Верстка красивих тегів для сайту + бонус

Чудовий дизайнер Orman Clark одного разу представив своїм читачам дуже красивий дизайн хмари тегів , який я використовував на моєму сайті WPhacks.name . Розповім, як зверстати такі теги для вашого сайту. Для початку необхідно приготувати свідомо довге зображення тега, яке з упевненістю підійде для тегів різної довжини.

Опубліковано: 11/01/13 @ 12:26
Розділ Різне Читати далі...

87-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Олексієм Иванкин , co - founder'ом 908

У подкасті піде мова про красу програмування , створення продуктів і технологічне підприємництво . У програмі : Про во'IT'і . Перші гроші . Програмування . Початок 908. 20% - е проекти . Klumba.ua . Різні ролі в команді . Agile . Продуктова розробка та аутсорсинг . Книги у випуску : Таємничий острів - Жюль Верн . Rework . Бізнес без забобонів - Джейсон Фрайд , Девід Хайнемайер Хенссон . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : .
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 10/01/13 @ 10:52
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 67

Знайомі Олексія Колупаєва затівають в Берліні стартап і шукають СТО (Web/mobile) . З Blau Karte зараз питання з візою дуже вирішуване. Повз Дмитра Астапова . Лондон, багато грошей, допомога з візою. Компанії B2B Soft потрібен досвідчений Delivery Manager з хорошими soft skills. Інвестиційна компанія Dragon Capital шукає C #/C + + розробника . AI, haskel, erlang будуть плюсом. Проект kupikupon.ru формує команду Ruby on Rails розробників і запрошує рубістов різного рівня . Заробітна плата від 2500 $. eMagCreator шукає у Львові старшого PHP програміста , знайомого з Amazon Web Services і вміє адмініструвати Linux. Зарплата 1500-2500 + EUR. Eggmen Group шукає PHP програмістів , здатних вирішувати завдання елегантно і творчо, що не бояться лізти в чужий код і вміють писати хороший свій. Зарплата 17 000 грн. Стартап GetGoing шукає старшого Python інженера . Поки офіс у Києві не відкрився, робота віддалена, спілкування через Skype (з відео). Зарплата 28 000 грн.

Опубліковано: 10/01/13 @ 08:50
Розділ Різне Читати далі...

Magento закриває регіональні офіси і перевозить розробників в Київ

Компанія Magento , розробники однойменної eCommerce платформи на PHP, закривають свої офіси розробки в Донецьку і Дніпропетровську . Розробникам пропонується переїзд до Києва, на відмінних умовах, для інших - щедре «вихідна допомога». Офіційний коментар Євгена Шевченка, генерального директора українського офісу: Компанія Magento для поліпшення своїх внутрішніх процесів прийняла рішення закрити Донецький і Дніпропетровський офіси компанії та централізувати всю розробку в київському офісі, який буде повноцінно функціонувати і частково розшириться вже найближчим часом за рахунок наших хлопців з регіонів. Інвестиції в дизайн нашого нового київського офісу розраховані на розширення компанії в майбутньому, так як ми створюємо новий об'єднаний центр для розвитку в Києві, який буде основним двигуном стратегічних цінностей нашого бізнесу.

Опубліковано: 08/01/13 @ 12:18
Розділ Різне Читати далі...

Про безкоштовних і платних конференціях

[Від редакції: - автор сайтів wp7rocks.com і msug.vn.ua . В даний момент є керівником DevRain Solutions. Кандидат технічних наук з інформаційних технологій, автор публікацій на багатьох технічних порталах, спікер і активний член технічного співтовариства.] На форумі ДОУ обговорювали якість локальних заходів. Був навіть рада не ходити на платні івенти взагалі. За 5 років я організував і провів кілька десятків заходів (в основному, безкоштовних) і ще в сотні, напевно, взяв участь. Думаю, цього достатньо, щоб розмірковувати на цю тему. Ви ніколи не знаєте, скільки людей прийде При організації безкоштовного заходу дуже складно вгадати яке реальна кількість зареєстрованих учасників «дійде» до місця проведення. Цьому можуть завадити погана погода, самопочуття, причини в стилі «ой, вибач, мені терміново потрібно винести ялинку в липні» і банальне людське «впадло». Коефіцієнт дійшли, в кращому випадку, 60%, в гіршому - 30-40% (в останній час цей показник має негативну тенденцію).

