Як зберегти інформацію на вашому комп'ютері

Як зберегти інформацію на вашому комп'ютері Інтернет докорінно змінив життя практично кожного з нас. Він дав нові можливості, нові знання, нові свободи, але разом з тим привніс в наші життя ряд нових проблем, які часто потрібно вирішувати негайно, причому тільки за допомогою професіоналів. Стосується це, в першу чергу, боротьби з вірусами, яких в Інтернеті безліч. Якщо на вашому комп'ютері або ноутбуці немає хорошої антивірусної програми, ви ризикуєте заразити комп'ютер серйозними вірусами, які будуть заважати вам працювати, можуть знищувати навіть частина інформації, яка зберігається на комп'ютері. До речі, втрата інформації - ще одна досить серйозна проблема, з якою боротися можуть тільки професіонали. Ось тут - - докладно описано, як саме борються фахівці з проблемами, щоб відновити таку потрібну інформацію. Одна невелика подряпина на диску, невелике падіння жорсткого диска і все - ви вже без моря важливою і потрібною інформацією.

Опубліковано: 19/06/13 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Розвиток комп'ютерної мережі .

Розвиток комп'ютерної мережі. У далекому вже 1962 Ліклайдера Дж. була написана ціла серія статей, яка нагадувала деяким чином фантастичне оповідання, але це тільки з першого погляду насправді це була серйозна наукова робота про галактичної мережі. У цій роботі вчений розглянув можливість створення цілої мережі комп'ютерів, що не відокремлених, а діють в повній взаємозв'язку один з одним. Кожен їх комп'ютером мав повний доступ до інформації на інших в мережі. Розглядаючи зараз дану концепцію, можна сказати, що це був погляд у майбутнє, адже зараз мережа інтернет це вже не просто пов'язані між собою комп'ютери, це вже окрема субстанція, яка практично живе своїм віртуальним життям. Навіть дізнається з мережі користувач, дійсно, а навіщо дивитися в календар, якщо під рукою такий обсяг інформації та сервісів. Після виходу цієї серії статей, Ліклайдера довірили керувати таким проектом, який став першим кроком до розвитку глобальної мережі.

Опубліковано: 19/06/13 @ 09:32
Розділ Різне Читати далі...

Адаптація сайту для мобільного пристрою.

Адаптація сайту для мобільного пристрою. Мало того що мережа інтернет вже необхідна для кожного користувача комп'ютера, так сучасні технології створюють все нові можливості для роботи в інтернеті з мобільного телефону. Та тепер в інтернет з мобільного телефону теж може вийти велика кількість користувачів мобільних мереж, але процес тільки розвивається. Зараз вже і компанії працюють над адаптацією своїх сайтів для мобільних пристроїв, про що докладніше можна прочитати http:// rebill.me/forumdisplay.php? f = 60. Повернемося до реального життя. Що ж нового пропонують у сфері мобільного інтернету розробники власникам сайтів? Вони пропонують змусити сайт працювати на вас з подвоєною силою, тобто не тільки користувачі комп'ютерної техніки можуть ознайомитися з роботою компанії, продукцією, сервісами і т.п. Фактично кожен, у якого на мобільному телефоні є підключення до інтернету, може швидко дізнатися про те, що пропонує компанія споживачеві і скористатися його послугами.

Опубліковано: 19/06/13 @ 09:31
Розділ Різне Читати далі...

Споживчий кредит для фрілансера

Споживчий кредит для фрілансера Життя фрілансера може здаватися медом тільки до деяких пір, а саме до того моменту, коли виникає потреба у великій грошовій сумі, але накопичити ніяк не виходить. Офіційно працевлаштованому людині з довідкою про доходи, нехай навіть самих скромних, під силу вирішити цю життєву проблему, звернувшись у банк за кредитом. Фрілансера на цьому місці чекає проблема, тому що без офіційної довідки з місця роботи банк не захоче мати з ним справу. Для людини, кілька останніх років трудиться неофіційно, навіть купити Ipad в кредит може здатися нерозв'язною завданням, не кажучи вже про більш великих покупках. Насправді для фрілансерів існує не один, а кілька способів отримання споживчого кредиту. Застава і поручительство. Запорукою служить будь-який об'єкт, що володіє матеріальною цінністю. Це може бути автомобіль, нерухомість та інше. Головне, переконати банк у тому, що він не втратить свої кошти.

