Як залучити користувачів на новий сайт .

Як залучити користувачів на новий сайт. Сучасний керівник прекрасно обізнаний про те, що для створення позитивного іміджу на ринку, не обійтися без «віртуального представництва» - веб-сайту компанії в мережі Інтернет. Насправді, створити сайт - справа нехитра. Набагато складніше залучити користувачів. Звичайно, можна залучити фахівця з розкручування, але якщо бюджет обмежений, то доведеться займатися цим питанням самостійно. Для початку, зайдіть на будь-який популярний seo форум і почитайте розділи для новачків. Там ви знайдете чимало корисних порад «для чайників», а також зможете отримати дружню консультацію від професіоналів. Не бійтеся задавати питання, адже навіть просунуті гуру теж колись починали з нуля. Але не варто відразу налаштовуватися на швидкий результат і думати, що новий сайт з нульовим показником індексу цитування, буде миттєво відображатися в числі перших позицій популярних пошукових систем.

Опубліковано: 20/05/13 @ 04:42
Розділ Різне Читати далі...

30 травня , Київ - Ruby Meetup в Києві

Всім привіт!
Як і в попередній раз, ми знову вибрали Lighting talks замість звичайних доповідей. А обговоримо ми наступне: 1. "Як створити якісний продукт, а не просто програмний код - побудова робочого процесу з замовником та командою".
@ Володимир Воробйов повідає про:
- На що ще звертається увага крім написання якісного коду
- Як вирішуються завдання клієнтів
- Чому наші клієнти завжди повертаються до нас. 2. "Як перейти на нову версію і залишитися з користувачами і міцним здоров'ям"
@ Денис Ягофаров розповість нам, про те як:
- Перейшли з v1 на v2 у великого клієнта
- Зробили це непомітно для користувачів цього клієнта
- Мігрували дані між старою і новою системою
І безлічі грабель, на які наступили і від яких ухилилися :) 3. "Українське Ruby співтовариство - реалії та перспективи"
@ Артем Сичов розкриє наступні теми:
- посадив дерево, вирости джуніка
- hackerschool.com
- хто пише open source в Україні 4.

Опубліковано: 20/05/13 @ 11:20
Розділ Різне Читати далі...

Що цікаво здобувачам : Лінч сайтів найбільших українських компаній- аутсорсеров

Є тільки один шанс справити хороше перше враження. І хоч як крути, а в нашому все більш віртуальному світі в цьому нам допомагає в першу чергу те, що доступно онлайн - «як гугл покаже». Ця стаття являє собою експертну оцінку того, наскільки добре великі українські аутсорс-компанії (топ 6 на ДОП ) намагаються справити враження на своїх майбутніх співробітників через корпоративні веб-сайти. Отже, нижче розібрані: EPAM Systems Luxoft SoftServe GlobalLogic Ciklum InfoPulse Якщо зовсім сухо Для оцінки веб-сайтів були обрані 12 критеріїв (див. нижче). По кожному з них сайт отримав оцінку від 0 до 1 (де 0 - погано, 0.5 - средненько, 1 - добре). Далі на підставі онлайн-опитування про важливість надання інформації безпосередньо для шукачів оцінки були помножені на ваговий коефіцієнт. Для краси результати нормалізовані (у форматі N з 10, рейтинг вище 6 - це добре, 8 і вище - відмінно).

Опубліковано: 20/05/13 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Джек Дорсі - історія одного успіху

Засновник Twitter - Джек Дорсі Якщо я правильно підрахував, то сьогодні, друзі мої, неофіційний день твіттера, відомий також, як . Свято можна сказати народний, тому як випадає на 140 день в році в знак обмеження в 140 символів на публікацію заміток в тому самому Twitter'е. У зв'язку з цією подією я вирішив сьогодні опублікувати пост про засновника Twitter - Джека Дорсі (Jack Dorsey). Здавалося б, він усього лише хотів знати, чим займаються його друзі. Саме з такого простого бажання і виник великий бізнес, один з найуспішніших проектів в усьому сучасному світі - Twitter. Його засновник, Джек Дорсі і донині говорить про те, що головною його метою було спілкування з друзями, а ніяк не мільярди шанувальників і шалені гонорари. Джек Дорсі: дитинство і юнацтво Джек народився в досить звичайною і нічим не примітною сім'ї в листопаді 1976 року в Сент-Луїсі (штат Міссурі, США).

