Дайджест цікавих вакансій № 11

Ciklum шукає відповідального, комунікабельного і працьовитого iOS тімліда здатного навчати і керувати командою. Проекту Prom.ua потрібен продакт-менеджер c досвід розробки вимог, написання технічних завдань, прототипування інтерфейсів, знанням інструментів веб-аналітики і розвиненим аналітичним мисленням. Компанія INRING запрошує стресостійкість Flash/Flex/AIR програміста для роботи з медіа-серверами та відео контентом. SteelKiwi Development шукає Python/Django розробника . Зарплата $ 1000-2000 + eжеквартальний перегляд, робота дистанційна або в Донецьку. Найбільшою постпродакшн студії в Україну Postmodern потрібен R & D-інженер з дворічним досвідом у VFX, Game development, CG індустрії та впевненими знаннями Python. Компанія Simcorp шукає старшого C # програміста для розробки нових фіч UI-фреймворку, рефакторинга та підтримки. Туристична компанія яскравих людей Хороший Відпочинок (glavnoeskem.com ) шукає розробника (HTML/CSS/JavaScript) в Одесі.

Опубліковано: 15/12/11 @ 11:13
Розділ Різне Читати далі...

Профіт -Шоу X: Олексій Орапа з YouScan - про стартапи , технологіях і російському ринку

В ювілейному десятому випуску Профіт -Шоу - киянин Олексій Орапа , який змінив у 2009 році посаду директора з розвитку бізнесу Яндекса в Україну на керівництво стартапом YouScan . За два роки компанія пройшла серйозний шлях розвитку, а її власник придбав життєву бізнес -мудрість , якою можна поділитися з глядачами. Як завжди, в ході прямої трансляції шоу глядачі могли задавати питання через твіттер. 01:30 - IPO Яндекса 2:35 - У двох словах про YouScan 06:00 - Успіхи YouScan 07:00 - Технології та розробники 08:35 - Чим продуктова компанія може залучити розробника? 12:20 - Інвестиції 13:30 - Як завоювати російський ринок 19:45 - Найсерйозніші проблеми стартапу 21:30 - Враження від TechCrunch Moscow 25:30 - Надмірне захоплення « стелс -режимом » 30:30 - Анекдот 33:15 - Офіс DOU vs .

Опубліковано: 15/12/11 @ 07:01
Розділ Різне Читати далі...

22 грудня, Київ - Безкоштовний відкритий воркшоп . пріоритезація Беклога

Ми на практиці навчимося балансувати пріоритети між побажаннями користувачів і стейкхолдерів, а також виявляти відсутні елементи беклога в життєвому циклі продукту. Як і на кожному воркшоп, нас чекає багато цікавих практичних завдань. Цей воркшоп буде корисний всім, кому цікаво познайомитися з підходами визначення важливості бізнес-завдань в контексті розробки продукту. Доповідачі: Олександр Якима (Київ, Україна) застосовує гнучкі методи з 2004 року, будучи одним з перших agile-менеджерів у пост-радянському просторі. Як менеджер програм, створив цілий ряд успішних гнучких команд. Пізніше працював в якості директора з розробки для компанії ProQuo, Inc., В Сан-Дієго, Каліфорнія. В даний час Олександр працює як Agile-тренер і коуч, допомагаючи командам в різних частинах світу впроваджувати Lean і Agile методи. Клієнти Олександра - продуктові та сервісні компанії в США, Індії, Німеччини, Боснії, Росії та Україні.

Опубліковано: 14/12/11 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

Новий зарплатний опитування

минає багато в чому змінив ландшафт IT -ринку в Україні - від попиту на фахівців за різними технологіями і до суми, яку не соромно вказати в Job Offer хорошому програмістові. Наша спільна мета - зафіксувати ці зміни і розібратися, як вони можуть вплинути на розвиток індустрії в майбутньому. Через сім місяців після травневого дослідження, ми запускаємо новий зарплатний опитування - другий у цьому році. Анкета зазнала несуттєві зміни. Пропоную витратити кілька хвилин і відповісти на декілька нескладних питань у чотирьох рубриках, які допоможуть зрозуміти сьогоднішню ситуацію і дати оцінку минає 2011 році. Поїхали ! Заповнити анкету Всі питання , пропозиції та побажання з приводу опитування можна залишати в коментарях або надсилати поштою на editors@dou.ua .

