Бесіда з Олександром Болбас , QC інженером SoftServe

125- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про QC , QA , міськвиконкомі , Миколаєві та Севастополі . У програмі: QC і QA Про во'IT'і Міськвиконком Бюрократія і QA Переїзд в Севастополь Scrum Книги у випуску : Тестування Дот Ком , або Посібник з жорстокому поводженню з багами в інтернет- стартапи - Роман Савін Пікнік на узбіччі - Аркадій і Борис Стругацькі Країна багряних хмар - Аркадій і Борис Стругацькі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 01/10/13 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

1 грудня - 1 березня - Коворкинг на Балі

Ви любите подорожі і теплі країни , можете і хотіти працювати віддалено ? Збирайте валізу ! Ми організували коворкінг професіоналів на острові Балі в Індонезії. Вас чекає приємна робоча обстановка далеко від холодної зими . Ми подбали про всі технічні питаннях ( віза , страховка , проживання , інтернет , корисна інформація про острів та інше). Ви можете поїхати одні або прихопити із собою родину . Деталі проживання : Всі учасники проекту будуть жити на віллі з п'ятьма спальнями , в яких розміщені одномісні та двомісні ліжка . Робочі місця будуть розташовані прямо на віллі. Учасникам проекту не треба буде витрачати час на дорогу до коворкінгу . Працювати можна на свіжому повітрі або в спеціально відведеному приміщенні на території вілли.

Опубліковано: 30/09/13 @ 09:12
Розділ Різне Читати далі...

Кузні кадрів : досвід в обмін на ...

Фото: Shutterstock Що потрібно Джуніору для повного щастя ? Звісно , компанія , яка прийме його , як є - без навичок і досвіду , давши тим самим можливість всьому навчитися , отримати практичні знання , «увійти» в IT . Відповідно, і на ринку можна виділити спеціальний клас роботодавців , у яких є свої мотиви масово набирати в свій штат вчорашніх (або навіть ще сьогоднішніх ) студентів. Саме їх і будемо називати « кузнями » кадрів . Виділимо найбільш характерні особливості цього класу компаній , що відрізняють їх від лідерів ринку ( які теж часто займаються навчанням Джун ) . перше, як вже було згадано вище, це легкий поріг входження для програмістів з нульовим досвідом роботи. Тут завжди відкрито безліч вакансій для новачків , і компанія готова витратити певний час , щоб самостійно навчити своїх співробітників специфіці професії , розташовуючи , таким чином , дешевою робочою силою. Друга характерна риса компаній- " кузень " кадрів полягає в специфіці умов роботи .

Опубліковано: 30/09/13 @ 08:31
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: пишемо « чіпляючий » текст вакансії , історія Lanyrd , PyCharm 3.0 , Guido і рекрутери

Пишемо « чіпляючий » текст вакансії для програміста . Всім , хто займається пошуком кадрів і особливо складанням та публікацією вакансій читати обов'язково . Новини Опублікований проміжний рейтинг українських стартапів від фонду GTF . Лідер - GoSave . Випускник «ХПІ » посів третє місцев найбільшому в Росії чемпіонаті зі спортивного програмування RCC 2013 . Databricks raises $ 14Mfrom Andreessen Horowitz , wants to take on MapReduce with Spark . Компанія Zingaya запустила VoxImplant - хмарну платформу для розробників комунікаційних сервісів і додатків. Elasticsearch випустив клієнти під Ruby , Python , PHP , Perl . JetBrains Delights the Python Community with a Free Edition of its Famous IDE , PyCharm 3.0. А ще WebStorm 7 вийшов . У Chaos Computer Club вийшло зламати Apple TouchID . Створена Minecraft - карта Великобританії . Різне Текстові редактори погано підходять сучасним програмістам . Maven is broken by design . Уроки , які отримав Swizec Teller за рік фрілансу .

