# OpenDOU - нам потрібна ваша допомога

За коментарями до багатьох інтерв'ю на DOU ми давно помітили, що читачі часто знають набагато більше деталей і «підводних каменів» роботи в компаніях, ніж ми. У підсумку виходить, що багато важливих питань залишаються без відповіді, а отримані дані можуть виявитися неповними або незбалансованими. Тому ми просимо вас поділитися з нами цінною інформацією, яка, можливо, відомо тільки вам - про компанії, людях, технології, події, новини і т.п. Саме в цьому полягає суть ініціативи # OpenDOU . Ми викладаємо в загальний доступ (прямо тут, трохи нижче) приблизний список тем, над якими працюють наші журналісти, разом з їх контактною інформацією. Якщо у вас є інформація, яка може допомогти зробити статтю краще, або важливе питання, яке варто задати під час інтерв'ю, - поділіться цим знанням поштою з журналістом або редакцією , або з іншими читачами - в коментарях або в Твіттері з хештегом.

Опубліковано: 02/07/12 @ 01:08
Розділ Різне Читати далі...

Профіт -Шоу XXIV : з -засновник Jelastic Руслан Синицький

Jelastic - платформа для розгортання Java -додатків «в хмарі ». Основні конкуренти: Heroku , CloudFactory . Через 7 місяців після запуску у Jelastic 15 тис. клієнтів. Компанія отримала 2.5 млн доларів фінансування від Runa Capital і Almaz Capital , резидент Сколково. 1:05 Що таке Jelastic ?
4:05 Плани по масштабуванню
6:30 Історія створення Jelastic
16:05 Про важливість smart money
18:10 Як змінювалася ідея в ході роботи
21:30 Перший хостер
22:40 Досвід, уроки і висновки 24:00 « Ми шукаємо таланти ! " На нові випуски Профіт -Шоу можна підписатися на YouTube , ВКонтакте і Facebook . Аудіоверсія шоу .

Опубліковано: 02/07/12 @ 11:46
Розділ Різне Читати далі...

Співробітниця Facebook випустила книгу

Співробітниця Facebook випустила книгу Співробітниця Facebook випустила книгу Співробітниця соціальної мережі Facebook Кетрін Лосс випустила книгу «Хлопчики-королі: мандрівка в саме серце соціальної мережі», в якій розкриває деякі подробиці своєї роботи в компанії . Звичайно, той факт, що робота в такій компанії має безліч нюансів, нікого не може здивувати - в кожної компанії є свої «заморочки», навіть якщо це фірма, яка займається створенням сайтів Москва . Але Кетрін змогла залучити своєю книгою величезний інтерес з боку читачів - факти, викладені нею, іноді викликають справжнє здивування і сильно розходяться з існуючими до цих пір відомостями про роботу компанії. Свою роботу в Facebook Кетрін почала в 2005 році - і на той момент це була невелика компанія, що налічує кілька десятків співробітників. Перше, що здивувало її, коли вона приступила до роботи - та атмосфера, яка панувала в компанії.

Опубліковано: 02/07/12 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

Чи захищає користувачів Закон про захист авторських прав ?

Чи захищає користувачів Закон про захист авторських прав? Чи захищає користувачів Закон про захист авторських прав? Закони, що захищають авторські права, існують практично в усіх країнах світу. Особливо актуальні ці закони стали з розвитком інтернету, де сьогодні можна скачувати фільми або музику. А коли мова йде про контент сайтів, то тут зустріти схожі тексти можна настільки часто, що здається, що в пошуках потрібної інформації досить почитати статтю на одному сайті - на інших нічого нового вже не побачиш. І все ж інтернет вимагає створення своїх законів, в тому числі і тих, які захищають авторські права. Коли мова не йде про фільм, книзі або музиці, користувачам в більшості випадків абсолютно неважливо, хто є автором статті - їм важливо дізнатися актуальну інформацію, не більш того. Так, на сайті, що пропонує меблі для ванної кімнати , користувач хоче дізнатися, які види меблів він може придбати, в чому переваги і недоліки того або іншого виду - і, як правило, питання, хто написав цю статтю його цікавить в останню чергу.

Опубліковано: 02/07/12 @ 10:54
Розділ Різне Читати далі...

