( Бистропост ) Сервіс автоматизації заробітку в GGL , Miralinks , Rotapost , etc

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ну, загалом, ось. Бистропост . Для тих, хто не хоче, щоб рутина остаточно з'їла мозок, якого тепер не залишилося. Суть проста. Даєте пацанам доступ до майданчику і біржі. Для GGL можна гостьовий доступ. Це безпечно, так як в гостьовому доступі відключається навіть показ вашого балансу і зміна налаштувань доданих сайтів. І аби які рерайтери не матимуть доступу до CMS вашого сайту, так як у кожного своя роль. Рерайтери рерайт, а розміщують вже довірені менеджери. BL системи 370 , атестат продавця. Далі пацани починають працювати. Приймати заявки і виконувати їх. Все зароблене в біржі посилань залишається в біржі, послуги Бистропоста оплачуються окремо. Вартість виконання кожної заявки залежить від типу заявки. Наприклад: Звичайна GGL заявка «коротка замітка» на 1000-1500 символів = 50 руб при тИЦ 0-20 або 55 руб для більш високому тИЦ.

Опубліковано: 10/12/12 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

Як душевно поRUBYлісь в Харкові

Що можна придумати нового і цікавого для IT конференції? Кіннектом, напівоголеними дівчатами, закордонними доповідачами вже складно когось здивувати ... Думали далі ... А що якщо всіх учасників спорядити в камуфляж і під час обіду видати лазерні рушниці і перенести IT холівар на полі битви, в звичайний двір Харкова? Сказано - зроблено! 24 листопада ми організували і провели першу Ruby конференцію в Східній Україні і запустили серію конференцій RubYcon rubycon.in.ua . Звітне відео під пісню Ruby-Ruby-Ruby: Що потрібно для веселої і корисною конференції? Треба взяти затишне приміщення, додати туди спікерів, цікавих учасників, намазати зверху це актуальними і не завжди доповідями і приправити чимось, несподівано до самої дегустації гострим, ніби екстремального обіду. Спочатку ми планували зібрати спікерів тільки з Харкова, але несподівано підсобили Дніпропетровськ і Київ, що автоматично вивело конференцію в розряд національної.

Опубліковано: 10/12/12 @ 02:13
Розділ Різне Читати далі...

15 грудня, Харків - Конференція KharkivJS

First KharkivJS will present talks and workshops about Html5 and JavaScript, the languages ??of the web. You'd get a chance to pick up with hipster's JS technology and proven solutions. Topics Paul Miller & Egor Nazarkin
Superior service-based web apps with Chaplin (Backbone) and Brunch Сhaplin.js is meta-frameword based on backbone.js. Architectural features. Why should you use it? Julia Puchnina
Javascript games for dummies: creation, performance, debug Build your own universe using Javascript and HTML5. Overview of architecture principles, main performance concerns and debug methods. Yuriy Silvestrov & Mikhail Valkov
Prototyping app using JS and HTML5 Please follow us to know all details George Podsvetov
Real-time communication between browsers. Peer-to-peer video chat Media Capture and Streams ...

Опубліковано: 09/12/12 @ 09:23
Розділ Різне Читати далі...

DOU Hackathon : final battle ! ( Summary)

It was awesome! Битва титанів - інакше не назвеш. На фінальному хакатони зібралися учасники минулих хакатони і багато новачків, хоча потрапити на останній захід було зовсім непросто. Тим, хто не потрапив: ви пропустили найбільший хакатони за кількістю учасників і розмірами займаної території. На цей раз ми розташувалися в креативному просторі «Часопис » на двох поверхах із зручним інтер'єром і смачним кава. Стартували вчасно, і, незважаючи на сто з гаком учасників, встигли познайомитися: кожен розповів, звідки і навіщо він приїхав, у кого які ідеї, хто з командою, хто без, безкоштовно зі сцени роздавали наявних фахівців :) Після знайомства хлопці розбрелися по робочих місцях для аццкий Кодинг на 24 години. Ніч пройшла мирно: іксбокс, кікер, турнік, настільні ігри, а так само довгі бесіди про держ. проектах та ідеальної життя «там де нас нема» :) Старожили хакатони попередньо окупували спальні місця, заздалегідь знаючи, що буде діятися вночі.

