29 вересня, Київ - Open .NET Community Meeting

приєднуйтесь до спільноті :
Запрошуємо вас на третю відкриту Зустріч .NET - розробніків . Одна Із тим буде Корисна та цікава широкому колу розробніків , присвячується вона SOLID - принципам у проектуванні . Друга тема має буті корисностей для Front - End розробнніків , что Працюють з асинхронним кодом , або для Back- End девелоперів , что хотят побудуваті асинхронним серверного часть . РЕЄСТРАЦІЯ є обов'язковою . Програма доповідей : Сергій Тепляков , .NET Expert
« SOLID - принципі у реальному світі» · Чому принципи проектування Важливі ?
· SOLID - принципі у реальному мире
S - Принцип єдиного обов'язку
O - Принцип відкрітості/закрітості
L - Принцип підстановкі Барбарі Лісков
I - Принцип розділення інтерфейсу
D - Принцип інверсії перелогових Сергій Гриценко , Senior Software Engineer
« Реактівні Розширення ( Rx ) : реалізація Класичного паттерну Observer у .

Опубліковано: 23/09/14 @ 01:37
Розділ Різне Читати далі...

22 жовтня, Київ - Семінар « HP & DEVELOPERS DAY »

Компанії Supportio і Hewlett -Packard запрошують Вас взяти участь у семінарі « HP & amp ; DEVELOPERS DAY » , присвяченому рішенням компанії Hewlett -Packard для розробки , управління та захисту додатків . Захід відбудеться 22 жовтня 2014 року в готелі Прем'єр Палац , бул . Т. Шевченка/вул . Пушкінська 5-7/29 . СЕРЕД УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ буде розіграний СМАРТФОН HTC Desire 310 ( V1) Dual Sim White . Відвідавши захід Ви дізнаєтеся :
- Як управляти повним життєвим циклом додатків за допомогою єдиної інтегрованої платформи .
- Які існують рішення в галузі контролю якості.
- У чому полягає вигода від рішень для тестування продуктивності .
- Головні переваги рішень для забезпечення безпеки програм . Захід буде корисно для розробників програмного забезпечення , архітекторів додатків , менеджерів проектів розробки ПЗ , ІТ - директорів , фахівців ІТ - відділів . Програма: 9 : 00-9 : 30 Реєстрація . Вітальна кава . 9 : 30-9 : 40 Вітальне слово від організаторів .

Опубліковано: 23/09/14 @ 10:48
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Сергієм Петренко , екс - главою " Яндекс.Україна "

сто сімдесят третій випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про менеджмент , залізниці , Яндексі та подкастах . В програмі: Про во'IT'і Залізничний досвід Освіта Трудові династії ЖД IT Заняття SEO Створення SearchEngines.ru Перші конференції Створення « Яндекс.Україна » Зростання « Яндекса » Юридичні та організаційні нюанси компанії в двох країнах IPO "Яндекса" Різниця в продуктах для України та Росії Продуктологі і маркетологи Яндекс.Таксі Реклама конкурентів і реклама у конкурентів Подкастинг Книги у випуску : Клієнти на все життя - Карл Сьюелл , Пол Браун The Hard Thing About Hard Things : Building a Business When There Are No Easy Answers - Ben Horowitz Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки .

Опубліковано: 23/09/14 @ 10:01
Розділ Різне Читати далі...

18 жовтня, Львів - Lviv iCamp 2014

18 жовтня 2014 року у Львові відбудеться Lviv iCamp 2014. головна Подія інтернет -ринку Західної України . Конференція Присвячую інтернет- маркетингу , Електрон бізнесу , новому суспільству та інтернет - технологіям . Минули року подію відвідало около 300 учасников , Які Вже впроваджують отрімані знання в життя . Цього року на події очікуємо около 400 учасников . У 2014 году маркетологи будут використовуват Динамічний контент для Надання націленіх , персоналізованніх спрійнять правильної аудіторії в правильному годину .

