1 листопада, Київ - Ciklum Java Saturday

Поспішаємо порадувати київську аудиторію любителів Java майбутньою зустріччю CiklumJavaSaturday, яка відбудеться 1 листопада, з 11 до 16:30в київському офісі компанії Сіклум. Ciklum Saturdays - це безкоштовні заходи , відкриті для всіх бажаючих , на яких можна не тільки послухати цікаві презентації та почерпнути для себе щось нове, а й поспілкуватися в неформальному колі однодумців. Як і завжди , цього разу у нас цікаві доповідачі , які поділяться своїм досвідом з учасниками : 1 . АндрійКравець
Тема: Наставчас бутиреактивним,або ..? Сучасні вимоги до програмного забезпечення ставлять досить жорсткі обмеження як для просунутих розробників так і продуктів , над якими вони працюють. Реактивне програмування - це саме той підхід , який забезпечує неймовірну гнучкість , надійність , і в той же час простоту використання в процесі створення складних додатків високої якості. Настав час кожному зробити вибір , бути реактивним або ж ні? 2 .

Опубліковано: 23/10/14 @ 09:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 159

Компанії TRDATA вимагається Python розробник. Проект - внутрішня трейдинговая платформа з веб - інтерфейсом для великих банків. Зарплата від $ 1000. GlobalLogic шукає у Львові старшого Android - розробника . Проект - дисплей для створення інтерактивних уроків. Компанії Rails Reactor потрібен Ruby on Rails розробник . Проекти - система фінансової аналітики для хедж - фонду і система обліку устаткування для « розумного будинку » . Зарплата $ 2k ( + monthly bonus : $ 1k ). Девіком запрошує на роботу фахівця з аналізу даних в лабораторію , що займається data mining , text mining , прогнозної аналітикою і статистикою. Компанії Miratech вимагається Vice - President of Business Development , Ukraine and CIS. Сервісу по ретуші фото Pro Post потрібен молодший PHP - розробник . Зарплата $ 300-500. FulcrumWeb запрошує харківських студентів 4-5 курсів на посаду Junior ASP.NET Developer . Проект - веб - додаток для електронного менеджменту і документообігу в охороні здоров'я США .

Опубліковано: 23/10/14 @ 07:16
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг компаній 2014

Трохи більше року тому ми анонсували нову версію рейтингу компаній на jobs . dou.ua . Сьогодні ми знову запрошуємо взяти в ньому участь . Рейтинг безкоштовний і відкритий для всіх компаній. Ми пропонуємо відповісти на сім тверджень про компанію: Робота в компанії сприяє моєму професійному зростанню . Компанія забезпечує комфортні умови праці . У моєму проекті грамотний менеджмент . Компанія забезпечує хороший компенсаційний пакет . Моя робота отримує визнання з боку компанії . В компанії налагоджена комунікація між керівництвом та працівниками. У компанії доброзичлива атмосфера. Варіанти відповідей (шкала Лайкерта ): Повністю згоден Згоден В принципі згоден Ні певної думки Не зовсім згоден Не згоден Зовсім не згоден Чотири останні варіанти відповіді можна супроводити коментарем « Що не влаштовує? Чи можна це виправити ? » . Текст цього коментаря (без вказівки автора) може бути видно адміністраторам компанії.

Опубліковано: 22/10/14 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

DOU Ревізор в Microsoft : « Працюю де хочу ! »

DOU Ревізор побував у київському офісі Microsoft - однієї з найбільших транснаціональних компаній, що поставляють широкий діапазон пристроїв і сервісів , програмного забезпечення та ІТ -послуг. Це одна з найбільших у світі корпорацій , що працює в більш ніж 190 країнах світу . Загальний штат компанії перевищує 90 тисяч осіб . Представництво « Microsoft Україна » було створено в 2003 році. Його головною метою є розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft в Україні , підтримка партнерів та замовників , а також локалізація інноваційних технологій корпорації . Незважаючи на те , що в київському офісі компанії немає відділу розробки , а є лише команди технічних фахівців , що допомагають впроваджувати програмні рішення , цей офіс , за запевненням представників компанії , схожий на будь-який інший офіс Microsoft у світі. На даний момент в київському представництві працює близько 130 співробітників.

Опубліковано: 22/10/14 @ 06:43
Розділ Різне Читати далі...

28 жовтня - 13 листопада - Серія вебінарів Manager's toolkit

Позиція менеджера вимагає дуже різнопланових навичок. Кожен з них можна « прокачувати » досить довго. Запорука успіху - це хороша теорія і багато практики.

