10 лютого - Курс "Менеджмент в IT"

Тривалість: 10 занять
Графік : вівторок/четвер ( з 19:00 до 21:00 ) Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! Про курс :
Особливістю курсу є те , що ми не будемо розглядати на ньому традиційні підходи та інструменти менеджменту в IT, про які багато пишуть і говорять зараз. Мета курсу - навчити слухачів стати менеджерами своєї кар'єри. Ви будете вчитися створювати команду своєї мрії , де плідно і комфортно працюється і досвідченим Senior і початківцям Junior інженерам .
Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного менеджера, який поділиться з вами своїми , перевіреними у справі підходами та інструментами, приносять приголомшливі результати в процесі управління командами та взаємодії з замовниками .

Опубліковано: 06/02/15 @ 05:08
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 21: Unity (Копенгаген , Данія)

Ось уже й готовий наш двадцять перше випуск проекту «IT Євротур» , в якому ми відвідали офіс компанії Unity , яка розробляє всесвітньо відомий ігровий движок. Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . Екскурсія по офісу Розмова про роботу і побут МістоКопенгаген , Данія Площакм2 Населення570 тис. Місто існує з1167 В світіСтолиця і найбільше місто Данії. Розташування містаРозташовується на островах Зеландія, Слотсхольмен і Амагер.

Опубліковано: 05/02/15 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 172

шукає в Одессе , де Нещодавно Відкрився новий офіс , старшого big data specialist ' а . Компанія IntellectSoft , яка розробляє власний продукт у сфере Enterprise Mobility Management , шукає iOS и Android розробніків . LeBoutique шукає Junior/Middle PHP - програміста зі знанням Symfony 2. Go interactive ! запрошує на роботу Data Visualization інженера , бажано зі знанням d3.js. Newzmate шукає Front - end розробника . Проект - сервіс розумних розсілок . Мережа супермаркетів Фуршет потрібен С # -програміст . Знання мови програмування Finex на БД Pervasive буде плюсом. Компанії ZEO Alliance потрібен Senior People Partner . Фондова біржа ПФТС , оборот якої в 2014 году БУВ около 100 млрд грн, шукає Delphi - програміста . Зарплата до 20000 грн. ДП « Українські СПЕЦІАЛЬНІ системи » запрошує на роботу начальника центру Сертифікації ключів з досвідом роботи в сфере ЕЦП и кріптозахісту информации .

Опубліковано: 05/02/15 @ 07:48
Розділ Різне Читати далі...

Wearable devices : як вічавіті Із них Усі соки

via Shutterstock . Технологічна еволюція безперервно змінює Зовнішній вигляд та функціонал мобільніх устройств : зменшуються дісплеї , Фізичні Клавіатури відходять у минуле , а інтерфейси дозволяють користуватись прилаштувати вільніше та пріродніше . Коженая тип ґаджета - Унікальний , но все ж у них є БАГАТО Спільного . Зупинимо на загально рісах таких устройств , а такоже на тому , что Робить КОЖЕН з них унікальнім . Яка різниця ? Розумні годинники Середня діагональ дисплея цього пристрою - 1,5 дюйма , тому во время натіскання вказівній палець закриває его примерно на чверть . Маленька площа екрана НЕ дозволяє З першого разу потрапіті пальцем на потрібну секцію , оскількі здебільшого люди Використовують Розумні годинники во время руху .

Опубліковано: 04/02/15 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

Провальні способи просити прибавку до зарплати

В один прекрасний момент ти вирішуєш , що непогано б рубати більше капусти, ніж минулого місяця . Чи то через інфляцію та девальвацію , чи то тому що навіть доларова зарплата не рятує від цін, які підвищуються «із запасом» . Хочеться заробляти якщо не більше , то хоча б на рівні. Як півроку- рік тому. Що далі? Обгрунтувати підвищення У початковій фазі людина зазвичай прикидає , за які такі заслуги йому можна просити прибавку до зарплати , яку тактику обрати і що говорити під час доленосної бесіди про підвищення з керівником . У цій розмові конструктивним міг би бути і питання в лоб : Що я повинен робити, щоб підняти свою зарплату? На яку надбавку можу розраховувати ? Керівник вислухає і скаже що-небудь у дусі : « бро , ти ж розумієш , рішення про надбавку приймаються вище. Мені потрібні які-небудь підстави, щоб надіслати запит наверх. Наприклад, збільшення твоєї продуктивності і цінності як співробітника ».

