Дайджест цікавих вакансій № 98

Alliera AG шукає старшого Java розробника , який добре розбирається в аналізі тексту. Зарплата $ 3000-3500. Synrc Research Center шукає Erlang розробника , який знає хоча б одну мову програмування на високому рівні або кілька на середньому або багато на низькому. Зарплата від $ 3000. Харківська компанія Scorto , що створює унікальні продукти для прийняття рішень та управління ризиками та використовує для цього серйозний апарат Machine Learning, шукає бізнес-аналітика . LogicWorks, представництво американської компанії StaffDirector , шукає JavaScript + Python розробника . Зарплата $ 4000-5000. Wix шукає в Дніпропетровську Front-End розробника для проекту Wix App Market . Олексій Колупаєв і Ciklum шукають в Харкові PHP, Front-End розробників і Automation QA для Meinfernbus. Роман Хміль повідомляє : «Нам потрібен оччень крутий архітектор, працював з Open Source stack технологіями/рішеннями. ЗП від $ 10K в міс.

Опубліковано: 15/08/13 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

Скотт Еліот Фалман і його усміхнене винахід

Скотт Еліот Фалман і його усміхнене винахід Цій людині належить найкумедніше винахід, без якого сьогодні не обходиться, мабуть, жоден день жодного користувача Інтернету. За свої шістдесят п'ять років Скотт Еліот Фалман чим тільки не займався - і удосконаленням штучних нейронних мереж, і роботою над базою даних «Скон», і питаннями комп'ютерної обробки зображень, і розробкою системи NETL. Зараз подібними досягненнями нікого не здивуєш - у багатьох технічних навчальних закладах є факультети програмування, існують спеціальні курси, які пропонують за кілька місяців освоїти одну з мов і почати куховарити власні програми. Але на зорі наукової діяльності Скотта нічого цього не було - тодішні персональні комп'ютери були громіздкими і, скажемо відверто, марними Махиня, коштували десятки тисяч доларів. ЕОМ ж, з якими працював Фалман, і зовсім могли займати кілька кімнат і з'єднувалися сотнями проводів. Напевно, одному Скотту було відомо, що відбувалося всередині величезних гудящіх апаратів.

Опубліковано: 14/08/13 @ 06:18
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про першого українського Хакафоне

Похакафонілі! В Одесі 8-10 серпня відбувся перший український Хакафон . Розробники коділі в гаражі, спали на даху, медитували в гамаках.
За підсумками марафону було створено 8 додатків. Якісь в повністю робочому вигляді, які тільки визначилися з концептом. Тим не менш, презентації пройшли, а переможці поїдуть до Пітера на Mobilefest і до Москви на Mobile Developer Day 2013. Кілька забавних фактів хакафона: 1. Наймолодшому учаснику 30-годинного хакатона всього 14 років
2. Сама цікава ідея щодо необхідних доповнень до створеного додатком - літаючі мініатюрні дрони для фотографування посадок
3. Для контенту одного з додатків Хакафона його творці підготували 400000 фотографій Одеси
4. Одна з команд заявлялася на одну платформу, але так захопилася, що зробила свій додаток відразу під всі мобільні платформи
5.

Опубліковано: 14/08/13 @ 01:15
Розділ Різне Читати далі...

18 вересня - 16 жовтня, Київ - Курс з професійної верстці

Курс : 5 занять
Тренер: Юрій Артюх
Реєстрація Брати участь у курсі буде не більше 15 осіб , які разом зроблять верстку соціального сайту «треба придумати ». Цей сайт буде включати в себе максимальну кількість складних елементів , щоб ви змогли на практиці зіткнутися з великою кількістю проблем і їх вирішити. Команда тестувальників з qamadness.com буде постійно стежити за якістю вашої роботи , так що филонить не вийде :) На кожному з цих занять ви отримаєте ряд практичних навичок і рад , кожен з яких відразу буде застосовуватися на практиці. Ви будете працювати однією командою під керівництвом Юрія .

