10 вересня, Київ - Ukrainian software development Forum 2.0

Ukrainian software development Forum 2.0 - найбільш масштабний Захід для ТОР -менеджменту ІТ компаний , Який раптом проводити Асоціація «ІТ України». Мінулорічній форум ( Ukrainian IT outsourcing forum ) зібрав больше 200 Ключовий представніків ІТ бізнесу , органів влади та експертів . Цього року ми запросили новіх доповідачів та змінілі тематику доповідей відповідно до найбільш актуальних ПИТАНЬ ІТ- сьогодення . Генеральний партнер Форуму - Міратех , партнери - Софтсерв и ЕПАМ . Чому Форум це « must visit » ІВЕНТ ? 1 . Інформація . У фокусі Дискусії - усьо необхідне для прийняття РІШЕНЬ на Рівні ТОП менеджменту ІТ Компанії : економічна Ситуація у странах потенційніх замовніків та конкурентів , ДИНАМІКА прайси ІТ- праці в Україні , Нові рецепти успіху sales & client development , кейси з Вирішення нестандартних управлінськіх завдань у Галузі ІТ , державна політика Щодо Галузі ...

Опубліковано: 14/07/14 @ 09:50
Розділ Різне Читати далі...

Винахід колеса , або як була розроблена бібліотека кешування Ybc

via Shutterstock . Що таке ybc ? Ybc - це легковага низкоуровневая бібліотека на C , що реалізує API для кешування довільних blob'ов. На поточний момент працює тільки під Linux , але може бути легко портована на будь-яку платформу завдяки тому , що весь платформозавісімий код захований за платформонезавісимость інтерфейсом , реалізація якого знаходиться в суворо відведеному місці. З чого все почалося? Пару років тому мені потрапила на очі стаття Notes from the Architect , де автор програми Varnish розповідає про те , як треба писати сучасний софт під сучасні платформи (операційні системи + залізо). Після цього я прочитав ще одну статтю того ж автора - You're Doing It Wrong , де він розповідає про те , наскільки важливе розуміння locality of reference при створенні високопродуктивного коду під сучасні платформи. Для тих , кому влом читати оригінали статей , привожу дві основні думки : Сучасне залізо напхане купою багаторівневих кешей .

Опубліковано: 14/07/14 @ 06:53
Розділ Різне Читати далі...

Як я працював посудомийником в літньому таборі в Америці

Дорогі друзі , прийшов час розповісти вам про те , як старий Глобатор горбатився посудомийником в американському літньому таборі і непосильною працею заробляв шматок хліба. На фото ваш покірний слуга на своєму робочому місці з купою вимитих дек і бойової щіткою : Можливо , ви вже читали мою розповідь Як я три тижні був бездомним у Нью Йорку . На вулицях я якраз ночував після трудового літа в таборі. * Я категорично не сприймаю того , що за правилами російської мови в назві " Нью Йорк " потрібно писати дефіс і з принципу ніколи його не пишу в цьому слові. В англійській назвіNewYork дефіса немає, тому нема чого вигадувати в ньому дефіс . Це все одно , що писати Новий - Уренгой . Вибачте , крик душі * Справа була влітку 1998 року. Про табір Camp Catskill я вже написав , а також про те , як я туди потрапив. Сьогодні я зосереджуся саме на своєму першому літі в Америці. Мені дісталася посада посудомийника . Трохи згодом я зрозумів , як мені крупно повезло.

Опубліковано: 11/07/14 @ 08:10
Розділ Різне Читати далі...

Scala дайджест # 1

Мабуть, головний недавній контент - відео зі Scaladays 2014. Розвиток мови : Roadmap 2.12 : Компілятор мови на github Як його правити dotty - що може стати наступною версією компілятора в більш віддаленій перспективі А ось які доповнення можуть увійти в стандартну бібліотеку : spores - функції без захоплення зовнішнього контексту , які можуть передаватися по мережі. Реалізація async - асинхронні обчислення в стилі Oz. Реалізація речі, ось ще один проект розширення мови , у якого є всі шанси увійти в стандарт , авторства Георгія Леонтьєва Макроси наступного покоління , що інтерпретуються прямо в компіляторі : scalameta.org Ще з цікавих відео: Ерік Майер про ко/контрваріантності і реактивному програмуванні Самі інтерфейси у відео з його Курc по реактивному програмування Курси: www.coursera.org/course/progfun речі, сама Coursera теж зроблена на Scala . І якщо вже почали говорити про реактивному програмуванні : Reactive Collections RxScala Scala.

