Організаторський звіт про перший конференції з Python в Одесі - OdessaPy

Напевно , багатьом ІТ- фахівцям відомо співтовариство Ukrainian Python User Groups , створене як майданчик для спілкування на теми, що стосуються розробки додатків на Python. Кілька місяців тому компанія Lohika поспілкувалася з його засновниками і , натхненна та сповнена ентузіазму , вирішила виступити співорганізатором першої конференції для Python - фахівців в Одесі. 7 грудня 2013 в одеському офісі Lohika відбулася зустріч « OdessaPy » . Захід пройшов у рамках конференцій CityPy і зібрало гостей з різних куточків України , а також з Росії і Молдавії - всього більше 75 чоловік. Програма була досить насиченою і висвітлювала різні аспекти програмування на Python.

Опубліковано: 16/12/13 @ 07:26
Розділ Різне Читати далі...

Як відстежити ефективність рекламної кампанії?

Після проведення чергової рекламної кампанії ми часто задаємося питаннями : наскільки була ефективна реклама ? Який ресурс дав більше відвідувачів ? Який вид реклами виявився найбільш дієвим ? Щоб отримати відповіді на ці питання , варто подбати заздалегідь про подальше після рекламної кампанії аналізі . Це можна буде зробити за допомогою спеціальних міток в посиланнях , відомих як UTM мітки . Незважаючи на очевидні плюси використання UTM -міток , за допомогою яких можна отримати повну картину про джерела платного трафіку , часто виникають складнощі з тим , як їх правильно додавати. Давайте спробуємо розібрати UTM мітку на частини.

Опубліковано: 13/12/13 @ 06:53
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 115

PulsarFourшукає PHP/Magento розробника . Зарплата до $ 2750 . Компанії Coppertino Inc . , яка розробила vOX Music Playerпотрібно Creative Marketing Director . Зарплата $ 1000-2000 . Стартап Advice Wallet , який оцінюється в $ 2 млншукає молодого та креативного Python тімліда. стартапів Sapiens потрібна NLP Researcher. Розглянуть кандидатуру студента 3 + курсу . Зарплата 16000 грн , опціон в компанії ( 0.5% -1.0 %). Стартап Animatron шукає у Львові досвідченого Java UI розробника, бажано з gamedev - бекграундом . Зарплата 24 000 грн. Телеканалу TVi потрібна PHP -програмістз високим рівнем самоорганізації. Omnigon Communications шукає UI/UX дизайнера, здатного добре говорити англійською як по скайпу , так і по телефону. Львівської компанії КОМАРХ потрібен Junior Project Manager, готового до частих закордонних відрядженнях . Знанням польської мови вітається .

Опубліковано: 12/12/13 @ 09:04
Розділ Різне Читати далі...

17 грудня , Київ - Конференція «IT освіту і IT індустрія : синергія та перспективи розвитку»

Асоціація ІТ України запрошує Вас взяти участь у роботі « Конференції ІТ освіту та ІТ індустрія» : синергія та перспективи розвитку " , організованій Асоціацією за підтримки Міністерства освіти і науки України . Ключові питання для обговорення на Конференції - як розвиватиметься ІТ освіту в Україні ? Як компанії практично можуть взаємодіяти з ВУЗами ? Як перетворити систему вищої ІТ освіти в джерело якісних кадрів для ІТ галузі ? Доповідачі конференції - керівники ключових ІТ ВНЗ країни та провідні експерти ІТ компаній в галузі підготовки молодих фахівців - поділяться стратегічним баченням розвитку ІТ освіти і практиками роботи в галузі. Учасники заходу з боку ВНЗ - декани та зав. кафедрами по ІТ спеціальностями з усієї України. Конференція - прекрасний спосіб не тільки скорегувати стратегію роботи компанії з урахуванням аспекту підготовки розробників , а й встановити контакти з керівниками , відповідальними за підготовку ІТ фахівців у ВНЗ .

Опубліковано: 11/12/13 @ 11:11
Розділ Різне Читати далі...

