Оптимізація і просування сайтів.

Оптимізація і просування сайтів. Сьогодні можливості Інтернету не мають кордонів. З його допомогою, ми оплачуємо послуги, замовляємо їжу додому, купуємо одяг, квитки на літак або поїзд, спілкуємося в соцмережах, шукаємо і знаходимо корисну інформацію та багато іншого, не виходячи з дому і не витрачаючи на це свій час. Для цього достатньо знайти сайт, який надає ту чи іншу послугу або надає необхідну інформацію і всі проблеми вирішені. Однак при цьому часто доводиться стикатися з проблемами, пов'язаними з пошуком потрібного сайту. Буває, що перш ніж знайти те, що потрібно необхідно «перерити» весь Інтернет. Щоб боротися з такого роду проблемами розробники сайтів трудяться над їх оптимізацією (просуванням). Будь розробник сайту знає, що мало створити сайт. Адже яким би він не був унікальним, корисним і прекрасним, найголовніше, щоб він був відвідуваним, оскільки саме від відвідуваності сайту залежить дохід його власника.

Опубліковано: 16/05/13 @ 02:26
Розділ Різне Читати далі...

Індійський масштаб

[Від редакції: Едуард Рубін - директор Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу, доцент НТУ «ХПІ», голова наглядової ради компанії Telesens Int.] Коли на форумі DOU опублікували мою статтю «Заздрість» , яка вийшла нещодавно в «Економічній правді», на гілці відразу з'явилося безліч коментарів . Тому я вирішив у своїй колонці доповнити розповідь про поїздку до Індії фактами, які, безсумнівно, будуть цікаві саме професійному співтовариству. Це те, що залишилося ніби «за кадром» статті в «ЕП», яка була більше орієнтована на «макро» питання, пов'язані з проблемами державної політики та законодавства у сфері ІТ. Тут же я поділюся кількома враженнями, які, по-перше, дадуть більш детальне уявлення про те, що відбувається в індійській ІТ-індустрії, по-друге, рельєфніше позначать розмах тамтешніх подій, щоб нам було з чим порівняти власне становище справ . Враження перше.

Опубліковано: 16/05/13 @ 09:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 85

Компанії Ez Texting потрібно провідний Linux/Unix системний адміністратор . Зарплата $ 3500-5000. Hackathon days (з кожного спринту виділяється день для роботи над своїми проектами). Денис Попов (Head of Engineering at GoSave) шукає Java-архітектора для стартапу з Долини. Компанії Obreey Products потрібен IT Product Manager . Magento шукає товариську Delivery manager'а з великим Agile-досвідом. SDL Tridion Development Lab запрошує на роботу молодшого QA (Trainee) . Ця вакансія отримала понад 20 відгуків за пару днів. Інтернет-холдингу X-tend Group потрібно Growth hacker , здатний стерти межу між маркетингом і продуктом. Мережа супермаркетів побутової техніки та електроніки «Comfy» шукає програміста-аналітика баз даних . Компанії Дайгоро потрібен відданий веб-дизайнер/HTML-верстальщик , що володіє нездатністю зв'язати слова: «гроші» , «багато» і «хочу» в одну фразу. Зарплата від 700 до 1000 EUR.

Опубліковано: 16/05/13 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном Голандія, засновником DataArt

105-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про Нью-Йорк, програмування, продажу і менеджмент. У програмі: Про во'IT'і Інтернет Крах доткомів DataArt Робота зі стартапами Майбутнє IT IT в різних містах Книги у випуску: Егоїстичний ген - Річард Докінз Лекції Іцхака Адізеса Flash-плеєр: Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT-компанії .

