3 липня, Київ - Липнева зустріч Kyiv SQL Server User Group

Запрошуємо вас на липневу зустріч Kyiv SQL Server User Group . Цього разу на вас чекають два найцікавіших доповіді від двох українських MVP по SQL Server (для довідки , в Україні їх всього два). Костянтин Хомяков виступить онлайн з доповіддю « Power BI Q & A » , Денис Резник виступить наживо з доповіддю « SQL Server 2014 - Take a MAX from your server ». Доповідь № 1 : Power BI Q & A
Power BI Q & A дозволяє користувачам вводити будь-які, нерегламентовані запити , в свою чергу цей механізм поверне відповідь у вигляді графіків , діаграм , карт. Особливістю Q & A є те , що пошук відбувається миттєво і те , що користувачі використовують запити на природній мові. Так як зовсім недавно з'явилася можливість створювати свої моделі і конфігурувати їх , то настав час ближче познайомитися з процесом роботи Q & A , виявити сильні і слабкі сторони.

Опубліковано: 28/06/14 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

8 липня, Київ - « Тільки hardware , тільки hardcore . Вся правда про залізо ! »

Вчора ми спостерігаємо розвиток тренда , що з'явився 3-4 роки тому , який можна назвати епохою відродження «залізних » проектів. Розвиток як фінансової, так і «залізною» інфраструктури дозволяє радикально вблагати запуск таких проектів і вже зараз ми бачимо перші результати - від споживчої електроніки ( Pebble ) до міні супутників на операційній системі Android. Важливо , що Україна активно залучена в цей процес , а не спостерігає за ним з боку . Окрім першого супутника , запущеного КПІ , ми бачимо цілий ряд успішних проектів , що вийшли на Кіктстартер ( Petcube , iblazr , Lunar Case , Klatz , Kwelea та ін). Не всі знають , що багатьом успішним українським хардверних компаніям у розробці промислового дизайну їхнього продукту допомагала команда ARTKB , з одним із засновників якої - Апександром Нестеренко - 8 липня в креативному Просторі « Часопис » ми поговоримо про те , як у Києві з'явилася така структура і про перспективи України на ринку хардверних проектів .

Опубліковано: 28/06/14 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Звернення Наталії Треніним до IT Спільноті про підтримку ініціативи Схід- СОС

Добрий день. Мене звуть Наталія Треніна , у звичайному житті (останні 5 років) я допомагаю компаніям будувати сильні команди та ефективні процеси розробки софту. Ви могли чути моє ім'я в контексті навчання гнучким підходам розробки , тренінгів та сертифікацій по процесу Scrum , ми з моєю компанією SCRUMguides створили кілька брендів конференцій : AgileEE , AgileBaseCamp, HotCode і розвиваємо співтовариство AgileUkraine. Звичайне життя для мене закінчилася , або , хочеться вірити - призупинилася - у травні 2014 . З 5 -го травня я координую громадянську ініціативу СХІД - SOS . В силу близьких контактів з луганськими активістами та правозахисниками ( сама родом звідти , переїхала 12 років тому в Київ) , я виявилася тим чоловіком , який допоміг правозахисної організації Поступ перенести роботу в Київ . На базі Поступу ми розгорнули діяльність нашої громадянської ініціативи.

Опубліковано: 27/06/14 @ 04:07
Розділ Різне Читати далі...

Правила офісного дрес- коду. Що носити на роботу?

Практично всі солідні компанії намагаються дотримуватися офісний дрес -код . Крім цього , у багатьох компаніях правила офісного одягу повністю прописані. У цих правилах прописані рекомендації з приводу кольору одягу , стилю , інші нюанси. У деяких компаніях ці рамки не настільки суворі і обмежені. Але , незважаючи на це , співробітники повинні одягатися належним чином.

Опубліковано: 27/06/14 @ 09:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: наносупутник КПІ , балада тестувальника , IDE для DBA , зарплати українських стартаперів

Новини Наносупутник PolyITAN - 1 , розроблений в КПІ , виведений на орбіту. Вийшла 0xDBE - нова IDE від JetBrains для DBAs і SQL розробників . Eclipse Foundation представила щорічний реліз Eclipse Luna . Відкрито исходники перших ігор Джона Кармака . Компанія Tesla Motors дозволила використання своїх патентів всім бажаючим. Коментар Євгена Золотова . Рейтинги Топ- 100 українських стартапів і продуктових компаній : дослідження Євгена Сисоєва . Україна зайняла 13 місце за рівнем розвитку науки і технологій. Рейтинг УНІВЕРСИТЕТІВ України III , IV рівнів акредітації Топ- 200 Україна у 2014 году . Опублікована 43-тя редакція списку найбільш високопродуктивних суперкомп'ютерів ( TOP500 ) . Нові версії Docker 1.0 PostCSS 1.0 Dojo 1.10 jQuery UI 1.11.0 Go 1.3 Apache CouchDB 1.6.0 Firebug 2.0 GitHub for Windows 2.0 Play 2.3 PyPy3 2.3.1 CMake 3.0.0 qooxdoo 4.0 Ext JS 5 Red Hat Enterprise Linux 7 Unicode 7.0 Android L Developer Preview Swift Introducing Swift .

