Всього 2 дні до потужного поновлення GoGetLinks

Gogetlinks готує найпотужніший, найбільший апдейт за всю історію сервісу. Дійсно, всього два дні залишилося до неймовірно потужного і корисного поновлення однією з кращих, а для багатьох найкращою, біржі посилань GoGetLinks . Це оновлення сервісу містить 60 змін , як візуальних, поліпшують роботу, роблячи її зручною та продуктивною, так і функціональних, спрямованих на більш досконалу автоматизацію роботи оптимізаторів і вебмастерів, ніж раніше . Завдяки цим змінам, з GoGetLinks стало працювати дійсно зручніше, простіше, різного роду рухів тіла стало набагато менше, а віддача від цього не тільки не скоротилася, але збільшилася в рази (а якщо скористатися цією інструкцією , то можна взагалі купу часу вивільнити). Звідки я це знаю? Все просто - я працюю з оновленим GoGetLinks вже два тижні. Таку можливість надали мені хлопці з GGL в особі Олексія Куракова, за що їм всім велике спасибі. До речі, пару днів тому я опублікував інтерв'ю з Михайлом Райцин , де ми поговорили про оновлення, планах і трохи за життя, почитайте.

Опубліковано: 04/03/13 @ 04:37
Розділ Різне Читати далі...

Незвичайні історії з життя хакерів

Незвичайні історії з життя хакерів Хакерів часто ототожнюють зі зломщиками комп'ютерів. Це пов'язано з їх глибинним розумінням комп'ютерних систем, за рахунок чого хакер стає людиною, близькою до геніальності. Так уже склалося, що в нашому світі значення слова "хакер" носить негативний відтінок. Хакер навряд чи допоможе вам з ремонтом копірів в Москві . Швидше за все ресурс ixprint.ru вирішить це питання. Хакерами називають комп'ютерних зловмисників, зломщиків різних систем, творців комп'ютерних вірусів. Хоча раніше в комп'ютерній області ці люди ні в кого не викликали негативних емоцій - адже так називали програмістів низької кваліфікації, які спеціалізувалися на написанні програм для з'єднання частин інших, більших, програм. Одним з найбільш відомих хакерів всього світу є Джон Дрейпер. Його історія починалася ще більш незвично: якось він дізнався від свого приятеля про те, що свисток-іграшка видає звук, який схожий на сигнал доступу в телефонну мережу.

Опубліковано: 01/03/13 @ 03:27
Розділ Різне Читати далі...

Створення персонального сайту

Створення персонального сайту Сьогодні наявність персонального сайту стало одним з основних запорук успіху Вашого бізнесу. Також, вже давно стало незаперечним фактом необхідність присутності в мережі Інтернет практично для всіх людей і компаній - і це, мабуть, також незаперечний факт. Подбали про наявність власних популярних сайтів, які не тільки приносять безпосередньо прямий дохід, але також відіграють велику роль у створенні іміджу. Але на даний момент все ще існує велика кількість людей і компаній, які досі не обзавелися власним сайтом візиткою і зараз активно прагнуть влитися в ритм і познайомитися з інтернетом. Можна назвати безліч різних причин необхідності створення персонального сайту візитки: - Майже при кожному контакті вас просять дати адресу веб сайту вашої фірми для більш докладного ознайомлення з її діяльністю та якщо у вас досі немає сайту, то через пару таких питань у вас обов'язково з'явиться думка про створення сайту.

Опубліковано: 01/03/13 @ 03:27
Розділ Різне Читати далі...

LG E1951C - тонкий , стильний , високотехнологічний монітор

LG E1951C - тонкий, стильний, високотехнологічний монітор Технології не стоять на місці і весь час стрімко розвиваються. Особливо це стосується телевізорів і моніторів. За останній десяток років разюче вдосконалили зображення, відображене приладом. Монітори прогресували від старих "пузатих" з не менш старими системними блоками та управлінням Windows 98 до ультратонких сучасних з високим дозволом з "системника" на новітніх операційних системах. Одним з таких є передове пристрій E1951C південнокорейської компанії LG. LG E1951C - це інноваційні технології, стильний дизайн, super-дозвіл і насолоду переглядом своїх улюблених фільмів і телепередач і відеоіграми при вкрай низьких витратах електроенергії. Новітня система Super + Resolution значно покращує якість відео-та фотоконтента із спочатку малим дозволом. При розтягуванні картинки на екрані активується білінійна і бікубічеськая інтерполяція.