16 грудня , Київ - Lua . Огляд мови та її можливостей

Компанія Ciklum з продовжує ряд відкритих заходів під назвою Speakers ' Corner на яких , за короткий час можна дізнатися масу корисної інформації та поспілкуватися з однодумцями в неформальній обстановці. Цього разу 16 -го грудня ми запрошуємо всіх бажаючих розширити свої гоізонти і поринути у світ Lua , отримати короткий огляд і дізнатися про його можливості . Проливати промінь світла на Lua і відкривати нові горизонти буде Володимир Безобюк ( Senior Linux Developer , IntroPro ) . Захід буде розділено на 2 частини: теоритических і приклади на практиці. 1 . Коротко про історію мови 2 . Вибір - за і проти.
а ) Переваги ; для яких завдань підходить
б) Недоліки ; для яких завдань мало підходить
в) співтовариство 3 . Огляд мови
а ) імперативність
б) функціональність
в) метапрограмування
г) embedding ( Хоббіт: подорож за Сішние Коди , або Туди і Зворотно )
д) ООП а ) краса в простоті
б) продуктивність 4 .

Опубліковано: 11/12/13 @ 11:10
Розділ Різне Читати далі...

Кращі компанії 2013 за версією ДОУ

. b - companies - ranks . mr , . b - companies - ranks . mr - h { min - width : 0 ! important ;} . b - companies - ranks . mr th , . b - companies - ranks . mr - h . mr . cs , . b - companies - ranks mr - h . mr td { color : # 000 ! important ;} . b - companies - ranks . mr { margin - top : 0em ! important ; margin - bottom : 2em ! important ;} . pivot Представляємо вашій увазі підсумки рейтингу компаній , складеного на основі анонімного опитування співробітників. На сьогоднішній день зібрано вже більше 42 тисяч активних оцінок 461 компанії від майже 6 тисяч співробітників. Нагадаємо , що цього року ми запустили нову версію рейтингу з використанням шкали Лайкерта. В цьому огляді ми розглянемо ТОП 5 лідерів у кожній з 4 « вагових категорій», лідерів по кожній з шкал голосування, а також регіональних лідерів - найкращі компанії Києва , Львова , Одеси , Харкова , Донецька та Дніпропетровська. Це результати станом на сьогодні , 11 грудня.

Опубліковано: 11/12/13 @ 09:21
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Іллею Павличенко , Agile Coach компанії Luxoft

135 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про Agile , Flash і трансформації компаній. У програмі: Про во'IT'і Flash і Flex Scrum і Agile Кооперація з західними спільнотами Трансформація великих компаній Unusual Concepts Agile coach Відпочинок і розслаблення Сертифікації Гейміфікація Книги у випуску : Innovate or Die : A Personal Perspective on the Art of Innovation - Dr. Jack V. Matson Management 3.0: Leading Agile Developers , Developing Agile Leaders - Jurgen Appelo Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 10/12/13 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

30 січня - 2 лютого, Київ - Курс " MongoDB - ДБ для швидкої розробки "

Сьогоднішні реалії такі , що необхідно якомога швидше і легше робити зміни в додатку. MongoDB полегшує це завдання за рахунок своїх особливостей. Але незважаючи на те , що дана база даних дуже проста у використанні , питань у процесі роботи виникає чимало. Ми готові відповісти на всі Ваші запитання! Сергій Туленцев - тренер з Москви , який здійснив перший великий Деплой MongoDB в Росії - поділиться з Вами своїми знаннями . Всього за три дні Ви дізнаєтеся про можливості агрегації , мовах запитів , індексах , записах в базу та багато іншого . І все це , буде , звичайно ж , супроводжуватися практичними завданнями .

Опубліковано: 10/12/13 @ 10:02
Розділ Різне Читати далі...

Поточний ПАММ портфель : 29825 $ . Прибуток за 2 місяці: +20073 $ .

