12 липня, Київ - Безкоштовний workshop : «Розробка продукту, коли у вас вже є понад 1 млн. відвідувачів»

Кількість учасників: до 30 осіб. 12 липня компанія «УАПР» проведе захід для програмістів і продакт-менеджерів. Ми пропонуємо зібратися у неформальній обстановці, обмінятись досвідом розробки та впровадження продуктів, попрацювати в своє задоволення над нестандартними завданнями. Формат заходу - бізнес-гра:
• розглянути список ідей, до якого увійдуть запропоновані ідеї організаторами та учасниками workshop;
• вибрати вподобані ідеї;
• розділитися на команди;
• визначити який функціонал є основним, а який допоміжним;
• визначити, що увійде в MVP;
• спланувати етапи розвитку основних і допоміжних фичей; • після чого представити продукт іншим командам. Мета, яку ми переслідуємо - це навчитися краще планувати розробку продукту від ідеї до реалізації. На ринку існує багато компаній, які проводять розробку в аутсорсингу.

Опубліковано: 22/06/12 @ 02:49
Розділ Різне Читати далі...

27 червня, Одеса - Speakers Corner в ??Одесі: Data extraction from Hadoop using Java

Одеський офіс Сіклум не перестає радувати цікавими заходами, класними доповідачами і атмосферою дружелюбності. Цього разу мова піде про Hadoop - запрошуються до участі всі технічні фахівці, зацікавлені в тематиці. Тема дискусії: Data extraction from Hadoop using Java. Увага! Доповідь і дискусія будуть проводитися англійською мовою без перекладу! Про доповідачів: Justin Langseth, Президент і CEO компанії Augaroo Inc і Michael Codini, технічний директор MicroStrategy

MicroStrategy : MicroStrategy is a leading provider of enterprise software platforms for business intelligence (BI), mobile intelligence, and social intelligence applications. MicroStrategy's BI platform enables leading organizations worldwide to analyze the vast amounts of data stored across their enterprises to make better business decisions. Companies choose MicroStrategy BI for its ease-of-use, sophisticated analytics, and superior data and user scalability.

Опубліковано: 22/06/12 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

1 вересня, Київ - IT Jam 2012 - платформа для нетворкінгу та розвитку IT cообществ

Запрошуємо всіх причетних до IT індустрії на IT Jam 2012, який цього разу пройде в Києві, і як завжди стане наймасовішим подією в сфері інформаційних технологій на території Україні. Цього року вас чекає свіже формат, більше 2000 учасників, виступи зарубіжних доповідачів, нові цікаві контакти і теми для обговорень, а також традиційне афтепаті з музикою і танцями. Захід відбудеться 1 вересня в місці проведення ЄВРО 2012 НСК «Олімпійський». В цьому році ми вирішили відійти від добре відомого формату бар-кемп і зробити акцент на нетворкінг-активностях і подальшому розвитку IT спільнот, в повній мірі реалізувавши слоган IT Jam «Meet and Mix!» На заході будуть організовані Community spots (. NET, Java, PHP, Python, Ruby, Mobile, QA, PM/Agile, Hackaton, Podcasts, Sport/Fun in IT etc.) для неформального спілкування, знайомств, дискусій, обміну досвідом і знаннями.

Опубліковано: 22/06/12 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

Як отримати унікальні картинки

Скажіть копіпаст немає! Купуйте унікальні зображення. Необхідність розбавлення сухого тексту зображеннями ні в кого сумнівів не викликає. Ми знаємо, що картинки це не просто прикраса або заповнення простору. Вони використовуються для залучення уваги до важливої ??інформації, сторінки з великою кількістю тексту читаються набагато легше, якщо він містять картинки, а також не забуваємо про вплив картинок на SEO сайту. Про це ми говорили ... десь з рік тому. Так, про це ми всі прекрасно знаємо. Але коли справа доходить до публікації поста, то багато впадають в ступор при пошуку підходящої картинки. До такого висновку я приходжу всякий раз, коли отримую особисті повідомлення в соціальних мережах та листи на email з питанням про картинках в моїх постах, а саме про перші картинках, які в загальному-то і ставлення до посту не мають, але досить гармонійно вписуються. Колись я знаходив картинки в google. Благо в пошуку google по картинках є всі необхідні настройки, які дозволяють знайти потрібний досить швидко.

Опубліковано: 22/06/12 @ 04:17
Розділ Різне Читати далі...

