Вода - джерело життя і ... спосіб схуднути !

Вода - джерело життя і ... спосіб схуднути! Останнім часом проблема зниження ваги набуває все більшої актуальності. Людство винайшло стільки способів схуднення, що вибрати підходящий особисто вам спосіб, стає ще однією проблемою. І далеко не завжди гроші, витрачені на новомодні чаї, таблетки або трави для схуднення виправдані. Пора звернути увагу на те, що доступно кожному з нас, на воду. Вода для схуднення - найдешевший і просто спосіб зниження ваги. Вода є найважливішим елементом життєдіяльності людини. Всі знають з дитинства, що потрібно випивати в день близько 2 літрів рідини, але якщо робити це правильно, то можна домогтися зниження ваги. Наш мозок сприймає сигнали про голод і спрагу однаково, тому якщо хочеться їсти, можливо, варто просто випити склянку води. Таким чином, привчивши себе пити часто, у вас пропаде шкідлива звичка до частих перекусу, а будете приймати їжу строго за графіком.

Опубліковано: 09/04/12 @ 11:33
Розділ Різне Читати далі...

АТС в офісі - багато проблем, одне рішення

АТС в офісі - багато проблем, одне рішення Для кожної компанії є важливим налагодження зв'язку всередині робочого колективу, зв'язки з клієнтами та постачальниками, щоб не відчувати себе відлюдниками в світі комунікацій та інформаційних технологій. Будь-якому офісу в сучасному світі необхідна злагоджена система зв'язку для забезпечення грамотного, ефективного функціонування співробітників і керівників. Підключення міні-АТС вирішує ці проблеми. Завдяки використанню АТС в офісі скорочується кількість підключених міських номерів, в той же час співробітники отримують можливість проведення телеконференцій і нарад із зарубіжними компаніями. По суті, офісні АТС представляють собою багатофункціональну систему зв'язку, що дозволяє грамотно організувати комунікацію як між співробітниками, так і з клієнтами.

Опубліковано: 09/04/12 @ 11:29
Розділ Різне Читати далі...

Профіт Шоу XIX : Дмитро і Наталія, творці Klumba.ua

Клумба - найбільший сайт для батьків в Україну, що виріс за три роки зі спеціалізованого каталогу дитячих товарів. Кожен день тисячі українських мам отримують тут відповіді на питання, спілкуються, вибирають, купують і продають товари. 00:40 Історія появи проекту, або Як продуктивно провести час в декреті
6:20 Команда проекту
7:57 Секрет зростання і шлях до успіху
11:20 Сайт-спільноту. Особливості управління
14:03 Роль інвесторів в успіху проекту
16:20 Трохи про фінансові питаннях
22:26 «Синички» - анти-«Клумба»
31:50 Як залучити користувачів і розширити аудиторію
33:00 Чому так важливо не перестаратися і зберегти цілісність продукту
35:55 ??Соціальна мережа, нове поле діяльності 37:54 Як вирішити проблему відсутності досвіду На нові випуски Профіт-Шоу можна підписатися на YouTube , ВКонтакте і Facebook . Аудіоверсія шоу доступна на PodFM . Спонсор випуску - . Pipedrive is a CRM-replacing deal management tool.

Опубліковано: 09/04/12 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 4 . Гіпердорвей під CPA .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Продовжимо розбір польотів, але на цей раз перейдемо на темну сторону сили. Я тут останнім часом трохи копався в сайтах під CPA. Є цікаві приклади. Припустимо, mosmama.ru. Що ви можете сказати про цей сайт? Так на вигляд білий сайт а-ля під GGL. Приторговує посиланнями в нових статтях. Має тИЦ 800. Сидить в ЯК. Старий прокачаний статейнік, словом. Насправді це гіпердорвей під CPA. У нього купа піддоменів і ще подподдоменов, які збирають трафік з НЧ в Яндексі. Кожен подподдомен підстроєний під певний НЧ і на загальному трасті основного домену це лізе в багато ТОПи. Насамперед йдемо в Alexa: http://www.alexa.com/siteinfo/mosmama.ru Бачите це? Це означає, що основний сайт відвідують 37% від загального. Відповідно, решта 63% осіли на піддоменах. Статистика дуже приблизна. Там може бути і 10% - 90%. Основний сайт відвідують, до речі, ~ 1500 на добу.

