Ciklum в Донецьку збирається зрости в 3 рази

Філія компанії Ciklum в Донецьку в 2012 році збирається зрости з 17 до 50 чоловік, і в зв'язку з цим змінив місце прописки. Новий офіс площею 450 кв.м. знаходиться у бізнес-центрі «Північна Пальміра» (вул. Горячкина, 26), повідомила HR-директор компанії Ciklum Марина вишегородской. «Зміна офісу в Донецьку - це логічний крок при зростанні компанії і самого підрозділу. До недавнього моменту в донецькому офісі працювало 11 чоловік, сьогодні вже 17 і в самому найближчому майбутньому очікуємо, що офіс зросте до 50 осіб », - сказала вона. Найбільше в донецькому офісі компанії необхідні розробники мобільних додатків, а також PHP-и. NET-девелопери. «Ми знаємо, що в Донецьку є сильні middle і senior розробники, готові приєднатися до нашої великої« сім'ї », - додала Марина вишегородской. Загалом, в Україні та Білорусі, в компанії відкрито близько 250 вакансій. Переїзд в новий офіс розпочнеться 9 лютого.

Опубліковано: 02/02/12 @ 03:42
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 7. Січень приніс 2858 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Дохід з реф. відрахувань виріс: 2410 $ (в грудні 2136 $)
Дохід з ПАММ трохи впав: 448 $ (в грудні 476 $) В цілому, все по-старому. Баланс реф. рахунку на 1 лютого: З ПАММ в січні нічого не знімав. Баланси: Було б побільше, якби Вероніка в останній тиждень не влаштувала невелику просідання. Все ж вірно говорять, що якщо вона зіллє рахунку, то відразу обидва)) Так що, диверсифікація на два рахунки Вероніки це ніби й не диверсифікація. речі, хто хоче подивитися на Вероніку? Ось відео з одного дивного заходу. Ммм, мені ці костюми і дешевий антураж «під старовину» нагадали про фільм «З широко закритими очима», де спочатку всі ходили в масках, а потім влаштовували оргію. Увімкніть 1:29 . Вона рулить майже двома мільйонами, якщо підсумувати цифри з її трьох рахунків.

Опубліковано: 02/02/12 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 7 . Січень приніс 2858 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Дохід з реф. відрахувань виріс: 2410 $ (в грудні 2136 $)
Дохід з ПАММ трохи впав: 448 $ (в грудні 476 $) В цілому, все по-старому. Баланс реф. рахунку на 1 лютого: З ПАММ в січні нічого не знімав. Баланси: Було б побільше, якби Вероніка в останній тиждень не влаштувала невелику просідання. Все ж вірно говорять, що якщо вона зіллє рахунку, то відразу обидва)) Так що, диверсифікація на два рахунки Вероніки це як би і не диверсифікація. речі, хто хоче подивитися на Вероніку? Ось відео з одного дивного заходу. Ммм, мені ці костюми і дешевий антураж «під старовину» нагадали про фільм «З широко закритими очима», де спочатку все ходили в масках, а потім влаштовували оргію. Увімкніть 1:29 . Вона рулить майже двома мільйонами, якщо підсумувати цифри з її трьох рахунків.

Опубліковано: 02/02/12 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

Як поміняти мінус на плюс, або Давайте зробимо це цікавим

Недавно попався цікавий менеджерський кейс. Ситуація така: великий аутсорсер, один з ключових клієнтів, великий і старий проект, основна маса робіт - сумний багфіксінг. Все це приправлено постійними стресами - фікси непрості і потрібні на вчора. Продукт використовується в продакшені і користувачі дуже нервують, коли знаходять баги. Команда в зневірі, люди активно дивляться по сторонах і приблизно половина рішуче налаштована йти. Адресат питання (терпила) - новий менеджер, якому дісталася ця краса. Суть питання - що робити? Мій початковий варіант був простий - потрібно дати можливість хлопцям знайти найбільш проблемні місця в системі, де з'являється найбільша кількість помилок і переробити їх так, щоб помилок було менше. Контраргумент - де знайти на це час, якщо і так є переробки та баги фіксують потрібно. Моя думка була така, що якщо людей зацікавити (а аналіз вузьких місць і їх переробка може бути вельми цікавою діяльністю), то час знайдеться.