Опубліковано: 19/06/13 @ 03:12
Розділ Різне Читати далі...

Продаж кондиціонерів в інтернет магазині - як правильно вибрати магазин ?

Продаж кондиціонерів в інтернет магазині - як правильно вибрати магазин? Інтернет магазини - явище, досить поширене на заході. Їх кількість і різноманітність там настільки велике, що багато покупців воліють купувати всі товари саме в інтернет магазинах, що істотно економить і час, і гроші. У нашій країні звичка до інтернет покупкам ще не настільки велика, але в той же час в алгоритм дій багатьох покупців, які прагнуть придбати той чи інший товар, особливо коли мова йде про досить дорогих товарах, входить відвідування інтернет магазинів - хоча б заради того, щоб мати можливість зорієнтуватися за цінами. Наприклад, перед тим, як купити кондиціонер, користувачі інтернету відвідують сайти, на яких ведеться для того, щоб замовити або просто дізнатися порядок цін на цікаву модель. На сьогоднішній день і в нашій країні існує досить багато інтернет магазинів. При цьому кількість їх багато в чому залежить від того, що саме можна називати цим словосполученням.

Опубліковано: 19/06/13 @ 03:10
Розділ Різне Читати далі...

Кого хочуть роботодавці ? Частина 2 . історії успіху

У статті «Індекс Джина. Кого хочуть роботодавці? »користувачі просили навести конкретні приклади,« історії успіху ». Виправляємося. Але спочатку - невелика історія. Всі імена вигадані, будь-які збіги випадкові. Історія № 1, абстрактна Іван П., 23-річний розробник в лідері ринку. Він працює тут вже два роки. Хороша зарплата і соцпакет, хороший колектив. Начебто все добре, але хочеться чогось нового. Проект набрид, технології застаріли. Шукати нову роботу? Все не так погано, щоб оголошувати про це колегам або на LinkedIn. А раптом нічого супер-цікавого і не знайдеться? Тільки зіпсуєш собі перспективи на поточному місці. Тому Іван відправляє на пошуки пропозицій Джина . Результат - п'ять пропозицій, з них три - цікаві. Два співбесіди, два джоб оффера. Відпрацювавши покладені два тижні, Іван передає справи і виходить на нову роботу. Вимикає профіль на джин, щоб не писали даремно. Цікавий проект, + $ 500 до зарплати - Джинн свою роботу зробив.

Опубліковано: 19/06/13 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

20 липня - Вебінар Юрія Артюха « Автоматизуємо верстку до швидкості світла »

Вам доводиться досить багато верстати в стислі терміни не шаблонний дизайн ? А вашим замовникам і менеджерам немає діла до семантики , а тим більше до валідності. Звичайно ж , їх цікавить тільки швидкість роботи. Як автоматизувати верстку ? На це питання готовий відповісти Юрій Артюх , один з найпопулярніших верстальників рунету. Як ми будемо вчитися :
Захід проходить у форматі вебінару . Напередодні ви отримаєте всі доступи та детальну інструкцію для участі у вебінарі . Протягом вебінару Ви зможете задавати питання спікеру . Для кого цей курс :
Верстальники , які хочуть працювати швидше і ефективніше , а також зберегти своє моральне здоров'я . План майстер -класу:
1 . Прискорення процесу верстки .
2 . Препроцесори .
3 . Утиліти.
4 . Grunt . Реєстрація та деталі .

