24 ноября, Днепропетровск — Hackers & Founders Dnepr

Час: 19:00 і до упору ! Хакери та Фаундери всієї Русі! На цей раз ми чекаємо вас в Дніпропетровську! Ідея парт -зборів все та ж: фаундери продовжують шукати хакерів , хакери фаундеров . Деякі хакери приходять, щоб зрозуміти : хочуть вони стати фаундерамі або не дуже: ) Важливо : спочатку ми все познайомимося. У кожного буде можливість 60- секундного пітча , під час якого у вас буде можливість представити себе і розповісти, навіщо ви прийшли на DOU H & F Dnepr .

Опубліковано: 21/11/11 @ 11:24
Розділ Різне Читати далі...

Електронна податкова звітність: керівництво користувача

Як відомо, в нашій країні останнім часом стрімко поліпшується життя підприємців, зокрема, зараз підійшла черга невеликих підприємств переходити на електронну форму звітності. Податкова запевняє, що прийом паперових звітів у юридичних осіб з наступного періоду буде повністю припинено.

© Images_of_Money Для того, щоб мати можливість здавати електронні звіти, необхідно придбати ключ ЕЦП (електронно-цифрового підпису) і програму, яка підписує цим ключем файли звітів і відправляє їх до податкової інспекції. Електронний ключ податкова інспекція рекомендує отримувати в ТОВ "Український Сертифікаційний Центр "; точніше, представники центру знаходяться безпосередньо в податковій інспекції та прямо там приймають заяви на генерацію ключа. Цей сертифікаційний центр - не єдиний, існує список з п'яти таких центрів . Перелік необхідних документів для отримання ключа ЕЦП можна знайти на сайті центру , цей список однаковий для всіх центрів сертифікації.

Опубліковано: 21/11/11 @ 10:06
Розділ Різне Читати далі...

Звіт про посиденьках AT.Info № 10 «Об'єктно-орієнтований підхід при автоматизації веб-додатків»

«Кругла» за рахунком зустріч автоматизаторів, майданчиком для якої цього разу став офіс SysIQ , пройшла під девізом оптимізації та полегшення підтримки автоматизованих тестів для веб-додатків. Учасники вчилися будувати фреймворки з використанням Java, Selenium і WebDriver, виділяли Java-класи сторінок і тестів, «визуализируя» у коді автотестування конкретні сторінки з певним функціоналом. «Об'єктно-орієнтований підхід перетворює код автотеста в легку для розуміння та обслуговування структуру. Застосовуючи Page Object Pattern, ми отримуємо відображення реальних сторінок сайту у формі Java-класів з усіма елементами, які на них присутні, будь то посилання, кнопки або чек-бокси, а також функції, емулюють дії користувача: клік по посиланню меню, введення логіна , введення пароля і так далі », - говорячи про інтуїтивно зручною природі об'єктно-орієнтованого підходу, Олексій Зволінський (SysIQ) спирався на актуальний особистий досвід.

Опубліковано: 21/11/11 @ 06:47
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 7

Олександр Соловйов все ще шукає до себе в команду з трьох чоловік JavaScript-програміста , зарплата від $ 2500, Backbone.js, CoffeeScript;. Єгору Анчишкіна для розробки платформи для супермаркетів, які відкривають онлайнові канали продажів потрібен Front-end Engineer . Робота дуже сильно відрізняється від аутсорсингу, - набагато більше часу приділяється турботі про продукт, користувача, зручності, ніж «прямолінійним кодування». Serena Software , технологічний лідер в області програм для управління процесом розробки ПЗ, шукає C + + розробника . Компанії GlobalLogic потрібно Ruby On Rails Developer у Львові. Підходять і Python, Java,. NET програмісти, які вирішили поміняти спеціалізацію. Для розробки інноваційного медіа сервісу для мобільних платформ, Україно-Бельгійської компанії Intellect Technologies потрібен програміст ActionScript 3.0 . У Луганському офісі міжнародної компанії iLogos потрібно HTML5-розробник для створення інтерактивних Flash/HTML5-пріложеній.

