Дайджест приколів 2016 року

Посилання What I learned about programmers by reading 200+ programming jokes (+ part 2 ). Rada Invaders . cube composer game . Guide to software developer job advertisements . Сервіс генерування відмазок . UX job title generator . O RLY Cover Generator . Якби програмісти були прибиральниками . Software Development Explained with Cars . How to Save the Princess in 8 Programming Languages. Відомі девелопери розповіли про користь курсів . 100-Language Uroboros Quine . A 4-bit Calculator made in cardboard and marble. Slack client for Commodore 64 . Rube Goldberg machine in HTML forms . Classic Programmer Paintings . Homework Question: How do I write a program that produces the following output? Source Code in TV and Films . Images of the computer code appearing in TV and films and what they really are.

Опубліковано: 03/01/17 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест: фронтенд для новачка, поради IT-спікера, htop explained

Нові версії HandBrake 1.0.0 Rust 1.14 1.2 FreeDOS Kubernetes 1.5 Visual Studio Code 1.8 TypeScript 2.1 Ruby 2.4.0 OpenCV 3.2 Python 3.6.0 Qt Creator 4.2 Xen 4.8 PHP 7.1.0 Інтерв'ю Керуючий директор GlobalLogic в Україні В. Біда: В цьому році зростання експорту послуг IT-аутсорсингу буде на рівні 15-20% . Едуард Рубін: "Через десять років спеціальність програміста вже не буде окремою ". Як монетизувати інтелектуальний потенціал України? Інтерв'ю з Дмитром Шимківим. Розмова з фаундером: Віталій Гончарук, засновник та CEO Augmented Pixels . Сила амбіцій . Ярослав Ажнюк про ті, як потрапити у YCombinator і перевернути індустрію товарів для домашніх тварин з ніг на голову. Робити науку вдома: Нікіта Гордієнко про науку і ті, як розпізнавати втому за допомогою смартфону . Howto How to Pay Programmers Less . Виступити краще всіх: 63 ради починаючому IT-спікера . 8,760 Hours: How to get the most out of next year (PDF).

Опубліковано: 30/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Типові помилки замовника при роботі з фрілансером

Всім привіт. Останнім часом я заробляю на життя консультаціями з розробки компіляторів, парсерів, DSL мов плагінів під Intellij Idea і Eclipse. В роботі найчастіше використовую платформу Eclipse, фреймворки ANTLR4 і Xtext. В особливих випадках доводиться писати DSL-мови і руками. Проекти такого роду потрібні не всім, але зазвичай платять добре, тому що на ринку таких людей небагато. У цій статті я хотів би пояснити типові помилки, із-за яких замовники не отримують того, що їм потрібно, втрачають гроші, час і потрапляють до фрілансерам в чорний список (а ви як думали? Не тільки у HR він є). Ці помилки — наслідок незнання або ігнорування принципів відносин замовника і виконавця, їх суті. Також, по ходу справи, я дам поради, дотримання яких допоможе спілкуватися продуктивно і з задоволенням. Отже, фрілансер (freelancer) — «вільний працівник , приватний фахівець, який може одночасно виконувати замовлення для різних клієнтів» © Вікіпедія.

Опубліковано: 28/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: SIMO — браузер доповненої реальності

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, мене звати Олександр! Хочу розповісти про дуже цікаву стартапі, який створила наша команда. Отже, знайомтеся: мобільний додаток — браузер доповненої реальності «SIMO» . Додаток здатне розпізнавати зображення і доповнювати їх віртуальним контентом. Таким чином, будь-яке зображення може зберігати додаткову інформацію, яку можливо відтворити за допомогою мобільного пристрою. Ідея проекту виникла у березні 2015 року. У цей час в Україні з'явилися зошити з доповненою реальністю. Я побачив ефект, який справляє технологія на людей. Тоді нашою метою стало створити додаток, в якому реальний і віртуальний світи зможуть об'єднатися в мобільних пристроях.

