25 вересня, Київ - Четверта зустріч AI / NLP клубу Grammarly

Запрошуємо вас на четверту зустріч AI/NLP клубу Grammarly. Як завжди, у нас є два слоти для виступу. Першим виступить Дмитро Хадміев про еволюційні алгоритми. Другий слот поки що вільний - якщо у вас є, що розповісти, пишіть. Дмитро Хадміев - інженер-дослідник компанії «Zoral Labs». Спеціалізується на задачах ML та імітаційного моделювання. Тема: «Загальна концепція еволюційних алгоритмів» Кодування геному. Просте бінарне/код Грея/плаваюча крапка
Рулеток відбір.

Опубліковано: 13/09/12 @ 08:16
Розділ Різне Читати далі...

DOU Best Employer скасовується ; рейтинг компаній тепер на jobs.dou.ua

Ми прийняли рішення не проводити анонсований раніше конкурс DOU Best Employer . Замість цього тепер на ДОУ є сторінка Рейтинг компаній , де в будь-який момент можна подивитися оцінки різних компаній на думку співробітників . Ніякої церемонії нагородження та роздачі медальок не буде теж - медальки тепер будуть оновлюватися тільки в профілях компаній на ДОУ, в реальному часі. Як працює рейтинг Рейтинг працює на постійній основі - у будь-який момент ви можете подивитися оцінки різних компаній і проголосувати. Поки що для голосування потрібна прив'язаний LinkedIn-аккаунт, але в майбутньому хочемо цього позбутися - це незручно. Анкета складається з семи питань, загальний бал підсумовується, ніяких складних формул і коефіцієнтів. Проголосувати за компанію можна один раз, дані зберігаються 12 місяців. У рейтингу беруть участь всі компанії. Щоб потрапити в офіційну частину рейтингу і зайняти призове місце потрібна мінімальна кількість анкет, яке залежить від номінації. Сторінка рейтингу: jobs.

Опубліковано: 13/09/12 @ 03:14
Розділ Різне Читати далі...

Огляд аналітики ринку ауторсінга по Східній Європі

[Від редакції: Павло Обід - керівник компанії Sloboda Studio , веб-розробник з шестирічним стажем і досвідом роботи в українських компаніях і за кордоном. Також автор книг і консультант по створенню та розвитку аутсорсингових компаній на ресурсі Яскравий аутсорсити . Павла можна читати в, докладніше про нього - в LinkedIn-профілі .] IT аутсорсинг вже давно крокує по нашій країні, а аналітичних матеріалів для маркетингу практично не існує. Тому дивно, що якось повз ДОУ пройшли цікаві звіти по аутсорсингу в нашому регіоні за 2010 і поточний рік. Пропоную розглянути два звіти з позиції невеликий аутсорсингової компанії: Exploring Ukraine IT Outsourcing Industry 2012 Central and Eastern Europe IT Outsourcing Review 2010 У сфері аутсорсингового бізнесу керівнику важливо не тільки розбиратися в технології, управлінні та продажах, але і в загальних трендах нашої сфери для стратегічного планування розвитку компанії.

Опубліковано: 13/09/12 @ 02:48
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 50

У лютому 2013 року на виставці MWC в Барселоні Інфопульс спільно з Oberthur представить систему , що дозволяє, маючи одну сім-карту, користуватися послугами кількох мобільних операторів. Приєднуйтесь до команди J2EE-розробників , досвід з Camel вітається, зарплата близько 3000 і вище за результатами співбесіди. Компанія Adstream , що спеціалізується в області сервісних рішень для рекламної індустрії в cross-media, шукає Javascript розробника . Стек технологій, використовуваний у рамках завдань Front-end розробки сповнений нових cutting-edge технологій. Конструктор сайтів Wix.com шукає Ruby розробника в Дніпропетровську. Level Up , молода компанія зі стабільним фінансуванням, успішно запущеними проектами і перспективними розробками, шукає старшого FrontEnd розробника . Зарплата від $ 3000 , бонус за рекомендацію - $ 1000. Компанії SaM Solutions потрібно Magento розробник в Дніпропетровську. Дружний колектив з традиціями. Зарплата від 19000 грн.

