Робота в інтернеті

Работа в інтернете Робота в інтернеті Інтернет все частіше використовується не тільки, як можливість розважитися або знайти цікаву інформацію. Останнім часом інтернет розглядається і як прекрасне місце для заробітку. На можливості інтернету в цьому плані звертають увагу не тільки веб-майстри, а й люди, для яких створення або дизайн сайту - це просто слова, і вони не уявляють, що треба для цього робити. Але в цьому-то й полягає основна краса інтернету - тут може знайти для себе роботу кожен, незалежно від віку, професії або захоплень. Інтернет як можливість заробити використовують фахівці з it аутсорсингу в Москві і в інших містах нашої країни, лінгвісти, юристи, музиканти - кожен зможе знайти тут свою нішу. При цьому заробіток в інтернеті може практично нічим не відрізнятися від звичайної роботи, якщо все зробити правильно. Так, наприклад, сьогодні абсолютна більшість фрілансерів намагається не афішувати джерело і суму своїх доходів.

Опубліковано: 14/04/12 @ 01:36
Розділ Різне Читати далі...

Інтерв'ю з Юрієм Артюхом : Smartme - організація майстер -класів

C Юрою @ akella Артюхом ми розмовляли ще в самому першому випуску «Людей в ІТ» , півтора роки тому. Тоді він згадав про створений ним проекті Smartme - організації технічних майстер-класів для розробників. Для наших широт явище не зовсім ординарне - зазвичай подібними заходами займаються великі компанії, зрозуміло, не без персональної вигоди, як мінімум у підготовці фахівців свого напряму. Тут же все виникло фактично на голому ентузіазмі, зусиллями двох людей, а програми майстер-класів спрямовані на досить широку аудиторію. Ця ініціатива, на наш погляд, більш ніж гідна уваги. Юра Артюх - засновник і один з активних доповідачів Smartme - Розкажи про історію створення проекту. - Ми давно організовували конференцію UA Web, ще в 2007-2008 роках. Вона вийшло досить пафосною, і ми з Женею Некозом вирішили організувати щось менш масштабне, влаштувати кілька маленьких майстер-класів. І для цього створили компанію Smartme.

Опубліковано: 13/04/12 @ 09:19
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : ще більше пільг для IT , С обійшов Java, як масштабував Instagram , нововведення в Qt 5

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Добрий день, шановні читачі. Триває підготовка до другого читання законопроектів про податкові пільги для українських IT-компаній: Госінформнаукі раптово запропонувало зробити їх ще більш радикальними, знизивши ставку податку на прибуток до 5% з підвищенням її до 16% кожні три роки. Законопроекти можуть бути прийняті вже до кінця квітня. Крім того, цього тижня стало відомо про дві цікаві можливості для учасників українського IT-спільноти. По-перше, Google запустила програму грантів для жінок , що працюють в IT або отримують відповідну освіту, для відвідування профільних конференцій. По-друге, в наступну суботу, 21 квітня в Києві компанія Facebook буде проводити перший European Hackathon . Взяти участь в ньому можуть тільки студенти. До слова про вищу освіту, охочі подискутувати про його необхідності можуть взяти участь у великому опитуванні на Хабре .

Опубліковано: 13/04/12 @ 06:51
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 28

До групи розробки інструментів системного тестування компанії Яндекс потрібно розробник на Python для підтримки та розвитку інфраструктурних програм. Компанія WebRiders шукає близької за духом Django-розробника для посилення своєї команди. Intellias шукає C/C + + розробника у Львові. Welcome bonus - велосипед! Компанія Visonic , яка займається розробкою систем безпеки, шукає C + + розробника . Allegro Group Ukraine потрібно Databases analyst з хорошими знаннями Excel і розумінням web технологій. Компанії Intersog потрібно HTML5/JavaScript/Facebook розробник в Одесі. Відеоресурс Ukrnet.tv шукає HTML/JavaScript кодера . Зарплата 8000 грн. Можлива дистанційна робота. швидкорослому сервісу стокової фотографії Depositphotos потрібно Front End розробник, вміє професійно верстати під популярні браузери і Internet Explorer 8 +. Maxima Group шукає PHP розробника у Дніпропетровську. Зарплата 17000 грн.

Опубліковано: 12/04/12 @ 01:45
Розділ Різне Читати далі...

