Удар шершня - моя нова схема просування сайтів

Удар шершня-моя нова схема просування сайтов Дорогі друзі, я радий представити вам свою нову схему просування сайтів, яку я назвав "Удар шершня". Не дивуйтеся, всі свої схеми я називаю в стилі ударів кунг-фу (Укус Дракона , Поцілунок Павука, Кіготь тигра ), так як в молодості я хотів втекти в Шаолінь і стати майстром кунг-фу. Втекти я хотів не через те, що вдома мені було погано, а просто тому, що я хотів пригод. Зрештою, пригод я отримав море, можете почитати про них тут . З тих пір я регулярно треную всього один удар - вказівним пальцем правої руки. Він у мене якийсь кам'яний нечутливий до болю. Я його напружую, входжу в транс і можу, наприклад, пробити грудну клітку гопника більшість картонних коробок. Мрію зробити стійку на вказівному пальці, як один шаолінскій монах (відео про нього можна знайти в кінці цього поста ). Моя нова схема пройшла польові випробування і я її успішно застосовую для просування своїх і клієнтських сайтів.

Опубліковано: 05/02/13 @ 12:50
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 16000 $ в ПАММ рахунки . Частина 19 . Січень приніс 10658 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Це був симпатичний ПАММ-місяць, і там і сям рекорд: Доходи з реф. відрахувань виросли: 9349 $
Доходи з ПАММ рахунків виросли: 1309 $ Розподіл ПАММ доходу за рахунками: 501149 +608 $ (skalper)
18550 +496 (sven 2.0)
7165 +153 (Вероніка)
7187 +76 (Вероніка)
5995 -119 (Avas)
7031 +37 (sven)
6482 +57 (TP ) skalper в цьому місяці дуже порадував, а це означає одне - бігти від нього потрібно якомога швидше. А як можна швидше = до закінчення ТП 16-го числа. Скріншот реф. балансу на 1 лютого: Скріншот по ПАММ на 1 лютого: Скріншот по ПАММ 2.0 на 1 лютого: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Мені він подобається Знайшов виступ принца Максиміліана фон Габсбурга на з'їзді якихось дядечок під егідою FX-Trend. Не знаю хто такий цей чувак, але, чорт візьми, ось мені він вже подобається.

Опубліковано: 05/02/13 @ 11:21
Розділ Різне Читати далі...

ТОП25 , січень 2013: п'ятірка лідерів без змін

Представляємо оновлений ТОП25, рейтинг найбільших компаній-розробників за версією DOU.ua . Дані станом на кінець січня 2013, отримані шляхом опитування компаній-учасників. . Top25-table {border: 1px solid # 333; margin-top: 0! Important;}. Top25-table thead th,. Top25-table tfoot th {padding-top: 5px; padding-bottom: 5px; background: # eeece0! important; border: 1px solid # 333! important; text-align: center! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important;}. top25-table tbody th {padding-top: 10px; text-align: left! important; vertical-align: middle! important; line-height: 1.3! important; font-size: 13px! important; border: none! important;}. top25 -table tbody td {text-align: center! important; color: # 333; font-size: 13px! important; vertical-align: middle! important;}. top25-table tbody tr: nth-child (2n +1) {background: # eeece0! important;}. top25-table. pos {color: green;}. top25-table. neg {color: red;}. top25-table.

Опубліковано: 05/02/13 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - Ruby Meetup в Києві

Всем привет! :) Після тривалих свят ми знову плануємо організувати Ruby Meetup в Києві .
На цей раз зустріч проходитиме у форматі Lighting talk .

Опубліковано: 04/02/13 @ 10:15
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - IT - People PechaKucha vol.3

21 лютого в 19:00 пройде IT - People PechaKucha , де у неформальній обстановці можна буде послухати цікаві розповіді на різні теми так чи інакше пов'язані з людьми з ІТ . Що ж нас очікує ? У форматі PechaKucha 20 ? 20 виступлять : Аліменков Микола « Портрет професійного розробника » Губко Марія « Неможливе можливо .