Опубліковано: 01/03/13 @ 03:26
Розділ Різне Читати далі...

Нові КВЕДи : мати або не мати , коли і кому

Протягом 2012 року, після отримання свідоцтва єдиного податку, необхідно було змінити види діяльності на нові згідно КВЕД ДК 009:2010. Не всі підприємці це зробили, а я все ще відповідаю на питання клієнтів як це зробити. Тому дуже до речі довелося продовження крайнього терміну зміни кодів КВЕД - до 31.12.2013. Давайте розберемося: кому, в які терміни, а головне, навіщо міняти КВЕД і кого про це повідомляти. Відповідно до п. 299.11 ПКУ у свідоцтві платника єдиного податку зазначаються обрані види діяльності згідно з КВЕД 009:2010 тільки в свідченнях підприємців 1 та 2 груп. Таким чином, ФОП - платник єдиного податку при зміні в Єдиному державному реєстрі видів діяльності з КВЕД ДК 009:2005 на аналогічні види діяльності за КВЕД ДК 009:2010 повинен подати до органів ДПІ заяву про внесення змін до види діяльності у свідоцтві єдиного податку. Відповідно п. 298.

Опубліковано: 01/03/13 @ 09:03
Розділ Різне Читати далі...

13 квітня, Київ - Майстер-клас "Юридична грамотність для програміста : від HELLO WORLD до junior юриста за 4 години "

Індустрія інформаційних технологій безумовно зараз в лідерах в Україні за наукоємності, по креативності по конкурентоспроможності у світі, і, як наслідок, по зарплатах. Ця остання характеристика ось-ось виведе ІТ галузь в лідери за бажанням державної бюрократії залізти їй глибше в кишеню. Реалізовувати це бажання будуть в першу чергу податкові органи. Далі в черзі бажаючих прогодувати свою сім'ю за рахунок успішної галузі встануть правоохоронні органи, пенсійний фонд та інші фахівці в альтернативному прочитанні і без того не дуже однозначних українських законів. Протягом майстер-класу у вашому розпорядженні будуть три юриста, однаково володіють як латинню, так і Паскалем. Від них ви зможете дізнатися про низинних питаннях створення і роботи СПД, використання електронних грошей, а також про те, як космічні кораблі борознять простори всесвіту - про міжнародне оподаткування фрілансерів. План майстер-класу 1.

Опубліковано: 28/02/13 @ 01:19
Розділ Різне Читати далі...

Особистий досвід : організація outsource - компанії

Одного разу, в 2006 році, в Московській області пара програмістів-фрілансерів отримала замовлення від великої компанії ... Для нас це було несподівано, але ми погодилися. Було цікаво - а як це буде? Спілкуватися із замовником на іншій мові, в різних часових поясах здавалося складним, але вийшло напрочуд легко. Ми взялися за підручники, пару тижнів вивчали питання і нарешті взялися за роботу. Літератури російською практично не було, доводилося вчитися одночасно математики, англійської мови та незнайомій для нас галузі програмування. Через два місяці напруженої роботи ми успішно здали проект і отримали пропозицію організувати Російський Філія Компанії. Точніше, це гордо так називалося, на ділі являло собою організовану групу аутсорсеров, що працюють тільки на одного замовника. Урок номер 0: не бійтеся братися за складні, незнайомі завдання. Або Ви станете першопрохідцем в новій області, або, якщо вона не буде затребувана, придбаєте незамінний досвід.

Опубліковано: 28/02/13 @ 11:46
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 74

TurboSMS шукає в Харкові PHP тімліда , яка вміє писати демонів на C або С + +. Зарплата $ 3000-4000. Кращий кіносайтах рунета КиноПоиск.ru шукає PHP розробника в Києві. Зарплата від $ 1500. Злим марсіанам , де половина співробітників працює, дико потрібно фронт-енд розробник , який робить живий інтерфейс прямо в Rails, любить Sass, Coffee і все нове. Re-Mondes шукає досвідченого Ruby on Rails розробника , експерта в JS. Можлива дистанційна робота. Appublica , шукає С # Unity3D розробника в проект по розробці мультіплєєрной гри під iOS. Зарплата від $ 2500, можливість участі в розподілі прибутку від проекту. Компанія Darwin's Grove шукає у Львові R програміста . Coca-Cola шукає техніка-програміста з досвідом програмування роботів KUKA і ПЛК. Компанія ModuleWorks , яка займається розробкою CAD/CAM компонентів, шукає в Сімферополі C + + розробника . Інтерактивне агентство ISD Group шукає копірайтера з уявою , здатного до публічних виступів.