Опубліковано: 27/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Йдемо звідси, щоб повернутися

[Про автора: Едуард Рубін — директор компанії Telesens. З листопада по грудень 2015 2016 обіймав посаду в. о. ректора ХНУРЕ, до цього був директором Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу НТУ «ХПІ»] Рік моєї роботи на посаді керівника ХНУРЕ завершений. Завершено... звільненням з посади, яке послідувало після того, як вуз піднявся у рейтингу Webometrics з 152-го місця на 14-е, а в національному рейтингу — з 46-го на 13-тобто Після того, як ми на тлі вступної кампанії кризи» провели суперуспішну вступну кампанію, заповнивши всі бюджетні місця і в 1,5 рази збільшивши число контрактників. Після того, як вийшли на перше місце в Україні по прийому іноземних слухачів. Ні, це не крик про те, що кругом «зрада» і «всепропало». Коли я йшов у ХНУРЕ , то просто не уявляв собі масштабів лиха у вищій освіті. Тепер уявляю. І програної вважаю битву, але не війну.

Опубліковано: 26/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

QA Дайджест #24: Автотесты для гри League of Legends, поради по мобільному тестування, колекції відео доповідей

Мене звуть Максим, я працюю тестувальником ПЗ, з цікавістю стежу за подіями в світі тестування та IT. Найкорисніше збираю разом і з радістю ділюся з вами. Приємного читання! :) Новини З'явилося відео , яке виводить з ладу iPhone; Баг в Facebook ховав живих людей. Почитати Консоль розробника Google Chrome: десять неочевидних вигод ; Мисливець на жуків. Стаття про тестування програм , написана 15 років тому; Серія доповідей про мобільному тестуванні; Особливості тестування додатків на мобільних пристроях; Інструменти тестування додатків для мобільних пристроїв: огляд варіантів і можливостей ; Керівництво по зниженню кількості дефектів і іншого сміття у вашому продукті; Worldwide-біллінг Badoo очима QA ; «Аутсорсинг головного мозку» .

Опубліковано: 23/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Мій шлях в iOS-розробку з нуля до працевлаштування на €600

Привіт, Днз! Мене звати Олег, і мені 29 років. 2 місяці тому я став розробником додатків для iOS, а ще я працюю фейсером (той самий чоловік, який іноді каже: «Вибачте, Вам відмовлено у відвідуванні...») в барі в кільці Арени. Сьогодні вирішив написати про свій досвід вивчення розробки на мові Objective-C самостійно за 5 місяців без курсів і менторів абсолютно безкоштовно, використовуючи матеріали в мережі. Текст буде цікавий початківцям розробникам або тим, чиє майбутнє ще туманно. Пошук інформації для тих, хто вибрав шлях розробника, проходив і проходить власними руками, і ви завжди працюєте на межі незнання необхідної інформації. Мій шлях з нуля до працевлаштування на €600 і перших робочих днів в компанії з Люксембургу з офісом в центрі Києва (виявляється, ми ті ще індуси) цілком під силу будь-кому.

Опубліковано: 22/12/16 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

Переїзд в Нідерланди: мій досвід

Доброго дня, шановні доучани. Мене звати Дмитро, і сьогодні я розповім, як опинився в Нідерландах, про тутешній побут та особливості життя країни тюльпанів. Хоча ми з дружиною живемо у цій країні лише 8 місяців, та розповісти є про що. Не буду зупинятися на власному досвіді роботи за кордоном та моїх знаннях у сфері IT, оскільки не вони стали головним причиною переїзду в Нідерланди. Коротенько поділюсь нашим досвідом у переїзді до Роттердаму, пошуку житла, отриманні нових документів, вживаній мові, їжі та цінах. Переїзд До переїзду в Нідерланди ми проживали у Франції впродовж 5 років, що дозволив моїй дружині отримати громадянство і спростити наші майбутні переміщення по Європі. Наявність громадянства країни ЄС відкриває двері майже в будь-яку компанію Європи. Отже, коли моїй дружині запропонували роботу у Роттердамі, після нетривалих роздумів ми вирішили спробувати нову країну.