Янукович ветував закони про підтримку ІТ

Президент Україні Віктор Янукович повернув на доопрацювання проекти законів "Про держпідтримку розвитку індустрії програмного забезпечення" і відповідно зміни в Нагологовий кодекс. Група розробників проекту планує звернутися до Президента з проханням переглянути своє рішення. Як свідчить таблиця проходження закону 21 червня проекти повернули до комітетів для доопрацювання. "прийнятий 24 травня закон не може бути підписаний", - вважає Янукович. "Чиновники апарату президента ввели його в оману. Президента просто підставили ", - розповів ДОУ глава Ради з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій Ігор Лисицький. На думку президента, введення спеціального податкового режиму для ІТ суперечить конституції, а також завдасть збитків Пенсійному фонду в сумі 6 млрд грн.

Опубліковано: 21/06/12 @ 05:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 38

Компанії Oracle потрібно Senior Software Developer в підрозділ WebCenter. Для роботи пов'язаної із створенням ігровий мобільної платформи компанії BeKitzur потрібно backend розробник в Севастополі. Зарплата 2300 $. Компанії Nilita'S Newness для роботи над створенням унікального стартап-проекту необхідний розробник Streaming media рішень . Зарплата від 18 000 грн. Харківській компанії Acceptic потрібно Ruby on Rails розробник/тімлід . Зарплата 3000 $. Компанії, що розробляє медико-соціальний веб ресурс (медичний асистанс), для роботи над проектом ВебМед потрібно PHP програміст в Житомирі. Зарплата 10-16 тис. грн. Компанії Roomster Ukraine потрібен Senior IPhone/IPad developer зі знанням. NET. Зарплата 3500 $ . Компанія VPS.NET шукає UI розробників з хорошим знанням JavaScript у Львові. Компанії Soft Industry потрібно IT-аналітик , який буде обстежувати бізнес-процеси банків, працювати над ТЗ і моніторити законодавчі вимоги. Зарплата 23000 грн.

Опубліковано: 21/06/12 @ 11:48
Розділ Різне Читати далі...

Кілька слів про погані HR'ах

Всі мої знайомі програмісти скаржаться на грубість, нетактовність і нав'язливість працівників з підбору персоналу, що атакують по Skype, LinkedIn і поштою. Часом після м'якого відмови одного з кадровиків компанії в той же день до тебе стукає наступний - з тієї ж компанії. Навіщо? Якщо ви працюєте через стінку і ходите разом на каву, невже так складно скласти один спільний список кандидатів? Некомандні поведінка кадровиків, що конкурують не тільки з хлопцями з інших компаній, але й один з одним, тільки негативно позначається на загальному враженні про компанію. У випадках відсутності відповіді на несвоєчасне пропозицію вакансії, HR починає дошкуляти всіх його знайомих із соціальних мереж з метою отримання більш прямих контактів. Навіщо це робити? Втім, нав'язливість стосується тільки професіоналів з солідним досвідом, чиї послуги в індустрії нарозхват. У зверненні з початківцями програмістами кадровики ведуть себе по-іншому - часом просто грубо.

Опубліковано: 21/06/12 @ 08:20
Розділ Різне Читати далі...

Програми електронної звітності - допомога підприємству

Програми електронної звітності - допомога підприємству Програми електронної звітності - допомога підприємству Безліч підприємств, скоріше за все, вже зіткнулися зі звітністю, яку необхідно здати в строк, та й ще у великій черзі. Щоб не чекати і не товпитися придумали . Саме вони виручають підприємства і оптимізують роботу бухгалтерії, відділу кадрів та економічного відділу. Електронна звітність являє собою можливість систематизації та подання електронних копій у вигляді зарегламентовану звітів. Звіти формуються в спеціалізованій програмі, яка після створення звітів накладає на них електронний підпис. Далі необхідні звіти відправляються в контролюючі органи. Думаю, кожен бухгалтер, який скористався системою електронної звітності, уже відчув значні переваги, серед них: - скорочення часу на оформлення звітів; - безпомилкове складання звітів; - відсутність черг і пряма відправка звіту здійснюється миттєво; - виключення «неприйнятних» для податкової інспекції показників; - висока оптимізація та систематизація роботи.

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:05
Розділ Різне Читати далі...

Кому потрібні сайти? Чи потрібен він мені ?