Опубліковано: 13/12/11 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

Чиє QA -кунг - фу крутіше, або Чому QA Lead - друг, товариш і брат інженера

Замітка написана, виходячи з суто особистого досвіду і поглядів на речі зі своєї «дзвіниці» - спостережень за сусідніми командами, ситуаціями з життя знайомих і так далі. В основному інформація може бути цікава людям, які б хотіли займатися організаційними процесами в сфері QA і самим QA. © Urban Decal Упевнений, що багато в своїй практиці стикалися з різними спірними моментами, які стосувалися дій, рішень та іншої активності QA-інженерів. Надалі всі спірні ситуації будуть називатися «суперечка» - тобто, будь-якого роду негаразди, нав'язування своєї думки іншим і ще 10 синонімів, придумайте самі. А QA будемо називати словом «інженер». Суперечки можна грубо поділити на внутрішні і зовнішні. Перші відбуваються серед інженерів, які працюють над одним проектом або в одній команді і сперечаються між собою, з QA/Dev-лідом або ПМ-ом. Другі виникають, коли інженер сперечається з клієнтом або замовником.

Опубліковано: 12/12/11 @ 07:09
Розділ Різне Читати далі...

22 грудня, Львів - Міні - Конференція Mobilination

22 грудня Вперше, за підтрімкі компанії SoftServe, відбудеться міні-Конференція - Mobilination. Цього дня, ми Запрошуємо на Зустріч усіх, хто цікавіться мобільнімі технологіямі, мобільнімі прилаштувати, мобільнім майбутнім у бізнесі та в побуті. Доповідачі Будуть ділітіся Своїми дослідженнямі и досвідом, говорітімемо про можлівості та тренд у Цій Галузі. Запрошуємо послухаті: Василя Мілька (SoftServe) - "The World is Not Flat". "Mobility is not a mobile phone. It is about doing business off the office, it is about consuming off the store. " Дмитра Малєєва (SoftServe) - "Darwin theory of Mobile evolution". "Let's travel from the beginning of the mobile world, and see who is stronger now, who lost in past, and who will be king of the hill in future ! " Рустама Іскандарова (SoftServe) - "How to fit Elephant in a box". "Discover opportunities and limitations from technology and user experience perspective." Олексія Орлова (SoftServe) - "Golden rush for enterprise mobility".

Опубліковано: 10/12/11 @ 03:39
Розділ Різне Читати далі...

15 грудня, Київ - DrupalCaf? Київ

У четвер 15 грудня пройде черговий DrupalCaf? в Києві. Я радий запросити всіх бажаючих взяти участь! Нагадую, DrupalCaf? має формат локальних зустрічей користувачів та розробників CMS Drupal . Вхід на захід вільний з попередньою реєстрацією: ) Реєстрація : Вже сьогодні нас готова прийняти у себе і допомогти з організацією зустрічі компанія Ciklum . Захід пройде в SkyPoint на 20 поверсі. Теми на кафе: Міф про Проектуванні . Доповідач Дмитро Міндра . Рівень теми - середній. Мобільна версія сайту на jQuery Mobile . Доповідач Влад Моїсеєнко. Рівень теми - середній. Тема анонсується пізніше. Доповідач Влад Савицький. Рівень теми - професійний. «Анатомія XSS уразливості» або « Хакан Drupal в прямому ефірі». Доповідач Олександр Швець. Рівень теми - професійний. Карта: maps.yandex.

Опубліковано: 09/12/11 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: Стенфорд в Києві, архітектура Instagram , Java проти Scala , відмова від електронної пошти

Добрий день, шановні читачі. Як завжди, починаємо п'ятничний дайджест з українських новин. Компанія «Інфопульс» минулого тижня відкрила новий офіс у Вінниці , яким керуватиме Павло Моісеєв. Тим, хто цікавляться історією вітчизняної індустрії розробки ПЗ, може бути цікаво подивитися короткометражний фільм у двох частинах про історію компанії GlobalLogic - частина перша , частина друга . (Невелика ремарка: вряди-годи «творчість» ІТ-компанії не нагадує КВН в середній загальноосвітній школі.) Київська міська держадміністрація повідомила про попередню домовленості про відкриття філії Стенфордського університету в столиці Україні . А в суміжній Білорусі тим часом вводиться загальнодержавний DNS-сервер - зрозуміло, в рамках «вдосконалення використання національного сегменту мережі Інтернет». Новини Вийшов Node.js 0.6.5 (а попередня його версія виявилася заблокованою в Китаї ); опублікований стандарт ECMAScript 5.