Опубліковано: 27/06/14 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

Заробіток на сайті: основні способи

Основний закон бізнесу в інтернеті свідчить, що трафік є еквівалентом грошей . Сьогодні свого сайту немає тільки у немовлят і ледарів . Інформації про те , як зробити сайт своїми або чужими руками , у всесвітній павутині непристойно багато. Тому сьогодні ми поговоримо про те , що робити , якщо у вас вже все-таки є власний ресурс , на якому ви бажаєте заробляти кошти.

Опубліковано: 26/06/14 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

З чого починається СЕО ?

Сьогодні про СЕО- оптимізації чули не тільки власники сайтів різної тематики , а й звичайні користувачі Інтернету . Проте чітко сформулювати , що являє собою це явище , без якого неможливо уявити собі будь-яку діяльність у Всесвітній Мережі , може далеко не кожен.

Опубліковано: 26/06/14 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 142

Infopulseшукає старшого . NET -розробника для проекту однією з провідних французьких IT -компаній , яка планує відкрити центр розробки в Україні . Компанії Remit потрібна Senior Windows Phone developerу Львові. Кандидатам з інших міст обіцяють допомогти з пошуком квартири і надати сприяння при переїзді. Компанія « НиК » , яка займається розробкою вимірювальних приладів шукає інженера- електронщика. Зарплата 10 000 грн. Державне київське конструкторське бюро Луч , яке займається розробкою спеціальної військової техніки , шукає інженера- електронщика. Зарплата 4000 грн. Початківцям Одеської компанії Clickky потрібен Junior QA Engineer. Зарплата $ 300-500 . Цифрове агентство консалтингу « Ольшанський і партнери » приглашает на работу молодшого SEO- аналітика, здатного пояснити , чому SEO ніколи не помре. У компанію Omnigon потрібна Sports App Intern. Компанія MagicTrust шукає PHP - розробниківбез досвіду роботи. Перший місяць - учнівська стипендія в розмірі 2 500 грн.

Опубліковано: 26/06/14 @ 07:43
Розділ Різне Читати далі...

14 липня, Київ - Курси по Java від новачка до професіонала

Цей курс для тебе , якщо ти : • хочеш в короткі терміни освоїти нову перспективну професію і заробляти хороші гроші ;
• бажаєш навчитися сучасним технологіям і можливостям даної мови ;
• потребуєш підвищенні свого рівня кваліфікації ;
• плануєш отримати досвід участі в реальному проекті . Переваги курсу : • ефективність навчання Java - програмістів = 95 %;
• заняття проводять професіонали -практики ;
• націленість тільки на результат ;
• нову перспективну професію ;
• знання за сучасними технологіями і можливостям даної мови ;
• можливість реалізувати себе в IT сфері , в якості Junior Java Developer ;
• можливість отримувати високу зарплату . Трохи статистики : • 25 % необхідної теорії і 75 % практики ;
• Тривалість курсу 2,5 місяці ;
• 120 ак.ч. = 60 пар по 90 хв . ;
• заняття 3 рази на тиждень ;
• 1 заняття 3:00 ;
• у групі до 8 осіб ;
• У кожному класі 12 сучасних комп'ютерів і 1 проектор .

Опубліковано: 24/06/14 @ 10:31
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Алексом Луцьким , Co- Founder & CEO в Innovecs

169 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про менталітет , Америці , командах і менеджменті . У нас з'явився новий спонсор , компанія Innovecs , разом з яким ми проведемо невеликий конкурс , дослухайте подкаст до кінця. У програмі: Про во'IT'і Переїзд в Америку Причини зміни роботи в США Культура менеджменту Робота безпосередньо з клієнтом Створення команд По інший бік барикад аутсорсингу З Америки в Україну Свій стартап Innovecs Зростання компанії PhD Книги у випуску : Доставляючи щастя. Від нуля до мільярда. Історія створення видатної компанії з перших рук - Тоні Шей Стів Джобс - Уолтер Айзексон Конкурс: Підписатися на YouTube канал « Студії IT подкастів » - Підписатися на YouTube канал Innovecs - www.youtube.com/user/innovecs Залишити коментар з кількістю компаній названих в подкасті і з посиланням на своє youtube аккаунт в коментарі до подкасту на DOU Приз - книга « Стартап .