Опубліковано: 06/12/12 @ 12:50
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 62

Харківська компанія Inbitec , яка займається розробкою програмного забезпечення для управління робочими ресурсами, шукає IT-директора , здатного створити і очолити новий відділ розробки ПЗ. Якщо ви хочете на 3-4 місяці поїхати на стажування в Австрію, зверніть увагу на вакансію Java розробника компанії Uniquare Ukraine (Харків). Компанія Sonus шукає у Вінниці C/C + + програміста , який бажає працювати в ігровій індустрії. Зарплата 15 000 грн. Silego Technology, Inc. шукає у Львові C + + розробника . Готові взяти студента. В Samsung Ukraine R & D Center вимагається Embedded MATLAB/Simulink Software Engineer з хорошим знанням C. Для гарних співробітників - бонусна система. Інформаційному агентству FTN Monitor потрібно Oracle Developer . Зарплата 24 000 грн. Дніпропетровська компанія 908 , що займається створенням і розвитком своїх проектів, шукає Frontend розробника . Arkadium шукає в свою дружну сімферопольську команду інтерна QA Engineer , що вміє чітко і ясно доносити проблему.

Опубліковано: 06/12/12 @ 09:06
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 16000 $ в ПАММ рахунки . Частина 17 . Листопад приніс 6252 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Не дарма мама з дитинства вчила, мовляв, «не можна вкладатися в агресивних трейдерів», а я поганий хлопчик і не послухався. Ну, загалом, skalper в одній з тиждень листопада показав -73%, потім частина відіграв, але за підсумками за місяць все одно в мінусі. В цілому, результати такі: Доходи з реф. відрахувань виросли: 5938 $
Доходи з ПАММ впали: 314 $ Розподіл ПАММ доходу за рахунками: 501149 -281 $ (skalper)
18550 +475 $ (sven 2.0)
7165 +5 $ (Вероніка)
7187 -2 $ (Вероніка)
5995 +78 $ (Avas)
7031 +31 $ (sven) 6482 +8 $ (TP) Для мене це не критично, але чисто принципово хочеться вийти з skalper з яким-ніяким плюсом, так що, поки ще посидимо. У нього торговельний період закінчується о 10 ранку 22-го числа, може тоді й вийду, а може і ще посидимо. До речі, якщо будете виходити - треба подавати заявку не вночі 22-го, а хоча б за добу.

Опубліковано: 06/12/12 @ 09:04
Розділ Різне Читати далі...

12 грудня, Одеса - Java Tech Talks # 7, Odessa

Підводячи підсумки 2012 року, ми радіємо прекрасним результатам запуску відкритого Форуму для спілкування і поповнення знань у світі Java - Java Tech Talks. Позаду у нас - шість захоплюючих зустрічей Форуму в одеському офісі компанії Lohika, попереду - нова зустріч, яка відбудеться зовсім скоро. Кожна з минулих зустрічей спільноти була по-своєму унікальна і цікава. 12 грудня в 18:30 запрошуємо всіх бажаючих відвідати сьому зустріч Java Tech Talks @ Lohika . На майбутній зустрічі Ви зможете прослухати доповіді на тему: «Spring around the bend» і «Світ без JSP. Thymeleaf 2.0 » . Наші доповідачі:
Сигарев Єгор Lohika, Одеса Технічний лідер SaaS проекту компанії Lohika. У поточний момент працює над завданнями, пов'язаними з високонавантажених обчисленнями, у вирішенні яких активно використовується plugin-based архітектура OSGi.
Займається розробкою Enterprise додатків на Java вже більше 7 років.

Опубліковано: 04/12/12 @ 01:08
Розділ Різне Читати далі...

Замовлення на сайтах Харкова .

Замовлення на сайтах Харкова. На сьогоднішній день багато людей здійснюють покупки та іншу діяльність за допомогою Інтернету. Саме тому все більше зростає популярність ресурсів, що надають будь-які послуги, які з тією чи іншою ймовірністю можуть бути корисні для користувача. Найбільшого поширення набули, безумовно, інтернет-магазини. Популярність інтернет-магазинів обумовлена ??не тільки тим, що можна здійснювати замовлення, не виходячи з дому, але і тим, що замовити можна і ті товари, яких у вашому місті немає. Якщо ви живете в маленькому місті або зовсім в іншій країні, то найкращим рішенням стане , наприклад, не є маленьким містом, однак якщо буде потрібно зробити замовлення, скажімо, з Москви, то на допомогу прийде інтернет-магазин. Інтернет-магазини відрізняються своєю зручністю в тому плані, що вам не доведеться чекати характеристик товару від консультанта, як це буває у звичайних магазинах. Досить вибрати необхідний товар і основні характеристики.

