22 травня Львів - Embedded Lviv TechTalk # 2

22 травня у Львові Відбудеться Черговий Embedded Lviv TechTalk . У доповідях експертів GlobalLogic будут розкріті Актуальні питання embedded - розробки * . QEMU + Rasbperry Pi . Володимир Шиманський та Ігор Каплінській ( GlobalLogic , Київ ) .
Ця презентація буде Присвячую тіповій задачі embedded - розробки - створеня ПЗ для галі не існуючого « заліза ». Для Вирішення Проблема автора предлагают використовуват емулятор QEMU , за необхідності розшірюючі его підтрімкою новіх платформ и прістроїв . Розробник розкажуть про приклад Із власної практики . Смороду емулювалі в QEMU Популярний комп'ютер Raspberry Pi , додати до віртуального пристрою підтрімку акселерометра . Потім Створена под емулятор программа для візуалізації роботи акселерометра булу легко перенесена и запущена на реальному Пристрої Raspberry Pi . System Test Automation for Embedded Devices . Юрій Козак та Ігор Семочко ( GlobalLogic , Львів ) .

Опубліковано: 15/05/14 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 136

Компанії Мірітекпотрібен старший Java- розробник з розумінням електронного документообігу . Зарплата $ 3000-4000 . Таксер , веб- сервіс для реєстрації та здачі електронних звітів , шукає в Харкові старшого C + + розробника. Зарплата 20 000 грн. Стартап Sportamba ( мобільна програма лояльності для спортивних уболівальників ) шукає Android -розробника. Зарплата $ 1000-1500 , опціон . Стартап Proximus , який займається розробкою ПЗ в біржовий сфері , шукає віддаленого і вміє працювати без чіткого завдання Java -розробника зі знанням Fuzzy Logic , генетичних алгоритмів і нейронних мереж. Компанії LeBoutique потрібна аналітик з планування попитузі знанням теорії ймовірності , математичних моделей і умінням працювати з програмним забезпеченням з обробки великих масивів даних. Інтернет- провайдер " Ланет Нетворк " запрошує у відділ інноваційних розробок креативного системного адміністратора .

Опубліковано: 15/05/14 @ 07:08
Розділ Різне Читати далі...

4 - 5 червня , Москва - Speed ??Dealing на Russian Gaming Week

Вперше на Russian Gaming Week компанія « Смайл Експо » організовує презентаційну площадку для стартапів та інвесторів - Speed ??Dealing . Мета цього проекту - допомогти новим продуктам , концепціям і стартапам вийти на ринок , розраховувати інвесторів , а також сприяти розвитку ідей , які відображають останні тенденції iGaming -індустрії. Сьогодні російські фахівці і молоді розробники країн СНД відомі всьому світу завдяки своєму оригінальному мисленню , таланту і креативному підходу . Взяти хоча б « Слотоманію » як приклад одного з найуспішніших IT- проектів в iGaming -індустрії , який вже багато років поспіль очолює західні рейтинги. Speed ??Dealing - це відмінна можливість тут , в Росії , презентувати свою ідею і отримати гроші на її розвиток! Тільки тут зустрічаються інвестори зі світовими іменами і розробники провідних галузевих бізнес-проектів. Напрями Speed ??Dealing RGW :
• букмекери ;
• лотерея ;
• покер ;
• iGaming .

Опубліковано: 14/05/14 @ 12:45
Розділ Різне Читати далі...

Огляд IT- ринку праці: Миколаїв

/ Wikipedia. Представляємо третю статтю циклу «Огляд IT- ринку праці» , в якому ми розповідаємо про IT- індустрії в різних містах України : обдивляємося компанії , тематичні заходи , профільні навчальні заклади , а також галузеві перспективи регіону . Попередні випуски були присвячені Вінниці і Донецьку, сьогодні поговоримо про Миколаєві. На сьогоднішній день на трудовому ринку міста зайнято 2-3 тис. IT- співробітників. Профільні підрозділи миколаївських вузів щорічно випускають близько 500 молодих фахівців. Середні зарплати програмістів станом на грудень 2013 :
- $ 600-900 ( junior ) ,
- $ 900-1400 ( middle ) ,
- $ 1500-2500 ( senior )
( тутможна побачити більш детальну статистику по мовам програмування та іншим IT- професіями ) . В базі компаній ДОУ зареєстровані 23 компанії , що мають офіси в Миколаєві. Миколаїв посідає останні місце в рейтингу міст України , де представлені IT- роботодавці.