Опубліковано: 17/11/11 @ 12:19
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про конференцію RubyC 2011

attendees 5-6 листопада 2011 пройшла конференція RubyC, про яку ми вже неодноразово згадували . Це було одне з найбільш значущих подій для рубай-спільноти цього року, оскільки зібрало разом не тільки висококласних доповідачів з різних куточків земної кулі, але і близько 200 відвідувачів з 5 країн: Росії, Білорусі, Латвії, США та Україною. Організатори висловлюють подяку спонсорам конференції, компаніям Helios Technologies і Hostpro, з якими було приємно співпрацювати, і всім партнерам, без яких конференція не була б такою масштабною. Як же проходила конференція RubyC? З раннього ранку в лобі готелю «Турист» почали підтягуватися приїхали гості. Реєстрація в конференц-залі почалася за розкладом о 9 ранку, і охочі могли скуштувати ранкової кави в ресторані на 2-му поверсі. О 10 ранку почався перший доповідь гостя з Росії Олексія Найдена, який розповів про те, які ще існують легковагі рішення для Рубі, крім Rails.

Опубліковано: 16/11/11 @ 08:47
Розділ Різне Читати далі...

3 грудня, Київ - MageConf

3 грудня 2011 в Києві пройде щорічна конференція з PHP і Magento - MageConf , яка збере кращих PHP і Magento -розробників не тільки з Україною, а й усього світу. На конференції буде організовано 2 потоку - Magento і PHP. Очікувана кількість учасників - 400 осіб. Секція PHP збере цікаві доповіді від кращих PHP-розробників, які розкажуть з власного досвіду, як можна серйозно писати на несерйозне мовою; про сервіс-орієнтованої архітектури, інтеграції, інсталяціях, розширення та багато, багато чого іншого. Потік Magento на MageConf 2011 буде присвячений новітнім продуктам Magento - SaaS (Magento Go), PaaS, Magento Connect і M-commerce з Magento. Крім того, на конференції виступить архітектор Magento, який розповість про те, чого варто очікувати від Magento 2 Девелопери, і які нові можливості і функціонал вони отримають. Також на конференції виступлять представники X. Commerce, які розкажуть про нову платформу, інтеграції Magento в неї і нові можливості для розробників з X. Commerce.

Опубліковано: 14/11/11 @ 08:18
Розділ Різне Читати далі...

Best Employer 2011: Vox Populi, частина II

Зустрічайте продовження збірки коментарів з анкет учасників конкурсу Best Employer 2011 . У завершальній частині співробітники провідних ІТ-компаній висловлюються на тему зростання зарплат, соціальних пакетів, смаку кави та печива, а також засуджують опен-спейс і прибиральниць. «Моя зарплата на рівні ринкової або навіть вище» Основна озвучена проблема : більшість коментуючих вважають свою зарплату трохи нижче ринкової. Верстальник, згоден із застереженнями: «Зарплати багато не буває;): D» Technical Lead, згоден із застереженнями: «Ринок нам не указ, тому хочеться більше ...» «Мій професійний ріст безпосередньо впливає на мою зарплату в компанії» Основна озвучена проблема : переважна більшість коментаторів вважає, що професійне зростання або зовсім не впливає на зарплату, або впливає дуже слабо. Software Engineer, зовсім не згоден: «Зарплата жодним чином не залежить від зростання. Якщо в компанії "Криза", хоч рости, хоч не рости - крім як шантажем догляду зарплату не підняти.

Опубліковано: 14/11/11 @ 07:25
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 11 листопада

Добрий день, шановні читачі. Починаємо черговий Дайджест тижня з подій, що мають відношення до вітчизняної ІТ-індустрії. Асоціація IT Україні організувала представництво українських компаній в Гамбурзі, Німеччина. Його головним завданням стане пошук потенційних замовників для українських розробників. На AIN вийшло цікаве інтерв'ю з Катериною Костерєвої з компанії Terrasoft , розробка якої, BPMonline , нещодавно перемогла на конкурсі CRM Idol. Крім того, за нашими даними, сьогодні виповнюється 11 років від дня заснування компанії Telesens . Команда DOU вітає всіх співробітників компанії та бажає подальших успіхів, цікавих завдань і процвітання! Новини Ентузіасти з MIT портувала (і оновили) Unix v6 на архітектуру x86 , назвавши вийшла ОС Xv6; Oracle представила Solaris 11 , «першу ОС в хмарі»; шістьом естонцям і одному російському загрожують неіллюзорние терміни у США за кіберзлочини.

