21 лютого, Харків - 11 -а зустріч Kharkov AI Club - безпілотні ЛА, автомобілі та Azure ML

На зустрічі буде 3 доповіді , один з яких представить наш гість з Києва Дмитро Новицький: 1 . Azure Machine Learning services Доповідь описує можливості хмарного сервісу Microsoft Azure Machine Learning , який значно додав за останній час і готується до релізу . Ви дізнаєтеся, як його можна використовувати аналізу даних, а також для створення і публікації власних ML моделей в хмарі. Доповідач - Олександр Кондуфор , Data Science Group leader в AltexSoft , Харків 2 . Короткий огляд основ автоматичного водіння автомобіля Короткий доповідь описує основні технології, які використовуються при побудові безпілотних автомобілів. Будуть розглянуті різні питання , починаючи від сенсорів для збору інформації і закінчуючи проблемами обробки відео при автоматичному водінні. Доповідач - Андрій Бабій, розробник програмного забезпечення в Geosynergy , Харків 3 .

Опубліковано: 14/02/15 @ 12:27
Розділ Різне Читати далі...

14 березня, Київ - Майстер-клас " PostgreSQL - налаштовуємо і масштабується "

Організатор: SmartMe На даному воркшоп буде розглянута одна з найпопулярніших баз даних - PostgreSQL . Тема не маленька, тому будуть розглянуті найбільш важливі аспекти роботи з базою : починаючи з налаштування і закінчуючи використанням бази у додатку. Для кого цей тренінг :
- Адміністратори баз даних
- DevOps фахівці
- Розробники web і десктопних додатків, які використовують бази даних У програмі майстер -класу:
- Пристрій та налаштування сервера PostgreSQL
- Партіціонірованіе і реплікація
- Шардінг і розширення до PostgreSQL
- Бекап і відновлення бази , стратегії масштабування Про тренера Олексій Васильєв
Ruby on Rails розробник та адміністратор в компанії Railsware . Є творцем таких продуктів як : PopCornUA , MongodbLogger , SmtRails , PiRo . Брав участь у розробці програми Play With Faces та інших . Також Олексій є автором відкритого навчальний допомоги по PostgreSQL російською мовою і одним з авторів подкасту RWpod .

Опубліковано: 13/02/15 @ 10:35
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг мов програмування №6 : нові конячки на комерційному ринку

В опитуванні взяли участь 5905 чоловік, з яких 92.5 % проживають в Україні; 21% респондентів брали участь в наших попередніх опитуваннях , 59% відповідали в перший раз , а що залишилися 19% не пам'ятають точно. Короткий звіт :
- на першому місці як і раніше Java;
- JavaScript вийшов на четверте місце як основну мову програмування ;
- Swift і Go увійшли в 20- тку реально використовуваних мов ;
- Медіанний вік розробника на Java - 27 років, на Basic - 37 . Первинні дані разом зі скриптами їх обробки на мові R можна знайти на github . Поточне використання Найбільше у нас пишуть на Java, відрив від другої мови C # досить великий ; З другої сторони спектра - з'явилася комерційна розробка на Go і Swift. Подивимося пильніше на те, що відбувається в контексті історії минулих років : Статистика cтатистична значимі зміни , у порівнянні з торішнім опитуванням , виникли в частці ринку C #, JavaScript, C ++ і Objective -C.

Опубліковано: 13/02/15 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

18 лютого, Київ - Grammarly Front - End meet up # 1

Привіт, я Ігор Кононученко , займаюся фронт- ендом в Граммарлі . Ми провели багато зустрічей QA, AI- клуби, але жодного разу не збирали фронт- енд клуб . Давайте спробуємо. Я бачу це як тусовку людей , яка ділиться досвідом і надихає один одного. Пару слів про наших продуктах. Ми з нуля освоїли ринок комерційної граматичної автоматичної ( ЕАА ) перевірки англійських текстів. Наш веб- редактор в рельной часу перевіряє тексти і показиват помилки. У нас є розширення для Ворда і браузерів. Люди люблять наше розширення для Хрому . Ним користується вже 330К чоловік. У редактора взагалі кілька мільйонів користувачів. Це складний фронт -енд. Чесно сказати, до Граммарлі , і близько нічого такого хардкорного не робив. На першій зустрічі клубу ми розповімо про наших зовнішніх (історія, трюки з розширенням ) і внутрішніх (система замовлення їжі на метеорі , система запису екрану користувача, логирование ) проектах.

