6 жовтня, Київ — 8-тижневий курс «Java START»

IT Academy CONTACT відкриває набір на 8-тижневий курс «Java START» . У процесі навчання на курсах Java START Ви навчитеся: - Створювати складні Java-додатка в середовищі Eclipse;
- Налагоджувати додатка які створите;
- Використовувати довідкову систему Eclipse для Java і стандартних бібліотек Java 2;
- Створювати складні графічні і консольні додатки. Чому курси Java START в IT Academy CONTACT? - Через 2 місяці Ви будете готові пройти співбесіду в IT компанію на посаду Junior Engineer!.
- Зарплати випускників від 400 у.е., тому вже через місяць Ви зможете повернути витрачені кошти.
- Наші тренери діючі програмісти Java Senior level ТОП 10 IT компаній (CIKLUM,EPAM).
- 70 % обсягу курсу займає практика.
- Безкоштовне відвідування IT-English Speaking Club для наших студентів.
- Можливість проходження практики та безкоштовного стажування.

Опубліковано: 04/10/16 @ 11:23
Розділ Різне Читати далі...

22 жовтня, Київ — Запрошуємо на курс «Тестування З v.1.3»

Ви хочете отримати якісні знання і швидко знайти роботу в IT?
Ми допоможемо Вам з легкістю освоїти нову спеціальність! Brain Academy — перша в Україні комплексна система підготовки сертифікованих програмістів та тестувальників відкриває набір на 3-х місячний курс «Тестування З v.1.3» . Після проходження нашого курсу Ви легко зможете здати іспит з ISTQB та отримати міжнародний сертифікат. На кого розрахований цей курс? Курс розрахований на тих, хто хоче стати справжнім профі у цій сфері, спробувати себе в тестуванні реальних проектів (інтернет-магазину) і при цьому стати затребуваним фахівцем з високим рівнем доходу! Як проходять заняття? Наші сертифіковані інструктори (практикуючі фахівці провідних IT-компаній) крім теоретичних знань занурюють студентів у світ реальних і цікавих проектів. На кожному занятті ми робимо зрізи знань і розбираємо ваші помилки.

Опубліковано: 03/10/16 @ 04:18
Розділ Різне Читати далі...

10 жовтня, Київ — Лекція «Повний цикл NLP проекту» від Всеволода Дьомкіна

Для тих, хто цікавиться штучним інтелектом, вже зовсім скоро відбудеться лекція від Всеволода Дьомкіна про NLP (Natural Language Processing — напрямок інформатики, штучного інтелекту та математичної лінгвістики). На цій лекції ви дізнаєтесь про алгоритми NLP та аспекти їх практичного застосування. Всеволод Дьомкін декілька років був Technical Lead, Grammarly . А перед цим 7 років викладав у КПІ курс «Операційні системи». (До речі, його можна проглянути в онлайні вісь тут ) Більше про Всеволода можна дізнатись на його особистій сторінці: vseloved.github.io До зустрічі в Belka ;) Деталі зустрічі: vk.com/nlpbyvseloved Щоб дізнаватись про наступні зустрічі, підписуйтесь на Big Data Club: vk.

Опубліковано: 01/10/16 @ 07:08
Розділ Різне Читати далі...

6 жовтня, Дніпро — Відкриття Brain Academy у Дніпрі: розіграш сертифікатів на безкоштовне навчання

06 жовтня свої двері для вас відкриває перший у Дніпрі навчальний ІТ-центр Brain Academy , який готуватиме сертифікованих ІТ-спеціалістів, що своє майбутнє бачать у ІТ-сфері, а також підвищуватиме кваліфікацію професійних програмістів і тестувальників. В рамках заходу відбудеться розіграш сертифікатів на навчання у Brain Academy у Дніпрі! Для участі у заході обов'язкова попередня онлайн-реєстрація, яка доступна за посиланням: goo.gl/cyLUbZ Завдання Brain Academy — допомогти кожному бажаючому в найкоротші терміни досягти освітніх і кар'єра єрних цілей у сфері інформаційних технологій. «Ми раді відкриттю „Brain Academy“ у Дніпрі, оскільки тепер сучасна IT-освіта стає доступною для всієї Центральної та Східної України, — коментує Кудін Ігор, координатор освітніх програм „Brain Academy“ у місті Дніпро.

Опубліковано: 30/09/16 @ 04:15
Розділ Різне Читати далі...