Опубліковано: 13/09/12 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

10 касових фільмів, знятих на менш ніж 10 млн доларів

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ось факт - більшість російських фільмів не окупається. Зовсім. Весь цей ширпотреб реально не окупається. У 2009 році в прокаті окупилися сім фільмів з 61-го. А в 2010 році 6 з 69 (пруф ). При чому найрентабельнішим став, так-так-так, «Наша Russia: Яйця долі». У 2011-му окупилося 10 фільмів. Навряд чи 2012-й стане поворотним. Я після цієї «новини» вирішив скласти щось на зразок зворотного списку. Позитивного. З того, що сам дивився. Отже, 10 касових і прибуткових фільмів, знятих на менш ніж 10 мільйонів доларів.

Роккі (1976) Бюджет на зйомки: 1 млн доларів Збори: 225 млн доларів Щирий фільм. Сталлоне писав сценарій для Роккі ще тоді, коли був нікому не потрібним подобою актора без будь-яких натяків на майбутнє.

Опубліковано: 12/09/12 @ 10:51
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг розробників або Срібна куля професора Ело

Рейтинг та грейд майже синоніми, точно також і ця стаття дуже близька до циклу попередніх, в ній точно також зачіпається питання «який розробник повинен отримувати більше?». І в той же час вона стоїть особливо і люба мені особливо, так як в ній, крім короткої характеристики родових недоліків існуючих систем грейдінга, є багато позитиву: наводиться принципово інший підхід, за аналогією, а також з точок зору об'єктивності, мінімальності витрат і швидкості отримання результатів; представлено практичне застосування підходу на базі аналізу до 10 тисяч профілів українських фрілансерів на oDesk і Elance (наскільки мені відомо, вперше) та їх виконаних проектів більш ніж на 100 млн. грн.

Опубліковано: 12/09/12 @ 09:37
Розділ Різне Читати далі...

Організаторський звіт про турнір « IT Кубок з пляжного футболу , Одеса 2012»

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} 26 серпня компанія Lohika Systems провела Перший IT-Кубок з пляжного футболу в прекрасній річної Одесі. Захід відбувся за підтримки Одеської асоціації спортивного маркетингу та Асоціації пляжного футболу Одеси. У відкритому турнірі взяли участь 7 команд з ІТ-компаній - 5 з Одеси, 1 з Києва та 1 збірна Києва і Харкова: Lohika Comodo AB Soft Continuum Luxoft SimCorp Ciklum Вів захід київський провідний Radio ROKS Сергій Зенін. Матчі проходили в режимі нон-стоп цілий день - з 9 ранку до 7 вечора, в перервах проводилися різні конкурси - як для гравців (конкурс пенальтистів і "Ти потрапив"), так і для численних уболівальників, які підтримували гравців на протязі всього дня. Переможці конкурсів отримали призи від Lohika Systems-яскраві футболки, кепки, термо-чашки і пр.

Опубліковано: 12/09/12 @ 07:23
Розділ Різне Читати далі...

Consumer Health Technologies стає EngagePoint

Американська компанія Consumer Health Technologies , центр розробки якої розташований у Києві, оголошує про ребрендинг та зміну назви . Тепер компанія буде називатися EngagePoint . Нагадаємо - компанія займається розробкою ПЗ для державного сектору США в області охорони здоров'я і страхування і не так давно виграла тендер на розробку і підтримку онлайн-платформ страхових бірж для медстраховки (Health Insurance Exchange) в штатах Меріленд і Міннесота. У серпні EngagePoint зайняла 34 місце в списку 500 найбільш швидкозростаючих компаній США і 2-е місце по росту серед компаній у сфері охорони здоров'я по рейтингу Inc 500 . «Ініціатива ребрендингу виникла з американської сторони, причому досить давно, але остаточно втілилася тільки влітку» - коментує Ольга Піскун, PR-менеджер компанії.

Опубліковано: 11/09/12 @ 01:24
Розділ Різне Читати далі...