Опубліковано: 04/02/15 @ 07:50
Розділ Різне Читати далі...

9 лютого, Київ - Курс " Mobile Testing "

Запрошуємо на курс « Mobile Testing »
Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! Якщо Ви тільки почали свій шлях у швидко зростаючому ринку мобільних або веб -додатків , то цей шлях може здатися складним і незрозумілим. Незважаючи на величезну кількість доступної інформації по мобільному тестуванню , багато статей і книги неактуальні на сьогоднішній день. Тому особливо важливо отримати знання та навички, які можна використовувати саме зараз, а також знати про типові помилки в області мобільного тестування, які можна (і потрібно ) уникнути. На курсі Mobile Testing Ви отримаєте корисні поради та підказки, витягнуті з практики, в таких областях , як:
- Як тестування програмного забезпечення для мобільних пристроїв відрізняється від тестування веб -додатки. - Розуміння вашого мобільного користувача .

Опубліковано: 03/02/15 @ 11:53
Розділ Різне Читати далі...

У Харкові закрився офіс Wargaming.net

Вчора стало відомо про те , що харківський офіс Wargaming.net , в якому працювало близько 50 осіб, закривається. Співробітникам запропонували релокейт в Київ і Мінськ . Офіційний коментар від Wargaming.net :
«З метою досягнення максимальної ефективності розробки , інтеграції та оптимізації роботи Web -департамента , керівництво компанії прийняло рішення про зміну його структури. Одним з таких змін стало закриття харківського підрозділу київської студії розробки Wargaming . Ключові співробітники залишаються в компанії і продовжать роботу над проектами в київській і мінської студіях розробки. Дане рішення було прийнято після ретельного аналізу операційних і фінансових аспектів роботи компанії ». У листопаді 2014 закрився харківський офіс Samsung.

Опубліковано: 03/02/15 @ 09:11
Розділ Різне Читати далі...

Навіщо програмісту ставати ментором

Що буде з Middle/Senior , який «просто працює» і не ділиться знаннями ? Те ж, що і з кулькою , якщо його переповнити повітрям : він лопне і перестане літати. Знайоме відчуття ? Ось дмеш - дмеш свою кульку , і ось вже немає в ньому місця для нового повітря, ще трохи - і бабах ! Працюючи і набираючись досвіду , фахівець стає гарний у своїй сфері , навіть занадто. У нього з'являється відчуття, ніби він досяг кордону - нова інформація не надходить, він перестає вчитися. А адже стільки ще належить дізнатися. Але не лізе. Як розсунути ці межі ? Де взяти місце для нової інформації і не луснути ? Згадайте палаючі очі людини, яку ви підтримали , якому допомогли. Те саме відчуття , коли ви змінили чиєсь життя - круто же ! Десь тут я бачу вихід цьому повітрю - застосування вашим знанням . Етап передачі знання - необхідна щабель у розвитку кожної людини, і айтішника - зокрема . Як тільки ви починаєте віддавати, відкриваються нові грані і горизонти , і ви бачите далі і глибше.

Опубліковано: 03/02/15 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

17 лютого, Київ - Курси Android, Python, DevOps , iOS Level Up

Web Academy запрошує на курси за наступними напрямками: - Курс « Android з нуля » - старт 11.02.2015 - Ср і Пт з 19 : 00-22: 00
- Курс « Python з нуля » - старт 10.02.2015 - Вт і Пт з 19 : 00-22: 00
- Курс « iOS Level Up » - старт 02.02.2015 - Пн і Ср з 19 : 00-22: 00
- Курс « DevOps для сисадмінів » - старт 17.02.2015 - Вт і Чт з 19 : 00-22: 00 Запит на програму курсу відправляйте на info@web-academy.com.

