Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки . Частина 13 . Липень приніс 5851 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. З цим своїм кейсом я злегка відволікся від ПАММ, а там тим часом Вероніка таки показала невдалий тиждень, але - за підсумком за місяць - все одно вийшов такий-сякий плюсик. І тут може спрацювати логіка, що невдалі тижні в найближчий місяць не передбачаються. Доходи з реф. відрахувань виросли: 5630 $ (в червні 5003 $)
Доходи з ПАММ впали: 221 $ (в червні 357 $) 7165 +41 $ (Вероніка)
7187 +3 $ (Вероніка)
5995 +78 $ (Avas)
7031 +60 $ (sven)
6482 +39 $ (TP) Скріншот по реф балансу на 1 серпня: Скріншот по ПАММ на 4 серпня (забув зробити 1-го): Ось виглядають тижні в одного з двох рахунків Вероніки : Бачите, невдалі тижні трапляються не частіше разу на 10-11 тижнів? Все, що нам залишається - вірити в це створення: Адже, якщо не їй, то кому? Задумайтеся. Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Опубліковано: 04/08/12 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

25 - 26 серпня, Львів - ДОУ хакатони - Львів !

Ми провели 10 ДОУ хакатони: 2 в Києві , в Одесі , у Львові , 2 в Харкові , 2 в Дніпропетровську , в Донецьку . Ювілейний, 10-й ДОУ хакатони пройшов в Одесі . Чекайте нас у Львові! Місто Львів завжди привертав до себе своєю старовиною і самобутністю. Море туристів з фотокамерами, як правило, не дуже заважають насолодитися атмосферою міста. Класна архітектура старого міста завжди навіває приємні спогади про минулий хакатони і до Львова хочеться повертатися знову і знову. А тим, хто там ще не був - треба обов'язково побувати, тим більше для цього є чудовий привід! Захід пройде з 13:30 25.08 до 16:00 26.08 Правила заходи відомі всім і кожному, але про всяк випадок давайте повторимо: У вас є 24 години. За цей час вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile.

Опубліковано: 04/08/12 @ 05:18
Розділ Різне Читати далі...

27 - 28 вересня , Київ - Sociality Rocks !

Sociality Rocks! (Соціальність рулить!) - Перша і єдина на сьогоднішній день профільна конференція по іграх на соціальних платформах (Facebook, Вконтакте, Мой Мир, Одноклассники etc) у східній Європі, що збирає найчисленнішу рунетовського аудиторію розробників. Конференція проходить двічі на рік: у Києві та Москві. Три попередні конференції зібрали понад 1500 учасників з більш ніж 300 компаній - професійні і початківці розробники, платформи, інвестори, рекламні агентства і просто «наглядачі в сторону соушіала як бізнесу». У програмі майбутнього заходу традиційно: - 2 дні доповідей та дискусійних панелей з трендсеттер соціального та мобільного ринків - 5 секцій:
«Тренди й прогнози розвитку соц.індустріі»,
«Історії створення успішних соц.

Опубліковано: 03/08/12 @ 03:34
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет як засіб комунікації

Інтернет як засіб комунікації Інтернет як засіб комунікації Сучасні види та способи зв'язку значно розширюють можливості людини, підвищуючи ефективність праці та заощаджуючи час за рахунок швидкості і мобільності інтернет з'єднання. До речі, для перевірки інтернету ping відмінно підійде. Висока швидкість інтернет з'єднання забезпечує безперебійну комунікацію і це позитивно позначається на робочому процесі, на якості виконуваних робіт, оскільки в цьому випадку не доводиться відволікатися на сторонні проблеми. І це запорука успішних результатів, досягнень. Адже завдяки якісному інтернет з'єднанню кожному співробітнику вдається виконати високий обсяг робіт при пошуку потрібної інформації або розсилці документації. Сьогодні інтернет впливає практично на всі сфери діяльності людини, сприяючи підвищенню ефективності виконуваних процесів. Це стосується і реклами, і переговорів з партнерами з інших країн, і інших важливих моментів, які стають вирішальними на певному етапі того чи іншого проекту.