Опубліковано: 14/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном Горнові , Lead Solution Architect'ом в Conform

155 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Фінляндії , МГУ , компіляторах та фізики. У програмі: Про во'IT'і Аспірантура МГУ і PhD в Фінляндії Софт для заліза Фізика Повернення до Москви Програмування компіляторів у Фінляндії Від девелопера до архітектора Як лідіть архітекторів ? Відпочинок та відпустку Книги у випуску : Соціальна психологія в модулях - Девід Майерс Богодільня - Генрі Лайон Олді Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 13/05/14 @ 11:44
Розділ Різне Читати далі...

27 травня, Львів - Lviv R0B0 Cafe

27 травня раптом Відбудеться Lviv Robo Cafe - клуб для любителів робототехнікі , Який проходитиме за ПІДТРИМКИ Lviv Mobile Development Day . Зареєструватісь
Презентуваті р0зр0бку До клубу запрошуються вінахіднікі та розробник , Які займаються програмування мікроконтролерів , транзисторів та Електрон конструкторів . За помощью плат , датчіків , моторчіків , джойстіків , екранах и клавіатурі , ЗАСОБІВ передачі Даних Ві можете сконструюваті Пристрої різної складності аж до роботів ? Тоді Вам до нас ! Формат проведення Lviv Robo Cafe :
- Презентації Ідей робо - розробок
- Біржа контактів : можлівість зібраті команду або найти партнерів чі паблішерів .
- Спілкуванння розробніків между собою - виступа спеціально - запитаних гостей приходьте , запрошені друзів .

Опубліковано: 12/05/14 @ 02:29
Розділ Різне Читати далі...

Чого хочуть програмісти ? Опитування

via Shutterstock . Бонуси покликані допомагати роботодавцю залучити й утримати працівника , мотивувати його і зробити лояльним . Кожна компанія вибудовує і реалізує свою програму «булочок » по- своєму - хтось вибирає прості перевірені методи , а хтось постійно шукає нові рішення. В рамках маркетингового дослідження спільно з компанією Top Enterprise Solutions ми запускаємо дане опитування , щоб з'ясувати , чого чекають і що отримують розробники від своїх компаній у якості програм лояльності. Якщо форма відображається некоректно , ви можете пройти опитування по прямій посиланням. Завантаження ...

Опубліковано: 12/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Scala дайджест # 0

З чого починати вивчення : Офіційна сторінка: scala - lang.org . Scala twitter scool . Інтерактивні задачки : scala - puzzles.herokuapp.com . неочевидним з поясненнями : Stackoverflow Scala tag wiki . Всі упереміш : Quora Scala wiki . Книги : Швидке введення : Scala for the impatient . Є переклад на російську . Наступною я б рекомендував « Scala in Depth » . Ось збірник посилань на книги , які рекомендує Typesafe (там перші 40 % книг можна прочитати безкоштовно і отримати код знижки для придбання повної версії). Інфраструктура: Build tool : sbt . IDE : Від Typesafe : scala - ide.org ( інтеграція з sbt) . Від JetBrains : Scala Plugin for IntelliJ IDEA ( інтеграція з sbt ) . emacs ( інтеграція з sbt) . vi (або осьлюдина сама зібрав ) . Шаблони проектів , з яких зручно починати розробку: typesafe.com/activator . Бібліотеки: Фреймворк , на якому прийнято писати web -додатки : Play (і більше легковаговий варіант: spray) .