Опубліковано: 02/02/15 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

7 лютого, Київ - Курс " Java Pro "

7 лютого стартує курс Java Pro . Курс призначений для тих, хто вже прослухав наші курси « Java Start » і « Java ООП » або має хороші знання Java SE і хоче підвищити свій рівень кваліфікації . Під час навчання ви освоїте патерни проектування , технології створення Web- додатків ( J2EE ) , познайомитеся з Reflection API і різними інструментами для роботи з базами даних. Курс включає тренінг з підготовки до проходження співбесід на посаду Junior Java Developer/Trainee , а також підготовку до сертифікації від Oracle. Відео курсів Start і ООП в подарунок ! Програма: ? Reflection API . java.lang.Class . Анотації .
? Робота з XML і JSON .
? Огляд патернів проектування.
? Протокол HTTP. Проект «Web -сервер».
? Веб -додатки. J2EE , Servlets .
? JSP , JSTL .
? Фреймворк SPRING ( IoC , MVC ) .
? Проектування баз даних. Основи SQL.
? Робота з базами даних. JDBC .
? Технології ORM . JPA . Фреймворк HIBERNATE .
? Автоматична збірка проектів.

Опубліковано: 02/02/15 @ 12:29
Розділ Різне Читати далі...

За що лають керівника

Звідки береться неприязнь до начальства ? Або навіть тиха ненависть, коли в курилках і на кухнях обережно паплюжать такого- сякого боса, який занадто багато вимагає ? Я ще розумію, коли заочне Макану начальника відбувається в якомусь Сільпо, де тебе можуть з легкістю замінити на іншого касира, - тому ти терпиш і відводиш душу в гнобленія керівництва . Але звідки такі настрої в середовищі програмістів, яким не так вже складно знайти нову роботу ? Тільки не треба говорити, що немає цієї хронічної звички ганити того, хто вище . Навіть на кращих проектах з кращими керівниками рідко вдається почути щось позитивне про начальство . Зате приводів для невдоволення знаходиться багато . Наприклад : Менеджмент - бюрократія і блат . Начальник може запросто наїхати на разраба за те, що він на скрам варто перевальцем . Менеджери не розуміють рамки термінів , ризиків і складнощів. У нас в компанії менеджмент відстійний . Не вистачає часу зробити фічу - додають ще менеджера, замість програмістів.

Опубліковано: 02/02/15 @ 11:01
Розділ Різне Читати далі...

ТОП-25 найбільших IT -компаній України , січень - 2015 : лідери ринку беруть паузу

Представляємо оновлений список 25 найбільших IT- роботодавців України. За період з августа'14 по январь'15 сумарна кількість співробітників в цих компаніях зросла на 843 людини(2% ) - це у півтора рази менше, ніж за попередні півроку . .top25 - table { margin - bottom : 10px ! important ; border : 1px solid # 333 ; margin - top : 0! important ;} . top25 - table thead th , .top25 - table tfoot th { padding - top : 5px ; padding -bottom : 5px ; background : # f0f6fe ! important ; border - top : 1px solid # 333 ! important ; border - bottom : 1px solid #333!important;text-align:right!important;vertical-align:middle!important;line-height:1.3!important;font-size: 13px ! Important ;} . Top25 - table tbody th { padding - top : 10px ; text - align : right ! Important ; vertical - align : middle ! Important ; line - height : 1.3 ! Important ; font - size : 13px ! Important ; border : none ! important ;} .