Опубліковано: 18/06/13 @ 08:23
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Зеник Матчишин , Staff Engineer в Lohika

110 -й випуск подкасту " Відверто про IT кар'єризм " . Мова піде мова про замовників , проектах , Java і Львові. У програмі: Про во'IT'і Staff Engineer Політика і проекти Замовники внутрішні і зовнішні NDA www.rozrobka.com Java і Ruby Конференції та менторство Книги у випуску : Emotional Intelligence 2.0 - Travis Bradberry , Jean Greaves The Architecture of Open Source Applications - Robert Chansler , Russell Bryant , Roy Bryant , Rosangela Canino - Koening , Francesco Cesarini , Eric Allman , Keith Bostic , Titus Brown Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 18/06/13 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

31 серпня, Одеса - Другий турнір з пляжного футболу для ІТ -компаній 'IT - кубок з пляжного футболу , Одеса 2013 '

Ви любите активний відпочинок, спорт і весело проводити час на березі моря? Приїжджайте влітку в Одесу! 31 серпня компанія Lohika запрошує всіх ІТ-фахівців на Другий турнір з пляжного футболу для ІТ-компаній 'IT-Кубок з пляжного футболу 2013' . На пляжі «Копакабана» (13 ст Великого Фонтану) буде багато драйву, сміху та незабутніх вражень. Ви любите грати у футбол? Поспішайте зареєструвати свою команду для участі! Торік турнір залишив самі теплі і приємні спогади у учасників і команд вболівальників. Для реєстрації команди заповніть заявку , ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Вартість участі однієї команди (від 5 до 10 чол) складе 2000грн. Ми плануємо запросити професійного суддю і доктора на турнір. Всі ігри будуть записані на відео.
Під час перерв учасники та вболівальники зможуть взяти участь у конкурсах, пограти в пляжний волейбол, і звичайно, покупатися в морі і позагоряти.

Опубліковано: 18/06/13 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібен свій сайт.

Чи потрібен свій сайт. Якщо раніше було просто популярним брендом мати свій сайт, причому яскравіше і краще ніж у конкурентів, то в даний час поняття «сайт заради сайту» втратило свою актуальність. Сайт в наш час це досить ефективний робочий інструмент, що дозволяє не тільки здійснювати збір інформації і рекламу компанії, але і в деяких випадках максимально автоматизувати або перевести в електронний формат максимальну частину роботи компанії. Причому з кожним роком конкуренція зростає не тільки на ринку реальному, а й у мережі інтернет. Для того щоб сайт був розроблений на гідному рівні краще довірити роботу професіоналам, які займаються створенням інтернет сайтів . При наявності правильно розробленого сайту зростає можливість довести інформацію до покупців більш достовірно і в повному обсязі. Запропонувати їхній увазі не тільки загальну інформацію, але і більш детально описати товар (послугу).

Опубліковано: 17/06/13 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Система фінансової взаємодопомоги : як це працює

Система фінансової взаємодопомоги: як це працює Фінансова взаємодопомога - це система заробітку в інтернеті, яка в наш час активно розрекламована і все про неї що-небудь та чули. Але варто краще вивчити принципи роботи цієї системи та способи отримання доходу. На сьогоднішній день існує безліч сайтів, які пропонують такий вид заробітку в інтернеті. Необхідно в першу чергу розібратися, наскільки вони надійні і чи варто довіряти і вкладати гроші, сподіваючись на подальше фінансове благополуччя. Будь-який сайт, який своїм завданням ставить фінансову систему взаємодопомоги , має розділи, де описані їхні правила і є інформація про проект. Для початку потрібно досконально вивчити принципи побудови роботи і отримання доходу. Це дуже важливо, тому що інформація на одному сайті може відрізнятися від інформації на іншому сайті. Тому не варто кидатися у вир з головою, а перед початком роботи уважно розібратися у всіх нюансах.

Опубліковано: 17/06/13 @ 09:59
Розділ Різне Читати далі...

Екрани планшетів Asus Padfone

Екрани планшетів Asus Padfone Існують трансформуються пристрої, які дозволяють не користуватися сенсорним екраном, наприклад, планшет Asus Padfone , що представляє собою гібрид телефону, планшета і нетбука. Смартфон вставляється в док-станцію і перетворюється на планшет, до планшета з інтегрованим смартфоном підключається клавіатура. На його зміну в кінці 2012 року прийшов планшет Asus Padfone 2. Нова модель стала легше і тонше свого попередника. Через те, що всі дані зберігаються в пам'яті телефону, планшетна док-станція, по суті, є марним екраном з батареєю. При підключенні телефону до станції не потрібно займатися синхронізацією даних. Перемикатися з режиму "смартфон" в режим "планшет" можна без закриття додатків. Найважливіше в планшет не виробник і вартість, а сенсорний екран. Від його якості і розмірів залежать ефективність роботи і зручність у використанні. Смартфон Asus Padfone 2 оснащений дисплеєм на базі матриці Super IPS.

