Програми електронної звітності - допомога підприємству

Програми електронної звітності - допомога підприємству Програми електронної звітності - допомога підприємству Безліч підприємств, скоріше за все, вже зіткнулися зі звітністю, яку необхідно здати в строк, та й ще у великій черзі. Щоб не чекати і не товпитися придумали . Саме вони виручають підприємства і оптимізують роботу бухгалтерії, відділу кадрів та економічного відділу. Електронна звітність являє собою можливість систематизації та подання електронних копій у вигляді зарегламентовану звітів. Звіти формуються в спеціалізованій програмі, яка після створення звітів накладає на них електронний підпис. Далі необхідні звіти відправляються в контролюючі органи. Думаю, кожен бухгалтер, який скористався системою електронної звітності, уже відчув значні переваги, серед них: - скорочення часу на оформлення звітів; - безпомилкове складання звітів; - відсутність черг і пряма відправка звіту здійснюється миттєво; - виключення «неприйнятних» для податкової інспекції показників; - висока оптимізація та систематизація роботи.

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:05
Розділ Різне Читати далі...

Кому потрібні сайти? Чи потрібен він мені ?

Кому потрібні сайти? Чи потрібен він мені? Кому потрібні сайти? Чи потрібен він мені?Для чого потрібні сайти? Кому, навіщо? Спочатку сайти стали розробляти для особистих цілей, спілкування, представництва організацій, реклами і багато чого іншого. Так, наприклад, створити сайт для замовника цілком реально, але це ще не означає, що даний розроблений сайт стане супер-пупер навороченним і популярним. Іноді буває так, і не в малих випадках, що замовник хоче так як йому завгодно, не орієнтуючись при цьому на відвідувачів сайту. В результаті, виходить, сайт не популярний і через малий відвідування або його відсутності його просто-напросто закривають ... Як би сумно це не було, а все-таки потрібно враховувати і бажання відвідувача, сайт повинен бути зручний в користуванні, викликати довіру та інтерес. Розробити сайт, наприклад, можна за допомогою движка DLE. дуже актуальні і застосовні. Так, правильна розробка сайту забезпечить справну і безперебійну роботу, а при виникненні проблем їх швидко можна відстежити й усунути.

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:02
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет та соціальні мережі в допомогу людству

Інтернет та соціальні мережі в допомогу людству Інтернет та соціальні мережі в допомогу людству Розвиток технологій не залишило і в світі інтернету і соціальні мережі. Ще з 90-х років інтернет набуває все зростаючу популярність. Одні вигукують, що інтернет-павутиння ворог номер один, інші ж стверджують зворотне. Найчастіше було, є і буде, так, що батьки дітей будуть проти соціальних мереж та Інтернету. Саме діти витрачають велику частину свого дозвілля за комп'ютером, а особливо, якщо є інтернет в квартирі. Багато хто вважає, що Інтернет - залежність, яка розвивається в прогресії. Важко не погодитися з батьками і бабусями про те, що сидячи в Інтернеті і соціальних мережах, діти втрачають реальність часу, залежать від комп'ютера, втрачають сенс життя та дотримання моральних устоїв. Інтернет стає життям замість реального світу. Все було б так, якби не одне єдине «АЛЕ». Так припустимо, в Інтернеті можна відшукати хороше бюро: уроки німецької в Москві або ріелтерські послуги та т.д.

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:01
Розділ Різне Читати далі...

Продажі в Інтернеті

Продажі в Інтернете Продажі в Інтернеті Дуже багато хто воліє покупкам в реальних магазинах, покупки в Інтернеті. Але наскільки вигідні як покупки, так і продажу в мережі? Продажі в мережі, мабуть, можна порівняти з вендінгом. Це автоматизована продаж, тобто, здійснюється без участі продавця. Будь-який інтернет-магазин схожий на : покупець сам вибирає товар, оплачує і чекає доставки. Детальніше про вендінг можете дізнатися на сайті http://www.vavilon-vending.ru. Подібна форма торгівлі досить проста і зручна. Система автоматично перевіряє наявність товару на складі, кількість штук, і в разі, якщо товар відсутній, вона запропонує покупцеві щось на заміну, або попросить почекати. Прикладом цього є, коли вибираючи спідницю, але її немає, на сайті є блок під назвою «товари, які також проглядаються з цим», і, відповідно, ці товари представлені. Дуже зручно, тому що, швидше за все, користувач не піде з сайту розчарований, а перегляне схожу категорію товарів і найімовірніше вибере собі щось.

