29 вересня, Дніпропетровськ - . NET Суботник у Дніпропетровську

Довгоочікуваний . NET Суботник у Дніпропетровську пройде 29 вересня. В черговий раз компанія Сіклум збирає всіх шанувальників та майстрів популярної технології на гарячу дискусію . Доповідачі з Дніпропетровська та Києва запропонують теми , які зацікавлять фахівців самого різного рівня і не дадуть нудьгувати досвідченим розробникам . Після кожної доповіді , як завжди , дискусія та обговорення теми . Список доповідей : 1. Windows 8: Build Application with JavaScript - Євген Жарков
2. RailwayJS : node on rails - Дмитро Овчаренко
3. Release management with NuGet/Chocolatey/JIRA - Ярослав Сергєєв
4. Entity Framework 5 new features - Олександр Короткий 5. MongoDb in . NET - Ярослав Їли . Участь безкоштовно за умови обов'язкової реєстрації : http://bit.ly/TIBWOQ Хеш- тег заходу в твіттері # CiklumNET Суботник пройде за традицією в офісі компанії Сіклум в Дніпропетровську . Кожен зареєстрований учасник отримає не пізніше 28.

Опубліковано: 18/09/12 @ 04:18
Розділ Різне Читати далі...

72-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Оленою Тимофєєвої , Senior iOS developer

У подкасті піде мова про долю дівчини програміста і особливості розробки під мобільні платформи . У програмі : Про во'IT'і . Знайомство з мобільними платформами . Про пісочницю iOS . Горизонтальна і вертикальна кар'єра . Життя мобільних проектів . Продуктова розробка . Книги у випуску : Objective - C Recipes : A Problem - Solution Approach - Matthew Campell . iOS 5 Recipes : A Problem - Solution Approach - Shawn Grimes , Colin Francis .
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 18/09/12 @ 01:00
Розділ Різне Читати далі...

* woman.ru

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ви, вже напевно, заходили на Woman.ru. Складно не наткнутися на нього у видачі. Так, з вигляду, це жовтуватий і обліплений менюшками портал з закосом під глянець, але місцями він зроблений дуже розумно. І саме розумне, що вони придумали - це форум без реєстрації , який розташований в папці/forum/(не піддомен) всередині стандартного дизайну. Ви скажете «ну що такого?», А я думаю, що зважитися на таке було в чомусь геніально. Чому?
перше , активність за рахунок відсутності реєстрації вони підвищили в рази. Може бути, у раз 5-10. Там обговорюють, в основному, речі а-ля: «мені змінюють, що робити»
«Моєму онукові 3 роки, але ... мій це онук»
«Боже, він на мені не жениться, як змусити» Реєструватися через пошту або ВК акк для обговорення таких речей для більшості проблема, та й ліниво.

Опубліковано: 17/09/12 @ 11:12
Розділ Різне Читати далі...

Головні ознаки продає інтернет-магазину

Головні ознаки продає інтернет-магазину Інтернет-магазин, що забезпечує великий обсяг продажів, повинен володіти добре продуманою структурою. Причому структуру ресурсу слід остаточно затвердити ще на такій ранній стадії, як розробка інтернет -магазину . Всі успішні інтернет-магазини мають ряд загальних ознак, до яких слід прагнути при створенні власного сайту. Інтернет-магазин не стане продающим без зручного і простого каталогу товарів. Навігацію по каталогу слід організувати таким чином, щоб пошук цікавить клієнта товару був максимально простий. Для цього можна використовувати різні види меню: деревоподібне, що випадає, каталог у вигляді посилань. Головне, щоб меню допомагало покупцеві відшукати товар, а не заплутувало його. Описи товарів в ефективному інтернет-магазині відрізняються максимальною повнотою і достовірністю. Вони обов'язково супроводжуються якісними фотографіями, вигідно підкреслюють характеристики і властивості товару.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