71-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Продовження бесіди Дмитром Соловйовим , CIO TeamDev

У другій частині ми поговоримо більше про кар'єрний шлях Дмитра, ніж про специфіку роботи системним адміністратором. У програмі: Робота в інтернет провайдері Робота у видавництві Відмінності роботи системним адміністратором в аутсорс компанії Перехід в TeamDev Роль сертифікації в роботі системного адміністратора Робота 24/7 Співбесіди Зростання кваліфікації системного адміністратора Книги у випуску: Rework: Бізнес без забобонів - Фрайд Джейсон, Хенссон Девід Хайнемайер Чотири кроки до осяяння - Стів Бленк Getting real by 37 signals Дорогі слухачі, ми чекаємо ваших коментарів і відгуків, на тему подвійних випусків такого плану.

Опубліковано: 11/09/12 @ 12:59
Розділ Різне Читати далі...

МОН оголосило , як збирається реформувати IT -освіта

У планах уряду створення профільних ліцеїв, установа іменних стипендій для кращих студентів, закупівля ліцензійного ПЗ для вузів, обов'язкові стажування для викладачів. Кабмін підготував пакет пропозицій для реформування освіти в сфері ІТ. Більшість з них планується реалізувати до кінця 2013 року. У реформі Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України (МОН) має керуватися розпорядженням Кабміну "Про затвердження плану заходів щодо забезпечення розвитку освіти у сфері інформаційних технологій на період до 2013 року", а також рішенням за підсумками наради у прем'єр-міністра України Миколи Азарова, яке відбулося в лютому поточного року. Частина заходів планується реалізувати за підтримки компаній, частина - за кошти держбюджету. Школярі Розглядається варіант введення сертифіката Українського центру зовнішнього тестування з предмету інформатика, як профільного для вступу на IТ-спеціальності.

Опубліковано: 11/09/12 @ 11:18
Розділ Різне Читати далі...

І тебе вилікують , і мене вилікують

І тебе вилікують, і мене вилікують Інтернет не тільки благо, але може бути і тяжким тягарем. З'явилося навіть таке поняття як інтернет-залежність - нав'язливе бажання підключитися до інтернету і хвороблива нездатність вчасно відключитися. Поки, незважаючи на широке обговорення цього питання, статус психічного розладу йому ще не присуджений. І медична довідка для університету вам буде благополучно видана в будь-якому випадку. Звідки береться ця залежність? Від пристрасті до інформації. Для людини інформація має величезне значення, а комп'ютер та інтернет дають людині можливість майже безмежного користування практично будь-якою інформацією. Широке поширення комп'ютерів і мережі тільки посилило таку потребу. На думку психіатрів, така залежність схожа з надмірним захопленням азартними іграми. Офіційно медицина поки що не визнає інтернет-залежність психічним захворюванням. Але за даними різних досліджень, інтернет-залежними на сьогодні є 10% користувачів.

Опубліковано: 11/09/12 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

Андрій Бойчук , CS Ltd . : « Якість фахівців на ринку праці сьогодні сильно деградувало »

Згідно всіма статистичними викладеннями, співтовариство розробників програмного забезпечення в Україні виміряти в десятках тисяч чоловік і постійно зростає. З ростом спільноти ростуть і компанії, придумуючи нові і нові ходи, щоб звернути на себе увагу потенційних співробітників. Однак, як показала практика, все ще можна знайти компанію розміром більше 300 чоловік, які не розпещені увагою читачів і журналістів профільних ресурсів. Однією з таких компаній виявилася харківська CS Ltd. , яка навіть не потрапляла до рейтингу ТОП- 25 до серпня 2012 року. Створена шістьма підприємцями (тоді слово «стартапери» ще не ввійшло в моду) в 1997 р., CS Ltd. займається розробкою ПЗ для банків і фінансових установ. При цьому частка співробітників, що працюють в компанії (читай: на одному проекті) більше 10 років, становить близько 7%, що, загалом, досить немало.

Опубліковано: 10/09/12 @ 05:55
Розділ Різне Читати далі...