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:37
Розділ Різне Читати далі...

Стеж за світом через Інтернет

Стеж за світом через Інтернет Стеж за світом через Інтернет Не секрет, що без Інтернету в сьогоднішньому світі складно прожити. Майже не можливо. Якщо щось необхідно дізнатися - в Інтернеті знайдеться, щось купити - в інтернет-магазині обов'язково це є, знайти людину, з яким колись обірвався зв'язок, або просто познайомитися для спілкування - соціальні мережі в допомогу. Навіть слідкувати за світом можна через Інтернет. Мова йде про веб-камерах. За допомогою камер, які ведуть мовлення в режимі реального часу, можна побачити будь-яку точку планети: від холодної Антарктиди, до жаркого Майамі. З їх допомогою можна зробити своєрідна подорож. Більш того, деякі сервіси, наприклад, Google Sky, дозволяють спостерігати навіть за зоряним небом. Але все-таки таку красу краще розглядати в реальному житті. Дах багатоповерхівки, що заснув місто, ясне зоряне небо ... Що може бути прекрасніше? А оцінити всю красу небесних світил можна за допомогою телескопа Levenhuk .

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:32
Розділ Різне Читати далі...

послуги Інтернету

Послуги Інтернету Послуги Інтернету Інтернет сьогодні міцно увійшов у життя кожної людини. Без нього не обходиться практично жодна сфера життя. Можна навіть не побоятися сказати, що Інтернет змінив це життя. Зовсім недавно він був доступний не багатьом, але сьогодні їм користується практично кожен. Чим же він так привернув до себе увагу? Спочатку ним користувалися виключно для пошуку інформації та доступу до неї. Але сьогодні, крім цього, Інтернет пропонує безліч інших послуг, чим значно полегшує життя сучасній людині. Наприклад, у мережі можна знайомитися з новими людьми, спілкуватися на різних форумах за інтересами, здійснювати всілякі покупки. Якщо потрібно знайти людину - заходите в пошук на сторінці соціальної мережі - і ось він, людина, з якою колись був втрачений зв'язок. Потрібно купити масажне крісло для салону краси? Будь ласка - сайт допоможе підібрати масажне крісло, масажери для схуднення, масажні ліжка та багато іншого.

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:31
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - магазини

Інтернет-магазини Інтернет-магазини У наш 21 століття, століття інформаційних технологій, все більше набирає популярність здійснювати покупки через Інтернет. Здійснювати покупки в мережі для сучасних людей зараз стало вже в порядку речей. У всіляких інтернет-магазинах можна придбати, що завгодно душі: продукти харчування, одяг, косметику, побутову техніку ... Загалом, все, що необхідно для життя. Чому ж інтернет-магазини витісняють такі звичні походи по магазинах міста? Наприклад, потрібно придбати хороший і якісний lcd монітор. Якщо шукати в магазинах міста, то швидше за все доведеться об'їхати не один магазин і не факт, що сподобається дизайн і ціна. Але потім його потрібно буде нести, і хіба мало - можна упустити, всяке буває. До кого тоді претензії? А купити lcd монітор в інтернет-магазині - це дуже просто. По-перше, свобода вибору. Навіть самий досвідчений покупець зможе знайти відповідну модель як за якістю і дизайну, так і за ціною.

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:30
Розділ Різне Читати далі...

Ruby, Rails і Амстердам. Огляд EuRuKo 2012 конференції. Part 1

31 May - HackDay Які перші асоціації у вас виникають, коли ви чуєте слово Амстердам? Місто одкровень, місто розкріпачення і свободи моралі, місто велосипедистів та трамваїв, гофрованих вафель і лакричний цукерок, місто королівської архітектури і вічних дощів. Цього року Амcтердам став ще більш відомим серед Ruby, Ruby on rails розробників, завдяки організації щорічної конференції EuRuKo. Ось опис з офіційного сайту : «EuRuKo is an annual conference about the Ruby language with an informal atmosphere and lots of opportunities to listen, to talk, to hack and to have fun ». Зареєструвалося 600 осіб, за кількісними показниками явно переважала Німеччина, за нею слідувала Польща, були також учасники з Австралії та Уругваю. З Україною була наша команда Railsware з 8 осіб і хлопці з Дніпропетровська. Конференція була розрахована на два дні 1-2 червня і проходила в кінотеатрі Path? Tuschinski приголомшливої ??краси і стилю, визнаному одним з найкрасивіших кінотеатрів світу. Але все по порядку.