Опубліковано: 27/09/13 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

Telesens відкриває офіс у Ханої

Компанія Telesens International , розробник і постачальник ПЗ та ІТ-послуг зі штаб -квартирою в Лондоні і центром розробки в Україні , сьогодні, 27 вересня , відкриває офіс в Ханої. За словами СЕО компанії Едуарда Рубіна , рішення відкрити девелопмент -центр в Азії було прийнято ще 1 , 5 роки тому. « Ми активно працюємо на ринку пострадянських держав і давно придивляємося до ринку Південно-Східної Азії , - розповідає Е. Рубін . - Я відвідав Китай , Індію , придивляючись , де краще стартувати наш вихід на ринок. І вибрав В'єтнам . Це держава, в якій люди дуже добре ставляться до жителів колишнього Союзу , а також тут всі знають Харків , тому що наше місто є столицею європейської діаспори В'єтнаму » Як зазначено на сайті компанії , підприємство створюється з метою просування всієї лінійки власних продуктів на динамічному ринку в країнах даного регіону , а також для розробки нового програмного забезпечення. Компанія планує протягом року набрати в новий офіс близько ста осіб.

Опубліковано: 27/09/13 @ 11:21
Розділ Різне Читати далі...

Моя система управління часом - частина 2

Дорогі друзі , я продовжую розповідати про те , як керую своїм часом і планую справи . Першу частину ви можете знайти за цим посиланням : Моя система управління часом - частина 1 . Як і у більшості з вас , у мене не буває днів , коли можна з ранку до вечора працювати , взагалі ні на що не відволікаючись . Завжди є якісь справи і обставини , які відволікають від роботи. У підсумку я працюю циклами по кілька годин. Наприклад , 2-3 години зранку , потім 4-5 годин вдень , і потім ще 1-2 циклу по кілька годин. Важливо ні на що не відволікатися Одне з найважливіших правил , яке я намагаюся дотримуватися , полягає в тому , щоб по час роботи виключити будь відволікаючі моменти. Я закриваю пошту і неголосно включаю якусь музику , під яку добре працюється. Раніше мене відволікали месенджери (ICQ , Skype) . Кілька років тому я прийшов до того , щоб ними не користуватися. З тих пір всі питання вирішую по e - mail , в результаті чого економлю багато часу.

Опубліковано: 26/09/13 @ 09:50
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 104

стартапів YouScanпотрібно Lead Software Development Engineer in Test з упевненим володінням C # і досвідом роботи 5 + років . Є можливість іноді працювати з дому. SAAS компанія StrikeAd шукає QA Automation інженеразі знанням Java + WebDriver . Стартап « Лабораторія біометричних систем » шукає інженера- схемотехніказ великим досвідом програмування під ПЛІС та мікроконтролери різних архітектур . Сімферопольська ігрова студія arkadiumшукає C # розробниказ хорошим знанням . NET 4.0 і DirectX . Буде плюсом вміння працювати в XNA і/або Silverlight . Зарплата від $ 1500. Компанія Guidance шукає в Дніпропетровську старшого Frontend -розробника. Досвід верстки під Magento буде плюсом. Зарплата від $ 3000. Компанії Materialise потрібно Quality Assurance Engineer ( intern )зі ступенем бакалавра IT , математики або медицини. Persha Studia шукає молодшого Deployment інженера, бажано знайомого з Python. GlobalLogic , одна з небагатьох компаній, що не розміщують вакансій на jobs.dou.

Опубліковано: 26/09/13 @ 08:08
Розділ Різне Читати далі...

7 - 29 жовтня, Київ - С # Professional у CyberBionic Systematics

Навчальний курс C # Professional розроблений для програмістів , які вже мають базові знання програмування мовою С # і бажають поглибити і систематизувати їх. Курс є авторською розробкою CyberBionic Systematics , він складається з 17 двогодинних занять, що включають в себе теорію і практику. Форми навчання: очна та он- лайн ( по Skype ) . Програма курсу : - Користувацькі колекції
- Попереднє визначення колекції
- Програмування введення-виведення
- Робота з текстом. Регулярні вирази
- XML
- Рефлексія
- Атрибути
- Серіалізация
- Управління пам'яттю . Garbage collector
- Версійність
- Потоки
- Синхронізація за допомогою об'єктів ядра Windows
- Асинхронная модель програмування
- Домени . NT -служби
- Функціональне програмування . Замикання , мемоізація , каррірованіе
- TPL - Паралельне програмування
- C # 5.