Опубліковано: 09/05/14 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

17 травня, Харків - AI Kharkov # 9 - Програмування роботів і нечітка логіка

Дев'ята зустріч харківського клубу ІІ відбудеться в суботу 17 травня о 11 годині дня в харківському офісі компанії Globallogic . На цій зустрічі буде дві доповіді : 1 ) Особливості програмування роботів ( гексапод і собака) . Різні підходи у програмуванні роботів.
У доповіді буде описаний весь процес створення робота на прикладі гексапод і собаки , включаючи вибір і виготовлення елементів конструкції , послідовність розробки алгоритму руху , створення системи управління . Потім вищеназвані роботи будуть продемонстровані в роботі. Також будуть розказані основні принципи програмування для апаратної обчислювальної платформи Arduino .
Доповідач: Стрілець Діана , програміст і викладач курсів в центрі робототехніки Boteon . 2 ) Чого ви не знали про нечіткій логіці
Ідея нечіткої логіки настільки інтуїтивна, що здається дивним , як пізно вона була винайдена .

Опубліковано: 08/05/14 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 135

Харківської компанії Mirantisпотрібно Senior Deployment Engineer . Зарплата $ 2000-4000 . Компанії Ubisoft потрібно Performance and Optimization Engineer з хорошим знанням C + + і апаратної архітектури PC , консолей і мобільних пристроїв. Integra Games для розробки клієнтської частини багатокористувацької соціальної гри шукає Flash -програміста. Зарплата від $ 3000. Paymentwall шукає Machine learning розробника, у якого є ML open - source проекти або статті . Materialise шукає Business Intelligence інженераз досвідом датамайнінга . Vostok Games шукає ігрового дизайнера/аналітиказ упевненими знаннями математики , особливо статистики , чисельних методів , булевої алгебри. Інтернет -магазин Yakaboo.ua шукає Web- аналітика, що володіє навичками постановки ТЗ програмістам . uCoz шукає в Черкасах досвідченого мисливця за головами, який вміє працювати з запереченнями . У зв'язку з розширенням штату в АТ « Ощадбанк » Донецька вимагається програмістзі знанням C + + Builder.

Опубліковано: 08/05/14 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

Залізо сучасного програміста

Нещодавно стався випадок , який змусив мене повернутися до теми облаштування робочого місця професійного програміста. З точки зору обладнання програмісти діляться на дві основні групи: службовці та контрактори . Більшість службовців задовольняються тим комп'ютером і робочим місцем , яке їм надав роботодавець або замовник. Хоча і тут бувають виключення. Десять років тому я працював за контрактами в Нью Йорку. Починався новий проект у фінансовій компанії середнього розміру. Приходжу до замовника - сидять програмісти з однаковими комп'ютерами фірми Dell , і раптом я бачу в одного з них великий красивий монітор і білий ноут фірми Apple. Тоді це було дуже незвично . Мені розповіли , що цей програміст довго воював з начальством , відмовлявся працювати на звичайному компі з Windows OS і мотивував це тим , що він більш продуктивний під MAC OS . Зрештою йому дозволили принести свій комп'ютер з дому і працювати на ньому. У ті давні часи і робота з дому була винятком із правила.

Опубліковано: 07/05/14 @ 06:55
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Михайлом Корольовим , медіагрупа i10.ru

154 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Фінляндії , мобільних пристроях і своїй справі. У програмі: Про во'IT'і Сайти на Flash Продаж мобільних телефонів Робота на дядю Створення команди Створення AppleInsider Робочий процес в AppleInsider Пошук тем Про гроші Переїзд до Фінляндії Мовне питання Робота в офісі і з дому Організація бізнесу Почитати від гостя: Метеорити Висадка американців на Місяць Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 06/05/14 @ 10:01
Розділ Різне Читати далі...