Опубліковано: 20/05/13 @ 06:23
Розділ Різне Читати далі...

Скільки заробляють партнерські шопи футболок ?

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. * продовжу серію постів про те, скільки заробляють на партнерках в різних нішах - до цього у мене був порно-туб і дипломна прокладка . Багато хто не знає, але за допомогою VseMayki.ru можна створити свій цілком собі повноцінний шоп . Я маю на увазі, з кошиком. При цьому, по моєму, навіть намагатися пробиватися за запитами типу «футболки» або «прикольні футболки» сенсу особливого немає. Причина проста - краще бути вгорі топа з НК-СК запитам, ніж мучиться на яких-небудь там восьмих-дев'ятих позиціях по ВК. перше, так простіше, швидше і в чомусь навіть безпечніше. друге, є велика категорія покупців, які здійснюють імпульсні покупки і ці імпульсні покупки дістаються в основному тим, хто на першому місці. Більше того, в e-commerce різниця між першим і другим місцем у топі часом величезна, - strange, but true.

Опубліковано: 17/05/13 @ 05:26
Розділ Різне Читати далі...

Чи легко знайти в інтернеті інформацію про те , як змінити технічні умови виробництва?

Чи легко знайти в інтернеті інформацію про те, як змінити технічні умови виробництва? Як відомо, при пошуку потрібної інформації користувачі інтернету найчастіше звертаються до різних пошукових систем. Немає сенсу говорити про те, яка система краще - як правило, людина вводить свій запит не в тій системі, яку вважають найбільш «просунутої» фахівці, а в тій, яка особисто йому самому здається більш зручною. Зрозуміло, що абсолютна більшість власників комерційних сайтів зацікавлене у збільшенні кількості відвідувачів і звертає особливу увагу на просування свого сайту в пошуковій системі. А це не завжди приносить позитивні результати для тих, хто хоче знайти певну інформацію.

Опубліковано: 16/05/13 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація і просування сайтів.

Оптимізація і просування сайтів. Сьогодні можливості Інтернету не мають кордонів. З його допомогою, ми оплачуємо послуги, замовляємо їжу додому, купуємо одяг, квитки на літак або поїзд, спілкуємося в соцмережах, шукаємо і знаходимо корисну інформацію та багато іншого, не виходячи з дому і не витрачаючи на це свій час. Для цього достатньо знайти сайт, який надає ту чи іншу послугу або надає необхідну інформацію і всі проблеми вирішені. Однак при цьому часто доводиться стикатися з проблемами, пов'язаними з пошуком потрібного сайту. Буває, що перш ніж знайти те, що потрібно необхідно «перерити» весь Інтернет. Щоб боротися з такого роду проблемами розробники сайтів трудяться над їх оптимізацією (просуванням). Будь розробник сайту знає, що мало створити сайт. Адже яким би він не був унікальним, корисним і прекрасним, найголовніше, щоб він був відвідуваним, оскільки саме від відвідуваності сайту залежить дохід його власника.

Опубліковано: 16/05/13 @ 02:26
Розділ Різне Читати далі...

Індійський масштаб

[Від редакції: Едуард Рубін - директор Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу, доцент НТУ «ХПІ», голова наглядової ради компанії Telesens Int.] Коли на форумі DOU опублікували мою статтю «Заздрість» , яка вийшла нещодавно в «Економічній правді», на гілці відразу з'явилося безліч коментарів . Тому я вирішив у своїй колонці доповнити розповідь про поїздку до Індії фактами, які, безсумнівно, будуть цікаві саме професійному співтовариству. Це те, що залишилося ніби «за кадром» статті в «ЕП», яка була більше орієнтована на «макро» питання, пов'язані з проблемами державної політики та законодавства у сфері ІТ. Тут же я поділюся кількома враженнями, які, по-перше, дадуть більш детальне уявлення про те, що відбувається в індійській ІТ-індустрії, по-друге, рельєфніше позначать розмах тамтешніх подій, щоб нам було з чим порівняти власне становище справ . Враження перше.