Опубліковано: 12/02/15 @ 07:34
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 22 : die kartenmacherei GmbH (Гамбург , Німеччина)

Ось уже й готовий наш двадцять другого випуск проекту «IT Євротур », в якому ми відвідали офіс компанії die kartenmacherei GmbH , яка розробляє сервіс для створення і відправки листівок по Німеччині. А також будинок їх співробітника . Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . Екскурсія по дому Розмова про побут Екскурсія по офісу Розмова про роботу Розмова з СТО Steffen Behn Повний випуск МістоГамбург , Німеччина Площа755,16 км2 Населення1718187 Місто існує зІнформація відсутня В світі Місто-держава , один з 16 земель Федеративної Республіки Німеччина . Це другий за величиною місто в Німеччині (після Берліна ) , сьомий за величиною в Європейському союзі і самий населений нестоличний місто в Європейському союзі.

Опубліковано: 12/02/15 @ 11:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 173

оголошує другий набор для Wordpress розробніків в Полтаве . 4 -місячний курс стартує 13 березня . Компанія Digitcapital шукає вірусного аналітика антівірусної лабораторії з навиками реверсивного АНАЛІЗУ програмного забезпечення . Освітня організація « Культурний Проект » шукає менеджера проекту для розробки сайту . Code Club UA , всеукраїнська мережа безкоштовна факультативних клубів кодування для дітей 9-11 років , шукає волонтерів - програмістів зі знанням Scratch , HTML , CSS та Python. Проекту Безпілотник для 79- ї аеромобільної потрібна допомога проектних менеджеров и фахівців у сфере електроніки та інженерії , програмування ( Python , Java , C/C ++ , OpenCL , JS , multithreadding , QGIS , XWiki ) . Громадська організація Центр Протідії Корупції шукає асистента бухгалтера зі знанням 1С. Райффайзен Банк Аваль шукає молодшого аудитора (математика) з досвідом написання SQL Запитів .

Опубліковано: 12/02/15 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

24 лютого, Одеса - Lohika Odessa #TechTalks - JS MeetUp

У рамках серії зустрічей Lohika Odessa #TechTalksпройде перша в цьому році зустріч, присвячена розробці на JavaScript - JS MeetUp . Зустріч буде цікава , в першу чергу , розробникам JS або тим, хто тільки планує використовувати JS у своїй роботі. Це відмінна можливість поспілкуватися з колегами , послухати професіоналів і просто добре провести час ! Програма: 18 00-18 30 Registration
18: 30-19 : 30 « Overview of common JavaScript design patterns » by Kseniya Redunova
19: 30-20: 00 Coffee Break and networking , prize drawing
20: 00-21: 00 « Developing REST services with SailsJS » by Andrei Colodnitchii Приєднуйтесь до нас і слідкуйте за новинами Lohika Odessa #TechTalks в FB групі . Реєстрацію можна пройти безкоштовно, кількість місць обмежена. Контактна інформація:Olga Simonenko , Recruiting Team Lead , Lohika Systems . Email: osimonenko@lohika.

Опубліковано: 11/02/15 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Самотність як розплата за перфекціонізм

Самотність холоне на курному столі ...
ДДТ На форумі давно вирує питання про самоті . Більше 1000 коментарів, конструктивних і не дуже . От би всю цю енергію в справу - може, й стало б менше самотніх. З іншого боку , чи так уже хочуть люди позбутися своєї самотності ? Ви коли- небудь помічали, що чим менше вимог до партнера , тим більша ймовірність знайти пару ? Принаймні це добре видно по тих людям, які не хапають зірок у плані велікодуховності та фінансової незалежності . " Галю , ти мені подобаєшся . Давай одружимося ! " - Подивилася Галя на Тараса - хлопець - то працьовитий , добрий . Була не була . Зіграли весілля. Народили доньку, характерами притерлися , побут налагодили . Такий спрощений пошук можна спостерігати серед тих людей, які не піддалися мозгопромивочному кіно та рекламі . Ці простуваті , але щасливі люди не знають слів " фітоняшка " і " успішний " . Багато з них живуть в селах , хтось з часом переїжджає в місто .

