Інтернет -магазин як крок назустріч до успішного бізнесу

Інтернет-магазин як крок назустріч до успішного бізнесу Всі ми хоч би раз стикалися з Інтернет-магазинами: зараз у всесвітній павутині таких магазинів просто не злічити! Швидше за все, багато хто з нас замислювалися хоча б раз, наприклад, про те, що ж конкретно вони продають, як саме дійшли ідеї продажу того чи іншого товару, а чи потрібно взагалі будь-кому те, що пропонується в Інтернет-магазинах. Наскільки різної може бути тематика продаваних товарів через Інтернет-магазини! А адже таким чином продавати можна все, починаючи з книг та канцелярських виробів, закінчуючи туристичними путівками та електропобутової технікою. І не дивно, що існує величезна безліч прихильників покупок через інтернет-магазини: це зручно і практично. Саме з цієї причини, в рамках розвитку сучасного бізнесу створити інтернет-магазин значить вступити на шлях, дійсно необхідний і націлений на отримання бажаних доходів.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:36
Розділ Різне Читати далі...

Моноблок - що це і як його використовувати?

Моноблок - що це і як його використовувати? Сучасна людина використовує величезну кількість техніки - як на роботі, так і вдома. При цьому дуже цінним стає така якість техніки як компактність - і тому все частіше з'являються оголошення типу «Куплю моноблок ». Що представляє з себе моноблок? У загальному значенні цього поняття, це так званий варіант «кілька в одному» - тобто, в одному корпусі об'єднані декілька пристроїв з різними функціями. Наприклад, відоме всім офісним працівникам МФУ (багатофункціональний пристрій): ксерокс плюс принтер плюс сканер (а іноді ще плюс факс і телефон). Або використовувана ще в Радянські часи радіола, що поєднує в собі функції радіоприймача і електрофони. Також в один час були надзвичайно популярні «відеодвійки» - телевізор і відеомагнітофон в одному корпусі. Але в даний час все частіше під моноблоком увазі варіант комп'ютера: це зазвичай корпус, який поєднує РК-монітор, системний блок та колонки.

Опубліковано: 22/04/13 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...

Відразливі моменти в організації сайтів

Відразливі моменти в організації сайтів Коли хтось має намір створити сайт, він хоче, щоб сайт вийшов якомога ближче до ідеалу, і тут важливо обходити моменти, які здатні перетворити сайт не просто в неідеальний, а у відверто поганий. Таких моментів існує чимало, і завжди варто враховувати подразники, які роблять сайт непривабливим для користувачів. Як і чому, наприклад, було створено світлодіодне освітлення? Причиною тому послужило недосконалість ламп розжарювання і багато їх недоліків, яких світлодіодне освітлення позбавлене. Тепер можна легко придбати світлодіодні лампи , які яскраво світять і бережуть електроенергію, будь-якої форми та конфігурації у компанії «Софіт-Люкс» в Україні на сайті самої компанії, де представлений відмінний вибір різноманітних світлодіодних ламп . І от для сайтів є свої параметри, які визначають ступінь роздратування користувачів. Перше - це занадто помітна і нав'язлива реклама, особливо не по темі, мелькає і строката.

Опубліковано: 19/04/13 @ 09:10
Розділ Різне Читати далі...

Як створюється сайт

Як створюється сайт Власний сайт ля людини чи організації є свого роду представництвом в мережі Інтернет, і тому багато хто прагне обзавестися сайтом. Процес його створення досить багатогранний і складний. Людині, яка не має з цим справи, цей процес зазвичай здається неймовірно складним або навпаки, таким простим, що і робити нічого, хоча це не так. Сюди входить і проведення маркетингових досліджень, та придбання доменного імені, і розробка дизайну. Обов'язково продумується наповнення сайту і його спрямованість. Дизайн-студія Pavita займається в Енгельсі і Саратові , проводячи 6 головних етапів аж до просування та оптимізації. На сайті самої студії ви ознайомитеся з принципами роботи, побачите портфоліо і дізнаєтеся про ціни на надані студією послуги. Можна самостійно дізнатися про принципи створення сайту, щоб бути в курсі справи. Подивіться сайти такої тематики, на яку буде ваш веб-сайт, продумайте, що ви хотіли б бачити на ньому, а що буде неприпустимо.