10 жовтня, Київ — Курс «IP-телефонія Asterisk»

IT Education Center оголошує набір на курс « IP-телефонія Asterisk», який стартує 10 жовтня 2016 року. Даний курс включає в себе все необхідне адміністратору сучасної цифрової АТС. Він розрахований на тих, у кого є базові знання ОС Linux. Новачкам Linux рекомендується пройти наші авторські курси Linux. Навчальна програма Asterisk курсу розроблена нашими викладачами, які мають багаторічний досвід роботи в даній сфері. Курс складається з таких розділів: 1. Введення (терміни і поняття телефонії; версії Asterisk ; установка Asterisk з пакетів і з исходников , компіляція вручну )
2. Настройка SIP ( users, trunks). Робота з обладнанням: IP-телефони, soft phones, VoIP, GSM шлюзи
3. План дзвінків, Dialplan (побудова Dialplan з нуля )
4. IVR (просте голосове меню, а також багаторівневе)
5. Розширені функції Asterisk ( call pickup, trans fer, hold, queues та інші )
6. Статистика дзвінків CDR (запис MySQL)
7.

Опубліковано: 28/09/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Псссс, пацан

Пссс, пацан. Хочу повідомити, що я доїдаю залишки гречки і вже близький до пробудження. Зима гряде, запаси закінчуються, від Прінса залишилася банку з прахом, а мама каже, що зовсім забула мене. Треба з цим щось робити. Незабаром я запущу ряд проектів, періодично буду постити про їх справи-пироги і подивимося вийде знову встати з колін. Сьогодні трошки про біржу спортивних прогнозів, яка пилилась останній рік. Глобально сайти на тему ставок втрачають актуальність, так як за рекламу неліцензованих букмекерів почали блочить звичайні новостники типу bookmakersrating.ru, а бігати з домену домен ідея не дуже. Рекламувати зараз можна ніби як кілька буків – Ліга Ставок, 1xstavka, winlinebet, 888. У половини з них немає навіть партнерки, а наскільки розумно зливати трафік на «Лігу Ставок» – загадка. Якщо тільки алкашів з місцевого метро, ці не читають відгуки. Самий стрьом, що ліцензовані буки забирають 13% з виграшу. Однак.

Опубліковано: 27/09/16 @ 11:23
Розділ Різне Читати далі...

12 листопада, Київ — Курс iOS advanced

Хочеш стати професійним iOS програмістом? Не пропусти набір в групу iOS Advanced , де ти зможеш повноцінно освоїти Objective-C під керівництвом кращих викладачів IDAP College. IDAP College з 2011 року займається навчанням і подальшим працевлаштуванням iOS-розробників. Наш підхід якісно відрізняється від аналогічних профільних навчальних центрів, оскільки ми орієнтуємося на інтереси роботодавця і самі зацікавлені приймати на роботу випускників нашого коледжу. Навчальний центр IDAP College спеціалізується на підготовці студентів до реальних робочим проектам, внаслідок цього, ми пропонуємо якісні професійні курси з подальшим працевлаштуванням. Старт групи: 12 листопада 2016 року Розмір групи: до 12 осіб.
Виходячи з нашого досвіду, це оптимальний розмір для того, щоб наставник зміг приділити достатньо уваги кожному з студентів. Тривалість: 5 місяців Інтенсивність: 1 заняття в тиждень тривалістю 6 годин (по суботах з 10:00 до 17:00, перерва 13:00-14:00).

Опубліковано: 27/09/16 @ 11:45
Розділ Різне Читати далі...

10 жовтня, Дніпро — Курс FullStack Developer з працевлаштуванням в Дніпрі

Запрошуємо вас пройти курс FullStack Developer з працевлаштуванням у Києві і отримати нову роботу — стати FullStack Developer. PHP Academy — єдині курси в Україні, які гарантують нову роботу або повернення грошей. Офіційно — у договорі. У жовтні ми нарешті відкриваємо свій третій офіс — у Дніпрі! По закінченню курсів, за 6 місяців, ви отримаєте: — знання та практику на рівень Junior FullStack Developer;
— будете на практиці володіти знаннями і технологіями: PHP, MySQL, MVC, OOP, Javascript, jQuery, AngularJS, ReactJS, ES6 і не тільки;
— працевлаштування в одну з компаній-партнерів PHP Academy з оплачуваною випробувальним терміном. Зарплата на випробувальний термін — від 8000 грн. А також: — 6 місяців вивчення IT англійської мови в подарунок. Що таке FullStack? Якщо просто, то FullStack Developer — це розробник, який може розробити і бекенд, і фронтенд. Тобто, і «начинку» — бізнес логіку програми, — і його зовнішнє оформлення.

