Чим зможу - допоможу

Чим зможу - допоможу Нарешті я добрався до сторінки "Послуги ". А то все якось обіцяю допомагати своїм партнерам в ЦОП Profit-Partner, але обіцянки так і залишались обіцянками, чесно кажучи. Отже, послуги. Я не буду надавати весь комплекс від створення сайту до його стабільної монетизації, як це зазвичай буває. На даний момент можу допомогти своїм активним партнерам в ЦОП Profit-Partner підвищити доходи , звичайно якщо така можливість має місце бути, і працюю з внутрішньої перелінковкою , тобто всього дві послуги. Оптимізація контекстної реклами Цю послугу надаю абсолютно безкоштовно , але, як вже сказав вище, тільки моїм активним партнерам. Логіка проста - чим вище дохід у мого партнера, тим вище він у мене. Якщо Ви їм ще не являєтесь, але плануєте заробляти на контекстній рекламі, то будь ласка, реєструйтесь по цьому посиланню , будемо працювати. Також рекомендую почитати про РМЯ та профілі зокрема ось тут і тут.

Опубліковано: 26/11/12 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

Парочка міфів про просування сайтів

Парочка міфів про просування сайтів Ті люди, які жодного відношення не мають ні до створення веб-ресурсів, ні до їх просуванню, часто мають взагалі неясне понятті про те, як це відбувається, а можуть і зовсім його не мати. Тому важко буває зрозуміти замовникам, що таке , які показники його ефективності, по якими принципами контори на кшталт «Стасео», на цьому спеціалізуються, будують просування і як зрозуміти, наскільки добре йде справа. Багато хто вважає - і абсолютно неправильно, що просування сайтів вимагає вкладення сил, праці і грошей тільки один раз, але насправді це зовсім не так. У реальності через дуже високої конкурентності серед сайтів в Інтернеті, злетіти з перших позицій, на які ціною старань чудових фахівців був виведений сайт, не так вже й складно. Адже неймовірна кількість сайтів прагне зайняти все ті ж перші позиції, і утримання на них тому представляється справою, що вимагає постійної уваги.

Опубліковано: 23/11/12 @ 03:29
Розділ Різне Читати далі...

Лайфхакі або корисні дрібниці для вашої зручності .

Лайфхакі або корисні дрібниці для вашої зручності. Слово «лайфхак» увійшло в наше життя досить недавно, і для багатьох є абсолютно незрозумілим. Утворилося воно шляхом злиття двох англійських слів - life (життя) і hack (злом), і в загальному позначає маленькі, але дуже корисні поради, які роблять наше життя набагато простіше. І так як прийшло це слово з інтернету, то і найбільшу ходіння має саме в інтернеті. Так, наприклад, велике поширення одержали лайфхакі Youtube - поради користувачам і для користувачів цього ресурсу. Youtube взагалі є дуже популярним ресурсом у користувачів інтернету. Складно знайти людину, яка жодного разу в житті не дивився б відео з Youtube - набагато частіше можна зустріти того, хто дивиться подібні відеоролики постійно. І звичайно, всім дуже хочеться не відчувати при цьому ніяких труднощів, знати, як зручніше знайти потрібний ролик, переглянути його в хорошій якості і зберегти.

Опубліковано: 23/11/12 @ 03:24
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : захоплення Zfort , скасування British Ruby 2013, як перемагав Обама

Добрий день, шановні читачі. Новини Хроніка «масок-шоу» в Zfort. Податкові пільги для IT-шників можуть залишитися лише на папері . British Ruby 2013 скасована - чому? Пакт про ненапад: Parallels домовилася з «Яндексом» , «Касперського» і іншими не Ханти програмістів. Найстаріший цифровий комп'ютер знову в строю . Tech wars : подробиці виборів в Америці. Думки Черговий рада від Пола Грема: How to get startup ideas . Which programming language is the most female friendly? Практика How to Detect DOM Changes in CSS DOM Sprites - альтернатива HTML5 Canvas. Теорія Проблеми безпеки в HTML5 . Свежевиявленние баги Windows 8 Історія появи Smalltalk. Extremist Programming.

Опубліковано: 23/11/12 @ 02:27
Розділ Різне Читати далі...