Опубліковано: 22/09/14 @ 12:09
Розділ Різне Читати далі...

IT - шники в полITіке : огляд позицій

via Shutterstock . Ми підготували огляд про те , хто з відомих айтішників паралельно зі своєю основною роботою або ж повний час займається політичною діяльністю , в якій саме сфері і з яким результатом . Дмитро Шимків Колишній генеральний директор Microsoft Україна У 2007-2009 роках Дмитро Шимків обіймав посаду директора з продажу в Microsoft Україна , а потім протягом 5 років ( 2009-2014 ) був генеральним директором представництва . З липня 2014 Шимків працює на посаді заступника голови адміністрації президента з питань проведення адміністративних , соціальних та економічних реформ . Зараз колишній гендиректор Microsoft Україна займається впровадженням електронного управління в АП (в цей же час компанія Microsoft займається впровадженням електронного управління у Львові), впровадженням 3G-зв'язку в Україні , а також відповідає за розробку єдиної державної політики реформ .

Опубліковано: 22/09/14 @ 07:27
Розділ Різне Читати далі...

Java 8 / Scala - різніця в підходах та взаємні інновації

З великим задоволення Згадую JDays Lviv 2014. Я там розказувать про відношення между Scala та Java 8. З подивуватися помітів , что кількість ретвітів Презентації більша за звічайна для такого роду контенту , тому віділів годину , щоб записатися ее конспект , заодно скорістаюся Нагода та презентую декілька освітніх ініціатів . Ми будемо Говорити про різніцю между Scala та Java , про місце ціх мов в екосістемі і чому Кожна з них по - своєму необхідна . Потік інновацій двонаправленній - є запозичення як Із Scala в Java , так и навпаки . Відповідь на питання Загальна - чі треба вчитува Scala если є Java , и навпаки однозначна: чім больше Суттєво різніх мов та стилів програмування ві добре там , тім ві кращий спеціаліст .

Опубліковано: 19/09/14 @ 10:37
Розділ Різне Читати далі...

22 вересня, Київ - Курс " English for QA Engineers "

Запрошуємо на курс « English for QA Engineers » . Перше заняття ми проводимо безкоштовно .

Опубліковано: 18/09/14 @ 07:38
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 6 : MeinFernbus (Берлін , Німеччина )

Ось вже і готовий шостий випуск проекту «IT Євротур » з Берліна , Німеччина . Ми відвідали офіс компанії MeinFernbus і поспілкувалися з СТО компанії Олексієм Колупаєвим . Словосполучення - паразит цього випуску - «і все таке». Чекаємо ваших відгуків і коментарів ! Місто Берлін , Німеччина Площа 891,85 км2 Населення 3,4 млн Місто існує з 1280 В світі Другий за населенням (після Лондона ) і п'ятий за площею місто Євросоюзу. Розташування міста Складається з 16 земель у складі ФРН. Розташований на берегах річок Шпрее і Хафель .

Опубліковано: 18/09/14 @ 09:59
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 154

EPAM Systems шукає старшого C ++ програміста для роботи в Китаї. Компанії Delphi LLC потрібен Senior Research Software Engineer , якому належить розробляти алгоритми для мобільних камер нового типу. Компанія Секур для розробки пристроїв для розумного будинку потрібно провідний embedded - програміст . МАУП запрошує на роботу викладача веб - програмування , бажано бажано кандидата/доктора технічних наук . Компанії Binary Studio потрібен старший SQL - розробник . Проект - монолітна система з купою непотрібної функціональності , яку потрібно видалити . Сумська компанія MindK запрошує студентів 3-5 курсів на тримісячну PHP/JS інтернатуру . Інформаційно - обчислювальний центр міністерства соціальної політики запрошує на роботу інженера - програміста . Зарплата 5000 грн . Одеська компанія BoxPay Solutions шукає IT - фахівця для установки ПЗ і введення в експлуатацію терміналів самообслуговування . Зарплата 3000 грн . Робота в цеху .

