холодильне обладнання

Холодільное оборудованіе Холодильне обладнання Інтернет-магазин, який знаходиться на http://www.greencool.ru/ допоможе Вам впоратися з такою нелегким завданням, як вибір холодильного обладнання для підприємства. Тут Ви можете також придбати холодильне обладнання і для магазинів. ТОВ "Накнек" - це сервіс-партнер компанії "Грінкул інжиніринг" по ремонту та сервісного обслуговування теплового і холодильного обладнання на організаціях бюджетної сфери та на підприємствах. Отримавши достатній досвід в збірці і монтуванні холодильних камер, а також дверей від різних виробників, наша компанія вибрала двох виробників цієї продукції: ТОВ "Ірбіс" і ТОВ "Профхолод". На сьогоднішній день ТОВ "Грінкул інжиніринг" надає сендвіч-панелі з ППУ, холодильні двері і камери зокрема цих виробників. Також ми можемо провести монтаж і збірку холодильних камер безпосередньо на об'єкті замовника. Беручи до уваги досить довгий співпраця нашої компанії з ТОВ "Ірбіс" і ТОВ "Профхолод" ми надаємо їх продукцію за ціною виробника.

Опубліковано: 24/04/12 @ 04:04
Розділ Різне Читати далі...

Футболки на будь-який смак

Футболки на будь-який смак Футболки на будь-який смак Якщо Ви хочете , Вам сюди http://krutomaiki.ru. Доставка та її умови. "Замовлення вартістю більше 4000руб. і що налічують більше 10 футболок після повної передоплати. "Якщо Ви замовляєте одну бейсболку, сума її доставки буде равносильной сумі доставки однієї футболки. "Доставка післяплатою здійснюється тільки в межах Росії. Для всіх інших країн - по 100% передоплаті. Кур'єрська доставка здійснюється в такі міста, як Кемерово, Санкт-Петербург, Москва. Оплата. Найдорожчий спосіб оплати - накладений платіж. В цьому випадку оплачувати посилки буде відбуватися прямо перед тим, як її отримати у Вашому поштовому відділенні. Після отримання посилки з Вас ще знімуть збір за накладений платіж. Його сума буде залежати від Вашого замовлення і складе: "5% +7 рублів - замовлення до 1000 рублів. "4% +57 рублів - замовлення на суму від 1000 - 5000 рублів. Кур'єрська доставка оплачується готівкою.

Опубліковано: 24/04/12 @ 04:03
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 11 : Поради Олексія Резчикова

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Одинадцятий випуск креш-тесту веде експерт Олексій Різьбярів, Java-розробник і досвідчений тім-лідер. Нагадаємо, що якщо ви хочете отримати коментарі та рекомендації щодо покращення вашого власного резюме, ви можете надіслати його за адресою crashtestcv@dou.ua. Резюме № 1 1. Контактна інформація 1.1 Я б збільшив розмір і вирівняв телефон і пошту по одній стороні. 2. Summary
2.1 Порекомендував би віддати на вичитку. На мій погляд написано трохи вроздріб.
2.2 Використання відступу в абзацах покращує читабельність. 2.3 Оскільки в Summary йде скоріше список компетенцій і навичок - я б запропонував зробити його у вигляді таблиці або списку. 3. Specialities
3.1 Я б знову ж таки зробив або списком або таблицею.
3.2 Я не зовсім розумію звідки у людей, який лише рік працює тім лідером і скрам майстрів - strong project management skills and experience. Це необхідно або прибрати або перефразувати.

Опубліковано: 24/04/12 @ 07:14
Розділ Різне Читати далі...

Подорож до Австрії

Подорож до Австрії Подорож до Австрії Підбір путівок в Австрію , давню гостинну країну, можуть здійснити зараз багато туристичні агентства . Ця країна універсальна у виборі відпочинку і разюча в організованості і комфорті чудових курортів. Ви можете оселитися в готелях вищого класу з воістину королівськими умовами, бо знаходяться вони в старовинних палацах. Чуйний та турботливий персонал з посмішкою, беззастережно виконає будь-яке прохання Ви маєте можливість обрати пішу, автобусну, навіть трамвайну екскурсію, що дозволяє побачити архітектурні шедеври австрійських міст. Вас вразить величезна кількість історичних пам'яток, музеїв, церков різноманітних форм і стилів. Цікаво розповідають гіди не дадуть вам нудьгувати ні хвилини. Ваша уява вразять численні гірськолижні курорти, які, безсумнівно, сподобаються як любителям екстриму, так і новачкам, вперше стали на лижі. Кращі в світі спуски знаходяться саме в цій країні. Тут же є цілі спортивні комплекси з басейнами, крижаними катками.

