13 березня, Київ - " мавпою тестування " в мобільних проектах , Роман Подолян ( Speakers ' Corner )

Хочете піти від второваних шляхів , перевірити додаток найрізноманітнішими , випадковими послідовностями дій ? Задати йому струс, щоб перевірити його на витривалість ? Зробити з ним те , що навіть не збиралися ? Віддайте його « мавпі » ! У Середу 13 березня в 18:30 коспанія Сіклум пріглажает Вас на доповідь Романа Подоляна « мавпою тестування » в мобільних проектах в форматі Speakers ' Corner . Ця доповідь про простий і невимогливою техніці тестування , яка поки не дуже широко відома в Україні , але була обов `язковою, Microsoft , входить в стандартний SDK Google Android , і застосовувалася в багатьох междунарожних командах для Android і iOS . Про доповідача : 5 років в тестуванні мобільних додатків , 2 роки в автоматизації .
Займався забезпеченням якості для самих різних мобільних платформ .

Опубліковано: 11/03/13 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Податкові новації 2013 року для малого бізнесу

Верховна Рада України 20 листопада 2012 р. прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зміни ставок деяких податків і зборів)» (далі - Закон), яким врегульовані окремі питання вдосконалення адміністрування податків, у тому числі пом'якшена податкове навантаження на платників єдиного податку. Зміни ці будуть відбуватися з 1 січня в 2013 р. Законом передбачені зміни, спрямовані на послаблення податкового тиску на суб'єктів малого бізнесу. З цією метою для фізичних осіб - платників єдиного податку другої групи вводиться річний звітний період замість квартального (зміни до ст. 296 ПКУ ). Це значно зменшить обсяг звітність для дрібних підприємців та їх контакти з податковими органами. Змінами, внесеними Законом до ст. 298 ПКУ, для суб'єктів господарювання, які обирають спрощену систему оподаткування, вводиться можливість вибору способу подання до податкового органу заяви про перехід на спрощену систему. Згідно п. 298.1.

Опубліковано: 11/03/13 @ 10:22
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 75

Компанії Ciklum в Mathematical Research Unit потрібні математики з хорошим знанням Excel. X1 Group шукає в Харкові Java/Scala розробника для революційного німецького стартапу. Аутсорсингова компанія ABTO шукає у Львові старшого. NET розробника . Спортзал, компенсація половини обіду, професійний масажист. United Online Ventures шукає Unix C + + програміста для розробки, підтримки і участі в проектуванні архітектури високонавантажених проектів (I . UA, Bigmir.net , Tochka . net , Holder). Харківська компанія Akvelon шукає C + + програміста , готового учавствовать в розробці системи управління великими машинами. UNiQUARE запрошує на безкоштовні курси Java Джуніор в Харкові. Є можливість продовжити Training-on-the-Job програму в Австрії. Початок 1 квітня. Агентство цифрових технологій і маркетингу JayaDigital запрошує на роботу Ruby on Rails розробника/стажера , можливо студента останніх курсів. Зарплата від $ 500.

Опубліковано: 07/03/13 @ 08:36
Розділ Різне Читати далі...

jobs.dou.ua : хто шукає роботу на ДОУ ?

У грудні-лютому на jobs.dou.ua було опубліковано більше тисячі вакансій і приблизно стільки ж відгуків на них . Розбираємося: що за вакансії і хто на них відгукується. Головне: роботу зараз шукають тільки проджект менеджери і QA. І розробники під Android (угу, самі дивуємося). По іншим спеціальностям вакансій більше, ніж відгуків. Лідери щодо відкритих вакансій - Ciklum, Luxoft, SoftServe, EPAM. Найбільше відгуків на вакансії компаній-лідерів, несподівано багато відгуків у CloneFish. Київ і Донецьк можуть похвалитися тим, що відгуків більше, ніж кількість вакансій. В інших містах на «середню» вакансію припадає менше одного відгуку. Найбільше відкритих вакансій по QA,. NET і Java Шукають роботу проджект менеджери, QA, аналітики і Android-розробники Android-розробники це цікаво. Експертна думка ДОП - на ці вакансії відгукуються Джуніор, у яких є досвід Java, але немає досвіду Enterprise. А ви як думаєте? На «середню» вакансію PM приходить 3.