Опубліковано: 03/02/13 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати розробників грудня 2012 : невелике, але зростання

Результати анонімного опитування користувачів DOU.ua , грудень 2012 - січня 2013 року. Було опрацьовано 4226 анкет, дані минулих опитувань: травня 2012 , грудня 2011 і Жовтень 2010 . Вихідні дані на github . Основні результати нижче, інтерактивна версія доступна на jobs.dou.ua/salaries / . Середні зарплати: Senior Java в топі Динаміка: Ruby, Python і Mobile найзатребуваніші Помітно підросли середні у ПМ-ів, Ruby/Rails розробників і Objective-C (mobile?). У C #/NET середні навіть просіли. Але ці цифри самі по собі нічого не значать, тому залежать від вибірки. Збільшилася частка Джуніор у вибірці - медіана впала. На середню міг вплинути зростанням кількості розробників у регіонах і введення в 2012 5% податку для ППшників, за яким працює практично весь аутсорсинг. Куди цікавіше подивитися на те, «наскільки виросла ваша зарплата за останні 12 місяців» (був і такий питання в анкеті). Розробників на мовах з фігурними скобочках більш-менш вистачає.

Опубліковано: 31/01/13 @ 10:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 70

CloneFish шукає Flash розробника (middle - TL). Зарплата $ 2500-4000 + бонус від проектів. Початок робочого дня з 8 до 11. Настільний теніс, тренажер, своя футбольна команда. Компанії Lohika вимагається в Одесі iOS RnD TL з хорошим розумінням багатопоточності. Футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, йога. Terrasoft запрошує молодших C # /. NET програмістів в групу по навчанню розробці програмних продуктів лінійки BPMonline. Боулінг, пейнтбол, картинг. Centeon Software потрібно . NET програміст/тілід для розробки та unit-тестування. Зарплата 30000 грн. Компанії Право.ру потрібен QA Engineer Lead , що вміє працювати і проводити контроль якості в умовах невизначеності (актуально для стартапів). Вітається умеіне читати і знаходити помилки в етqм прeдложeніі. Зарплата 13000 грн.

Опубліковано: 31/01/13 @ 09:39
Розділ Різне Читати далі...

Яке питання , така відповідь . Як знайти спільну мову з Платоном Щукіна

У процесі спілкування з власниками сайтів в мене з'явилося цікаве спостереження - стиль і характер викладу думок можуть багато сказати не тільки про саму людину, але і про його ресурсі. Іноді вистачає пари-трійки пропозицій, щоб зрозуміти, про сайті якого рівня йде мова. Погодьтеся, є різниця між постановкою питання "Допоможіть зрозуміти, чому у нашого сайту проблеми з індексацією нових сторінок" і "Привіт! Яшко перестав хавати нові сторінки, дуже потрібно загнати їх в індекс". Ставлення до ресурсу в мене формується ще до того, як я його відкриваю, і це прямо впливає на моє бажання допомогти людині або проігнорувати. Думаю, дуже схожі почуття виникають і у співробітників техпідтримки Яндекса, які відповідають на листи власників сайтів. Платон приходить кожен день розбирати сотні ситуацій та відповідати на сотні найрізноманітніших питань вебмастеров, незадоволених індексацією або позиціями своїх ресурсів.

Опубліковано: 30/01/13 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

AMA : Всі про розробку мобільних ігор

Всім привіт, Мене звати Роман Мартинюк і я керую компанією AppMania, яка займається мобільними іграми. Готовий відповісти на всі ваші запитання. Про нашу компанію Компанія з'явилася в кінці 2008 року. На початку 2009 ми були одними з перших серед незалежних і повноцінних студій по розробці додатків для iPhone в Україні. В залежності від проектів, в нашій команді було від 10 до 20 осіб, тобто великою компанією ми ніколи не були і до цього зараз не прагнемо. За час нашої роботи випустили більше 20-ти проектів, які доступні в Apple App Store (профіль ), Google Play, Amazon Appstore і т. д. З найцікавіших: Demolition Master , маємо під 4 млн скачування iOS версії. В даний момент активно допрацьовуємо Android версію. Продовження цієї гри - Demolition Master 3D , 1,5 млн скачувань. У минулому році отримали перший досвід випуску проекту спільно з видавцем. Це була гра Railroad Story - симулятор ж/д дороги . Видавець Alawar Entertainment.