Опубліковано: 17/06/13 @ 09:58
Розділ Різне Читати далі...

Навіщо потрібні рейтинги в соцмережах ?

Навіщо потрібні рейтинги в соцмережах? Соціальні мережі є найбільш відвідуваною територією інтернету. По всьому світу, кожен день мільйони користувачів, як мінімум, один раз відвідують подібні сайти. Рекламодавці та автори нових проектів вбачають у соціальних мережах потужний інструмент залучення уваги користувачів. У соціальних мережах існує поняття «рейтингу». Розробники сервісів стверджують, що це параметр, що впливає тільки на черговість у списку результатів пошуку. Наприклад, аккаунт з рейтингом "100" буде на верхній позиції, а новачок з рейтингом "0" опиниться в самому низу списку. На рейтинг впливають наповненість профілю, кількість переглядів і коментарів, частота оновлення інформації та новин, симпатії відвідувачів і інші фактори. Існують сервіси, наприклад, , які займаються підвищенням рейтингу профілів у соціальних мережах. Насправді, користувачів, які прагнуть потрапити в топові списки тільки заради задоволення бути першими, не так багато.

Опубліковано: 17/06/13 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

Шлях студента , або як отримати свою першу роботу

Щоб влаштуватися на роботу, потрібен досвід, а щоб отримати досвід, потрібно працювати - прописна істина, замкнуте коло. З цією проблемою стикаються як студенти та молоді випускники, які отримали знання в університеті, але не вміють їх застосовувати на практиці, так і вже фахівці, які бажають поміняти сферу своєї діяльності. «Звідки взяти досвід, якщо без нього нікуди не беруть?» - Ця стаття відповідає на це питання і пропонує детальний огляд IT-компаній, готових взяти до себе новачків і виростити з них гідних конкурентоспроможних професіоналів. Компанія Місто Напрями Тип ApriorIt Дніпропетровськ, Запоріжжя C + +, QA Курси, практика Aquasoft Дніпропетровськ C + +, C #, Java,. NET, web services, QA Стажування, робота Арт-мастер Київ Development, QA, System adm., Захист інформації еtc Практика Cogniance, Inc Київ QA Інтернатура DataArt Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Херсон . NET, Java, PHP, C + +, QA Практика DevelopEx Київ, Дніпропетровськ, Донецьк .

Опубліковано: 17/06/13 @ 07:50
Розділ Різне Читати далі...

Як створюється фірмовий стиль?

Як створюється фірмовий стиль? Як відомо, споживачі ходять в магазини за продуктами, але купують таки бренди. Мета виробників - виділити компанію серед сотень і навіть тисяч собі подібних, створити помітний, впізнаваний образ в очах споживачів, символ, назавжди збережений у пам'яті. Фірмовий стиль складається з безлічі складових, які в підсумку представляють обличчя компанію: назва, логотип, фірмові кольори, шрифт, упаковка, уніформа працівників та ін Створення фірмового стилю - це найважливіший інструмент успішного просування компанії та зміцнення її позицій на ринку. Про те, як компанія набуває своє обличчя, ми розповімо в цій статті. Все починається з нейминга - розробки найменування або по-простому придумування імені. Тут потрібно ближче познайомитися з цільовою аудиторією, дізнатися її кількість, очікування, уподобання, сленг і іншу корисну інформацію. Перебрати в розумі назви конкуруючих компаній і вирішити, чому вони назвали компанію саме так і не інакше.

Опубліковано: 15/06/13 @ 08:40
Розділ Різне Читати далі...