Освіта в IT, або Істина десь поруч

Матеріал підготували Марія Дзюбина і Олександр Краковецький . Питання навчання ІТ-спеціалістів - питання насущний . ІТ-компанії скаржаться на погано навчених випускників університетів, випускники з червоними дипломами - на складність отримання першого досвіду, а університети вважають, що ростити аутсорсеров повинні самі ІТ-компанії. Хто ж правий у цій ситуації? Федір Решетников, «Знову двійка»
А що компанії? Компанії зараз переживають дефіцит кадрів, але в той же час різкого сплеску активності в галузі навчання не відбувається. Чому? Компаніям потрібні «готові» кадри, а ростити їх немає часу, адже замовнику, як правило, потрібно було зробити на вчора ... (Зроблю поправку, що, незважаючи на великі запевнення компаній, їм не потрібно багато «сеньйорів», «архітекторів» і «Лідов», а, як правило, потрібні «мідл», тому якщо ви вперлися в умовний «стеля», то доведеться або міняти сферу діяльності, або погоджуватися на менш швидке зростання компенсації та інших благ.

Опубліковано: 12/04/12 @ 12:21
Розділ Різне Читати далі...

Правова підтримка підприємницької діяльності та бізнесу

Правова підтримка підприємницької діяльності та бізнесу Правова підтримка підприємницької діяльності та бізнесу Успішне ведення бізнесу передбачає здійснення будь-якого виду діяльності в правовому полі. Починаючи з процесу реєстрації компанії або індивідуального підприємця, вся подальша фінансово-господарська діяльність, документообіг, кадровий облік, бухгалтерський і податковий облік повинні грунтуватися на законодавчих актах, що регулюють даний вид діяльності. В процесі розвитку бізнесу можуть виникати проблеми, які потребують юридично обгрунтованого рішення, і навіть необхідність відстоювати інтереси компанії в арбітражному суді. Не всі компанії можуть дозволити собі мати штатного юриста або залучати до вирішення проблем консалтингову юридичну фірму. Саме тому для правової підтримки в щоденній діяльності як великі компанії, так і представники середнього та малого бізнесу використовують електронні довідково-правові системи (СПС). На ринку СПС присутні різні системи - «Консультант Плюс», «Гарант», «Головбух», «Референт».

Опубліковано: 12/04/12 @ 11:48
Розділ Різне Читати далі...

Більшість людей використовують Інтернет для розваг

Більшість людей використовують Інтернет для розваг Більшість людей використовують Інтернет для розваг Згідно з новим дослідженням більше половини людей в світі використовують Інтернет для пошуку інформації, що стосується розваг і хобі. Інтернет-опитування більш ніж 19000 дорослих людей в світі, проведений в таких країнах, як США, Аргентина, Японія, Швеція, Індія і Росія показав, що 57% користуються всесвітньою павутиною для того щоб знайти інформацію, що стосується їх хобі та інших інтересів, 43% для того щоб завантажити музику і 34% для того щоб подивитися фільми. Також великим попитом користуються програми, які допомагають грати в ігри і конвертувати файли, так, наприклад, близько 50% людей відповіли, що вони скористалися можливістю daemon tools скачать . Між тим, дані опитувань в різних країнах істотно відрізняються. Так, якщо в Туреччині інтернет використовують для розваг і хобі 72%, то в Саудівській Аравії - тільки 24%.

Опубліковано: 12/04/12 @ 10:49
Розділ Різне Читати далі...

Мешканці нового житлового комплексу в Лівані здадуть проби ДНК своїх домашніх тварин

Мешканці нового житлового комплексу в Лівані здадуть проби ДНК своїх домашніх тварин Мешканці нового житлового комплексу в Лівані здадуть проби ДНК своїх домашніх тварин Керівництво нового житлового комплексу в Лівані попросило господарів домашніх тварин здати зразки ДГК своїх вихованців. Як заявила глава керівництва житлового комплексу Деббі Вайолет, це допоможе визначити, хто з господарів не прибирає за своїми домашніми тваринами після прогулянки. Вона сказала, що, де б вона не жила раніше, скрізь натикалася на повне нехтування чистотою прибудинкової території, яке виявляють власники собак і кішок, а це, за її словами, не менш важливо, ніж прибирання квартир або під'їздів. Вона на власні кошти закупила лабораторні проби, які допомагають взяти у домашніх тварин зразки ДНК. Причому, зробити це можна досить просто - достатньо провести тампоном за щокою собаки чи кішки. Всі зібрані зразки вона планує здати в місцеву лабораторію, а також хоче укласти з нею договір про проведення порівняння.