Шукаємо головного редактора на ДОУ / / "не журналіста "

Завдання - забезпечити ДОУ місце найавторитетнішого галузевого проекту. Ми НЕ шукаємо професійного журналіста, новостнікі або «випускового редактора». Навпаки. Я вірю, що людина, який розібрався з покажчиками на Сі або настройкою nginx в змозі розібратися з медіа. Але не вірю в протилежне. Шукаємо людину, яка готова проміняти кар'єру Сеньйори-ПМ-техдір і зарплату в $ 5000 в аутсорсингу на можливість зробити крутий продукт і заробити собі ім'я. Стать значення не має. Дуже добре, якщо у вас був досвід роботи у фрілансі, досвід тімліда або керівництва невеликий аутсорсинг компанією. Зафейлівшійся стартап теж ок. Досвід роботи журналістом/редактором в паперових медіа буде швидше мінусом. Досвід онлайн-медіа в плюс. Безумовно, потрібно вміти викладати грамотно свої думки, але ще важливіше - їх мати. Критично: ІТ бекграунд, інтерес до ринку, вміння працювати з людьми. З рештою допоможемо. Це не про технології, це про ринок.

Опубліковано: 23/11/12 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

28 листопада, Львів - Lviv PM Talk # 02 @ Lohika

PM TALK # 02: DELEGATION AND SALES FUNCTIONS OF PM Доброго дня! Зовсім скоро, 28 листопада , у львівському офісі компанії Lohika відбудеться Зустріч лідерів команд и проектних менеджерів - PM Talk # 02 . Цього разу з доповідямі Було запитано двох проджект-менеджерів: · Роман Лаврів (Project Manager з більш Як 9 рокамі досвіду керівніцтва проектами. Сейчас працює на посаді Senior Project Manager в компанії GlobalLogic та керує проектом в Галузі Medical Device Software): Зроби Доповідь на тему «делегування » и розповість нам Що делегуваті, Навіщо и Як правильно Це робіті. · Олена Занічковська (Project manager з більш Ніж 7-річнім досвідом в області Управління проектами з основним акцентом на складні веб-Рішення. Більше 4-х РОКІВ досвіду в Program Management. На Сейчас, Як менеджер з розвитку бизнеса веб-і мобільніх услуг компанії Eleks, Олена відповідає за Розвиток даного навпростець и поиск на нових Замовніків.

Опубліковано: 22/11/12 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

6 грудня, Київ - П'ята зустріч AI / NLP клубу Grammarly

Зустріч буде присвячена Natural Language processing. Спікери: Дмитро Січінава (Ін-т російської мови ім. Виноградова Російської академії наук, Москва). Тема: ruscorpora.ru : історія, можливості та перспективи. Мова піде про Національний корпусі російської мови - найбільшому східнослов'янському лінгвістичному корпусі, - про його підпроектів і напрями розвитку. Кому цікавий корпус, крім лінгвістів? Що може бути в корпусі, чого не знайде Яндекс? Які корпусні проекти розвиваються в Україні і для української мови? Про це та про інше розповідає Jordi Carrrera Ventura (NLP developer Grammarly) Тема: Enabling unsupervised classification of social media via clever linguistic tricks. In this talk I will explain how structural properties of natural languages ??can be used to decrease the complexity of a document classification task in order to make it more tractable for an unsupervised machine learning algorithm.

Опубліковано: 22/11/12 @ 06:25
Розділ Різне Читати далі...

Платники під майбутні ігри?

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Взагалі, я за ринком платников не стежу, для мене воно малоцікаво, але ось це по моєму чогось нове: В контексті (і в РМЯ заодно) живуть платники під розроблювану GTA 5, яку вже сьогодні дуже активно шукають, мріючи спробувати Бетко. Вчора висів thegta-online.ru, сьогодні в KIS він вже забанений. Сьогодні в спец. розміщенні сидить freeinfo2012.in, який редірект на ruz-fun.com/s4496/gamegtav /: Перший платник виглядає так: Другий так: Після введення логіна, як зазвичай, просять ввести телефон. Втім, другий платник витонченішими, вони ще дають персонажа вибрати: Що там замість гри - не уявляю. Такі ось розводи. Аудиторія в GTA казуальна, напевно ведуться. Під небудь The Sims 4 теж, напевно, пішло б, але краще не треба.