Опубліковано: 11/11/11 @ 07:20
Розділ Різне Читати далі...

Звіт про ДОУ Хакатон в Дніпропетровську

Вже не дуже раннім (принаймні, для нас) суботнім ранком Дніпропетровськ зустрів приїжджих хакатонщіков досить теплою і приємною погодою. Прогнози попереджали про похолодання, але, мабуть, Дух ДОУ Хакатона був занадто сильний, щоб дозволити якийсь там погоду затьмарити цей день. :) Перш за все варто відзначити, що Дніпропетровськ - відмінне місто. Принаймні, у порівнянні з Одесою він чистіше, люди здалися мені привітніше, а рух на дорогах взагалі порадувало своєю неквапливістю. Навіть водії маршруток були налаштовані доброзичливо, що мене трохи вразило. Невелика екскурсія по місту, і мій мозок як-то всупереч моїм же бажанням почав проводити паралелі з Києвом. Втім, цілком можливо, що самі жителі міста ставляться до нього трохи інакше, а мене тішило більше передчуття самого дійства, яке мало розпочатися всього через пару годин і триватиме цілу добу. Підійшовши до офісу компанії Magento , люб'язно дала притулок цілу юрбу програмістів на всі вихідні, ми побачили відразу кілька речей.

Опубліковано: 10/11/11 @ 08:34
Розділ Різне Читати далі...

16 - 18 грудня, Київ - DOU STARTUP MIXER

Тут будуть створюватися проекти з нуля! З усіма складовими і всіма застереженнями! Ви зможете стати учасником і творцем нового працюючого проекту! Мета DOU STARTUP MIXER - це навчання підприємців-початківців правилами стартап-бізнесу. Тут буде відбуватися відбір перспективних ідей і, допомогу в їх запуску. Тільки на міксері - пошук потенційних партнерів для спільних проектів, та й просто цінні знайомства. На DOU STARTUP MIXER будуть присутні ментори, які допоможуть вам розібратися в багатьох питаннях: Антон Рудич, X-Tend Developement Group, Turne.com.ua , IZUM.ua , в минулому Rabota.com.ua (проданий полякам в 2005) Єгор Анчишкин, Zakaz.ua , Viewdle.com (в минулому) Олексій Орапа, Youscan.ru , в минулому директор з розвитку Яндекс.Україна Brad Hoover, CEO of Grammarly, ex VC at General Catalyst Partner (Boston) Богдан Купич, віце-президент з розвитку бізнесу KM Core Ми хочемо перезнайомити і перемішати якомога більше людей, які можуть створити нові класні проекти.

Опубліковано: 09/11/11 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

16 — 18 декабря, Киев — DOU STARTUP MIXER

Тут будуть створюватися проекти з нуля! З усіма складовими і всіма застереженнями! Ви зможете стати учасником і творцем нового працюючого проекту! DOU STARTUP MIXER - це навчання підприємців-початківців правилами стартап-бізнесу. Тут буде відбуватися відбір перспективних ідей і, допомогу в їх запуску. Тільки на міксері - пошук потенційних партнерів для спільних проектів, та й просто цінні знайомства. Вам будуть допомагати ментори з числа вже відбулися підприємців та журі з професійних інвесторів. Ми хочемо перезнайомити і перемішати якомога більше людей, які можуть створити нові класні проекти. На Міксери ми покажемо, що у наших українських команд є великий потенціал для створення продуктів і бізнесів. У стартапі особливо важливі люди:) Кожен повинен виконувати свою роль і займати певний пост. Але в реальному житті все не так, і все це знають: пара-трійка людей роблять все і за всіх. На Міксери будуть всі можливості побудувати свою команду і знайти свою ідею і свій product/market fit.

Опубліковано: 09/11/11 @ 06:57
Розділ Різне Читати далі...

