30 листопада - 2 грудня, Київ - GDG DevFest Ukraine

Триденний DevFest є частиною глобального Google Developer Groups DevFest Season, який вперше проходить по всьому світу з вересня по листопад. Сезон збігся з п'ятиріччям Google Android, а для України ще й з триріччям створення нашої найвідомішої групи - GDG Kyiv-Center. Ми вирішили присвятити наш DevFest обом цим подіям. Участь безкоштовна, за умови реєстрації. Попередня реєстрація на Google+ Event . Увага! Основна реєстрація почнеться 20-го листопада. Посилання на реєстраційну форму буде викладена в цей день на всіх наших інформаційних ресурсах, у тому числі і на Google+ Event. GDG UA Summit (для лідерів українських GDG) 30 листопада , 10:00-18:00, DataArt Kyiv Зустріч лідерів восьми українських GDG, презентації українських груп, семінар Дена Франка (Google Community Expert), брейн-сторм, ювілейна вечірка.

Опубліковано: 14/11/12 @ 09:35
Розділ Різне Читати далі...

Яндекс відкрив Школу розробки інтерфейсів в Сімферополі

ШРІ розрахована на студентів вузів, аспірантів та молодих спеціалістів, які хочуть професійно займатися створенням інтерфейсів. Щоб потрапити в Школу, потрібно виконати тестове завдання - зверстати сайт з відповідями на запитання анкети. Анкети потрібно подати не пізніше 21 грудня 2012 року. В Яндексі розраховують, що група складе до 30 студентів. «Ми не очікуємо, що відбір пройдуть так вже багато кандидатів. Але в будь-якому випадку плануємо обмежити число слухачів приблизно 30 студентами », - розповіла Керівник групи по зв'язках з громадськістю Яндекс.Україна Наталія Журавльова. Навчання безкоштовне. Заняття починаються в лютому, і будуть проходити по суботах в сімферопольському офісі Яндекса з 12 : 00 по 17:00. Курс триватиме 9 тижнів, по 4 лекції щосуботи. Навчання в Школі складається з теоретичної та практичної частини. Протягом двох місяців розробники Яндекса будуть читати студентам курс лекцій, після якого на них чекає іспит.

Опубліковано: 14/11/12 @ 02:11
Розділ Різне Читати далі...

DataArt відкрився в Одесі

Трохи більше трьох місяців минуло з моменту, як компанія DataArt відкрила новий офіс у Дніпропетровську , і ось черговий центр розробки з'являється в Одесі. Це вже п'ятий український офіс компанії. «Я кілька разів брав участь у різних заходах в Одесі, ділився поглядами компанії на галузь, на розвиток, на наші цінності. Так ми зрозуміли, що в Одесі є ті, кому наші цінності і принципи близькі. Ну, а потенціал IT-професіоналів Одеси не викликають сумніву. Тому при першій можливості ми відкрили центр розробок », - коментує Михайло Завілейського, генеральний директор DataArt. Базуватися компанія буде в бізнес-центрі «Шевченківський», а очолювати розвиток одеської філії будуть Віталій Щербицький і Євген Сєдов. Компанія не озвучує фіксованих показників зростання, але вже анонсувала безліч планів щодо участі в IT-життя Одеси, взаємодії з вузами і колегами по цеху.

Опубліковано: 14/11/12 @ 12:28
Розділ Різне Читати далі...

Профіт Шоу 33: Олена Володимирська , засновник PRUFFI

Олена Володимирська є засновником компанії PRUFFI, гарячого стартапу в області соціального рекрутингу. PRUFFI.Friends зібрали 500,000 установок за кілька місяців після старту і залучили $ 1.2 млн. від фонду Алмаз Капітал. До PRUFFI Альона була «головним по хедхантинг» в компанії Mail.Ru Group. До цього - керувала проектом Работа.ру. Як почати заробляти сотні тисяч доларів на місяць, як шукати правильного інвестора, звідки у Олени 100 тис. передплатників на Facebook і чому Україна це не Росія. Підписуйтесь на нові випуски Профіт-Шоу на YouTube , або Facebook . Аудіоверсія доступна на SoundCloud і iTunes . Текстова версія випуску - Всем привет! Ви дивитеся Profit-шоу. Сьогодні наш гість - Олена Володимирська з Москви, компанія «PRUFFI». Алена, відразу питання, не в брову, а в око, по-моєму на Facebook було, що у вас через пару місяців виручка була 100 тис. доларів або щось таке, якісь абсолютно божевільні цифри для старту. Я теж хочу заробляти 100 тис. на місяць, а краще 300.