Опубліковано: 28/02/13 @ 09:06
Розділ Різне Читати далі...

Олег Лебедєв : як пробігти 3100 миль

Це інтерв'ю буде не зовсім звичайним - воно присвячене більше спорту, чим технологіям. Наш сьогоднішній герой - Олег Лебедєв, senior QA в київському EPAM, людина з досить незвичайним захопленням: протягом останнього десятка років він щорічно бере участь у найдовше в світі сертифікованому забігу - на 5000 км. - Розкажіть про свою трудову і спортивній біографії.
- У EPAM я, в принципі, не так давно, з грудня. Власне, цей факт теж відображає моє заняття бігом, оскільки на забіг в 3100 миль (5000 км) потрібно близько півтора місяців бігу. Тому з роботами в мене складається приблизно таким чином: я зазвичай знаходжу роботу до літа, беру відпустку за свій рахунок на півтора місяці, в кінці літа мене, як правило, звільняють, і я знову знаходжу роботу.


- Поєднувати не виходить?
- В принципі, це цілком можливо. Скажімо так - виходить, але не завжди. Виходить, якщо на роботі згодні миритися з тим фактом, що два-три місяці мене просто немає в офісі.

Опубліковано: 27/02/13 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

4 iPad або iPhone5 самим вірним і активним партнерам !

4 iPad або iPhone5 самим вірним і активним партнерам! Весна - це щасливий час нових надій, нових планів, а ще, як би це незвично звучало, - нових заробітків. Прийдешнє літо припускає відпочинок і нестримні веселощі (ну, або безтурботний спокій - кому як подобається). Саме тому прямо зараз саме час зробити ривок і хорошенечко заробити. А як щодо заробити і отримати за це подарунки? Так було б і зовсім відмінно! Це пропонує компанія «Профіт-Партнер »: у них, як ви вже, напевно, здогадалися, оголошена чергова акція . Ця компанія завжди знаходить можливість піднести приємний сюрприз, тим, з ким працює. Досить згадати, як Profit розіграв Apple iPhone5 , а в липні Apple iPad , а якщо згадати про розігруваний ними в лютому Apple Mac Book , то взагалі голова обертом іде.

Опубліковано: 26/02/13 @ 10:18
Розділ Різне Читати далі...

3 березня, Київ - Семінар для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing # 4 »

До вашої УВАГА пропонується четвертий випуск Безкоштовна семінару для тестувальніків програмного забезпечення "Black Tea Testing". Подія відбудеться за підтрімкі компанії Cogniance. Цільова Аудиторія - тестувальнікі-автоматизаторів та ті люди, якіх цікавіть організація процесу у команді автотестерів. До вашої УВАГА пропонується: Артем Кошелев (QA Team Lead, Yandex) , Артем Єрошенко (Senior QA Engineer, Yandex ) "Канбан в команді автоматизації" (60 хв) "Чи знаєте ви, який завданням займається ваш сусід Автоматор? А колега-Автоматор з сусіднього проекту? Чи знаєте ви, скільки ви встигаєте автоматизувати за один день, тиждень, місяць і коли все це скінчиться? Я - знаю все це і ще багато чого. Що я для цього роблю? Нічого. І хочу розповісти вам, як це мені вдається. " Також у вас буде година на ті, щоб запітаті доповідачів все, Що вас цікавіть Щодо автоматізації у Яндексі. Того Радим вам підготуваті питання заздалегідь.