Опубліковано: 23/04/12 @ 02:06
Розділ Різне Читати далі...

Необхідність юзабіліті аналізу сайту

Необхідність юзабіліті аналізу сайту Необхідність юзабіліті аналізу сайту Відвідувач сайту стане вашим клієнтом або партнером, якщо він буде мати не тільки привабливі умови співпраці та вигідні пропозиції потрібного йому товару, а й високі показники юзабіліті сайту . Говорячи простіше, користувачеві повинно бути зручно на сайті. Непрацюючі посилання, дрібні керуючі кнопки, нелогічна подача інформації, непродумана навігація - зовсім не дрібниці, а те, що може реально зашкодити компанії. Якщо на сайті погано організований каталог товарів, складна форма замовлення, немає звичних способів оплати, то відвідувач ніколи не стане вашим клієнтом. Через ці, як показує практика, далеко не «дріб'язкових» проблем компанії втрачають до половини можливих клієнтів. Юзабіліті аналіз сайту допоможе не допустити цих втрат. Зробити професійно юзабіліті-аудит сайту непросто. Для початку потрібно оцінити показники величини відмов, конверсії, глибини перегляду сайту і виявити існуючі проблеми.

Опубліковано: 23/04/12 @ 02:05
Розділ Різне Читати далі...

YouTube програв в Німеччині суд власникам авторських прав

YouTube програв в Німеччині суд власникам авторських прав YouTube програв в Німеччині суд власникам авторських прав Гамбурзький суд виніс постанову, що за контент завантаження користувачами відповідає саме Відеоплатформа. Він зобов'язав компанію YouTube ретельно перевіряти весь матеріал, який завантажується на відеосервіс на предмет порушення авторських прав. Клопотання в суд подала організація GEMA, що представляє інтереси німецьких музикантів і композиторів . Її звернення до правового захисту з вимогою про зняття відеокліпів, які були розміщені з порушення копірайту, суд підтримав. У суді Німеччини сервіс відеохостингу YouTube програв процес по виплаті роялті власникам прав на музичні відео. Суддею було винесено припис, за яким сайтом повинні бути встановлені фільтри, які визначають, коли користувач буде намагатися «залити» на сайт будь-яке відео.

Опубліковано: 23/04/12 @ 02:00
Розділ Різне Читати далі...

Переваги інтернет реклами

Преімущества інтернет реклами Переваги інтернет реклами Інтернет - це на сьогоднішній день найбільше поле, де будь-яка компанія може розмістити свою рекламу. Реклама в Інтернеті має ряд істотних переваг. Перш за все, ви маєте можливість за допомогою неї охопити настільки велике географічний простір, наскільки хочете. Ви можете замовити розміщення свого рекламного банера для потенційних клієнтів, що проживають по всій території Росії або живуть в інших країнах світу. А можете вказати чіткі географічні кордони - і тоді про вашу компанію зможуть дізнатися лише мешканці вашого регіону. Ще однією перевагою реклами в інтернеті є те, що вона може представлятися тільки вашої цільової аудиторії. Тобто розмістивши свій банер, що рекламує кафе Єкатеринбурга , ви можете бути впевнені, що його побачать тільки ті люди, які шукають саме цю інформацію, а не всі «проходять мимо», як це відбувається у випадку, наприклад, із зовнішньою рекламою або з рекламою в журналах, газетах, на телебаченні або на радіо.

Опубліковано: 23/04/12 @ 01:52
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет -підприємництво

Інтернет-підприємництво Інтернет-підприємництво 11 квітня проходив відкритий вебінар одного їх успішних інтернет-продюсерів Максима Спиридонова, на якому розглядалися особливості інтернет підприємництва. Будучи експертом в цьому питанні, Максим Спиридонов, грунтуючись на своєму практичному досвіді, перерахував переваги інтернет-бізнесу перед оффлайн бізнесом. 1. Початкові фінансові вкладення в інтернет-бізнес не так вже й великі, на його думку. Розробка та запуск програми, що не потребує складних рішень - близько 20-40 тис. дол На реалізацію повноцінного проекту треба приблизно 80 тис. дол Немало, але якісний інтерфейс, графіка, візуалізація і тексти вимагає таких вкладень. 2. Інтернет бізнес здатний залучати інвесторів. Коли просувний продукт стає прибутковим, йде рух коштів, інвестування в розвиток даного проекту буде мати сенс для потенційного інвестора. За словами експерта, сьогодні банки, керуючі компанії, інші далекі від сфери інтернет-бізнесу підприємства, все більше проявляють інтерес до Рунету.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:25
Розділ Різне Читати далі...