Олімпійські ігри будуть транслюватися на Facebook

Олімпійські ігри будуть транслюватися на Facebook Олімпійські ігри будуть транслюватися на Facebook Соціальна мережа Facebook за допомогою британської медіа компанії ВВС дозволить британським користувачам дивитися онлайн трансляції під час Олімпійських ігор-2012 і проведення Вімблдонського тенісного турніру. Ця можливість з'явилася, завдяки спеціальному додатку, скористатися якими можна, зайшовши на офіційну сторінку ВВС - BBC Olympic Facebook App. Треба сказати, що Facebook постійно знаходиться у пошуку нових можливостей, що дозволяють користувачам отримати доступ до самих різних сервісів - так, наприклад зовсім недавно в соціальній мережі з'явилася можливість для будь-якого користувача відкрити свій інтернет магазин, і тепер, маючи сторінку в Facebook, можна зайнятися продажем своїх товарів, наприклад, , не заводячи для цього окремий сайт. Співпраця з ВПС дає користувачам мережі унікальну можливість побачити трансляцію спортивних подій в повному обсязі.

Опубліковано: 02/07/12 @ 10:50
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет у нашому житті

Інтернет в нашому житті Інтернет в нашому житті У наш прогресивний XXI століття вже ніхто не уявляє свого життя без інтернету. Всесвітня павутина міцно огорнула наше життя своїми мережами, розставляючи все нові і нові пастки. Коли у нас виникають якісь питання ми насамперед шукаємо відповіді на них, користуючись перевагами всесвітньої павутини. Безліч інтернет-сайтів пропонують свої послуги, рекламують товари, повідомляють нам про нові тенденції моди і передових технологіях. Розробка інтернет-сайтів, в тому числі розробка корпоративного сайту , є перспективним напрямком розвитку бізнесу за допомогою інтернету. Ми продаємо і купуємо, ми спілкуємося, знаходимо старих друзів і нових знайомих, ми дізнаємося новини політики і бізнесу. Коріння розвитку інтернету йдуть у далекий 1971 року, коли Рей Томлінсон відправив повідомлення з одного комп'ютера на інший, тим самим відкривши цілу епоху, епоху без кордонів.

Опубліковано: 02/07/12 @ 04:59
Розділ Різне Читати далі...

ВКонтакте пропонує 2000000 рублів за розробку месенджера для BlackBerry

ВКонтакте пропонує 2000000 рублів за розробку месенджера для BlackBerry ВКонтакте пропонує 2000000 рублів за розробку месенджера для BlackBerry Адміністрація популярної соцмережі «ВКонтанте» вирішила отримати месенджер, призначений для платформи BlackBerry, з допомогою конкурсу. Призовий фонд конкурсу на розробку мессенджера становить 2000000 рублів. На учасників конкурсу покладено реалізацію програмної частини програми. Структура і дизайн месенджера для BlackBerry надасть сама соціальна мережа. Між іншим, майбутні переможці конкурсу цілком можуть скористатися платіжною системою paypal для реалізації своїх фінансових проектів. Але повернемося до умов конкурсу, оголошеного «ВКонтанте». У спеціально створеній групі учасники конкурсу зможуть знайти опис необхідної функціональності месенджера і всі необхідні ресурси. Старт змагання розробників був даний 26 червня, а підсумки конкурсу будуть підведені 10 серпня цього року. Призовий фонд організатори розділять між кількома авторами кращих додатків. У соціальній мережі вже є досвід проведення подібних змагань.

Опубліковано: 30/06/12 @ 12:49
Розділ Різне Читати далі...

Користувач з Ульяновська вирішив засудити Яндекс

Користувач з Ульяновська вирішив засудити Яндекс Користувач з Ульяновська вирішив засудити Яндекс Слоган Яндекса відомий кожному російськомовному користувачеві Інтернету. Як і більшість рекламних девізів, брендова фраза «Знайдеться все!" Є кілька гіперболізованою. І до сих пір це нікого не обурювало. Проте якийсь Денис Кокордінов, що займає пост креативного директора однієї з ульяновських газет завжди розумів рекламний девіз пошукової системи буквально, але був обманутий в своїх очікуваннях. Принаймні, так сам пан Кокордінов пояснює судовий позов, поданий ним проти власників Яндекса. Пан Кокордінов, по всій видимості, задав пошукачеві непросту задачу (навряд чи він зазнав би невдачу з пошуком, наприклад, фірми, яка купує золото лом ). Згідно позовній заяві жителя Ульяновська, за допомогою Яндекса він намагався знайти деякі регіональні інтернет-портали, але виявилося, що вони даної пошуковою системою не індексуються.

Опубліковано: 30/06/12 @ 12:38
Розділ Різне Читати далі...