Опубліковано: 07/04/12 @ 10:37
Розділ Різне Читати далі...

Продаємо товар за допомогою сайту

Продаємо товар за допомогою сайту Продаємо товар за допомогою сайту Для того щоб успішно продавати свої товари або надавати послуги, необхідна реклама в Інтернеті, оскільки в даний час саме так найпростіше знайти цільову аудиторію для будь-якого товару або послуги. Найкращою рекламою в Інтернеті, є сайт з тематичним наповненням. Задоволення це не з дешевих, але для просування власних товарів і послуг, створення сайту це один з важливих пунктів. Однак, крім вартості, створення сайту це ще й дуже трудомісткий процес, особливо в тих випадках, коли необхідно зробити сайт не на один раз, а міцно зарекомендувати рекламовану фірму на ринку. Що ж є важливим при створенні сайту? Для початку, інформація, яка готується до приміщення на сайт, повинна пройти жорсткий відбір. Якщо цей опис товару, то текст повинен бути максимально стислим і містити в собі тільки основну інформацію. Другий пункт - це дизайн.

Опубліковано: 07/04/12 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

Інформація , що не виходить за межі кімнати

Інформація, що не виходить за межі кімнати Інформація, що не виходить за межі кімнати В даний час з повсюдним розвитком Інтернету стали з'являтися все нові й нові розробки, що стосуються реальному повсякденному житті. Це можуть бути як програми, так і сайти. Деякі з них дійсно заслуговують уваги і є популярними серед користувачів. Так, наприклад, широко анонсоване послуга «Класний журнал», вже використовується в багатьох школах. Сенс такої розробки полягає в тому, що на сайтах шкіл вивішується деяку подобу класного журналу в електронному вигляді, і кожен батько отримує код доступу до цієї інформації або навіть може налаштувати інтеграцію з SMS. Такий винахід, незважаючи на його поки ще сирий варіант, досить зручно і для батьків, і для вчителів - одним не доведеться за кожної двійки свого ненаглядного чада бігати в школу, іншим же не доведеться витрачати особистий час для проведення бесід з батьками. Однак крім корисних розробок існують і відверто безглузді й марні.

Опубліковано: 07/04/12 @ 07:02
Розділ Різне Читати далі...

Завантажуємо сайти зі швидкістю світла

Завантажуємо сайти зі швидкістю світла Завантажуємо сайти зі швидкістю світла При створенні сайту більшість розробників дбають не тільки про його внутрішньому наповненні, але і про його дизайні. Це, безумовно, є виправданим, оскільки користувачів спочатку приваблює саме дизайн, а зміст часто грає другорядну роль. Виняток становлять лише ті випадки, коли користувачеві необхідно терміново знайти якусь важливу інформацію. Уже після того, як пошуковий запит створений, і пошукова система пропонує тисячі варіантів, залишається вибрати найбільш підходящий. Тут про дизайн думати не доводиться, оскільки першочерговим завданням є знайти потрібну інформацію. Крім інформації такого користувача буде цікавити тільки лише один фактор - швидкість завантаження сайту . На жаль, не скрізь існує доступ до високошвидкісного Інтернету і у багатьох користувачів завантаження сторінки займає досить тривалий час у зв'язку з наявністю на сторінці безлічі стороннього контента, такого, як, наприклад, рекламні банери в медіа-форматі.

Опубліковано: 07/04/12 @ 07:01
Розділ Різне Читати далі...

28 - 29 квітня, Київ - ДОУ хакатони - Київ!

Час: з 14:00 28 квітня по 16:00 29 квітня + афтепаті для тих, хто вижив. Ми провели 6 ДОУ хакатони: Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку і повертаємося до Києва, який так довго чекав нас. Правила цього заходу вже, здається, відомі всім і кожному, але «повторення - мати навчання» У вас є 24 години. Протягом цього часу вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 05/04/12 @ 04:08
Розділ Різне Читати далі...