Опубліковано: 11/07/14 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

24 липня, Київ - Панельна дискусія « Time to innovate : Startups vs Corporations »

Запрошуємо вас взяти участь у панельній дискусії « Time to Innovate : Startups vs Corporations » ! Цей захід буде присвячено перевагам та складнощів запуску власних IT- стартапів , а також альтернативних способів втілення бізнес -ідей. Міняючи роботу у великій корпорації на романтику власного бізнесу , засновники знаходять свободу , але разом з нею - необхідність відповідати на безліч питань: - перспективна моя ідея?
- На скільки вистачить накопичених мною грошей?
- Як залучити однодумців у команду?
- Чи отримаю я інвестиції?
- Чи злетить мій стартап ? Найчастіше подібні сумніви відлякують програмістів від експериментів зі стартапами . І далеко не всі здогадуються про існування альтернативних шляхів : open - source розробки або стартапів всередині великих успішних корпорацій . Своїми міркуваннями з цих питань поділяться Єгор Анчишкин ( засновник і директор Zakaz.ua ), Іван Пасічник ( засновник і директор стартапу Ecois.

Опубліковано: 10/07/14 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 144

SimCorpшукає C # програміста для розробки власного desktop -додатки Dimenssion . Написання нового коду - 35 % , error correction - 65 % робочого часу. Стартап Concepter , який створює інноваційні пристрої ( iblazr, Lunecase ) , шукає програміста мікроконтролерів, що вміє використовувати фільтри Калмана і комплементарні методи фільтрації сигналу. Зарплата 9000 грн. Владислав Курмаз шукає собі в команду R & D- інженера:
Компанії IQRIA потрібна Sencha Touch Developerз глибоким розумінням роботи браузера. Проект - e - learning додаток Didacti.com . Зарплата $ 1500-2500 . iDeals Solutions для розробки бізнес -додатки для мобільних пристроїв шукає Flash -програміста. Зарплата від $ 2000. Компанії VideoGorillas , яка працює з голлівудськими кіностудіями , потрібно Unix shell - script programmer. Вінницька компанія IKROK запрошує на роботу COBOL -програміста, що вміє швидко розбиратися в чужому коді.

Опубліковано: 10/07/14 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

16 липня, Київ - Міні конференція " Спробуй себе в ІТ : Досвід VS Перша робота"

ІТ індустрія в Україні є чи не Єдиним сектором ЕКОНОМІКИ , что Продовжує Розвиток даже у кризу . Прот потрапіті на роботу в Цій сфере здається не пробачимо Завдання . Ця міні - конференція має за мету розповісті вам , что спробуваті собі в ІТ - простіше чем ві Собі уявляєте . Наразі запрошуємо тихий, хто зараз шукає свій шлях в ІТ до Обговорення вопросам Першого працевлаштування . На вас чекає Дискусія на Такі тими :
- Що саме хотят роботодавці ?
- Чому джуніорі Потрібні проектам ?
- Поради Щодо проходження Інтерв'ю від учасников прайси
- Шляхи Отримання досвіду та знань до першого працевлаштування Однією з Головня цілей для нас є відповісті на Ваші питання та Актуальні проблеми Щодо Приєднання до Нашої індустрії . Будемо намагатісь вам Допомогті та підтрімуваті Діалог аж до Досягнення вашої мети ! « Спробуй себе в ІТ » - це ідея СОЦІАЛЬНОГО проекту та група у Фейсбук ( bit.ly/TryITUA -Group ) .

Опубліковано: 09/07/14 @ 07:45
Розділ Різне Читати далі...