Ruby, Rails і Амстердам. Огляд конференції EuRuKo 2012. Part 2

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
2 Jun - Conference Day 2 Другий день конференції видався таким же палким і таким же енергійним, нові доповідачі прагнули викликати інтерес саме до своєї тематики, максимально плідно обговорити всі хвилюючі запитання слухачів, а вечірка закріплювала ефект нових знайомств. Розпочався другий день з доповіді Geoffry Grosenbach. Geoffry - продюсер PeepCode Sceencasts , бібліотеки навчальних скрінкасти, по використанню різних технологій, інструментів, мов, баз даних. Geoffry ділився своїм досвідом роботи з розробниками та їх підходами до вирішення різних завдань, правильному вибору інструментарію, розуміння контексту проблеми - іноді навіть простий листок паперу з ручкою можуть покращити розуміння проблеми. Keynote - Geoffrey Grosenbach from EURUKO on Vimeo .

Опубліковано: 29/06/12 @ 10:54
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : як стати програмістом , новий Eclipse і Android 4.1 SDK , зарплати в США, ще раз про NVIDIA і драйверах під Linux

Добрий день, шановні читачі. Починаємо черговий Дайджест, як завжди, з матеріалів і новин, що стосуються України та СНД. Чергові новини від Державної податкової служби: до кінця цього року підприємців на єдиному податку не штрафуватимуть , щоб дати час розібратися в новому законодавстві. В кінці минулого тижня про відкриття нових офісів в Україну заявила IBM : в планах компанії на 2012 рік - довести кількість офісів до 22 (включаючи нові представництва в Харкові та Донецьку) і подвоїти кількість співробітників. Також в Україна приходить російський фонд «Сколково» , який незабаром почне працювати з вітчизняними стартапами. Інша російська компанія - соціальна мережа «Вконтакте» - оголосила конкурс на розробку клієнта для обміну миттєвими повідомленнями для BlackBerry з призовим фондом 2 млн рублів (або майже 500 тис. грн). Особливо цікаво цей конкурс виглядає з урахуванням вчорашніх невтішних новин від RIM .

Опубліковано: 29/06/12 @ 09:15
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 39

Компанія Command Prompt , яка займається розробкою і підтримкою СУБД PostgreSQL з 1997 року, шукає Ruby on Rails програміста (робота в сімферопольському офісі або віддалено). Надається 20% часу для роботи над open-source проектами. Компанії HamsterCoders потрібні C + + win hacker і C + + desktop jedi . Сервіс TurboSMS , що займається SMS-розсилками, шукає PHP розробників в Харкові. Зарплата $ 1800-3500 . AdCenter - сервіс з автоматизованого розміщення реклами в найбільших російськомовних соціальних мережах, шукає PHP розробника в Одесі. Компанія Obreey Products для розробки нової контент платформи потрібно старший PHP розробник . Американська компанія Codeminders шукає ведучого Web-програміста з хорошими знаннями HTML/CSS/JS. Комфортні умови для велосипедистів і автомобілістів. 2-6 липня буде проходити Recruitment week at EPAM Systems For the Investment Banking Division of Barclays . Запрошують C + +, C # програмістів і тестувальників.

Опубліковано: 28/06/12 @ 12:00
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет новини - ціна сайту

Інтернет новини - ціна сайту Інтернет новини - ціна сайту Вас цікавить, скільки коштує сайт і як купити сайт для групи? Ми з задоволенням познайомимо вас з тим, від чого залежить ціна сайту. Перш за все, нам треба розглянути з яких параметрів вона складається. Їх, цих параметрів декілька: 1. Технічний аспект. Хостинг сайту. Домен сайту. Скільки коштує оренда комп'ютера і навіщо необхідна ця оренда для зберігання сайту. 2. Треба обов'язково знати, скільки коштує робота професійних програмістів, верстальників, оптимізаторів, художників, дизайнерів, верстальників. 3. Ознайомитися що таке модулі, і який набір модулів, вам необхідний. 4. Дізнатися ціни на ринку даної послуги, тому що для нової компанії вартість буде завжди більше, якщо ви захочете сайт рівня великої корпорації: створити фірмовий знак, стиль компанії, логотип і графіка сайту. 5. Обов'язково треба враховувати інфляцію і т.д. Висновок: ви повинні з усією відповідальністю поставитися до питання - як купити сайт для групи .

Опубліковано: 27/06/12 @ 07:45
Розділ Різне Читати далі...