Опубліковано: 19/04/13 @ 09:08
Розділ Різне Читати далі...

14 - 16 червня, Одеса - Startup Weekend в Одесі

Startup Weekend - це некомерційна організація, заснована в 2009 році в місті Сіетл (США), мета якої - допомогти молодим підприємцям знайти команду однодумців і створити бізнес всього за 54 години! Як все проходитиме? п'ятницю: знайомство і Пітч учасників (1 хвилина) з метою створення команди. суботу - неділю: активна робота над ідеєю: створення бізнес-моделі, тестування, первісний пошук і вивчення споживачів, робота з менторами, створення прототипу. Вечір неділі: фінальні презентації та фідбек журі (5 хвилин). Чому потрібно взяти участь? 1. Безцінний досвід: немає нічого кращого, ніж вчитися на практиці. Можна прочитати тисячу книжок, але вони можуть так і залишитися тонною знань.
2. Розширити коло спілкування: на Startup Weekend приходять не просто класні люди, а ті, хто хоче зробити свій внесок у сучасне суспільство.
3. Пошук ко-ФАУНДЕР: справжній стартап починається саме з команди.
4. Навчитися чомусь новому, і вийти із зони комфорту.
5.

Опубліковано: 19/04/13 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

17 - 18 травня Одеса - Java Breeze - наймасштабніша Java конференція в південному регіоні

Ви захоплюєтеся Java і зголодніли за конференціям, присвяченим складним технічним питанням в своїй галузі спеціалізації? Ласкаво просимо на Java Breeze! 18 травня компанія Lohika проведе наймасштабнішу Java конференцію в південному регіоні за останні кілька років. Упродовж цілого дня відомі Java гуру і провідні технічні фахівці презентуватимуть доповіді, засновані виключно на їх практичному досвіді. Java Breeze пройде за підтримки одеської Java Group . Всі деталі ви побачите . · На Java Breeze акценти презентацій будуть спрямовані на практичне застосування нових ідей і поглядів на розробку реальних проектів. · Учасники зможуть перейняти досвід у технічних експертів галузі та один у одного, побачити 'real-world case studies', вникнути в практичні приклади коду. · Цікаві співрозмовники, сонячна одеська погода і морський бриз-все це і навіть більше чекає вас на майбутній конференції.

Опубліковано: 19/04/13 @ 02:47
Розділ Різне Читати далі...

25 травня Київ - Майстер -клас " Ініціювання проекту та супутні практики "

Доповідач:
Сергій Поволяшко 17 років в ІТ. Сертифікований Project Management Professional (PMP) , ISO 27001 Expert . Знає якщо не все, то дуже багато про управління IT підрозділами, проектами і процесами. Любить ділитися знаннями: досвідчений тренер з широкою географією діяльності - Харків, Київ, Дніпропетровськ, Львів, Москва, Санкт-Петербург, Мінськ. Звана гість на: Whale Rider 2010, Software People 2011, Stratoplan World. Kharkov edition, QAClub, PMZone, SPB SQA Group, ІТ Інфраструктура 2012, SPM Conf 2012 ... Організував і веде свій освітній проект ІТ Тюнінг . Про що майстер-клас: «Я думаю, що всі погодяться, що будь-які серйозні питання, проблеми краще вирішувати на ранніх стадіях проекту - так дешевше і у фінансовому, і в часовому, і в" нервовому "еквіваленті. Так от, етап ініціювання підходить для цього найкраще - тут більшість речей набагато легше обсуждаеми і змінювані, ніж після підписаного контракту і прийнятих (нав'язаних) правил гри ».

Опубліковано: 18/04/13 @ 01:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 81

На jobs.dou.ua з'явився підрозділ з вакансіями для початківців (RSS ). AR23D Studio шукає в Одесі Android програміста для розробки власних продуктів під пристрої Google Glass і Vuzix. Зарплата від $ 2500. Компанії ZETEK Zenith Technologies потрібен System Architect . Руслан Шевченко у зв'язку з переходом на іншу роботу шукає в StrikeAd Scala-розробника . Сеньора відірвуть з руками, на мідла будуть дивитися. Ілля Хамушкін пропонує пожити в Таллінні і попрацювати в Marinexplore. Контракт на півроку з продовженням. Данило Братченко шукає в цікавий міжнародний стартап. Wоrk.uа шукає в Дніпропетровську веб-дизайнера (зарплата 8000-15000 грн) і помічника веб-дизайнера (5000-8000 грн). Бажаючим пропонується пройти тест . Компанії CyberVision потрібні White hat hackers . Компанія Печатін , яка надає сервіс автоматичної системи управління друкарнею на умовах SaaS, шукає технічного дітектора (CTO) . Arkadium шукає в Сімферополі аналітика з ігор .