Опубліковано: 03/08/12 @ 11:13
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет : що, де, почому

Інтернет: що, де, почім Інтернет: що, де, почім Не секрет, що сьогодні не складає труднощів в лічені секунди отримати всю необхідну інформацію для кожного користувача інтернету. Особливо це важливо, коли потенційний покупець спантеличений пошуком конкретного продукту, від певного виробника. Або ж проводить аналіз ринку з метою зупинити свій вибір на певному варіанті. Російські токарно-гвинторізні верстати , приміром, мають досить непоганий попит у вітчизняних підприємств, головним чином, завдяки їх адаптації і доступною вартості. Ці фактори важливі при покупці партії шуканого товару. Маючи такий широкий вибір продукції, який надає нам інтернет, завжди можна без особливих зусиль знайти саме той товар, який буде відповідати всім критеріям і характеристикам, що пред'являються до нього покупцем. Провівши навіть самий поверхневий аналіз співвідношення ціни і якості за допомогою інтернету, будь-який покупець зможе для себе зробити певні висновки і визначитися з місцем здійснення покупки товару, що цікавить.

Опубліковано: 03/08/12 @ 11:12
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - двигун торгівлі

Інтернет - двигун торгівлі Інтернет - двигун торгівлі Сьогодні практично неможливо зустріти компанію або підприємство, яке б не рекламувало свою діяльність, послуги, продукцію за допомогою інтернету. І це не данина моді, але реальний погляд на потенційну (і часто взаємну) вигоду від подібного співробітництва. Зважаючи чого розробка інтернет-магазинів сьогодні стала досить популярним видом бізнесу, причому дуже затребуваним з боку масового клієнта. Якщо придивитися до можливостей, які відкриває інтернет перед користувачами, він може послужити для примноження знань, здійснення відкриттів, обміну досвідом і думками, спілкування і багатьом іншим речам, які важливі для кожного члена суспільства. Без спілкування у людини виникає дискомфорт, і інтернет сьогодні дарує чудову можливість мати спілкування з дорогими людьми, навіть якщо поблизу немає електромережі. Інтернет хороший ще й тим, що, перебуваючи в будь-якому куточку землі, людина завжди з допомогою супутника зможе вийти на зв'язок зі своїми близькими.

Опубліковано: 03/08/12 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : безкоштовні книги, Scalatron , баг на $ 400M , чому новий закон не допоможе IT - бізнесу , " Blue Card "

Добрий день, шановні читачі. Безкоштовні книги Вийшов оновлений варіант книги "PHP, JavaScript, JQuery, CSS, HTML, MySQL, ООП. Короткий збірник можливих питань і відповідей на співбесіді ". Нова книга від видавництва O'Reilly: The Past , Present, and Future of JavaScript (доступна в ePub, Mobi і PDF форматах). Книга Testing with CoffeeScript . Learn you some Erlang for gread good - посібник для початківців. Велика колекція посилань на безкоштовні Microsoft eBooks: частина 1 , частина 2 . Подбрка безкоштовних книг по JavaScript. Кнут опублікував A (very incomplete) draft of section 7.2.2.2: Satisfiability (TAOCP Volume 4). Освіта Scalatron - гра, за допомогою якої можна вивчати мову Scala. Перенавчання людей на Java-програмістів. Школа розробки інтерфейсів від Яндекса. Початок навчання - 15 вересня. Програмування Як правильно почати робити Django- проект .

Опубліковано: 03/08/12 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 44

Яків Файн шукає віддаленого старшого Flex розробника . Проект - автоматизація роботи страхових агентів в США. Зарплата $ 3500, погодинна ставка. Компанія Centeon Software, що займається розробкою Document & Business Process Automation рішень шукає . NET тімліда . Зарплата 30000 грн. IT Лабораторія Geex Lab запрошує на роботу старшого Java розробника , готового нести відповідальність за власні рішення. Зарплата 18000 грн. Позитивна атмосфера стартапу. Перспектива трудової еміграції. Компанія Мірітек у зв'язку зі стартом нових проектів шукає PHP програміста . Зарплата 15000 грн. Стартап компанії A-Tease при бізнес-акселераторі EastLabs потрібно Canvas розробник . Зарплата 12000 грн. Група EastOne шукає в Дніпропетровську програміста для впровадження ERP-системи. Вітається досвід роботи в банківському секторі. Зарплата до 12000 грн.

