3 березня - 7 квітня - Курс " Scrum Fundamentals "

На зустрічах ITKaizenClub , во время наших тренінгів та вебінарів ми часто розповідаємо про гнучкі методології Agile и про ті як ефективного працювати у їх середовіщі . Альо БАГАТО для кого Agile , та, зокрема , Scrum залішаються казкою на страницах статей та книг , багаті вопросам залішаються без поймет . Тож у нашому курсі « Scrum Fundamentals » ми вірішілі структурувати ключові Поняття Agile та Scrum . Мі поділімось своим досвідом та дамо вам повну картину того з чого винен складатісь Scrum . Це буде корисностей и дасть вам необхідні знання для роботи в середовіщі Agile та Scrum , а такоже дасть можлівість запровадіті Scrum у вас на проекті та отріматі всі Переваги роботи в Agile середовіщі . В рамках нашого курсу ми розлянемо следующие тими :
1 . Вступ до Agile та Scrum
2 . Scrum команда
3 . Вимоги у Scrum
4 . Оцінка завдань та Продуктивність
5 . Планування спринту та релізу
6 . Моніторинг спринту
7 . Постійне вдосконалення
8 .

Опубліковано: 18/02/15 @ 04:29
Розділ Різне Читати далі...

Роберто Артілес : виграти хакатони , вивчити Android , виїхати в США

Знайомтеся , Роберто Артілес Астеларра - українець з кубинсько - єврейським корінням , який за свою юність встиг виграти перший ДОУ хакатони , наїхали в Європи- Америки, побитися з начальником і опинитися біля витоків стартапу, яким зацікавився сам Facebook. І він не збирається зупинятися ! Знайомство з програмуванням Роберто , звідки таке незвичайне ім'я для наших широт ? - Мій батько - кубинець , який приїхав в СРСР, коли вчився на військового. Познайомився з мамою і залишився тут. Я - щирий українець. Скільки тобі років? Де вчився ? - У грудні 2014 року мені виповнилося 22.
Я з легкістю навчався у звичайній школі . Мені подобалася математика, і в 7 класі я з хорошими результатами перейшов зі звичайної школи в Русанівський фізмат - ліцею. Але оскільки я не робив домашні завдання, через півтора року мене попросили звідти піти . Після цього навчався в Дніпровському технічному ліцеї , а потім вже в КПІ на Тепло -енергетичному факультеті.

Опубліковано: 18/02/15 @ 06:59
Розділ Різне Читати далі...

Пам'ятка для початківців розробників

via Shutterstock . Так вже вийшло, що за свій скромний досвід роботи програмістом я зустрів кілька сотень junior розробників , які допускали одні й тобі помилки , задавали одні й ті ж питання і знаходилися в однаковому становищі - коли незрозуміло , що читати , що робити і як бути . Щоб наступного разу не переказувати одне і те ж , я вирішив зібрати всі поради, які зміг генерувати , допомагаючи початківцям, - трохи розповісти про те, як починав сам . Ваша мотивація Отже, припустимо , ви хочете стати програмістом. Для початку вам необхідно відповісти собі на питання: « а навіщо? ». Якщо відповідь полягає в грошах і якому то престиж - кидайте цю затію . Чому так ? Все дуже просто! Подивіться навколо - в інтернетах лежить дуже багато безкоштовних бібліотек, готових, робітників і написаних для вас . Безкоштовні операційні системи, компілятори мов, інтерпретатори , фреймворки , готові класи , модулі і плагіни .

Опубліковано: 16/02/15 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Харків - 11 -а зустріч Kharkov AI Club - безпілотні ЛА, автомобілі та Azure ML

На зустрічі буде 3 доповіді , один з яких представить наш гість з Києва Дмитро Новицький: 1 . Azure Machine Learning services Доповідь описує можливості хмарного сервісу Microsoft Azure Machine Learning , який значно додав за останній час і готується до релізу . Ви дізнаєтеся, як його можна використовувати аналізу даних, а також для створення і публікації власних ML моделей в хмарі. Доповідач - Олександр Кондуфор , Data Science Group leader в AltexSoft , Харків 2 . Короткий огляд основ автоматичного водіння автомобіля Короткий доповідь описує основні технології, які використовуються при побудові безпілотних автомобілів. Будуть розглянуті різні питання , починаючи від сенсорів для збору інформації і закінчуючи проблемами обробки відео при автоматичному водінні. Доповідач - Андрій Бабій, розробник програмного забезпечення в Geosynergy , Харків 3 .