Зарплата - вона і в Інтернеті зарплата

Зарплата - вона і в Інтернеті зарплата Питання «як заробити гроші в Інтернеті » актуальний як ніколи. Хтось шукає легких шляхів до великих грошей, хтось працює, як і в повсякденному житті, хтось переучується згідно з новими вимогами часу. Але це не настільки важливо, так як всіх цих людей об'єднує одна мета - заробіток в Інтернеті. Сторінки Інтернету «напхані» обіцянками заробітку в розмірі від 50 до 400 доларів в онлайн - казино, застосовуючи різні системи подвоєння ставок, хтось критикує піраміду МММ, вирощування полуниці, називаючи «лохотронами», і пропонує свій варіант заробітку - вирощування віртуальних дерев в саду, розваги на Ігрунов, читання листів, серфінг, виконання завдань і багато що інше. Охочих заробляти в Інтернеті збільшується з кожним днем. Контингент віртуальної робочої сили поповнюється за рахунок: студентів, яким вічно не вистачає засобів; школярів, які бажають фінансової незалежності від батьків; молодими мамами, яких влаштовує гнучкий графік роботи.

Опубліковано: 10/09/12 @ 02:26
Розділ Різне Читати далі...

Відео в соціальних мережах

Відео в соціальних мережах До повсюдного поширення Інтернету більшість людей шукало цікаві для себе передачі по телевізору. Але оскільки передачі та фільми показують у певний час, то їх перегляд є зручним не для всіх. Тому з появою Інтернету і його розвитком, користувачі почали знаходити цікаве для себе саме там. Це дійсно набагато зручніше, тому що не викликає необхідності чекати трансляції улюбленого фільму або телепередачі, а дозволяє подивитися їх у будь-який час. Розвиток соціальних мереж ще більше розширило можливості користувачів. Пошук відеозаписів там набагато більш зручний і упорядкований. Крім того, відеозапису схожої тематики найчастіше зібрані в одну спільноту, де знайти їх не складе особливих труднощів. Стали поширюватися і відео, зняті самостійно. є досить дорогою процедурою, тому йдеться про зйомку відео на телефон або веб-камеру.

Опубліковано: 08/09/12 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

Як заробляють за допомогою партнерських програм ?

Як заробляють за допомогою партнерських програм? У Мережі представлено безліч інтернет-магазинів та інших організацій, що надають клієнтам товари або послуги. Всі вони ведуть конкурентну боротьбу за користувачів. У цій боротьбі народився новий спосіб залучення відвідувачів на сайти - партнерські програми. Суть «партнерок» полягає в тому, що рекламодавець платить веб-майстрам за перенаправлення відвідувачів з їх сайтів на свій ресурс. Про партнерські програми багато досвідчених веб-майстри говорять, що це найбільш дієвий спосіб заробітку в інтернеті. Організатор партнерської програми може платити веб-майстрам за певну кількість кліків, реєстрацій або продажів. Крім того, оплата може вироблятися за час і за покази. Під кліками маються на увазі переходи користувачів з партнерського сайту на сайт рекламодавця. Зазвичай вартість одного кліка дорівнює кільком центам. Цей вид партнерських програм підходить сайтам з гарним трафіком.

Опубліковано: 08/09/12 @ 10:53
Розділ Різне Читати далі...

Пошукова система Яндекс виступила в суді в якості відповідача

Пошукова система Яндекс виступила в суді в якості відповідача Нещодавно відбулося засідання суду, відповідачем по якому виступала ... пошукова система Яндекс. В суд на популярний пошуковик подав журналіст з Ульяновська, який стверджує, що слоган Яндекса «Знайдеться все» є зразком недобросовісної реклами і зажадав від Яндекса компенсації в 10 мільйонів рублів - саме в таку суму оцінив він свої моральні страждання. Як вказав у своїй заяві журналіст, Яндекс при видачі результатів пошуку вказує далеко не всю наявну в мережі інформацію і видає тільки певні сайти. Так, наприклад, при пошуку в Яндексі можна без зусиль знайти інформацію, що стосується такого телепроекту, як , або сайти великих компаній. А ось декількох сторінок зі свого сайту журналіст не знайшов, як не старався. А це, на його думку, обмежує конституційні права користувачів пошукової системи.

Опубліковано: 08/09/12 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

29 - 30 вересня , Донецьк - ДОУ хакатони - Донецьк !