Опубліковано: 24/09/13 @ 11:58
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Тарасом Кіцмеем , президентом SoftServe

124- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про MBA , SoftServe , аутсорс , General Electric і Львові. У програмі: Про во'IT'і Від науки до SoftServe Криза доткомів і криза 2008 року Проектний менеджмент Науковий ступінь Продуктова розробка Різні замовники Купівля компаній IPO Харків Закордонна освіта і робота MBA у Гарварді Викладання Спеціалізація IT weekend Книги у випуску : Стів Джобс . Біографія , написана Уолтером Айзексон - Уолтер Айзексон Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 24/09/13 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

30 вересня, Київ - Speakers ' Corner з Антоном Уткіним - Швидкісне проектування і прототипування проектів і продуктів

Все більше продуктової розробки та стартапів з'являється останні роки в Україні , наші розробники вже довели , що програмне забезпечення Made in Ukraine успішно конкурує з усім світом. Одним з результатів цієї тенденції став гострий інтерес до питань UX і професійному проектуванню інтерфейсів. Гість Ciklum Speakers ' Corner , який відбудеться в Києві 30 вересня , Антон Уткін є сo - снователем Thalient Interfaces ( Москва , Росія ) . Проектує інтерфейси для Intel , працює над власним стартапом і допомагає іншим колегам - стартаперам . Дає звані вечері , стажується у відомих московських шеф -кухарів , знімає науково - фантастичне кіно і веде регулярну футурологічних колонку в журналі Prime Russian . Але і це ще не все: Антон викладає UX -стратегії в Британській Вищій Школі Дизайну , постійно проводить майстер класи , в тому числі для відомих у всьому світі компаній , буквально днями відкрив серію лекцій та майстер -класів першим виступом у Dream Industries ( Москва).

Опубліковано: 24/09/13 @ 05:09
Розділ Різне Читати далі...

Робота в геймдева з точки зору програміста

Фото: Shutterstock З продуктом геймдева - відеоіграми - у наш час знайомі всі , але мало хто досить обізнаний про процесі їх розробки. А адже ця IТ -галузь має свої особливості , характеристики та властивості , особливо з точки зору програміста. Створювати ігри - дитяча мрія доброї половини девелоперів , а також студентів інженерних спеціальностей. Можливо , саме тому про цю індустрії завжди велика кількість питань , припущень і навіть міфів. Чи правда , що життя гейм -розробника схожа на гру , але потрапити в геймдев -компанію дуже складно , знання і навички вимагаються нереальні , а компенсації в галузі до непристойності малі ? Тільки нещодавно на форумі ДОП майнуло думку , що «в геймдева працюють висококваліфіковані програмісти , але отримують зарплату середнячків з аутсорсингу ». Узагальнений погляд на геймдев ззовні виглядає наступним чином : « Попрацювавши рік з невеликим рядовим PHP розробником , я почав відчувати нудьгу .

Опубліковано: 23/09/13 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

Невідомі раніше змінні Яндекс.Директ

ОГОЛОШЕННЯ : Нові типи статей у WebArtex : просуваємося ефективніше , заробляємо більше. У статейний біржі WebArtex з'явилася можливість замовляти статті різних типів: анкорного , безанкорние , картинки , SERM -статті , статті з закритими посиланнями. Оптимізаторам цей функціонал дозволить зробити контрольний профіль сайту ще більш природним ; для вебмайстрів це додаткова можливість заробляти більше на своїх майданчиках. Детальніше про нові типи статей у WebArtex . Додайте в такому ж блоці своє оголошення Як Ви напевно знаєте , існує кілька видів рекламних блоків РСЯ . Всі ці види ми з легкістю можемо отримати в конструкторі , який присутній як у самій рекламної мережі Яндекс , так і в ЦОП Profit -Partner (причому другий варіант переважно ) . Однак зовсім недавно мені стало відомо , що конструктор рекламних блоків містить не всі змінні , а значить , є приховані резерви для можливого підвищення CTR.