Новий маркетинговий інструмент

Новий маркетинговий інструмент Новий маркетинговий інструмент Якщо ви задумалися про просування своїх товарів чи послуг за допомогою інтернету, то перед вами постає завдання створення сайту і просування його в мережі. У багатьох випадках недостатньо звичайного сайту, необхідний багатофункціональний портал, який містить велику кількість сервісів, об'ємне інформаційне наповнення. Розробка порталів - складний процес, краще довірити його професіоналам. Для організації просування готового порталу багато користувачів звертаються до рекламної мережі Бігун. Командою контекстної реклами Бігун створено новий інструмент ремаркетингу. Ремаркетинг - це інструмент, який повертає відвідувачів на сайт, підвищує лояльність відвідувачів до даного бренду. Найближчим часом на сайтах партнерів програми Бігун показуватимуть рекламні банери які поведуть відвідувачів назад на сайт, фіксуючи таким чином інтерес до ваших товарах і послугах.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:23
Розділ Різне Читати далі...

Новый маркетинговый инструмент

Новий маркетинговий інструмент Новий маркетинговий інструмент Якщо ви задумалися про просування своїх товарів чи послуг за допомогою інтернету, то перед вами постає завдання створення сайту і просування його в мережі. У багатьох випадках недостатньо звичайного сайту, необхідний багатофункціональний портал, який містить велику кількість сервісів, об'ємне інформаційне наповнення. Складні процес розробка порталів , краще довірити його професіоналам. Для організації просування готового порталу багато користувачів звертаються до рекламної мережі Бігун. Командою контекстної реклами Бігун створено новий інструмент ремаркетингу. Ремаркетинг - це інструмент, який повертає відвідувачів на сайт, підвищує лояльність відвідувачів до даного бренду. Найближчим часом на сайтах партнерів програми Бігун показуватимуть рекламні банери які поведуть відвідувачів назад на сайт, фіксуючи таким чином інтерес до ваших товарах і послугах.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:23
Розділ Різне Читати далі...

Toshiba - як все починалося ?

Toshiba - як все починалося? Toshiba - як все починалося? Кожна компанія має свій початок. Компанія Toshiba не виняток. Багато хто з нас і не замислюються про те, коли виникла Toshiba. Вона, як нам здається, була завжди. Але насправді немає. Toshiba не завжди була компанією, яка створювала ноутбуки toshiba Gd764JG для ігор для ігор. Toshiba бере свій початок в позаминулому столітті, точніше кажучи, в 1875 році. Хисашиге Танака в тому році заснував свою компанію Tanaka Engineering Works в Токіо. Свого часу Танака був визнаним генієм Сходу, за це його прозвали «японським Едісоном». Танака цікавило безліч наук, таких як математика, астрономія, фізика. Завдяки своїй геніальності він створив лампу, яка світила яскравіше хорошою свічки в десять разів. Також серед його розробок були пружинні годинники. Але справжню славу він здобув тоді, коли винайшов механічних ляльок, які просто шокували своєю довершеністю. Також він є одним із співавторів пароплава і паровоза.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:20
Розділ Різне Читати далі...

Освітні сайти - шлях перспективи

Освітні сайти - шлях перспективи Освітні сайти - шлях перспективи Нинішній динамічний розвиток інтернету спільно з програмою держави з підтримки відповідних проектів в рамках загальноосвітнього сектора диктує свої умови. В основному вони спрямовані на підвищення рівня розвитку та створення освітніх сайтів. Такі сайти працюють у вигляді лекцій, консультацій і семінарів. Все це проводиться онлайн. Сьогодні можна знайти лекції практично по всіх класичним дисциплін. Зазвичай такі сайти є доповненням до традиційних методів навчання, які надають в загальноосвітніх школах. Але, тим не менш, потенціал для розвитку найрізноманітніших проектів у сфері навчання просто невимовний, особливо сьогодні, коли є такі потужні інструменти сучасних web-технологій. У подібному форматі навчання зацікавлені як державні, так і приватні сторони. У такій тенденції є кілька цілей. Така технологія допомагає підвищенню зацікавленості у молодої аудиторії до отримання освіти, додаткової інформації та прагненню до знань.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:19
Розділ Різне Читати далі...

