Дайджест цікавих вакансій № 16

Олександр Соловйов DevOps'a . Дуже молодий проект, є простір для маневру. Поточний стек технологій - це Erlang/OTP, CoffeeScript, MongoDB, Node.js і Python. В Ужгороді, прекрасному місці для байкерів, шукають senior. NET розробника , зарплата від 2000 у.о. Компанія «БІФІТ » запрошує на роботу в Дніпропетровськ junior Java програміста . Проект - система електронного банкінгу. Запорізька компанія IdeaFX надає можливість перекваліфікації програмістів С + +/С #/Delphi і т . д. в iOS розробників . Львівська компанія N-iX шукає старшого Windows Phone 7 розробника для канадської компанії компанії OpenText. У Перший медіа холдинг потрібно web-developer (програміст + дизайнер + верстальщик + менеджер баз даних) для розробки сайтів та впровадження інновацій в існуючі проекти. Промінвестбанку потрібен системний архітектор . У компанію Київстар потрібно інженер-програміст (SQL, Delphi або С ++) .

Опубліковано: 19/01/12 @ 11:09
Розділ Різне Читати далі...

« Сигма України » розширює офіс в Одесі

Компанія «Сигма України » змінила офіс в Одесі і планує розширити представництво з 30 до 50 -70 співробітників до кінця 2012 року. Як розповіла PR менеджер «Сигма України» Анастасія Кладова, нове приміщення знаходиться офісному центрі на проспекті Шевченка і може вмістити до 70 співробітників. «У нас амбітні плани щодо подальшого розвитку" Південного офісу ", і ми плануємо досягти ряду важливих цілей в 2012. Одна з них - це вирости до 50 або навіть 70 чоловік », - заявив генеральний директор Сигма України Володимир Бек. Нове одеське приміщення «Сигма України» займає два поверхи офісного будинку і має окремий вхід. Внутрішній простір складається з окремих кабінетів, кухні, тренажерного залу, кімнат для нарад і відпочинку. «У найближчих планах - розвиток мобільного напряму, і набір спеціалістів у цій галузі. Також у нас ведеться ряд перспективних проектів з використанням. Net, Java Enterprise, Flash і ряду інших, але фахівці з цих напрямів нам дуже потрібні практично постійно.

Опубліковано: 18/01/12 @ 06:03
Розділ Різне Читати далі...

Тім Браун, Maxymiser : « Україні - вже далеко не ринок дешевої праці »

Не так давно на TechCrunch з'явилася новина про те , що проект Maxymiser (система поліпшення продуктивності сайтів) отримав ні багато ні мало $ 12 млн інвестицій від американських інвестиційних фондів. Власне, актуальною нам ця новина здалася тому, що R & D-підрозділ компанії розташовано саме в Україну, в Дніпропетровську. Під час свого візиту в український офіс, Тім Браун (Tim Brown), виконавчий директор компанії, дав DOU невелике інтерв'ю і розповів про перспективи американських вкладень для українського ринку. Тім Браун (Tim Brown), CEO Maxymiser - Розкажіть трохи про історію компанії. Коли і чому було прийнято рішення відкрити представництво в Україну? - Maxymiser спочатку був частиною холдингу IDE Group в Україну. Проект стартував на початку 2006, перша його версія була представлена ??ринку на виставці Internet World, що проходила у вересні 2006 року в лондонській Олімпії. З моменту заснування вся наша розробка велася в Дніпропетровську.

Опубліковано: 18/01/12 @ 02:42
Розділ Різне Читати далі...

майбутнє освіти

Давно збирався написати колонку на тему того, як Khan Academy, Stanford online classes, MITx та інші нові ідеї змінять наші підходи до університетського і шкільної освіти. На щастя, за мене це зробили і набагато краще, ніж це зробив би я. Всім читати: Will we need teachers or algorithms . Коли з'явився Інтернет, це призвело до появи нових ринків і трансформації існуючих. Найбільший ритейлер - це Амазон, наприклад. Секрет в leverage - зміни в технологіях дозволили робити деякі речі на порядки швидше, простіше, дешевше, і це, врешті-решт, все змінило. На черзі освіту. Там мало що змінилося з моменту його винаходу під час індустріальної революції. У повній відповідності з Innovator's Dilemma , существущая система освіти не зацікавлена ??в потрясіннях і глобальні зміни, тільки в «косметичних» поліпшеннях. При цьому попит з боку споживачів (батьків і студентів) зростає з прискоренням, адже в сучасному суспільстві все складніше домогтися успіху без доброї освіти.