Опубліковано: 22/10/14 @ 06:24
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Дмитром Маріарті , Art Director'ом Plarium

176 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про іграх , рекламі і дизайні . В програмі: Про во'IT'і Для кого робляться ігри Освіта дизайнера Перша робота ще в школі Досвід в рекламі Безжалісний аутсорс Спілкування з замовником Ігрові стартапи Перехід в Plarium Емоції в іграх Соціальна складова ігор Чим займається арт - директор Free - 2 - play Книги у випуску : Мистецтво війни - Сунь Цзи Психбольница в руках пацієнтів - Алан Купер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки . Для слухачів подкасту знижка 5 % з промо - кодом « itcareer » . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 21/10/14 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

30 жовтня, Київ - Appclub : підхід data - driven і Machine Learning

S03E02 : « Підхід data - driven і Machine Learning »
На черговій зустрічі клубу обговоримо питання, пов'язані з використанням Machine Leaning , а також data driven підходу в різних сферах бізнесу. Data - driven - підхід до управління , де основним критерієм прийняття рішення є результати вимірного експерименту . Машинне навчання ( англ . Machine Learning ) - обширний підрозділ штучного інтелекту , що вивчає методи побудови моделей , здатних навчатися , і алгоритмів для їх побудови та навчання. Перший доповідь буде про те , як на базі зібраних даних менеджери компанії Shazam приймають управлінські рішення , оцінюють проекти і вирішує інші важливі питання. Учасники повинні бути ознайомлені з базовими принципами методології Kanban для кращого розуміння суті доповіді. Презентація відбуватиметься через Skype англійською мовою.

Опубліковано: 20/10/14 @ 01:37
Розділ Різне Читати далі...

Ринок праці 2014 : статистика та тренди

На початку жовтня я робив доповідь на IDCEE , про стан ринку праці в ІТ і трендах . У принципі , велика частина цієї інформації і так доступна на ДОУ: статистика по зарплатам , свіжий індекс Джина , ТОП25 . Недавно до них додався ще розділ Тренди , де можна подивитися динаміку по вакансіях/відгукам і зрізи по містах + технологіям . Всім хотілося знати , що буде з зарплатами і зростанням індустрії . У кулуарах топ - менеджери « лідерів ринку» прогнозували уповільнення зростання ІТ - аутсорсингу до 0-5 % ( у грошовому вираженні) , в порівнянні з 25-30 % в 2013. Проте, липневий ТОП25 показав зростання . Подивимося , що буде в січні . За зарплатам я прогнози будувати не готовий. Ясно , що все залежить від попиту на зовнішніх ринках ( США і ЄС) і внутрішніх ризиків , пов'язаних з АТО/війною на сході. Поки ж ситуація наступна: Зберігається дисбаланс попиту та пропозиції . 80 % вакансій для миддл/синьйорів , більше половини відгуків - це Джуніор .

Опубліковано: 20/10/14 @ 10:12
Розділ Різне Читати далі...

6 - 7 листопада, Київ - Сертифікаційні класи Certified ScrumMaster від ScrumAlliance

- 06-07 листопада, Київ : Certified ScrumMaster від ScrumAlliance російською мовою.
- 20-21 листопада , Львів: Certified ScrumMaster від ScrumAlliance російською мовою.
Офіційний сертифікаційний клас Certified ScrumMaster за програмою міжнародної організації ScrumAlliance . Ні для кого не секрет , що сертифікат скрам -альянсу є самим перевіреним підтвердженням професійних знань скрам - майстрів для західних клієнтів і вітчизняних роботодавців . Тому , володіння ним може стати карт - бланш у період економічного спаду при працевлаштуванні та пошуку нових клієнтів компанії. Програми навчання особливі своїм поєднанням :
1 ) престижної міжнародної сертифікації 2 ) ефективного формату освоєння матеріалу
3 ) масою фана в процесі навчання 2 - х денний курс призначений, в першу чергу , для тих , хто вже грає роль скрам - майстри у своїй організації , що б допомогти упорядкувати і перевірити свої знання , а так само додати « ваги » його ролі в організації .