Опубліковано: 14/05/13 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 84

Компанії CQG потрібно Autotest Engineer . Можливість дізнатися все про біржову торгівлю та суміжних областях. Смачні та корисні обіди від шеф-кухаря. Компанії Iterios для розробки системи автоматизації туристичного бізнесу потрібно старший PHP програміст . Зарплата від $ 2500. Молода компанія IQ Friends шукає кофаундера на посаду COO . Сервіс (веб та мобільний) для західних туристів guidestock.com шукає старшого Front-End розробника . Компанія OWOX запрошує до співпраці Junior Front-end розробника . Для студентів останніх курсів можлива часткова зайнятість. Внедренческий центр по продуктах 1С компанії ABBYY Україна запрошує студентів 3-5 курсів на проходження літньої практики . Дитячий міжнародний журнал "Пізнайко " шукає адміністратора-програміста , бажано знайомого з дитячою тематикою. Зарплата від 4000 грн.

Опубліковано: 09/05/13 @ 07:32
Розділ Різне Читати далі...

8 червня, Львів - Lviv Python Community Meet - up - LvivPy # 2

Python спільнота во Львове розвівається , на прайси з'являється все більша кількість проектів , тому ми НЕ зупіняємось и Пропонуємо вам вновь зустрітісь , Обговорити ОСТАННІ НОВИНИ прайси , почерпнути Нові знання , ідеї та просто поспілкуватісь за пивом . Цього разу среди доповідачів : Володимир Гоцик - Python Developer at GetGoing , Inc. PyCon Ukraine Organizer .
Доповідь : « Advanced Postgres patterns with Python and Django ORM ». Василь Діжак - Python/Django Developer at Django Stars .
Доповідь : « Small intro to Python packaging ». Роман Семірук - Python Developer at Prom.ua
Доповідь : « Поиск ? Sphinx ! ». Ігор Давиденко - Lead Python Developer at GetGoing , Inc.
Доповідь : « Навіщо я написав свій клон Google Reader і як я це зробив ? » Список доповідачів та тими доповідей будут доповнюватісь . Для участі , обов'язкова реєстрація за ПОСИЛАННЯ goo.

Опубліковано: 08/05/13 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

18 травня , Вінниця - iOS Суботник у Вінниці

Відмінна новина для розробників мобільних додатку у Вінниці!
18 травня відбудеться iOS суботник компанії Сіклум для всіх бажаючих! Суботники Сіклум, присвячені тим чи іншим стека технологій або платформам проходять по всій Україні та за її межами вже кілька років. Ці заходи об'єднують фахівців для обміну знаннями ідеями та професійного нетворкінгу в тому числі між містами. І на цей раз у нас кілька цікавих доповідачів, які поділяться своїм досвідом з учасниками: 1) Володимир Кирилов, технічний архітектор, Universal Mind (Київ), хакер.
Тема: iOS Toolchain Я планую зробити екскурсію в світ компіляції і збірки iOS проектів, і Ви з'ясуєте, чому проекти просто збираються на Вашому макбуки, але потрібно кілька годин, щоб зібрати їх на CI. Я також розповім, як робити збірку без використання XCode.

Опубліковано: 07/05/13 @ 01:32
Розділ Різне Читати далі...

18 травня , Одеса - . NET Суботник в Одесі

Спекотні дні в Одесі не стануть перешкодою для вільного обміну знаннями та досвідом. NET програмістами, але є чудовою приманкою для доповідачів та учасників з усіх регіонів! У суботу 18 травня Офіс Сіклум відкриває двері для всіх фахівців, які побажали подарувати цей день своєї експертизі в. NET Захід буде насиченим: почнеться з трансляції конференції ITBarnch і продовжиться 4 доповідями від провідних професіоналів і іменитих авторів з усієї країни. Програма буде насиченою, приєднуйтесь! Програма: 10:00 Збір гостей. Перегляд перших доповідей ITBranch . 12:00 Євген Жарков - "Основи Roslyn - Complier As a Service" Євген добре знайомий. NET публіці по всій Україні. Нехай динозаврів він і не зустрічав - але він успішно пише код і реалізує найскладніший функціонал вже більше 6 років. Любить. NET у всіх його проявах, використовує ASP.NET, WPF, Silverlight, Kinect, Windows Store/Phone і звичайно ж JavaScript у всіх його проявах. Носить статуc Silverlight MVP.