Історія успіху проекту Марка Цукербрерга

Історія успіху проекту Марка Цукербрерга Історія успіху проекту Марка Цукербрерга Соціальна мережа Facebook є найпопулярнішою в світі. Проте так було не завжди. Спочатку, ця соціальна мережа була доступна тільки студентам Гарварду. Потім мережа поступово розширювалася і реєстрація в ній стала доступна і студентам інших університетів. Для того щоб проект і далі розвивався, були необхідні інвестиції. Перші інвестиції надійшли від одного із засновників PayPal, ставши основою для подальшого розвитку проекту. На ці гроші було вироблено безліч запланованих розробок, після чого розвиток соціальної мережі стало відбуватися ще стрімкіше. Але всім бажаючим проект став доступний тільки в 2005 році, через рік після її створення. Незважаючи на всілякі розробки, в цей період розвитку проекту, не йшло мови ні про яке заробіток. Уже деякий час по тому основним заробітком Цукерберга став дохід від контекстної реклами. Багато відомих компаній пропонували Марку викупити у нього Facebook, проте його кожного разу не влаштовувала сума.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:26
Розділ Різне Читати далі...

Знайти і не здаватися

Знайти і не здаватися Знайти і не здаватися Ні для кого не секрет, що в найбільших пошукових системах можна знайти все, що завгодно. Проте чи так йдуть справи з непоширеними запитами? Абсолютно не так. Часом необхідно перегорнути кілька сторінок в пошуковій системі, щоб знайти хоч щось близьке до теми, а й на останніх сторінках не завжди знаходиться потрібна інформація. Виникає два питання: як бути і що робити. Оскільки в Інтернеті можна знайти практично все, то є ймовірність, що хоча б пару рядків по темі, але знайти можливо. Потрібно лише правильно шукати. Так як же правильно шукати? Для початку потрібно сформулювати запит різними способами. Нерідко допомагає пошук за окремими словами, які не узгоджені в пропозицію. Пошукова система знайде всі документи зі зустрічаються словами, але результат такого пошуку може підійти тільки у разі пошуку за точною фразою. Другий спосіб пошуку, це віднесення необхідного об'єкта до найбільш розширеній групі.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:24
Розділ Різне Читати далі...

Заявимо про себе Вконтакте

заявив про себе Вконтакте Заявимо про себе Вконтакте Реклама переслідує нас по всьому Інтернету. Часто це просто докучливі банери, що заважають перегляду потрібної сторінки. Більшість користувачів Інтернету відразу ж закривають їх, практично не читаючи. Але, варто прочитати такий банер і можна переконатися, що ніякі серйозні компанії не рекламують себе подібним чином, а значить і закривати таку нав'язливу рекламу можна без жалю. Тоді яким же чином має подаватися реклама в Інтернеті? Вона обов'язково повинна бути помітною, але ненав'язливою. А також, повинна бути розташована доступно для цільової аудиторії, на яку вона спрямована. При нинішньому розвитку соціальних мереж, питання про рекламу зважився сам собою. У популярній мережі Вконтакте, реклама розташовується збоку і не заважає переглядати інформацію, але, безсумнівно, звертає на себе увагу.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:23
Розділ Різне Читати далі...

Прогноз погоди з доставкою додому

Прогноз погоди з доставкою додому Прогноз погоди з доставкою додому Все більше і більше розвивається бізнес з продажу різних товарів через Інтернет. У реальності, таких магазинів може навіть і не існувати, тому й самовивіз товарів з них неможливий. Багато підприємців, які вибрали цей спосіб продажу товарів, вважають його більш вигідним для себе, оскільки не потрібно оплачувати оренду приміщення і роботу персоналу. Але і для потенційних покупців, такий спосіб покупки часто є найкращим, оскільки дозволяє не витрачати час на походи по магазинах. Проте в покупках через Інтернет є й недоліки. Покупець ніколи не може бути впевнений, якщо має намір отримати оплату за фактом отримання товару. Покупець запросто може відмовитися від товару з якихось причин. З іншого боку, покупець також не може бути впевнений, що товар йому доставлять в нормальному стані, погоджуючись на передоплату.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:22
Розділ Різне Читати далі...