Опубліковано: 18/01/12 @ 09:07
Розділ Різне Читати далі...

Як заробити на англомовному сайті - Amazon.com

Как заробити на англомовному сайті-Amazon.com Дорогі друзі, сьогодні я розповім про те, як заробити на англомовному сайті за допомогою партнерської програми Amazon.com. Photo: Felipe Skroski/wikimedia Учора ввечері мені прийшло бачення так захотілося про це написати, що я відклав усі справи і з палаючими очима клацали на клавіші до першої години ночі (хоча вставати мені о 6:30). Прокинувся сьогодні, як зомбі, але не шкодую - у мене вже практично готовий пост про монетизацію англомовного сайту! Вас чекають 40 скріншотів і захоплююча подорож у світ капіталізму і доларів! Зараз подшліфую його, оптимізують скріншоти, і, дивись, через пару годин опублікую (так, у мене завжди підготовка поста до публікації займає багато часу). Спочатку невеликий відступ. Данило Мауле проводить безпрецедентний ПАММ конкурс з призовим фондом в $ 30000. Конкурс стартує 5 лютого і триватиме по 5 травня. Amazon.com - найбільший в світі інтернет-магазин, який пропонує 34 категорії товарів (книги, музику, електроніку, спортивні товари, одяг і т.д.).

Опубліковано: 18/01/12 @ 08:28
Розділ Різне Читати далі...

Нове на ДОУ: анкета для оцінки компаній

Ми запускаємо міні-анкету компанії, яка дозволяє оцінювати сильні і слабкі сторони компаній. Як це працює У профіль кожної компанії на ДОУ вбудовується міні-анкета з 10 питань. Колишні і нинішні співробітники компанії можуть проголосувати по кожному з пунктів анкети, віддавши голос «за» чи «проти». Дані голосування використовується на ДОП, щоб дати більше інформації про компанію. Питання міні-анкети Список і формулювання питань засновані на нашому досвіді з Best Employer. Приклад анкети можна побачити в профілі будь-якої компанії, наприклад GlobalLogic . Кожне питання вимагає простої відповіді так/ні, плюс можна залишити пояснюючий коментар. Ми вирішили не використовувати складнішу шкалу тому була мета зробити анкету максимально простою і зрозумілою. Як проголосувати Оцінювати компанію можуть тільки нинішні або колишні її працівники, для цього потрібно прив'язати свій LinkedIn-аккаунт. Ми використовуємо LinkedIn-профіль, щоб перевірити чи працювали ви в цій конкретній компанії.

Опубліковано: 17/01/12 @ 05:04
Розділ Різне Читати далі...

Андрій Хаврюченко , 42 Coffee Cups : «Головне завдання для підприємця тут - стати частинкою Долини »

Останнім часом ми брали інтерв'ю переважно у представників великих і відомих компаній. Однак не ними єдиними живе ринок розробки - заробляти гроші улюбленою справою можна, залишаючись при цьому незалежним від корпорацій. Андрій Хаврюченко, засновник проекту 42 Coffee Cups ділиться своїм досвідом створення розподіленої команди і розповідає про те, як зарекомендувати себе на світовому ринку. Андрій Хаврюченко, засновник 42 Coffee Cups (Фото Олександри Палеева ) - Розкажіть трохи про себе і про свій нинішній проект. - Я займався розробкою стільки, скільки пам'ятаю, ще в школі в середині 80-х ходив з батьком на кібфак, писав програми на великих ЄС-івських «шафах», був такий наш аналог IBM 360. C 91-го року займаюся цим за гроші, з 98-го - фріланс, і з тих пір в корпоративних структурах/компаніях я пропрацював в сумі десь з рік, не більше. Ймовірно, це і є найбільший «стартап», який у мене є на сьогодні.