Опубліковано: 16/05/13 @ 09:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 85

Компанії Ez Texting потрібно провідний Linux/Unix системний адміністратор . Зарплата $ 3500-5000. Hackathon days (з кожного спринту виділяється день для роботи над своїми проектами). Денис Попов (Head of Engineering at GoSave) шукає Java-архітектора для стартапу з Долини. Компанії Obreey Products потрібен IT Product Manager . Magento шукає товариську Delivery manager'а з великим Agile-досвідом. SDL Tridion Development Lab запрошує на роботу молодшого QA (Trainee) . Ця вакансія отримала понад 20 відгуків за пару днів. Інтернет-холдингу X-tend Group потрібно Growth hacker , здатний стерти межу між маркетингом і продуктом. Мережа супермаркетів побутової техніки та електроніки «Comfy» шукає програміста-аналітика баз даних . Компанії Дайгоро потрібен відданий веб-дизайнер/HTML-верстальщик , що володіє нездатністю зв'язати слова: «гроші» , «багато» і «хочу» в одну фразу. Зарплата від 700 до 1000 EUR.

Опубліковано: 16/05/13 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном Голандія, засновником DataArt

105-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про Нью-Йорк, програмування, продажу і менеджмент. У програмі: Про во'IT'і Інтернет Крах доткомів DataArt Робота зі стартапами Майбутнє IT IT в різних містах Книги у випуску: Егоїстичний ген - Річард Докінз Лекції Іцхака Адізеса Flash-плеєр: Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT-компанії .

Опубліковано: 14/05/13 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 84

Компанії CQG потрібно Autotest Engineer . Можливість дізнатися все про біржову торгівлю та суміжних областях. Смачні та корисні обіди від шеф-кухаря. Компанії Iterios для розробки системи автоматизації туристичного бізнесу потрібно старший PHP програміст . Зарплата від $ 2500. Молода компанія IQ Friends шукає кофаундера на посаду COO . Сервіс (веб та мобільний) для західних туристів guidestock.com шукає старшого Front-End розробника . Компанія OWOX запрошує до співпраці Junior Front-end розробника . Для студентів останніх курсів можлива часткова зайнятість. Внедренческий центр по продуктах 1С компанії ABBYY Україна запрошує студентів 3-5 курсів на проходження літньої практики . Дитячий міжнародний журнал "Пізнайко " шукає адміністратора-програміста , бажано знайомого з дитячою тематикою. Зарплата від 4000 грн.

Опубліковано: 09/05/13 @ 07:32
Розділ Різне Читати далі...

8 червня, Львів - Lviv Python Community Meet - up - LvivPy # 2

Python спільнота во Львове розвівається , на прайси з'являється все більша кількість проектів , тому ми НЕ зупіняємось и Пропонуємо вам вновь зустрітісь , Обговорити ОСТАННІ НОВИНИ прайси , почерпнути Нові знання , ідеї та просто поспілкуватісь за пивом . Цього разу среди доповідачів : Володимир Гоцик - Python Developer at GetGoing , Inc. PyCon Ukraine Organizer .
Доповідь : « Advanced Postgres patterns with Python and Django ORM ». Василь Діжак - Python/Django Developer at Django Stars .
Доповідь : « Small intro to Python packaging ». Роман Семірук - Python Developer at Prom.ua
Доповідь : « Поиск ? Sphinx ! ». Ігор Давиденко - Lead Python Developer at GetGoing , Inc.
Доповідь : « Навіщо я написав свій клон Google Reader і як я це зробив ? » Список доповідачів та тими доповідей будут доповнюватісь . Для участі , обов'язкова реєстрація за ПОСИЛАННЯ goo.