Опубліковано: 26/02/13 @ 03:29
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Ксенією Покровської , iOS розробником і зіркою російськомовного IT

94-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Останній запис з московського циклу. Поговоримо про iOS розробку, підкасти і кар'єру в рамках однієї компанії. У програмі: - Про во'IT'і.
- Робота і навчання.
- Від тих підтримки до програміста.
- Objective-C.
- Подкасти.
- Розвиток. Книги у випуску: Rework: Бізнес без забобонів - Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайер Хенссон . 7 навичок високоефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості - Стівен Р. Кові . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Велике спасибі Mail.ru Group і особисто Любові Зайцевої за запрошення на Mail.ru Update і в Москву. Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 26/02/13 @ 01:05
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг мов програмування № 4 , січень 2013

В опитуванні взяли участь 3345 осіб, з них 43% брало участь у попередніх опитуваннях. 91% опитаних проживають в Україні, 9% - за її межами. Коротке зведення: Найпопулярніші - Java, C # і PHP. JavaScript як основна мова використовується частіше Ruby, PL/SQL увійшов до першої трійки додаткових мов. Первинні дані опитування, разом зі скриптами обробки на мові R, можна взяти на https://github.com/rssh/dou_pl_questionare . Результати минулих опитувань . Основна мова розробки Розподіл лідерів не змінилося (Java, C #, PHP, C + +, Python), у другій групі збільшилося використання PL/SQL і 1С і зменшилося - Ruby; найбільші зміни, як і слід було очікувати, в довгому хвості - замість Ocaml, Lua , Apex зараз видно T-SQL, CoffeeScript і Lisp. Давайте подивимося на динаміку трьох останніх опитувань: Використання JavaScript, PL/SQL і Scala зростає, а С + + і Ruby - зменшується. Статистично значущими, у порівнянні з минулим опитуванням, є зміни в популярності С + + і JavaScript.

Опубліковано: 26/02/13 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

30 - 31 березня , Київ - DOU Hackathon : Reload

Відроджуємо ДОУ хакатони :) Дістаємо запорошився баян і готуємося ... Формат колишній: 24 години написання коду і fun . Свобода у виборі напряму і теми проекту . Можете приходити відразу командою або шукати команду на місці . Давайте знову зробимо це :) Кількість місць обмежена , тому прохання поквапитися з реєстрацією . Ближче до події будуть вислані e - mail -и для підтвердження реєстрації на захід . Спонсори :
Партнери :
Якщо бажаєте стати спонсором або партнером хакатони - пишіть на olexandr@shalakhin.

Опубліковано: 26/02/13 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

Кейс : як потрапити під АГС

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Тут сайт мого братіша потрапив під АГС. Мене це пристойно здивувало, і я написав йому з проханням поділиться як & чого & чому. Сам сайт (братіш не проти): http://proandroids.com Цей кейс йде як би на противагу попереднього . У того поста було ~ 5500 переглядів, так що, проблема актуальна, хоча й здавалося б, що сьогодні Google доставляє більше проблем. Обидва пацієнта, до речі, за логікою схожі. Почну з наочного: Проекту майже рік. Трафік з Яндекса завжди ріс. Власне, це один з тих небагатьох знайомих мені сайтів, у яких почав дуже добре рости трафік без істотних вливань у посилання. Очееень добре. Так що, вчіться, але не повторюйте помилок. Чому мене здивувало потрапляння під фільтр: Ніяких «сірих» партнерок. Ніяких мідлетів. Розробка на Drupal під ключ, коштувало більше 5000 $. Знову ж таки, розробка під ключ, а значить дизайн уник.

Опубліковано: 24/02/13 @ 01:34
Розділ Різне Читати далі...

Історія Інтернету

Історія Інтернету Інтернет - це явище, без якого не можна уявити собі сучасне життя. У російській мові слово «Інтернет» пишеться з великої літери. Історія його почалася в п'ятдесятих роках минулого століття. Тоді Міністерство оборони США вирішило, що потрібно створити комп'ютерну мережу, яка об'єднувала б між собою різні установи. Для них була придумана нехитра операційна система, простіше, ніж Microsoft Office 2013 . Система отримала назву Arpanet. У сімдесятих роках з'явилася електронна пошта, і тоді ж стало можливим з'єднувати між собою різні держави. Першими до американських мереж підключилися Великобританія і Швеція. Потім був прокладений трансатлантичний електронний кабель. У вісімдесятих роках були придумані доменні імена. У дев'яностих був розроблений протокол, завдяки якому люди могли спілкуватися в чатах. Концепція всесвітньої павутини з'явилася в 1989 році, тоді ж було розроблено поняття URL. Комп'ютерна мережа продовжувала розширюватися.