Опубліковано: 20/09/13 @ 07:49
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 103

Компанії Сігма Українапотрібно Senior Java/Ruby/Node . js Developer з хорошим знанням TDD і cloud computing . Львівська компанія Skelia запрошує на роботу молодшого Java/Webрозробника. Можлива часткова зайнятість і гнучкий графік . IT стартапери , які організували молодий коворкінг Nebo # 15 з планами створення інкубатора на його основі , шукають iOS розробника. Зарплата $ 2000-3000 . Купа безкоштовних бонусів у вигляді коли, печенек , соків , паніні , кальяну і т.д. Oleksiy Kovyrin запрошує operations engineers в стартап Swiftype. Віддалено або з релокацію у Сан- Франциско. Компанія ЕДУКОМ , що створює продукт національного масштабу - освітній портал , який переверне систему освіти в Україні , шукає Back - end розробника ( Node.js/MongoDB ) . ДубльГІС шукає розробника інтерфейсів, якому належить працювати над безліччю цікавих завдань в області client - side . Ernst & Young запрошує студентів останніх курсів або випускників попрацювати на посаді IT Risks and Assurance Intern.

Опубліковано: 19/09/13 @ 07:45
Розділ Різне Читати далі...

5 жовтня, Київ - Пошук SphinX і все таке . Андрій Аксьонов

Доповідач: Аксьонов Андрій - CEO , матершинник , програміст. Автор пошукового движка Sphinx , таки вперто стоїть на ряді немаленьких сайтів , і ще всякого. Майстер - клас про Sphinx . У Вас є унікальна можливість дізнатися про пошуковому движку SphinX від першоджерела . Андрій Аксьонов автор цього движка , одна з найбільш неординарних і цікавих особистостей Рунета. Ви зможете не тільки прослухати майстер- клас , а й поспілкуватися з Андрієм під час кава - брейків за поїданням печенек :) А після всього цього Вас чекає afterparty ))) Для відвідування даного майстер -класу потрібні мінімальні пізнання в SphinX . Для цього Вам необхідно всього лише прочитати будь-яку вступну статтю і витратити 5 хвилин на установку і тестовий запит. Так як мова піде в основному про нові кльові розробки , якість пошуку , варіанти масштабування , і інші цікаві штуки.

Опубліковано: 17/09/13 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Продовження бесіди з Антоном Карпенко

сто двадцять третій випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде мова про Delphi , бізнесі та пенсії. Див також першу частину . У програмі: Пошук роботи в США Заробіток на компонентах Delphi Перша серйозна компанія ISDF Розумний будинок Пенсійний фонд Як змінив бізнес AppStore Happy Farm Книги у випуску : Бізнес з нуля. Метод Lean Startup для швидкого тестування ідей і вибору бізнес -моделі - Ерік Рис Багатий тато , бідний тато - Роберт Кіосакі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 17/09/13 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

5 жовтня, Одеса - Друга щорічна велогонка ' Race IT 2013 ' в Одесі

Дорогі колеги- велосипедисти ! C радістю запрошуємо вас взяти участь у Другої щорічної велогонці ' Race IT 2013 ' в Одесі! Отже , 5 жовтня в нашому улюбленому парку Ленінського Комсомолу велосипедисти з різних IT -компаній битимуться за звання найшвидшого . Організатор - компанія Lohika . Якщо ти готовий , пройди реєстрацію ! Вболівальники і фотографи дуже вітаються.
Реєстраційний внесок складе 50 грн , внесок можна буде внести прямо на місці реєстрації. Всі учасники будуть застраховані під час реєстрація в день проведення велогонки . Цього року особливу увагу ми хотіли б приділити участі команд з різних IТ- компаній!
Із задоволенням анонсуємо проведення естафети між командами- учасницями ( команда = 2 чоловіки +1 жінка).