Опубліковано: 08/01/13 @ 08:39
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 16000 $ в ПАММ рахунки . Частина 18 . Грудень приніс 8880 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Якби не skalper, то з ПАММ рахунків у цьому місяці вийшло б 942 $, але він вдруге поспіль мені малину зіпсував. Зараз skalper близький до зливу, однак багато інвесторів не виводять залишився, сподіваючись вийти без мінуса, я в тому числі. Ну, а з реф. відрахувань в цьому місяці явний рекорд. Доходи з реф. відрахувань виросли: 8371 $
Доходи з ПАММ рахунків виросли: 509 $ Розподіл ПАММ доходу за рахунками: 6482 -12 $ (TP)
7031 +53 $ (sven)
5995 +59 $ (Avas)
7187 +65 $ (Вероніка)
7165 +129 $ (Вероніка)
18550 +648 $ (sven 2.0) 501149 -433 $ (skalper) Скріншот реф. балансу на 1 січня: Скріншот по ПАММ на 1 січня: Скріншот по ПАММ 2.0 на 1 січня: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Хто? Так, до речі, ще одне. Після цього поста в William Hill хтось грошей залив через мене і ... ну да, злив.

Опубліковано: 04/01/13 @ 05:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : трохи аналітики , розмови про майбутнє аутсорсингу , пам'ятка опенсорсеру

Добрий день, шановні читачі. Новини
Скандал - на компанію Avanade подали в суд за неякісну розробку. Аналітика
Прогноз IT-трендів на наступний рік . Найпопулярніші мови 2012 року - інфографіка . Аутсорсинг поступово вимирає ? Інтерв'ю
Про державу і аутсорсити з Оксаною Борисенко :
Теорія
Перетворення за допомогою CSS3 проти GSAP - що швидше . Як розвивався YouTube . І знову про JDK 8 . Що необхідно пам'ятати, починаючи open-source проект . Нові версії
середу розробки Genera БД Apache Cassandra 1.2.0 - noSQL база даних у вигляді асоціативного масиву для зберігання величезних об'ємів даних. Для підняття настрою
Portal на калькуляторі:
Нагадаю, що ви можете підказати, які посилання варто додати в наступний Дайджест, за допомогою букмарклет , розширення для Google Chrome або просто поштою . У підготовці випуску брали участь: Андрій Дегелер , Сергій Волошин , Ігор Кононученко , Макс Іщенко , Руслан Шевченко , Сергій Маляров , Павло Обід .

Опубліковано: 04/01/13 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 66

Компанії SkilaMederi у Львові потрібно Analyst/Python programmer зі знанням однієї їх наступної областей : Data Mining, Machine Learning, Network Diffusion Models, Social Networks. Компанії Persha Studia для роботи над величезним ком'юніті-порталом потрібен Lead/Techexpert Python Developer зі знанням Django, MySQL, RabbitMQ. Харківська компанія Anvil Eight розшукує ініціативних, мотивованих на роботу хлопців для навчання (Python, Django) і подальшого працевлаштування. Навчання - безкоштовне, успішним студентам - стипендія. Компанії Інноваційні Рішення потрібно Analyst (математик) з досвідом написання наукових робіт для збору, обробки даних та складання тренінгів та інших навчальних програм. Компанія LocalSpecific шукає провідного розробника додатків під iOS з хорошими навичками спілкування. Зарплата від $ 3000. У львівський офіс компанії ELEKS потрібно Account Manager , який розуміє як працює компанія-розробник ПЗ.

Опубліковано: 03/01/13 @ 09:03
Розділ Різне Читати далі...