Опубліковано: 22/11/12 @ 03:01
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 60

Харківська компанія Zfort Group , в якій кожен співробітник при бажанні може сам собі обирати проекти над якими працює, шукає ASP.NET розробника . У випадку, якщо у вас алергія на маски - розгляньте варіанти роботи в Голландії (там потрібні Java, РНР, QA і. NET розробники а також Perl, UX, Front-End фахівці ). Американський стартап invi.com віддаленого Scala розробника . Компанія «відомість » запрошує на постійну роботу в харківський філіал програміста на посаду Senior Java Developer . Зарплата $ 3500. Компанії Mediasapiens в Харкові вимагається старший CoffeeScript розробник . Знання backbone.js і chaplin.js буде плюсом Зарплата $ 2500-3000. Проект seolib.ru , лідер в розробці засобів аналітики пошукових систем, шукає старшого PHP розробника в Одесі. Зарплата від $ 2000. Вік від 25 років. Likez.ru , система, яка знаходить і обробляє кращі (за кількістю Лайка і репостов в соц.

Опубліковано: 22/11/12 @ 12:47
Розділ Різне Читати далі...

Російські ІТ - компанії змовилися зупинити гонку зарплат (насправді немає )

Цитую CNEWS : Компанія Parallels уклала безпрецедентний за масштабами угоду про непереманіваніі розробників. Взаємні домовленості були досягнуті з «Яндексом», «Лабораторією Касперського», EPAM і Acronis. За рахунок цього компанії розраховують уповільнити гонку зарплат. Щось подібне намагалися зробити років десять тому в Харкові, під ім'ям ІТ-Асоціації. Не дуже вийшло, і компанії потім неодноразово заявляли, що це була помилка і взагалі далі розмов справа не зайшла. В принципі, це називається анти-конкурентні дії. У 2004 році Євросоюз оштрафував компанію Майкрософт на $ 800 млн з схожою формулюванням. У штаті Каліфорнія заборонено в трудовому договорі обмежувати права працівника на перехід в компанію-конкурент . Представник компанії Parallels заявив, що «рабство скасували» і «співробітник повинен мати можливість вибирати місце роботи». Ще б пак - юридичних будь-які подібні домовленості сили не мають.

Опубліковано: 22/11/12 @ 09:54
Розділ Різне Читати далі...

Як заробити на партнерці по покупці товарів закордоном EbayToday.ru

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Суть EbayToday.ru в тому, щоб взяти на себе всі складності по доставці товарів з зарубіжних шопів типу eBay, Amazon. Бот EbayToday.ru вміє навіть торгуватися на eBay, роблячи ставки на потрібний покупцеві лот за 5 секунд до закінчення аукціону. Ну і - у цього сервісу є партнерка, а у цієї партнерки ось-ось почнеться конкурс.

Трохи про партнерці Але перш ніж розповідати про конкурс, розповім про партнерці.
Топ партнерів у них виглядає якось так: Насправді, не дуже вражає, але зате без накрутки. Перші ~ 3-4 місця, як мені говорять, арбітражнікі. До речі, з контексту лити трафік по ключевиком «ebaytoday» заборонено. Платить партнерка 25% від своєї комісії (а це 10% від вартості товару) + з деяких пір ще 5% від вартості доставки. Про доставку можна почитати тут .

Опубліковано: 21/11/12 @ 02:33
Розділ Різне Читати далі...

Маски - шоу в офісі Zfort ( Харків )

UPDATE 16:05: прийшов директор, сказав, що все знаходиться в режимі врегулювання. UPDATE 15:05: відкрили офіс, співробітників почали випускати додому, але до комп'ютерів не підпускають. Спілкуються з директором. Офіс харківської компанії Zfort заблокований міліцією. За даними компанії, «гостей» близько двадцяти осіб. Начебто міліція. Прийшли з кувалдою. Звинувачують у завантаженні неліцензійного софта з сайту Чугуев.Ком.Уа. Співробітників не випускають, вимагають підписати незрозумілу «цидулку». Юристи компанії поки змушені чекати за дверима, всередину їх не пускають. Думка адвоката На думку адвоката Дениса Овчарова (юридична фірма «Юскутум», працює з асоціацією «ІТ України»), в діях силовиків в офісі Zfort помітно недотримання норм нового КПК. «Співробітники компанії виклали в мережу фото повістки до слідчого, зверніть увагу на два порушення: 1) не зазначений номер кримінального провадження 2) з'явитися до слідчого потрібно на наступну добу. Ст.