Опубліковано: 14/02/15 @ 12:27
Розділ Різне Читати далі...

14 березня, Київ - Майстер-клас " PostgreSQL - налаштовуємо і масштабується "

Організатор: SmartMe На даному воркшоп буде розглянута одна з найпопулярніших баз даних - PostgreSQL . Тема не маленька, тому будуть розглянуті найбільш важливі аспекти роботи з базою : починаючи з налаштування і закінчуючи використанням бази у додатку. Для кого цей тренінг :
- Адміністратори баз даних
- DevOps фахівці
- Розробники web і десктопних додатків, які використовують бази даних У програмі майстер -класу:
- Пристрій та налаштування сервера PostgreSQL
- Партіціонірованіе і реплікація
- Шардінг і розширення до PostgreSQL
- Бекап і відновлення бази , стратегії масштабування Про тренера Олексій Васильєв
Ruby on Rails розробник та адміністратор в компанії Railsware . Є творцем таких продуктів як : PopCornUA , MongodbLogger , SmtRails , PiRo . Брав участь у розробці програми Play With Faces та інших . Також Олексій є автором відкритого навчальний допомоги по PostgreSQL російською мовою і одним з авторів подкасту RWpod .

Опубліковано: 13/02/15 @ 10:35
Розділ Різне Читати далі...

Рейтинг мов програмування №6 : нові конячки на комерційному ринку

В опитуванні взяли участь 5905 чоловік, з яких 92.5 % проживають в Україні; 21% респондентів брали участь в наших попередніх опитуваннях , 59% відповідали в перший раз , а що залишилися 19% не пам'ятають точно. Короткий звіт :
- на першому місці як і раніше Java;
- JavaScript вийшов на четверте місце як основну мову програмування ;
- Swift і Go увійшли в 20- тку реально використовуваних мов ;
- Медіанний вік розробника на Java - 27 років, на Basic - 37 . Первинні дані разом зі скриптами їх обробки на мові R можна знайти на github . Поточне використання Найбільше у нас пишуть на Java, відрив від другої мови C # досить великий ; З другої сторони спектра - з'явилася комерційна розробка на Go і Swift. Подивимося пильніше на те, що відбувається в контексті історії минулих років : Статистика cтатистична значимі зміни , у порівнянні з торішнім опитуванням , виникли в частці ринку C #, JavaScript, C ++ і Objective -C.

Опубліковано: 13/02/15 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

18 лютого, Київ - Grammarly Front - End meet up # 1

Привіт, я Ігор Кононученко , займаюся фронт- ендом в Граммарлі . Ми провели багато зустрічей QA, AI- клуби, але жодного разу не збирали фронт- енд клуб . Давайте спробуємо. Я бачу це як тусовку людей , яка ділиться досвідом і надихає один одного. Пару слів про наших продуктах. Ми з нуля освоїли ринок комерційної граматичної автоматичної ( ЕАА ) перевірки англійських текстів. Наш веб- редактор в рельной часу перевіряє тексти і показиват помилки. У нас є розширення для Ворда і браузерів. Люди люблять наше розширення для Хрому . Ним користується вже 330К чоловік. У редактора взагалі кілька мільйонів користувачів. Це складний фронт -енд. Чесно сказати, до Граммарлі , і близько нічого такого хардкорного не робив. На першій зустрічі клубу ми розповімо про наших зовнішніх (історія, трюки з розширенням ) і внутрішніх (система замовлення їжі на метеорі , система запису екрану користувача, логирование ) проектах.

Опубліковано: 12/02/15 @ 07:34
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 22 : die kartenmacherei GmbH (Гамбург , Німеччина)

Ось уже й готовий наш двадцять другого випуск проекту «IT Євротур », в якому ми відвідали офіс компанії die kartenmacherei GmbH , яка розробляє сервіс для створення і відправки листівок по Німеччині. А також будинок їх співробітника . Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . Екскурсія по дому Розмова про побут Екскурсія по офісу Розмова про роботу Розмова з СТО Steffen Behn Повний випуск МістоГамбург , Німеччина Площа755,16 км2 Населення1718187 Місто існує зІнформація відсутня В світі Місто-держава , один з 16 земель Федеративної Республіки Німеччина . Це другий за величиною місто в Німеччині (після Берліна ) , сьомий за величиною в Європейському союзі і самий населений нестоличний місто в Європейському союзі.