Опубліковано: 19/10/14 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

8 листопада, Київ - MOOCology Conference : створюючі майбутнє освіти в Україні

8 листопаду 2014 в Киеве , в Центрі сучасного мистецтва М17 , відбудеться конференція « MOOCology Conference : майбутнє освіти в Україні » . Конференція поклікати об'єднати усіх учасников прайси онлайн освіти та вісунуті на Обговорення питання Загальна про его майбутнє в Україні : як онлайн освіта впліває на професійне зростання фахівців , як інтегруваті успішні Західні кейси и Які решение предлагают національні edutech проекти , прогнози розвітку прайси ТА ЙОГО подальші перспективи . Конференція проводитиметься за ініціатівою MOOCology - організації , что булу Створена в Україні з метою Реформування підходу до професійної освіти в Україні путем Просування культури онлайн -освіти та впровадження передових освітніх практик. MOOCology вікорістовує досвід найкращих світовіх УНІВЕРСИТЕТІВ , безпосередно адаптуючі его под національний контекст у зручній та доступній для шкірного форме .

Опубліковано: 18/10/14 @ 09:16
Розділ Різне Читати далі...

21 жовтня, Київ - Курс « Java професіонал »

21 жовтня розпочинаються заняття в рамках курсу « Java - професіонал » . Курс призначений для тих , хто вже прослухав наші курси « Java для початківців » і « Java просунутий » або має гарні знання Java SE і хоче підвищити свій рівень кваліфікації . Під час навчання ви освоїте патерни проектування , технології створення Web - додатків ( J2EE ) , познайомитеся з Reflection API і різними інструментами для роботи з базами даних. Курс включає тренінг з підготовки до проходження співбесід на посаду Junior Java Developer/Trainee , а також підготовку до сертифікації від Oracle ! Програма:
? Reflection API . java.lang.Class . Анотації .
? Робота з XML і JSON .
? Паттерни проектування.
? Протокол HTTP. Проект «Web - сервер » .
? Створення веб - додатків . Java EE .
? Servlets . JSP , JSTL . Практичне застосування .
? Фреймворк Spring ( IoC , MVC ) .
? Проектування баз даних. Основи SQL.
? Робота з базами даних. JDBC .
? Технології ORM .

Опубліковано: 17/10/14 @ 10:42
Розділ Різне Читати далі...

Frontend Digest # 4

Почитати Як зробити на чистому CSS Паралакс - сайт . Як нативної підтримати адаптивні зображення . Малюємо за допомогою CSS в дів- елементі . Cписок псевдо - елементів для стилізації нативних контролов . Розбір ефекту з полуфіксірованним полем пошуку . Цікавий підхід для CSS - фреймворка , в якому використовують DOM - атрибути замість класів . Використання SVG - фільтрів в допомогу візуалізації даних. Велика стаття про SVG - анімації . Епл порадував підтримкою HTML5 в iOS8 . Продуктивність ігор на iOS8 . Про те , що кастомниє елементи можна вже сьогодні використовувати в продакшні . Майбутнє , завантажуємо шрифт з ДБС . Навчальний курс по ES6 . Досвід організації фронтенд - інфраструктури . Майбутнє , HTML5 - оточення для програмування під Oculus Rift . І взагалі про джсе в залозі . Cуб'ектівний аналіз основних js - фреймворків . Книга по SublimeText . Переглянути Виступ автора бібліотеки lo - dash по продуктивності JavaScript.

Опубліковано: 17/10/14 @ 06:17
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 10 : Pragmatists ( Варшава , Польща )

Ось вже і готовий наш десятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми вже доїхали до столиці Польщі , Варшави . Ми відвідали офіс компанії Pragmatists і поспілкувалися відразу з двома девелоперами з цієї ж компанії , Романом Гураль та Олексієм Грекуловим . Варшава займає 7 - е місце в рейтингу міст з найбільш завантаженими дорогами за версією TomTom . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . Місто Варшава , Польща
Площа
523 км2 Населення 1810 тис . Місто існує з 1300 В світі Столиця і найбільше за населенням і територією місто в Польщі . Розташування міста Через місто протікає річка Вісла .

Опубліковано: 16/10/14 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

31 жовтня, Київ - IT Halloween 2.0 fest

Настав час без зайвого формалізму поговорити про багато речей : теорії та практиці , Microsoft і Java , співбесідах і сирах . Загалом, про все , що розбурхує уми реального IT -спільноти. І кращого часу , щоб це зробити , ніж на Halloween , не знайти. Торік це було так . Цього року організатори сумнівалися , чи варто проводити подібну подію , враховуючи ситуацію в країні . Але потім вирішили , що специфічним , але світлим і прекрасним людям , що рухають IT індустрію України та постраждалим внаслідок ситуації в ній дана подія послужить найкращим підтримкою , променями добра і комусь , на жаль - пам'яттю . Незважаючи на кілька розширену програму , концепція фестивалю незмінна . Ми вітаємо всіх , для кого пізнання , творення , вільне спілкування , досягнення нехай навіть самої мети (ну і гумор , зрозуміло :) , є фундаментальними цінностями в житті. Реєстрація буде відкрита найближчим часом. Ну , і вистачить на це з формалізмом . Dress - code :
Соотвествующий назвою .