Опубліковано: 09/12/11 @ 09:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 10

Компанії YouScan потрібен грамотний JavaScript програміст та С #/AZURE розробник . Досвід роботи в стартапі буде плюсом. Продуктова компанія 908 шукає PHP програміста у дніпропетровський офіс. Alterplay запрошує PHP розробника для розробки Mockup.io (сервісу для демонстрації макетів iOS інтерфейсів). Компанія Netsource шукає Erlang програміста , любителя Emacs, вік - від 24 до 105 років. Тернопільської компанії MagneticOne потрібно Project manager , що розуміє суті концепцій ERP і CRM для створення something that really matters. Донецької компанії Binary Studio потрібен Middle. NET Developer зі знанням GPS систем. Murano Software запрошує захопленого Senior. NET розробника для роботи в Харкові над проектами великої американської фармацевтичної фірми. Консорціум «ЄДАПС» шукає ASP.NET програміста . НДІ Прикладних інформаційних технологій потрібен розробник Delphi/SQL (СУБД Oracle), бажано не палить.

Опубліковано: 08/12/11 @ 11:49
Розділ Різне Читати далі...

28 січня, Київ - AgileBaseCamp Conference : From Idea To Product

Наприкінці січня в Києві пройде велика конференція з продуктової розробці. ЯКІ ТЕМИ У ПРОГРАМІ?
- Формування ідеї продукту
- Вивчення користувачів та проектування взаємодії
- Інженерні і технологічні аспекти розробки - Побудова команди і процесу створення цінності ДЛЯ КОГО ЦЕ ЗАХІД?
- Розробників, тестувальників, фахівців інших інженерних дисциплін
- Фахівців з проектування користувацьких інтерфейсів, дизайнерів
- Менеджерів продуктів і топ-менеджерів продуктових компаній - гиків і технологічних підприємців Ми плануємо розглянути різні аспекти створення продукту, але навіть занурюючись в технічні деталі, хочемо тримати у фокусі цінність результату. ЩО РОБИТЬ ЦЕЙ Кемп не схожий на інші?
- Дослідження інтересів аудиторії для формування змісту програми
- Доповідачі з досвідом створення продуктів, участі в стартапи або ведення бізнесу - Запрошені керівники продуктових компаній поділяться своїми історіями Деталі та реєстрація на agilebasecamp.

Опубліковано: 06/12/11 @ 08:21
Розділ Різне Читати далі...

Что год грядущий нам готовит: изменение статуса «единщиков» с 1.01.2012

За останній рік законодавець вже встиг порадувати українців поряд нововведень, починаючи з Податкового кодексу і закінчуючи Законом про захист персональних даних , сприятливо і не дуже відбилися на розвитку IT бізнесу. © ChuckHolton Схоже, що на цьому правові сюрпризи 2011 року не закінчилися: 20 листопада Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності", який був підписаний Президентом двома днями раніше. Закон, який набирає чинності з Нового року, доповнює Податковий кодекс і формує нову спрощену систему оподаткування, обліку та звітності для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Як же зміниться статус "єдинників" з 1 січня 2012 року? Категорії платників єдиного податку Згідно з новими змінами, підприємці, що застосовують спрощену систему оподаткування, діляться на наступні групи.

Опубліковано: 06/12/11 @ 12:48
Розділ Різне Читати далі...

Що рік прийдешній нам готує: зміна статусу « єдинників » з 1.01.2012

За останній рік законодавець вже встиг порадувати українців поряд нововведень, починаючи з Податкового кодексу і закінчуючи Законом про захист персональних даних , сприятливо і не дуже відбилися на розвитку IT бізнесу. © ChuckHolton Схоже, що на цьому правові сюрпризи 2011 року не закінчилися: 20 листопада Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності", який був підписаний Президентом двома днями раніше. Закон, який набирає чинності з Нового року, доповнює Податковий кодекс і формує нову спрощену систему оподаткування, обліку та звітності для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Як же зміниться статус "єдинників" з 1 січня 2012 року? Категорії платників єдиного податку Згідно з новими змінами, підприємці, що застосовують спрощену систему оподаткування, діляться на наступні групи.