Опубліковано: 02/08/12 @ 12:16
Розділ Різне Читати далі...

Система мобільної торгівлі і збору даних « PalmOrder »

Система мобільної торгівлі і збору даних« PalmOrder » Система мобільної торгівлі і збору даних «PalmOrder» Товари повсякденного попиту в сучасному світі вимагають обов'язкового просування. Для того, щоб останнє було успішним, необхідна продуктивна робота добре навчених висококваліфікованих торгових представників. Проте останнім часом додалася ще одна умова - постачання торгового агента ІТ-інструментарієм новітнього покоління. , комунікатори, планшети, Windows Mobile телефони здійснюється завдяки платформі PalmOrder. Вона зручна у використанні в тих випадках, коли пускати в справу персональний комп'ютер нераціонально або неможливо. Це стосується, наприклад, роботи офіціанта, автоматизації збору замовлень, інвентаризації складу і так далі. Таким чином, платформа PalmOrder допомагає розширити автоматизацію різних областей господарської діяльності. Система дозволяє економити практично половину робочого часу, уникати помилок, ймовірність яких дуже висока при використанні паперових документів.

Опубліковано: 02/08/12 @ 12:15
Розділ Різне Читати далі...

А Ви знаєте, хто придумав інтернет ?

Творець World Wide Web - Сер Тім Бернерс-Лі Сьогодні користування мережею стало буденною справою. Вийти в інтернет іноді простіше, ніж встати з дивана, щоб включити телевізор тому, що пульт знову кудись зник. Та що там, багато хто вже і телевізор не дивляться, адже в мережі є все необхідне, ну хіба що не годують ... поки що. Але хто ж придумав те, чим ми користуємося щодня, щогодини? Ви знаєте? Я до цього моменту навіть не уявляв. А придумав інтернет Сер Тімоті Джон Бернерс-Лі. Саме він той самий винахідник Всесвітньої павутини і автор безлічі інших найбільших розробок у цій області. Тімоті Джон Бернерс-Лі народився 8 червня 1955 року в Лондоні, в не зовсім звичайній родині. Його батьками були математики Конвей Бернерс-Лі та Мері Лі Вудс, які вели дослідження в області створення одного з перших комп'ютерів - Manchester Mark I.

Опубліковано: 02/08/12 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

А Ви знаєте , хто придумав інтернет ?

Творець World Wide Web - Сер Тім Бернерс-Лі Сьогодні користування мережею стало буденною справою. Вийти в інтернет інший раз простіше, ніж встати з дивана, щоб включити телевізор тому, що пульт знову кудись зник. Та що там, багато хто вже й телевізор не дивляться, адже в мережі є все необхідне, ну хіба що не годують ... поки. Але хто ж придумав те, чим ми користуємося щодня, щогодини? Ви знаєте? Я до цього моменту навіть не уявляв. А придумав інтернет Сер Тімоті Джон Бернерс-Лі. Саме він той самий винахідник Всесвітньої павутини і автор безлічі інших найбільших розробок у цій галузі. Тімоті Джон Бернерс-Лі народився 8 червня 1955 року в Лондоні, в не зовсім звичайній родині. Його батьками були математики Конвей Бернерс-Лі і Мері Лі Вудс, які вели дослідження в області створення одного з перших комп'ютерів - Manchester Mark I. Треба сказати, що і сам час схиляло до різного роду технологічних проривів в області IT-технологій: за кілька років до цього Ванневаром Бушем (вчений із США) був запропонований так званий гіпертекст.

Опубліковано: 02/08/12 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

« Інфопульс » відкрила офіс у Чернігові

Компанія «Інфопульс Україна» відкрила офіс у Чернігові за адресою вул. Шевченка, 46. У планах компанії - співпраця з Чернігівським державним університетом та розширення штату. «Поки в офісі працює лише двоє людей, залучених в один з проектів" Інфопульс "в області хмарних технологій. Надалі планується збільшення чисельності співробітників в Чернігові », - повідомили ДОУ в прес-службі компанії. «Сьогодні чернігівська команда ще невелика, але ми плануємо значне розширення штату. Співробітники нового підрозділу вже беруть участь в розробці інноваційного рішення, що пропонує лінійку продуктів для хмарного зберігання даних », - говорить генеральний директор« Інфопульс »Олексій Сігов. За словами представників компанії, розширення офісу залежить від розвитку нинішнього проекту і від перспектив розміщення у Чернігові інших проектів.

