрожують "прогулянки" по Інтернету. Більшість з нас величезна кількість часу проводить в інтернеті. Це може бути робота, навчання, спілкування, розваги і т.д. Таким чином, чим більше людина перебуває у віртуальному просторі, тим більше різної особистої інформації він довіряє інтернету.Так Чи безпечні подібні прогулянки? Звичайно, ні. Однією з великої кількості небезпек, які можуть підстерігати користувача інтернету це розкрадання особистих даних, яке відбувається за допомогою троянських програм. Завдання троянів (як їх ще називають) це непомітно потрапити в систему користувача, спостерігати за його діяльністю або сканувати файли комп'ютера, тим самим отримуючи доступ до інформації особистого характеру (паролі і т.д.) На сьогоднішній день є безліч різноманітних програм для злому ігор і т.д. Наприклад, програма для злому вормікс . Для закачування подібних програм в деяких випадках доводиться трохи повозитися, а іноді достатньо просто завантажити і запустити.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:38
Розділ Різне Читати далі...

Статуси в Facebook

Статуси в Facebook Два роки тому соціальна мережа Facebook тільки починала свій розвиток, і тоді статус у цій мережі не значив дуже багато. Зараз же, у міру розвитку мережі, багато що означають статуси зі змістом . Facebook спочатку служив системою спілкування для студентів Гарвардського університету. Потім були введені статуси, тобто, ті відомості, які кожен користувач мережі Facebook хоче сказати про себе. Формат такого послання нескладний, воно виглядає як ф рази «Данні сьогодні робить те-то і те-то (відчуває себе так-то)». Наприклад, статуси могли бути такими: «Данні їсть піцу», «Данні дивиться кіно». Паралельно з мережею Facebook почала розвиватися інша паралельна мережа - Twitter. Але, на відміну від Facebook, користувачі Twitter не були зобов'язані писати про себе і своїх почуттях в третій особі, і у них було більше можливостей для самовираження.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:36
Розділ Різне Читати далі...

Хочеш стати лідером в інтернеті ? Читай !

Хочеш стати лідером в інтернеті? Читай! Сьогодні саме інтернет став глобальним найпотужнішим простором, в якому народжуються, розвиваються, живуть нові люди, нові ідеї, нові проекти. Можливо, що й ти, читач цієї статті, маєш плани на світову павутину знань і бізнесу, що розвивається? Тоді радимо продовжити ознайомлення з цим текстом. Отже, ти вирішив зайнятися просуванням ресурсів в інтернеті, але не знаєш, з чого почати? По-перше, тобі просто необхідні знання того, як дати адекватну оцінку витратам на просування по ключових і семантичному ядру. По-друге, до витрат на підйом сайту включається безліч параметрів, такі як тематика і кількість запитів. Поговоримо саме про останньому. Спочатку правильно скласти семантичне ядро ??запитів: скористайся загальнодоступними сервісами для оцінки і підбору ключів до ресурсу. Буде чудово, якщо ти зможеш знайти . З нею просування сайту стане приємним і не настільки складною справою, як здається на перший погляд.

Опубліковано: 21/05/13 @ 03:33
Розділ Різне Читати далі...

Що таке « контент » сайту , його роль і значення

Що таке «контент» сайту, його роль і значення Існує думка про те, що розкручування сайту - захід типово «посилальне». Спробуємо з'ясувати, яке значення в має наповнення їх текстом. Написання продають текстів високої якості, одночасно їх оптимізуючи, - це майстерність, яка заохочується непоганими позиціями в пошукових системах. Під контентом сайту (по-англійськи «content» - «зміст») розуміється текстова інформація, яка викладається на веб-сторінці. Часи, коли наші з вами співвітчизники вважалися однією з найбільш читаючих націй у світі, давно пішли в минуле. Але це зовсім не означає, що достатньо лише добре проілюструвати ваші сайти, на них все ж повинен бути розміщений якісний текст. Тоді просування сайтів вгору в рейтингу пошукових систем піде швидше, що забезпечить продажу ваших продуктів. Фахівці називають хороший текст «продають», і це природно, адже веб-сторінки зазвичай виконують функції не довідкові, а рекламні. А реклама - це те, що стимулює продажі.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Чому Інтернет не замінить конвертів