Опубліковано: 16/10/14 @ 09:49
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада, Харків - SCRUM тренінг в Харкові

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Харкові . В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 01.11.2014 ( субота ) Місце : г. Харьков , Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 16/10/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

1 листопада , Харків - SCRUM тренінг в Харкові

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Харкові . В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 01.11.2014 ( субота ) Місце : г. Харьков , Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 16/10/14 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 158

Компанії Opower Ukraine потрібно в Одесі Software Engineer in Test . Зарплата від $ 2500 . Visual Vortex ( company develops artificial intelligence to interpret big data , analyze it , and visualize the results in real time ) шукає Python - розробника в Одесі . Легальний інтернет - кінотеатр MEGOGO.NET шукає IT Project Manager ' а , що вміє спілкуватися з програмістами і админами на « ти » . Planner 5D , сервіс для дизайну інтер'єру та проектування приміщень у вигляді 3D і 2D моделей , шукає iOS - розробника . Зарплата $ 3000-4000 . Релокацію до Вільнюса ( Blue card ) . Ігровий стартап для програмістів CheckiO шукає в Дніпропетровську технічного ком'юніті - менеджера . Maxymiser Academy оголошує набір на навчальний онлайн - курс « Основи програмування на JavaScript » . Реєстрація відкрита до 24 жовтня. Проявили себе випускники можуть бути запрошені на роботу в компанію Maxymiser .

Опубліковано: 16/10/14 @ 06:31
Розділ Різне Читати далі...

Опитування: робота за кордоном

via Shutterstock . Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні , присвяченому темі релокації в іншу країну. За результатами опитування ми з'ясуємо , як українські айтішники відносяться до переїзду , що саме їх мотивує будувати плани про роботу за кордоном , які вони формують очікування і наскільки ці очікування виправдовуються в підсумку . Буде корисно думку і бачення як тих , хто тільки роздумує про релокації , так і тих , хто вже працює/працював там , а також тих , хто зовсім нікуди не переїжджав і не збирається. Loading ... Дякуємо за участь . PS Наскільки актуальний переїзд для вас ? Запрошуємо поділитися своєю думкою в коментарях.

Опубліковано: 15/10/14 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

21 жовтня, Київ - Grammarly AI Club Meet - up # 18 : Reinforcement learning algorithms

Доповідач : Ян Цибулькін , підприємець і засновник кількох технічних компаній
Тема: Reinforcement learning algorithms
У доповіді робиться короткий огляд Reinforcement Learning ( RL) як одного з походів Machine Learning , а також розглядаються практичні питання реалізація цих алгоритмів в декількох завданнях , таких як оптимальне управління рухом об'єкта , управління нестійким об'єктом , іграх ( на прикладі гри в шашки ) . Ян обіцяє більше цікавої практики і менше зайвої теорії . Коротка структура доповіді:
Reinforcement learning algorithms
How to create a self - learning robot
- Introduction
- Reinforcement learning
- State . Actions . Policy . Rewards .
- Demo
- Summary
- Q & amp ; A Реєстрація обов'язкове для всіх учасників: ) Приходьте , буде цікаво! Ваші запитання та пропозиції надсилайте на імейл olga.sidorina@grammarly.com , з поміткою [ AI Club ] .

Опубліковано: 14/10/14 @ 01:26
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Анатолієм Колесником , консультантом « Всесвітнього банку »

176 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . Поговорили про дітей , біржі і .NET . В програмі: Про во'IT'і Математична освіта PhD і перша робота Робота біржі Робота на Microsoft на Java Локалізація Перехід на .NET IT і фінансова криза Купівля IT компаній Знайомство з « Світовим банком » Настільний теніс Книги у випуску : Предметно - орієнтоване проектування ( DDD ) . Структуризація складних програмних систем - Ерік Еванс Хибна сліпота - Пітер Уоттс Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки . Для слухачів подкасту знижка 5 % з промо - кодом « itcareer » . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової .

Опубліковано: 14/10/14 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164