Опубліковано: 02/02/12 @ 08:13
Розділ Різне Читати далі...

ЛіваРава ! Продовження чогось неймовірного ...

Минуло Більше Ніж півроку з моменту Публікації Першої Статті про ЛіваРаву на ДОУ. Як и обіцяв, пишу звіт про ті, Що відбулося Протяг минуло годині. За цею Період вдалось сформуваті стійку команду розробніків, Представники якої знаходяться в різніх містах України. Найбільш Активні: Вінниця, Дніпропетровськ, Київ, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький. Із запланованого бюджету на 2011 рік вдалось зібраті Більше половини коштів. Кількість активних Користувачів ЛіваРаві збільшілось Більше Ніж у два рази. І ми продовжуємо роботу над сервісом и йо популярізацією в Масі. З технічної точки зору Було пророблено Багато цікавої и корісної роботи. Була створі перша версія LivaRava API для роботи Із сервісом. Розроблено мобільна версія ЛіваРаві . Продовжуємо роботу над додатком ЛіваРаві Під Android. Було додано Нові можлівості в сервіс.

Опубліковано: 01/02/12 @ 12:38
Розділ Різне Читати далі...

22 лютого, Львів - Lviv QA Conference

22 лютого 2012 року у Львові відбудеться перша львівська QA конференція, організована компанією Lohika та спільнотою Testers.Lviv.UA. На конференцію запрошують фахівці з Тестування и забезпечення ЯКОСТІ програмних продуктів, аналітікі, програмісті и архітекторі програмного забезпечення, керівнікі проектів, студенти, Викладачі ВУЗів, а кож зацікавлені люди з позитивним мислення. Конференція присвяч питання побудова процесів Тестування и перевіркі ЯКОСТІ програмних продуктів, Управління команд тестувальніків та інженерів ЯКОСТІ ПЗ, методам и підходам автоматизованого Тестування, технікам и методиками нефункціонального Тестування, та іншім областям, в якіх Працюють QA-фахівці. На конференции Будуть представлені 4 Доповіді (30-40 хв.) та проведено майстер-клас по Тестування та запобіганню популярних веб вразливості. Програма конференции: Вступне слово 17:15 - 17:30 Влад Янович Секція 1.

Опубліковано: 01/02/12 @ 11:30
Розділ Різне Читати далі...

11 - 12 лютого, Вінниця - IT Mobile Technology Day 2012

11-12 лютого у Вінниці пройде перший IT Mobile Technology Day 2012 - захід у форматі хакатон. Запрошуємо mobile-розробників, і всіх, хто пов'язаний з інформаційними технологіями, прийняти участь! Завдання - за 24 години створити мобільний додаток під iOS/Android. До речі, участь можуть приймати, як уже сформовані команди, так і фахівці в поодинці. Для того щоб всі були на рівних, завдання будуть оголошені спочатку хакатона. Всі умови будуть створені для того, щоб ви могли девелопіть, кодіть і зав'язувати знайомства! А також, учасники зможуть відвідати серію доповідей на теми, присвячені мобільному програмування, зокрема, платформ IOS/Android. Два проекти-переможці, яких оберуть за результатами голосування самі учасники, отримають цінні призи! Хочеш взяти участь у змаганні? Розповісти щось цікаве своїм колегам або послухати доповідь? Реєструйся! Участь безкоштовна! Що нас чекає: суботу, 11 лютого
13.00 - Реєстрація
13.30-14.

Опубліковано: 31/01/12 @ 12:42
Розділ Різне Читати далі...

Provectus IT запрошує одеських студентів

Новий освітній проект для студентів запускає одеська компанія Provectus IT . Навчальний клас стартує 2 лютого, поки що на базі Одеського Національного Університету ім. І.І. Мечникова, однак у майбутньому участь в ньому зможуть взяти і студенти інших ВНЗ. Відбір проводитиметься на конкурсній основі за результатами рейтингової тестових завдань. Пілотна група буде досить невеликий - всього 20 чоловік, проте в майбутньому організатори сподіваються збільшити кількість учнів. Навчання буде проводитися за трьома напрямками: Enterprise Java, web-розробка й мобдев (Android) - кожен з учнів зможе вибрати те що найбільш до душі. Крім знань безпосередньо технологій, викладачі мають намір розвинути у студентів навички командної роботи і познайомити з виробничими процесами. Графік навчання обіцяє бути зручним - за домовленістю з керівництвом інституту заняття будуть проводитися в існуючі «вікна» в інститутському розкладі.