Best Employer 2011: Vox Populi, частина I

Глас сучасного розробника або тестувальника може звучати так: "Будь проклята регресія!", або так: "Oracle - це просто біда", або навіть так: "Компанії не потрібні керівники". Якщо ж аргументів не залишається, завжди можна використовувати просту і невигадливу формулювання: "Вони дурні". © TheGrossUncle Після підбиття основних підсумків конкурсу Best Employer 2011 та короткого перепочинку ми починаємо публікувати додаткову інформацію, якої так цікавилися багато читачів. У цій статті - загальні враження від анкет співробітників ІТ-компаній (свого роду розширена версія "ТОП-5 скарг програмістів "), а також обрані коментарі. Анкета конкурсу була побудована у вигляді списку тверджень, до кожного з яких опитуваний висловлював ступінь своєї згоди - від "повністю згоден" до "зовсім не згоден". Крім того, до кожної відповіді можна було додати текстовий коментар, чим і користувалися багато учасників анкетування. Попередження: у тексті міститься ненормативна лексика в невеликих кількостях.

Опубліковано: 08/11/11 @ 01:12
Розділ Різне Читати далі...

31-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Павлом ободом, CEO компанії "Sloboda studio"

Волонтерство Як заразитися IT аутсорс та продакт девеломент Рецепт зростання чисельності компанії до 100 чоловік за 1 рік Власний бізнес Тренінги та тренерство Патріотизм Карта мрій Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адресу компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 08/11/11 @ 10:20
Розділ Різне Читати далі...

23 листопада - KharkivPy

Перша зустріч харківського Python Community Kharkiv.Py відбудеться 23- го листопада. Чай/кава/печеньки (потрібне підкреслити ) навряд чи будуть на першій зустрічі, зате буде багато спілкування та цікаві доповіді. 1. « Django - Інструкція із застосування» , Іван Колодяжний, blog.e0ne.info . Спеціально для тих, хто не потрапив на це доповідь на PyCon UA ??2011, розповім про те , як можна використовувати Django (всього існує 2 способи :)). 2. « GAE плюси/мінуси/підводні камені» , Єгор Назаркін , nimnull.blogspot.com . Деякі тези доповіді:
- GAE - що під капотом ? З чимось доведеться розлучитися
- Трохи про квоти, чи як засунути жирафа в холодильник?
- Викрасти за 60 секунд? Backends , якщо час тисне .
- Зберігаємо дані. Datastore . Ми вміємо асинхронно !
- Послуги, батарейки в комплекті є.
- Нам потрібні ваші настройки.
- Моніторинг , управління. - Що день прийдешній нам готує ? 3. Ігор Новіков , творець векторного opensource редактора sk1 Project .

Опубліковано: 07/11/11 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Починаючи роботу з Qt і Embedded FireBird

Вступ Ця стаття представляє опис перших кроків по установці Qt, Visual Studio і FireBird. Вона може бути корисною тим, хто тільки починає працювати з базою даних FireBird Embedded за допомогою Qt провайдера. Також ця стаття може стати в нагоді розробникам, які тільки починають працювати з Qt. На момент написання мною цієї статті розглянутий тут питання було погано документований, і саме тому я сподіваюся, що представлений матеріал може бути дійсно корисним. У даній статті ми розглянемо такі питання: Інсталяція Qt SDK, його настройка і інтеграція в Visual Studio. Збірка IBase плагіна. Програмне створення бази даних і встановлення зв'язку з нею. Робота з ім'ям користувача і паролем для бази даних. Ми розглянемо прості запити до бази даних, а також виклик збережених процедур.

Опубліковано: 07/11/11 @ 02:51
Розділ Різне Читати далі...

8 листопада, Київ - Семінар Денис Довгополий «Networking»

Бізнес - інкубатор GrowthUP запрошує вас відвідати семінар «Networking » від гуру нетворкінгу Денис Довгополий . Денис розповість як знайомитися, як потім підтримувати зв'язок і наскільки це важливо для підприємця і стартапу. Якщо докладніше , то будуть порушені наступні моменти : 1. Чому важливий нетворкінг в технологічному бізнесі? Перші кастомери і зв'язок з інвесторами. 2. Оффлайн та нетворкінг . Куди потрібно ходити і для чого. 3. Користь. Всі знайомства варто розділяти на три категорії виходячи з користі яку хтось комусь приносить. 4. Трекінг . Для чого слідкувати за професійним життям тих, з ким знайомі. 5. Робота з Нетворк . Як правильно писати листи. 6. Інструменти . Використання доступних рішень Зареєструватися можна на сторінці заходи .