Що відбувається з зарплатами ? Аналітика Джина

Джинн відрізняється від розділу Вакансій на DOUтим , що тут роботодавці самі шукають розробників і пропонують свої вакансії , а не чекають , поки розробники на них відгукнуться. Плюс всі кандидати на Джину вказують свої зарплатні очікування. Завдяки цьому у нас є можливість 1 ) зібрати статистику , якої немає на ДОУ 2 ) побачити стан ринку « тут і зараз » і його динаміку. Давайте подивимося разом. Кого шукають роботодавці Дані по пошукових запитах за два останні місяці , березень-квітень 2014 року. Всього проаналізовано 9949 пошукових запитів по Україні (усі міста) . Половина (!) всіх пошукових запитів припадає всього на три технології: . NET , Java і PHP. На другому місці - фронтенд розробники . На третьому місці мобільна розробка - Android/iOS . Думаю , попит на C + + теж значною мірою пов'язаний з розробкою для мобільних . Замикають «десятку» розробники на скриптових мовах ( Ruby , Python ) , верстальники і тестувальники .

Опубліковано: 05/05/14 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : роботи наступають , TDD is dead , programming sucks , 15 помилок підприємця

Новини До кінця липня мобільним операторам продадуть 3G-ліцензії. У регіонах України створять п'ять технопарків , які привернуть $ 8-10 млрд інвестицій . Більше 66 тис. українських компаній займаються IT . 280 тис. чоловік працює у сфері зв'язку та інформатизації . Україна скотилася на 81 місце у світі з розвитку IT по Networked Readiness Index . Роботи наступають . Огляд індустрії робототехніки від Руслана Синицького . Нові версії nginx 1.6.0 QEMU 2.0.0 Scala 2.11.0 Mercurial 3.0 GCC 4.9.0 OpenBSD 5.5 Ubuntu 14.04 Інвестиції Фонд AVentures і засновник Ciklum вклалися в Augmented Pixels . AVentures , TA Venture і засновник Ciklum інвестують в український стартап Coppertino . Українська компанія StarWind залучила $ 3,25 млн інвестицій від AVentures , ABRT і Almaz Capital . Стартапи Як запустити проект на кікстартер . Поради Ярослава Ажнюка . Як львівський стартап Smart Atoms з пристроєм LaMetric планує вийти на Kickstarter.

Опубліковано: 02/05/14 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 134

Bank Renaissance Creditшукає старшого . NET -розробника. Зарплата $ 2500-3000 . Зарплата біла або СПД на вибір. 12 days per year for self - development . Hotelscan.com шукає Front End розробника. Зарплата $ 2000-2500 . Команда з 20 -ти крутих гиків . Bump Networks шукає в Одесі фронтенд -розробника ГІС- програми . Зарплата $ 1800-2000 . Узгоджена понаднормова робота оплачується подвійно. Компанія MadeIt шукає в Дніпропетровську старшого Delphi -розробника . Знання німецької мови буде плюсом. Зарплата 15 000 грн. Черкаська компанія PadCloud шукає старшого Windows -розробника. Зарплата 10 000 грн. Prom.ua шукає аналітика даних , який цікавиться bigdata і володіє відмінними знаннями в статистиці та теорії ймовірності . Компанія Bold Endeavours шукає молодшого PHP -розробника. Для студентів можливий неповний робочий день. ABFX (м. Кривий Ріг) запрошує студентів і початківців PHP - розробників на неоплачувану стажування(2-3 місяці). Зарплата після стажування 2500-4000 грн.

Опубліковано: 01/05/14 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

17 - 18 травня, Київ - Хакатон « KyivSmartCity »

Учасники мают создать помощью ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ Інноваційні проекти або конкретні програми ( аpps ) , Які стануть стартову платформу для создания комфортного та безпечного Міського середовища та ефективного управління містом . Ініціаторамі стали Центр соціально- політічного проектування та IT Education Academy за партнерства - Microsoftта IBM. Пріймає - Креативний простір та Коворкінг « Часопис ». Хакатон « KyivSmartCity » об'єднає знання стартапів , спожи громадськості та возможности політіків - початківців Ініціативних груп - для повноцінної імплементації Ідей и проектів на міському Рівні . За підсумкамі роботи Хакатона буде створена спеціальна робоча група , что просуватіме проекти -переможці у практики роботи влади , комунальних структур , в міське середовище з пропозіціямі Щодо Формування стратегії « KyivSmartCity ».