Опубліковано: 14/11/12 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Переваги російських користувачів Інтернету .

Уподобання російських користувачів Інтернету. Мабуть, сьогодні просто неможливо знайти людину, яка не знає, що таке Інтернет і жодного разу в житті їм не користувався. Сьогодні в Інтернеті вільно спілкуються і діти, і дорослі, серед активних користувачів інтернету цілком можна знайти і дитсадівців, і пенсіонерів. З кожним роком кількість комп'ютерів, підключених до Інтернету, тільки збільшується, створюються нові способи виходу у Всесвітню павутину. Одним з найпопулярніших способів підключення до інтернету є бездротові канали зв'язку, і в кожній області існують компанії, готові запропонувати своїм клієнтам таку послугу. Так, у Володимирській області, дізнатися все про бездротових каналах зв'язку і про підключення з їх допомогою до інтернету можна на сайті . Для яких же цілей найчастіше використовується інтернет? За даними самих різних опитувань, більшість росіян за допомогою інтернету спілкуються один з одним в соціальних мережах.

Опубліковано: 13/11/12 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

79-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Артемом Астафуровим , старшим віце - президентом з продажів в DataArt

У подкасті піде мова про перехід з розробки в продажу і життя в Нью - Йорку . В програмі : Про во'IT'і Знайомство з продажами Переїзд в Нью - Йорк Життя на 2 континенту аутсорсити і продуктова розробка Про продажу в IT Книги у випуску : Thinking , Fast and Slow - Daniel Kahneman Чотири Кроку до осяяння - Стівен Бленк
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 13/11/12 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

Результат результату . Нотатки новоспеченого викладача

Знайомство + дисклеймер Добрий день, мене звати Ігор Томич і я лектор курсів iOS-розробки і співзасновник Master Up в Харкові. Я б хотів поділитися думками з досить злободенною темі в IT - навчанню. Хоча ця тема і актуальна, але універсальних рішень поки не вироблено. Тому навряд чи моя розповідь може претендувати на роль цього самого «правильного шляху». Але дещо у нас таки вийшло :) Насправді, я просто хочу коротко підбити думки і результати, отримані за час роботи над проектом. По суті Ідея курсів переслідувала мене досить давно, і, завдяки зустрічі з Юрою Жідуном в травні цього року, ми вирішили спробувати провести перший «тестовий» курс. Я бачу майбутнє в мобільній платформі і зараз ми явно знаходимося post-pc ері. Саме тому в останні час я займаюся розробкою для платформи iOS. Тому ж питання «чому саме iOS? » навіть не піднімалося :). А ось перше питання для будь-якого починання - «навіщо ?» - змусив подумати.

Опубліковано: 13/11/12 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

Заробіток на YouTube .

Заробіток на YouTube. Всім нам відомий відеосервіс YouTube. Багато хто з нас відвідують цей сайт, дивляться там відеоролики і практично всі завантажують туди свої відеоролики. Одні завантажують просто цікаві відео, другі викладають відео зі своєю творчістю, хобі чи пародією. Але не всім відомо, що власники найпопулярніших відео не просто діляться своїм талантом з іншими людьми, але і заробляють на цьому. Партнерські програми youtube допомагають їм у цьому. Можливість стати партнером YouTube з'явилася кілька років тому. За цей час багато людей зуміло заробити на своїх відеороликів кілька тисяч доларів, а деяким вдається заробляти навіть мільйони доларів. Але стати партнером YouTube не так просто. Ваш відеоролик повинен відповідати всім запитам. По-перше, ви повинні мати авторські права на відеоролик. Весь відео-і аудіоматеріал не повинен співпадати з матеріалами, що належать іншим особам. По-друге, відповідати «Умовам використання» і «Принципів спільноти» YouTube.