Опубліковано: 17/01/12 @ 02:35
Розділ Різне Читати далі...

Сучасна інформаційна економіка

Для успішного ведення комерційної діяльності в інтернет-середовищі безмірно важливо вірно усвідомлювати існуючу реальність і розумно оцінювати перспективи її розвитку. У даній статті зроблена спроба подати якісне визначення сучасної інформаційної економіці, стало бути: Офіційне визначення (Глосарій): - це економічна система, в якій велика частка ВВП забезпечується діяльністю з виробництва, обробки, зберігання і розповсюдження інформації і знань. Отже, що економіка Індії (Малазії, Тайланда), в якій виготовлення та експорт ПЗ - основа господарства - теж інформаційна? Безперечно, що в даному трактуванні визначення не дає нічого для якісної характеристики економіки та реально Інформаційна економіка прирівнюється до сектору інформаційних технологій і в прикладі з Індією лише відображає глобальну спеціалізацію національної економіки.

Опубліковано: 17/01/12 @ 12:43
Розділ Різне Читати далі...

39-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Senior Sales Євгеном Ковалик

Вітаємо всіх з минулими святами. Ми повертаємося в робочий режим. Освіта Перший IT проект Міжнародний маркетолог в CDD Спочатку потрібно вміти робити « тупняк » Кордон між продажами , маркетингом і PR Sales кар'єра Seniority в сфері маркетингу та sales'а Час для ігор Game producer у великій компанії Перехід в стартап Власний бізнес Книга у випуску : Економікс . Принципи , проблеми і політика. К. Р. Макконнелл , С. Л. Брю Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адресу компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 17/01/12 @ 07:34
Розділ Різне Читати далі...

4 лютого, Чернігів - Майстер - клас з розробки мобільних додатків для Android в Чернігові

4 лютого в Чернігові компанія Stanfy проведе майстер-клас з розробки мобільних додатків для Android. Відкрита реєстрація на майстер-клас. «Майбутнє за Андроїд» - це ми чули, аналітики давно про це говорять. Секрет успіху платформи, мабуть, в тому, що по ряду причин вона є більш привабливою для виробників смартфонів, ніж інші операційні системи. Платформа Android від Google вже зайняла значну частку ринку. Це доводить той факт, що більшість відомих виробників активно використовують платформу Android для своїх пристроїв. Якщо ви досвідчений програміст або розробник ПЗ, який горить бажанням дізнатися щось новеньке про Android; чи початківець розробник, який недавно перекваліфікувався і до кінця не знає всіх особливостей цієї платформи, приходьте до нас на майстер-клас. Наші провідні розробники і менеджери проектів готові поділитися своїм досвідом.

Опубліковано: 16/01/12 @ 08:16
Розділ Різне Читати далі...

Профіт -Шоу XII : Юлія Тупчій розповідає про практику IT -рекрутингу в Україну

Перед Новим роком в гості на Профіт -Шоу зайшла Юлія Тупчій - керуючий партнер одного з перших і найбільших українських рекрутингових агентств , що спеціалізуються на сфері IT. У програмі - підведення підсумків минулого року , прогнози на 2012 рік і відповіді на питання, які будь-який розробник хоче поставити рекрутеру .

Опубліковано: 16/01/12 @ 01:04
Розділ Різне Читати далі...

25 - 26 лютого, Донецьк - ДОУ Хакатон - Донецьк!

Час: з 14:00 25 лютого по 16:00 26 лютий + афтепаті для тих, хто вижив Ми провели вже 5 (!) ДОУ Хакатонов в Києві, Одесі, Львові, Харкові та Дніпропетровську. На підході шостий: ДОУ Хакатон - Донецьк! Правила цього заходу вже, здається, відомі всім і кожному, але «повторення - мати навчання» У вас є 24 години. Протягом цього часу вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або з командою. Мова і технологію ви обираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт Хакатона. Півгодини на анонс ідей своїх проектів та пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 15/01/12 @ 04:06
Розділ Різне Читати далі...