Опубліковано: 20/06/12 @ 09:55
Розділ Різне Читати далі...

Пірати Силіконової долини

Стів Джобс проти Білла Гейтса в фільмі Пірати Силіконової долини Вчора ввечері ще раз переглянув фільм "Пірати Силіконової долини". Не можу сказати, що зарядив він мене також, як "Соціальна мережа " при першому перегляді, але фільм однозначно варто подивитися, якщо Ви цього ще не зробили. Він знятий за книгою «Вогонь в долині» Пола Фрайбергера і Майкла Суейн. Картина є здебільшого художньої, ніж документальної, проте ключові моменти цієї історії розкриті в достатній мірі, тому буде особливо цікава і корисна людям, що обертається в економічній сфері, або присвятили життя IT технологій, тобто нам, друзі, хоча простим користувачам ПК теж напевно стане цікаво, звідки і як виникло те, чому кожен день ми приділяємо не по одній годині нашого безцінного часу. «Пірати Силіконової долини» - це історія про простий очкарик і великого художника, які нічого не вигадуючи, обманюючи і крадучи, встали на ноги і перетворилися в мільярдерів, але саме вони багато в чому сформували вигляд сучасного інформаційного суспільства.

Опубліковано: 20/06/12 @ 12:49
Розділ Різне Читати далі...

59-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Олексієм Стрільцем , автором мобільного застосування Jets

Гість нашого подкасту розповість про досвід роботи на продуктові компанії та над своїми продуктами. В програмі: - Про во'IT'і.
- Життя і робота в США.
- Робота в Українському проекті «Мета».
- Робота над «Jets», проблема, рішення, аналітика.
- Маркетинг і бюджети. - Юридичний конфлікт з Expedia. Книги у випуску: Стартап. 11 майстер-класів від екс-євангеліста Apple і самого зухвалого венчурного капіталіста Кремнієвої долини - Гай Кавасакі . Втрачаючи невинність. Автобіографія - Річард Бренсон . Ми нарешті запустили нашу Facebook сторінку. І в 15:00, кожні 10 хвилин будемо публікувати на ній ключі до додатка Jets для iPhone. (Всього 9 ключів).
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний при підтримці IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію .

Опубліковано: 19/06/12 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Хмарні технології для школи

Хмарні технології для школи Хмарні технології для школи Проблема навчання дітей хвилює більшу частину людства. Як навчати дітей зараз, коли величезна кількість часу сучасні діти проводять в мережах Інтернет, де накопичилася різна інформація? Як направити їх у потрібне русло? Зараз, одним з найважливіших етапів, є впровадження в школах хмарних технологій. Ці технології дозволять підвищити рівень і якість освіти. Розробники показали всі переваги, якими володіють хмарні технології. Це, і економія коштів, що має величезне значення для шкіл. Наприклад, приходить системний адміністратор в Москві , може обслуговувати одночасно кілька шкіл, що дозволить заощадити кошти на оплату роботи шкільних технічних фахівців. Це і можливість виконання різних навчальних завдань у форматі реального часу, відкритість освітнього простору Інтернет для всіх вчителів та учнів, причому навіть самих віддалених населених пунктів нашої країни - що важливо і актуально на даному етапі розвитку освіти.

Опубліковано: 19/06/12 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

Компанія Mozilla випустила браузер Firefox 14

Компанія Mozilla випустила браузер Firefox 14 Компанія Mozilla випустила браузер Firefox 14 Компанія Mozilla початку велику рекламну компанію щодо нового поліпшеного браузера Firefox 14. Звичайно, ніде не висять об'ємні літери про новий браузер, але рекламна компанія йде у великому розмаху. Поліпшення безпеки роботи з різними доповненнями і нові функції в управлінні вкладками, це є основним нововведенням в браузері нової версії. У розробці нової версії Firefox була зроблена нова стадія Aurora, в результаті якої, рання нестабільна версія стала доступна всім охочим. Firefox 14 Aurora доступний для скачування для різних операційних систем Linux, Windows, Mac. В процесі розробки нової версії з'явилася підтримка технологій HTML5, були поліпшені масштабованість медіа-елементів і продуктивність. Крім того була додана підтримка CORS і оновлений протокол WebSockets. Були внесені зміни з боку функціональності вкладок, які полягають в анімації, які будуть виглядати по-різному при зміні їх порядку, переміщення або відключення.