Опубліковано: 13/08/13 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 97

Со-засновнику Jelastic Руслану Синицький потрібні Director of Application & Support Services . Команда стартапу в області бізнес-аналітики metricinsights.com шукає досвідчених PHP програмістів . Високий рівень зп, цікавий перспективний проект + вигідні опціони. TRDATA , єдина українська компанія, яка перемогла в конкурсах європейського Seedcamp та американському 500 Startups шукає PHP/Фронт-енд розробника . Зарплата $ 1000-2000. Хороший колектив (гумор + тролінг + відсутність корпоративної строгості). SaM Solutions шукає в Дніпропетровську PHP (Zend) розробника . Знання німецької - великий плюс. Зарплата $ 1700-2500. У Gazeta.ua потрібен молодший PHP-програміст для підтримки сайту на Zend Framework + MySQL і створення нового проекту на Phalcon + Mongo DB. NetEvent LLC - український R & D офіс американської компанії TicketNetwork, шукає старшого. NET розробника . Зарплата від $ 3500. Ймовірність бути переманили іншою компанією або отримання кращого «соц.

Опубліковано: 08/08/13 @ 09:35
Розділ Різне Читати далі...

28 - 29 вересня, Донецьк - DOU Hackathon Donetsk

Саме час мобілізуватися після спекотного літа і зібратися в затишному офісі, щоб присвятити 24 години Кодинг і просто класно провести час на ДОП Хакатон в Донецьку! Дістаємо гітару, висипаємося і починаємо думати над ідеєю проекту =) Формат колишній: 24 години написання коду і багато фана. За цей час необхідно написати працююче до фіналу заходи додаток. Після цього потрібно презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Абсолютна свобода у виборі напрямку і теми проекту. Можна приходити відразу командою або шукати команду на місці. Кількість місць обмежена, тому прохання поквапитися з реєстрацією. Ближче до події буде вислано e-mail - підтвердження реєстрації. Захід проходитиме з 13:30 28.09 до 16:00 29.09 Тайминг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт Хакатона. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».
14.30 - 13.30 (вськ) написання проекту, гри в настільний теніс, РS і настільний футбол.

Опубліковано: 07/08/13 @ 01:55
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про Першому турнірі з боулінгу серед ІТ -спеціалістів Одеси

30 липня відбулося важлива подія в житті одеських ІТ-компаній - компанією Lohika був організований Перший боулінг-турнір серед ІТ-спеціалістів Одеси. У змаганнях взяли участь 6 одеських команд.

Опубліковано: 07/08/13 @ 08:19
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Ельдар Муртазін , провідним аналітиком Mobile Research Group

117- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про журналістику , повазі , аналітиці та тарілочках. У програмі: Про во'IT'і Огляди телефонів Журналістика Освіта Про джерела iXBT Mobile - review Вплив журналістики на бізнес Mobile Research Group Книги у випуску : Полковнику ніхто не пише - Габріель Гарсіа Маркес Сто років самотності - Габріель Гарсіа Маркес Ф. М. Достоєвський . Зібрання творів Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes До 13 хвилини , звук поліпшити не вийшло. Вибачте за якість запису в польових умовах. Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 06/08/13 @ 11:48
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: правильна корпоративна культура , Petcube їде до Китаю , майбутнє програмування

Добрий день, шановні читачі. Новини Команда українського стартапу Petcube , який розробив гаджет для дистанційної гри з домашніми вихованцями, переїжджає в« світову столицю електроніки »- Шеньжень . Інтерв'ю Інтерв'ю з Дмитром Жемерова про нову IDE Android Studio. Розробники YouPorn і Pornhub про використанні Redis . Погляди Чому аутсорсинг в Індії приречений . У чергу за додатками ? Блог Harry Brignull's 90 Percent of Everything - про те, як пристрої Apple стежать за вами, «Темних» патернах і Медсестрички, які говорять «Привіт!» ... Заговорить Чи Siri по-російськи? Seven signs of dysfunctional engineering teams . Як Google допоміг обчислити викрадачів автомобілів . Як навчитися програмувати - 180 сайтів за 180 днів . Що робити, якщо попав в загниваючий проект . Empirical Analysis of Programming Language Adoption . «Під впливом алкоголю замкнуті люди з тарганами в голові колються» - нотатки про корпоративну культуру в компанії Zappos.