Опубліковано: 02/02/15 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - Майстер-клас " Thucydides - готове рішення для швидкої і просунутої автоматизації "

Автоматизація з кожним днем все більше стає затребуваною і вже існує ряд інструментів які її спрощують і прискорюють .
Thucydides дозволяє запускати тести у всіх браузерах, підтримуваних Selenium , і повністю бере на себе роботу з драйвером . Фреймворк надає безліч допоміжних методів для роботи з PageObject і WebElement . Також в нього включена можливість паралельного виконання тестів і зручною розробки BDD і DDT -тестів у зв'язці з JBehave і Easyb .
Ми розберемо як автоматизацію , використовуючи Thucydides в стандартній зв'язці з JUnit , так і в зв'язці з JBehave , для написання тестів в Given/When/Then форматі . Про тренера Антон Сирота
( QA Automation Lead , DataArt )
Більше чотирьох років працює в IT сфері, досвід у QA - три роки. Є досвід і в ручному, і автоматизованому тестуванні. Успішно випустив чотирьох практикантів, брав безпосередню участь у створенні практікантскіх програм в компанії. Створив і курирує внутрішній курс автоматизації по Thucydides .

Опубліковано: 01/02/15 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

2 лютого, Харків - Перший курс AngularJS в Харкові

У розробці та продажах в нашій IT web компанії Sloboda помічаємо все більший перехід навантаження і розробки на фронтенд . Тому разом з викладачем JsBursa Іллею Клімовим організовуємо перший в Харковікурс AngularJS , який стартує вже в цей понеділок , 2 лютого. Так як це перша версія курсу, ми вирішили обмежити навчання тільки 30- ма учасниками і без онлайн трансляції. У вівторок відкрилася реєстрація та зайняті вже 17 місць . Наступний курс поки не плануємо. Чому AngularJS ? 1) Розробляєтьсяі підтримується компанією Google.
Фреймворк AngularJS досить молодий , він був створений в 2009 році компанією Google. Цей продукт глобальної успішної корпорації швидко знайшов популярність і став затребуваним завдяки своїй зручності і простоті використання. 2) Володіє низькимпорогомвходження.
AngularJS дуже простий, за що і отримав широку популярність серед JavaScript розробників . Замилування їм не вщухають і донині , а численне ком'юніті налічує все більше прихильників фреймворку .

Опубліковано: 30/01/15 @ 12:46
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: ідеальне резюме , шлях джуніора , code review checklist , міфи про DevOps

Нові версії io.js 1.0 OrientDB 2.0Octopress 3.0Lua 5.3 Howto Code Review Checklist від Fog Creek . 7 золотих правил одного програміста. 15 перевірених правил бізнес- спілкування. How racing games were programmed before 3D .Ідеальне резюме junior'а : як знайти кращу роботу в сфері інформаційних технологій . Мови програмування The RedMonk Programming Language Rankings : January 2015. Інфографіка: Which Programming Language Should I Learn First ? Learning Curves ( for different programming languages ??) . What most young programmers need to learn ( + переклад на українську ) . Навчання git - game - а github repo that's actually a game to help you learn git . DataQuest - learn data science in your browser . Elevator Saga - the elevator programming game .
Awk in 20 Minutes . Думки та інтерв'ю Роман Хміль : Ми хочемо виростити доступний сегмент платного якісної освіти, який конкуруватиме з державним . Why We ( Still ) Believe in Private Offices - Stack Exchange Blog .

Опубліковано: 30/01/15 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

4 - 5 лютого, Київ - " Просунутий Certified Scrum Master " тренінг російською !

Друзі ! запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу « Просунутий Certified Scrum Master ». Його проводитимуть два українських Scrum - тренера , єдині послідовники самого першого в світі тренера з Scrum ( Jeff McKenna ) - Андрій Павленко і Богдан Місюра ! Під час курсу ви дізнаєтеся :
- Основні елементи Scrum , як ефективно застосовувати принципи і цінності Agile Manifesto ;
- Базову теорію Scrum : артефакти , ролі , тимчасові рамки ( заходи) , цілі кожної зустрічі , обов'язки ;
- Що повинен і не повинен робити кожен хороший Scrum Master ;
- Приклади ефективної самоорганізації.