Кому потрібні сайти? Чи потрібен він мені? Кому потрібні сайти? Чи потрібен він мені?Для чого потрібні сайти? Кому, навіщо? Спочатку сайти стали розробляти для особистих цілей, спілкування, представництва організацій, реклами і багато чого іншого. Так, наприклад, створити сайт для замовника цілком реально, але це ще не означає, що даний розроблений сайт стане супер-пупер навороченним і популярним. Іноді буває так, і не в малих випадках, що замовник хоче так як йому завгодно, не орієнтуючись при цьому на відвідувачів сайту. В результаті, виходить, сайт не популярний і через малий відвідування або його відсутності його просто-напросто закривають ... Як би сумно це не було, а все-таки потрібно враховувати і бажання відвідувача, сайт повинен бути зручний в користуванні, викликати довіру та інтерес. Розробити сайт, наприклад, можна за допомогою движка DLE. дуже актуальні і застосовні. Так, правильна розробка сайту забезпечить справну і безперебійну роботу, а при виникненні проблем їх швидко можна відстежити й усунути.

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:02
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет та соціальні мережі в допомогу людству

Інтернет та соціальні мережі в допомогу людству Інтернет та соціальні мережі в допомогу людству Розвиток технологій не залишило і в світі інтернету і соціальні мережі. Ще з 90-х років інтернет набуває все зростаючу популярність. Одні вигукують, що інтернет-павутиння ворог номер один, інші ж стверджують зворотне. Найчастіше було, є і буде, так, що батьки дітей будуть проти соціальних мереж та Інтернету. Саме діти витрачають велику частину свого дозвілля за комп'ютером, а особливо, якщо є інтернет в квартирі. Багато хто вважає, що Інтернет - залежність, яка розвивається в прогресії. Важко не погодитися з батьками і бабусями про те, що сидячи в Інтернеті і соціальних мережах, діти втрачають реальність часу, залежать від комп'ютера, втрачають сенс життя та дотримання моральних устоїв. Інтернет стає життям замість реального світу. Все було б так, якби не одне єдине «АЛЕ». Так припустимо, в Інтернеті можна відшукати хороше бюро: уроки німецької в Москві або ріелтерські послуги та т.д.

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:01
Розділ Різне Читати далі...

Продажі в Інтернеті

Продажі в Інтернете Продажі в Інтернеті Дуже багато хто воліє покупкам в реальних магазинах, покупки в Інтернеті. Але наскільки вигідні як покупки, так і продажу в мережі? Продажі в мережі, мабуть, можна порівняти з вендінгом. Це автоматизована продаж, тобто, здійснюється без участі продавця. Будь-який інтернет-магазин схожий на : покупець сам вибирає товар, оплачує і чекає доставки. Детальніше про вендінг можете дізнатися на сайті http://www.vavilon-vending.ru. Подібна форма торгівлі досить проста і зручна. Система автоматично перевіряє наявність товару на складі, кількість штук, і в разі, якщо товар відсутній, вона запропонує покупцеві щось на заміну, або попросить почекати. Прикладом цього є, коли вибираючи спідницю, але її немає, на сайті є блок під назвою «товари, які також проглядаються з цим», і, відповідно, ці товари представлені. Дуже зручно, тому що, швидше за все, користувач не піде з сайту розчарований, а перегляне схожу категорію товарів і найімовірніше вибере собі щось.

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:37
Розділ Різне Читати далі...

Стеж за світом через Інтернет

Стеж за світом через Інтернет Стеж за світом через Інтернет Не секрет, що без Інтернету в сьогоднішньому світі складно прожити. Майже не можливо. Якщо щось необхідно дізнатися - в Інтернеті знайдеться, щось купити - в інтернет-магазині обов'язково це є, знайти людину, з яким колись обірвався зв'язок, або просто познайомитися для спілкування - соціальні мережі в допомогу. Навіть слідкувати за світом можна через Інтернет. Мова йде про веб-камерах. За допомогою камер, які ведуть мовлення в режимі реального часу, можна побачити будь-яку точку планети: від холодної Антарктиди, до жаркого Майамі. З їх допомогою можна зробити своєрідна подорож. Більш того, деякі сервіси, наприклад, Google Sky, дозволяють спостерігати навіть за зоряним небом. Але все-таки таку красу краще розглядати в реальному житті. Дах багатоповерхівки, що заснув місто, ясне зоряне небо ... Що може бути прекрасніше? А оцінити всю красу небесних світил можна за допомогою телескопа Levenhuk .

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:32
Розділ Різне Читати далі...