Опубліковано: 19/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

AI & ML дайджест #4: 16 трендів 2016 року

У випуску: генеративні моделі, OpenAI, Reinforcement Learning, чатботы, нові трюки для LSTM, еnd-to-end машинний переклад. Давайте згадаємо, що цікавого було в 2016 році: 1) Перемога в грі над чинним чемпіоном-людиною Чи Седолем Думаю, багато хто чув про ботів, які відмінно грають в шахи, покер та інші ігри. Багато хто так чи інакше прораховують усі можливі ходи суперника наперед, за рахунок чого і отримують перевагу над людиною. Гра го складна тим, що кількість ігрових комбінацій перевищує кількість атомів у Всесвіті. Так що знайти функцію для оптимального ходу в цій грі ой як непросто. Але у хлопців-творців AlphaGo вийшло апроксимувати цю функцію адекватним способом. Про результат ви вже знаєте. Прочитати детальніше можна за посиланнями: доступно про складне , опис архітектури , код . 2) Перенесення художнього стилю Напевно, багатьом вже встигли набриднути розмальовані фотографії в інтернеті, але алгоритми перенесення художнього стилю дійсно були дуже популярні в цьому році.

Опубліковано: 16/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Огляд ІТ-ринку праці: Івано-Франківськ

В Івано-Франківську в ІТ-галузі працює понад 1100 спеціалістів та приблизно 30 компаній. Тут існує ІТ-кластер , а цієї осені відкрився регіональний підрозділ 1991 Open Data Incubator . Зарплати програмістів у Франківську (медіани, травень-червень 2016):
— Junior — $600;
— Middle — $1400;
— Senior — $2500. Тут можна подивитися більш детальну статистику зарплат. Компанії Переважна більшість івано-франківських компаній займається аутсорсингом. Ми зібрали інформацію про найбільш відомих працедавцях міста: Компанія Робота в Івано-Франківську: проекти та технології Можливості для початківців SoftServe
Українська аутсорсингова компанія
(300 співробітників в Івано-Франківську/4600 в Україні) Компанія займається розробкою програмного забезпечення для клієнтів з США та Європи. Серед таких клієнтів є як і великі корпорації так і малі стартапи, які тільки починають свій бізнес.

Опубліковано: 15/12/16 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Огляд цікавих інструментів 4 ahrefs.com

Обзор 4 интересных инструментов ahrefs.com Дорогі друзі, я продовжую розповідати про тих сервісах і програмах, якими я користуюся в своїй роботі по просуванню сайтів. Сьогодні я хочу розповісти про 4 найцікавіших функції сервісу Ahrefs.com , які я використовую. Я вже робив огляд даного сервісу в 2012 році: Як вивчати сайти конкурентів за допомогою сервісу Ahrefs.com – відеоурок Всі ці роки я активно користуюсь цим сервісом на постійній основі. З моменту виходу першого огляду Ahrefs перетворився на комплексний сервіс по SEO аналітиці. На ньому з'явилося багато корисних функцій. Я хочу розповісти про найцікавіші, які особливо допомагають мені в роботі: Site Explorer (Аналіз посилань) Keywords Explorer (Аналіз ключових слів) Content Explorer (Аналіз контенту) Порівняння доменів (тут все і так зрозуміло ) Я записав 4 відео, щоб наочно показати кожен інструмент. Отже, запасаємося попкорном! Site Explorer (Аналіз посилань) Я вважаю цей інструмент кращим для вивчення зовнішніх посилань.