Опубліковано: 26/09/16 @ 05:55
Розділ Різне Читати далі...

Як почати кар'єр єру в IT, якщо не вмієш писати код: досвід PM'а

Я PM в інтернет-маркетинговому агентстві більше двох років. Так, це не зовсім розробка проектів, але всередині компанії є окремі команди прогерів, котрі працюють над власними продуктами. Тому методика роботи над проектами доволі схожа. Я прийшов у сферу умовно пізно — після 8 років роботи у банківській сфері, спеціалізувався на співпраці з міжнародними платіжними системами. Зараз веду крупні проекти і відповідальний за власну команду проектних менеджерів. В IT потрапив випадково — якось мені на пошту надійшла анкета на вакансію проектного менеджера. Заради цікавості я її відкрив і повеселився, поки відповідав на смішні питання рекрутерів. А оскільки я не звик кидати почате на півдорозі, то вже заодно пройшов і тестове завдання, розібрався з мануалами і склав тест Google Adwords. Під кінець подальших співбесід мене захопило, і я захотів спробувати себе в новій галузі. Так все почалося. Під час доповідей на конференціях мене запитують, як швидко і надовго потрапити в IT.

Опубліковано: 22/09/16 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

Continuous Localization – ефективна організація процесу локалізації

Це продовження попередньої статті про підготовку додатків до локалізації. Тут ми розглянємо наступний етап — коли перший реліз вже позаду, у нас вже є користувацька аудиторія, і відділ маркетингу ми хотіли б цю аудиторію розширити. Вибір мови Більшість додатків/сайтів, про які буде йти мова, з самого початку базуються на англійській локалі. Це не просто наслідок того, що переважна більшість інструментів для їхньої розробки представлені на цій мові, або через історичні причини, але й, дивлячись прагматично, через те, що дуже велика частина потенційно платоспроможних користувачів розмовляє англійською. Велика Британія, США, Австралія, Нова Зеландія — це тільки початок списку країн, де англійська мова є державною (або дуже поширеною), і які знаходяться досить високо в рейтингу загального благополуччя. Може бути, що додаток не слідує цьому правилу, наприклад, якщо він розробляється для використання в державних органах або має якусь дуже вузьку спеціалізацію в межах однієї країни.

Опубліковано: 21/09/16 @ 06:16
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: Pickoose.com — протидія законом Мерфі

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Добрий день, мене звати Андрій Прокопець і я Product Leader нового українського сервісу замовлення послуг Pickoose . Хочу поділитися з вами своїми напрацюваннями в перевірці бізнес-ідеї на початковій стадії створення сервісу. Pickoose замислювався як платформа, яка допомагає підібрати експерта для вирішення важливих завдань клієнта і знайти для клієнтів малого та середнього бізнесу зі сфери послуг. Ідея створення сервісу народилася у мого колеги, Ростислава Скляренко. Він довго шукав майстра на різних дошках оголошень та існуючих сервісах замовлення онлайн послуг, але жоден із запропонованих кандидатів не враховував всі вимоги замовлення.

Опубліковано: 20/09/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

22 вересня — Вебінар "Як продавати в США холодними листами і приклад TemplateMonster: перехід в продукт"

Прийнято вважати, що холодні дзвінки не працюють, а листи туди ж. Так «ви просто не вмієте їх готувати». Як відійти від індійського-стилю і продавати за високою конверсією — розповість і покаже на прикладах вже визнаний фахівець у сфері аутсорсинг-розробки Женя Розинский на вебінарі в наступний четвер. Друга тема — від Девіда Брауна: «Як перейти від сервісу до продукту на своєму власному прикладі TemplateMonster». 22 вересня на відкритому вебінарі в рамках конференції Outsource People 2016 Kyiv ви познайомитеся з бізнес-досвідом наших експертів. Отримані рекомендації допоможуть вам уникнути ряду помилок, часто допускаються при освоєнні нового ринку і кардинальної трансформації бізнесу. Подробиці та реєстрація: http://webinar.outsource-people.

Опубліковано: 17/09/16 @ 06:53
Розділ Різне Читати далі...