Опубліковано: 31/01/12 @ 12:17
Розділ Різне Читати далі...

Роман Хміль залишає GlobalLogic

Беззмінний керівник українського представництва компанії GlobalLogic Роман Хміль оголосив сьогодні про відхід з цього поста. Поки невідомо, хто займе його місце в компанії, - про це повинні повідомити найближчим часом . Початком кар'єри Романа Хміля в GlobalLogic можна назвати 2002 рік - тоді він заснував компанію SourceValley , яка після серії об'єднань - з BonusTec в 2005 р., а також з IndusLogic і Lambent в 2006 р. і т.д., - і перетворилася на українську GlobalLogic, якою ми знаємо її сьогодні. Як розповів Роман Хміль , рішення про відхід з GlobalLogic він прийняв кілька місяців тому. Докладніше про причини і плани на майбутнє Роман пообіцяв розповісти в найближчі дні.

Опубліковано: 27/01/12 @ 04:05
Розділ Різне Читати далі...

Захоплення Agile може бути шкідливо для вашого стартапа

Навіщо потрібні Agile методології? Вони дозволяють ефективніше організувати процес розробки, це безсумнівно. Українські розробники набили руку в Agile, що й не дивно - аутсорсинг- проекти за визначенням стурбовані ефективністю і вартістю розробки. У стартапі все не так. Головне питання для виживання - що ми робимо і для кого, а не як . Всякі ж test - driven development , pivotal tracker , backlog , high level design document та інші розумні штуки фокусуються саме на як . Розробники люблять точність і однозначність і легко потрапляють під вплив усіх цих магічних ритуалів , забуваючи головне - це всього лише засоби . Так, напевно, agile не найгірший підхід до розробки і напевно він може допомогти - як і швидкий інтернет і зручний стілець. Але не принципово. Енергію, яка йде на « побудову процесів », оформлення user stories і написання test suite на selenium можна витратити на спілкування з користувачами , збір аналітики і a/b тести.

Опубліковано: 27/01/12 @ 08:15
Розділ Різне Читати далі...

Де провести захід : компанії запрошують гостей!

Нескінченно радує, що кількість проведених ІТ-заходів, великих і маленьких з кожним роком зростає - усілякі Хакатони, «кемпо», User Groups, технологічні тусовки привертають все більше відвідувачів. І подібні івенти могли б проходити частіше. Але за нашими спостереженнями, дуже часто якщо в ролі організатора виступає не велика компанія, а якась незалежна група, то самим нагальним питанням «де знайти відповідне місце?». З іншого боку, знову ж таки з особистого досвіду - більшість великих компаній не тільки володіють достатнім ресурсом, щоб поселити подібні заходи на своїй території, а й намагаються їм всіляко сприяти, надавати інформаційну підтримку, надавати обладнання, поїти чаєм і годувати печеньки, etc. Питання лише в тому, щоб звести «ініціаторів» з «господарями »... Власне, маючи на меті спростити організацію івентів, ми вирішили створити список всіх можливих майданчиків Україні для проведення оних.

Опубліковано: 26/01/12 @ 03:31
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 17

Андрій Хаврюченко шукає Python/django/js розробників . Робота віддалена, ставка $ 10-15/hr. Вадим Уткін запрошує PHP/Drupal програміста для розробки онлайн бухгалтерії для приватних підприємців в Україну" Де Гроші ". Можлива дистанційна робота. Фінансовий портал Мінфін розшукує розробника на PHP/JavaScript/HTML/CSS . Зарплата 8000-12000 грн. Компанії Укрнет терміново потрібно кандидат на позицію "Perl розробник ", що вміє писати на Perl з OOP і use strict. RIA.ua запрошує молодих посидючих і відповідальних РНР-програмістів попрацювати у Вінниці. Зарплата 4000 грн. Планета Оболонь (www.domik.net ) шукає верстальника , який вміє вирішувати проблеми за допомогою google. Зарплата 3000 грн. Компанія Maxymiser , отримала нещодавно $ 12 млн інвестицій , шукає в Дніпропетровську senior ASP.NET розробника та архітектора . Знання C + + і Java буде плюсом. Midnight Coders шукають Java розробника .