19 липня, Київ - Kyiv Go Meetup

Доповіді : " Go Intro : Why it matters " ( Olexandr Shalakhin ) " Go concurrency model " (Василь Наквасюк )
Конкурентне та паралельне програмування . Моделі конкурентного програмування , і як цю задачу вирішили в Go. "C- spirit reborn : why Go was bound to be created " (Богдан Троценко )
Сhannels - чому це круто для мультізадачності , defer та Інші Особливості Go. "Реалізація ООП в Go" ( Дмитро Вовк)
Буде на прикладі продемонстровано робота з Go як з об'єктно- орієнтованість мовою . " Go in production : case studies " ( Alexey Kachayev ) " Garbage collector и управління пам'яттю в Go" ( Ростислав Дзінько )
Віділення та вівільнення пам'яті на стеку та в кучі . Робота з пам'яттю при взаємодії з кодом , написання на С. Вхід вільний при реєстрації в нашій Митап -групі .

Опубліковано: 09/07/14 @ 06:47
Розділ Різне Читати далі...

19 липня, Київ - Курс " Програмування під Android "

Запуск групи з 19.07 (по суботах , 9.00-12.00 ) Цей курс для Вас , якщо Ви хочете навчитися : Розробляти мобільні додатки в емуляторі Android Працювати з меню в ОС Android для зручних з точки зору usability додатків Працювати з внутрішніми системними службами в ОС AndroidСтворювати віджети для робочих столів в AndroidТестувати створені мобільні додатки для ефективної роботи Тривалість курсу - 30 годин по 60 хвилин Тривалість курсу - 2 місяці , субота з 09.00 до 12.10 Вартість всього курсу - 5000 грн. ( 2500 грн/міс.) Викладач - Степан , Senior Android Developer and Team Lead at Yandex Попередня підготовка : Необхідна підготовка : успішне закінчення курсу Java : «Від новачка до програміста за 3 місяці » Необхідна підготовка : Базові знання реляційні баз даних ( SQL) Необхідна підготовка : Впевнене володіння інтегрованої середовищем розробки Eclipse Програма курсу Модуль 1 .

Опубліковано: 08/07/14 @ 12:18
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Андрієм Павлівим , CEO в N- iX

162 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про стартапи , продаж бізнесу , продуктової та аутсорсовой розробці . У програмі: Про во'IT'і Novelix Створення N- iX Монетизація Продаж для Novel Побудова аутсорсингу IM History ThickButtons Стартап бізнес Unshared.tv ZadZen Games Формування команд Англійська мова Книги у випуску : Thinking , Fast and Slow - Daniel Kahneman Мистецтво війни - Сунь- Цзи Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній і Innovecs. Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 08/07/14 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

2 - 4 жовтня , Львів - Lviv IT Arena

Кращі IT фахівці України та зарубіжжя зустрінуться на стадіоні "Арена Львів" 2-4 жовтня на найбільшій ІТ конференції в Західній Україні - " Lviv IT Arena " . Конференція збере понад 100 українських та іноземних доповідачів , які виступатимуть в 10 секціях , включаючи QA, UI/UX , Mobile , Google Development , IT Outsourcing та інші. Конференцію відвідають понад 700 учасників. " Lviv IT Arena " фокусується на основних трендах розвитку ІТ індустрії в Україні та світі. Концепція конференції охоплює повний цикл розробки програмного забезпечення , а також розвитку ІТ підприємства від стартапу до системної компанії. Секції " Lviv IT Arena " сформовані таким чином , що конференція є цікавою для ІТ фахівців усіх рівнів і напрямків - керівників компаній , проектних менеджерів , тестерів , HR фахівців , програмістів , а також для тих , хто планує створити власну IT компанію.

Опубліковано: 07/07/14 @ 09:30
Розділ Різне Читати далі...

Python digest # 1 : EuroPython 2014

Наближається головна подія літа в пітоновском світі - EuroPython . За повідомленнями організаторів , у продажу залишилися лічені квитки , тому, якщо Ви надумали поїхати , то варто поквапитися. Разом з EuroPython пройде і конференція PyData Berlin . У минулому випуску я згадував статтю про підтримку нових Django міграцій з 1.7 спільно з South для розробників сторонніх бібліотек , щоб забезпечити сумісність з попередніми версіями Django . Andrew Godwin випустив фінальний реліз South - 1.0 , який підтримує цю сумісність. Нові релізи: Вийшов secutiry release Python 2.7.8 Pandas 0.14.0 - бібліотека для аналізу даних. Відео про зміни з версії 0.11 WSGI HTTP Server Gunicorn зарелізілся у версії 19.0 з aiohttp Воркер і багатьма іншими змінами Plone 5 Alpha 2 - Django 1.7 release candidate 1 PyPy3 2.3.