Опубліковано: 12/04/12 @ 10:46
Розділ Різне Читати далі...

Немає єдності в комісії по реконструкції Лондона

Немає єдності в комісії по реконструкції Лондона Немає єдності в комісії по реконструкції Лондона Члени комісії з ремонту та реконструкції історичної частини Лондона ніяк не можуть прийти до згоди, коли мова йде про матеріали, які необхідно для цього використовувати . Коли мова йде про реконструкцію старих будинків, основна вимога, яка при цьому висувається - це незмінність зовнішнього вигляду старовинних будинків. Адже всі ці будівлі є історичною цінністю, і саме вони визначають той вигляд міста, заради якого сюди приїжджає щороку величезну кількість туристів. Особливо гостро питання про реконструкцію встав напередодні Олімпіади, яка відбудеться у Лондоні влітку цього року. Як заявив голова комісії з реконструкції, спортсмени і туристи з різних країн, які приїдуть до Лондона, мають свої уявлення про те, як повинен виглядати місто. І уявлення ці, в більшості своїй, почерпнуті з книг, енциклопедій і туристичних довідників. І змінювати ці уявлення, розчаровуючи гостей міста, ні в якому разі не можна.

Опубліковано: 12/04/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про EPAM Open Day , присвяченому E - commerce

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Open Day, якого так чекали, відбувся. У Харкові 8 квітня в IT-caf? зібралися фахівці різних напрямків з метою отримати від організаторів івенту інформацію, знання та досвід у роботі з e-commerce. Вітанням відкривала захід HR-менеджер харківської філії EPAM Systems Ірина Марушкіна, після чого пішов першу доповідь. На двох його розділили Юрій Ващенко і Святослав Яровий. Вони розповіли про проблеми проектів для електронної комерції: Ця доповідь виявився корисним для тих, хто не стикався з e-commerce раніше. Далі спікери передали слово своєму колезі Олексію Тимченко, який розповів про типові завдання та проблеми, вирішення яких пропонує e-commerce - платформа від Oracle. На завершення другої доповіді з аудиторією зав'язалася жвава дискусія. Після її закінчення Олексій розповів: «Коли я погодився взяти участь в якості доповідача, я керувався передусім бажанням відкрити цей новий для себе світ своїм колегам і" товаришам по цеху ".

Опубліковано: 12/04/12 @ 08:27
Розділ Різне Читати далі...

Кожен день YouTube збирає близько чотирьох мільярдів переглядів

Кожен день YouTube збирає близько чотирьох мільярдів переглядів Кожен день YouTube збирає близько чотирьох мільярдів переглядів В день портал YouTube збирає майже чотири мільярди переглядів. Показник по завантаженнях відео виріс майже на двадцять п'ять відсотків з травня дві тисячі одинадцятого року. Близько півроку тому цей портал в день збирав майже три мільярди переглядів в день. На сьогоднішній день відвідувачі порталу YouTube в хвилину завантажують від шістдесяти годин відео. А в травні цей показник був близько сорока восьми годин. А в Америці в грудні дві тисячі одинадцятого року на цьому порталі відвідувачі переглянули приблизно сорок три мільярди відеороликів. Кількість переглядів на загальносвітовому рівні на YouTube в минулому році перевищило один трильйон переглядів. Це рекорд! Але чомусь Google не включає YouTube до категорії прибуткових сервісів. В тиждень тільки близько трьох мільярдів переглядів відео монетірізіруются і приносять гігантові інтернет компанії величезний прибуток.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:10
Розділ Різне Читати далі...