Опубліковано: 18/04/13 @ 09:05
Розділ Різне Читати далі...

Про просування сайтів

Про просування сайтів Все, що пов'язано з діяльністю сайту, нерозривно пов'язане з його просуванням - інакше про нього просто ніхто не дізнається. Тому люди шукають організації, які роблять сайти професійно, а також уміло просувають їх різними способами, надаючи клієнтам зручні розцінки. Найкраще, коли клієнт оплачує вже помітний результат - тоді є гарантія, що всі витрати не будуть порожніми. Деякі компанії роблять - на сайті ТОВ «Навігатор» можна знайти досить докладні розцінки на кожен тип сайту, тим більше, у них оплата робиться по результату, що якраз дуже зручно і вигідно, а також дає деякі гарантії. Для найбільшої ефективності розкрутки зазвичай різні способи комбінуються, хоча іноді буває достатньо застосування і одного способу, але це буває досить рідко. Головне, щоб методи, які застосовуються для цього, були як можна більш чистими і «білими», оскільки в іншому випадку сайт дуже швидко забанять в пошуковиках, а це, звичайно, створить проблеми власнику сайту.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

Розсилка по електронній пошті

Розсилка по електронній пошті Добре організована розсилка по e-mail, без сумніву, може бути дуже ефективною навіть може перевершувати інтернет-оптимізацію по ефективності, як показують дослідження. Цей спосіб реклами є, до того ж, набагато дешевшим, ніж інші способи реклами - у ЗМІ та інші. Він має власні переваги. Якщо ви вирішите покластися на розсилку по електронній пошті від Еспутніка , то будьте впевнені в тому, що системою розсилка буде оформлена тільки правильно. Дана система функціональна і має все необхідне для вчинення своєчасної розсилки і подальшого аналізу її результатів. Вході такої розсилки формуються певні відносини цільовою аудиторією, рівень довіри і лояльності підвищується. Крім того, розсилка робиться тільки для зацікавлених осіб, і з клієнтами підтримується постійний зв'язок. Таким чином можна підвести клієнтів безпосередньо до прямих продажів якщо це потрібно. Доставка відбувається оперативно, а відправлення розсилки розцінюється зовсім не дорого.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:14
Розділ Різне Читати далі...

Трохи про тематичних ресурсах

Трохи про тематичних ресурсах Багато різноманітних веб-ресурсів можна знайти в інтернет-мережі, і з багатьох питань часто організовуються обговорення, оскільки тим чи іншим враженням з приводу якогось явища, продукту, сайту або чого завгодно ще люди хочуть ділитися, обговорювати і дізнаватися про досвіді інших людей. В інтернеті можна скачувати різні матеріали, а також програми для власного комп'ютера - на сайті надаються програми абсолютно безкоштовно, особливо порадіють великій кількості нових хороших програм ті, на чиїх комп'ютерах операційні системи Віндоус 7 і Віста, оскільки основний упор робиться на програмах саме для них. Багато можливості відкриваються в мережі інтернет, але ними потрібно не зловживати, інакше це піде на шкоду користувачеві, його здоров'ю і нормального життя.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:13
Розділ Різне Читати далі...

Кращий подарунок можна знайти і на сайті

Кращий подарунок можна знайти і на сайті Ну хто з нас не любить дарувати подарунки? А отримувати? Звичайно ж, всі ми прагнемо зробити близьким, та й просто знайомим, такий подарунок, який приведе в повний захват і дасть зрозуміти, як добре ви ставитеся до людини, як хочете, щоб він був щасливий. Звичайно, практичні і корисні подарунки - це здорово. Але іноді потрібно дарувати прикольні подарунки , які змусять посміхнутися, розсміятися, які захочеться терміново показати всім друзям і знайомим. І, подарувавши такий подарунок, ви будете впевнені, що, саме його пам'ятатимуть і кілька років по тому, а от ваш подарунковий сертифікат, який, звичайно ж, буде витрачений на щось потрібне і варте уваги, ніхто толком і не згадає . Такий подарунок потрібно підбирати, в першу чергу спираючись на характер того, кому це буде подаровано.