Опубліковано: 11/02/15 @ 10:54
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібні податкові пільги IT- галузі: дебати між представниками ринку

Кілька тижнів тому Дмитро Шимків , заступник глави АП і колишній гендиректор «Майкрософт Україна » , висловив свою позицію проти будь-якого стимулювання для IT. На думку Дмитра , IT -індустрія буде добре розвиватися і сама по собі , галузь показує непогану динаміку. Тоді як у держави в 2015 році немає ресурсів на створення спеціальних умов для R & amp ; D . « Щоб щось інвестувати, потрібно щоб було, що інвестувати . А у нас не вистачає грошей навіть на ключові речі », - підкреслив Шимків. Ця заява викликала неоднозначну реакцію у інших учасників ринку. Як зауважив Євген Сисоєв , керуючий партнер AVentures Capital , IT - єдина галузь, представники якої знайшли підґрунтя лобіювати проти самих себе . 10 лютого учасники ІТ-індустрії організували дебати , під час яких висловили своє ставлення до необхідності податкових пільг і загального стимулювання.

Опубліковано: 11/02/15 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Сергієм Івановим, Junior Java developer'ом в GlobalLogic

191 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Java, зміні покликання та освіті. Наприкінці випуску міститься інформація про новий тренінгу від Ольги Давидової . За подробицями звертайтесь на shami13@gmail.com . У програмі: Про во'IT'і Заочна освіта 1С Конфігураційний аналітик Лідерська робота Управління проектом Прийняття рішень Дауншифтинг Плюси junior'а Про Java Книги у випуску : Впевнено приймати рішення - Роджер ДоусонМистецтво війни - Сунь- цзиСтовпи Землі - Кен ФолтенАтлант розправив плечі - Айн Ренд Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 10/02/15 @ 10:59
Розділ Різне Читати далі...

2 березня, Київ - Курси для .NET , ASP.NET і Web Frontend розробників в CyberBionic Systematics

16 лютого і 2 березня 2015 в Навчальному центрі CyberBionic Systematics починаються курси для .NETі web розробників. Ви можете вибрати той курс, який відповідає Вашому рівню підготовки, щоб пройти навчання або відвідати безкоштовне пробне заняттяпо цікавить Вас технології. Напрямок .NET і Backend/ASP.NET - C # Starter ( введення в програмування з нуля) (2 тижні , 9 занять)
- C # базовий (4 тижні , 18 занять)
- C # Professional (4 тижні , 17 занять)
- алгоритми та структури даних ( 2 тижні , 9 занять)
- SQL для початківців (2 тижні , 9 занять)
- ADO.NET ( 2 тижні, 8 занять)
- Entity Framework 5.0 ( 1 тиждень , 4 заняття )
- Шаблони проектування ( 2 тижні, 10 занять )
- WCF ( Windows Communication Foundation ) (1 тиждень , 5 занять )
- WPF базовий ( Windows Presentation Foundation ) ( 2 тижні, 10 занять )
- WPF поглиблений ( 2 тижні, 10 занять )
- ASP.NET Базовий ( 2 тижні, 10 занять )
- ASP.