Опубліковано: 06/03/13 @ 08:44
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет на будь-який випадок

Інтернет на будь-який випадок Напевно, кожна людина скаже, що однією з речей, які є невід'ємною частиною його життя - це Інтернет. Щоб це не було: зв'язок, розвага, заробіток або торгівля. Якщо говорити про останнє, то купівля товару через Інтернет іноді набагато зручніше, ніж в реальному магазині. Чи завжди нам вдається знайти те, що ми хочемо? Адже в деяких містах або селищах немає спеціалізованих магазинів, або потрібний нам товар просто відсутній. В Інтернеті все простіше. Існують Інтернет-магазини, де-небудь фотограф може купити рідкісний фірмовий об'єктив Nikon або спортсмен зможе придбати крутий велосипед TREK 4300 2013 з нової колекції . І якщо говорити про велосипеди в цілому, то такий товар підбирається під зріст і вага. У реальному магазині полиці і місце обмежене і не кожен зможе знайти для себе підходящий товар такого роду. Інтернет-магазин можна порівняти з величезним складом, де завжди є все що потрібно, до того ж ще і за прийнятною ціною.

Опубліковано: 04/03/13 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 15000 $ в ПАММ рахунки . Частина 20 . Лютий приніс 5211 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Доходи з реф. відрахувань впали: 4133 $ (в січні 9349 $)
Доходи з ПАММ рахунків впали: 1078 $ (в січні 1309 $) Розподіл ПАММ доходу за рахунками: 501149 +493 $ (skalper)
18550 +449 $ (sven 2.0)
7165 -39 $ (Вероніка)
7187 -20 $ (Вероніка)
5995 +119 $ (Avas)
7031 +32 $ (sven) 6482 +44 $ (TP) Заробіток з рефов чогось якось несподівано й незрозуміло просів, а я знову став голодним і нікому не потрібним хлопчиком. Днями навіть купив забутою гречки. Поставив перед собою. І задав логічний, загалом, питання. З'їсти зараз або заощадити, залишивши на потім? Можливо, все це навіть на краще. Я адже завжди мріяв стати вегетаріанцем. Тепер, коли життя не залишає другого шляху - мрія може стати дійсністю і це прекрасно. Приїжджаю, до речі, в сигарний бутік. Шукаю не щільно скручену і при цьому товсту сигару. Питають: «вам за 600, 800 або 2300 рублів?».

Опубліковано: 04/03/13 @ 05:01
Розділ Різне Читати далі...

Де найкраще розмістити сайт в Інтернеті ?

Де найкраще розмістити сайт в Інтернеті? Для створення сайтів, розробнику необхідно на самому початку визначитися з тематикою майбутнього сайту, вибором доменного імені і хостингу. В інтернеті є чимало різних ресурсів, які пропонують розміщення розроблених сайтів на безкоштовному хостингу. на http://www . delsito.ru/може бути здійснена безпосередньо на безкоштовному хостингу, який надає новачкам готовий конструктор сайту і всі необхідні умови. Розробнику буде достатньо внести інформацію на його тематику і сайт можна вважати готовим. Для чого ж призначений тоді хостинг на платній основі, якщо розробку та розміщення можна провести без будь-яких фінансових вкладень? Для того щоб спробувати свої сили в розробці сайтів можна використовувати безкоштовний хостинг. Практикуватися можна не вкладаючи в це коштів. Для розробки серйозних сайтів, наприклад для якої-небудь компанії, або сайт, на якому Ви зібралися отримувати прибуток, необхідно використовувати хостинг на платній основі.

Опубліковано: 04/03/13 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

Плюси і мінуси соціальних мереж

Плюси і мінуси соціальних мереж Інтернет міцно укорінився в нашій повсякденному житті. Для багатьох користувачів всесвітня павутина стала не тільки розвагою, але й засобом заробітку. За допомогою інтернету щодня здійснюються тисячі і тисячі угод. Вирішили просунути свій сайт в пошукових системах? Легко! втілить цю ідею в життя. Крім того, стало можливим спілкуватися з рідними і близькими людьми за допомогою соціальних мереж. З їх появою кількість користувачів мережі значно збільшилося. Громадяни різних вікових категорій тепер мають свою сторінку. Цікавим буде той факт, що споконвічно соціальні мережі планувалися як засіб ділової комунікації. Однак, з плином часу, коли відбувалося здешевлення устаткування і, відповідно, Інтернету - спілкування в соціальних мережах вийшло за рамки виключно ділового. Почали створюватися групи, що об'єднують людей за інтересами.

Опубліковано: 04/03/13 @ 02:14
Розділ Різне Читати далі...