Опубліковано: 31/07/12 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

65- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Java Senior Олексієм Васильєвим

У випуску піде мова про кар'єрний горизонтальний зростання Java спеціаліста та роботу на « Дом 2 ». В програмі: Про во'IT'і Великі і маленькі компанії Дом 2 Чехарда компаній Робота в рідній для себе компанії Читайте фантастику )
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 31/07/12 @ 10:26
Розділ Різне Читати далі...

Янукович підписав зміни до Податкового кодексу про пільги для ІТ в « урізаному » варіанті

У понеділок, 30 липня Президент України Віктор Янукович підписав закон 5091-VI про внесення змін до Податкового кодексу щодо особливостей оподаткування ІТ (законопроект № 9744). Про це повідомляє прес-служба Президента. Однак у підписаному законі не передбачено зниження ставок прибуткового податку та єдиного соцвноса. Розробники проекту - представники галузі - готують пакет поправок до закону і сподіваються, то Верховна Рада розгляне їх у вересні після канікул. "У такому вигляді цей закон нікому не потрібен. Будемо готувати проект поправок, щоб повернути в нього все те, що прибрали: прибутковий податок, єдиний соціальний внесок. Те, що зараз є в проекті, - звільнення від ПДВ, зниження податку на прибуток, - мало кого цікавить ", - розповів у коментарі ДОУ глава Ради з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій Ігор Лисицький. Другий законопроект № 8267 доопрацьовується і, по даними Юрлігі , швидше за все, буде прийнятий у вересні.

Опубліковано: 31/07/12 @ 09:10
Розділ Різне Читати далі...

«Книга знань» закрита ? !

« Книга знань »закрита?! «Книга знань» закрита?! Інтернет сколихнула новина про те, що російськомовний сегмент найпопулярнішою електронної енциклопедії закрився. Таке рішення прийняло керівництво проекту в знак протесту щодо прийняття Державною Думою Росії законопроекту «Про інформацію». Головна сторінка Вікіпедії повідомляла користувачам про те, що поправки в закон введуть цензуру на весь рунет, при чому, рішення по цензурі зможе приймати не тільки суд, але і особливий орган, який і стане «головним редактором» російського інтернету. Згідно з поправками до закону, повинен буде бути створений «чорний список», в який будуть потрапляти неугодні сайти. Причому, якщо спочатку поправка позиціонувалася як захід боротьби з педофілією і антисоціальними сайтами, то за фактом навіть якщо в позитивних попадеться якесь ключове слово, його можуть закрити (поки є можливість, http://v-lux.com/ можна відвідати за цим посиланням).

Опубліковано: 29/07/12 @ 09:19
Розділ Різне Читати далі...

Вболіваєш ? Twitter в допомогу!

Хворієш? Twitter в помощь! Хворієш? Twitter в допомогу!Оригінальне рішення відстеження вірусних захворювань запропонували американські медики. Для виявлення захворювання та прогнозу розповсюдження хвороби можна використовувати Twitter. Ця соціальна мережа вже була використана під час пандемії «свинячого» грипу. На основі даних з мережі вчені з Рочестерського університету створили модель і спрогнозували розширення вірусу. Завдяки повсюдному поширенню мобільних пристроїв (підібрати що-небудь для себе можна на http://mobiround.ru/catalog/c1627/ ) та їх інтернетифікації вчені могли отримувати дані в режимі реального часу, а не чекати збору статистики, що в умовах епідемії не так-то й просто. За словами дослідників, їх розробка може робити індивідуальний прогноз перебігу хвороби ще за тиждень до появи симптомів. Модель була представлена ??на технічній виставці в Канаді. Вона працює за допомогою штучного інтелекту.

Опубліковано: 29/07/12 @ 09:18
Розділ Різне Читати далі...