Опубліковано: 18/09/14 @ 07:06
Розділ Різне Читати далі...

8 - 30 вересня - Intel® RealSense ™ App Challenge 2014

Web Challenge запрошує Вас взяти участь у Конкурсі з призовим фондом 1 000 000 $ .
Реалізуйте свою ідею , розробіть додаток и перемагайте !
Тільки уявіть Які возможности відкріються перед Вами . Що нужно сделать в Першу Черга : Зареєструватіся Згенеруваті ідею и податі через свой ??аккаунт. Ві зможете додаваті декілька різніх . На Першому етапі необхідна Ліше ідея , розробка ПОЧИНАЄТЬСЯ потім . Если Ві пройдете у фінал . Підтримка украинцев Лише Українські учасники мают можлівість дере в мире Побачити наживо нову камеру , якові доставляти з головного штабу Intel. Всі Українські фіналісті запрошуються на закритий ІВЕНТ для того , щоб наживо познайомитися з технологією и разом попрацюваті над Додатками у форматі хакатона . Хто є потенційнім учасником ? розробник , что цікавляться ДОПОВНЕННЯ реальністю , іграми , відкрітімі інноваціямі , Perceptual Computing , 3d дизайном , розробка мобільніх ! застосування будут в захваті від Intel RealSense Challenge .

Опубліковано: 17/09/14 @ 01:34
Розділ Різне Читати далі...

А ти виступив на конференції ?

via Shutterstock . Mне доводилося виступати на багатьох технічних конференціях в різних країнах світу . Зокрема , вже три роки поспіль із задоволенням приїжджаю до Києва і виступаю перед великою аудиторією учасників конференції JEEConf . А в цьому році і перед студентами КПІ довелося виступати . У цій статті я хочу поділитися своїм досвідом публічних виступів ( public speaking ) на ІТ - конференціях . Але , перш , ніж говорити про те ЯК виступати , я хотів би поговорити про НАВІЩО виступати . Навіщо люди виступають За винятком невеликої групи людей , які відчувають непереборне бажання поділитися знаннями з усім світом , люди виступають для піару. Молодий професіонал робить собі ім'я виступаючи на конференціях . Фрілансери сподіваються виступами залучити нових замовників . Посилання на відео доповіді допоможе виділити ваше резюме за інших рівних . Службовці продуктової компанії піарять продукт роботодавця . В непродуктовою фірмі виступи допоможуть у просуванні по службі .

Опубліковано: 17/09/14 @ 01:00
Розділ Різне Читати далі...

23 вересня, Харків - Ciklum Speakers ' Corner « Типи архітектури на iOS проектах. Опис і порівняння »

Компанія Ciklum рада запросити всіх бажаючих на Speakers ' Corner , який відбудеться 23 вересня в 18:30 в харківському офісі . Speakers ' Corner - це унікальний формат заходу , спікером якого може стати кожен з вас і поділитися своїм досвідом , знаннями , навичками з однодумцями. Тут ви можете розповісти не тільки про свої напрацювання та інноваційних відкриттях в професійній сфері , але також повідати про найголовніші Інсайт і мейнстрімом , що відбуваються поза IT сфери. На цей раз Speakers ' Corner буде проведений нашим чудовим співробітником Олексієм Демедецкім , Senior iOS Developer ( Ciklum Project Office ) під час которго у всіх учасників буде можливість взяти участь в презентації « типах архітектури на iOS проектах. Опис і порівняння » . Також на порядку вечора:
1 . Визначення архітектури в iOS проектах.
2 . Метрики архітектури.
3 . Типові рішення .
4 . Особливості вибору.