Роман Прокоф'єв , Jooble : Чого не варто чекати , працюючи в продуктовій компанії

Про автора: Роман Прокоф'єв - директор і со-засновників компанії Jooble - мета-пошуковик вакансій. Денна аудиторія 1M користувачів, 59 країн. Я заснував дві продуктові компанії, одну в сфері розробки програмного забезпечення для бізнесу (B2B), другу інтернет проект для «звичайних» користувачів (B2C). Постараюсь описати, що Ви, як розробник, отримаєте, працюючи в продуктовій компанії. І не менш важливо - чого не отримаєте. Чого не варто чекати, працюючи в продуктовій компанії. Почну з головного, що Вам навряд чи розповість роботодавець. Якщо через 5 років Ви бачите себе таким собі монстром програмування, який не просто пише на Java, C + +, VB.NET, але ще й розмовляє на них, і навіть матом може красиво послати, то найімовірніше продуктова компанія НЕ для Вас. Як правило, у будь продуктової компанії, є кістяк технології, на якій розвивається продукт. Навіть якщо з часом відбувається зміни у використовуваних технологіях, це відбувається не часто.

Опубліковано: 04/03/13 @ 08:25
Розділ Різне Читати далі...

Роман Прокоф'єв , Jooble : Чого не варто чекати , працюючи в продуктовій компанії

Про автора: Роман Прокоф'єв - директор і со-засновників компанії Jooble - мета-пошуковик вакансій. Денна аудиторія 1M користувачів, 59 країн. Я заснував дві продуктові компанії, одну в сфері розробки програмного забезпечення для бізнесу (B2B), другу інтернет проект для «звичайних» користувачів (B2C). Постараюсь описати, що Ви, як розробник, отримаєте, працюючи в продуктовій компанії. І не менш важливо - чого не отримаєте. Чого не варто чекати, працюючи в продуктовій компанії. Почну з головного, що Вам навряд чи розповість роботодавець. Якщо через 5 років Ви бачите себе таким собі монстром програмування, який не просто пише на Java, C + +, VB.NET, але ще й розмовляє на них, і навіть матом може красиво послати, то найімовірніше продуктова компанія НЕ для Вас. Як правило, у будь продуктової компанії, є кістяк технології, на якій розвивається продукт. Навіть якщо з часом відбувається зміни у використовуваних технологіях, це відбувається не часто.

Опубліковано: 04/03/13 @ 08:25
Розділ Різне Читати далі...

Всього 2 дні до потужного оновлення GoGetLinks

Gogetlinks готує найпотужніший, найбільший апдейт за всю історію сервісу. Дійсно, всього два дні залишилося до неймовірно потужного і корисного поновлення однією з кращих, а для багатьох найкращою, біржі посилань GoGetLinks . Це оновлення сервісу містить 60 змін , як візуальних, поліпшують роботу, роблячи її зручною і продуктивною, так і функціональних, спрямованих на більш досконалу автоматизацію роботи оптимізаторів і вебмастерів, ніж раніше . Завдяки цим змінам, з GoGetLinks стало працювати дійсно зручніше, простіше, різного роду рухів тіла стало набагато менше, а віддача від цього не тільки не скоротилася, але збільшилася в рази (а якщо скористатися цією інструкцією , то можна взагалі купу часу вивільнити). Звідки я це знаю? Все просто - я працюю з оновленим GoGetLinks вже два тижні. Таку можливість надали мені хлопці з GGL в особі Олексія Куракова, за що їм всім велике спасибі. До речі, пару днів назад я опублікував інтерв'ю з Михайлом Райцин , де ми поговорили про оновлення, планах і трохи за життя, почитайте.

Опубліковано: 04/03/13 @ 04:37
Розділ Різне Читати далі...

Всього 2 дні до потужного поновлення GoGetLinks

Gogetlinks готує найпотужніший, найбільший апдейт за всю історію сервісу. Дійсно, всього два дні залишилося до неймовірно потужного і корисного поновлення однією з кращих, а для багатьох найкращою, біржі посилань GoGetLinks . Це оновлення сервісу містить 60 змін , як візуальних, поліпшують роботу, роблячи її зручною та продуктивною, так і функціональних, спрямованих на більш досконалу автоматизацію роботи оптимізаторів і вебмастерів, ніж раніше . Завдяки цим змінам, з GoGetLinks стало працювати дійсно зручніше, простіше, різного роду рухів тіла стало набагато менше, а віддача від цього не тільки не скоротилася, але збільшилася в рази (а якщо скористатися цією інструкцією , то можна взагалі купу часу вивільнити). Звідки я це знаю? Все просто - я працюю з оновленим GoGetLinks вже два тижні. Таку можливість надали мені хлопці з GGL в особі Олексія Куракова, за що їм всім велике спасибі. До речі, пару днів тому я опублікував інтерв'ю з Михайлом Райцин , де ми поговорили про оновлення, планах і трохи за життя, почитайте.