Canonical обіцяє Ubuntu на телефоні до кінця 2013 року

Canonical анонсувала версію Ubuntu з touch - інтерфейсом . Перші телефони на базі цієї ОС обіцяють до кінця року . Або початку 2014. Ключова відмінність - " unified OS experience " . Елегантним рухом руки телефон перетворюється в робочу станцію : That full desktop is included in every high - end Ubuntu phone , and the phone can be managed just like an Ubuntu desktop or server , using standard Ubuntu management tools . Ubuntu націлена на ринки, що розвиваються і enterprise . І на виробників Android - телефонів : Being an open OS , Ubuntu is more likely to appeal to manufacturers that are already shipping Android phones than Windows Як щодо додатків для нової ОС ? HTML5 наше все : Unique Web app system lets you quickly adapt any Web property for installation as an app on the phone , running independently of the browser , with its own icon and access to system services . Це не допомогло Palm webOS , але часи змінюються .

Опубліковано: 03/01/13 @ 07:35
Розділ Різне Читати далі...

Київський AI - клуб Grammarly : 300 відвідувачів в 2012 році

У 2012 році ми вирішили , що в Києві не вистачає живого спільноти розробників, займаються або цікавляться не тільки технологіями, але і темою прикладних досліджень - в області, що має зразкову назву Штучний інтелект. Для цього почали регулярно проводити оффлайн-зустрічі, які назвали AI-клуб. Хочу підвести його невеликі підсумки за рік. Не рахуючи першої зустрічі-знайомства, ми провели 4 заходи з повноцінними виступами, питаннями-відповідями і спілкуванням. Відеозаписи виступів в кількості 7 штук викладені на нашому каналі YouTube: Серед них і розповідь про нейронних мережах Дмитра Дзюби, який давно займається стала популярною останнім часом темою глибокого навчання, і веселе виступ Дмитра Січінава про можливості самого великого корпусу російської мови , і поки що перший виступ англійською на нашому клубі від Jordi Carrera Ventura з нашої компанії. Загалом, на зустрічах побувало більше 300 унікальних відвідувачів.

Опубліковано: 02/01/13 @ 01:13
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест приколів 2012

. b-typo img {max-width: 100%;} За традицією - добірка посилань, картинок і роликів для підняття настрою, опублікованих у випусках нашого дайджесту в році, що минає. Судячи з кількості - рік видався дуже навіть веселеньким. Будемо сподіватися, що наступний буде не гірше :) Посилання Сумна історія про розробку ПО від 8-річної дівчинки Саллі . доповідь Wat від Гері Бернардта (Gary Bernhardt) . поданням фільмів у вигляді коду . «Скріншоти безвиході ». список ідей написів на хакерських візитках . поповнювати збірку картинок для підняття настрою: «Чому Нікола Тесла був одним з найвидатніших гиків всіх часів ». як спочатку виглядали заголовні сторінки популярних сайтів . Підбірка жартів про дві проблеми. GIF-ки з тваринами , що зображують Git-команди. «енергонезалежності рішення ». Серія коміксів про програмістів на 9GAG. добірка поз програміста . Історія про те, як можна отримати авторські права на файл з трьома порожніми рядками .

Опубліковано: 31/12/12 @ 08:42
Розділ Різне Читати далі...

Підсумковий дайджест 2012

Добрий день, шановні читачі. Настала пора підводити підсумки минулого року. У передноворічному випуску дайджесту ми нагадаємо вам про найцікавіші події та матеріалах, які були опубліковані на DOU. Коротко про головне Січень:
Стартап Nimble з українським R & D отримав $ 1 млн ангельських інвестицій . Роман Хміль йде з GlobalLogic . Лютий: EPAM виходить на IPO . Березень: Роман Хміль очолює Ciklum . Квітень: Володимир Шаров став главою GlobalLogic в Україні . Липень:
Житомирська компанія Jelastic отримала грант від «Сколково» на $ 1 млн. Донецькі «шаговци» перемогли в конкурсі Microsoft Imagine Cup Вересень: Компанія Jelastic стала одним з переможців конкурсу Java-технологій Duke's Choice Technology Leader. Жовтень: Google набуває український стартап Viewdle . Листопад: Рейдерське захоплення в харківському Zfort . хакатони Другий київський ДОУ хакатони: вперше в Пабі! @ DOUhack VS @ 908 - Дніпропетровськ .