7 жовтня, Київ — Школа професійного менеджменту в IT-розробки

Інвестуйте в себе. Ваша кар'єра — це мотор вашого багатстваПідлогу Клитероу/Paul Clitheroe У програмі: ? 1 з 4 ступенів повноцінного курсу менеджменту: 200+ годин включаючи час на домашні завдання, 4 ступені по 3 в кожній модуля
? 3 сектора знань — Software Development Life Cycle (SDLC ), Management Hard Skills , Management Soft Skills
? Тільки працюючі методики, які пройшли перевірку в провідних міжнародних IT-компаніях
? Навчання через практику з елементами MBA-підходів
? Кожна сходинка — близько 54 годин практики і теорії, включаючи домашні завдання
? Не більше 12 осіб у групі. Індивідуальний підхід до кожного Закінчивши навчання, Ви зможете впевнено керувати проектами в IT-розробки. Чому саме навчання в ConsultPM? Аналогів наших курсів не існує. Ніхто повністю не навчає менеджменту в IT-розробки. На ринку є різні уривчасті й розрізнені курси про загальний менеджмент.

Опубліковано: 16/09/16 @ 05:39
Розділ Різне Читати далі...

Вплив віз H-1B та аутсорсингу на економіку США

[Про автора: Василь Солощук — CEO компанії INSART , співзасновник Харківського ІТ-кластеру] Як директор ІТ-компанії, що орієнтується на американський ринок, я намагаюсь відслідковувати тенденції, що з'єднання є на цьому ринку. З наближенням президентських виборів у США все частіше виникають дискусії на «гарячі» теми. Для американців, нації іммігрантів, імміграційні питання завжди важливі. Сьогодні віза H-1B, що призначений для висококваліфікованих та талановитих іноземців, одна з найбільш контроверсійних. Я дивлюсь на цю проблему з точки зору нашої IT галузі.

Опубліковано: 15/09/16 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

3 — 4 листопада, Київ — Certified ScrumMaster by ScrumAlliance з Олексієм Кривицким

CERTIFIED SCRUMMASTER® Growing Agile Leaders, Leading Agile Growth — це офіційний дводенний інтенсивний сертифікаційний клас від ScrumAlliance, спеціально спроектований для Скрам-майстрів, але також і для тім лідерів і проектних менеджерів, що працюють з Скрам-командами. Клас готує учасників до виконання обов'язків Скрам-майстра в одній або декількох команд в компанії будь-якого розміру, типу і рівня зрілості. А також допомагає менеджерам і лідерам зрозуміти свою роль у розвитку Agile-організації. Scrum at Scale (або Скрам в масштабі організації ) — саме з цієї точки зору ми будемо дивитися на Скрам в цьому тренінгу . Так як сьогодні більше половини учасників працюють в багато-командних Скрам проектах, ми подивимося детально на підхід масштабування Скрам — Large Scale Scrum і обговоримо варіанти адаптації процесів і структур організацій під масштабування.

Опубліковано: 14/09/16 @ 07:05
Розділ Різне Читати далі...

17 — 18 вересня, Дніпро — Open Air лекторій Interpipe TechFest

Інтернет речей, космос, електронний уряд та стартапи — програма Open Air лекторію Interpipe TechFest. Перший міський фестиваль науки, техніки і сучасних технологій Interpipe TechFest оголосив програму Open Air лекторію, який пройде 17 -18 вересня в Дніпрі. Програма курсів складається з 5-ти панелей — «Індустрія 4.0», «Космічні технології», «Стартапи і інвестори», «Електронний уряд Дніпра та області», «Технічна освіта нового покоління». Секція «Індустрія 4.0» буде присвячена четвертої промислової революції і тому, як вона змінює звичний світ. Серед спікерів — творець першого в Україні бізнес-інкубатора по інтернету речей IoT HUB Роман Кравченко, засновник Drone.ua Валерій Яковенко, CEO Boteon Robotics Олексій Резніченко. Панель «Стартапи і інвестори» буде цікава всім інноваторів, які хочуть втілити свої ідеї в життя.

Опубліковано: 12/09/16 @ 04:56
Розділ Різне Читати далі...