Магазин побутової техніки

Магазин побутової техніки Оскільки наш магазин є офіційним постачальником побутової техніки від головних світових виробників, тут ви знайдете тільки високоякісний товар при досить низьких цінах. Якщо ви бажаєте придбати кращу техніку для кухні, не виходячи зі свого будинку, то кращим варіантом є адже рясніє безліччю магазинів з різними ціновими категоріями, і обхід їх у пошуках необхідного предмета може зайняти величезну кількість часу і вимотати будь-якого покупця. На сайті інтернет магазину можна задати параметри пошуку і шукати щось максимально відповідне вимогам. Консультанти онлайн ввічливо допоможуть при яких-небудь утрудненнях з вибором. Доставка товару відбувається швидко і якісно як по Москві, так і по регіонах Росії. Електричні та газові плити, в широкому асортименті представлені в нашому магазині, є найважливішим елементів в кухонному обладнанні.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Vite.me , або дружелюбне додаток

Vite.me, або дружелюбне додаток Новітнє свежевипущенной додаток Vite.me - це нове слово в середовищі додатків для файлообміну. Це багатоплатформовий рішення робить простим доступ до файлів з ноутбуків, електронних книг, iPhone, інших телефонів, планшетів. Крім того, передавати можна файли, які зберігаються на інших ресурсах, у будь-який час, так що цей додаток універсально. Звичайно, кращі мультфільми дивитися онлайн з його допомогою не можна, але можна поділитися ними з ким завгодно, а для перегляду існують і інші можливості. Vite.me - це не просте додаток, воно дозволяє значно спростити процес знайомства. На вечірці, якомусь заході або в транспорті можна легко і просто обмінятися контактами, натиснувши кнопку, причому не має значення, наскільки близько ви один до одного знаходитеся - на відстані Vite.me діє точно так само. Діє це таким чином.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:40
Розділ Різне Читати далі...

А скажіть хлопці , що у вас є ?

А скажіть хлопці, що у вас є? Положення на ринку товарів таке, що просто життєво необхідно знати поточний стан справ. Ситуація постійно змінюється, змінюються ціни, необхідно знати, як це відіб'ється на становищі фірми? І той, хто буде володіти інформацією про дійсний стан справ на ринку, отримає конкурентну перевагу. Тут важливі будь-які відомості, не тільки поточні ціни. Скільки у конкурентів товару, які знижки він може запропонувати покупцеві, в які терміни зможе виконати свої зобов'язання з поставки товарів? Моніторинг цін конкурентів, або якщо називати речі своїми іменами конкурентна розвідка , справа не проста. У сферу інтересів може бути залучена велика номенклатура товарів, і для того, щоб відстежувати всі зміни, потрібно не просто виділити для цієї роботи кваліфікованого фахівця, а може бути створювати спеціалізований підрозділ. Причому тут доведеться проводити не просто цінове порівняння товарів, але здійснювати і технічний аналіз виробів.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:37
Розділ Різне Читати далі...

Нові " розумні " 3D телевізори Samsung

Нові "розумні" 3D телевізори Samsung Телевізори Samsung Smart TV являють собою телевізори нового покоління, це просто знахідка для справжніх кіноманів! Глядач отримує чудове тривимірне зображення, занурюється в повноту об'ємного звучання. Широкий, надзвичайно тонкий плазмовий екран і вбудована система «Смарт Хаб» роблять перегляд ТБ ще більше затягують і ефект занурення - ще реальніше. Крім того такий телевізор - це не просто засіб для перегляду кіно і телепередач, це ще апарат з безліччю корисних додаткових функцій, дозволяє переглядати інші цифрові пристрої і їх вміст. - Нові плазмові телевізори Samsung Smart TV мають безліч переваг перед більш старими моделями. Система «Смарт Наб» дозволяє з чималим зручністю переглядати веб-сторінки прямо з телевізора, який має інтерактивні додатки і вбудований оглядач. А інтернет-магазин Samsung Apps своєму розпорядженні іншими спеціальними додатками, які можуть чудово доповнити і збагатити і спочатку приємну функціональність телевізора.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

Чому вам потрібно встановити у себе в будинку супутникову антену ?