Опубліковано: 07/05/13 @ 01:00
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Вілявіним , Vice CEO Promodo

104-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про юриспруденцію, онлайн-маркентінг, партнерство, бізнес і SEO-оптимізацію. У програмі: Про во'IT'і Розвиток онлайн маркетингу Шлях до Vice CEO Як стати SEO оптимізатором Не ставтеся до людей з висока Партнерство в бізнесі Книги у випуску: Обдурені випадковістю. Про приховану ролі шансу в бізнесі і в житті - Нассім Талеб Ідеальний керівник. Чому їм не можна стати і що з цього випливає - Іцхак Калдерон Адізес Флеш-плеєр:
Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 07/05/13 @ 11:52
Розділ Різне Читати далі...

Smart Linker працює вже 3 тижні , а ефекту 0

Тема посту - це скорочений варіант повідомлення від одного користувача Smart Linker , яке я нещодавно отримав. Користувач звернувся за допомогою , просив пояснити йому , що не так. Чому Smart Linker не так ефективний у нього , як я показав на своїх графіках . Після невеликого аналізу все встало на свої місця. Сподіваюся цей пост закриє деякі питання , які можливо назрівали і у Вас .

Опубліковано: 05/05/13 @ 09:00
Розділ Різне Читати далі...

Переваги та недоліки лазерних принтерів

Переваги та недоліки лазерних принтерів Мало знайти в інтернеті потрібну інформацію - її ще потрібно буває роздрукувати. Сучасні технології дозволяють робити це максимально зручно і швидко. Поступово відходять у минуле струменеві принтери - на їх місце приходять лазерні. Чому ж їх все частіше віддають перевагу для роботи в офісі і вдома? Лазерний принтер відрізняється економічністю в порівнянні зі своїм струменевим побратимом. Їх картриджі витрачаються набагато повільніше, що дозволяє значно збільшити час між змінами картриджа. Однак знайти підходящий картридж для лазерного принтера буває непросто (великий вибір, як правило, в інтернет-магазинах - навіть картридж с9721а там легко знайти). Крім того, заправити картридж самостійно, якщо ви не фахівець, у вас навряд чи вийде - доведеться звертатися в спеціалізовану фірму і платити гроші. Але в цілому це невелика плата за виключно якісну і чіткий друк, якої відрізняються лазерні принтери.

Опубліковано: 03/05/13 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

Квартири в Анапі - відпустку з комфортом

Квартири в Анапі - відпустку з комфортом Курорти Краснодарського краю як і раніше популярні серед відпочиваючих. Ось тільки жити в готелях російського півдня наш народ не любить, оскільки бачить хорошу можливість заощадити на житло. Тому люди завчасно окупують інтернет - вишукують приватників, що пропонують задешево квартири в Анапі, наводять довідки через знайомих ... Ось, до речі, про Анапу - тут як раз-таки є величезний вибір житла, пропонованого приватниками. Цей асортимент задовольнить самих вибагливих мандрівників - можна зняти квартиру в самому місті або в передмістях, майже на березі моря або в центрі, повністю облаштовану або має тільки найнеобхідніше. Природно, можна підібрати цінову категорію, площа квартири і господарів, з якими приємно спілкуватися. У місті величезна кількість інформаційних видань, в тому числі і на просторах інтернету - проте багато відпочиваючі, раз зупинившись біля якихось господарів, надалі їздять до них щороку, заздалегідь бронюючи квартиру.