Опубліковано: 04/03/13 @ 04:37
Розділ Різне Читати далі...

Незвичайні історії з життя хакерів

Незвичайні історії з життя хакерів Хакерів часто ототожнюють зі зломщиками комп'ютерів. Це пов'язано з їх глибинним розумінням комп'ютерних систем, за рахунок чого хакер стає людиною, близькою до геніальності. Так уже склалося, що в нашому світі значення слова "хакер" носить негативний відтінок. Хакер навряд чи допоможе вам з ремонтом копірів в Москві . Швидше за все ресурс ixprint.ru вирішить це питання. Хакерами називають комп'ютерних зловмисників, зломщиків різних систем, творців комп'ютерних вірусів. Хоча раніше в комп'ютерній області ці люди ні в кого не викликали негативних емоцій - адже так називали програмістів низької кваліфікації, які спеціалізувалися на написанні програм для з'єднання частин інших, більших, програм. Одним з найбільш відомих хакерів всього світу є Джон Дрейпер. Його історія починалася ще більш незвично: якось він дізнався від свого приятеля про те, що свисток-іграшка видає звук, який схожий на сигнал доступу в телефонну мережу.

Опубліковано: 01/03/13 @ 03:27
Розділ Різне Читати далі...

Створення персонального сайту

Створення персонального сайту Сьогодні наявність персонального сайту стало одним з основних запорук успіху Вашого бізнесу. Також, вже давно стало незаперечним фактом необхідність присутності в мережі Інтернет практично для всіх людей і компаній - і це, мабуть, також незаперечний факт. Подбали про наявність власних популярних сайтів, які не тільки приносять безпосередньо прямий дохід, але також відіграють велику роль у створенні іміджу. Але на даний момент все ще існує велика кількість людей і компаній, які досі не обзавелися власним сайтом візиткою і зараз активно прагнуть влитися в ритм і познайомитися з інтернетом. Можна назвати безліч різних причин необхідності створення персонального сайту візитки: - Майже при кожному контакті вас просять дати адресу веб сайту вашої фірми для більш докладного ознайомлення з її діяльністю та якщо у вас досі немає сайту, то через пару таких питань у вас обов'язково з'явиться думка про створення сайту.

Опубліковано: 01/03/13 @ 03:27
Розділ Різне Читати далі...

LG E1951C - тонкий , стильний , високотехнологічний монітор

LG E1951C - тонкий, стильний, високотехнологічний монітор Технології не стоять на місці і весь час стрімко розвиваються. Особливо це стосується телевізорів і моніторів. За останній десяток років разюче вдосконалили зображення, відображене приладом. Монітори прогресували від старих "пузатих" з не менш старими системними блоками та управлінням Windows 98 до ультратонких сучасних з високим дозволом з "системника" на новітніх операційних системах. Одним з таких є передове пристрій E1951C південнокорейської компанії LG. LG E1951C - це інноваційні технології, стильний дизайн, super-дозвіл і насолоду переглядом своїх улюблених фільмів і телепередач і відеоіграми при вкрай низьких витратах електроенергії. Новітня система Super + Resolution значно покращує якість відео-та фотоконтента із спочатку малим дозволом. При розтягуванні картинки на екрані активується білінійна і бікубічеськая інтерполяція.

Опубліковано: 01/03/13 @ 03:26
Розділ Різне Читати далі...

Нові КВЕДи : мати або не мати , коли і кому

Протягом 2012 року, після отримання свідоцтва єдиного податку, необхідно було змінити види діяльності на нові згідно КВЕД ДК 009:2010. Не всі підприємці це зробили, а я все ще відповідаю на питання клієнтів як це зробити. Тому дуже до речі довелося продовження крайнього терміну зміни кодів КВЕД - до 31.12.2013. Давайте розберемося: кому, в які терміни, а головне, навіщо міняти КВЕД і кого про це повідомляти. Відповідно до п. 299.11 ПКУ у свідоцтві платника єдиного податку зазначаються обрані види діяльності згідно з КВЕД 009:2010 тільки в свідченнях підприємців 1 та 2 груп. Таким чином, ФОП - платник єдиного податку при зміні в Єдиному державному реєстрі видів діяльності з КВЕД ДК 009:2005 на аналогічні види діяльності за КВЕД ДК 009:2010 повинен подати до органів ДПІ заяву про внесення змін до види діяльності у свідоцтві єдиного податку. Відповідно п. 298.

Опубліковано: 01/03/13 @ 09:03
Розділ Різне Читати далі...