послуги Інтернету

Послуги Інтернету Послуги Інтернету Інтернет сьогодні міцно увійшов у життя кожної людини. Без нього не обходиться практично жодна сфера життя. Можна навіть не побоятися сказати, що Інтернет змінив це життя. Зовсім недавно він був доступний не багатьом, але сьогодні їм користується практично кожен. Чим же він так привернув до себе увагу? Спочатку ним користувалися виключно для пошуку інформації та доступу до неї. Але сьогодні, крім цього, Інтернет пропонує безліч інших послуг, чим значно полегшує життя сучасній людині. Наприклад, у мережі можна знайомитися з новими людьми, спілкуватися на різних форумах за інтересами, здійснювати всілякі покупки. Якщо потрібно знайти людину - заходите в пошук на сторінці соціальної мережі - і ось він, людина, з якою колись був втрачений зв'язок. Потрібно купити масажне крісло для салону краси? Будь ласка - сайт допоможе підібрати масажне крісло, масажери для схуднення, масажні ліжка та багато іншого.

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:31
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - магазини

Інтернет-магазини Інтернет-магазини У наш 21 століття, століття інформаційних технологій, все більше набирає популярність здійснювати покупки через Інтернет. Здійснювати покупки в мережі для сучасних людей зараз стало вже в порядку речей. У всіляких інтернет-магазинах можна придбати, що завгодно душі: продукти харчування, одяг, косметику, побутову техніку ... Загалом, все, що необхідно для життя. Чому ж інтернет-магазини витісняють такі звичні походи по магазинах міста? Наприклад, потрібно придбати хороший і якісний lcd монітор. Якщо шукати в магазинах міста, то швидше за все доведеться об'їхати не один магазин і не факт, що сподобається дизайн і ціна. Але потім його потрібно буде нести, і хіба мало - можна упустити, всяке буває. До кого тоді претензії? А купити lcd монітор в інтернет-магазині - це дуже просто. По-перше, свобода вибору. Навіть самий досвідчений покупець зможе знайти відповідну модель як за якістю і дизайну, так і за ціною.

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:30
Розділ Різне Читати далі...

Ruby, Rails і Амстердам. Огляд EuRuKo 2012 конференції. Part 1

31 May - HackDay Які перші асоціації у вас виникають, коли ви чуєте слово Амстердам? Місто одкровень, місто розкріпачення і свободи моралі, місто велосипедистів та трамваїв, гофрованих вафель і лакричний цукерок, місто королівської архітектури і вічних дощів. Цього року Амcтердам став ще більш відомим серед Ruby, Ruby on rails розробників, завдяки організації щорічної конференції EuRuKo. Ось опис з офіційного сайту : «EuRuKo is an annual conference about the Ruby language with an informal atmosphere and lots of opportunities to listen, to talk, to hack and to have fun ». Зареєструвалося 600 осіб, за кількісними показниками явно переважала Німеччина, за нею слідувала Польща, були також учасники з Австралії та Уругваю. З Україною була наша команда Railsware з 8 осіб і хлопці з Дніпропетровська. Конференція була розрахована на два дні 1-2 червня і проходила в кінотеатрі Path? Tuschinski приголомшливої ??краси і стилю, визнаному одним з найкрасивіших кінотеатрів світу. Але все по порядку.

Опубліковано: 20/06/12 @ 09:55
Розділ Різне Читати далі...

Пірати Силіконової долини

Стів Джобс проти Білла Гейтса в фільмі Пірати Силіконової долини Вчора ввечері ще раз переглянув фільм "Пірати Силіконової долини". Не можу сказати, що зарядив він мене також, як "Соціальна мережа " при першому перегляді, але фільм однозначно варто подивитися, якщо Ви цього ще не зробили. Він знятий за книгою «Вогонь в долині» Пола Фрайбергера і Майкла Суейн. Картина є здебільшого художньої, ніж документальної, проте ключові моменти цієї історії розкриті в достатній мірі, тому буде особливо цікава і корисна людям, що обертається в економічній сфері, або присвятили життя IT технологій, тобто нам, друзі, хоча простим користувачам ПК теж напевно стане цікаво, звідки і як виникло те, чому кожен день ми приділяємо не по одній годині нашого безцінного часу. «Пірати Силіконової долини» - це історія про простий очкарик і великого художника, які нічого не вигадуючи, обманюючи і крадучи, встали на ноги і перетворилися в мільярдерів, але саме вони багато в чому сформували вигляд сучасного інформаційного суспільства.