Організація свят та інтернет

Організація свят та інтернет Організація свят та інтернет Проведення та організація як дитячого, так і дорослого дозвілля, вимагає чималих сил і фантазії для отримання незабутнього дозвілля. Сучасні можливості урізноманітнити заходу стали доступнішими завдяки інтернету, який щедро ділиться всім, що має, зі своїми користувачами. стали одним з частих запитів в пошукових системах, особливо в другій половині грудня. У цей час сайти, рекламовані проведення новорічних свят для дітей стають найбільш відвідуваними. Чого було б нелегко досягти без придуманої системи посилань, розрахованих на залучення цільової аудиторії. Завдяки їм користувач, спантеличений пошуками певної інформації, легко і швидко зможе отримати всі можливі джерела з необхідною інформацією, заходячи за допомогою посилань відразу в потрібні розділи. Про подібні зручності наші предки могли лише мріяти, хоча навряд чи могли собі уявити подібні можливості.

Опубліковано: 27/06/12 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

Прогрес і його застосування

Прогрес і його застосування Прогрес і його застосування З появою мобільного зв'язку та інтернету життя людини багато в чому стала легше і мобільніше. Причому, дані зміни люди прийняли як цілком природний процес прогресу, який закономірно являє світові свої відкриття. Логічно, що вони з великим ентузіазмом підхоплюються суспільством і ставляться на потік в надії змінити світ на краще. Однак, всі ці винаходи, як речі далеко не вічні, мають властивість виходити з ладу. Тому, сервіс ремонту Iphone сьогодні є таким же звичайною справою, як і сама поява даного феномена в області новітніх технологій. Як і вся електроніка, телефони, комп'ютери, незважаючи на свої можливості, є досить вразливими творіннями людини і потребують регулярної, в даному випадку технічної, підтримки. Типові поломки і проблеми з електронікою можна вирішити, не впадаючи у великі витрати, деякі моменти легко виявити навіть самостійно, подивившись всю необхідну інформацію в пошукових системах.

Опубліковано: 27/06/12 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет на службі у людини

Інтернет на службі у людини Інтернет на службі у людини Оскільки з появою інтернету для більшості користувачів відкрилися воістину необмежені можливості для організації часу і пошуку необхідних даних, а також проведення цікавого дозвілля, багато з великим ентузіазмом користуються цим благом сучасної цивілізації. Але, як і все хороше, інтернет приніс з собою і нові проблеми: віруси, відкритий і безконтрольний доступ до порно-сайтів і іншим джерелам, що несе в собі небезпеку для дітей. «Зловити» вірус за допомогою інтернету сьогодні стало настільки просто, що, не маючи хорошої антивірусної програми, користувач ризикує втратити назавжди свій комп'ютер з усіма даними. Для допомоги в цих питаннях можна звернутися на , де фахівці допоможуть визначити і ліквідувати проблеми з комп'ютером. Глобальна є, в цьому сенсі також є відмінним посередником у пошуку відповідного фахівця.

Опубліковано: 27/06/12 @ 07:16
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні мережі як спосіб спілкування

Соціальні мережі як спосіб спілкування Соціальні мережі як спосіб спілкування Серед численних можливостей, які дарує сьогодні інтернет мільйонам користувачів, мабуть, соціальні мережі є найбільш популярним явищем, що допомагає налагодити безліч контактів за інтересами і знайти однодумців по всьому світу. Крім усього іншого, в пошукових системах досить легко можна відшукати всю необхідну інформацію на будь-яку тему. Наприклад, варто набрати в пошуковику , і тут же буде викладено всі джерела з даної теми, що досить зручно . Таким способом економиться маса часу, купуються даром необхідна інформація, контакти і знання. Як не крути, а користь відчутна, і з цим неможливо не погодитися. Для практичною витрати часу найбільш легкий шлях - інтернет, який володіє безмежними можливостями. Тут можна не лише відшукати потрібну інформацію з конкретного питання, а й безпосередньо вийти на потрібні сайти за посиланнями, що також значно полегшує процес пошуку та придбання шуканого.

Опубліковано: 27/06/12 @ 07:08
Розділ Різне Читати далі...