Опубліковано: 29/12/12 @ 08:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : як створювався Jelastic , скандал в HP , ідеї для Raspberry PI

Новини Дублін претендує стати європейської штаб-квартирою світових ІТ-компаній. Менеджерам HP в Німеччині загрожує кримінальне переслідування за відкати в Росії. Засновник Bookmate звинувачує інвесторів у рейдерському захопленні компанії . Інтерв'ю PHP Core Team : «Мова росте подібно коралу» Jelastic. Як створювалася компанія . Стартап Code2Eye, який хоче перевернути уявлення про розробку software . Рой Рубін , X.Commerce. Практика HTML_CodeSniffer - онлайн-перевірка HTML-коду на відповідність стандартам. python-webencodings - Python implementation of the WHATWG Encoding standard. Красива візуалізація хмари тегів з відображенням числа елементів . Скрипт для закачування файлів на сервер . FooTable : a jQuery Plugin for Responsive Data Tables. Модульні веб-додатки за допомогою Node.js і Express: Пакети для Meteor . Більше сорока ідей для застосування Raspberry PI . ScalaJobz - ком'юніті з пошуку роботи для Scala-програмістів.

Опубліковано: 28/12/12 @ 10:47
Розділ Різне Читати далі...

ДОП - підсумки року та плани на 2013

У розробників все добре - software is eating the world , попит на людей які вміють «робити» технології тільки зростає. В України справи гірші, тому заводять трактор і «знову їдуть». Наші компанії круто додали в розмірах бізнесу та зрілості процесів. ЕПАМ вийшов на IPO , Сіклум і Глобал привели «топів» з боку . Компанії спробували «вийти із тіні» і пограти в політику, але тут поки одні фейли. З'являються центри розробки. Samsung раптово виявився роботодавцем для 1000 інженерів. Яндекс почав активно шукати розробників в київський офіс, Google і Microsoft (Skype) поки воліють наймати через місцеві компанії, але теж роблять це. Стартапи і «продуктові компанії» вже в моді, але ринок і гроші в аутсорсингу поки. Viewdle продався за $ 30-45 млн. Prom.ua виріс до 400 чоловік і впевнено заробляє гроші. Для решти поки - IPO Яндекса, Код Дурова і Social Network. Ми на ДОУ провели купу хакатони . Добре пожартували 1-го квітня. Закрили конкурс Best Employer.

Опубліковано: 28/12/12 @ 08:56
Розділ Різне Читати далі...

Фріланс- біржа з оплатою за час

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Втім, це не зовсім біржа, але так простіше донести думку. Хлопці з MegaIndex запустили внутрішній проект Team.MegaIndex . Його ідея в чомусь навіть тягне на інновації, хоча, як на мене, реалізація дуже така, ммм, «містечкова». Суть - оплачувати фрілансерам не фіксовану суму за роботу, а витрачений час. Інновації в тому, що цей самий час відслідковується за допомогою жучка, встановленого на комп'ютері виконавця. Виглядає воно так: Жучок фоткати раб. стіл виконавця кожні 5 хвилин, таким чином того ж дизайнерові не можна паралельно гортати лепру відволікатися на стороннє не варіант. Вірніше, варіант, якщо відключити запис жучка, але цей час просто не буде сплачено. На скріншоті вгорі видно, коли виконавець відключив жучок. Кожен з таких дрібних екранів вище можна розгорнути. Типу так: Або так: Я навіть не знаю радіти чи плакати.

Опубліковано: 25/12/12 @ 04:48
Розділ Різне Читати далі...

86-й , новорічний випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм »

У випуску ми підведемо підсумки і назвемо цікаві цифри за рік . А також привітаємо вас дорогі слухачі з Новим Роком . У програмі : На трьох. Харківські івенти . Наші гості за рік . Ринок праці . Активність за порами року . Про коментарі . Які країни і міста нас слухають . Підсумки року .
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 25/12/12 @ 02:08
Розділ Різне Читати далі...

Російські IT - компанії в Україні - чого чекати?