Опубліковано: 29/04/14 @ 02:44
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Наталією Кохвакко , Development manager'ом , digital services в концерні YIT

153-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Фінляндії , Nokia , свій бізнес й освіті. У програмі: Про во'IT'і Навчання в Фінляндії Що ти хочеш? PhD Робота в Nokia Виховання дітей Nokia і Microsoft Свою справу Фінська бюрократія Перехід у великий концерн YIT Порада від гостя: Особистісний розвиток Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 29/04/14 @ 10:16
Розділ Різне Читати далі...

SocialBoost запустив портал відкритих даних Data.gov.ua [ UPDATED ]

Громадянська платформа SocialBoost запустила національний портал відкритих даних Data.gov.ua, розроблений на базі хмарної платформи CKAN і Microsoft Azure , сказано в прес -релізіМінрегіону. На ньому будуть публікуватися дані українських державних органів , відкрито отримані відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Вони складаються з відкритих реєстрів та статистики , які поширюються на основі ліцензії Creative Commons . Відкриті дані - новий ринок , який зароджується в Україні . У країнах ЄС рівень цього ринку до 2020 року становитиме 2 % додаткового ВВП - більш 206 млрд євро . На ресурсі відкриті дані розсортовані по 12 категоріям : Економіка , Екологія , Наука , Медицина , Енергетика , Безпека , Фінанси , Культура , Транспорт , Торгівля , Юстиція Держава . « Раніше розрізнені урядові дані , які перебували у відкритому доступі , важко було використовувати або навіть знайти .

Опубліковано: 29/04/14 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 2 . Java 8

Офіційні реліз ноутс . Представляють цінність в основному для історії. Великий огляд про те , що нового з'явилося , з посиланнями на документацію. Зміни в мові Повторюємо матеріал: Куксенко і Шипілов - Через терни до лямбда Частина 1 і Частина 2. Легко сприймається , буде корисно тим , хто зовсім не в курсі , що відбувається . Більш докладно про Стрімвід Сергія Куксенко з минулорічного Joker - а . Більше « хардкору » , ніж у попередньому пункті , під кінець розповідь про те , як робити свої Стрім, і що Стрім- це не тільки колекції. Вічне питання : Чим відрізняється абстрактний клас від інтерфейсу ? . У 8 -ке відповідь трохи змінився. Java 8 default methods : What can and can not do ? . Просто і з картинками. Зміни в стандартній бібліотеці З'явився Optional . Як на мене , API вийшов непоганий . Бажаючих обговорити , чому Optional не потрібен , просимо на форум ДОУ . Java Can Finally Join Strings . Новий API для роботи з датою і часом.

Опубліковано: 25/04/14 @ 06:44
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 133

Ubisoftшукає C + + програміста для розробки Uplay PC клієнта. Знання HTML і JavaScript буде плюсом. Tonic Health шукає старшого PHP -розробника. Зарплата $ 2700-4000 . UK стартап RIOT шукає в Києві старшого PHP -розробника, який любить соцмережі. Креативне бюро Sponge digital & design шукає в Одесі старшого Front-end/node.js розробника. Зарплата $ 2000-3000 . Фотобанк Depositphotos запрошує в свою команду талановитих Junior Java розробників. Режим роботи зручний для сов і жайворонків . Львівської компанії Drucode потрібна AQA/Manual QA/Scrum Masterв одній особі. Компанія PDFfiller.com шукає в Донецьку математика або статистика. Знання фізики і статистичної механіки буде плюсом. Дніпропетровська компанія « Ваговимірювальні системи » шукає с # програміста, який вміє працювати з апаратним забезпеченням (RS- 232 , Ethernet , USB). Зарплата 8000 грн.

Опубліковано: 24/04/14 @ 07:28
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151