Чому вам потрібно встановити у себе в будинку супутникову антену? Вже заведено, що по ефірному або кабельному телебаченню ви можете проглядати тільки ті канали, які віддає перевагу більшість. Але ніколи не варто забувати і про те, що кожній людині притаманні свої погляди та інтереси. І тільки лише з цієї причини супутникове ТБ - це саме той варіант, який дозволить вам переглядати саме ті канали, які цікавлять саме вас. Супутникову антену можливо встановити практично в будь-якому випадку - чи біля вікна, або на даху. Деякі встановлюють її на кілька супутників відразу. Так що якщо вам необхідна більш детальна інформація - сміливо тисніть на посилання . супутниковий ресивер. Що це таке? Це основна частина комплекту, призначеного для перегляду супутникового Т V. Від того, якому супутникового ресівера Ви віддасте перевагу, безпосередньо залежать можливості вашої супутникової антени.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:35
Розділ Різне Читати далі...

Дзвінки по телевізору - як це можливо ?

Дзвінки по телевізору - як це можливо? Інтернет сьогодні став практично частиною життя кожного з нас. І мало хто з сучасних жителів цивілізованих країн може уявити собі життя без інтернету. А розробники різних додатків прагнуть ще більше зміцнити цей зв'язок, зробити так, щоб користування інтернетом стало більш простим і не змушувало задуматися про те, як саме можна застосувати ту чи іншу програму. Ось, наприклад, улюблений усіма нами Skype. Про те, що з його допомогою можна зателефонувати друзям і знайомим, які знаходяться в інших містах і країнах, з комп'ютера, знає кожен. А уявіть собі, що тепер можна організувати відеозв'язок за допомогою Skype, не включаючи комп'ютер, а просто розташувавшись перед телевізором. Правда, для цього потрібно особливий телевізор, купити який можна в інтернет магазині http:// avking.ru/958_3_toshiba - з вбудованим додатком Skype. Крім того, вам знадобиться спеціальна веб-камера, яка встановлюється на телевізор.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

РК-телевізори з підсвічуванням LED від Samsung

РК-телевізори з підсвічуванням LED від Samsung Якщо для підсвічування в простих РК-телевізорах використовується лампа з холодним катодом чи флуоресцентна (люмінесцентна) лампа (Cold Fluorescent Cathode Lamps, CCFL), то РК-телевізори LED від Samsung http://vtmax.ru/39_5_samsung для підсвічування матриці використовують світловипромінюючі діоди. Як стверджують виробники застосування LED в ЖК-телевізорах на екрані телевізора значно підвищує якість картинки. Подібне перевага підсвічування LED відбувається за рахунок своєрідної конструкції: коли лампа з холодним катодом одна підсвічує весь, то неможливо добитися необхідного локального затемнення ділянки екрану, а світлодіодів багато і при затемненні однієї ділянки екрана схеми управління приглушують світіння ряду світлодіодів там, де в цьому є необхідність . Пікселі не можуть 100% закрити світловий потік, і при рівномірній підсвічуванні не вдасться добитися високої контрастності, яка є основною характеристикою.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:33
Розділ Різне Читати далі...

Лідери мобільних браузерів

Лідери мобільних браузерів Коли мова заходить про конкретні мобільних браузерах, можна з упевненістю виділити лідера, що охопила левову частку ринку мобільного Інтернету. Такими є мобільні версії популярного браузера Opera. Всього їх існує два - Opera Mini і Opera Mobile. OperaMobile, втім є доступною лише для смартфонів, і тільки для смартфонів на базі Symbian і Android. Opera Mini - це "долонна" версія відомого і одного з найбільших виробників Інтернет-оболонок у всьому світі. Завдяки швидкозростаючим темпам популярності цього браузера для персональних комп'ютерів вдалося створити і повноцінну версію для мобільних пристроїв, яка була адаптована під операційні системи Symbian S60, а також Windows Mobile. Самі звичайні мобільні телефони, що підтримують виключно ті програми, які були написані на Java, досить довгий час залишалися просто не при справах. Виробники браузера Opera вирішили зайнятися пошуком компромісного рішення.