Історія появи ICQ

Історія появи ICQ Історія появи ICQ Програма ICQ, звана найчастіше просто «аська», має за сучасними мірками досить солідний вік. Вона «народилася» в далекому 1996 році в Ізраїлі, а її батьками-розробниками стали четверо молодих і нікому тоді не відомих тель-авівських програмістів. Отже, 16 років тому 20-річних студентів Амнона Аміра, Яйра Голдфінгера, Аріка Варді і Сефі Вігісер відвідала ідея створити програму під назвою ICQ (скорочення від «I seek you», що перекладається «Я шукаю тебе»). Молоді люди, не довго думаючи, приступили до втілення своєї ідеї в життя, створивши між справою власну компанію Mirabilis. Причому, створивши програму, ізраїльські студенти не припускали щось заробити на ній, і відразу дозволили всім охочим користуватися новинкою абсолютно безкоштовно. Таким чином, сьогоднішня є прямим продовженням традицій, закладених її розробниками. Програму чекав оглушливий успіх практично відразу після її появи.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:06
Розділ Різне Читати далі...

Іран оголошений ворогом Інтернету

Іран оголошений ворогом Інтернету Ірану оголошений ворогом Інтернету На перше місце в рейтингу режимів, активно обмежують свободу Інтернету, організація «Репортери без кордонів» поставила Іран. Рейтинг, опублікований 9 квітня, є частиною звіту «Вороги Інтернету», який регулярно готує ця організація. Особливу увагу в своєму звіті борці за свободу слова приділили досить екстравагантному плану уряду Ірану зі створення власного «чистого» Інтернету. Пропонована іранськими властями система, згідно зі звітом, буде знаходитися в повній ізоляції від Всесвітньої павутини і з самого початку виявиться під п'ятою режиму. За твердженням організації «Репортери без кордонів», іранський уряд займається створенням національної електронної пошти та власної пошукової системи, яка називатиметься Ya Haq. Для створення облікового запису громадянину Ірану буде необхідно отримати в оффлайновом режимі дозвіл на це, вказавши абсолютно всю інформацію про себе.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:03
Розділ Різне Читати далі...

Як проводиться аудит сайту?

Як проводиться аудит сайту? Грамотно проведений аудит (аналіз) сайту дозволяє дізнатися, що саме слід змінити чи додати, щоб підвищити його позицію в пошуковій видачі, активізувати відвідувачів і збільшити конверсію. Зазвичай аудит сайту рекомендується проводити на початковому етапі роботи - до або після складання семантичного ядра. Проте можливі й такі ситуації, коли додатковий аудит потрібно після роботи над сайтом інших оптимізаторів або після зміни технологій просування. У першу чергу слід оптимізувати Title. У ньому обов'язково має бути присутнім ключове слово, бажано поставити його ближче до початку. Так, в Title ресурсу юридичної тематики, що розповідає про адвокатських послугах і який повідомляє , природно, потрібно включити слово «адвокат ». В процесі аудиту слід проаналізувати і такі параметри Title, як дублі по сайту, клікабельність, інформативність, унікальність в пошуку і стислість. Далі переходимо до аналізу контенту, який допоможе ефективно оптимізувати вміст ресурсу.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:02
Розділ Різне Читати далі...

Домен . Ru став повнолітнім

Домен. ru став повнолітнім Домен. ru став повнолітнім 7 квітня доменна зона. ru відсвяткувала своє 18-річчя. У цей день 1994 р. був офіційно запущений домен, і за роки своєї діяльності він став одним з найбільш затребуваних і популярних. Число зареєстрованих доменних імен наближається до цифри 4 млн. Домен.ru міцно зайняв четверте місце серед інших національних зон, його обігнали тільки. Uk (Велика Британія). De (Геркманія) і. Nl (Нідерланди). Домен. Ru був делегований корпорацією ICANN, що займається адмініструванням інтернет-ресурсів. У день утворення домену в 1994 році з'явився і перший сайт (www.1-9-9-4.ru). РОСНІЇРОС став адміністратором. Ru, а в 2006 році всі повноваження передали Координаційному центру національного домена. Уже 2007 році кількість доменних імен в зоні. Ru перевалило за 2 млн. тримільйонне ім'я було зареєстровано 25 вересня 2010 року. Виходячи з цих цифр, можна зробити висновок: Рунет розростається в геометричній прогресії.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:00
Розділ Різне Читати далі...