Опубліковано: 12/02/15 @ 11:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 173

оголошує другий набор для Wordpress розробніків в Полтаве . 4 -місячний курс стартує 13 березня . Компанія Digitcapital шукає вірусного аналітика антівірусної лабораторії з навиками реверсивного АНАЛІЗУ програмного забезпечення . Освітня організація « Культурний Проект » шукає менеджера проекту для розробки сайту . Code Club UA , всеукраїнська мережа безкоштовна факультативних клубів кодування для дітей 9-11 років , шукає волонтерів - програмістів зі знанням Scratch , HTML , CSS та Python. Проекту Безпілотник для 79- ї аеромобільної потрібна допомога проектних менеджеров и фахівців у сфере електроніки та інженерії , програмування ( Python , Java , C/C ++ , OpenCL , JS , multithreadding , QGIS , XWiki ) . Громадська організація Центр Протідії Корупції шукає асистента бухгалтера зі знанням 1С. Райффайзен Банк Аваль шукає молодшого аудитора (математика) з досвідом написання SQL Запитів .

Опубліковано: 12/02/15 @ 07:17
Розділ Різне Читати далі...

24 лютого, Одеса - Lohika Odessa #TechTalks - JS MeetUp

У рамках серії зустрічей Lohika Odessa #TechTalksпройде перша в цьому році зустріч, присвячена розробці на JavaScript - JS MeetUp . Зустріч буде цікава , в першу чергу , розробникам JS або тим, хто тільки планує використовувати JS у своїй роботі. Це відмінна можливість поспілкуватися з колегами , послухати професіоналів і просто добре провести час ! Програма: 18 00-18 30 Registration
18: 30-19 : 30 « Overview of common JavaScript design patterns » by Kseniya Redunova
19: 30-20: 00 Coffee Break and networking , prize drawing
20: 00-21: 00 « Developing REST services with SailsJS » by Andrei Colodnitchii Приєднуйтесь до нас і слідкуйте за новинами Lohika Odessa #TechTalks в FB групі . Реєстрацію можна пройти безкоштовно, кількість місць обмежена. Контактна інформація:Olga Simonenko , Recruiting Team Lead , Lohika Systems . Email: osimonenko@lohika.

Опубліковано: 11/02/15 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Самотність як розплата за перфекціонізм

Самотність холоне на курному столі ...
ДДТ На форумі давно вирує питання про самоті . Більше 1000 коментарів, конструктивних і не дуже . От би всю цю енергію в справу - може, й стало б менше самотніх. З іншого боку , чи так уже хочуть люди позбутися своєї самотності ? Ви коли- небудь помічали, що чим менше вимог до партнера , тим більша ймовірність знайти пару ? Принаймні це добре видно по тих людям, які не хапають зірок у плані велікодуховності та фінансової незалежності . " Галю , ти мені подобаєшся . Давай одружимося ! " - Подивилася Галя на Тараса - хлопець - то працьовитий , добрий . Була не була . Зіграли весілля. Народили доньку, характерами притерлися , побут налагодили . Такий спрощений пошук можна спостерігати серед тих людей, які не піддалися мозгопромивочному кіно та рекламі . Ці простуваті , але щасливі люди не знають слів " фітоняшка " і " успішний " . Багато з них живуть в селах , хтось з часом переїжджає в місто .

Опубліковано: 11/02/15 @ 10:54
Розділ Різне Читати далі...

Чи потрібні податкові пільги IT- галузі: дебати між представниками ринку

Кілька тижнів тому Дмитро Шимків , заступник глави АП і колишній гендиректор «Майкрософт Україна » , висловив свою позицію проти будь-якого стимулювання для IT. На думку Дмитра , IT -індустрія буде добре розвиватися і сама по собі , галузь показує непогану динаміку. Тоді як у держави в 2015 році немає ресурсів на створення спеціальних умов для R & amp ; D . « Щоб щось інвестувати, потрібно щоб було, що інвестувати . А у нас не вистачає грошей навіть на ключові речі », - підкреслив Шимків. Ця заява викликала неоднозначну реакцію у інших учасників ринку. Як зауважив Євген Сисоєв , керуючий партнер AVentures Capital , IT - єдина галузь, представники якої знайшли підґрунтя лобіювати проти самих себе . 10 лютого учасники ІТ-індустрії організували дебати , під час яких висловили своє ставлення до необхідності податкових пільг і загального стимулювання.