13 квітня, Київ - Майстер-клас "Юридична грамотність для програміста : від HELLO WORLD до junior юриста за 4 години "

Індустрія інформаційних технологій безумовно зараз в лідерах в Україні за наукоємності, по креативності по конкурентоспроможності у світі, і, як наслідок, по зарплатах. Ця остання характеристика ось-ось виведе ІТ галузь в лідери за бажанням державної бюрократії залізти їй глибше в кишеню. Реалізовувати це бажання будуть в першу чергу податкові органи. Далі в черзі бажаючих прогодувати свою сім'ю за рахунок успішної галузі встануть правоохоронні органи, пенсійний фонд та інші фахівці в альтернативному прочитанні і без того не дуже однозначних українських законів. Протягом майстер-класу у вашому розпорядженні будуть три юриста, однаково володіють як латинню, так і Паскалем. Від них ви зможете дізнатися про низинних питаннях створення і роботи СПД, використання електронних грошей, а також про те, як космічні кораблі борознять простори всесвіту - про міжнародне оподаткування фрілансерів. План майстер-класу 1.

Опубліковано: 28/02/13 @ 01:19
Розділ Різне Читати далі...

Особистий досвід : організація outsource - компанії

Одного разу, в 2006 році, в Московській області пара програмістів-фрілансерів отримала замовлення від великої компанії ... Для нас це було несподівано, але ми погодилися. Було цікаво - а як це буде? Спілкуватися із замовником на іншій мові, в різних часових поясах здавалося складним, але вийшло напрочуд легко. Ми взялися за підручники, пару тижнів вивчали питання і нарешті взялися за роботу. Літератури російською практично не було, доводилося вчитися одночасно математики, англійської мови та незнайомій для нас галузі програмування. Через два місяці напруженої роботи ми успішно здали проект і отримали пропозицію організувати Російський Філія Компанії. Точніше, це гордо так називалося, на ділі являло собою організовану групу аутсорсеров, що працюють тільки на одного замовника. Урок номер 0: не бійтеся братися за складні, незнайомі завдання. Або Ви станете першопрохідцем в новій області, або, якщо вона не буде затребувана, придбаєте незамінний досвід.

Опубліковано: 28/02/13 @ 11:46
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 74

TurboSMS шукає в Харкові PHP тімліда , яка вміє писати демонів на C або С + +. Зарплата $ 3000-4000. Кращий кіносайтах рунета КиноПоиск.ru шукає PHP розробника в Києві. Зарплата від $ 1500. Злим марсіанам , де половина співробітників працює, дико потрібно фронт-енд розробник , який робить живий інтерфейс прямо в Rails, любить Sass, Coffee і все нове. Re-Mondes шукає досвідченого Ruby on Rails розробника , експерта в JS. Можлива дистанційна робота. Appublica , шукає С # Unity3D розробника в проект по розробці мультіплєєрной гри під iOS. Зарплата від $ 2500, можливість участі в розподілі прибутку від проекту. Компанія Darwin's Grove шукає у Львові R програміста . Coca-Cola шукає техніка-програміста з досвідом програмування роботів KUKA і ПЛК. Компанія ModuleWorks , яка займається розробкою CAD/CAM компонентів, шукає в Сімферополі C + + розробника . Інтерактивне агентство ISD Group шукає копірайтера з уявою , здатного до публічних виступів.

Опубліковано: 28/02/13 @ 09:06
Розділ Різне Читати далі...

Олег Лебедєв : як пробігти 3100 миль

Це інтерв'ю буде не зовсім звичайним - воно присвячене більше спорту, чим технологіям. Наш сьогоднішній герой - Олег Лебедєв, senior QA в київському EPAM, людина з досить незвичайним захопленням: протягом останнього десятка років він щорічно бере участь у найдовше в світі сертифікованому забігу - на 5000 км. - Розкажіть про свою трудову і спортивній біографії.
- У EPAM я, в принципі, не так давно, з грудня. Власне, цей факт теж відображає моє заняття бігом, оскільки на забіг в 3100 миль (5000 км) потрібно близько півтора місяців бігу. Тому з роботами в мене складається приблизно таким чином: я зазвичай знаходжу роботу до літа, беру відпустку за свій рахунок на півтора місяці, в кінці літа мене, як правило, звільняють, і я знову знаходжу роботу.


- Поєднувати не виходить?
- В принципі, це цілком можливо. Скажімо так - виходить, але не завжди. Виходить, якщо на роботі згодні миритися з тим фактом, що два-три місяці мене просто немає в офісі.

Опубліковано: 27/02/13 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180