Опубліковано: 08/05/13 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

18 травня , Вінниця - iOS Суботник у Вінниці

Відмінна новина для розробників мобільних додатку у Вінниці!
18 травня відбудеться iOS суботник компанії Сіклум для всіх бажаючих! Суботники Сіклум, присвячені тим чи іншим стека технологій або платформам проходять по всій Україні та за її межами вже кілька років. Ці заходи об'єднують фахівців для обміну знаннями ідеями та професійного нетворкінгу в тому числі між містами. І на цей раз у нас кілька цікавих доповідачів, які поділяться своїм досвідом з учасниками: 1) Володимир Кирилов, технічний архітектор, Universal Mind (Київ), хакер.
Тема: iOS Toolchain Я планую зробити екскурсію в світ компіляції і збірки iOS проектів, і Ви з'ясуєте, чому проекти просто збираються на Вашому макбуки, але потрібно кілька годин, щоб зібрати їх на CI. Я також розповім, як робити збірку без використання XCode.

Опубліковано: 07/05/13 @ 01:32
Розділ Різне Читати далі...

18 травня , Одеса - . NET Суботник в Одесі

Спекотні дні в Одесі не стануть перешкодою для вільного обміну знаннями та досвідом. NET програмістами, але є чудовою приманкою для доповідачів та учасників з усіх регіонів! У суботу 18 травня Офіс Сіклум відкриває двері для всіх фахівців, які побажали подарувати цей день своєї експертизі в. NET Захід буде насиченим: почнеться з трансляції конференції ITBarnch і продовжиться 4 доповідями від провідних професіоналів і іменитих авторів з усієї країни. Програма буде насиченою, приєднуйтесь! Програма: 10:00 Збір гостей. Перегляд перших доповідей ITBranch . 12:00 Євген Жарков - "Основи Roslyn - Complier As a Service" Євген добре знайомий. NET публіці по всій Україні. Нехай динозаврів він і не зустрічав - але він успішно пише код і реалізує найскладніший функціонал вже більше 6 років. Любить. NET у всіх його проявах, використовує ASP.NET, WPF, Silverlight, Kinect, Windows Store/Phone і звичайно ж JavaScript у всіх його проявах. Носить статуc Silverlight MVP.

Опубліковано: 07/05/13 @ 01:00
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Вілявіним , Vice CEO Promodo

104-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про юриспруденцію, онлайн-маркентінг, партнерство, бізнес і SEO-оптимізацію. У програмі: Про во'IT'і Розвиток онлайн маркетингу Шлях до Vice CEO Як стати SEO оптимізатором Не ставтеся до людей з висока Партнерство в бізнесі Книги у випуску: Обдурені випадковістю. Про приховану ролі шансу в бізнесі і в житті - Нассім Талеб Ідеальний керівник. Чому їм не можна стати і що з цього випливає - Іцхак Калдерон Адізес Флеш-плеєр:
Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 07/05/13 @ 11:52
Розділ Різне Читати далі...

Smart Linker працює вже 3 тижні , а ефекту 0

Тема посту - це скорочений варіант повідомлення від одного користувача Smart Linker , яке я нещодавно отримав. Користувач звернувся за допомогою , просив пояснити йому , що не так. Чому Smart Linker не так ефективний у нього , як я показав на своїх графіках . Після невеликого аналізу все встало на свої місця. Сподіваюся цей пост закриє деякі питання , які можливо назрівали і у Вас .