Ми провели 11 ДОП хакатони: два в Києві , два в Одесі , два під Львові , два в Харкові , два в Дніпропетровську , і тільки один в Донецьку . У всіх городахз ми побували двічі, залишився тільки Донецьк! Тут хакатони брали тепліше всього. Дуже допомагали донецькі хлопці Паша Резніков і Саша Литовченко. Зібралася відмінна тусовка в академії КРОК. Сподіваємося, що цього разу буде так само тепло і привітно :) Захід пройде з 13:30 29.09 до 16:00 30.09 Правила заходи відомі всім і кожному, але на всяк випадок давайте повторимо: У вас є 24 години. За цей час вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект усім присутнім самостійно або з командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів та пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 08/09/12 @ 10:27
Розділ Різне Читати далі...

12 вересня, Одеса - Visual Studio Community Night @ Lohika Systems

Компанія Lohika Systemsзапрошує до себе в гості в одеський офіс, де в рамках. Net Day @ Lohika Systems пройде перша осіння зустріч спільноти - Visual Studio Community Night . Чим ми будемо займатися? Чекаємо Вас до 18:30. На початку зустрічі у формі презентації та дискусій ми зможемо поговорити про основну функціональності Visual Studio 2012. В 19:30, після перерви з смачною піцою й напоями, почнеться перегляд онлайн трансляції з Редмонда, присвяченій запуску Visual Studio 2012. У Програмі офіційної трансляції Keynotes speakers: · Visual Studio 2012 - Modern app development S. Somasegar · Building modern apps with Visual Studio 2012 Jason Zander · Managing the modern app lifecycle with Visual Studio 2012 Brian Harry Panel discussion: The new normal - Development in today's organizations (moderated by Jeffrey Hammond) Яскравою дискусією, блоком Q & A ми зможемо підбити підсумки Visual Studio Community Night і розіграти подарунки.

Опубліковано: 07/09/12 @ 09:09
Розділ Різне Читати далі...

Ми в дзеркалі майбутнього , або DataArt на IT Jam

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} DataArt усвідомлено намагається витрачати рекламні бюджети на добрі справи. Ну, намагаємося приносити користь або задоволення цільової аудиторії. Тому пропозиції компанії Ciklum, часто практикує аналогічний підхід, знаходять у наших серцях щирий відгук. А вже IT Jam, особливо в його новому форматі, здався відмінним варіантом для спонсорування та соорганізаторства. Далі були невеликі труднощі. DataArt - компанія хороша, але щира, і тому до святкування звершень і розчуленню перспективами не дуже схильна. Шукали варіанти, як вписатися в тему про успіхи і «бачення», і, як водиться, принести користь і розважити колег. В результаті можливість для виступу вирішили використовувати під розповідь про те, як можна про майбутнє думати різними способами. Три обличчя майбутнього - це: Майбутнє як справжнє - подовжуємо тренди в нескінченність. Це найпростіше, і якщо не мати інерції і схильність до медитації, то може навіть дарувати щастя.

Опубліковано: 07/09/12 @ 12:01
Розділ Різне Читати далі...

IT - компанії не поспішають подавати заявки на пільговий режим оподаткування

За три тижні після оголошення списку необхідних документів у Державну податкову службу все ще не надходили заявки від IT-компаній, що бажають працювати на пільговому податковому режимі. Про це ДОУ повідомили в департаменті оподаткування юридичних осіб ДПС України. "За оперативними даними, заявки поки не надходять", - сказано в повідомленні. Податкова припускає, що компанії поки знаходяться у стадії підготовки документів і тому ще не подавали свої заявки. "На думку органів ДПС, зараз платники-претенденти (IT-компанії - ред.) ведуть підготовчу роботу, в тому числі в частині детального вивчення положень цього закону, складання довільної форми заяви та підбору документів. Також платники-претенденти сподіваються, що найближчим часом Мінфін за погодженням з Держнауки затвердить форму реєстраційної заяви та інші документи, необхідність затвердження яких передбачено законом № 5091 ", - зазначено в повідомленні ДПС.

Опубліковано: 07/09/12 @ 09:42
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178