Опубліковано: 24/06/14 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

Шукаю студентів / безробітних / ТРЕЙН в Києві для навчання розробці під iOS

Продовження топіка від 2014 : Шукаю людей для навчання розробці під iOS . Навчання відбувається неоплачіваемо , в процесі інернатури буде невелика компенсація . Взаємини ті хлопці , які успішно закінчать курс навчання , зобов'язані будуть відпрацювати в компанії ( IDAP Group ) протягом обумовленого часу . Оплата підвищується прямо пропорційно зростанню співробітника , так що бігати і благати про чергову Надбавка не прійдецца . Підвищення ЗП відбуваються на регулярній основі раз на квартал залежно від вашого зростання . Граничні терміни :
1.5 місяці - неполачіваемое навчання ;
6 місяців - стажування ( 500 $/міс брутто) ;
12 місяців - відпрацювання в компанії ( після стажування ЗП від 600-1500 $/міс з щоквартальними підвищеннями ) . Навчання відбувається таким чином - 8 годин на день , 5 днів на тиждень у нас в офісі.

Опубліковано: 23/06/14 @ 05:45
Розділ Різне Читати далі...

IT -індустрія в Криму : робота в умовах анексії

via Shutterstock . Три місяці тому ми запитували у IT -компаній Криму про їхні плани роботи в умовах нового політичного статусу регіону. За цей час на ринку відбулися зміни: через складну економічну ситуацію закрив своє представництвоIT -гігант SoftServe , скоротила офіс компанія SECL Group Представники IT- бізнесу розповіли нам про те , що відбувається в індустрії зараз . АЛВІОН Європа Російська аутсорсингова компанія, заснована командою з колишнього офісу SoftServe Ігор Цимбал , генеральний директор компанії : 1 ) Як змінилася IT -індустрія Криму за останні кілька місяців? Ми ізольовані від Криму , тому про все півострові говорити не будемо. У Севастополі почалося створення ІТ- кластеру. РФ доклала великих зусиль по концепції формування ІТ -індустрії. Це відчувається . На заробітних платах Senior і Intermediate developers відбуваються події не сильно відбилися , а для Junior developer ми підняли вищу планку.

Опубліковано: 23/06/14 @ 07:10
Розділ Різне Читати далі...

28 червня - Онлайн - конференція з автоматизації тестування Test Labs 2014

Конференції Test Labs входять в серію професійних конференцій Soft Labs , що проводяться вже протягом трьох років Luxoft Training . Ми залучаємо на заходи спікерів з провідних компаній IT -галузі і кращих експертів компанії Luxoft . Test Labs - конференція для фахівців з тестування та забезпечення якості ПЗ. Тестування є дорогим процесом , ефективність якого кардинально впливає на вартість проектів для замовників і на якість поставлених рішень . Наше завдання - вміти постачати якісні програмні продукти в строк і в рамках бюджетів ! Найближча конференція із серії Test Labs відбудеться 28 червня 2014 року і буде присвячена автоматизації тестування . Доповіді Від ручних тестів до інтеграційних системам.

Опубліковано: 20/06/14 @ 09:10
Розділ Різне Читати далі...

26 - 27 липня, Київ - UXcamp - 2014

26-27 липня - дводенний воркшоп з юзабіліті для фахівців і просто зацікавлених . Цього року ключові напрямки: навички пошуку нових інтерфейсних і маркетингових рішень , навички користувальницьких досліджень . Два дні вирішення реальних завдань бізнесу спільно із замовником і під управлінням модераторів. Формат цього року - наметове містечко. Пиво , шашлики і неформальне спілкування в достатку :) Зареєструватися Що відбуватиметься на цей раз?
Цього літа робота буде спрямована на :
1 . Пошук нових інтерфейсних рішень;
2 . Пошук нових маркетингових сервісів на сайтах ;
3 . Отримання базових навичок для проведення користувальницького тестування. Як і в минулі роки , всі учасники працюватимуть у командах по 5-7 чоловік за участю модератора і представника реального бізнесу. У кожної команди буде своя індивідуальна задача по реальному інтернет- бізнесу , яку він вирішуватиме протягом двох днів. Методики та інструменти в допомогу від організаторів гарантовані.

Опубліковано: 20/06/14 @ 08:55
Розділ Різне Читати далі...