Опубліковано: 26/01/12 @ 12:06
Розділ Різне Читати далі...

простий шлях

Як ви вже, напевно, знаєте, оцінкам часу, які дають розробники, вірити не можна. Якщо ви ще про це не знаєте, то скоро, на жаль, дізнаєтеся. Втім, якщо оцінку буде робити не програміст, а, скажімо, менеджер проекту, то вона теж буде невірною. Чому так відбувається? Тут є безліч пояснень (включаючи «світ несправедливий і ми всі помремо»). Я розповім про один з них. Воно не те щоб повністю пояснює проблему, скоріше, є одним з факторів. Цей фактор я для себе називаю «простий шлях». Простий шлях означає, що програміст (менеджер і так далі) розраховує на те, що все буде просто. Він (або вона, іноді навіть воно) буде працювати цілеспрямовано, ні на що не відволікаючись, ніяких проблем виду «торкнув в одному місці - завалилося в іншому» не буде, буде все добре і красиво. Насправді, так не буде, звичайно. І ще (як ніби цього мало) простий шлях означає, що реалізований буде найпряміший сценарій.

Опубліковано: 26/01/12 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

Результати експерименту з конкурсного набору на роботу студентів і молодих фахівців

Нещодавно ми в Codeminders проводили експеримент з конкурсного набору молодих фахівців (інтернів) і, як обіцяв, хочу поділитися результатами. Нагадаю, що ми шукали кандидатів на 3 вакансії: Junior Web Developer Junior Research Developer Junior Unix Developer Учасникам було запропоновано виконати невелике тестове завдання . Для виконання завдання було виділено достатньо часу - близько місяця, хоча завдання були підібрані так, щоб їх можна було виконати приблизно за 1-3 дні. Досвідчений фахівець, швидше за все, не захоче витрачати стільки свого особистого часу на одного потенційного роботодавця, але ми розсудили, що молоді фахівці, які хочуть отримати свою першу роботу, знайдуть можливим докласти трохи більше зусиль. Ми виявилися праві. Нам прислали 12 заявок - з них 8 на посаду Research Developer і 4 на Web Developer. Один з кандидатів претендував на обидві ці позиції. На позицію Unix Developer не надіслали жодної.

Опубліковано: 25/01/12 @ 08:42
Розділ Різне Читати далі...

40-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з QA Team Lead і Configuration Manager'ом з Groupon , Дмитром Коваленко

США Значення школи в США Перекладач між бізнесом і програмістами Значення диплома при пошуку роботи в США Перша робота в IT Відмінності між програмістами і QA Хто такий « Configuration Manager » Про роботу в стартапи взагалі і в Groupon зокрема Як впровадити QA Вартість життя в Чикаго і Сан - Франциско Еміграція і адаптація Одруження та діти в США З ким і чому працюють компанії США Книги у випуску : The Pragmatic Programmer : From Journeyman to Master Programming Ruby : The Pragmatic Programmers ' Guide, Second Edition

Опубліковано: 24/01/12 @ 01:07
Розділ Різне Читати далі...

EPAM розраховує отримати в ході IPO не менш $ 118 млн

Компанія EPAM Systems анонсувала початок публічного розміщення акцій на Нью - Йоркській фондовій біржі. Згідно офіційною заявою , EPAM планує продати 7400000 акцій за початковою ціною $ 16-18 за цінний папір. Згідно з планом розміщення, сама компанія продасть близько 1,5 млн акцій, а решта 6 млн будуть продані акціонерами. Таким чином , загальна сума , залучена в ході IPO , складе від $ 118 млн; близько $ 24 млн з них отримає безпосередньо компанія. У разі перевищення пропозиції попитом EPAM Systems надасть гарантів розміщення опціон ще на 1,11 млн акцій на 30 днів. Нагадаємо , компанія EPAM Systems подала заявку на розміщення ще в червні . У плані розміщення була вказана сума близько $ 100 млн.

Опубліковано: 24/01/12 @ 11:47
Розділ Різне Читати далі...