Опубліковано: 17/09/14 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

Контакт з чиновниками

via Shutterstock . Ймовірно , практично все сказане про перший державному хакатоні здалося вам негативним . Але я завжди повторюю правило: « Тільки негативні відгуки мають цінність » . Якісна зворотній зв'язок виникає тільки тоді , коли щось робиться , а клієнт небайдужий і хотів би бачити краще . Найцінніші клієнти - ті , хто говорить , що у вас погано. Завдяки їм можна мінятися на краще. Чиновники зробили захід з дивними правилами . Виклали крихітний обмежений API , над яким деякі вже готові позлорадствовать під пиво в барі . Журналісти задавали питання , що демонструють викривлену систему цінностей і відсутність інтересу до події . А ми - гасконці на білому коні в пальто , і все в білому? Пропоную все ж подивитися , що було помічено крім того , що було в попередній статті . Люди з папірцями У нас в будинку живе жінка , яку ми обрали головною по під'їзду . Завдяки їй наша квартплата - найнижча в місті для тих послуг та якості обслуговування , які ми отримуємо .

Опубліковано: 17/09/14 @ 11:06
Розділ Різне Читати далі...

Як IT -галузь допомагає українській армії

via Shutterstock . Ми вирішили з'ясувати , як українські IT - компанії та окремі активісти - айтішники надають допомогу військовим і постраждалим в зоні АТО . Про свою діяльність DOU розповіли 22 компанії , ще кілька - згадали , що допомагають , але не хочуть це афішувати . Компанії Win Interactive підтримує армію від імені керівництва , і спільними силами щомісяця збирає більше 70 тисяч грн . Також співробітники приносять необхідні речі , продукти , медикаменти , запитувані на потреби потерпілих. Компанія допомагає з обладнанням Вінницькому військкомат і Госпіталю ВВС (спільно з компаніями Playtika і Delphi закупили медичні апарати на загальну суму близько 130 тис . грн ) . Для батальйону «Вінниця » закуплений 30 індивідуальних аптечок на суму 15 000 грн . Мобілізованого синові однієї зі співробітниць надано допомогу в купівлі захисного спорядження ( бронежилета , каски , розвантажувальних систем ) загальною вартістю 19 147 грн .

Опубліковано: 17/09/14 @ 06:12
Розділ Різне Читати далі...

23 вересня - Онлайн -курс " Менеджмент в IT компаніях "

18 вересня 2014 відбудеться перше безкоштовне заняття курсу « Менеджмент в IT компаніях » . Наш курс особливий. Ми не будемо розглядати теорію про методологиях розробки і рутину загальноприйнятих менеджментскіх функцій. Ми будемо вчитися бути менеджерами своєї кар'єри . Ми будемо вчитися створювати команду своєї мрії , де плідно і комфортно працюється і досвідченим синьорам і початківцям джуньерам . Цей курс розроблено на основі власного досвіду нашого викладача - успішного менеджера , який поділиться з вами своїми , перевіреними в справі підходами та інструментами , які приносять приголомшливі результати в процесі управління командами і взаємодії з замовниками . Теми , які будуть розглянуті:
- Лідер - це позиція або набір якостей?
- Ієрархія в компаніях і глибокий сенс цього .
- Типові шаблони поведінки людей. - Ділова переписка.
- Налаштування процесів , оцінка результатів .
- Бізнес комунікації , вирішення конфліктів .
- Грамотне мотивування команди.

Опубліковано: 16/09/14 @ 05:21
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Дмитром Миндру , Software Development Engineer in Test в Unity

172 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про Microsoft , .NET , Unity і Одесу . В програмі: Про во'IT'і Знайомство з Microsoft Бути в тренді технологій TDD для HR'ов Як довго ми працюємо в одній компанії Менеджмент vs розробка Право на помилку Робота в Microsoft з Одеси Перехід в Unity Прелесть коворкинга Робота в розподіленої команді Культура роботи в Unity Публічні виступи Книги у випуску : xUnit Test Patterns : Refactoring Test Code - Gerard Meszaros Code Complete : A Practical Handbook of Software Construction - Steve McConnell Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки . Для слухачів подкасту знижка 5 % з промо - кодом « itcareer » .