Опубліковано: 02/08/13 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

8 серпня, Харків - Kharkov AI Club # 6

6-а зустріч харківського клубу ШІ відбудеться в четвер 8 серпня в 7:00 вечора в харківському офісі компанії Ciklum. У плані зустрічі дві доповіді: 1) Кредитний скоринг і штучний інтелект Доповідь буде присвячений використанню предиктивної аналітики в банківському секторі. На прикладі спеціалізованого комерційного ПЗ буде продемонстровано побудова скорингової моделі. Розглянуто випадки з комерційної практики: різні методи побудови моделей для різних бізнес-задач в країнах з відмінними економічними реаліями. Доповідач: Дмитро Вороненко, директор компанії Scorto Solutions 2) Багатошаровий перцептрон. Пильний погляд Доповідь присвячена дослідженню можливостей багатошарового перцептрона та аналізу впливу мережевої топології і налаштувань на обчислювальні здібності. Будуть розглянуто генетичний алгоритм стосовно до створення і навчання штучних нейронних мереж. Короткий аналіз рішення задачі «Титаніка» на прикладі використання мови R і пакету RSNNS.

Опубліковано: 30/07/13 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

8 серпня Харків - Kharkov AI Club # 6

6-а зустріч харківського клубу ШІ відбудеться в четвер 8 серпня в 7:00 вечора в харківському офісі компанії Ciklum. В плані зустрічі дві доповіді: 1) Кредитний скоринг і штучний інтелект Доповідь буде присвячений використанню предиктивної аналітики в банківському секторі. На прикладі спеціалізованого комерційного ПЗ буде продемонстровано побудова скорингової моделі. Розглянуто випадки з комерційної практики: різні методи побудови моделей для різних бізнес-задач в країнах з відмінними економічними реаліями. Доповідач: Дмитро Вороненко, директор компанії Scorto Solutions 2) Багатошаровий перцептрон. Пильний погляд Доповідь присвячена дослідженню можливостей багатошарового перцептрона та аналізу впливу мережевої топології і налаштувань на обчислювальні здібності. Будуть розглянуто генетичний алгоритм стосовно до створення і навчання штучних нейронних мереж. Короткий аналіз рішення задачі «Титаніка» на прикладі використання мови R і пакету RSNNS.

Опубліковано: 30/07/13 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

8 серпня, Київ - Зустріч JUG : JVM - based languages ??: Scala , Clojure , Groovy

Шановні панове - розробники !
Запрошуємо Вас на чергову зустріч JUG KPI спільно з EPAM Systems , яка проходитиме в рамках IT Week. Реєстрація Наша зустріч Java User Group у цей раз пройде без Java ;) А буде присвячена трьом найбільш популярних на сьогодні JVM - based languages ??: Scala , Groovy і Clojure .

Опубліковано: 30/07/13 @ 06:27
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібно відповідати на хороші відгуки ? Історія про диво- сумці GeniusPack


Минулого тижня я готувала відповіді для чергового випуску Лабораторії вебу , який буде присвячений репутації в мережі. У процесі роздумів я задумалася над тим, чи варто компаніям якось реагувати на хороші відгуки в мережі. Ясна річ, що на погані відгуки відповідати потрібно обов'язково, інакше бренд стане жертвою поганої репутації . А як бути у випадках, коли компанію не лають, а хвалять? Чи достатньо буде просто сказати "спасибі" за хороший відгук чи потрібно зробити щось більше? Відомий американський маркетолог Скотт Стратт вважає, що до хорошим відгуками потрібно ставитися так само уважно, як і до поганих. У статті "Brand Endearment: Return The High Five " (" Прихильність до бренду: дай п'ять ") він розповідає історію з життя про те, як постраждала репутація компанії через хорошого відгуку, який вона проігнорувала. Далі - переклад історії, мова від автора. Прихильність до бренду: дай п'ять Моє життя проходить у дорозі, в готелях і аеропортах.