Опубліковано: 06/12/11 @ 12:48
Розділ Різне Читати далі...

35-й выпуск подкаста «Откровенно про IT карьеризм». Беседа с программистом и менеджером Юрой Сильвестровым

NEW ! Подкаст оформлений музично, як завжди , чекаємо відгуків: ) У текстових версій подкасту канікули, доброволець , який взявся за них , здає сесію. Про во'IT'і MindMap - це здорово ! Доповіді Досвід енікейщікі - мільйонера Від програміста до PM'а Роботу працювати або дружити ? Роль PM'а в роботі над продуктом Продовження кар'єри менеджера Відмінності PM'а і програміста Інструментарій PM'а Якості успішного менеджера «вирощування » співробітників і колег Складнощі в роботі з командами «Що ? Де ? Коли ? »Та « Брейн - ринг » Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адресу компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 06/12/11 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

35-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з програмістом та менеджером Юрою Сильвестровим

NEW ! Подкаст оформлений музично, як завжди , чекаємо відгуків: ) У текстових версій подкасту канікули, доброволець , який взявся за них , здає сесію. Про во'IT'і MindMap - це здорово ! Доповіді Досвід енікейщікі - мільйонера Від програміста до PM'а Роботу працювати або дружити ? Роль PM'а в роботі над продуктом Продовження кар'єри менеджера Відмінності PM'а і програміста Інструментарій PM'а Якості успішного менеджера «вирощування » співробітників і колег Складнощі в роботі з командами «Що ? Де ? Коли ? »Та « Брейн - ринг » Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адресу компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 06/12/11 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Binary Studio: «Мы очень хотим развивать ИТ-коммьюнити»

Донецьку аутсорсингову компанію Binary Studio складно назвати великою, особливо зі столичною точки зору - в ній працює всього близько 35 осіб. Компанії таких масштабів нечасто ведуть активну діяльність крім основної роботи, чого не скажеш про Binary Studio - хлопці організували власну освітню програму (академію для студентів), проводять разом з партнерами конференції для розробників User Group і взагалі всіляко намагаються «розворушити» інертну, на їхню думку , ІТ-тусовку. У зв'язку з чим і запросили нас до себе в гості, в донецький офіс. Гостя з DOU радо приймали засновник компанії Артем Гончаров та голова HR-відділу Олександра Гаврилюк. Олександра Гаврилюк, голова HR-відділу Binary Studio - Розкажіть, будь ласка, про «соціальні» проекти компанії. Олександра: Зараз складно сказати, у кого першого виникла ідея створити Академію, але можу сказати, що ми вирішили почати діяти після одного з тренінгів з тімбілдінгу в Харкові.

Опубліковано: 05/12/11 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

Binary Studio : « Ми дуже хочемо розвивати ІТ -ком'юніті »

Донецьку аутсорсингову компанію Binary Studio складно назвати великою, особливо зі столичною точки зору - в ній працює всього близько 35 осіб. Компанії таких масштабів нечасто ведуть активну діяльність крім основної роботи, чого не скажеш про Binary Studio - хлопці організували власну освітню програму (академію для студентів), проводять разом з партнерами конференції для розробників User Group і взагалі всіляко намагаються «розворушити» інертну, на їхню думку , ІТ-тусовку. У зв'язку з чим і запросили нас до себе в гості, в донецький офіс. Гостя з DOU радо приймали засновник компанії Артем Гончаров та голова HR-відділу Олександра Гаврилюк. Олександра Гаврилюк, голова HR-відділу Binary Studio - Розкажіть, будь ласка, про «соціальні» проекти компанії. Олександра: Зараз складно сказати, у кого першого виникла ідея створити Академію, але можу сказати, що ми вирішили почати діяти після одного з тренінгів з тімбілдінгу в Харкові.

Опубліковано: 05/12/11 @ 10:56
Розділ Різне Читати далі...