Опубліковано: 09/02/15 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

27 - 28 березня, Київ - Міжнародна конференція AGILEEE , Season 6 - реєстрація відкрита

AGILEEE повертається! Відкрийте новий сезон IT заходів 2015 -го разом з AGILEEE ! З моменту нашої останньої зустрічі накопичилося багато цікавих тем для обговорення й наші спікери вже готуються поділитися останнім досвідом в області гнучкої розробки , управління проектами і своїм натхненням на весь рік. Запрошуємо взяти участь у 6-й конференції Agile Eastern Europe , яка відбудеться 27-28 березня 2015 в Києві. Приєднуйтесь , щоб зустрітися з колегами, обговорити останні новини зі світу IT і повернутися до роботи з новими ідеями ! На нашій сцені ми очікуємо нових відомих гостей - ви вже напевно знайомі з деякими з них за їх книгам :
- Крейг Ларман ,# 8 в списку найвпливовіших Agile People , один з творців Large - Scale Scrum , автор Practices For Scaling Lean And Agile і Scaling Lean And Agile - Thinking And Organizational Tools . Якщо ви хочете послухати того, хто прищеплював Lean в компанії Xerox , приходьте на його доповідь.

Опубліковано: 09/02/15 @ 01:48
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - QALicht Club : "Тестування мобільних додатків "

24 січня відбулося анонсоване раніше збори QALight Club . Першим відмінністю минулого клубу стало рекордне число відвідувачів. Кількість відвідувачів перевищила місткість аудиторії. Пов'язано це з довгої паузою від зборів попереднього клубу , з цікавою і дійсно актуальною темою « Тестування мобільних додатків » або харизмою виступаючого тренера, Олександра Пает - точно не відомо , швидше за все від сукупності всіх цих факторів.
`
QALight не може залишити без уваги таке дійсно величезна кількість бажаючих відвідати наш клуб . Тому , ми анонсуємо зустріч у рамках QALight Club , яка відбудеться 21 лютого, о 13:00. Темою даного зібрання також буде «Тестування мобільних додатків » , а це означає, що всі, у кого з якої-небудь причини не вийшло відвідати наш клуб в січні, зможуть надолужити згаяне зовсім скоро. Записатися на наступний QALight Club , ви зможете тут . Збори в січні було безумовно успішним.

Опубліковано: 09/02/15 @ 01:16
Розділ Різне Читати далі...

Два слова про корпоративах і тімбілдінге

Смешались в купу коні , люди ,
І голоси їх сп'янів
Злилися в протяжне виття ...
(Історія одного корпоративу ) Походження корпоративів Забуті торти і алкоголь. Костюми ковбоїв і хіппанов повернуті в прокатні служби . Діджеї і піджейки відправлені на спокій - танцювати далі у своїх клубах за кусень хліба. На циклічно повторюваних корпоративах щороку з'являється щось новеньке, але ядро залишається тим же - вмазати і потанцювати . Звідки взагалі з'явилася традиція корпоративів ? Якщо прошерстить Google на момент появи слова « корпоратив » , то видно, що перші згадки припадають на 1996-97 рік. Тоді вперше з'являються словосполучення «новорічний корпоратив », « замовити автобус для корпоративу » і так далі. Якщо ж згадати молодість, то можна відзначити активну поява корпоративів на початку «нульових» . Тоді компанії все більше стали переймати західний досвід і вкладати в поняття корпоратив щось більше, ніж задушевні бесіди та алкогольні узливання співробітників.

Опубліковано: 09/02/15 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Залікові відео від айтішників за 2014

За минулий рік в українських IT -компаніях назнімали багато фан- роликів, якими не можна не поділитися. Один тільки тренд IceBucketChallenge чого коштував , але про нього - в окремій статті . А зараз представляємо підбірку ТОП-20 найцікавіших , на наш погляд, відео: Archer Software Heavy metal « В лесу родилась елочка » , або Дід Мороз проти Росомахи :

«Я просто не уявляю, що подарувати тобі » - задумалися хлопці, підігнали пісню, заспівали і зняли кліп :
Brightgrove У рамках проекту «Як немає проsрать це літо » айтішники та айтішніци зважилися на ряд авантюр .