Опубліковано: 12/11/12 @ 09:32
Розділ Різне Читати далі...

14 листопада, Київ - Speakers ' Corner : Пора наново відкрити для себе можливості розробки мови Erlang

Трохи історії: Erlang був розроблений компанією Ericsson для підтримки паралельних, розподілених, відмовостійких додатків, що працюють без зупинки і в реальному часі. В основному малися на увазі телефонні комутатори. Мова був практично невідомий широкій аудиторії розробників до кінця 90-х років, але почав набирати популярність реальної з появою Web 2.0. Всі функції Erlang є ідеальним рішенням для будь-якого сучасного Web 2.0 додатка - і навіть інші сучасні мови програмування, як Java, Ruby і Python намагаються запозичити найкраще. 14 листопада в відомому Ciklum SkyPoint в Києві Володимир Кирилов поділиться з усіма бажаючими його баченням використання Erlang в сучасній розробці в рамках заходу з серії Ciklum Speakers 'Corner.

Опубліковано: 12/11/12 @ 01:44
Розділ Різне Читати далі...

5 способів уникнути неприємностей зі своїм СПД

Працюючи в сфері ІТ, ми стаємо учасниками ринку і змушені дотримуватися правил найму на роботу. Більшість з нас знають, що таке податкова оптимізація в компаніях шляхом реєстрації інженерів як приватних підприємців. З точки зору здорової логіки, ІТ компанії не можуть дозволити собі офіційно оформлених інженерів. Це пояснюється розміром зарплат програмістів і сумами податків, які необхідно сплачувати з заробітної плати. Загальноприйняті правила найму інженерів як приватних підприємців не змінять законодавчі нововведення для ІТ , які вступають в дію в 2013 році. В результаті цього, більшість компаній будуть продовжувати працювати з СПД. У цій ситуації є інший важливий аспект - інтереси інженерів. Реєструючи програмістів як приватних підприємців, не всі компанії надають кваліфікований супровід документації СПД. В результаті цього, інженерам доводиться розплачуватися за чужу недбалість особистими коштами і «приємними» візитами до податкової.

Опубліковано: 12/11/12 @ 12:41
Розділ Різне Читати далі...

Мої маленькі вибори

Багато мої читачі знають, що півроку тому я отримав призначення на посаду в.о. директора Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу. Так співпало, що прямо перед парламентськими виборами в нашому коледжі пройшли збори викладачів, яке таємним голосуванням переважною більшістю обрало мене повноцінним директором, без приставки в.о., так що твердження в посаді відбулося. Цікаво, що проголосували за мене навіть при тому, що я став жорстко боротися з хабарами в коледжі. Думаю, люди підтримали, перш за все, запропоновану мною ідею розвитку і ті способи її досягнення, які на їхніх очах вже втілюються в життя. Генеральна ідея - за кілька років харківський коледж повинен стати зразково-показовим навчальним закладом в масштабах всієї України. Головний шлях досягнення мети - впровадження такої моделі приватно-державного партнерства, яку потім можна буде тиражувати по всій системі освіти. Зовсім недавно ми святкували 65-річчя коледжу.

Опубліковано: 12/11/12 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

Macbook від Apple . Коли розмір має значення .

Macbook від Apple. Коли розмір має значення. Інтернет став невід'ємним атрибутом нашого життя. З доступом до мережі інтернет ми не бачимо перед собою жодних перепон: ми отримуємо і передаємо інформацію будь-якого виду. Але сам по собі інтернет не береться, для доступу в інтернет потрібно мати обладнання: комп'ютер, ноутбук, нетбук, планшет і т. д. Зробити вибір на користь якогось певного виду або певного виробника надзвичайно складно, оскільки кожен має як свої переваги так і недоліки. Перше місце серед виробників комп'ютерної техніки і електроніки традиційно займає компанія Apple, репутація компанії була створена ще кілька десятиліть тому, і конкурувати з Apple інші виробники поки не в змозі. Одним з новітніх розробок компанії Apple є новий суперлегкий Macbook air , який дійсно виправдовує приставку "air", вага Macbook air становить від 1,1 кг до 1,3 кг. Функціями і характеристиками даний ноутбук не обділений, нові моделі набагато могутніше попередніх.