27 вересня, Львів — Запрошуємо отримати спеціальність «Програміст Java»

Ви хочете отримати якісні знання і швидко знайті роботу в IT?
Ми допоможемо Вам з легкістю освоїти нову спеціальність! Brain Academy — перша в Україні комплексна система підготовки сертифікованих програмістів і тестувальників відкриває набір на навчання за спеціальністю «Програміст Java» . Після навчання Ви зможете легко влаштуватися у провідні міжнародні IT-компанії на позицію «Молодший програміст Java» . На кого розрахований цей курс? Курс розрахований на тих, хто хоче стати справжнім профі у цій області, спробувати себе у розробці реальних проектів і при цьому стати затребуваним фахівцем з високим рівнем доходу! Як проходять заняття? Наші сертифіковані інструктори (практикуючі фахівці провідних IT-компаній) крім теоретичних знань занурюють студентів в світ реальних і цікавих проектів.
На кожному занятті ми робимо зрізи знань і розбираємо ваші помилки.

Опубліковано: 09/09/16 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест #28: Kotlin — мова місяця

У випуску: реліз Gradle 3.0; Kotlin для збірки, тестування і загалом; новий DI-фреймворк від гугла; про майбутнє дизайні Value Types в Java; найбільш часті вузькі місця в Java-програми. Посилання, на які краще таки натиснути (на думку автора), відзначені знаком (!) Kotlin Вийшов Gradle 3.0 . Writing Gradle Build Scripts in Kotlin . Kotlin in real projects від Anton Keks. . Spek 1.0 — тести на Kotlin. Щось на зразок новин Вийшов WildFly 10.1 . google/tiger — неоффициальный DI від Google. В IntelliJ IDEAз'явилася підтримка Vaadin . JVM Debugger Memory View for IntelliJ IDEA . Почитати і подивитися (!) Minimal Value Types . Незважаючи на те що мова піде про далекому майбутньому, бути в курсі таки треба. Ви ще не відстрелили собі ногу з допомогою sun.misc.Unsafe? sun.misc.Cleaner поспішає на допомогу. Optional Improvements in Java 9 . . Using jOO? to Combine Several Java 8 Collectors into One .

Опубліковано: 09/09/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

3 жовтня — 4 листопаду, Чернігів — WEB Boot Camp у Чернігові — підготовка до позиції WEB Developer в Дивувати Commerce

Мета WEB Boot Camp — надати можливість молодим замотивованим фахівцям, які позитивно мислять та швидко навчаються, долучитися до міжнародної команди експертів електронної комерції — Дивувати Commerce. Якщо ти: Мрієш почати кар'єр єру WEB Dev.
WEB Dev початкового рівня.
Розумієш азі мов програмування.
Маєш базові знання HTML/CSS.
Знаєш англійську на рівні Pre-Intermediate та вище. Запрошуємо тебе взяти участь у WEB Boot Camp від компанії Дивувати Commerce .
Зроби крок на зустріч своїй кар'єр єрі! Ти можеш стати одним з 10+ фіналістів, хто потрапить на WEB Boot Camp у Чернігові. По закінченню тільки найкращі отримають можливість долучитися до команди E-commerce експертів. WEB Boot Camp проходити у Чернігові.
Доля у WEB Boot Camp безкоштовна.
Реєстрація відкрита з 07.09.2016 за 23.09.2016 включно .
WEB Boot Camp починається у жовтні та триває до листопада. Реєструйся на сайті IQLab.ua Слідкуй за новинами на нашій сторінці в Фейсбуці.
www.facebook.

Опубліковано: 06/09/16 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

7 вересня, Харків — Презентація курсу "Алгоритми та структури даних"

Lviv IT School в Харкові пропонує програмістам, тимлидам і ПМ-ам, хто цікавиться алгоритмами, BigData, Machine Learning, Computer Science, NLP унікальний курс, розроблений спеціально для Львівської IT школи. Курс розвиває problem-solving skills і дає знання, без яких неможливо потрапити на роботу в такі компанії, як Google, Amazon або Facebook. Крім того, фундаментальні знання Computer Science не старіють, а, навпаки, дозволяють швидше вивчати і розуміти нові технології. Курс складний, 3-х місячний, насичений практикою, більш ніж теорією і вимагає від студентів серйозної мотивації і бажання пройти це випробування до кінця. Автор курсу — відомий в Україні Data Scientist — Юрій Гуц.
Викладач — відомий харківський гуру СУБД, Senior DataBase Architector Мартін Бішоп. Він крутий. У науці, у праці, в англійській, у житті і у викладанні. Безумовно, пройшовши у нього курс лекцій, вже ніхто не зможе байдуже ставитися до алгоритмів і баз даних, т. к.

Опубліковано: 01/09/16 @ 04:24
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173