Опубліковано: 16/09/14 @ 10:03
Розділ Різне Читати далі...

ДержХак 2014 + Х = eGoverment . Пошук змінної

6-7 вересня в Києві пройшов перший державний хакатон України - " ДержХак - 2014 " . Місцем проведення було обрано конференц - зал стадіону " Олімпійський " . Організовували цей захід хлопці з ДП " Інформаційно - ресурсний центр " , які займаються держреєстру . Вони заявили про призовий фонд у розмірі 898560 грн + призи від спонсорів , якими виступили Google , Microsoft , Cisco , Oracle та інші , представники яких були також менторами . На відкритті виступав міністр юстиції і ще пара важливий дядьком . На хакатон ми пішли втрьох : я ( Женя ) і мої товариші Максим та Андрій . Ми з Максимом вчимося на 4м курсі факультету прикладної математики в КПІ , Андрій - старший науковий співробітник Інституту кібернетики ім. Глушкова НАН України . Задача хакатона була розбита на 2 напрямки:
1 . Інформаційна безпека ( обійти захист пошуку в єдиному держреєстрі ) .
2 . Створення нових сервісів з використанням наданого API. API надавало пошук за єдиним держреєстру юр . і фіз .

Опубліковано: 16/09/14 @ 06:33
Розділ Різне Читати далі...

4 жовтня, Львів - SCRUM тренінг у Львові

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде у Львові. В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти Зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 04.10.2014 ( субота ) Місце : м.Львів, Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 15/09/14 @ 07:31
Розділ Різне Читати далі...

18 жовтня, Київ - Майстер - клас Олега Зінченка "Краш - курс по Symfony2 "

Введення в Symfony2 . Менше теорії , більше коду . Приклади швидкого вирішення класичних задач . Наприкінці майстер - класу у вас буде працююче , повністю закінчене , додаток! Вам буде корисний цей майстер - клас , якщо ви впевнена програміст middle - рівня , добре орієнтується в PHP і ООП , але ще не знайомий з фреймворками . Або використовує один- два з них і бажаючий розширити свої знання - Ви зможете порівняти зручність Сімфоні2 з з уже знайомими бібліотеками . Програма майстер - класу 1 . Вступ
2 . Базові поняття Symfony2
3 . PHP Компоненти як основа
4 . Структура фреймворка
5 . Бандли - будівельні блоки
6 . Структура бандла
7 . Dependency Injection
8 . Система Event'ов і Event Dispatcher
9 . Робота з формами
10 . Шаблони і Twig
11 . Persistence і Doctrine або « а як же база даних? »
12 . Security - наше все
13 . i18n переклад статичного і дінамічексого контенту
14 .

Опубліковано: 15/09/14 @ 10:20
Розділ Різне Читати далі...

Сувора бюрократична реальність , або як ми прийняли участь в першому державному хакатоні

via Shutterstock . Хочу поділитися своїми враженнями і думками про те , як ми невеликою командою вирішили в першому Держ - хакатон , що пройшов 6-7 вересня в Києві. Ми - це команда проекту EUSign.org у складі трьох осіб . Наш проект надає API для використання ЕЦП державного стандарту . Все почалося « for fun » , але оскільки цей fun почав підтримуватися живим інтересом з боку різних людей , ми вирішили розвивати проект далі . А це рано чи пізно мало на увазі контакт з представниками державної влади. З боку « Інформаційно - ресурсного центру» , підпорядкованого Мін'юсту України , недавно був запущений публічний API до реєстру юридичних та фізичних осіб . І на честь запуску вони організували подію « Держ - Хак 2014 » . Нам це подія здалося шансом зустрічі двох всесвітів - нашої , крипто - задротов , і суворою бюрократичної реальності . Тому ми купили квитки і виїхали з Одеси , Львова і Дніпропетровська. Вирішили перевірити , чи можливий діалог.

Опубліковано: 15/09/14 @ 06:29
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151