Хто шукає - той завжди знайде

Хто шукає - той завжди знайде Інтернет став настільки повсякденного і поширеною річчю, що шукати інформацію деінде часто нікому і в голову не приходить. Дійсно, навіщо витрачати час, якщо потрібну інформацію можна знайти за пару кліків. Однак важливим залишається питання формулювання текстового запиту. Пошукові системи влаштовані таким чином, що є можливість пошуку, як по точній фразі, так і за окремими словами. Для того щоб система шукала саме по фразі або речі, необхідно вибрати цей пункт в меню. Для більш детального пошуку потрібно чітко сформулювати те, що саме ви шукаєте і при необхідності переставити слова місцями. Математичне правило, що свідчить про те, що від перестановки доданків сума не змінюється, у випадку з пошуковими системами не працює, оскільки при перестановці слів результати можуть бути абсолютно різними. Найкраще проілюструвати це на прикладі.

Опубліковано: 05/04/12 @ 11:19
Розділ Різне Читати далі...

Реклама в соціальних мережах - чи завжди вона вигідна для компаній?

Реклама в соціальних мережах - чи завжди вона вигідна для компаній? Реклама в соціальних мережах - чи завжди вона вигідна для компаній? Реклама в соціальних мережах сьогодні привертає величезну увагу з боку самих різних компаній. Все більше підприємців укладають договори на просування своїх товарів саме в соціальних мережах. Тому є цілком зрозумілі пояснення - соціальні мережі мають величезною кількістю учасників, так що аудиторія людей, які знають про товари компанії, збільшується відразу в багато разів. Крім того, мережі, що продають подібні послуги, стверджують, що реклама в соціальних мережах - це спосіб утримувати увагу величезної аудиторії, можливість підвищувати репутацію компанії, а як наслідок цього, і продажу. Але бізнесменам, які вирішили скористатися даною послугою, варто знати і про «підводні камені» подібно кроку.

Опубліковано: 04/04/12 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Програма запобігання самогубств від Facebook

Програма запобігання самогубств від Facebook Програма запобігання самогубств від Facebook Як повідомляє один з новинних ресурсів, Facebook, популярна соцмережа, вживає заходів щодо вдосконалення власної програми допомоги тим особам, які знаходяться в роздумах про самогубство. Так, представником даної соцмережі, Фредеріком Уоленсом, було повідомлено, що зараз ведеться активна взаємодія з фахівцями і з низкою інтернет-компаній, що зокрема пов'язано з розробкою методів боротьби з самогубствами. Інформація щодо компаній-співробітників не надійшло, однак відомо про те, що спільна діяльність у цьому напрямку стала вестися ще з січня місяця минулого року. Методики, які сформовані будуть в процесі такої взаємодії, будуть далі застосовуватися і сторонніми компаніями в мережі. Зокрема зазначено було, що серед консультують організацій присутні ЛГБТ-організації, а також організації ветеранські, тому як саме люди, пов'язані з ним, більшою мірою схильні до схильності до суїцидальних намірів.

Опубліковано: 04/04/12 @ 09:57
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 9 . Березень приніс 4008 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Шоколадно-ванільний місяць. Ррр ...
Ммм ... у мене навіть злегка попа злиплася. Доходи з реф. відрахувань зросли: 3552 $ (в лютому 2268 $)
Доходи з ПАММ теж виросли: 456 $ (в лютому 377 $) За ПАММ - жодної мінусовій тижня ні у одного з трейдерів. А в останній тиждень Sven показав аж + 12.91%, що скоріше не до добра. Дохід розподілився так: 7165 - 131 $ (Вероніка)
7187 - 88 $ (Вероніка)
5995 - 106 $ (Avas)
7031 - 102 $ (sven)
6482 - 29 $ (TP) Скріншот по ПАММ на 31 березня: Скріншот по реф балансу на 31 березня: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .


Плавно до інших новинам Ми тут з братаном, значить, форекс портал купуємо. Ну, форекс портал це голосно сказано, перш за все - це форекс форум. При чому з реально непоганими показниками в плані кількості постійних відвідувачів.

Опубліковано: 04/04/12 @ 04:38
Розділ Різне Читати далі...

Продовжуємо соціалізуватися ;)

Кнопки соціальних мереж в rss стрічці від FeedBurner Сьогодні, переглядаючи, ще раз звернув увагу на, розміщені відразу під кожним анонсом в стрічці. Якось не дуже їх видно і швидше за все ефект від них не такий значний, який хотілося б. Як відомо, картинка увагу привертає більше , ніж просто текст (текстове посилання). Тому вирішив прикрутити до rss стрічці кнопки соціальних мереж . Тільки основні: google plus, twitter, facebook і вконтакте. Виглядає ніби непогано. Будемо сподіватися і ефект від них буде краще. Відстежити, звичайно, їх ефективність в даний момент не представляється можливим, але спробувати варто. Тим більше, що анонси RSS стрічки відправляються на email передплатників , та в рідерах різних ці кнопки також будуть присутні. Реалізувати подібне не складе особливих труднощів і займе у Вас буквально 5 хвилин. Особливо просто доведеться тим, у кого wordpress 2.9 і вище. Поїхали.

Опубліковано: 04/04/12 @ 01:57
Розділ Різне Читати далі...

6 квітня, Одеса - Тренінг "Автоматизація Web додатків на Selenium / WebDriver "

Що таке Selenium? Зараз не знайти фахівця в сучасному ІТ світі, який не чув про цей інструмент. Selenium - це інструмент для автоматизації тестування веб додатків різної складності. Починаючи від простих HTML форм, закінчуючи важкими RIA і Flex додатками. Перед зустріччю AT.Info Посидіти в Одесі ми проведемо тренінг по автоматизації Web додатків на Selenium/WebDriver. Уже не вперше компанія Lohika Systems допомагає нам у підготовці і координації заходів, тому тренінг пройде за адресою: м. Одеса, вул Дальницька 46, кабінет 501, Поверх 4, компанія Lohika Systems » Програма тренінгу Що таке Selenium і як він вийшов в світ? Архітектура роботи Selenium і WebDriver.

Опубліковано: 03/04/12 @ 04:09
Розділ Різне Читати далі...

Ювілейний , 50-й подкаст « Відверто про IT кар'єризм ». Спецвипуск

Нашому подкаста вже 1 рік і це наш ювілейний 50й випуск. Зустрічайте нового ведучого в цьому випуску . В програмі: Представлення нового ведучого. Як виникла ідея подкасту . Перший випуск. Ризик публічності. Пам'ятні моменти в історії подкасту . Приватне життя і подкастинг . запам'яталися випуски. Подальші плани. Наш новий ведучий і подкаст. Як почати свій подкаст. Складнощі в організації. Техніка для запису. Наші досягнення. Книги у випуску : Культурний код. Як ми живемо, що купуємо і чому - Рапай Клотер . Дюна . Френк Герберт .
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 03/04/12 @ 01:11
Розділ Різне Читати далі...

Студенти в IT -компанії: виграють усі

Про користь навчання студентів в рамках практик та спеціалізованих центрів в IT компаніях написано вже немало. Наведемо шість основних причин, які, на наш погляд, показують необхідність такої діяльності. За основу взято досвід дніпропетровського офісу Exigen Services, де проводяться вже стали традиційними Школи тестування ПО і Agile практики для студентів технічних вузів. Причина перша. Підвищуємо рівень практичного IT-освіти студентів Не секрет, що великою проблемою сьогоднішнього вищої освіти є наявність значного розриву між профілем випускника вузу і вимог сучасної ІТ-індустрії до молодих фахівців. Біда в тому, що в більшості випадків освіта виявляється занадто академічним, і не дає студентам достатньої практики. Крім того, є такі речі як робота в команді, атмосфера реального, «живого» проекту, внутрішня культура компанії.

Опубліковано: 03/04/12 @ 11:29
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176