Опубліковано: 04/12/12 @ 03:42
Розділ Різне Читати далі...

Інформація про товари в Інтернеті .

Інформація про товари в Інтернеті. В Інтернеті можна знайти практично будь-яку цікаву для нас інформацію. Така інформація може, як представляти для нас цінність, так і бути абсолютно марною. Досить часто Інтернет з метою пошуку інформації використовують студенти для підготовки до занять, однак, і тим, хто давно випустився з ВНЗ, є що пошукати в Інтернеті. Більш продуктивним виявиться пошук в тому випадку, якщо ви знаєте, що саме вам потрібно і потрібно тільки уточнити інформацію. Досить часто виникають ситуації, коли перед тим як відправитися за покупками, необхідно порахувати, скільки грошей буде потрібно. Але яким чином це дізнатися ще до візиту в магазин? Зробити це можна за допомогою пошуку потрібних товарів в Інтернеті і складання їх приблизної вартості. Точно також можна вчинити, якщо ви плануєте купити якийсь дорогий товар, наприклад, телевізор. Все що вам потрібно, це відвідати сайт, наприклад, такий: http://avgold.ru/478_0.html .

Опубліковано: 04/12/12 @ 03:41
Розділ Різне Читати далі...

Чи варто довіряти Інтернет - джерел .

Чи варто довіряти Інтернет-джерел. Проблема, з якою часто стикаються інтернет-користувачі - це недостовірність джерел. В окремих випадках знайдена інформація стосовно однієї і тієї ж теми на різних сайтах може розрізнятися. У цій ситуації з'ясувати на якому сайті опублікована правдива інформація, а який сайт представив недостовірні факти, практично неможливо. В особливості в достовірності інформації можна засумніватися при читанні відгуків про той чи інший товар. Наприклад, на одному сайті написано, що ЖК телевізори з LED підсвічуванням варто купувати, оскільки вони повністю відповідають зазначеним характеристикам, а на іншому можна спостерігати негативні відгуки на адресу того ж телевізора. Безумовно, всім відомо, що не варто читати відгуки на сайті виробника того чи іншого товару, оскільки часто позитивні відгуки пишуть самі співробітники, а негативні і зовсім видаляються. Щоб визначитися купувати чи не купувати вибраний товар, необхідно прочитати відгуки на різних сайтах.

Опубліковано: 04/12/12 @ 03:38
Розділ Різне Читати далі...

ДОУ хакатони йде в Open Source !

На цих вихідних ми провели наш " останній " хакатони ДОП - DOU Hackathon Final Battle . Було круто , ще раз спасибі Яндексу , нашому генеральному партнеру . Список проектів є на github , фотки і відгуки - в . Ми провели 13 хакатони , в них взяло участь близько 700 чоловік . Є вже " ветерани " , які побували на трьох або більше хакатони , в різних містах . Спасибі всім, хто брав участь і підтримував ці івенти ! У наступному році ми хочемо спробувати абсолютно нову модель проведення хакатони . Модель , за якою працює TEDx , StartupWeekend та інші - організувати ДОУ хакатони зможе кожен , ми ж забезпечимо підтримку , від промо до спонсорів і рад по проведенню . Хакатони залишиться некомерційним заходом , just for fun . На 2013 у нас за планом 10 хакатони , включаючи один мега - хакатони влітку в дуже незвичайному місці . Плюс я шукаю " глобальних " партнерів і спонсорів , кому може бути цікаво підтримати хакатони - рух в цілому по всій країні . Хочете хакатони ? Спитайте мене як .