Опубліковано: 29/01/15 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 20: Unusual Concepts ( Осло , Норвегія)

Ось уже й готовий наш двадцятий випуск проекту «IT Євротур ». Ми відвідали чудового людини , Сергія Дмитрієва, який працює Agile Coach'ем і управляє компанією Unusual Concepts . Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . Екскурсія по дому Розмова про візи і країни Розмова про роботу Розмова про побут МістоОсло , Норвегія Площа454 км2 Населення624 тис . Місто існує з1147 В світіСтолиця і найбільше місто Норвегії . Розташування містаДо Осло відносяться 40 островів. У межах міста розташовані 343 озера, які є найважливішим джерелом питної води. По території Осло протікають дві невеликих річки: Акерсельва і Ална .

Опубліковано: 29/01/15 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 171

Національній акціонерній Компанії « Нафтогаз України » потрібен начальник ІТ- управління , бажано з досвідом Впровадження SAP. Ощадбанк запрошує на роботу начальника управління телекомунікаційніх систем та мереж , схільного до ОБРОБКИ великих масівів информации та документів . Компанії Playtika потрібен Flash Technical Lead у Вінниці . Terrasoft шукає чат -менеджера для роботи з рінк Європи та США. Графік роботи : перший тиждень - з 11:00 до 20:00, другий тиждень - з 20:00 до 6:00 . Luxoft ' у потрібен Background check specialist . Progresstech - Ukraine запрошує на роботу інженера- конструктора електричних схем , бажано випускника Авіаційного вузу . Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона шукає ANSYS , ABAQUS , АСТРА - АЕС програміста , Який уміє Виконувати розрахунки для трубопровідніх систем и обладнання АЕС . ГО « Прозорі закупівлі » запрошує на безкоштовна роботу спеціаліста з IT- безпеки .

Опубліковано: 29/01/15 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

5 лютого, Київ - Марафон спеціальних пропозицій від QALight

Компанія QALight дарує чудову можливість оволодіти основними трьома « слонами » , на яких тримається світ IT технологій: 1 . Програмування. Запишіться на найближчий курс « Основи програмування » компанії QALight за вартістю минулого року. Це відмінна можливість вигідно оволодіти необхідними базовими знаннями та навичками для старту кар'єри в сфері розробки ПЗ та автоматизації тестування .
2 . Тестування. Стати одним з 10 -ти учнів наступної групи « Тестування ПЗ » зі знижкою 50 % , адже тестування - це найлегший і найшвидший спосіб влитися в непереборну і бурхливу течію IT океану.
3 . Адміністрування Windows. Вас чекає можливість стати частиною історичного для нашої компанії події - запуску курсу « Windows 7 ». Даний курс дозволить Вам оволодіти навичками адміністрування найбільш поширеною ОС у світі, за символічну вартість - 1050 грн.

Опубліковано: 28/01/15 @ 07:22
Розділ Різне Читати далі...

14 лютого - 14 березня, Харків - Семінар « Підготовка до іспиту PMP® »

Метасемінару- практикуму від зареєстрованого постачальника навчання PMI - підготувати слухачів до успішного проходження сертифікаційного іспиту в PMI з першої спроби. Програма семінару включає 4 дніочного навчання і самостійну відпрацювання навику правильно відповідати на питання іспиту . По закінченні видається визнається PMI сертифікатпро обов'язкове навчання . На семінарі розглядаються питання з десяти областей знань стандарту PMBOK® Guide Fifth Edition. Крім цього , слухачі розбирають завдання ( кейси ) з практики управління проектами , аналогічні ситуаційних задач іспиту, а також аспекти етики та професійної поведінки менеджера проекту , що включаються в Питання іспиту. У процесі навчанняслухачам подається і пояснюється математичний апарат, необхідний для вирішення розрахункових завдань на іспиті. У міру проходження кожної з областей знань, слухачі мають можливість потренуватися відповідати на питання іспиту PMP® за допомогою спеціальних онлайн тестів.

Опубліковано: 28/01/15 @ 07:14
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174