Освіта в Мережі : короткий довідник

Назви на кшталт Стенфорд, Берклі, Єль, Массачусетський технологічний знайомі більшості сучасних представників технічних професій, а випускники цих навчальних закладів крім якісної освіти отримують «+20 до харизми» тільки за престиж вузу. За таким безкоштовним додатком доведеться їхати в США, а ось освіта за стандартами вузів-лідерів можна частково отримати вже зараз. Все популярнішими в світі стає навчання онлайн, і це не дивно, адже воно не вимагає значних фінансових витрат, дозволяє самостійно організовувати свій час і використовувати тільки необхідний вам в даний момент матеріал. Крім того, зрозуміло, доступ до онлайн-курсів можна отримати з будь-якої точки світу, не виходячи з дому. Інформацію - в маси Рух Open Education Resoures (OER) придбало всесвітній масштаб в 2001 році, коли Массачусетський технологічний інститут (MIT) запустив проект OpenCourseWare (OCW), відкривши вільний доступ до своїх освітніх курсів.

Опубліковано: 24/01/12 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Андрій Павлів , N- iX : «Питання еміграції останнім часом піднімається все частіше»

Львівська N-iX починала як стартап, а виросла в середню аутсорсингову компанію, а в 2012 році планує відкриття офісу в Києві. Про історію компанії, стартапи, шукачів-стрибунців, нові податки і посилення еміграційних настроїв в інтерв'ю ДОУ розповідає Managing Partner, co-founder N-iX Андрій Павлів. - Розкажіть про компанію, історію створення, яка її спеціалізація зараз? - Компанія N-iX створена в 2002 році. Вона була створена як стартап, з ідеєю розробки свого продукту, який би дозволяв користувачам продуктів компанії Novell працювати під Лінукс. Засновників у компанії троє - двоє з Україною, один з Німеччини. Ми «загорілися» ідеєю і почали розробляти продукти. За півроку створили два прототипи, Novell зацікавилася і купила їх, а в 2003 році ми підписали контракт на подальшу розробку цих продуктів. Спочатку компанія називалася Novellix, але у Novell були претензії на використання їх назви в імені нашої компанії і ми поміняли його на N-iX.

Опубліковано: 23/01/12 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

Решта в 80-их

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
восьмидесятих - дивовижний час для комерційної попси. Тоді вона була діамантом, абсолютним. Ви, звичайно, знаєте про Мадонну, Прінса і Джексона, який Майкл - це головні символи тієї епохи. Але сьогодні пост присвячений не їм, а тим, хто знайшов основну популярність в 80х і ... незабаром був призабутий. Сьогодні мова про тих, кого в 90х і 00х згадували рідко і малопомітно. Підбірка знову ж моя.
Втім, трохи і про них Припустимо про Мадонну такого не скажеш. Вона була однаково успішна в 80х, 90х і 00х. Прямо як U2. Справедливості заради треба сказати, що класних пісень за 80ті в неї зовсім мало, але проти цифр, то пак продажів, не попреш. Медж співачка медійна, пробивна і динамічна. Прямо як мумія в пригоди Павлика. Це означає, що якщо завтра доведеться нагадувати про себе дуетом з Бібером, то вона це зробить.

Опубліковано: 22/01/12 @ 08:40
Розділ Різне Читати далі...

GlobalLogic відкриває безкоштовні курси з C / C + + у Львівській політехніці

GlobalLogic оголосила про набір студентів на безкоштовні підготовчі курси за мовами програмування С/С + + . Курси проходитимуть на базі Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій університету «Львівська політехніка». Заняття пройдуть у два етапи: базовий теоретично-практичний курс і практичний з щотижневими перевірками фахівцями GlobalLogic. Тривалість кожного етапу - один місяць. Як повідомив тренінг-координатор компанії Андрій Дворчін, на першому етапі студенти прослухають курс лекцій, практична частина буде у вигляді домашніх завдань і лабораторних робіт. На другому етапі кожен студент буде вести власний проект. «Це будуть маленькі, легкі, але реальні проекти», - розповів Андрій Дворчін. Викладати буде доктор НУ «Львівська політехніка» Дмитро Пелешко. Проект поки пілотний, очікується, що на першому етапі будуть брати участь 15 студентів, на другому - близько 10.

Опубліковано: 20/01/12 @ 02:24
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176