Опубліковано: 30/11/12 @ 08:50
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 61

Daxx шукає Scala/Java розробника в київський офіс. Grammarly, де 6 грудня відбудеться п'ята зустріч AI/NLP клубу , шукає AI/NLP розробника , Stanford-курси з AI, ML, NLP будуть плюсом. У компанію Paymentwall ту тейк овер зе ворлд вимагаються PHP і Frontend розробники. CloneFish шукає технічного продюсера для інтернет проектів з розважальною ігровий тематикою. Зарплата $ 5000. Для розвитку високонавантаженого проекту в що відкривається київський офіс компанії Olanola потрібно висококласний PHP-розробник . Зарплата $ 2000. У компанію Infopulse потрібно Senior. NET Developer для підтримки. NET додатки, яке працює на Linux через MONO. Харківському промисловому підприємству AstartaPlus, працює в сфері мережевих технологій, вимагається на роботу програміст С/С + + . Зарплата $ 3000. Запорізька компанія SMKvision шукає PHP/C # розробника . Юрій Вовченко повідомляє, що в США потрібні Delphi програмісти (на H1B а потім грінкарти). Якщо з сім'єю, то допоможуть з переїздом.

Опубліковано: 29/11/12 @ 01:59
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю з анонімним рекрутером

Продовжуємо серію анонімних інтерв'ю на ДОУ. До роботи рекрутера багато хто ставиться досить неоднозначно - в «полюванні за головами» є чимало слизьких моментів. Наша гостя ділиться своїм досвідом хантингу. - У чому різниця між рекрутером і HR? Насправді схожість всього одне - робота з людьми. Рекрутер - це людина, яка наймає людей в компанію, тобто з'ясовує вимоги у замовника, шукає відповідних людей, собеседуют сам і координує процес найму та співбесід. А HR займається людьми, які вже найняті компанією. Суцільна паперова робота: оформлення на роботу, корпоративна культура, відпустки, лікарняні, звільнення, кадрові резерви, страховки, конфлікти і істерики, регулярні оцінки і пр. - І скільки коштує закрити вакансію, скажімо «сферичний Java senior у вакуумі»? Які будуть потрібні тимчасові, грошові витрати, може чогось ще? «Сферичний Джавера» коштуватиме сферичних грошей. Скажімо так: від $ 300 до $ 5 000. За часом - від 1 дня до 6 тижнів.

Опубліковано: 28/11/12 @ 12:38
Розділ Різне Читати далі...

Feedburner вже не пече : (

Ті, хто замість стандартного лічильника передплатників Feedburner використовував свій стиль виведення цієї інформації напевно помітили , що лічильник в один прекрасний момент просто перестав оновлюватися . Мене спіткала та ж доля і вже місяць як мій лічильник висить на одній цифрі , хоча в реалі цифра вже трохи інша . А справа вся в тому , що Google , нинішній власник сервісу feedburner , практично без жодних виразних пояснень і попереджень закрив API . Хоча пояснення все ж послідувало ( API декількох сервісів , в тому числі і фідбарнера морально застаріли ) , але змінює воно небудь мало .

Опубліковано: 27/11/12 @ 11:55
Розділ Різне Читати далі...

82-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Вірою Ткаченко , співробітником # 1 в MacPaw

У випуску піде мова про створення продуктової компанії , техніку Apple і програмування під неї . У програмі : Про во'IT'і Знайомство з Mac Перехід на Objective - C з Java Конференції Майбутнє десктопа Розвиток і зростання компанії Книги у випуску : Inside Steve's Brain - Leander Kahney developer.apple.com
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 27/11/12 @ 12:20
Розділ Різне Читати далі...

7 грудня, Одеса - Front - End Meet Up @ Lohika

На жаль, зустрічі front-end фахівців проходять в Одесі нечасто, саме тому ми вирішили провести першу зустріч спільноти в одеському офісі Lohika у форматі вечірньої міні-конференції. 7 грудня в 18:30 на Front-End Meet Up @ Lohika наші колеги з київського та одеського офісів презентує два цікавих доповіді. З першою доповіддю виступить Сергій Галицький (Lohika, Kyiv) Кілька слів про доповідача:
Сергій більше 5 років працює на ниві Front-end development. Порядку 100 розроблених сайтів різної складності. У минулому - ведучий Front-end розробник порталу ukr.net . Зараз займає позицію SFE на проекті Clustrix. «HTML5. Що це таке і з чим його їсти? А з чим його їсти не треба :) » Що таке цей преславутий HTML5 і чому про нього так багато говорять. Це данина моді чи реальне полегшення життя рядовому розробнику? Сергій розповість, що з новомодних фішок можна застосовувати, а що-ні і чому.

Опубліковано: 26/11/12 @ 02:12
Розділ Різне Читати далі...