Опубліковано: 10/11/12 @ 02:38
Розділ Різне Читати далі...

Хмарні сховища даних

Хмарні сховища даних Всі ми користуємося комп'ютерами, ноутбуками, планшетами і всі ми заповнюємо пам'ять цих пристроїв різними файлами. Але дуже часто виходить так, що місце на жорсткому диску або флеш-карті закінчується, а нам необхідно додати якийсь файл. І тут перед користувачем постає вибір: «що видаляти для звільнення місця?». Але у деяких людей немає зайвих файлів на накопичувачі. Але поки що не всі знають, що є інший варіант вирішення цієї проблеми. Зовсім недавно з'явився новий сервіс, значно полегшує життя - хмарне сховище даних. Кожен може прочитати, що це таке на сайті Вікіпедії, але я поясню простими словами. Це своєрідні онлайн-сервіс, що надає можливість зберігати файли на віддаленому сервері. Тобто користувач може завантажити документ у будь онлайн-сховище і в майбутньому використовувати його прямо з сервера. З точки зору клієнта, всі операції відбуваються в одному місці, так званому «хмарі».

Опубліковано: 10/11/12 @ 02:38
Розділ Різне Читати далі...

Купівля автомобіля більше не забере багато часу .

Купівля автомобіля більше не забере багато часу. Прийнявши рішення нарешті обзавестися «залізним конем», а може бути і не в перший раз, спочатку, це здасться дуже простим, ну а що, здавалося б, заїхав в пару автосалонів і визначився. А ось і ні! До вибору автомобіля потрібно підійти дуже уважно, в першу чергу визначити, для яких цілей він потрібний. Ну а далі справи йдуть ще більш серйозно, так як компаній, що випускають автомобілі, величезна безліч, велика конкуренція, світовий і російський автомобільні ринки змінюються з кожним роком, збільшуються продажі, люди стають більш платоспроможними, банки конкурують між собою за розмірами відсотків , встановлюваних на автомобільні кредити. Так що при виборі автомобіля, звичайно ж, потрібно звернути увагу на вартість, функціональність, зовнішній вигляд автомобіля і ще безліч різних характеристик, навіть якщо ви в цій справі і не новачок.

Опубліковано: 09/11/12 @ 04:55
Розділ Різне Читати далі...

Депозити Окського банку

Депозити Окського банку Депозити Окського банку є не просто можливістю зберегти заощадження, однак і способом заробляти і продуктивно управляти грошима. Банківскі вклади є найбільш вигідними і надійними способами зберігання коштів. Депозити Окського банку - це: Вигідні умови росту та зберігання грошових коштів; Надійність великого міжнародного банку. Окський банк створив найбільш комфортну і гнучку систему вкладів. Завдяки ній кожен вкладник може сам контролювати свої кошти, конвертувати свої вклади. У Окському банку представлений великий вибір вкладів в різних валютах, з різноманітними термінами, прибутковими ставками й умовами.

Опубліковано: 09/11/12 @ 04:53
Розділ Різне Читати далі...

Planmeca ProOne

Planmeca ProOne Краса в простій формі. Фірма створила обладнання Planmeca ProOne - це стоматологічна рентгенівська установка, яка працює цілком у цифровому режимі. Великий вибір параметрів експортування та програм на графічному інтерфейсі користувача гарантують легкість і швидкість виконання будь-яких видів рентгенографічних процедур. Зважаючи застосування концепції відкритого виду і бічного входу для вірного розміщення пацієнта, апарат Planmeca ProOne цілком успадкував знання експертів компанії Planmeca і багатовікові традиції отримання зубних знімків. Володіючи компактними розмірами, апарат володіє всіма перевагами отримання цифрового знімка, при цьому будучи доступним для будь-якого зубного лікаря на світі. Установкою Planmeca ProSensor запроваджуються новітні стандарти на отримання знімка зубів в стоматологічній практиці.

Опубліковано: 09/11/12 @ 04:46
Розділ Різне Читати далі...