Опубліковано: 11/02/15 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Сергієм Івановим, Junior Java developer'ом в GlobalLogic

191 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про Java, зміні покликання та освіті. Наприкінці випуску міститься інформація про новий тренінгу від Ольги Давидової . За подробицями звертайтесь на shami13@gmail.com . У програмі: Про во'IT'і Заочна освіта 1С Конфігураційний аналітик Лідерська робота Управління проектом Прийняття рішень Дауншифтинг Плюси junior'а Про Java Книги у випуску : Впевнено приймати рішення - Роджер ДоусонМистецтво війни - Сунь- цзиСтовпи Землі - Кен ФолтенАтлант розправив плечі - Айн Ренд Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 10/02/15 @ 10:59
Розділ Різне Читати далі...

2 березня, Київ - Курси для .NET , ASP.NET і Web Frontend розробників в CyberBionic Systematics

16 лютого і 2 березня 2015 в Навчальному центрі CyberBionic Systematics починаються курси для .NETі web розробників. Ви можете вибрати той курс, який відповідає Вашому рівню підготовки, щоб пройти навчання або відвідати безкоштовне пробне заняттяпо цікавить Вас технології. Напрямок .NET і Backend/ASP.NET - C # Starter ( введення в програмування з нуля) (2 тижні , 9 занять)
- C # базовий (4 тижні , 18 занять)
- C # Professional (4 тижні , 17 занять)
- алгоритми та структури даних ( 2 тижні , 9 занять)
- SQL для початківців (2 тижні , 9 занять)
- ADO.NET ( 2 тижні, 8 занять)
- Entity Framework 5.0 ( 1 тиждень , 4 заняття )
- Шаблони проектування ( 2 тижні, 10 занять )
- WCF ( Windows Communication Foundation ) (1 тиждень , 5 занять )
- WPF базовий ( Windows Presentation Foundation ) ( 2 тижні, 10 занять )
- WPF поглиблений ( 2 тижні, 10 занять )
- ASP.NET Базовий ( 2 тижні, 10 занять )
- ASP.

Опубліковано: 09/02/15 @ 07:41
Розділ Різне Читати далі...

27 - 28 березня, Київ - Міжнародна конференція AGILEEE , Season 6 - реєстрація відкрита

AGILEEE повертається! Відкрийте новий сезон IT заходів 2015 -го разом з AGILEEE ! З моменту нашої останньої зустрічі накопичилося багато цікавих тем для обговорення й наші спікери вже готуються поділитися останнім досвідом в області гнучкої розробки , управління проектами і своїм натхненням на весь рік. Запрошуємо взяти участь у 6-й конференції Agile Eastern Europe , яка відбудеться 27-28 березня 2015 в Києві. Приєднуйтесь , щоб зустрітися з колегами, обговорити останні новини зі світу IT і повернутися до роботи з новими ідеями ! На нашій сцені ми очікуємо нових відомих гостей - ви вже напевно знайомі з деякими з них за їх книгам :
- Крейг Ларман ,# 8 в списку найвпливовіших Agile People , один з творців Large - Scale Scrum , автор Practices For Scaling Lean And Agile і Scaling Lean And Agile - Thinking And Organizational Tools . Якщо ви хочете послухати того, хто прищеплював Lean в компанії Xerox , приходьте на його доповідь.

Опубліковано: 09/02/15 @ 01:48
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Київ - QALicht Club : "Тестування мобільних додатків "

24 січня відбулося анонсоване раніше збори QALight Club . Першим відмінністю минулого клубу стало рекордне число відвідувачів. Кількість відвідувачів перевищила місткість аудиторії. Пов'язано це з довгої паузою від зборів попереднього клубу , з цікавою і дійсно актуальною темою « Тестування мобільних додатків » або харизмою виступаючого тренера, Олександра Пает - точно не відомо , швидше за все від сукупності всіх цих факторів.
`
QALight не може залишити без уваги таке дійсно величезна кількість бажаючих відвідати наш клуб . Тому , ми анонсуємо зустріч у рамках QALight Club , яка відбудеться 21 лютого, о 13:00. Темою даного зібрання також буде «Тестування мобільних додатків » , а це означає, що всі, у кого з якої-небудь причини не вийшло відвідати наш клуб в січні, зможуть надолужити згаяне зовсім скоро. Записатися на наступний QALight Club , ви зможете тут . Збори в січні було безумовно успішним.