Опубліковано: 20/06/12 @ 12:49
Розділ Різне Читати далі...

59-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Олексієм Стрільцем , автором мобільного застосування Jets

Гість нашого подкасту розповість про досвід роботи на продуктові компанії та над своїми продуктами. В програмі: - Про во'IT'і.
- Життя і робота в США.
- Робота в Українському проекті «Мета».
- Робота над «Jets», проблема, рішення, аналітика.
- Маркетинг і бюджети. - Юридичний конфлікт з Expedia. Книги у випуску: Стартап. 11 майстер-класів від екс-євангеліста Apple і самого зухвалого венчурного капіталіста Кремнієвої долини - Гай Кавасакі . Втрачаючи невинність. Автобіографія - Річард Бренсон . Ми нарешті запустили нашу Facebook сторінку. І в 15:00, кожні 10 хвилин будемо публікувати на ній ключі до додатка Jets для iPhone. (Всього 9 ключів).
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний при підтримці IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію .

Опубліковано: 19/06/12 @ 11:05
Розділ Різне Читати далі...

Хмарні технології для школи

Хмарні технології для школи Хмарні технології для школи Проблема навчання дітей хвилює більшу частину людства. Як навчати дітей зараз, коли величезна кількість часу сучасні діти проводять в мережах Інтернет, де накопичилася різна інформація? Як направити їх у потрібне русло? Зараз, одним з найважливіших етапів, є впровадження в школах хмарних технологій. Ці технології дозволять підвищити рівень і якість освіти. Розробники показали всі переваги, якими володіють хмарні технології. Це, і економія коштів, що має величезне значення для шкіл. Наприклад, приходить системний адміністратор в Москві , може обслуговувати одночасно кілька шкіл, що дозволить заощадити кошти на оплату роботи шкільних технічних фахівців. Це і можливість виконання різних навчальних завдань у форматі реального часу, відкритість освітнього простору Інтернет для всіх вчителів та учнів, причому навіть самих віддалених населених пунктів нашої країни - що важливо і актуально на даному етапі розвитку освіти.

Опубліковано: 19/06/12 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

Компанія Mozilla випустила браузер Firefox 14

Компанія Mozilla випустила браузер Firefox 14 Компанія Mozilla випустила браузер Firefox 14 Компанія Mozilla початку велику рекламну компанію щодо нового поліпшеного браузера Firefox 14. Звичайно, ніде не висять об'ємні літери про новий браузер, але рекламна компанія йде у великому розмаху. Поліпшення безпеки роботи з різними доповненнями і нові функції в управлінні вкладками, це є основним нововведенням в браузері нової версії. У розробці нової версії Firefox була зроблена нова стадія Aurora, в результаті якої, рання нестабільна версія стала доступна всім охочим. Firefox 14 Aurora доступний для скачування для різних операційних систем Linux, Windows, Mac. В процесі розробки нової версії з'явилася підтримка технологій HTML5, були поліпшені масштабованість медіа-елементів і продуктивність. Крім того була додана підтримка CORS і оновлений протокол WebSockets. Були внесені зміни з боку функціональності вкладок, які полягають в анімації, які будуть виглядати по-різному при зміні їх порядку, переміщення або відключення.

Опубліковано: 19/06/12 @ 07:44
Розділ Різне Читати далі...

Знову про регулювання Інтернет

Після відомого справи з вилученням серверів і припинення делегування домену сервісу ex.ua на законодавчому рівні було піднято питання обмеження доступу до Інтернет -ресурсів. По початку питання обмеження доступу стосувався лише тих Інтернет-ресурсів, на яких розміщується контент порушує авторські права - Верховна рада навіть ухвалила в першому читанні відповідний законопроект № 6523 . Минулого тижня рамки ініціативи з регулювання Інтернет простору були розширені до можливості обмежувати доступ до Інтернет-ресурсів, що містять будь-яку інформацію, доступ до якої користувачам Інтернет мати не слід - як мінімум, саме так можна зрозуміти ініціативу, що прозвучала з вуст пана Захарченко . З одного боку, не можна не погодитися з тим, що не вся інформація в мережі Інтернет є корисною, більш того, частина цієї інформації є відверто марною. Очевидно також, що якась інформація несе в собі потенційну небезпеку різного характеру.

Опубліковано: 18/06/12 @ 02:51
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162