Спонсор посту - Teasernet.com
- актуальна тизерна мережу Ліричний відступ . Пам'ятаю , в 2012 році в одному з ПАММ звітів мені хтось розповів про Bitcoin , ось цей коментар: Просунуті пацани заробляють на курсі bitcoin . Це така нова інтернет валюта. Курс постійно змінюється. Ось наприклад в листопаді за один bitcoin давали 2-4 долари а зараз 11 . Хто купив у листопаді - нехуйово наварили . Наберіть в Гуглі bitcoin там купа посилань цікавих . Я тоді подумав , що за херню несе цей чол ?
Яка валюта , який курс , що за хрень в головах у людей? ! ? Зараз цей чол мене вже не читає , бо вважає ніщебродом . З тих пір курс Bitcoin піднявся до 1000 $ , правда , потім впав до 600 $, а потім знову піднявся до 850 $, але це не важливо. Багато в будь-якому випадку вийшли в дикому профіті . Вкладати зараз , очікуючи зростання на +100 % ? Це вже не дуже багато , а так , для довідки , вартість золота 1230 $ .

Опубліковано: 09/12/13 @ 01:22
Розділ Різне Читати далі...

Професія обраних, або « Ох вже ці нестерпні програмісти » !

« Програміст повинен володіти здатністю першокласного математика до абстракції і логічного мислення в поєднанні з едісоновськой талантом споруджувати все , що завгодно , з нуля і одиниць. Він повинен поєднувати акуратність бухгалтера з проникливістю розвідника , фантазію автора детективних романів з тверезою практичністю економіста »
Академік А.П. Єршов Якийсь супермен виходить , чи не так? Кажуть , що талановита людина талановита в усьому. Але одна справа - обдарованість у справі , а інше - вміння досягати успіху у всіх сферах життя. Ось звідки взявся стереотип про те , що всі програмісти складні в спілкуванні або зовсім асоціальні ? У психології є принцип , згідно з яким ми любимо і ненавидимо людей за одні й ті ж якості залежно від того , під яким кутом вони спрямовані на нас. Так , найбільші бар'єри в соціалізації програмістів створюють саме ті особистісні особливості , які роблять їх першокласними фахівцями.

Опубліковано: 09/12/13 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

17 грудня , Київ - Grammarly Test Club # 7

17 грудня відбудеться сьома зустріч Test Club . Темою цього разу ми вибрали тестову документацію і все , що з нею пов'язано. Послухаємо : Ярослав Пернеровскій , тренер в QA Factory
« Рукописи не горять , але часто і не тонуть ...»
Написання всякого роду документації для багатьох людей є заняттям , заподіює біль. Ми , як біологічна система з яскраво вираженою зворотним зв'язком , інтуїтивно намагаємося уникати всього , що робить нам боляче (за рідкісними винятками) . Що ж робити , і як нам отримати користь з наших недоліків? Ярослав Гамрецький , QA Lead в LeBoutique
« Тестуємо без паніки ! »
Найчастіше в процесі розробки немає чіткого побудованого алгоритму , який включав би розробку і тестування , як єдине ціле. І ось у цей момент , коли приходить тестувальник і бачить анархію розробки ПЗ , які не будемо сумувати й розберемося як з цим боротися і як організувати процес тестування в такому свавіллі .

Опубліковано: 06/12/13 @ 11:56
Розділ Різне Читати далі...

19 грудня, Одеса - Практикум з Haskell

Одеська група користувачів Haskell за підтримки DataArtзапрошує всіх бажаючих дізнатися більше про функціональний мова Haskell і познайомитися з монада. Чим займемося
Досить філософії - час ковбасити код! Ми напишемо просту утиліту командного рядка на Haskell . По ходу справи дізнаємося , як у Haskell робити введення-виведення , викликати системні функції і розбирати аргументи командного рядка. При цьому прозвучать слова « монада » і « аплікативного функтор ». Знайомство з синтаксисом мови буде корисним. Посилання на деякі освітні ресурси є в слайдах з першої зустрічі . Для максимального ефекту приходьте зі своїм ноутбуком з встановленою Haskell Platform і пакетом optparse - applicative . Інформація про те , як ставити платформу і пакети - все в тих же слайдах. Ведучий - Роман Чепляка . Для участі в зустрічі необхідно зареєструватися .