22 грудня, Херсон - Зустріч технологічного співтовариства IT Тalk Kherson

Напередодні Нового року херсонський офіс DataArt запрошує всіх на останню в 2011 р. Зустріч технологічного співтовариства IT Тalk Kherson. У програмі зустрічі: Вітання Діда Мороза. Передноворічні IТ-ворожіння. А також: «Ідеальний код» - Руслан Засухін (Paradigma Software, Inc, Херсон). «Clustering MySQL for fun and profit» - Олександр Чередніченко (CTO YakuzaDev, Херсон). IT Talk Kherson - відкрите IT-співтовариство, учасником якого може стати кожен охочий і цікавиться розвитком IT-галузі. IT Talk - реальна можливість для професіоналів, викладачів, студентів і початківців розробників ділитися новинами, технічними рішеннями, власними напрацюваннями, обмінюватися думками, а також представляти їх на семінарах для людей, що цікавляться даними напрямками. Основна ідея створення спільноти - об'єднання зусиль у напрямку популяризації підходів і кращих практик, пов'язаних із застосуванням нових технологій. Участь в наших зустрічах - безкоштовне.

Опубліковано: 05/12/11 @ 08:10
Розділ Різне Читати далі...

Эксперимент: 5000$ в ПАММ счета. Часть 5. Ноябрь принес 2304$.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Підійшов до кінця черговий місяць. Тенденції - трохи впав дохід з ПАММ і трохи впав дохід з рефераллов, але в цілому все добре. У жовтні на партнерці вийшло 2383 $. У листопаді 1926 $ . За ПАММ. У жовтні на ПАММ вийшло 402 $. У листопаді 378 $ . Взагалі, є якась та тенденція до зниження доходів з ПАММ, але мені здається незабаром буде набагато більш вдалий місяць. Може навіть у грудні. Власне, дохід не такий хороший як хотілося б через те, що sven в одному тижні показав сильний мінус, але потім відразу ж став швидко відігравати. Дивитися треба на відсотки: І ще Avas на останньому тижні багато здав: І от якби не ці дві просадки, все було б взагалі шоколадно. Скріншот на 2 листопада (насправді цей скриншот більше для мене): Внизу я порахував прибуток з урахуванням того, що з трьох рахунків було знято зароблене. У цьому місяці думаю нічого не знімати, щоб до НГ більше заробити.

Опубліковано: 04/12/11 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 5. Листопад приніс 2304 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Підійшов до кінця черговий місяць. Тенденції - трохи впав дохід з ПАММ і трохи впав дохід з рефераллов, але в цілому все добре. У жовтні на партнерці вийшло 2383 $. У листопаді 1926 $ . За ПАММ. У жовтні на ПАММ вийшло 402 $. У листопаді 378 $ . Взагалі, є якась та тенденція до зниження доходів з ПАММ, але мені здається незабаром буде набагато більш вдалий місяць. Може навіть у грудні. Власне, дохід не такий хороший як хотілося б через те, що sven в одному тижні показав сильний мінус, але потім відразу ж став швидко відігравати. Дивитися треба на відсотки: І ще Avas на останньому тижні багато здав: І от якби не ці дві просадки, все було б взагалі шоколадно. Скріншот на 2 листопада (насправді цей скриншот більше для мене): Внизу я порахував прибуток з урахуванням того, що з трьох рахунків було знято зароблене. У цьому місяці думаю нічого не знімати, щоб до НГ більше заробити.

Опубліковано: 04/12/11 @ 10:09
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 9

Михайло Кашкін шукає iOS розробника в Одесі, який буде займатися створенням клієнтських програм для сервісу знайомств Mamba.ru та Mamboo.com . Розмір зарплати: 1500-2000. Дмитро Єфименко шукає тямущих PHP розробників в команду харківської філії Unitecsys . Оплата: від 1800 до 2500 у.о. Соцпакет, монітори 24 дюйми, не опен-спейсовий офіс та інші печеньки додаються. стартапи, схожому на Google Hotel Finder , тільки для рунета, потрібен PHP розробник . Зарплати буде достатньо, щоб можна було купувати улюблені сорти кави або чаю замість Lipton і Nescafe. У запорізький офіс компанії AMgrade запрошують Drupal розробника . Обіцяється система оцінки праці, орієнтована на високий дохід співробітника. Компанії Grammarly потрібно Natural Language Processing Engineer для створення кращого в світі спеллчекера. Досвідчена і перспективна одеська команда Kevuru запрошує на роботу JavaScript/HTML5 програміста . Додатковий плюс - досвід з OpenGL.

Опубліковано: 01/12/11 @ 02:55
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176