Чому Інтернет не замінить конвертів Всім давно відомо, що Інтернет - це засіб обміну будь-якою інформацією, обміну досвідом і величезне сховище знань. Технічно, Інтернет - це мільярди комп'ютерів, зв'язаних між собою за допомогою кабелів в єдину Мережу. Мільярди користувачів на різних континентах з'єднані проводами в єдине ціле. Ще відносно недавно для безлічі функцій, які сьогодні з легкістю виконує Інтернет, ми використовували тільки - наприклад, для ведення службової та особистого листування, для оформлення документації, діловодства, для верстки друкованих видань, і багато іншого. У наші дні листи відправляються через Інтернет - це набагато швидше, в Інтернеті люди читають книги і пресу, і навіть до архівних матеріалів, що зберігаються сьогодні не у великих картонних скоросшивателях, а на жорстких дисках, відкритий доступ через Інтернет.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

Подарунок на день весілля.

Подарунок на день весілля. Весілля - це день, який повний романтики та найбільш незабутніх моментів в житті чоловіка і жінки. У цей день утворення нової сім'ї двоє люблячих один одного людей з'єднуються в єдине ціле. Тому питання, що подарувати на день весілля, щоб навіть через рік весілля подарунки приносили радість обом подружжю, завжди були і залишаються трепетними і хвилюючими моментом. В якості подарунка молодій сім'ї підійдуть речі, корисні для їх совестной життя в майбутньому. Вирішити цю непросту задачу допомогти у виборі оригінального і незабутнього подарунка на весілля допоможе наш інтернет-магазин. Одним з незвичайних і одночасно популярним подарунком у день весілля останнім часом є так званий «букет» з цукерок, який прикрасить стіл молодят і стане об'єктом обговорення гостей. Цей солодкий «букет» радуватиме довгий час і принесе лише тільки позитивні емоції. У день весілля чудовим подарунком стане і картина, при написанні якої використовуються кристали Swarovski.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

Чудовий подарунок - картина

Чудовий подарунок - картина Картина є оригінальним і в теж час універсальним подарунком у святковий день для близьких людей і друзям. Вона може бути виконана як по традиційній техніці, так і з застосуванням кристалів Сваровськи. Компанія "Океан Подарунків" виробляє такі картини, тому може запропонувати вам вибрати готову роботу або виконати картину на замовлення, враховуючи ваші побажання і вимоги. При виборі картини сваровски , які вже розміщені на сайті, є можливість доповнити її пам'ятним написом, також виконану кристалами Сваровськи. Технологія виготовлення картин починається з вибору поверхні, на яку будуть закріплені кристали. Це повинна бути рівна і тверда поверхня. Для цих цілей використовуються скло або дзеркало. Якщо при виготовленні картини використовується скло, то в доповненні до кристалів використовуються масляні фарби для додання їй додаткової насиченості кольором. При цьому фарбу необхідно наносити на внутрішню сторону скла, щоб не забруднити кристали.

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Здійснюємо покупки в Інтернеті.

здійснювати покупки в Інтернеті. Важко заперечити той факт, що всесвітня павутина з кожним роком все входить в наше повсякденне життя. Спочатку Інтернет використовувався переважно для швидкого обміну інформацією, спілкування та розваг. Але сучасного користувача вже давно не здивувати тим, що, не виходячи з будинку або офісу, і навіть перебуваючи у дорозі, можна в лічені хвилини оплатити комунальні послуги, замовити квитки в кіно або театр, купити АІС , і навіть знайти роботу. Погодьтеся, в умовах насиченого життєвого ритму і щільного графіка мешканців мегаполісу з його нескінченними пробками, питання економії часу стоїть досить гостро. Тому цілком логічно, що все більше користувачів віддають перевагу здійснювати покупки або замовляти послуги усього в кілька кліків. Любителі онлайн-шопінгу по всьому світу вже давно оцінили найширший асортимент і можливість значно заощадити, здійснюючи покупки за кордоном.

Опубліковано: 20/05/13 @ 04:44
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171