Соціальні мережі на допомогу

Соціальні мережі на допомогу Соціальні мережі на допомогу Ваша робота стала вам не до душі? Може, у вас і зовсім немає такої? Об'єднавши зусилля з пошуку своєї майбутньої роботи разом з пошуковою оптимізацією, ви будете відбиватися від роботодавців. І все через соціальних мереж. Наступного року планують 80% вакансій набирати з соціальних мереж. Причому, робота не тільки, пов'язана з інтернетом, але можна знайти і роботу, наприклад, пов'язану з торгівлею, будь то продаж овочів або . В основному більшість рекрутерів саме так і знаходять майбутніх співробітників. Практично всі з них користуються LinkedIn, Twitter користуються трохи менше половини, а Facebook близько третини. Пошук працівників через соціальні мережі - процес дуже вигідний. На це є безліч причин. По-перше, це вкрай економить гроші. По-друге, таким чином, легше знайти людей, які володіють деякими навичками, по-третє, це розширює коло потенційних працівників.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:16
Розділ Різне Читати далі...

Сергій Остапенко, SysIQ : « Ми не просто пишемо код, ми допомагаємо клієнту ростити його продажу »

Сергій Остапенко, колишній директор українського офісу SysIQ, а в даний час VP International Operations компанії - ще один яскравий приклад того, як людина з «неайтішним» минулим успішно стає біля керма великої девелоперської компанії, та ще й однією з найбільш динамічно розвиваються на вітчизняному ринку. За плечима у Сергія - досвід роботи у фінансових компаніях, консалтингу, в його послужному списку є сусідами Coca-Cola, Avon і Microsoft. Про те, як фінансовий досвід застосуємо в IT-індустрії, чим зумовлені швидкі темпи розвитку SysIQ і які тенденції характерні для сучасної електронної комерції розповідають Сергій Остапенко та і Артурас Кведеріс, маркетинг менеджер компанії. - Сергію, у вас солідний і трохи незвичайний для IT послужний список. Розкажіть про свою робочої біографії ... Сергій Остапенко: Я - фінансист за освітою. Почав працювати в консалтинговій індустрії, в Arthur Andersen. Так склалося, що протягом всієї кар'єри продовжував трудитися на американські компанії.

Опубліковано: 20/04/12 @ 11:14
Розділ Різне Читати далі...

Реклама і торгівля в інтернеті

Реклама і торгівля в інтернеті Реклама і торгівля в інтернеті Сучасна торгівля не обмежується звичними способами рекламування та просування товарів, вона активно використовує для своїх цілей інтернет і його широкі можливості. Реклама, мабуть, є найбільш ефективним способом і невід'ємним процесом будь-якого торгового процесу. Неважливо, яким конкретно товаром наповнений магазин: печі Баварія або одяг, способи просування будуть одними, і без рекламування тут ніяк не обійтися. І за допомогою рекламного маркетингу, що включає в себе також контекстну рекламу, власникам інтернет магазинів досягти ефективності продажів стало легше, адже завдяки грамотним прийомам і досвіду в даній сфері, багатьом фахівцям вдалося вивести рейтинг того чи іншого закладу, магазину на досить високі позиції. Величезну роль в ефективному функціонуванні ресурсу грає контент, від якості наповнення яким залежить і відвідуваність сайтів, і ефективність продажу.

Опубліковано: 20/04/12 @ 07:07
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет завжди допоможе

Інтернет завжди поможет Інтернет завжди допоможе Як часто нам доводиться звертатися по допомогу до різних інтернет ресурсах, які економлять наш час і сили. Адже якихось 20-30 років тому для отримання будь-яких даних довелося б перевернути полбібліотекі або перелопатити вручну масу довідників, втратити кілька годин, а може, і днів раніше, ніж вдалося б отримати цікаву інформацію. Сьогодні ж досить клацнути мишкою та необхідні відомості у вас на моніторі, причому в численних варіантах і інтерпретаціях. Наприклад, вам знадобилася колонка водогрійна для побутових потреб, і ви набираєте це словосполучення в пошуковику, який не скупиться на цікаві варіанти. І вашої уваги постають десятки посилань на різні ресурси, так чи інакше пов'язаних з предметом або темою запиту. Завдяки таким можливостям якість життя населення планети сьогодні помітно підвищився, і люди можуть використовувати заощаджений за рахунок інтернету час на інші важливі справи.