Пошукові форми

Поісковие форми Пошукові форми Шукати в Інтернеті інформацію - це як шукати інформацію в енциклопедії по змісту. Без змісту у вас не буде можливості почати читати книгу з певного моменту. Для сайтів, які містять в собі величезні кількості інформації, таких як новинні портали, електронні енциклопедії, Інтернет-довідники та корпоративні сайти, пошукові форми просто необхідні. Пошукова форма повинна розуміти, як треба шукати те, що користувач вказав у запиті. А якщо запит був поставлений некоректно, то скоректувати його на більш адекватний запит і видати необхідну інформацію. Далі необхідно надати вміст запиту в такому вигляді, щоб користувач відразу міг скористатися закладеною в нього інформацією. Приміром, на досить відомому порталі програмного забезпечення download.ru, вже після того, як користувач, нібито, знайшов те, що шукав, щоб дійти до заповітної кнопки «завантажити» потрібно перейти ще на парочку сторінок і витратити багато дорогоцінного часу.

Опубліковано: 27/06/12 @ 07:04
Розділ Різне Читати далі...

Косплей один раз - косплей на все життя

Косплей один раз - косплей на все життя Косплей один раз - косплей на все життя Вашій увазі пропонується Інтернет-магазин, присвячений різним видам косплея. Ви звикли виражати емоції і проявляти свій внутрішній світ зачіскою і стилем одягу? Значить, вам необхідно скористатися послугами Інтернет-магазину http://bestchinashops.ru/ezcosplay/. Тут ви знайдете будь-яку косплей атрибутику і косплей одяг на цікаву для вас тематику. Будь-який стиль, від панку до готики, від стімпанка до лоліток. Обравши шлях косплея, суспільство відразу відзначить вас як неординарну особистість з певною життєвою позицією. Також ви зможете знайти, крім костюмів, унікальні перуки. У вас є невблаганне бажання виділятися з натовпу, тоді вам просто необхідно придбати взуття, перуки і атрибутику на сайті http://bestchinashops.ru/ezcosplay / . Якщо ви надумали брати товари в Інтернет-магазині, уважно ознайомтеся з асортиментом товару. Дуже важливо, щоб ваша покупка відповідала вашому розміру.

Опубліковано: 27/06/12 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

Міносвіти на 30 % збільшило набір на « айтішние » спеціальності у вузах

Міністерство освіти збільшило державне замовлення за напрямами підготовки ІТ-спеціальностей, що фінансуються з бюджету, на 27% - до 13,5 тис. місць. Про це повідомив глава міністерства Дмитро Табачник на селекторній нараді з приводу старту вступної кампанії, повідомляє прес-служба міністерства. © ПедПРЕСА, "Таким чином, в 2012 році збільшено обсяг прийому на бакалавра за кошти держбюджету за напрямами підготовки для ІТ-технологій на 2620 місць, відповідно, з 10,6 тис. до майже 13,5 тис. місць", - сказав міністр. Зокрема, держзамовлення збільшено за такими напрямками: "Інформатика", "Системний аналіз", "Комп'ютерні науки", "Програмна інженерія", "Комп'ютерна інженерія", "Системна інженерія", "Автоматизовані і комп'ютерно-інтегровані технології", "Мікро-та наноелектроніка", "Телекомунікації", "Безпека інформаційних і комунікаційних систем", "Системи технічного захисту інформації", "Управління інформаційною безпекою".

Опубліковано: 26/06/12 @ 07:29
Розділ Різне Читати далі...

Найбільша бот -мережу в Інтернеті була ліквідована управлінням « К» МВС Росії

Найбільша бот-мережу в Інтернеті була ліквідована управлінням« К »МВС Росії Найбільша бот-мережу в Інтернеті була ліквідована управлінням «К» МВС Росії 22 червня, в п'ятницю було викрито 22-річний шахрай. Цього шахрая знайшли співробітники МВС Росії, які займаються боротьбою зі злочинними діяннями в області комп'ютерної інформації. Хакером були списані близько 160 мільйонів рублів з рахунків російських громадян. Цей шахрай, якого всі знають по мережі як «Араш» і «Гермес», запустив вірус на комп'ютери, кількість яких сягає 6000000 по всій Російській Федерації. Здійснив він це з допомогою бот-мережі, яку сам і створив. Ця мережа складалася з декількох комп'ютерів, які були заражені вірусом програм-троянів і віддалено контролювалися зловмисником. Напевно хочете відпочити далеко від інтернету і автомобільних пробок? Тоді вам потрібно відвідати сайт skimarket.ru, де Ви знайдете інформацію про всі гірськолижних курортах. Тільки , які залишать в глибині душі незабутні приємні емоції.

Опубліковано: 26/06/12 @ 04:23
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178