Опубліковано: 19/06/12 @ 07:44
Розділ Різне Читати далі...

Знову про регулювання Інтернет

Після відомого справи з вилученням серверів і припинення делегування домену сервісу ex.ua на законодавчому рівні було піднято питання обмеження доступу до Інтернет -ресурсів. По початку питання обмеження доступу стосувався лише тих Інтернет-ресурсів, на яких розміщується контент порушує авторські права - Верховна рада навіть ухвалила в першому читанні відповідний законопроект № 6523 . Минулого тижня рамки ініціативи з регулювання Інтернет простору були розширені до можливості обмежувати доступ до Інтернет-ресурсів, що містять будь-яку інформацію, доступ до якої користувачам Інтернет мати не слід - як мінімум, саме так можна зрозуміти ініціативу, що прозвучала з вуст пана Захарченко . З одного боку, не можна не погодитися з тим, що не вся інформація в мережі Інтернет є корисною, більш того, частина цієї інформації є відверто марною. Очевидно також, що якась інформація несе в собі потенційну небезпеку різного характеру.

Опубліковано: 18/06/12 @ 02:51
Розділ Різне Читати далі...

У вересні вручать першого в Україні « айтішного Оскара »

15 вересня в Києві відбудеться церемонія нагородження премією Ukrainian IT Awards. Церемонія пройде в рамках міжнародної конференції IT Weekend Ukraine . "В Україні працює 200 тис. IT-професіоналів. Настав час визначити найкращих. З цією метою впроваджена премія Ukrainian IT Awards ", - розповідає президент IT Асоціації Україні, президент компанії SoftServe Тарас Кицмей. Премія заснована в шести номінаціях: Quality Assurance, Project Management, Software Engineering, Software Architecture, Business Analysis та IT Education. Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайті IT Awards . Заявки приймаються до 20 серпня. "Заявки вже подають. Багато є заявок ", - сказали нам в оргкомітеті конкурсу.

Опубліковано: 18/06/12 @ 11:32
Розділ Різне Читати далі...

А Ви використовуєте humans.txt ?

Цей файл ніяк не впливає на просування сайту. Він по суті взагалі ні на що не впливає. У всякому разі про зворотне нічого поки не відомо. Але його присутність в корені сайту говорить про те, що Ви - Людина . Хтось образився на те, що всі сайти розмовляють с приходять пошуковими роботами за допомогою файлу robots.txt . І було вирішено реалізувати новий формат, який дає можливість познайомитися з авторами сайтів через файл humans.txt . Поки невідомо куди ця доріжка веде і куди вона нас виведе, але, враховуючи, що рух humans набирає обертів, напевно наявність цього файлу можна вважати хорошим тоном. Давайте і ми його додамо .
Хто зробив ваш сайт - робот чи людина ? Humans.txt у справі.

Опубліковано: 18/06/12 @ 12:52
Розділ Різне Читати далі...

Чи можна довіряти прогнозам або Вася Уткін в ролі прогнозиста

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Василь - дуже хороший коментатор. Він, мабуть, єдиний «голос», від якого хоча б іноді виходять світлі думки. Уткін не з тих, хто заряджає драйвом, але з ним буває таке, коли посеред ясного неба, чи то пак, набору коментаторських штампів, з вуст виривається щось, над чим ось прям (ах) замислюєшся. Чи, може, справа в його спокійною, логічною розсудливості, після якої часто слід небудь філософське питання. Може бути. Але мова про Уткіна як про прогнозисти. Справа в тому, що Василь заради реклами контори Bet-at-Home робить свої прогнози і я, наткнувшись на них, вирішив звірити їх з результатами. Давайте пройдемося по п'яти останнім (!) випускам:
Випуск за 16 червня Уткін рекомендує: Поставити на Польщу, яка грала проти Чехії. Як ви знаєте, чехи здолали поляків. Уткін помилився. Поставити на Росію, яка грала проти Греції. Ну, результат ви самі знаєте. Уткін знову помилився.

Опубліковано: 18/06/12 @ 12:06
Розділ Різне Читати далі...