Опубліковано: 21/11/12 @ 12:30
Розділ Різне Читати далі...

Профіт Шоу Live ! з Аркадієм Добкіним , засновником EPAM Systems

Поговорили про розмір компанії, зростанні зарплат, відмінності EPAM від інших лідерів ринку, курсах підготовки фахівців, офісах компанії, замовників, розвитку індустрії, історії EPAM, IPO, ПВТ, пільги та СПД. Підписуйтесь на нові випуски Профіт-Шоу на YouTube , або Facebook . Аудіоверсія доступна на SoundCloud і iTunes . Текстова версія випуску - Сьогодні наш гість - Аркадій Добкін, один із засновників і президент компанії EPAM Systems, однією з найбільших компаній-розробників. Привіт Аркадій. Перш за все, хотів сказати спасибі, що ви не побоялися дати інтерв'ю в такому варіанті (мається на увазі той факт, що інтерв'ю транслювалося в прямому ефірі). У мене є кілька причин, по яких я хотів з вами поспілкуватися. Перша - те, що, як мені сказали, у вас 10 тисяч чоловік співробітників. - Вас обманюють, 10-ти тисяч ще немає. Але близько до цього. - Для Індії, напевно, це дрібна компанія, але для України чи Східної Європи це досить велика компанія.

Опубліковано: 21/11/12 @ 11:17
Розділ Різне Читати далі...

Не пропустіть шанс купити найкращі телевізори 2012 року!

Не пропустіть шанс купити найкращі телевізори 2012 року! Інтернет - це середовище безмежних можливостей. Але в ньому не так багато напрямків, щоб можна було заробити гроші. Одним із цих напрямків є Інтернет - магазини. Вони дають можливість без особливих витрат збільшити кількість покупців, надавши їм можливість дистанційно замовляти товар і отримувати за місцем вимоги. У країнах, де вже устоялася система торгівлі по каталогах, Інтернет - магазини пристосувалися швидше, ніж в країнах СНД. Але, тим не менш, у деяких представників бізнесу є Інтернет - магазини, наприклад, http://uv.by/TV , що спеціалізується на продажу побутової техніки. На сайті розміщені найкращі телевізори 2012 року, холодильники, морозильники, пральні машини та інша техніка таких виробників, як Samsung, Toshiba, BBK, Panasonic, Sony та інші Головна відмінність Інтернет-магазину від звичайного - це наявність торгової площі.

Опубліковано: 21/11/12 @ 09:54
Розділ Різне Читати далі...

всемогутній інтернет

Всемогутній інтернет Інтернет диктує нові правила життя. Те, що займало у нас багато часу пару десятиліть тому, в наш час вирішується за секунди. Сучасні дарують нам безліч привілеїв. Немає ніякої необхідності стояти в черзі за квитками або сплачувати комунальні платежі, прочекавши пару годин. Все це ми можемо зробити за допомогою всесвітньої павутини. Інтернет-магазини рятують нас від багатогодинної ходьби по торговим центрам. Асортимент продукції, яку можна знайти і замовити за допомогою інтернету, необмежений. Він зріднився бочці Данаїдині, скільки товару не додавай, межі не буде ніколи. Якщо ми прийшли в магазин і щось не знайшли, то в інтернеті з подібними проблемами не стикаються. Інтернет - це ще й величезний ресурс інформації. Тут можна знайти матеріал для будь-якої статті, доповіді, реферату, а при бажанні навіть і для дисертації. Звідки ми дізнаємося про останні новини, що відбулися в світі? Звичайно ж не з телевізора.