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:32
Розділ Різне Читати далі...

Веб - браузери . опера міні

Веб-браузери Браузери - це програми, за допомогою яких проглядаються Web-сторінки. Так як в основі Web-сторінок лежить HTML-мову, браузер "навчений" розрізняти його, зчитувати і відображати сторінку належним чином. Він знаходить звані HTML-коди, розрізняє їх і виконує дії, відповідні їм (наприклад, зустрічаючи певний тег, браузер починає виводити текст напівжирним шрифтом, зустрічаючи інший - перекреслений, третій же дозволяє створити гіперпосилання та форматувати текст різноманітними образами). Повний набір даних тегів різноманітний і специфічний, і він підтримується всіма www-консорціумом, в який також входять всі компанії, які розробляють програмне забезпечення для Інтернету. Іншими словами, мова, на якій "написаний" Інтеренет, підтримується будь-яким браузером, тому переживати про те, що що-небудь якийсь браузер відображати не стане, не варто.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:45
Розділ Різне Читати далі...

Чому вам потрібно скачати програму Mediaget ?

Чому вам потрібно скачати програму Mediaget? Назва Mediaget знайоме кожному просунутому користувачеві Мережі. Це недивно, адже мова йде про надзвичайно практичною програмою, яка здатна значно полегшити веб-серфінг. Mediaget являє собою удобнейший торрент-клієнт, призначений для пошуку і завантаження мультимедійних файлів. Завдяки підтримці цілого ряду торрент-трекерів дана програма гарантує швидкий пошук і якісну завантаження необхідного файлу. Mediaget дає користувачам доступ до закритої системі «файлообмінників» та можливість безкоштовно завантажити абсолютно будь-який файл. Однією з головних переваг цього незамінного помічника інтернет-серфера вважається те, що він дозволяє завантажувати файли без попередньої реєстрації. Природно, при цьому не встає питання і про рейтинг користувача. При використанні Mediaget вам не знадобиться вручну відбирати шукані результати - наявна в торрент-клієнті функція пошуку сама сортує знайдені файли за розміром.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:39
Розділ Різне Читати далі...

На Facebook з'явилася нова рекламна платформа

На Facebook з'явилася нова рекламна платформа Керівництво найбільшої соціальної мережі - Facebook намагається зробити все можливе для того, щоб відновити довіру до мережі інвесторів, яке помітно похитнулося після невдалих торгів на біржі. Зараз на Facebook з'явилася нова рекламна платформа, що дозволяє запускати рекламні оголошення і банери в режимі реального часу з повною конкретизацією цільової аудиторії. При цьому предмет реклами може бути абсолютно будь-яким - і рекламний ролик нового фільм, і дешевий кабель канал , і нові колекції одягу. Головне, щоб рекламований товар не суперечив «Закону про рекламу». Рекламна платформа діяла на Facebook протягом декількох місяців в тестовому режимі, і тепер нею може скористатися будь-який маркетолог і рекламодавець. Тестові випробування рекламної платформи показали відмінні результати.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:37
Розділ Різне Читати далі...

Від чого залежить життєздатність сайту ?

Від чого залежить життєздатність сайту? Кожна людина, яка коли-небудь у своєму житті стикався із створенням сайту або з його розкручуванням, знає, що далеко не всі сайти виявляються життєздатними. Багато хто з них припиняють своє існування вже протягом першого року після того, як були створені. Причин такої недовговічності сайтів існує декілька, і якщо ви вирішили зайнятися таким видом діяльності, як в Тюмені, вам необхідно враховувати всі ці нюанси. Багато що залежить від тієї мети, для якої сайт створюється. Деякі сайти вже з самого початку приречені на те, що довго не проживуть. Метою таких сайтів є просте перенаправлення користувачів на інші ресурси. І як тільки це завдання виявляється виконаним, сайти просто стають непотрібними. Також недовге життя найчастіше чекає сайти, які створюються людьми, які тільки починають таку діяльність.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:36
Розділ Різне Читати далі...