Опубліковано: 17/04/13 @ 02:13
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Андрієм Акуловим про повернення в IT в 30 років

101-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про те, як почати програмувати після 30. У програмі: Про во'IT'і Постачальник Поїздки Маркетинг і продажі Свою справу Програмування Англійська Вивчення. NET Організація праці Знову Москва Книга у випуску: Ілюзії - Річард Бах Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua Результати конкурсу . Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software . Завдяки компанії Drucode, з 21-го по 23 квітня ми будемо у Львові. Бажаючі взяти участь у подкасті або просто поспілкуватися з нами, пишіть на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 16/04/13 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

27 квітня, Київ - Java Saturday в Сіклум

Весняний настрій додає сил і бажання нових знань та ідей. Для Джава-розробників і знайомих з цією технологією найкраще освітнє і нетворкінг захід кінця квітня в Києві - це суботник в Сіклуме! 27 квітня з залу SkyPoint відкриється чудовий вид не тільки на столицю - але на яскравих фахівців в області Java. На цей раз в гостях у Сіклум: Микола Аліменков, Костянтин Демішев, Дмитро Вілюжанін, Александер Коротких і багато інших. У програмі заходу доповіді і, звичайно ж, живе спілкування (за чашечкою чаю, кави або під закуски) з іншими фахівцями. Початок о 11:00. Вхід вільний за умови обов'язкової попередньої реєстрації: goo.gl/0i83o У програмі: 1) Микола Аліменков - Технічний лідер в джава технолоніях - більше 8 років разом. Добре відомий як засновник XP Injection тренінг центру, ScrumMaster. Організатор добре відомих заходів JEEConf , Selenium Camp , XP Days Ukraine .

Опубліковано: 15/04/13 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

Джефф Безос : секрет успіху простий

Ви коли-небудь замислювалися про те , хто стоїть за одним з найкрупніших і успішних інтернет-магазинів у світі Amazon.com , де сьогодні можна купити все - від книг і іграшок до одягу і меблів ? Це Джефф Безос (Jeff Bezos або , офіційно , Джефрі Престон ) , який в 35 років став «Людиною року » і на нинішній день заробив майже 20 мільярдів доларів . При цьому він не збирається зупинятися на досягнутому , вкладаючи більшу частину прибутку компанії в інновації і пропонуючи нові проекти . Дитинство і юність Безоса : блискучі перспективи Історії успіху бувають різними . Звичайно, всі ми любимо розповіді про те , як хлопець з нетрів з парою доларів у кишені підкорив світ . Такі історії надихають нас на нові звершення . Саме тому дитинство і юність Джеффа , цілком стандартні для представника середнього класу , багатьом здадуться нудними , але який зліт ...

Опубліковано: 15/04/13 @ 01:58
Розділ Різне Читати далі...

Найнадійніший браузер

Найнадійніший браузер Серед запропонованого різноманіття браузерів часом важко вибрати оптимальний варіант. Все більше інтернет-користувачів віддають перевагу продукту компанії Гугл, тим більше, що можна без праці скачати гугл хром безкоштовно. А на сайті seocare.ru ви можете знайти для просування своїх товарів або послуг. Гугл Хром забезпечує для своїх користувачів зручність і безпеку. До речі, під найбезпечнішу операційну систему - Лінукс - також підходить спеціальна версія Гугл Хрому. Цей браузер є досить зручним продуктом з інтерфейсом, зрозуміти який можна інтуїтивно. Гугл Хром - це втілення мінімалізму, який забезпечує потрібний будь інтернет-користувачеві набір необхідних функцій. Головним достоїнством Гугл Хром виступає можливість працювати з вкладками. Справа в тому, що коли «зависає» одна з них, інші продовжують свою нормальну роботу. Природно, це робить роботу в інтернеті більш надійною. Вкладки ж не статичні - їх можна з легкістю міняти місцями або виносити в окремі вікна.