Опубліковано: 29/01/13 @ 01:57
Розділ Різне Читати далі...

90-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Андрієм Хорсевим , co - founder'ом 908

У подкасті піде мова про проекти та продукти студії 908 її історію , а також про дизайн . У програмі : Проект « Продуктор » Про во'IT'і Історія створення 908 CBDO Силіконова долина пітчинг Інвестиції Fail conf Книги в випуке : Багатий тато, бідний тато - Роберт Кійосакі Над прірвою у житі - Джером Д. Селінджер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : .
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 29/01/13 @ 11:44
Розділ Різне Читати далі...

2 лютого - Eastlabs оголошує спеціальний набір стартапів в сегменті Gaming

До розгляду приймаються заявки від команд підприємців , у яких є працюючий прототип або презентація гри , яку вони хотіли б розробити (розглядатимуться мобільні та соціальні ігри ) . Презентацію проекту можна відправити на gaming@eastlabs.co . Вона повинна включати опис вашої гри ( в тому числі картинки і відео , якщо є ) , ваш план щодо необхідних для розвитку ресурсів і коротке резюме кожного члена команди . Зустрічі з відібраними командами проводитимуться 4го лютого за участю досвідченого комітету , тому просимо надсилати заявки до 2 лютого включно . Ми продовжимо розглядати заявки (1 раунд відбору ) аж до 15 лютого. Умови фінансування команд будуть обговорюватися індивідуально, залежно від ступеня розробки . Відправляйте презентацію свого проекту на gaming@eastlabs.

Опубліковано: 29/01/13 @ 10:28
Розділ Різне Читати далі...

Сон розуму українських проектів

[Від редакції: Єгор Єгоров - керівник проектів і програміст з 20 + роками досвіду.] Нещодавно я задався питанням: що ж такого особливого в українському інтернеті, що він такий кошмарний? Що ні промо-акція - то ганьба; що ні проект - то дитячий садок; ця дурниця вирує з таким, знаєш, серйозним виразом обличчя. Абсолютно не понарошку створюються і запускаються продукти, один іншого гидотно, проекти-посміховиська. Клоуни на арені цього цирку щиро переконані в тому, що роблять щось корисне. Вони збираються на конференції, діляться якимось досвідом і продовжують плодити безглузді «стартапи» один за одним. У цій же самій Україні працює чимало колективів, задіяних в потужних проектах міжнародного масштабу. Сильних колективів, серйозних програмістів, справжніх менеджерів. Чому ж ці команди так тихо сидять, і не створюють локальних продуктів? Ось що я думаю. Все дуже просто: в Україні немає сенсу створювати щось нове . Набагато ефективніше скопіювати вже існуючий світовий сервіс.

Опубліковано: 28/01/13 @ 11:47
Розділ Різне Читати далі...

26450 $ від admitad

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Admitad . Конкурс. 26450 $. Краща вітрина. Під трафік. Пошук. Контекст. Поспішайте. До 6-го лютого. Реєстрація учасників (+ , + ). А якщо ближче до справи, то створити вітрину під органічний трафік з пошуку - складно. Плюс у всій цій затії - багато НЧ. Мінус - робити тупо вітрину без якої-небудь думки це, ну, може вийти не зовсім перспективно, бо у Яндекса адже є ... теж вітрина . Але не в тому сенсі, що своїми спец. розміщеннями багато трафіку відбере. Ні, спец. розміщення дурниця. Я за себе скажу, що за весь час бачив тільки дві дійсно успішних «вітрини» під CPA. Вірніше, одна вітрина з порівняннями за ціною, а друга сітка-вітрина. Кому треба - той знайде. Більшості не треба. І те й інше зроблено з думкою і, напевно, з нуля. Робити треба так, щоб сайт створював «додану вартість» в плані зручностей, а це вже далеко від конкурсу. Відчуваю, що все це в сторону контексту.