Опубліковано: 14/12/16 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

IT-благодійність: огляд ініціатив, до яких можна приєднатися

Напередодні свят ми зібрали благодійні акції від фондів і IT-компаній, до яких можуть приєднатися всі бажаючі. IT-Mykolay (Київ) IT Миколай Київ разом із Благодійним фондом імені Св. Луки (Войно-Ясенецького) та «31 Червня » оголошують збір коштів для прибдання Системи нейромоніторингу з параінфрачервоною церебральною оксиметрією EQUANOX™, Model 7600 для Неонатального центру Охматдит. Вартісне Обладнання — $27 000. Але ж на кону життя та майбутнє малят. До акції вже приєдналися: Grammarly, Intectiсs, Lohika Kyiv, CocoaHeads, Frameworks Days, Dev Challenge, BuildStuff, ScrumGuides, MacPaw, Promo.ua, SirinSoftware LLC, Асоціація ІТ України, Data Science UA. Зібрано коштів станом на 14 грудня — 9 844,45 грн Як допомогти: — переказати гроші на рахунки Благодійного фонду «Св. Луки»;
— кнопочка Donate ;
— провести благочинну акцію у себе в офісі;
— підтримати сторінку у Фейсбуці ;
— розказати друзям та знайомим. Контакти: Катерина Шевцова, itmykolai.kyiv@gmail.

Опубліковано: 14/12/16 @ 08:07
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: Spark — новий погляд на пошту

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Мене звуть Денис Жаданов, я віце-президент з маркетингу в Readdle . У цій статті хочу розповісти про те, як нам вдалося створити нову модель роботи з поштою для мільйонів людей. Я не з чуток знаю, що таке починати ранок з пошти. І впевнений, тисячі людей мене зрозуміють. Абсолютно некерований і завалений сотнями листів ящик віднімає масу часу, особливо якщо мати справу з декількома акаунтами. Всі ці листи чекають своєї години, щоб потрапити в папку для особливо важливих або в корзину. Деякі з них удостоєні миттєвого відповіді. Безладна і незручна система, з якою доводилося миритися роками через брак нічого іншого, вимагала змін.

Опубліковано: 13/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Засновник ELEKS Олексій Скрипник — про підсумки 2-х років в політиці

Олексій Скрипник — засновник ІТ-компанії ELEKS , з 2014 року — народний депутат, член «Об'єднання» Самопоміч«. Два роки тому Олексій опублікував на DOU колонку «Чому я йду в політику », де розповів про свої очікування. У інтерв'ю ми поговорили про те, чого вдалося і не вдалося досягти за цей час і чому зміни приходять набагато повільніше, ніж хотілося. — Олексію, 2 рокі того ви тільки починали кар'єр єру в політиці і розповіли DOU про свої очікування. Наскільки вони виправдалися, наскільки змінилися? Не виправдалися. Зараз я усвідомлюю якими наївними були мої очікування. Знаю багато хороших хлопців, які пішли в політику чи на державну службу, тому що почалася війна з Росією. Ми думали так: «я не можу піти на фронт, то, мабуть, тут я буду більш ефективним». Ми ж були ефективними в тому, що робили до політики, то чому не повторити ті саме, але у масштабах всієї країни? З цими думками та почуттями пішов на вибори і я.

Опубліковано: 12/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест #30: DevOps & Reactive

У випуску: як JVM оптимізує код; Javaslang 3.0; переїзд з Jenkins на Travis; відео з JavaOne. Посилання, на які краще таки натиснути (на думку автора), відзначені знаком (!) Щось на зразок новин <У цьому місяці нічого не відбулося>. Якщо я не прав напишіть в коментарях, що саме нового сталося. Почитати і подивитися і продовження . Про те як JVMоптимізує код. The Road to Javaslang 3.0 . Багато говорять про Javaslang, але от поки не видно, щоб хтось використовував на практиці. Якщо є такі люди серед читачів, розкажіть про ваш досвід. Коротка витримка про ValueType для тих, хто не стежить за мейлінг-листами і не читав минулі дайджести. What Future Java Might Look Like . Але поки не зрозуміло, не вийде у нас скаловский редьюс за операції множення. The Joy of Mustache: Server Side Templates for the JVM Server Side Rendering with Spring Boot and React . gRPC 101 for Spring Developers . DevOps Travis CI tutorial Java projects . Всі дружно переїжджаємо з Jenkinsна Travis.

Опубліковано: 09/12/16 @ 11:00
Розділ Різне Читати далі...