Наручний годинник

Наручний годинник Можна дуже багато говорити про наручний годинник . Давно помічено, що наручним годинником відводять куди більше уваги, ніж будь-якому іншому аксесуару. За моделлю, марці годин, їх вартості та якості можна багато чого сказати про стан і статус власника. За весь період свого існування наручний годинник зазнали різні удосконалення та зміни. Виникли такі вирази, як годинник унісекс, модні наручний годинник. Кожен виробник має своїми перевагами. Найбільш точними вважаються швейцарський годинник. Найбільш надійними є японські годинники. Інтернет магазин наручних годинників представить вам годинник таких знаменитих марок, як Casio, Citizen, Candino, Esprit, Hilfiger, Seiko, Orient, Invicta, Lotus. У інтернет магазині ви зможете придбати кварцевий годинник, механічні, і в тому числі придбати годинник хронограф. Інтернет магазин запрошує всіх, хто прагне відводити велику увагу такому аксесуару, як наручний годинник, і бути на висоті.

Опубліковано: 09/11/12 @ 04:43
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : кому потрібен новий дата - центр , Тарас Тарасов про розробку , арифметика Viewdle

Добрий день, шановні читачі. Новини С + + повертається в мейнстрім Хто і навіщо будує найбільший в Україні дата-центр . «Говорящие рукавички» хлопців з КА «ШАГ» потрапили в список кращих винаходів 2012 . Softengi відкриває офіс в Грузії . . Інтерв'ю Як американські порносайти в Одесі робилися. Зі спогадів жертви аутсорсингу. Тарас Тарасов. Павло Башмаков про створення Stanfy . Думки Чи довго протримається схема спрощеного оподаткування для ІТ Скільки грошей в підсумку дісталося керівництву Viewdle . Ігри та функціональне програмування . Як лист з Google допомогло виявити «діру» в захисті. Майбутнє рекрутингу . to hiring software developers. Якби президентом США став програміст ... Agile people still don't get it . Нові версії Нова версія мови статистичної обробки R і. Mirah - "Ruby"-версія Java. Light Table - a new IDE concept. Практика Як боротися з недоліками MongoDB . Теми для курсових і дипломів на основі макросів в Скалі .

Опубліковано: 09/11/12 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

Apple випустила новий iPad .

Apple випустила новий iPad. І знову фірма Apple радує своїх покупців оновленим ipad , цей планшетний комп'ютер нового покоління не залишить нікого байдужим. iPad New 4G - це багатофункціональний планшет, який можна використовувати на роботі, навчанні, в діловій поїздці і навіть на відпочинку. Різноманітність моделей нового iPad представлені на нашому сайті http://www. mcdigital. ru. Новий iPad володіє наступними властивостями: тонкий корпус і дуже малу вагу пристрою - дуже зручні для користувача. неповторний екран Retina з широкими кутами огляду, який підтримує дозвіл 2048 ? 1536 px. Миттєво реагує на дотики і швидко виконує команди. Ніяке інше пристрій не може похвалитися таких небувалим дозволом. Картинка екрану вражає яскравими і природними кольорами, своєю чіткістю, високою деталізацією. фотокамера, матриця якої має роздільну здатність 5 Мп.

Опубліковано: 08/11/12 @ 04:07
Розділ Різне Читати далі...

просування сайтів

Просування сайтів «Як розкрутити свій сайт самому?» - це питання мучить багатьох початківців веб-майстрів. Просування і оптимізація справа дуже складна і іноді навіть не під силу багатьом починаючим веб-майстрам. Тому якщо ви не хочете самостійно займатися цим складним і довготривалим справою, то можна скористатися послугами по просуванню сайтів. Калінінград є гарним містом, де працює безліч компаній, що надають такі послуги. Але якщо ви все-таки не побоялися труднощів, то Вам слід вивчити безліч уроків по розкрутці сайтів. Методи по розкрутці сайтів існує велика кількість. Спочатку, свій веб-сайт необхідно зареєструвати в пошукових системах, так як більше половини відвідувачів від загального числа переходять з пошукових систем. Найголовнішим способом є SEO-оптимізація. Тобто, це комплекс заходів, спрямованих на цільове залучення відвідувачів. А це означає, що сайт повинен бути наповнений якісним матеріалом.

Опубліковано: 08/11/12 @ 04:05
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178