Опубліковано: 03/05/13 @ 03:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: бум балканського ІТ , про Сколково і слов'янському гостинність

Добрий день, шановні читачі. Новини Luxoft поглинає компанію Freedom OSS . Як представника компанії Intel прибулого з візитом в Сколково «взяли» місцеві правоохоронні органи ... Аналітика Від хакерів до експертів з безпеки - балканський ІТ- сектор зростає . Чи потрібні IT-гастарбайтери в США? опенсорс не може жити на одних пожертвування . Поглядипрограмістські: Події 7 мая, Львів
OH, MOBILE! S1E4. # TECH Memory Analysis and Management Fundamentals - 4-та зустріч Уютненько, мобільного співтовариства міста Львова. Нагадаю, що ви можете підказати, які посилання варто додати в наступний Дайджест, за допомогою букмарклета , розширення для Google Chrome або просто поштою . У підготовці випуску брали участь: Андрій Дегелер , Сергій Волошин , Руслан Шевченко , Макс Іщенко , Максим Ємельянов .

Опубліковано: 03/05/13 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 83

Компанії Lohika Systems в Одесі потрібен Java RnD Lead . Досвід використання noSQL БД буде плюсом. 1-10 січня - оплачувані вихідні. Materialise для проекту Mimics, пов'язаного з обробкою CT/MRI зображень, запрошує C + + розробника . Компанія Мортехпром, що займається розробкою інноваційних рішень у сфері розробки родовищ корисних копалин, шукає старшого С/С + + програміста , готового розробляти інноваційні рішення в сфері апаратного управління. Рекламна агенція Zavarka Team шукає PHP програміста , бажано з Сімферополя. В IT-відділ інтернет-магазину «Нотус » потрібен PHP програміст , має досвід роботи з MongoDB і Redis. Стартап soho.net , що працює в області агрегації контенту та управління соціальними контактами, шукає старшого JavaScript розробника . Зарплата 28000 грн. Melexis запрошує студентів-електронників 2-5 курсу на Traineeship program . Студія Анатолія Попеля пропонує початківцям дизайнерам оплачувану двомісячне стажування в липні-серпні.

Опубліковано: 02/05/13 @ 09:10
Розділ Різне Читати далі...

Як створити популярний сайт .

Як створити популярний сайт. Щодня інтернет поповнюється великою кількістю різних сайтів. Основна мета створення сайтів це отримання прибутку. Тому основне завдання веб майстрів різними способами домогтися отримання максимального доходу з ресурсу. Інтернет та інтернет технології постійно розвиваються, таким чином, ми отримуємо нові програми, змінюються алгоритми пошукових систем, з'являються нові способи заробітку і т.д. Відповідно і створення сайтів, як галузь інтернету, так само не стоїть на місці, і ті методи і способи його створення, які були актуальні сьогодні, вже завтра вважаються застарілими. Тим не менш, створення сайтів на сьогоднішній день є досить прибутковим бізнесом. Щоб займатися цією справою, необхідно мати певні навички, знання в спеціальних областях, досвід і багато іншого. Тому для багатьох є професією в цьому випадку не виняток, тим більше що, в принципі, місто і країна в даному випадку не мають значення.

Опубліковано: 30/04/13 @ 01:43
Розділ Різне Читати далі...

Можливості реклами в мережі Інтернет

Можливості реклами в мережі Інтернет Всякая послуга або продукція тепер супроводжується відповідною рекламою, яка є свого роду посередником, сполучною ланкою між тим, хто надає послугу або виробляє продукцію, і тим, хто є покупцем або клієнтом. Щоб це посередництво вдалося, рекламна компанія повинна вибудовуватися грамотно, вона повинна бути доречною і неодмінно якісної, інакше вона не викликає особливої ??довіри. Звичайно, про такі послуги як обмін приватизованих квартир терміново люди дізнаються і без реклами, і за цим звертаються до таких компаній як «Центр угод з нерухомістю», які надають допомогу в продажі, обміні, купівлі квартир, в тому числі і в терміновому викупі, звільняючому власника квартири від нескінченних показів нерухомості потенційним покупцям. Реклама в інтернеті - це широке поле діяльності, тому як можливості тут куди більш великі, ніж у багатьох інших місцях. Тут дуже легко вийти на потрібну аудиторію, оскільки інтернетом користуються всі.