Опубліковано: 04/07/14 @ 07:28
Розділ Різне Читати далі...

Driven Development ABC , або Азбука керованої розробки

via Shutterstock . [ Про автора: Сергій Максюта - керівник SQA Software Engineering Lab в компанії Samsung Electronics , за сумісництвом - керівник ] Всім привіт ! Кожен айтишник не раз задавався питанням , як покращити програмний продукт або процес . Фахівці все частіше звертаються до практик TDD , ATDD і BDD . Але , як показує життєвий досвід , іноді краще - ворог хорошого. Пропонована вашій увазі азбука народилася у мене в голові після 11 років досвіду роботи з різними проектами . Вона допоможе відокремити зерна від плевел і з почуттям гумору ставитися до процесної частині розробки та тестування ПЗ . Прошу строго не судити :) Отже: Amazing DD - вся команда начиталася теорії від людей , які тільки її і продають , і у всіх горять очі. У випадку удачі вони починають продавати її ж собі подібним. У разі фейлов пояснюють ситуацію незакінченою глибинним дослідженням. Behavior DD - «хто дівчину платить , той її танцює ».

Опубліковано: 03/07/14 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

6 - 7 вересня , Львів - Lviv Euro DrupalCamp 2014

Вітаємо ! Lviv Euro DrupalCamp - це одне з наймасштабніших Drupal -заходів у Східній Європі , яке проходитиме вже втретє у м. Львів , Україна . Lviv Euro Drupal Camp 2014 розширює свої кордони ! Тебе чекають:
- нові знайомства
- гарячі обговорення
- круті доповіді
- безперервний code sprint
- азартний лазертаг
- веселий пікнік на природі
- мега популярний Beer - pong Приєднуйся до нас ! Буде весело! Facebook
Vk
Twitter Для спонсорів
Ми пропонуємо Вашій компанії партнерство в організації та проведенні Lviv Euro DrupalCamp 2014 , який відбудеться 6-7 вересня і за підрахунками повинен зібрати понад 200 учасників з України , Росії , Білорусі , Німеччини, Польщі та Молдови.
C партнерським пропозицією Ви можете ознайомитися за посиланнюв pdf - файлі.

Опубліковано: 02/07/14 @ 01:29
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Маркіяном Мацех , Mobility & Wearables Business Developer в Eleks

161 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про мобільний розробці , піаніно і R & D. У програмі: Про во'IT'і Кросплатформеність IE Енергія , падіння і переломи R & D в аутсорс Mobility & Wearables Business Developer Google Glass Mobile wearable devices в народ Піаніно і революція Книги у випуску : Деміан - Герман Гессе Гаррі Поттер і Дари Смерті - Дж. До . Ролінг Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній і Innovecs. Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 02/07/14 @ 10:31
Розділ Різне Читати далі...

3 липня, Київ - Липнева зустріч Kyiv SQL Server User Group

Запрошуємо вас на липневу зустріч Kyiv SQL Server User Group . Цього разу на вас чекають два найцікавіших доповіді від двох українських MVP по SQL Server (для довідки , в Україні їх всього два). Костянтин Хомяков виступить онлайн з доповіддю « Power BI Q & A » , Денис Резник виступить наживо з доповіддю « SQL Server 2014 - Take a MAX from your server ». Доповідь № 1 : Power BI Q & A
Power BI Q & A дозволяє користувачам вводити будь-які, нерегламентовані запити , в свою чергу цей механізм поверне відповідь у вигляді графіків , діаграм , карт. Особливістю Q & A є те , що пошук відбувається миттєво і те , що користувачі використовують запити на природній мові. Так як зовсім недавно з'явилася можливість створювати свої моделі і конфігурувати їх , то настав час ближче познайомитися з процесом роботи Q & A , виявити сильні і слабкі сторони.