Опубліковано: 27/01/13 @ 05:35
Розділ Різне Читати далі...

True Launch Bar - супер панель швидкого запуску Windows для інтернетчиків

скріншот моєї панелі швидкого запуску, зробленої за допомогою True Launch Bar Дорогі друзі, я продовжую публікацію Відеоогляд тих сервісів і програм, які я використовую у своїй роботі по просуванню сайтів. Спочатку невеликий анонс. 9 лютого в Києві пройде семінар Юрія Тіткова і Віктора Карпенка "Просування бізнесу в Інтернеті на англомовних ринках ". Для читачів shakin.ru організатори надають знижку 10% (промо-код shakinru). Програма True Launch Bar (її оф. сайт http://www.truelaunchbar.com/ ) дозволяє удосконалити стандартну панель швидкого запуску Windows і зробити її зручною для роботи з різними файлами і програмами. Партнер відеоуроку (як потрапити ): Smart Copywriting - Інтернет-сервіс для копірайтерів. Відкрита система замовлення текстів. Величезний вибір авторів. Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео. Ця програма безкоштовна, якщо у вас на комп'ютері в якості системного використовується російська мова.

Опубліковано: 25/01/13 @ 03:23
Розділ Різне Читати далі...

Володимир Агафонкін : « Написання коду схоже на поезію »

Володя Агафонкін - людина багатьох талантів. Він добре відомий і в IT-тусовці, як творець вельми популярною JS-бібліотеки для роботи з інтерактивними картами Leaflet , так і за її межами - як музикант, фронтмен і автор пісень київської групи "Обійми Дощу" . Про творчість, розробці та мистецтві - в нашому сьогоднішньому інтерв'ю. - Розкажи, як все почалося, як ти став займатися розробкою.
- До того я захоплювався музикою - почалося з того, що мені захотілося зробити сайт для своєї рок-групи. І якось дуже вдало відразу пішов правильним шляхом - потрапив на сайти на зразок A List Apart , почав читати про веб- стандарти, бестаблічную верстку і т.д.

- У якому році це було?
- У 2003-2004, на перших курсах універу (ФПМ КПІ). У певному сенсі цей період був якраз переломним моментом у розвитку Web, тільки з'являлися прогресивні погляди на веб-розробку. Ну і, ймовірно, став собі прищеплювати з самого початку правильні звички.

Опубліковано: 25/01/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

22 лютого, Одеса - Front - end Meet Up # 2 в Lohika , Одеса

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у другій зустрічі для одеських front-end фахівців - Front-end Meet Up # 2, яка пройде 22 лютого. Приходьте до 18:15, щоб Ви встигли випити кави і трохи відпочити після насиченого робочого тижня. Доповіді почнуться о 18:30. Кількість місць обмежена, для участі важливо пройти безкоштовну реєстрацію і, по можливості , вступити в групу на Facebook , щоб залишатися в курсі останніх новин. Програма зустрічі:
Ксенія Редунова підготує доповідь на тему 'RaphaelJS magic' .
Артем Трітяк проведе мега-цікаву презентацію з сесією живого програмування - 'Green Orange (Live Coding session)'. Ксенія Редунова
Senior JavaScript developer з компанії Ciklum, 10 + років досвіду фронтенд-розробки, від UI до hardcore JavaScript. Працювала з JavaScript ще до того, як це стало мейнстрімом :) RaphaelJS magic
З векторною графікою можна робити чудеса, причому кросбраузерність, від IE6 + до mobile Safari! Для цього є магія RaphaelJS.