25 - 26 лютого , Донецьк - ДОУ хакатони - Донецьк!

Час: з 14:00 25 лютого по 16:00 26 лютий + афтепаті для тих, хто вижив Ми провели вже 5 (!) ДОУ хакатони в Києві , Одесі , Львові , Харкові і Дніпропетровську . На підході шостий: ДОУ хакатони - Донецьк! Правила цього заходу вже, здається, відомі всім і кожному, але «повторення - мати навчання» У вас є 24 години. Протягом цього часу вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! UPDATE: У вас є можливість отримати спеціальний приз від компанії Magento «за кращий PHP-проект»! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 15/01/12 @ 04:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: «Сталкер Шредінгера » , банкрутство Mandriva, демографічна незбалансованість , міфи App Store

Добрий день, шановні читачі. Сьогодні український парламент вирішив порадувати компанії, які не встигли привести бази персональних даних у відповідність до законодавства, та прийняв рішення про перенесення посилення відповідальності за ці порушення на 1 липня 2012 року. Тим часом у Києві розпочав роботу інкубатор стартапів Віктора Пінчука EastLabs, повідомляє AIN.ua . Проекти, що пройшли відбір, отримають інвестиції до $ 20 тис. в обмін на частку 15%. І ще одна потенційно хороша новина: закриття компанії GSC Game World, про який стало відомо наприкінці минулого року , може не відбутися. За інформацією Сергія Галенкіна , команда проекту шукає інвесторів, готових вкласти гроші в проект STALKER 2 (він же, за влучним висловом одного з коментаторів, «" Сталкер "Шредінгера »). Новини У понеділок Mandriva може оголосити про банкрутство представлена ??FreeBSD 9.0 викладання файлів в загальний доступ стало офіційною релігією .

Опубліковано: 13/01/12 @ 01:43
Розділ Різне Читати далі...

Парламент відстрочив посилення штрафів за порушення, пов'язані з базами персональних даних

Вадім Шестаков Верховна Рада перенесла на півроку введення закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» - з 1 січня на 1 липня 2012 року. За відповідні зміни до прикінцевих положень Закону проголосувало 286 депутатів з необхідних 226, передає РБК-Україна . У разі підписання Закону президентом, він набуде чинності з дня опублікування У пояснювальній записці до Закону вказано, що його введення в силу потрібно відтермінувати, оскільки на даний момент відсутнє чітке визначення терміна «база персональних даних», а суми штрафів за порушення значні. Також в законі не сформульована мета обробки персональних даних, він посилається на норми ще не прийнятих законів, не визначений статус інформації, отриманої з відкритих джерел (у тому числі зі ЗМІ та інтернету).

Опубліковано: 13/01/12 @ 12:30
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 15

Компанії Materialise потрібно Algorithm Researcher с хорошим знанням математики, англійської та C ++. ElephantHead Software шукає C + + програміста з досвідом розробки під iOS або Android. Зарплата від 24000 грн. Донецька компанія JetThoughts шукає Android розробників , можлива дистанційна робота. Soge Mobile шукає iOS програміста в Одесі, зарплата від 2500 $. Archer Software шукає Java розробника , проект - Mrl. - Високопродуктивний зворотний проксі, розроблений для повної локалізації вмісту сайту клієнта в режимі реального часу. Запорізької компанії Behind The Ocean , яка займається розробкою найбільшої біржі фріланса oDesk потрібен Senior JS Developer . Зарплата від 2000 $. Сигма України шукає ASP.NET програміста у Харкові для участі в розробці систем контролю доступу та управління обладнанням об'єктів будівництва. У харківський офіс компанії Mirantis потрібно Back-end Python engineer для участі в розробці продукту Dell.