Опубліковано: 06/12/13 @ 11:44
Розділ Різне Читати далі...

20 - 24 січня 2014 , Київ - Курс "Основи . NET розробки та мови C # "

Курс : NET- 001
Власник курсу : Luxoft Training
Тривалість: 40 ч.
Тренер: Цитовіч Павло Опис :
В рамках даного курсу вивчаються характерні риси платформи Microsoft. NET 4.0 , структури програми , синтаксису мови c # 4.0 , а також даються навички розробки в середовищі Visual Studio 2010 . Цілі:
Познайомити слухачів з найважливішими концепціями і особливостями Microsoft.Net і дати знання та навички , необхідні для промислової розробки на C # під Microsoft.Net . Після проходження тренінгу слухачі навчаться :
- Розробляти програми на платформі. NET .
- Читати і аналізувати код на мові C # .
- Розуміти основні концепції платформи. NET . розбираємося теми:
- Огляд платформи.

Опубліковано: 05/12/13 @ 01:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 114

klumba.uaз нуля створює відділ розробки і шукає в Києві головного PHP - розробника . Зарплата від 24000 грн. IntroPro шукає Big Data розробниказ хорошим знанням Hadoop . Компанії Avarla потрібна Senior Research Scientist( кандидат наук). 111PIX шукає в Одесі C + + програмістадля розробки Сервіс сервісу онлайн телебачення і соцмережі , заснованої на відео- спілкуванні учасників. Зарплата $ 1500-2500 . Компанії SysIQ потрібен Graphic Design Team Lead. AxonSoftware шукає молодшого Perl/JS розробника, охочого зануритися у світ розподілених додатків , паралельної обробки даних і фінансів , де точність виконаної роботи так само важлива , як і на космічній станції. На двомісячний випробувальний термін ЗП $ 500 USD , після - $ 800 . Crytek Ukraine , у якої , судячи з анкеті, хороший компенсаційний пакет , шукає DevOps інженера. Компанії DIO - soft потрібна Junior +/Middle QA automation. Досвід Java- програмування буде плюсом.

Опубліковано: 05/12/13 @ 10:51
Розділ Різне Читати далі...

"Великі " про себе , або резюме IT- шників , що змінили світ

Ти пам'ятаєш , як усе починалося? Якщо вам коли-небудь доводилося знаходити своє резюме багаторічної давності , то напевно ви відчували ті ж почуття , що і при перегляді старих фотографій : це було давно і ніби неправда. Особливо це вірно для того , хто на сьогоднішній день вже домігся кар'єрних успіхів. З чого ж починали або продовжували свій шлях майбутні лідери світової IT- індустрії? Їх резюме розкажуть самі за себе. Сергій Брін Підприємець , розробник і співзасновник Google , вчений у галузі інформаційних технологій , обчислювальної техніки та економіки. Джерело резюме: infolab.stanford.edu . Стів Джобс Підприємець , з-засновник і колишній CEO компаній Apple , NeXT і Pixar.

Опубліковано: 05/12/13 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

14 грудня , Київ - Embedded Kyiv TechTalks . Video Delivery

Дорогі друзі ! Запрошуємо вас на конференцію Embedded Kyiv TechTalks . Video Delivery , яка відбудеться в суботу 14 грудня в Києві. Участь у конференції безкоштовна за умови реєстрації . Початок: 10:30 , реєстрація відкрита з 9:30 . В ході заходу ви зможете поспілкуватися з українськими та зарубіжними експертами в області embedded -розробки , в живу познайомитися з продуктами і рішеннями - лідерами з сфері передачі відео , що знаходяться на гребені сучасних технологій і потреб ринку. Теми Tech- Talks : C + +11 usage experience : Move semantic У цій доповіді ви дізнаєтесь про особливості використання такої можливості оновленого стандарту C + + , як move semantics , а також про досвід застосування C + + 11 в роботі над реальними проектами .
Доповідач: Дмитро Гурін , Senior Software Developer Raspberry Pi + QEMU - for entertainment and real work В embedded -розробці часто необхідно розробляти програмне забезпечення для ще неіснуючого «заліза ».