Опубліковано: 20/11/12 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

IT - аутсорсинг

IT-аутсорсинг Аутсорсинг, в економічному сенсі слова, - це передача організацією-яких виробничих процесів іншій фірмі на підставі договору. Тобто, в більш вузькому визначенні, укладення контракту про обслуговування. Оскільки комп'ютери в даний час виконують дуже багато виробничі функції, керівників все частіше цікавить . Передавши всі обов'язки по обслуговуванню комп'ютерів і мереж фірми іншій організації, з'являється можливість сильніше сконцентруватися на своїй сфері діяльності і підвищити продуктивність всієї компанії. Як правило, організація, з якою укладається договір, спеціалізується в обслуговуванні комп'ютерів, а тому його якість знаходиться на високому рівні. До того ж, це обходиться дешевше, ніж штатний IT фахівець У підсумку, вартість IT аутсорсингу повертається в повному обсязі за рахунок економії на зарплаті і відпускних штатного фахівця і на змісті його робочого місця.

Опубліковано: 20/11/12 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

Торговий термінал metatrader 4

Торговий термінал metatrader 4 Торговий термінал metatrader 4 - це робочий простір трейдера, що дає можливість працювати на фінансових ринках CFD, Форекс і Futures. За допомогою терміналу у трейдерів є можливість виконувати торговельні операції, вивчати динаміку фінансових інструментів, використовувати і створювати проекти автоматичного трейдингу. Торговий термінал metatrader 4 втілює концепцію «все в одному». І плюс до всього, це найпопулярніший у світі торговий термінал. У торгового терміналу metatrader 4 значні аналітичні можливості. Для всіх фінансових інструментів доступні дев'ять періодів, що дозволяють в деталях аналізувати зміни котирувань. Понад п'ятдесят вбудованих інструментів і технічних індикаторів спрощують аналітичну роботу. За допомогою них можна виявляти різні фігури, виявляти тренди, ідентифікувати точки виходу і входу та інше. Притому можна накладати аналітичні об'єкти один на один, в різних торгових системах найчастіше це виявляється не зайвим.

Опубліковано: 20/11/12 @ 01:18
Розділ Різне Читати далі...

81-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Максимом Іщенко , засновником DOU

У випуску піде мова про DOU , IT - тусовку в Україні та її розвиток . У програмі : Перше співбесіду 23-річний синьйор Знайомство з Python DOU початок Команда DOU Другий проект « Все СТО » Профіт шоу IT тусовка в Україні Книги у випуску : Founders at Work : Stories of Startups ' Early Days - Jessica Livingston Startup : A Silicon Valley Adventure - Jerry Kaplan
Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 20/11/12 @ 10:34
Розділ Різне Читати далі...

Аутсорсери пророкують собі кризу

Виявляється, скаржитися на долю можуть не тільки 23-річні сеньйори . Редакція ДОУ отримала прес-реліз Асоціації «ІТ-Україна», в якому аутсорсери звинувачують школу в поганих перспективах галузі: Зміна вимог шкільних програм і загальна криза середньої освіти призвів до того, що математична підготовка українських школярів виявилася на загрозливо низькому рівні. Таким чином, протягом 5-7 років Україна може відчути катастрофічну нестачу кваліфікованих ІТ-фахівців. І держава: Виконавчий директор Асоціації «Інформаційні технології України» Віктор Валєєв також акцентував увагу на тому, що українська держава недостатньо активно створює стимули для розвитку ІТ-галузі. Індійський шлях не дає спокою: Створення СЕЗ, ІТ-парків і технологічних парків, де будуть вводитися спеціальні податкові пільги для компаній, зайнятих в розробці програмного забезпечення, приверне великий обсяг ПІІ в країну, як це показав досвід Індії. Які конкретно дії роблять компанії, щоб цієї кризи уникнути поки неясно.

Опубліковано: 19/11/12 @ 03:10
Розділ Різне Читати далі...

iPhone 5 в подарунок !

Настав черговий зручний момент нагадати , яку основну кінцеву мету переслідуємо всі ми при створенні та просуванні сайтів . Це , безсумнівно , отримання повної фінансової незалежності . Всі ми в кінцевому підсумку жадаємо отримувати хороший і стабільний заробіток зі свого сайту , не підкоряючись , не працюючи на " дядю " . Якщо ви з тих людей , які прагнуть до цього , то для вас є важлива , корисна , а головне - дуже своєчасна інформація .

Опубліковано: 18/11/12 @ 06:22
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176