Опубліковано: 23/02/13 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

Що можна продавати через Інтернет

Що можна продавати через Інтернет Інтернет - це те середовище, яка служить притулком для розповсюдження самих різних ідей. Останнім часом Інтернет все більше пристосовується для комерційного використання. Що можна продавати через Інтернет? Це не тільки різні електронні пристосування типу gsmcorporacia.ru - номери білайн . Ви можете продавати в Інтернеті все, що пов'язане зі здоров'ям і зовнішнім виглядом. Це і сеанси схуднення, і поради масажиста про те, як схуднути. Добре йдуть уроки макіяжу і продаж косметики. Також можна продавати різні продукти, пов'язані з поліпшенням міжособистісних відносин. Наприклад, тренінги на тему: Як досягти гармонії в шлюбі або Як вийти заміж за мільйонера. Також можна продавати будь-яку інформацію, яка пов'язана з поліпшенням умінь і навичок людини. Наприклад, давати поради з в'язання гачком. Можна продавати секрети приготування страв, самому до цього дізнавшись більше про кулінарії.

Опубліковано: 23/02/13 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

Приємні і неприємні моменти на сайті

Приємні і неприємні моменти на сайті Сторінка в інтернеті для багатьох зараз - питання дуже актуальне, і ті компанії і магазини, у яких своєї сторінки поки немає, намагаються обзавестися нею настільки швидко, наскільки можливо, адже в століття інтернету сайт стає обличчям організації і за допомогою мережі інтернет багато хто може дізнатися про вашу діяльність. І зараз, якщо людині знадобилася неодмінно скороварка Redmond 4504 , то він відправиться на її пошуки в інтернет на такий сайт-магазин як гіпермаркет електроніки «Профіт Шоп», де, крім того, можна знайти й іншу техніку, розсортувати зручно за категоріями. Але не всі сайти хороші, і деякі елементи їх псують, а деякі - прикрашають. Наприклад, приємне колірне сполучення, коли немає дисонансу і все підібрано гармонійно, неодмінно стане тим самим прикрасою. Строкаті забарвлення, у яких втрачається текст (тим більше якщо він написаний різнобарвними літерами) - не найкраще рішення.

Опубліковано: 23/02/13 @ 10:54
Розділ Різне Читати далі...

Смартфон Samsung Galaxy S3

Смартфон Samsung Galaxy S3 За словами багатьох, Galaxy S 3 від Самсунг став смартфоном на основі Android, найбільш очікуваним по всьому світу. Зовні це стильний пристрій, лаконічне і елегантне, його корпус міцний і міцний. Те, що він розбірної, означає, що подряпаний елемент замінити буде просто. У Рунеті можна ознайомитися з пристроєм S amsung G на однойменному сайті, де можна довідатися новини, подивитися, скачати ігри або програмки для нього, там же є посилання ан магазин, де до пристрою можна купити чохол, щоб зберегти його надовго в первозданному вигляді. Цікаво, що Galaxy S 3 випускається не в чорному кольорі, а в синьому та білому, розміри його дозволяють носити телефон в кишені джинсів. Мнд даного пристрою має діагональ 4,8?, пікселі в ньому розташовуються по системі PenTile, а технологія дисплея Super AMOLED, дозвіл складає 1280х720 пікселів. Застосування саме такої системи компанією пояснюється тим, що вона дозволяє дисплею мати більш довгий строк служби.

Опубліковано: 23/02/13 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

100% комісії партнерам !

« Нічого собі ! » - саме ця фраза якнайкраще характеризує те, що зараз відбувається на відомому сервісі просування сайтів ROOKEE . Для знову зареєстрованих користувачів там є особливу пропозицію і якщо ви почнете працювати з цією компанією зараз , то весь свій дохід від ваших рефералів вона віддасть вам ! Так, ніякої помилки : не 50 , не 60 і навіть не 80 , а всі сто відсотків свого прибутку - не залишивши собі нічого . І якщо вже починати співпрацювати з цим у всіх відносинах корисним сервісом , то кращий час зробити це прямо зараз . Але давайте по порядку : Що таке ROOKEE ? (далі ...

Опубліковано: 22/02/13 @ 12:32
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179