Як вигідно продати свій сайт

Зайшовши на біржу сайтів типу телдері , можна побачити багато схожих ресурсів , виставлених на продаж, але при цьому статистика переглядів і продажів однієї половини сайтів набагато вище ніж інший. У чому ж полягає секрет такого високого рівня активності покупців? Що на це впливає? Як правильно і вигідно продати сайт ? Адже іноді дивишся на схожі ресурси , які практично нічим не відрізняються від тих , які продаються один за іншим , і не розумієш причини їх успіху , і в кращому випадку доводиться знову перезапускати аукціон , очікуючи прибуткового клієнта. Причина невдачі криється не в сайті , який ви продаєте , а в тому , як ви пропонуєте його своїм клієнтам . У даній статті ми поділимося з вами секретами того , як отримати максимальний прибуток при реалізації свого інтернет ресурсу.

Опубліковано: 20/06/14 @ 12:17
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 141

Харківської компанії Factorial Complexityпотрібно Senior Android Architect . Проект - додаток , схоже за функціональності зі Spotify . Зарплата від $ 3000. Естонська компанія Sportlyzer запрошує до себе в Тарту iOS -розробника. Дніпропетровський навчальний центр LevelUp шукає викладачав дитячу IT- школу. Вікова категорія дітей від 8 до 15 років. ПриватБанк шукає Android -розробникав Луганську. Зарплата 17 000 грн . Корисна для здоров'я робота в хорошому колективі . Компанії Soft Integrator потрібен неконфліктний Delphi - розробник, який хоче брати участь в завоюванні світу . Початківцям Компанії GlobalLogic потрібна Knowledge Developer Trainee. ГК Ліга запрошує на роботу молодшого Java разоработчіка, можливо , студента останнього курсу . Одеська компанія Бест Софт Сервіс запрошує на роботу програміста - стажеразі знанням C # . Зарплата на ісп. термін 2000 грн. Компанія PlasticJam готова взяти в команду стажиста або джуніор -розробника на посаду Node.

Опубліковано: 19/06/14 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Тримаємо 11k req / s

Зазвичай я пишу технічні статті на Хабре , але у зв'язку з останніми подіями заграли патріотичні нотки , і я вирішив зробити виняток. На ДОУ частенько виникали срач суперечки про сумовитість проектів в аутсорс і безвихідь буття. Мені з цим завжди щастило, і я потрапляв в більш-менш цікаві проекти. У більшості випадків бізнес-ідеї продуктів та архітектура проектів закриті NDA , тому на просторах инета важкувато знайти щось цікаве і нове , щодо архітектури якихось готових працюючих рішень . На щастя , мені вдалося вмовити нашого замовника дати добро на розголошення інформації про структуру нашого проекту (за винятком імені клієнта нашого замовника =)) . Тому представляю Вашій увазі пост про архітектуру одного рекламного движка. Близько 8 місяців тому до одного з клієнтів Cogniance звернулася одна досить велика й відома компанія . Назвемо її « Х».

Опубліковано: 18/06/14 @ 12:39
Розділ Різне Читати далі...

Вигідні вклади або як прийняти правильне рішення

Найпростіший спосіб отримати пасивний дохід від капіталу - це покласти його на банківський рахунок і щомісяця одержувати відсотки . Головне в даному питанні не прогадати з партнером , щоб замість прибутку не піти в мінус.

Опубліковано: 18/06/14 @ 11:23
Розділ Різне Читати далі...

Особистий досвід: як організувати IT -конференцію

Дніпропетровськ - найбільше місто України з десятками IT -компаній , у кожної з яких сотні співробітників. Але , як не дивно , для них в місті нічого не проводиться. У сенсі , зовсім нічого ! Справедливості заради визнаю , що в місті проходять невеликі локальні заходи , тренінги , семінари. Але так , щоб конференція за участю зарубіжних спікерів , яка б збирала щорічно IT -спільнота Дніпропетровська та інших міст на одному майданчику , - такого немає. Точніше , не було до недавнього часу. І ось наша невелика група активістів , патріотів рідного міста і фанатів IT , вирішили заповнити цей пробіл і організувати масштабний захід під скромною назвою IT Evolution Meetings , або ITEM.

Опубліковано: 18/06/14 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

Особистий досвід: як організувати IT -конференцію

Дніпропетровськ - найбільше місто України з десятками IT -компаній , у кожної з яких сотні співробітників. Але , як не дивно , для них в місті нічого не проводиться. У сенсі , зовсім нічого ! Справедливості заради визнаю , що в місті проходять невеликі локальні заходи , тренінги , семінари. Але так , щоб конференція за участю зарубіжних спікерів , яка б збирала щорічно IT -спільнота Дніпропетровська та інших міст на одному майданчику , - такого немає. Точніше , не було до недавнього часу. І ось наша невелика група активістів , патріотів рідного міста і фанатів IT , вирішили заповнити цей пробіл і організувати масштабний захід під скромною назвою IT Evolution Meetings , або ITEM.

Опубліковано: 18/06/14 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178