Опубліковано: 30/04/13 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Тівельковим , провідним Java- розробником Mirantis

103-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Поговорили про Москву, штучний інтелект, стрибки з парашутом, паркет і Open Source. У програмі: Про во'IT'і Робота на ФСБ 1С та паркет Наука Робота з командою Сімейний бізнес Подорожі Книги у випуску: Буддист-паломник у святинь Тибету - Гомбожаб Цебековіч Цибіков ПК для чайників - Ден Гукин Design Patterns - Erich Gamma, Richard Helm, Ralph Johnson, John Vlissides Рефакторинг. Поліпшення існуючого коду - Мартін Фаулер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 30/04/13 @ 12:00
Розділ Різне Читати далі...

Learn by doing

Всім привіт, мене звати Володимир Воробйов, я Ruby розробник і один з організаторів RubyGarage . Надихнувшись статтею Ігоря Томича, я теж вирішив поділитися нашим досвідом навчання IT фахівців. Хто ми є і що ми робимо Ми команда Ruby/Rails розробників, називаємося ми RubyGarage . Ми розробляємо web та mobile програми для наших клієнтів. Своїх продуктів поки немає, але дуже хочеться, почали робити кроки в цьому напрямку. Також, ми зробили тримісячний навчальний Ruby/Rails курс для всіх бажаючих навчитися програмувати в цій технології. На даний момент курс безкоштовний і саме про курсі я хотів би розповісти. Мета цієї статті - поділитися своїм досвідом, отримати зворотній зв'язок від людей хто робить подібні речі, знайти людей яким це цікаво і об'єднати наші зусилля Трохи історичної хроніки Все почалося у вересні 2011 року. Саме тоді зародилася ідея створити перші безкоштовні курси з Ruby/Rails. Проходили вони на базі компанії Ciklum, за що їм величезне спасибі.

Опубліковано: 30/04/13 @ 10:18
Розділ Різне Читати далі...

Зарплатні війни українського аутсорсингу

На ДОП чергове зарплатна загострення. Спочатку Антон Карпенко написав , що «українське ІТ приречене» тому що розробники «майже без досвіду »хочуть $ 3k зарплати. Потім додав Павло Обод, запропонувавши аутсорсерам об'єднуватися для «управління» ринком праці. © the.leafmaker У мене дві новини, хороша і погана. Хороша новина в тому, що «некерований зростання зарплат» це проблема виключно аутсорсингу як галузі. Аутсорсинг, як будь-який сервісний бізнес, живе на (відносно) невеликій маржі - висока конкуренція, складна диференціація. Це означає неможливість «перекладати» це зростання на споживача послуг (замовника) і природний «стеля зарплат», як різниця «ціна ресурсу для клієнта» - «собівартість ресурсу». Рятує те, що дефіцит технічних фахівців глобальний і клієнти змушені брати дорожчаючий ресурс т.к. інші регіони теж дорожчають. У продуктовій розробці немає стелі по зарплатах. Запитайте Макса Гриніва . Або Білла Гейтса.

Опубліковано: 26/04/13 @ 11:09
Розділ Різне Читати далі...

Як створити папку при активації плагіна

Якщо ви пишете свій плагін, і для його роботи необхідна окрема папка, її можна створити в wp-content/uploads/за допомогою нескладної функції, яка буде викликана при активації вашого плагіна:
function myplugin_activate () {       $ Upload = wp_upload_dir ();     $ Upload_dir = $ upload ['basedir'];     $ Upload_dir = $ upload_dir. '/ Mypluginfiles';     if (! is_dir ($ upload_dir)) {        mkdir ($ upload_dir, 0700);     } } register_activation_hook (__ FILE__, 'myplugin_activate'); Цей код успішно скопійований з сайту WpMayor , мені він колись буде корисний. У коментарях також рекомендується використовувати замість: mkdir ($ upload_dir, 0700); Ось таку конструкцію: require_once (ABSPATH. 'wp-admin/includes/class-wp-filesystem-base . php '); require_once (ABSPATH. 'wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.

Опубліковано: 26/04/13 @ 05:09
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173