Опубліковано: 24/01/13 @ 10:36
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 69

Яндекс шукає в київський офіс керівника групи розробки інтерфейсів , який вміє приймати рішення, передбачаючи їх наслідки. Компанії TechnicsPro Software вимагається в Харкові C/C + + embedded developer , бажано зі знанням QNX. Зарплата 24 000 грн. Babysitter. Компанія Lynx capitral partners шукає C/C + + розробника (HFT) . Зарплата 20 000 грн. Астор Україна , інтегратор власних ERP для мережевого рітейлу і складських комплексів, шукає керівника розробки/архітектора з хорошим знанням 1С. Зарплата від 18 000 до 30 000 грн. Інноваційний стартап Skiliks прішлашает на роботу старшого PHP розробника з хорошим знанням JavaScript. Зарплата 24 000 грн. TicketNetwork шукає старшого. NET розробника , уважного до деталей. Зарплата $ 2000-3500. Компанії Luxoft (5-е місце в рейтингу роботодавців і 2-е в ТОП-25 ) потрібно Usability Architect . Комп'ютерна Академія ШАГ шукає в Дніпропетровську Android і Objective C розробників, які будуть викладати 2-3 рази на тиждень з 19 до 21.

Опубліковано: 24/01/13 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

5 незвичайних , але ефективних способів розміщення реклами в статтях

Мова зокрема піде про незвичайні способи розміщення контекстної реклами , якщо бути точним - блоків РМЯ ( Яндекс.Директ ) , тому як з нею я і працюю . Але насправді розмістити таким чином можна що завгодно, хоч графічний банер . Варто відзначити , що використання цих способів розміщення може як збільшити прибутковість реклами , так і понизити її. Тобто в будь-якому випадку після кожної зміни потрібно фіксувати , аналізувати і т.д. Працюю я по більшій частині з wordpress , відповідно всі операції описані стосовно до цієї CMS . Поїхали .

Опубліковано: 24/01/13 @ 12:58
Розділ Різне Читати далі...

9 лютого, Одеса - Senior - вік або кваліфікація ?

9 лютого 2013 Provectus IT спільно з Live Nation/Ticketmaster проведуть панельну дискусію, присвячену темі «Senior - вік або кваліфікація?». Наші почесні гості - Женя Розинський і Джон Бімен, поділяться своїм експертною думкою про те, як виглядає Senior в очах західного замовника. Чи має значення значення вік «сеньйора»? Досвід, знання, зарплата - що є показником статусу. Всі ці та багато інших спірні аспекти обговорюватимуться нашими експертами в рамках панельних дискусій. Учасники заходу зможуть отримати відповіді на свої запитання, висловити свою думку і взяти участь в розіграші призів від Live Nation. Найактивніших чекають Amazon Kindle eReader, Nexus 7 (Google 7 "Android Tablet), Apple iPad. Ми також запрошуємо бажаючих Senior-фахівців взяти участь у дискусіях у якості експертів. Якщо у Вас є бажання поділитися з учасниками своїми досвідом, думками, спостереженнями з даної теми, пишіть на: tkozovaya@provectus-it.

Опубліковано: 22/01/13 @ 08:57
Розділ Різне Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі . Частина 9 . Авто - дорвей , прийнятий в РМЯ

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Мій інформатор порадував новою кров'ю. І мало того, що ця кров дуже добре збирає трафік з Яндекса, так вона ще й прийнята в РМЯ. Чорт візьми, все це починає нагадувати double penetration. Милуйтеся і вчіться: http://www.portmotors.ru сайту 7 місяців, домену 10 місяців на добу близько 10000 хостів, з них 80% Яндекс весь контент копіпаст з генерувати вставками При всьому при цьому, беки у цього сайту з ... інших дорвеїв. І, як я вже говорив, воно прийнято в РМЯ, мабуть модераторам глибоко покласти копіпаст Чи контент. Так що, крадемо і вбиваємо - нам дозволили. Подивіться з яким ухилом там контент. З ухилом на майбутні і місцями не дуже-то існуючі марки авто. Типу такого: Що таке Audi A5 2013?
Воно взагалі існує?
Не знаю, але його точно вже починають вводити.
Ягуар XKR 2013, Cadillac CTS 2013, Мерседес CL 2013 і т.д.

Опубліковано: 22/01/13 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161