Опубліковано: 28/06/14 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

8 липня, Київ - « Тільки hardware , тільки hardcore . Вся правда про залізо ! »

Вчора ми спостерігаємо розвиток тренда , що з'явився 3-4 роки тому , який можна назвати епохою відродження «залізних » проектів. Розвиток як фінансової, так і «залізною» інфраструктури дозволяє радикально вблагати запуск таких проектів і вже зараз ми бачимо перші результати - від споживчої електроніки ( Pebble ) до міні супутників на операційній системі Android. Важливо , що Україна активно залучена в цей процес , а не спостерігає за ним з боку . Окрім першого супутника , запущеного КПІ , ми бачимо цілий ряд успішних проектів , що вийшли на Кіктстартер ( Petcube , iblazr , Lunar Case , Klatz , Kwelea та ін). Не всі знають , що багатьом успішним українським хардверних компаніям у розробці промислового дизайну їхнього продукту допомагала команда ARTKB , з одним із засновників якої - Апександром Нестеренко - 8 липня в креативному Просторі « Часопис » ми поговоримо про те , як у Києві з'явилася така структура і про перспективи України на ринку хардверних проектів .

Опубліковано: 28/06/14 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Звернення Наталії Треніним до IT Спільноті про підтримку ініціативи Схід- СОС

Добрий день. Мене звуть Наталія Треніна , у звичайному житті (останні 5 років) я допомагаю компаніям будувати сильні команди та ефективні процеси розробки софту. Ви могли чути моє ім'я в контексті навчання гнучким підходам розробки , тренінгів та сертифікацій по процесу Scrum , ми з моєю компанією SCRUMguides створили кілька брендів конференцій : AgileEE , AgileBaseCamp, HotCode і розвиваємо співтовариство AgileUkraine. Звичайне життя для мене закінчилася , або , хочеться вірити - призупинилася - у травні 2014 . З 5 -го травня я координую громадянську ініціативу СХІД - SOS . В силу близьких контактів з луганськими активістами та правозахисниками ( сама родом звідти , переїхала 12 років тому в Київ) , я виявилася тим чоловіком , який допоміг правозахисної організації Поступ перенести роботу в Київ . На базі Поступу ми розгорнули діяльність нашої громадянської ініціативи.

Опубліковано: 27/06/14 @ 04:07
Розділ Різне Читати далі...

Правила офісного дрес- коду. Що носити на роботу?

Практично всі солідні компанії намагаються дотримуватися офісний дрес -код . Крім цього , у багатьох компаніях правила офісного одягу повністю прописані. У цих правилах прописані рекомендації з приводу кольору одягу , стилю , інші нюанси. У деяких компаніях ці рамки не настільки суворі і обмежені. Але , незважаючи на це , співробітники повинні одягатися належним чином.

Опубліковано: 27/06/14 @ 09:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: наносупутник КПІ , балада тестувальника , IDE для DBA , зарплати українських стартаперів

Новини Наносупутник PolyITAN - 1 , розроблений в КПІ , виведений на орбіту. Вийшла 0xDBE - нова IDE від JetBrains для DBAs і SQL розробників . Eclipse Foundation представила щорічний реліз Eclipse Luna . Відкрито исходники перших ігор Джона Кармака . Компанія Tesla Motors дозволила використання своїх патентів всім бажаючим. Коментар Євгена Золотова . Рейтинги Топ- 100 українських стартапів і продуктових компаній : дослідження Євгена Сисоєва . Україна зайняла 13 місце за рівнем розвитку науки і технологій. Рейтинг УНІВЕРСИТЕТІВ України III , IV рівнів акредітації Топ- 200 Україна у 2014 году . Опублікована 43-тя редакція списку найбільш високопродуктивних суперкомп'ютерів ( TOP500 ) . Нові версії Docker 1.0 PostCSS 1.0 Dojo 1.10 jQuery UI 1.11.0 Go 1.3 Apache CouchDB 1.6.0 Firebug 2.0 GitHub for Windows 2.0 Play 2.3 PyPy3 2.3.1 CMake 3.0.0 qooxdoo 4.0 Ext JS 5 Red Hat Enterprise Linux 7 Unicode 7.0 Android L Developer Preview Swift Introducing Swift .

Опубліковано: 27/06/14 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177