[Від редакції: Ігор Скоков - Senior Project Manager в компанії GlobalLogic. Практика ІТ-менеджменту з досвідом роботи в різних компаніях - як продуктових, так і аутсурсінгових, орієнтованих як на внутрішній ринок, так і на зовнішній.] Останнім часом обговорюється питання російських компаній, які ось-ось винесуть свої девелопмент-центри в Україну і повністю перекроять місцевий IT-ринок. Цьому повинні посприяти обвал гривні, падіння ставок оренди, крах стартапів, стагнація зарплат, бажання працювати в продуктових компаніях, навала марсіан, потрібне підкреслити. Висловлю свою думку по деяким пунктам: Обвал гривні та падіння ставок оренди нічого не дадуть з точки зору зростання привабливості України для російського бізнесу. Якщо компанії і заходять в Україну - то лише заради якісної і доступної робочої сили, оренда та інші витрати для цього бізнесу вторинні.

Опубліковано: 24/12/12 @ 12:23
Розділ Різне Читати далі...

Samsung планує набрати 200 чоловік у R & D офіс у Харкові

Як повідомляє Кореспондент , компанія Samsung відкриває R & D офіс у Харкові . За даними джерел ДОП , де-факто харківський офіс вже працює . Набирають middle/sr/lead розробників С/С + + , Java і embedded . У планах на 2013 рік - 200 фахівців . Зараз йде ремонт в новому офісі в БЦ AVE PLAZA , де компанія орендувала 1700 м2 на верхньому поверсі . Це другий офіс розробки компанії в Україні . У Києві Samsung R & D працює вже кілька років , і кількість технічних фахівців наближається до 1000 осіб . Нещодавно компанія переїхала , посівши 8 поверхів в новому БЦ 101 Tower на вулиці Льва Толстого . P.S. Відгуки про компанію співробітники залишають неохоче , тому оцінити умови роботи в порівнянні з лідерами ринку поки скрутно .

Опубліковано: 22/12/12 @ 12:54
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : конкурси від Microsoft і Mozilla , річний звіт GitHub , Qt5

Добрий день, шановні читачі. Новини Конкурс на кращу ідею від Microsoft. Happy 25th Birthday, Perl Mozilla запускає Game On - конкурс розробки web-ігор. Думки Загальна статистика за 5 років роботи незалежним розробником . Презентація The Future Of Mobile . The Making of Fastbook: An HTML5 Love Story . Звіт про результати року від GitHub . Практика Efficient CSS Compression in Perl . Brython - скрипти на Python замість JavaScript. Roots - потужний тулбокс для створення веб-фронтенді. Підсвічування коду регулярних виразів на сайтах. Slash - мова розмітки для NSAttributedString. JQuery-плагін для промальовування динамічних фотореалістичних тіней . Теорія Книга «Інші 14 есе про функціональне програмуванні та мові Haskell - серйозні» Розширений Фейнмановськие метод засвоєння навчального матеріалу - 33 курсу за рік . Презентація про нові стандарти С + + від Алекса Синякова . Порівняння принципів побудови інтерфейсів на iOS і Android .

Опубліковано: 21/12/12 @ 12:03
Розділ Різне Читати далі...

Скільки заробляють порно - туби ?

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. TeaserNet скинули мені кейс того, скільки може заробляти рунетний порно-туб. Урл теж дали, але, заборонивши його викладати. Отже, є порно-тубік: 89000 відвідувачів на добу 70% аудиторії з Росії 65% трафік з Яндексу (з Гугла Тухля) Від самого Тізернета встановлений звичайний Тізерна блок і Flip (по-суті, флеш банер у формі movie), дивіться саме останні дні: Ось за той же період по одному Flip (він встановлений 28.09.12 року): (* зараз вони піарять формат Flip, додаючи +20% до заробітків на ньому вебмайстрам та повертаючи 30% арбітражнікам) Виходить заробіток 3300 руб в добу на одному тільки Тізернете, але реклама і інша стоїть, всякі Дозвілля та Visitweb . речі, вся реклама там встановлена ??лише на сторінках відео, не в категоріях, категорії чистенькі (мабуть, трафік йде на них і в цілях підвищення ПФ в рот відразу не пхають гівно).

Опубліковано: 20/12/12 @ 01:33
Розділ Різне Читати далі...