Python digest #10: Python 3.6 RC released, Django debates user tracking

У випуску: Випущено Python 3.6, Django планує збирати статистику з своїх користувачів через Google Analitycs і як завжди статті про data science :) Новини Intel® Distribution for Python пакет від Intel на базі Anaconda для високошвидкісних багатопотокових розрахунків. Обіцяють "out-of-the-box performance that is closer to native code speeds". Django debates user tracking Django планує збирати анонімну статистику з користувачів(розробників) за допомогою Google Analytics.Pull request вже існує, з досить таки цікавими коментарями. Нові релізи Python 2.7.13rc1 — баг фікси для 2.x гілки Python. Python 3.6.

Опубліковано: 09/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Кулак богомола – моя схема просування сайтів. Частина 3

Кулак богомола – моя схема продвижения сайтов. Часть 3 Дорогі друзі, в ефірі третя частина моєї схеми просування сайтів, яку я назвав Кулак богомола. Першу і другу частини ви можете прочитати за цим посиланням: http://shakin.ru/seo/mantis-fist-part-1.html http://shakin.ru/seo/mantis-fist-part-2.html Сьогодні я розповім про кластеризації запитів і про зовнішній просуванні сайтів (посилальних факторах). Кластеризація Що таке кластеризація запитів? Це розподіл пошукових запитів по сторінках сайту. Часто для цього використовується аналіз топ пошукової видачі. Для чого потрібна кластеризація? Вона дозволяє створити правильну структуру сайту. Сама по собі структура не просуне сайт в топ, але завдяки їй сайт буде ефективніше просуватися. Якщо запитів трохи, наприклад, кілька десятків або сотень, то можна розподілити їх по сторінкам вручну. Наприклад, ми зібрали запити для просування сайту про квадрокоптерах. Далі їх потрібно розподілити по групах. При перегляді зібраних запитів будуть зустрічатися запити з одними і тими ж словами.

Опубліковано: 08/12/16 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

Тест

.fusion-fullwidth-1 { padding-left: px !important; padding-right: px !important; } www.agapedesign.it
Придбати в магазині rewfsegw .

Опубліковано: 07/12/16 @ 01:56
Розділ Різне Читати далі...

DOU Books: 5 книжок, які радить Дмитро Скороход, автор iOS дайджесту

Від редакції: DOU Books — нова щомісячна рубрика, у кожному випуску якої запрошений автор буде радити спільноті 5 своїх улюблених книжок — тих, які найбільше на нього вплинули та можуть бути цікавими читачам-колегам. Якщо у Вас є бажання поділитись своїми улюбленими книгами, пишіть на editors@dou.ua [Дмитро Скороход — сертифікований BrainBench «Master in Objective-C 2.0» та «Master in Apple iOS 5 Development». Вже 2 роки веде iOS дайджест ] Сьогодні я хочу поділитися своїми улюбленими книжками від програмування та стартапів до соціальної психології та художньої літератури. Мартін Фаулер: «Рефакторинг . Покращення існуючого коду» Коли я працював у компанії «Software MacKiev», цю книгу нам, джуніорам, радив прочитати Сергій Майсак, керівник R&D та один з кращих програмістів компанії. Це книга про те, як зробити більш читабельним існуючий код, але одночасно вона навчає, як відразу писати такий код, який буде легко зрозуміти.

Опубліковано: 07/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

DOU Проектор: EcoСitizens — система, що попереджує екологічні катастрофи

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо прийняти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, я Олег Сидорук — студент 4 курсу факультету комп'ютерній комп'ютерних систем та автоматики ВНТУ, голова наукового товариства студентів та аспірантів університету. У шкільні роки захоплювався астрономією. Зараз працюю у сфері електронної демократії, займаюсь програмуванням мікроконтролерів, зокрема цікавлюсь створенням біомедичної техніки та екологічно-метричних датчіків. Мій товариш Максим — інженер, студент 4 курсу вінницького коледжу НУХТ, у вільний час займається програмуванням та тестуванням. Ми хочемо розповісти про наш винахід — систему екологічного моніторингу EcoСitizens .

Опубліковано: 06/12/16 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177