Магістерка для « айтішніків » . Інтерв'ю з Тарас Добко , дере проректором Українського католицького Універсітету

Український католицький Університет (УКУ) разом з Кластером інформаційніх технологій та бізнес послуг у Львові запускає магістерську програму з менеджменту в ІТ. Про плани Щодо запуску прогрійте в інтерв'ю ДОУ розповілі Перший проректор універсітету Тарас Добко та заступник Першого проректора з харчування ІТ Ярослав Терлецький. - Як вінікла Ідея Створення Програми? Тарас Добко: в університеті 4 роки успішно працює Львівська бізнес-школа. До нас звернули бізнес-середовища, щоб Створити таку успішну школу у Львові. Всі бізнес-школи зосереджені в Киеве, переважно, в регіонах Майже Немає. Почаїв клопітка робота, зустрічі, визначення пріорітетів, Принципів роботи, навчальної прогр. Так народилась бізнес-школа, Яка Вже має репутацію та авторитет (входити до трійкі Найкращий шкіл в Україні).

Опубліковано: 26/11/12 @ 01:06
Розділ Різне Читати далі...

Чим зможу - допоможу

Чим зможу - допоможу Нарешті я добрався до сторінки "Послуги ". А то все якось обіцяю допомагати своїм партнерам в ЦОП Profit-Partner, але обіцянки так і залишались обіцянками, чесно кажучи. Отже, послуги. Я не буду надавати весь комплекс від створення сайту до його стабільної монетизації, як це зазвичай буває. На даний момент можу допомогти своїм активним партнерам в ЦОП Profit-Partner підвищити доходи , звичайно якщо така можливість має місце бути, і працюю з внутрішньої перелінковкою , тобто всього дві послуги. Оптимізація контекстної реклами Цю послугу надаю абсолютно безкоштовно , але, як вже сказав вище, тільки моїм активним партнерам. Логіка проста - чим вище дохід у мого партнера, тим вище він у мене. Якщо Ви їм ще не являєтесь, але плануєте заробляти на контекстній рекламі, то будь ласка, реєструйтесь по цьому посиланню , будемо працювати. Також рекомендую почитати про РМЯ та профілі зокрема ось тут і тут.

Опубліковано: 26/11/12 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

Парочка міфів про просування сайтів

Парочка міфів про просування сайтів Ті люди, які жодного відношення не мають ні до створення веб-ресурсів, ні до їх просуванню, часто мають взагалі неясне понятті про те, як це відбувається, а можуть і зовсім його не мати. Тому важко буває зрозуміти замовникам, що таке , які показники його ефективності, по якими принципами контори на кшталт «Стасео», на цьому спеціалізуються, будують просування і як зрозуміти, наскільки добре йде справа. Багато хто вважає - і абсолютно неправильно, що просування сайтів вимагає вкладення сил, праці і грошей тільки один раз, але насправді це зовсім не так. У реальності через дуже високої конкурентності серед сайтів в Інтернеті, злетіти з перших позицій, на які ціною старань чудових фахівців був виведений сайт, не так вже й складно. Адже неймовірна кількість сайтів прагне зайняти все ті ж перші позиції, і утримання на них тому представляється справою, що вимагає постійної уваги.

Опубліковано: 23/11/12 @ 03:29
Розділ Різне Читати далі...

Лайфхакі або корисні дрібниці для вашої зручності .

Лайфхакі або корисні дрібниці для вашої зручності. Слово «лайфхак» увійшло в наше життя досить недавно, і для багатьох є абсолютно незрозумілим. Утворилося воно шляхом злиття двох англійських слів - life (життя) і hack (злом), і в загальному позначає маленькі, але дуже корисні поради, які роблять наше життя набагато простіше. І так як прийшло це слово з інтернету, то і найбільшу ходіння має саме в інтернеті. Так, наприклад, велике поширення одержали лайфхакі Youtube - поради користувачам і для користувачів цього ресурсу. Youtube взагалі є дуже популярним ресурсом у користувачів інтернету. Складно знайти людину, яка жодного разу в житті не дивився б відео з Youtube - набагато частіше можна зустріти того, хто дивиться подібні відеоролики постійно. І звичайно, всім дуже хочеться не відчувати при цьому ніяких труднощів, знати, як зручніше знайти потрібний ролик, переглянути його в хорошій якості і зберегти.

Опубліковано: 23/11/12 @ 03:24
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179