Опубліковано: 09/02/15 @ 07:45
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Харків - RailsGirls Kharkiv

Rails Girls Kharkiv- 21 лютого в Харків відбудеться міжнародний IT проект спеціально для дівчат. Мета проекту полягає в тому, щоб дати дівчатам інструменти і знання для розуміння технологій і використання їх для реалізації своїх ідей і цілей. Проект допоможе дівчатам познайомитися з IT сферою, отримати досвід розробки власного проекту і покаже , наскільки доступні і прості інформаційні технології насправді . Всього за один день дівчата, яким раніше не вдавалося спробувати свої сили в IT і які навіть поняття не мають про Ruby on Rails , під керівництвом професійних розробників , коучів , створять власний проект і переконаються , що це дійсно реально зробити навіть за таке короткий час. Що вас чекає:
- робота в командах по 3 людини,
- інструкції та підтримка коуча ,
- обід справжніх програмістів,
- ароматний чай , кава і печиво для заповнення сил ,
- самостійно розроблений проект по завершенню ,
- відмінний настрій і заряд позитиву,
- нові знайомства.

Опубліковано: 06/02/15 @ 05:28
Розділ Різне Читати далі...

10 лютого - Курс "Менеджмент в IT"

Тривалість: 10 занять
Графік : вівторок/четвер ( з 19:00 до 21:00 ) Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! Про курс :
Особливістю курсу є те , що ми не будемо розглядати на ньому традиційні підходи та інструменти менеджменту в IT, про які багато пишуть і говорять зараз. Мета курсу - навчити слухачів стати менеджерами своєї кар'єри. Ви будете вчитися створювати команду своєї мрії , де плідно і комфортно працюється і досвідченим Senior і початківцям Junior інженерам .
Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного менеджера, який поділиться з вами своїми , перевіреними у справі підходами та інструментами, приносять приголомшливі результати в процесі управління командами та взаємодії з замовниками .

Опубліковано: 06/02/15 @ 05:08
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 21: Unity (Копенгаген , Данія)

Ось уже й готовий наш двадцять перше випуск проекту «IT Євротур» , в якому ми відвідали офіс компанії Unity , яка розробляє всесвітньо відомий ігровий движок. Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . Екскурсія по офісу Розмова про роботу і побут МістоКопенгаген , Данія Площакм2 Населення570 тис. Місто існує з1167 В світіСтолиця і найбільше місто Данії. Розташування містаРозташовується на островах Зеландія, Слотсхольмен і Амагер.

Опубліковано: 05/02/15 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 172

шукає в Одессе , де Нещодавно Відкрився новий офіс , старшого big data specialist ' а . Компанія IntellectSoft , яка розробляє власний продукт у сфере Enterprise Mobility Management , шукає iOS и Android розробніків . LeBoutique шукає Junior/Middle PHP - програміста зі знанням Symfony 2. Go interactive ! запрошує на роботу Data Visualization інженера , бажано зі знанням d3.js. Newzmate шукає Front - end розробника . Проект - сервіс розумних розсілок . Мережа супермаркетів Фуршет потрібен С # -програміст . Знання мови програмування Finex на БД Pervasive буде плюсом. Компанії ZEO Alliance потрібен Senior People Partner . Фондова біржа ПФТС , оборот якої в 2014 году БУВ около 100 млрд грн, шукає Delphi - програміста . Зарплата до 20000 грн. ДП « Українські СПЕЦІАЛЬНІ системи » запрошує на роботу начальника центру Сертифікації ключів з досвідом роботи в сфере ЕЦП и кріптозахісту информации .

Опубліковано: 05/02/15 @ 07:48
Розділ Різне Читати далі...

Wearable devices : як вічавіті Із них Усі соки

via Shutterstock . Технологічна еволюція безперервно змінює Зовнішній вигляд та функціонал мобільніх устройств : зменшуються дісплеї , Фізичні Клавіатури відходять у минуле , а інтерфейси дозволяють користуватись прилаштувати вільніше та пріродніше . Коженая тип ґаджета - Унікальний , но все ж у них є БАГАТО Спільного . Зупинимо на загально рісах таких устройств , а такоже на тому , что Робить КОЖЕН з них унікальнім . Яка різниця ? Розумні годинники Середня діагональ дисплея цього пристрою - 1,5 дюйма , тому во время натіскання вказівній палець закриває его примерно на чверть . Маленька площа екрана НЕ дозволяє З першого разу потрапіті пальцем на потрібну секцію , оскількі здебільшого люди Використовують Розумні годинники во время руху .

Опубліковано: 04/02/15 @ 11:04
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176