У Facebook з'явилася платформа з продажу реклами в режимі реального часу

У Facebook з'явилася платформа з продажу реклами в режимі реального часу 13 вересня в соціальній мережі Facebook з'явилася рекламна платформа під назвою Facebook Ad Exchange (FBX). Цей сервіс дозволяє рекламодавцям купувати оголошення в режимі реального часу. Просувати за допомогою даної платформи можна буде все що завгодно - наприклад, санаторії Анапи . FBX дає компаніям можливість розміщення в Facebook таргетованої реклами, яка орієнтована не тільки на інформацію, що надається користувачами в самій соцмережі, але і на їхню поведінку на просторах інтернету. Останнє відстежується системою за допомогою cookies. При цьому рекламодавці працюють не напряму, а через особливі системи, призначені для розміщення реклами - Demand Side Platforms або DSP. Головною особливістю нової платформи є те, що продаж реклами здійснюється в режимі реального часу за аукціонною системою Real-Time Bidding (RTB).

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

А Ви знаєте , як правильно вибрати подарунок ?

А Ви знаєте, як правильно вибрати подарунок? В даний час рідкість зустріти на вулиці людину з сірниками в руках або в кишені. Сірники вже давно відійшли на другий план, поступившись місцем запальничкам. Переваги запальничок зумовили їх широке використання в побуті. Яке визначення запальнички безпосередньо дають наукові джерела? Запальничка - це компактний пристрій з отримання миттєвого вогню, розраховане на багаторазове використання. Вважається, що креслення "прабабусі" або "прадідуся" запальнички був ще намальований в епоху Відродження, основоположником Відродження - Леонардо да Вінчі. Механізм дії перших запальничок був заснований на висіченою іскри при взаємодії кресала і кременя. У сучасних запальничках використовується вже інший механізм, що грунтується на терті сплавів або електричному займанні напруженій дротом. Запальнички бувають різні: звичайні та сувенірні (подарункові). Уявімо таку ситуацію, Вас заздалегідь запросив на день народження чоловік, який колекціонує запальнички.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:32
Розділ Різне Читати далі...

25 вересня, Київ - Четверта зустріч AI / NLP клубу Grammarly

Запрошуємо вас на четверту зустріч AI/NLP клубу Grammarly. Як завжди, у нас є два слоти для виступу. Першим виступить Дмитро Хадміев про еволюційні алгоритми. Другий слот поки що вільний - якщо у вас є, що розповісти, пишіть. Дмитро Хадміев - інженер-дослідник компанії «Zoral Labs». Спеціалізується на задачах ML та імітаційного моделювання. Тема: «Загальна концепція еволюційних алгоритмів» Кодування геному. Просте бінарне/код Грея/плаваюча крапка
Рулеток відбір.

Опубліковано: 13/09/12 @ 08:16
Розділ Різне Читати далі...

DOU Best Employer скасовується ; рейтинг компаній тепер на jobs.dou.ua

Ми прийняли рішення не проводити анонсований раніше конкурс DOU Best Employer . Замість цього тепер на ДОУ є сторінка Рейтинг компаній , де в будь-який момент можна подивитися оцінки різних компаній на думку співробітників . Ніякої церемонії нагородження та роздачі медальок не буде теж - медальки тепер будуть оновлюватися тільки в профілях компаній на ДОУ, в реальному часі. Як працює рейтинг Рейтинг працює на постійній основі - у будь-який момент ви можете подивитися оцінки різних компаній і проголосувати. Поки що для голосування потрібна прив'язаний LinkedIn-аккаунт, але в майбутньому хочемо цього позбутися - це незручно. Анкета складається з семи питань, загальний бал підсумовується, ніяких складних формул і коефіцієнтів. Проголосувати за компанію можна один раз, дані зберігаються 12 місяців. У рейтингу беруть участь всі компанії. Щоб потрапити в офіційну частину рейтингу і зайняти призове місце потрібна мінімальна кількість анкет, яке залежить від номінації. Сторінка рейтингу: jobs.

Опубліковано: 13/09/12 @ 03:14
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168