Опубліковано: 09/02/15 @ 01:16
Розділ Різне Читати далі...

Два слова про корпоративах і тімбілдінге

Смешались в купу коні , люди ,
І голоси їх сп'янів
Злилися в протяжне виття ...
(Історія одного корпоративу ) Походження корпоративів Забуті торти і алкоголь. Костюми ковбоїв і хіппанов повернуті в прокатні служби . Діджеї і піджейки відправлені на спокій - танцювати далі у своїх клубах за кусень хліба. На циклічно повторюваних корпоративах щороку з'являється щось новеньке, але ядро залишається тим же - вмазати і потанцювати . Звідки взагалі з'явилася традиція корпоративів ? Якщо прошерстить Google на момент появи слова « корпоратив » , то видно, що перші згадки припадають на 1996-97 рік. Тоді вперше з'являються словосполучення «новорічний корпоратив », « замовити автобус для корпоративу » і так далі. Якщо ж згадати молодість, то можна відзначити активну поява корпоративів на початку «нульових» . Тоді компанії все більше стали переймати західний досвід і вкладати в поняття корпоратив щось більше, ніж задушевні бесіди та алкогольні узливання співробітників.

Опубліковано: 09/02/15 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Залікові відео від айтішників за 2014

За минулий рік в українських IT -компаніях назнімали багато фан- роликів, якими не можна не поділитися. Один тільки тренд IceBucketChallenge чого коштував , але про нього - в окремій статті . А зараз представляємо підбірку ТОП-20 найцікавіших , на наш погляд, відео: Archer Software Heavy metal « В лесу родилась елочка » , або Дід Мороз проти Росомахи :

«Я просто не уявляю, що подарувати тобі » - задумалися хлопці, підігнали пісню, заспівали і зняли кліп :
Brightgrove У рамках проекту «Як немає проsрать це літо » айтішники та айтішніци зважилися на ряд авантюр .

Опубліковано: 09/02/15 @ 07:45
Розділ Різне Читати далі...

21 лютого, Харків - RailsGirls Kharkiv

Rails Girls Kharkiv- 21 лютого в Харків відбудеться міжнародний IT проект спеціально для дівчат. Мета проекту полягає в тому, щоб дати дівчатам інструменти і знання для розуміння технологій і використання їх для реалізації своїх ідей і цілей. Проект допоможе дівчатам познайомитися з IT сферою, отримати досвід розробки власного проекту і покаже , наскільки доступні і прості інформаційні технології насправді . Всього за один день дівчата, яким раніше не вдавалося спробувати свої сили в IT і які навіть поняття не мають про Ruby on Rails , під керівництвом професійних розробників , коучів , створять власний проект і переконаються , що це дійсно реально зробити навіть за таке короткий час. Що вас чекає:
- робота в командах по 3 людини,
- інструкції та підтримка коуча ,
- обід справжніх програмістів,
- ароматний чай , кава і печиво для заповнення сил ,
- самостійно розроблений проект по завершенню ,
- відмінний настрій і заряд позитиву,
- нові знайомства.

Опубліковано: 06/02/15 @ 05:28
Розділ Різне Читати далі...

10 лютого - Курс "Менеджмент в IT"

Тривалість: 10 занять
Графік : вівторок/четвер ( з 19:00 до 21:00 ) Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! Про курс :
Особливістю курсу є те , що ми не будемо розглядати на ньому традиційні підходи та інструменти менеджменту в IT, про які багато пишуть і говорять зараз. Мета курсу - навчити слухачів стати менеджерами своєї кар'єри. Ви будете вчитися створювати команду своєї мрії , де плідно і комфортно працюється і досвідченим Senior і початківцям Junior інженерам .
Цей курс розроблений на основі власного досвіду нашого викладача - успішного менеджера, який поділиться з вами своїми , перевіреними у справі підходами та інструментами, приносять приголомшливі результати в процесі управління командами та взаємодії з замовниками .

Опубліковано: 06/02/15 @ 05:08
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165