Опубліковано: 04/12/13 @ 09:45
Розділ Різне Читати далі...

14 грудня , Київ - GlobalLogic CodeLabs Battlecity

Любиш програмувати , але « задихаєшся » від робочої рутини? Приходь 14 грудня на CodeLabs Battlecity , програмуй штучний інтелект , перемагай у змаганні та вигравай цінні призи! CodeLabs Battlecity пройде , вже традиційно , в форматі Codenjoy : неформальна зустріч розробників , на якій ти можеш познайомитися з однодумцями , весело провести час і прокачати навички парного програмування в екстремальних умовах :) Суть змагання: всі, напевно , грали в старі добрі « танчики » - Battlecity . За обмежений час команда повинна написати бота (штучний інтелект) до цієї гри , здатного не просто воювати , а й вигравати у інших. Умови гри можуть мінятися , тому алгоритми можна і потрібно коригувати по ходу . Чий бот набере більше очок у грі , той і виграв. Приходь і отримай досвід , fun і адреналін ! Зареєструйся зараз! Умови участі:
- участь можуть усі охочі , незалежно від рівня підготовки і бажані мови програмування.

Опубліковано: 03/12/13 @ 02:05
Розділ Різне Читати далі...

13 грудня , Мінськ - Application Developer Days

Останнє значуща подія 2013 для розробників Вже 13 грудня в Мінську відбудеться міжнародна конференція професійних програмістів Application Developer Days - 4 Учасників чекають:
• практичні майстер- класи провідних експертів в програмної інженерії ;
• розповіді про приклади успішного вирішення завдань в різних областях розробки ПЗ;
• доповіді про результати дослідної роботи ;
• презентації технічних рішень;
• і багато , багато іншого. Серед доповідачів відомі в Білорусі та СНД професіонали: Сергій Архіпенков , Віталій Никуленко , Олександр Мартінкевіч , Олександр Чистяков , Юрій Насретдінов , Роман Бугайов і ряд інших. Детальна програма конференції Крім змістовної частини , нас чекає декілька сюрпризів від партнерів конференції . Генеральний партнер конференції - компанія R- Style Білорусь , один з лідерів IT -галузі в Мінську , проведе лотерею з суперпризом і різними корисними речами для переможців.

Опубліковано: 03/12/13 @ 12:31
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Олександром Краковецька , CEO DevRain Solutions

134 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Microsoft'е , Вінниці , мобільних додатках і власних продуктах. У програмі: Про во'IT'і IT у Вінниці Кандидатська Innovinn Переїзд до Києва Спеціалізація на Windows Phone Свої продукти Платформа Microsoft Мобільні платформи Windows 8 Книги у випуску : Досконалий код - Стів Макконнелл Джоел про програмування - Джоел Х. Спольскі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 03/12/13 @ 11:03
Розділ Різне Читати далі...

12 грудня , Дніпропетровськ - HR - Кухня № 15 з Максом Іщенко

Цього разу на HR- кухнею не буде ніяких грунтовних доповідей і презентацій. Ми просто побалакаємо з Максом Іщенко про життя у форматі питань - відповідей і роздумів вголос. Звичайно , ми знаємо Макса Іщенко за його проектами і djinni.coі вважаємо одним з найактивніших « двигунів »української IT індустрії. Так що охоче послухаємо його думки на теми :
- поточної ситуації в галузі , про її трендах і перспективи , Developers vs Recruiters . У чому корінь зла?
- Про проекти DOU і Djinni . Джинн дейтинг , як допомогти хорошим рекрутерам швидше закривати вакансії і залишити поганих без роботи?
- Про українських IT -компаніях , їх проблеми та успіхи , про лідерів думок і експертах українського IT-ринку .
- Поставимо діагноз українській стартап екосистемі .
- і звичайно , про українських розробниках : хто він , середньозважений український програміст у вакуумі , чим він живе , цікавиться і чого хоче.

Опубліковано: 02/12/13 @ 10:34
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178