Опубліковано: 29/07/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібно відповідати на хороші відгуки ? Історія про чудо- сумці GeniusPack


Минулого тижня я готувала відповіді для чергового випуску Лабораторії веба , який буде присвячений репутації в мережі. У процесі роздумів я задумалася над тим, чи варто компаніям якось реагувати на хороші відгуки в мережі. Ясна річ, що на погані відгуки відповідати потрібно обов'язково, інакше бренд стане жертвою поганої репутації . А як бути у випадках , коли компанію не лають , а хвалять ? Чи достатньо буде просто сказати "спасибі " за хороший відгук або потрібно зробити щось більше ? Відомий американський маркетолог Скотт Стратт вважає , що до хорошим відгуками потрібно ставитися так само уважно , як і до поганих . У статті " Brand Endearment : Return The High Five " ( " Прихильність до бренду : дай п'ять " ) він розповідає історію з життя про те , як постраждала репутація компанії через хорошого відгуку , який вона проігнорувала. Далі - переклад історії , мова від автора. Прихильність до бренду : дай п'ять Моє життя проходить у дорозі , в готелях і аеропортах.

Опубліковано: 29/07/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Нужно ли отвечать на хорошие отзывы? История о чудо-сумке GeniusPack


На прошлой неделе я готовила ответы для очередного выпуска Лаборатории веба , который будет посвящен репутации в сети. В процессе размышлений я задумалась над тем, стоит ли компаниям как-то реагировать на хорошие отзывы в сети. Понятное дело, что на плохие отзывы отвечать нужно обязательно, иначе бренд станет жертвой плохой репутации . А как быть в случаях, когда компанию не ругают, а хвалят? Достаточно ли будет просто сказать “спасибо” за хороший отзыв или нужно сделать нечто большее? Известный американский маркетолог Скотт Страттен считает, что к хорошим отзывам нужно относиться так же внимательно, как и к плохим. В статье “Brand Endearment: Return The High Five” (“Привязанность к бренду: дай пять”) он рассказывает историю из жизни о том, как пострадала репутация компании из-за хорошего отзыва, который она проигнорировала. Дальше – перевод истории, речь от автора. Привязанность к бренду: дай пять Моя жизнь проходит в дороге, в отелях и аэропортах.

Опубліковано: 29/07/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Чого ми чекаємо від віртуальності ?

Насправді я задумував написати епічну статтю про стартапи, інвестиції, PaaS ... але літо, спека; і я вирішив почати з чогось легше. Та хоча б з віртуальності. Дійсно, здається, що віртуальність зараз буквально «на кінчиках пальців»: google glass, oculus rift, розшифровка сновидінь, навіть повідомлення про прямий зв'язок мозок-мозок (нехай і у щурів поки що) з'являються. Так склалося, що в останні кілька місяців прочитав близько двох десятків сучасних кіберпанк та літ-рпг книжок. Здалося цікавим проаналізувати, як їх автори бачать воздейстествіе віртуальності на наше життя. Звичайно, я розумію, що серйозним подібне дослідження вважати важко: по-перше, база для дослідження істотно зміщена в бік ігрового застосування - вимоги жанру таки, по-друге, аналізуючи думки користувачів про неіснуючу поки технології, можна, як казав Форд, почути лише про більш швидких конях. З іншого боку, навіть з мрії про коня швидше вітру можна зробити деякі висновки.