26 серпня, Одеса - Турнір з пляжного футболу « IT Кубок з пляжного футболу , Одеса 2012 »

Увага! Увага! Розшукуються IT-фахівці, які не тільки відмінно програмують, тестують, працюють в команди і пр, але і люблять грати в пляжний футбол. Прохання звернути увагу! У зв'язку з тим, що на турнір з пляжного футболу в Одесу планують приїхати і команди з інших міст України, а часу на підготовку залишилося не так багато, проведення турніру переноситься на 26 серпня. У розпал літнього сезону ми запрошуємо Вас весело і приємно провести час на Першому турнірі «IT кубок з пляжного футболу, Одеса 2012». Турнір пройде в рамках «Спортивної української IT Ліги» за ініціативи компанії Lohika Systems в Одесі. 26 серпня у пляжному комплексі «Копакабана» (14-а станція Великого Фонтану) в режимі нон-стоп буде проведена серія матчів, за заздалегідь узгодженою програмою. «IT кубок з пляжного футболу, Одеса 2012" є відкритим турніром, в якому візьмуть участь команди (по 5 осіб) від різних IT компаній.

Опубліковано: 23/07/12 @ 02:40
Розділ Різне Читати далі...

Використовуємо внутрішні резерви сайту з головою і з ... WP Smart Linker

Один з ефективних способів збільшити відвідуваність сайту Після появи плагіна перелінковки WP Smart Linker у користувачів виникло не мало питань. "Навіщо він? А чи потрібен? А що туди писати? У чому моє життєве призначення? "і т.д. Навіщо він і потрібен, думаю кожен вирішить для себе сам. А от що туди писати, та так щоб з позитивним ефектом, я зараз підкажу. Почнемо з визначення ключових слів і фраз, які ми будемо використовувати при перелинковке сторінок. Для цієї мети нам потрібна програма KeyCollector. Ця програма має дуже потужним функціоналом і в господарствіріч просто незамінна, власне тому вона платна, адже як відомо - за все хороше треба платити. Я не буду описувати всі можливості цієї програми, не про те пост. Я опишу лише конкретні дії щодо отримання ключевіков, які абсолютно точно зіграють важливу роль при трафікового просуванні сайту, тобто допоможуть підвищити відвідуваність сайту . Чому я в цьому так упевнений? Все просто.

Опубліковано: 18/07/12 @ 12:11
Розділ Різне Читати далі...

4 серпня, Київ - IQLab Java Fusion

4 серпня на базі свого освітнього проекту IQLab компанія SysIQ в черговий раз проведе Fusion -тренінг - на цей раз мова піде про Java - розробці. Програма презентацій , підготовлена ??фахівцями SysIQ , обіцяє зробити Java Fusion смачним і корисним, а рецепти - застосовними на практиці. Внутрішня структура віртуальної машини HotSpot , Java дженерики, фреймворк для мультиагентних систем, огляд і можливості Apache SOLR , освоєння Java ByteCode , фронтенд - сервери і nginx , анотації в Java - це ще неповний список тем тренінгу. Захід орієнтований на досвідчених Java - розробників, але в принципі буде цікаво всім, хто пов'язаний з програмуванням . Участь у тренінгу безкоштовна, кількість місць обмежена - реєструйтеся скоріше на Теми і спікери Java Fusion iqlab.org.

Опубліковано: 17/07/12 @ 11:36
Розділ Різне Читати далі...

Акція від Profit - Partner : Виграй Apple iPad в липні !

Акція від Profit-Partner: Виграй Apple iPad в липні ! Сьогоднішній ранок починався за звичним мені сценарієм. Не буду розповідати всіх подробиць мого підйому і всіх ранкових процедур, а відразу перейдемо до перевірки пошти. Так, перше що я роблю, коли запускаю свій ноутбук - це вивчення свіжої пошти. Пробігшись очима по списку відразу прилипаю до листа від відправника "Profit-Partner Support". Я не буду переповідати те, що вже було написано кілька разів, але іншими словами, розповідаючи про ЦОП Профіт-Партнер, його переваги перед іншими ЦОП та переваги заробітку на контекстної реклами в цілому. Якщо ви не знаєте що це таке, якщо не відчули на собі, то просто почніть зі статті "Один з найнадійніших і регулярних джерел доходу ". Сьогодні я просто хочу сказати, що зволікати ніяк не можна! Якщо Яндекс.Директ займає не останнє місце у вашому списку можливих способів заробітку на сайті, то зараз саме час зробити перший крок до цього.

Опубліковано: 12/07/12 @ 12:24
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179