Можливості мобільного інтернету

Возможності мобільного інтернета Можливості мобільного інтернету Мобільний зв'язок сьогодні не обмежується лише обміном MMS та SMS повідомлень, а також безпосередній можливістю розмови. Сучасні мобільні телефони часто оснащені зручними додатками офісних програм, які дозволяють здійснювати необхідні дії, незалежно від місця знаходження. Іншими словами, перебуваючи в дорозі, за допомогою такого телефону можна без праці продовжити невідкладну роботу і виробляти вихід в інтернет, обмінюючись потрібною інформацією, яка ще недавно вимагала б роздруківки. Сьогодні ж факси часто відходять на другий план завдяки сучасним розробкам в галузі мобільного зв'язку та суміжної електроніки. За адресою http://www.kontur365.ru/possibilities/webapps можна детальніше дізнатися про всі нюанси і тонкощах даного питання. Одночасне редагування документів, створення презентацій або заповнення таблиць - все це можливо в браузері завдяки Microsoft Web Apps, яка легко може бути поєднана з іншими додатками.

Опубліковано: 17/06/12 @ 10:14
Розділ Різне Читати далі...

Відкриття свого бізнесу. Бізнес план.

Откритіе свого бізнеса Відкриття свого бізнесу Як часто багато підприємливі люди мріють про створення свого бізнесу, хай невеликого, але стабільно приносить дохід. До того ж, сьогоднішнім бізнесменам у просуванні бізнесу відмінною підмогою є інтернет, який забезпечує досяжність цільової аудиторії в зовсім інших масштабах, ніж зовнішня реклама. Серед багатьох варіантів бізнес пилорама є дійсно реальним шансом на отримання стабільного доходу, незважаючи на гадану конкуренцію . Адже будь-яке складне становище з поставками пиломатеріалів породжує дефіцит, і, отже, попит. Тому даний вид своєї справи може стати реальною можливістю досягнення поставлених завдань для будь-якого підприємця. Враховуючи обстановку в країні з літніми пожежами, проблема з поставками пиломатеріалів торкнулася практично всіх регіонів, таким чином, власники пилорам мали можливість непогано заробити, намагаючись забезпечити необхідні обсяги пиломатеріалів.

Опубліковано: 17/06/12 @ 10:13
Розділ Різне Читати далі...

14 - 15 липня, Київ - Мобільний хакатони

Ми раді запросити розробників під всі мобільні платформи продемонструвати свої здібності швидкої розробки мобільних додатків на мобільному хакатони , на якому вас чекає: бліц - виступи від менторів , які розкажуть про свій досвід роботи в мобільній сфері; 24- годинний марафон по командній розробці додатків для платформ iOS , Android, Windows Phone 7 та ін; ігрова зона Xbox/Kinect ; море спілкування і командного змагання. Правила хакатони : командам буде запропоновано розробити програму певної тематики за 24 години; команда може бути представлена ??в кількості до 3 осіб включно ; мобільні платформи: Android, iOS ( iPhone і iPad ), Windows Phone 7 і Windows 8, Bada, WebOS , Blackberry ; по закінченню хакатони команди повинні будуть за 5 хвилин продемонструвати свій проект учасникам і журі. Участь в хакатони безкоштовне . Реєстрація : Подробиці : wp7rocks.

Опубліковано: 15/06/12 @ 10:27
Розділ Різне Читати далі...

нереальна реальність

Нереальна реальність Нереальна реальність Інтернет дозволив людям мати те, про що вони не могли навіть мріяти ще якихось 30 років тому. Здійснювати віртуальні екскурсії по цікавлять, і отримувати всіляку інформацію - це далеко не всі можливості, якими володіє користувач глобальної мережі сьогодні. Крім усього іншого, за допомогою інтернету на сьогоднішній день здійснюється основна торгівля, націлена на онлайнову аудиторію. Наприклад, інтернет магазин зварювального обладнання дозволяє з комфортом вибрати цікавить агрегат, дізнавшись попередньо про нього всі нюанси і технічні характеристики. Даний спосіб придбання продукції вигідний не тільки значною економією часу і сил, але також має свої плюси і переваги, що стосуються матеріальної сторони, оскільки часто продукція в таких магазинах коштує значно менше, ніж в офлайнових (звичайних) магазинах. Крім того, при пошуку конкретного типу товару у покупця інтернет магазину завжди є шанс знайти навіть самий рідко поставляється в офлайнові магазини товар.

Опубліковано: 15/06/12 @ 08:57
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175