Опубліковано: 12/01/12 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

Деякі правила поліпшення временн?й оцінки завдання

Автор статті: Олександр Дремов .
Підготовка статті до статті: Олексій Мудрик . Зміст 1. Введення 2. Про оцінку часу 2.1. Зрозумійте, що саме вам треба зробити в результаті 2.1.1. Деталізація завдання 2.1.2. Визначення ризикових підзадач 2.1.3. Оцінка часу деталізованої завдання 2.2. Оцініть якість вашої оцінки 2.3. Для менеджерів 2.4. Коротко про інструментарій 3. Підсумки © ralphb58
1. Введення - Що ж ми бачимо, товариші? Ми бачимо, що блондин грає добре, а брюнет грає погано. І ніякі лекції не змінять цього співвідношення сил, якщо кожен індивідуум окремо не буде постійно тренуватися в шашки ... тобто я хотів сказати - в шахах ... І. Ільф & Є. Петров. «Дванадцять стільців».
Глава XXXIV. Міжпланетний шаховий конгрес Мене попросили розповісти про те, як правильно, з моєї точки зору, оцінювати час на завдання. В якості вступу хочеться сказати трошки про людський фактор і розходження в психіці різних людей.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:45
Розділ Різне Читати далі...

Приємне з корисним: віджети ВКонтакте і Facebook

Віджет коментарів вконтакте Зовсім недавно для одного свого нового сайту мені знадобилося встановити додатково пару форм коментарів від ВКонтакте і Facebook. Сайт суто розважальної тематики, тому подібні форми необхідні як повітря (до речі, і я вам повідомлю про запуск цього проекту, буде весело, смішно і страшно цікаво , обіцяю). Можна звичайно скористатися disqus , але важливо розуміти, що залишаючи на сайті коментарі через віджети соціальних мереж вони автоматично публікуються в стрічці користувача, а це додатковий трафік, а іноді навіть основною. Для сайту розважальної тематики це природно більш ніж вигідно. Сама установка проблем не викличе ні у кого, все досить просто. Але шльопати одну форму під інший не дуже добре. А при наявності великої кількості коментарів та форма, що виявиться нижче може просто загубитися у стрічці. Вихід був знайдений досить швидко - панель вкладок . Ось що нам потрібно.

Опубліковано: 10/01/12 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

Нова соціальна мережа від Microsoft

Це жахливо. Ще одній соціальній мережі я напевно не витримаю ... хоча подивимося. Авось придасться. Я говорю про нової соціальної мережі від Microsoft - so.cl ( класний домен) . Вчора мене люб'язно інвайт запросили випробувати цю новинку, хоча чесно зізнаюся , радості особливої ??від цього я не відчув. "Сира ", якась не дуже зручна, навіть з кодуванням кириличному проблеми є. Загалом робити там поки особливо нічого, але руку на пульсі треба б тримати. So.cl явний конкурент g +. Чує моє серце, змовилися Біллі з Марком придушити проклятого гіганта google в соціальній ніші , адже не просто так авторизація там через facebook зроблена. Ах так, до чого цей пост. Реєстрація там по инвайт і якщо кому цікаво , будь ласка , вишлю .

Опубліковано: 10/01/12 @ 01:02
Розділ Різне Читати далі...

10 музикантів одного хіта

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Хочу підняти одну цікаву тему. Поговорити про музикантів і групи, у яких за весь довжелезний період творчості народився тільки один великий хіт. І ось вони з ним їздять-їздять, туди-сюди, сюди-туди, пестять-плекають, буває переспівують себе ж і це вже на все життя. Список в пості - мій, я його ні звідки не копіював, частково згадував сам, частково ходив-збирав по Last.fm. Цей ресурс цілком показник. Так, в якихось країнах ситуація інакша. У якихось країнах у скажемо A-Ha є не один, а кілька хітів. І все ж.

Sin?ad O'Connor | Nothing Compares 2 U Ця пісня була написана Прінсом в 1985 році для своєї місцевої групи The Family. Однак у виконанні The Family ніхто про неї так і не дізнався. Звучала вона в оригіналі, прямо скажемо, так собі. Але в 1990 році Шинейд запозичила Nothing Compares 2 U і зробила з неї, ну, абсолютний хіт, досягнувши перших місць де тільки можна.

Опубліковано: 08/01/12 @ 06:16
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178