СМС для свята

СМС для свята Основне призначення сайту смс-привітань - розсилка вітальних текстів абонентам мобільних мереж. Такі сайти не перевантажені зображеннями і зайвою матеріалом, по них дуже легко орієнтуватися. Все, що потрібно зробити: вибрати розділ, привід, відповідний текст і відправити його на номер одержувача. Оплата здійснюється з рахунку мобільного телефону або однієї з доступних в Росії, платіжних систем. Ось так все просто. Як приклад можна навести сайт: http://sms-guru.ru/ . Трохи більше 12 років тому, коли ні мобільний зв'язок, ні тим більше інтернет, ще не були загальнодоступними, дуже популярним засобом спілкування було смс. Фактично, власник мобільного телефону носив у кишені поштову скриньку, через яку міг відправляти і отримувати повідомлення від інших абонентів стільникових мереж. Есемески залишалися актуальними всього, порядку, одного десятиліття, так як стрімкий розвиток комунікаційних технологій зробило можливим масове використання мобільного зв'язку та інтернету.

Опубліковано: 15/06/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

Двадцятка креативних робочих місць

Минулий пост про не надто відомих сервісах Google помітно сподобався всім нам , що я вирішив продовжити «розвантаження » стрічки легкими , розслабляючими постами . Звичайно ж будуть пости і більш серйозного характеру , наприклад , буквально через пару днів анонсую чергове оновлення Smart Linker , а після планую розповісти про можливість легальної боротьби з блокувальником реклами AdBlock Plus (думаю багатьом працюючим з РСЯ і Profit -Partnerзокрема буде цікаво). Ну а поки давайте не напружуватися і подивимося на двадцять зручних , креативних робочих місць , де їх власникам вдалося створити дійсно хорошу атмосферу і мудро використовувати квадратні метри. ( а ще , в кінці поста Вас чекає невеликий конкурс ! ) .

Опубліковано: 14/06/13 @ 11:24
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 89

Продуктова компанія Swivl , яка розробляє відеороботов , шукає старшого iOS розробника. Стартап Pics.io шукає в Харкові fullstack web-розробника (JS/HTML5/Backend). Якщо ви любите фотографувати, то це буде чудово. Великий плюс - знання фундаментальних алгоритмів і математики. Зарплата $ 2000-2500. Львівська компанія Drucode , з засновником якої нещодавно вийшов подкаст , запрошує на роботу Front-end інженера . Зарплата $ 1000-1500. Польська компанія Polontech збирається відкрити офіс у Львові і шукає PHP-програміста . Pay.ua шукає PHP-програміста, заробітна плата 1500, 2000, 2500 або 3000 USD в залежності від навичок та особистих якостей кандидата. Дніпропетровської компанії Murka потрібно аналітик-балансувальник ігор з хорошим знанням Excel. Ашан шукає аналітика баз даних/SQL-програміста зі знанням IBM DB2 та MySQL. Торгово-промислова палата Італії в Україні шукає у Львові шукає програміста , який розбирається в PHP CMS-ах і оргтехніки і готовий вивчати італійську мову.

Опубліковано: 13/06/13 @ 10:34
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Артуром Богдановим , засновником студії Drucode

109- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про іграх , бізнесі , Drupal та Львові. У програмі: Ігри Мотор Січ Перший аутсорс Формування себе і команди Сільське IT Переїзд до Львова Win - win Хакатон Тиньков Книги у випуску : Майстер і Маргарита - М. А. Булгаков Rework : Бізнес без забобонів - Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайер Хенссон Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 11/06/13 @ 10:37
Розділ Різне Читати далі...

Нова небезпека з Інтернету

Нова небезпека з Інтернету Співробітники пошукової системи Google упевнені в необхідності оповістити як можна більше число користувачів мережі про новини Інтернету. що має відношення до безпеки роботи а ньому. Справа в тому, що за останній час різко збільшився рівень ризику, що пов'язано з активізацією діяльності шахраїв, що поширюють антивірусні програми, які є фальшивими. До речі, якщо ви займаєтеся просуванням сайтів у мережі, то вам буде корисна стаття http://blog-craft.ru/noindex-nofollow / . Також на сайті blog-craft.ru ви знайдете багато інших дуже корисних статей. Вчені пропонують поглянути на статистичні дані, отримані за 13 місяців, протягом яких виробився аналіз 240 млн. електронних ресурсів. Судячи з останніх новин Інтернету, метою зловмисників є матеріальна вигода, одержувана через продажу користувачам програм, що мають схожість з ліцензійними. Причому кількість злочинців за досліджуваний відрізок часу збільшилась у 5 разів.

Опубліковано: 10/06/13 @ 05:13
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175