Опубліковано: 14/04/13 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

Відвідуваність сайту - як простежити ?

Відвідуваність сайту - як простежити? Найважливіший показник затребуваності сайту - це його відвідуваність. Щоб враховувати, скільки людей заходить на той чи інший інтернет-ресурс, існують системи статистики відвідуваності веб-сайтів. Тому розробники сайтів в обов'язковому порядку встановлюють на своє дітище лічильник відвідувачів сайту , і часто не один лічильник, а кілька, навіть до восьми. Статистика відвідуваності сайту необхідна не просто для інформації, але для подальшої стратегії ведення сайту та розробки рекламної кампанії. Незважаючи на те, що існують певні правила і принципи, що регламентують проведення рекламних акцій, в кожному окремому випадку аудиторія реагує на них по-різному, і результати одних і тих же дій в різних випадках можуть бути цілком непередбачувані. Тому і виникає необхідність постійного контролю реакції публіки, збільшується або зменшується кількість відвідувачів сайту у відповідь на ті чи інші дії.

Опубліковано: 14/04/13 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : найуспішніші IT - емігранти України , чи зможе Львів стати новою Silicon Valley

Добрий день, шановні читачі. НовиниУкраїнським розробникам перестали. Аналітика "Спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації" як загроза національній безпеці . Найуспішніші українські IT-емігранти . Інтерв'ю Рагнар Сасс (Ragnar Sass), засновник Pipedrive і Garage48 на Expertorama . Андрій Ганкевич: "Немає причин, Чому Львів НЕ Може дива Кремнівою долиною Східної Європи Гірськолижний " Теорія WinRT для розробників . Етюди для Erlang'а . Практика Оформлення американського патенту за $ 125 . Media Queries Within SVG . Нові версії Мова програмування R 3.0 Перший відкритий випуск інтегрованого середовища розробки LiveCode . Flatland - проста тема для Sublime Text 2. Нова версія мови програмування від Google - Google's Go 1.1 .

Опубліковано: 12/04/13 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: найуспішніші IT- емігранти України , чи зможе Львів стати новою Silicon Valley

Добрий день, шановні читачі. НовиниУкраїнським розробникам перестали. Аналітика "Спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації" як загроза національній безпеці . Найуспішніші українські IT-емігранти . Інтерв'ю Рагнар Сасс (Ragnar Sass), засновник Pipedrive і Garage48 на Expertorama . Андрій Ганкевич: "Немає причин, чому Львів НЕ может стать Кремнівою долиною Східної Європи " Теорія WinRT для розробників . Етюди для Erlang'а . Практика Оформлення американського патенту за $ 125 . Media Queries Within SVG . Нові версії Мова програмування R 3.0 Перший відкритий випуск інтегрованого середовища розробки LiveCode . Flatland - проста тема для Sublime Text 2. Нова версія мови програмування від Google - Google's Go 1.1 . Події 16 квітня, Київ
Eastlabs How It Works: Mobile Apps 18 квітня, Харків
DOU Drink-up Харків 18 квітня, Севастополь
DOU Drink-up Севастополь 18 квітня, Київ

Лекція Дениса Довгополого: "Підприємництво і наука.

Опубліковано: 12/04/13 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Сайт - необхідна умова роботи фірми

Сайт - необхідна умова роботи фірми Ми вже давно вступили в ту еру, коли у кожного, навіть не великого, підприємства є свій сайт, на якому представлена ??інформація про компанію та її діяльність. Крім того, веб-сайт є інструментом, що допомагає вирішувати маркетингові і комерційні завдання. Створення бюджетного сайту дозволить здійснити це навіть невеликим компаніям. Співробітники компанії «Web-простір» пропонують створення якісних і функціональних веб-сайтів різних спрямувань. Кожна вимога клієнтів втілюється командою професіоналів та знавців своєї справи, які допомагають своїх замовникам і в майбутньому реалізувати свої завдання за допомогою сайту. Вивчивши специфіку роботи компанії «Web-простір», можна зрозуміти, як її працівники підходять до створення сайтів. Так, ви зможете дізнатися, яким чином вони створюють проекти, які є грамотними і затребувані. Великим плюсом є те, що на створення проектів практично ніколи не йде багато часу.

Опубліковано: 11/04/13 @ 04:29
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150