Опубліковано: 05/05/13 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Переваги та недоліки лазерних принтерів

Переваги та недоліки лазерних принтерів Мало знайти в інтернеті потрібну інформацію - її ще потрібно буває роздрукувати. Сучасні технології дозволяють робити це максимально зручно і швидко. Поступово відходять у минуле струменеві принтери - на їх місце приходять лазерні. Чому ж їх все частіше віддають перевагу для роботи в офісі і вдома? Лазерний принтер відрізняється економічністю в порівнянні зі своїм струменевим побратимом. Їх картриджі витрачаються набагато повільніше, що дозволяє значно збільшити час між змінами картриджа. Однак знайти підходящий картридж для лазерного принтера буває непросто (великий вибір, як правило, в інтернет-магазинах - навіть картридж с9721а там легко знайти). Крім того, заправити картридж самостійно, якщо ви не фахівець, у вас навряд чи вийде - доведеться звертатися в спеціалізовану фірму і платити гроші. Але в цілому це невелика плата за виключно якісну і чіткий друк, якої відрізняються лазерні принтери.

Опубліковано: 03/05/13 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

Квартири в Анапі - відпустку з комфортом

Квартири в Анапі - відпустку з комфортом Курорти Краснодарського краю як і раніше популярні серед відпочиваючих. Ось тільки жити в готелях російського півдня наш народ не любить, оскільки бачить хорошу можливість заощадити на житло. Тому люди завчасно окупують інтернет - вишукують приватників, що пропонують задешево квартири в Анапі, наводять довідки через знайомих ... Ось, до речі, про Анапу - тут як раз-таки є величезний вибір житла, пропонованого приватниками. Цей асортимент задовольнить самих вибагливих мандрівників - можна зняти квартиру в самому місті або в передмістях, майже на березі моря або в центрі, повністю облаштовану або має тільки найнеобхідніше. Природно, можна підібрати цінову категорію, площа квартири і господарів, з якими приємно спілкуватися. У місті величезна кількість інформаційних видань, в тому числі і на просторах інтернету - проте багато відпочиваючі, раз зупинившись біля якихось господарів, надалі їздять до них щороку, заздалегідь бронюючи квартиру.

Опубліковано: 03/05/13 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: бум балканського ІТ , про Сколково і слов'янському гостинність

Добрий день, шановні читачі. Новини Luxoft поглинає компанію Freedom OSS . Як представника компанії Intel прибулого з візитом в Сколково «взяли» місцеві правоохоронні органи ... Аналітика Від хакерів до експертів з безпеки - балканський ІТ- сектор зростає . Чи потрібні IT-гастарбайтери в США? опенсорс не може жити на одних пожертвування . Поглядипрограмістські: Події 7 мая, Львів
OH, MOBILE! S1E4. # TECH Memory Analysis and Management Fundamentals - 4-та зустріч Уютненько, мобільного співтовариства міста Львова. Нагадаю, що ви можете підказати, які посилання варто додати в наступний Дайджест, за допомогою букмарклета , розширення для Google Chrome або просто поштою . У підготовці випуску брали участь: Андрій Дегелер , Сергій Волошин , Руслан Шевченко , Макс Іщенко , Максим Ємельянов .

Опубліковано: 03/05/13 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 83

Компанії Lohika Systems в Одесі потрібен Java RnD Lead . Досвід використання noSQL БД буде плюсом. 1-10 січня - оплачувані вихідні. Materialise для проекту Mimics, пов'язаного з обробкою CT/MRI зображень, запрошує C + + розробника . Компанія Мортехпром, що займається розробкою інноваційних рішень у сфері розробки родовищ корисних копалин, шукає старшого С/С + + програміста , готового розробляти інноваційні рішення в сфері апаратного управління. Рекламна агенція Zavarka Team шукає PHP програміста , бажано з Сімферополя. В IT-відділ інтернет-магазину «Нотус » потрібен PHP програміст , має досвід роботи з MongoDB і Redis. Стартап soho.net , що працює в області агрегації контенту та управління соціальними контактами, шукає старшого JavaScript розробника . Зарплата 28000 грн. Melexis запрошує студентів-електронників 2-5 курсу на Traineeship program . Студія Анатолія Попеля пропонує початківцям дизайнерам оплачувану двомісячне стажування в липні-серпні.

Опубліковано: 02/05/13 @ 09:10
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171