Дефіцит цікавих проектів

З початку 2000-х і майже до наших днів вітчизняні програмісти жили за принципами, озвученим у відомій байці Крилова: Стрибуха Стрекоза
Літо червоне проспівала;
Озирнутися не встигла, Як зима котить в очі. Зазвичай зміна роботи в програмуванні з 2001 по 2008 рр.. виглядала приблизно так: виток інфляції зарплат; усвідомлення того що Андрій/Ігор/Сергій перейшов в компанію К, де він отримує на 30% більше просто так; ходіння по парі співбесід і власне перехід в якусь компанію, в якій все було нове, цікаве і захоплююче. Раптово потік цікавих вакансій на нових технологіях вичерпав себе (суджу по Microsoft technology stack). Раптово всім потрібні так звані «Міддл». Раптово більшість проектів - це підтримка існуючих рішень, початих в кращому випадку 4-5, а іноді і всі 10 років тому.

Опубліковано: 11/04/12 @ 10:37
Розділ Різне Читати далі...

51-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Андрієм Дзинь , тренером і QA

В програмі: Про во'IT'і . Подкаст і конкуренція . Навчання автоматизованого тестування. Чому хочеться навчати ? Lifedriver.com.ua . Blog www.adzynia.com Twitter
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Книги у випуску : Agile Testing : A Practical Guide for Testers and Agile Teams - Lisa Crispin , Janet Gregory . Як привести справи в порядок. Мистецтво продуктивності без стресу - Девід Аллен . Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 10/04/12 @ 01:25
Розділ Різне Читати далі...

21 квітня, Одеса - Сіклум Agile суботник

Море, сонце і Agile - саме під цим гаслом пройде чергове суботній захід в компанії Сіклум в Одесі 21 квітня. Фахівці з Києва, Харкова та Одеси поділяться своїм досвідом та напрацюваннями під час доповідей, а паузи між доповідями дозволять за чашкою кави обговорити конкретні ситуації й особливості Ваших проектів. Для Вас на заході виступлять: 1. Дмитро Міндра (Lohika, Одеса) з доповіддю «Бережлива розробка» . Бережливе (Lean) виробництво - це досить відома і перевірена часом концепція. Саме вона дозволила Японської компанії Toyota знайти конкурентну перевагу перед більш досвідченими і багатими компаніями з США. Акцент в доповіді буде на інструментах і практиках, які допомагають робити розробку програмного забезпечення економною. Для кожного ради будуть приведені реальні приклади з практики.

Опубліковано: 10/04/12 @ 09:26
Розділ Різне Читати далі...

Електронна комерція

Електронна комерція Електронна комерція В даний час багато хто з нас просто не мислять свого життя без інтернету. З його допомогою ми вчимося, граємо, заводимо нові знайомства. А для певної частини користувачів інтернет сьогодні - це ще й спосіб заробітку. Взагалі, про заробіток в інтернеті написано вже досить багато. Як і будь-який вид діяльності, він має як свої плюси, так і свої мінуси. Так, до плюсів можна віднести відсутність необхідності проводити робочий день в офісі, не маючи можливості зайвий раз відійти від робочого місця, а серед мінусів можна виділити велику кількість недобросовісних роботодавців. З такими стикався, мабуть, кожна людина, яка вирішила заробити за допомогою інтернету, і вміння розпізнавати істинні наміри роботодавця, що стосуються оплати за виконану роботу, приходить лише з досвідом. Велика кількість людей, які вирішили заробити за допомогою інтернету, займається електронною комерцією - тобто продають через інтернет різні товари або послуги.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:51
Розділ Різне Читати далі...

Всі користувачі « Яндекс. Пошти "зможуть побачити обличчя своїх респондентів

Всі користувачі« Яндекс. Пошти Всі користувачі «Яндекс. Пошти "зможуть побачити обличчя своїх респондентів« Яндекс. Пошта »оголосила про початок тестування нової послуги для користувачів даного поштового порталу. Зараз кожен, хто відправляє або отримує листи за допомогою «Яндекс. Пошти ", може побачити аватарку свого респондента. Як відомо, багато користувачів не поспішають встановлювати фотографію на своєму поштовому ящику. А ось в соціальних мережах, навпаки, складно знайти користувача, який не має фотографії на головній сторінці. Нова функція, яку додали розробники «Яндекс. Пошти », дозволяє автоматично підбирати для кожної людини, що відправляє або одержує листи, фотографію. При цьому розробники нової функції запевняють, що ніякі інші особисті дані з соціальної мережі запитуватися не будуть. Як відомо, в соціальних мережах користувачі вказують різноманітні особисті дані - наприклад, про місце проживання або про місце навчання та роботи. «Яндекс.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:49
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150