Опубліковано: 07/11/11 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю - Іван Абраменко, творець відеоуроків по Drupal та автор сайту site-made.ru

Інтерв'ю - Іван Абраменко, творець відеоуроків по Drupal та автор сайту site-made . ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Іван Абраменко, веб-розробник, творець чудових безкоштовних відеоуроків по створенню сайтів на движку Drupal. На своєму сайті site-made.ru Іван ділиться досвідом і напрацюваннями по CMS Друпал. Вчора я випадково знайшов відеоуроки Івана на відеосервісі Youtube, коли шукав там відео для десертів в кінці постів. Відеоуроки мені так сподобалися (все докладно і зрозуміло), що я відразу додав їх у свої Google Дані і вирішив взяти в Івана інтерв'ю. Він люб'язно погодився і оперативно відповів на мої запитання, за що велике йому спасибі. До речі, ось відеоканал Івана наYoutube - SiteMadeRu . Отже, зустрічайте - Іван Абраменко! Привіт, Іване! Розкажи, будь ласка, про себе. Де навчався, яка в тебе спеціальність, ким зараз працюєш? Як погода в Омську? Мене звуть Іван, мені 22 роки. Я закінчив Омський технічний університет рік тому, за спеціальністю прикладна інформатика в економіці.

Опубліковано: 07/11/11 @ 07:37
Розділ Різне Читати далі...

16 листопада, Київ - DOU HR Cafe # 1

16 листопада ми проводимо наше перше DOU HR Cafe . Це новий формат для ДНЗ, захід спеціально розраховане на HR і менеджмент компаній- розробників. Мета - обмін досвідом з колегами по ринку , можливість дізнатися щось нове і знайти нових знайомих. Темою першого HR Cafe буде обговорення результатів конкурсу Best Employer 2011, який DOU.ua провів у вересні- жовтні. Компанії- переможці конкурсу розкажуть про те, яким чином вони мотивують і роблять щасливими програмістів. Максим Іщенко , керівник проекту DOU.ua , поділиться статистикою і аналізом даних анкетування та оцінками настроїв на ринку праці в цілому. 14:30 - 15:00 реєстрація
15:00 доповідь № 1. Максим Іщенко, DOU.ua
15:30 доповідь № 2. Михайло Завілейського , DataArt (СПб , Росія )
16:00 - 16:30 кава брейк
16:30 доповідь № 3. Наталія Клименко, Zfort Group (Харків ) 17:30-19:00 фуршет Участь у DOU HR Cafe платне. З питань оплати звертайтеся будь ласка до Ольги .

Опубліковано: 04/11/11 @ 12:40
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 3 листопада

Добрий день, шановні читачі. Минулий тиждень не приніс скільки-небудь значущих новин для вітчизняному IT-індустрії. Зате в мережі з'явився непоганий огляд відомого законопроекту № 8521 про зміни у спрощеній системі оподаткування. Крім того, в «Комерсанті» було опубліковано інтерв'ю з Павлом Башмакова , директором компанії Stanfy, яка стала одним з переможців нашого рейтингу Best Employer 2011 . Новини Представлений GitHub Enterprise , що дозволяє всі принади GitHub на власному сервері за $ 5 тис. за кожні 20 користувачів на рік; випущений R 2.14.0 Vim відсвяткував 20-річчя Amazon пропонує сервіс оповіщення про стан хмарних серверів по SMS ще один ювілей: проекту Eclipse виповнилося 10 років опубліковано 19-й номер журналу про функціональне програмуванні The Monad.Reader вийшов у світ jQuery 1.7 .

Опубліковано: 04/11/11 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 4 листопада

Добрий день, шановні читачі. Минулий тиждень не приніс скільки-небудь значущих новин для вітчизняному IT-індустрії. Зате в мережі з'явився непоганий огляд відомого законопроекту № 8521 про зміни у спрощеній системі оподаткування. Крім того, в «Комерсанті» було опубліковано інтерв'ю з Павлом Башмакова , директором компанії Stanfy, яка стала одним з переможців нашого рейтингу Best Employer 2011 . Новини Представлений GitHub Enterprise , що дозволяє всі принади GitHub на власному сервері за $ 5 тис. за кожні 20 користувачів на рік; випущений R 2.14.0 Vim відсвяткував 20-річчя ще один ювілей: проекту Eclipse виповнилося 10 років опубліковано 19-й номер журналу про функціональне програмуванні The Monad.Reader вийшов у світ jQuery 1.7 .

Опубліковано: 04/11/11 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173