Опубліковано: 27/07/13 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

Нова фішка в Smart Linker

Друзі , як я говорив в попередньому пості , робота над Smart Linker нарешті повернулася в своє звичне русло . Тепер очікувані і не дуже очікувані оновлення будуть виходити частіше. Сьогодні я хотів би представити вам одне з таких оновлень, яке при його належному використанні може значно підвищити позиції вашого сайту в пошукових системах за рахунок поліпшення так званих поведінкових факторів . Йдеться про візуальному оформленні тексту і посилань перелинковки . Набудувавши колір і стиль тексту з посиланнями , а також додавши картинки , можна значно збільшити кликабельность посилань в блоці перелинковки . Таким чином можна збільшити кількість сторінок, що переглядаються сайту відвідувачами і знизити показник відмов , тобто повернути поведінку відвідувачів сайту в позитивну для власника цього сайту сторону.

Опубліковано: 25/07/13 @ 12:42
Розділ Різне Читати далі...

15 серпня, Одеса - Front - End Meet Up # 3 , Odessa

15 серпня в 18:30 в одеському офісі Lohika пройде третя зустріч Front-End розробників Одеси. Прекрасна літня погода так і манить всіх на південь, зустрічайте колег зі Львова та Києва з двома доповідями на Front-End Meet Up # 3 . Для реєстрації прохання заповнити форму , вхід вільний. Роман Кирилич, Lviv
Senior Front-End Engineer, Lohika Bio:
Програмуваті почав у 90іх на GWBASIC для DOS 3.30 на ПК "Пошук 1.06", а потім в машинних кодах в hex-редакторі (за відсутності асемблера).
Закінчив біологічний факультет, спеціальність - вчитель биологии.
Будучи студентом займався створеня вебсайтів, зборка комп'ютерів, працював сісадміном.
Трівалій годину займався розробка одного з дістрібутівів Linux. У 2008 году почав працювати в аутсорсі.
Доводи писати на PHP, Perl, Bash, C, SQL, JavaScript, ActionScript, Lua, Ruby. Спеціалізуюся на розробці веб-проектів з нуля.

Опубліковано: 25/07/13 @ 10:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 95

Одеської компанії Aratog потрібно старший C # програміст під Unity3d . 40-годинний робочий тиждень, без переробок. Гарний сучасний офіс з видом на море. Молода компанія Eltrino шукає PHP/Magento розробника . Зарплата 8000 грн $ 1000-3000. Зручні крісла Herman Miller Aeron. Донецька компанія Metacom шукає провідного програміста , який знає С + + як друга рідна. Зарплата $ 2000-3000. Компанії DataArt потрібно Project Manager з досвідом в галузі онлайн-подорожей. Технічний бекграунд буде плюсом. Fame.ua , одна з лідируючих компаній у сфері інтернет-торгівлі модним одягом і аксесуарами в Україні, шукає технічного директора з успішним досвідом програмування під 1С. Компанії ELEKS потрібен у Львові технічний директор з розумінням cloud-технологій в продуктову команду. Крім ринкової зарплати пропонується участь в опціонної програмі продукту.

Опубліковано: 25/07/13 @ 08:25
Розділ Різне Читати далі...

20 серпня , Одеса - Основні принципи набору співробітників в Agile команди

Provectus IT спільно з Live Nation/Ticketmaster проведе захід, присвячений особливостям набору співробітників в Agile команди. Наш запрошений експерт - Женя Розинський, віце-президент технологічної групи Live Nation/Ticketmaster. Завдяки своєму солідному досвіду у сфері ІТ (20 + років), Женя допоміг домогтися успіху компаніям різного рівня. Цільова аудиторія:
рекрутинг менеджери, менеджери проектів, скрам майстра, тім ліди та інші співробітники, які беруть безпосередню участь у процесі інтерв'ювання кандидатів у Agile команди. Захід буде цікаво всім, хто залучений в процес найму технічних фахівців. Програма:- Склади команд
- Застосування agile підходу при agile «Хайринг»
- Пріоритети - особистісні якості або навички
- Питання, які слід задавати
- Як організувати процес інтерв'ю
- Практичні поради про те, як приймати рішення про наймання кандидата Вхід вільний, реєстрація є обов'язковим.

Опубліковано: 24/07/13 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180