Опубліковано: 16/09/13 @ 05:05
Розділ Різне Читати далі...

Час ідей: особисті проекти на роботі

Фото: Shutterstock У багатьох світових компаніях є така практика - давати співробітникам час і можливості для розвитку їхніх власних ідей у ??рамках діяльності компанії. Актуальний приклад успішного впровадження такого підходу - Google , де донедавнащоп'ятниці ( тобто 20 % робочого часу) розробники присвячували створення своїх інноваційних проектів . Як відомо , одні з найпопулярніших сервісів компанії , Gmail і Adwords , виросли саме з цієї програми . Але за можливістю реалізувати свої ідеї не обов'язково їхати до Кремнієвої долини : переймають цей досвід і в Україні . Ми знайшли кілька ІТ -компаній , готових дозволити своїм розробникам витрачати певну кількість робочого часу на власні інновації , і попросили їх представників детальніше розповісти про свій досвід. Отже, що таке "20 %" по-українськи? Terrasoft Юлія Макарцова , Head of Retention & Career Development : Повітря в офісі Terrasoft просто просякнутий ідеями.

Опубліковано: 16/09/13 @ 08:55
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 102

CloneFishзапрошує ведучого С + + програміста з highload - досвідом на роботу в Одесі. Зарплата до $ 3500. Естонська компанія OpenNode запрошує на роботу Python/Linux розробника. Можлива як дистанційна робота, так і робота в Таллінні/Пярну ( обіцяють допомогти з переїздом ) . Зарплата $ 2100-3500 . Livestream Ukraine шукає QA- фахівцяв Запоріжжі. Relocation package для співробітників , які переїжджають c інших міст. Зарплата $ 1000-1400 , біла , за трудовою книжкою. Компанії Zoral Labs потрібно Software Engineer/Computational Linguistз хорошим знанням англійської та регулярних виразів. Антон Яценко , один з координаторів недавно відкрився львівського коворкінгу Betaplaceшукає для секретного проекту iOS -програміста і математика. Луганський м'ясокомбінат шукає 1С програмістазі знанням механізму бізнес -процесів , основ математичного аналізу , економічного та фінансового аналізу . Зарплата 7000 грн, премія до 40 %. Ненормований робочий день.

Опубліковано: 12/09/13 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Антоном Карпенко ( Karpolan ) , CTO Happy Farm

122- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про тестування життя , паяльники та обміні валюти. Ми зважилися на маленький експеримент , цей і наступний випуск представлені також і у відео версії. У програмі: Чому Karpolan Про во'IT'і Освіта Комерція в 90-і Інтернет в 90-і Обмін валют Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова і відео версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 10/09/13 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Шукається повелитель рабів

Спонсор солодкого посту - webartex.ru
- Найсексуальніша статейного біржа Тим часом , у мене тут назріла одна вакансія . Я роблю , в тому числі , невеликі контентні сайтики . І для цих сайтик потрібен той , хто здатний знаходити рабів , навчати їх , перевіряти роботу , писати ТЗ. Ну і , в цілому , щодня штовхати потенційно Зледащіли і нічого не хотять команду. Мій милий партнер говорить , що нам потрібен відповідальний трудоголік. Ну , чи то пак , чи не хтось на зразок мене , який попрацював корисно 2 дні, а наступні 5 пробуває в нервово - меланхолійних думках про плани , ідеї і мріях. Швидше хтось , хто здатний щодня не вимикатися з поточних завдань. Начебто знайти такого- раба або скласти таке-то ТЗ або вигребти всі цікаві ідеї у конкурентів , по ходу народжуючи свої . Робота складна , тому що щоб знайти одного підходящого раба на сем. ядро - деколи треба поговорити з 30-ма бездарними претендентами . До цього треба бути готовим.

Опубліковано: 07/09/13 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168