Опубліковано: 20/04/12 @ 07:05
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет і бізнес

Інтернет і бізнес Інтернет і бізнес Досить багатьом з нс відомі переваги ведення бізнесу з залученням можливостей інтернету. Найбільш частим видом заробітку за допомогою інтернету сьогодні є створення інтернет магазина, спрямованість якого кожен господар обирає сам. Але з яким би товаром не доводилося мати справу, перш необхідно ретельно вивчити всі нюанси, що стосуються його просування. Тому, крім різних етапів підготовки, створення інтернет магазину вимагає глибокого вивчення питання. Крім того, ніколи не буде зайвим звернутися за порадою до знає фахівця, який допоможе уникнути поширених помилок, а значить, втрат. Головним принципом для більшості бізнесменів є досягнення ефективності та визнання інтернет аудиторії. І залежати воно може абсолютно від будь-якого моменту в цій справі: починаючи з дизайнерського оформлення сайту магазина і закінчуючи якістю обслуговування клієнтів, від відгуків яких багато в чому і залежатиме популярність даної справи.

Опубліковано: 20/04/12 @ 07:04
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 29

Для роботи над проектом CheckIO.org розшукується Python Developer . Денис Довгополий повідомляє про те, що збирається команда з трьох чоловік на проектування маломірного БПЛА. Філіп Духлій шукає програмістів в стартап (аналог www.erepublik.com ). Дніпропетровська компанія Devoler шукає Android Java-програміста для розробки он-лайн ігор. rabota.ua шукає ASP.NET розробника . Microsoft Ukraine потрібні IT Pro і ISV Developer євангелісти. Eleks University запрошує студентів і випускників вузів на літню практику (Java і. Net). Lynx Capital Partners шукає Java програміста для розробки фінансових і автоматичних торгових систем (HFT). Компанії Azigo Inc. в Севастополі потрібен Java/Scala розробник , який цікавиться технологіями Semantic Web. Проект «Однокласники» в зв'язку з розширенням діяльності в Ризі шукає Java програмістів і обіцяє допомогу з переїздом в Латвію. PHP Лідер експрес-доставки вантажів ТОВ «Нова Пошта» шукає PHP програміста в Полтаві. Будівельному порталу iBud.

Опубліковано: 19/04/12 @ 11:08
Розділ Різне Читати далі...

Бізнес з нуля

Бізнес з нуля Часто багато хто з нас замислюється про початок власної справи. Але тут з'являються відмовки: немає грошей, немає часу, немає вміння. Історія знає чимало прикладів, коли люди, за душею у яких було тільки бажання, досягали запаморочливого успіху. Ось деякі поради, які допоможуть у побудові бізнесу, якщо ви обмежені в коштах. Перше. Не бійтеся і не лінуйтеся робити все самостійно. Якщо у вас не достатньо грошей для покупки великого бізнесу, то не варто і планувати великий штат всіх людей, які будуть виконувати вашу роботу. Починати можна з малого, виконувати все самому. Цим ви заощадите чимало грошей і отримаєте безцінний досвід. Друге. Використовуйте новинки. Якщо ваша сфера діяльності будівництво - запропонуйте замовнику нові теплі підлоги, але працюйте з якісними постачальниками і виробниками, такими, як фірма devi , її продукцію можна вибрати на сайті http://www.etm.ru/partners/devi/. Не бійтеся розмовляти з людьми.

Опубліковано: 18/04/12 @ 12:28
Розділ Різне Читати далі...

Успіх - справа тонка

Успіх - справа тонка Успіх - справа тонка Всі ми хочемо бути успішними. Але як стати успішною людиною? Хороше запитання, спробуємо дати на нього хорошу відповідь. Для початку потрібно з'ясувати, які критерії бувають критерії успішності? Як зрозуміти, успішний чоловік, чи ні? Сьогодні часто прийнято вважати, що успіх - це високий соціальний статус і великий банківський рахунок. Але не завжди ми замислюємося, яку ціну заплатили ці люди за отримані блага? Витрачений здоров'я, нерви, сили, відносини, ... мабуть, успіх - це коли все гармонійно добре у всіх сферах життя. Успіх, це коли ви можете лежати на дивані, ні про що не турбуючись, знаючи, що все добре (до речі, успішні дивани в Єкатеринбурзі можна підібрати тут http://rumika-mebel.ru/Myagkaya-mebel/Divany.html). Що ж зробити, для поповнення списку успішних людей? Для початку вам знадобиться цілеспрямованість. Треба точно знати, чого ви хочете, визначити попутні цілі і твердо і прямо йти до них. Працьовитість.

Опубліковано: 18/04/12 @ 12:26
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178