4 червня в Москві стартує конференція iБізнес

4 червня в Москві стартує конференція iБізнес 4 червня в Москві стартує конференція iБізнес На базі центру Digital October пройде одне з найбільших заходів року, присвяченим застосуванню інтернет-інструментів в управлінні бізнесом. Головним чином конференція складатиметься з пропозицій практичних рішень і хитрощів, що дозволяють провести оптимізацію бізнесу, знизити витрати і, як результат - збільшити прибутки. Учасникам конференції розкриють можливості і секрети використання хмарних сервісів. На реальних прикладах будуть порівнюватися різні способи застосування "хмар" в середньому і малому бізнесі. Люди, які мають досвід використання cloud-сервісів розкажуть як про переваги, так і про недоліки, з якими вони вже стикалися, щоб слухачі не повторювали їх помилки в своїй справі. Ефективне управління бізнесом можливо навіть в умовах стислого бюджету, "гарячих" термінів і недоліку в грамотних IT-фахівцях.

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:47
Розділ Різне Читати далі...

American Express : підтримка клієнтів через соцмережі вигідна

American Express: підтримка клієнтів через соцмережі вигідна AE World Service опублікували звіт про чергове соціальному дослідженні, результати якого підтверджують: фірма, що організувала підтримку клієнтів у соціальних мережах, неминуче виграє в купівельному попиті. В ході дослідження було опитано 1000 американців. Аналіз анкет показав, що 17 відсотків опитаних за минулий рік хоча б раз зверталися за клієнтською підтримкою на офіційних сторінках постачальників в соціальних мережах. Розрахунки, суть яких не розкривається, показали, що такі споживачі готові витрачати на 21 відсоток більше на користь тих фірм, які організовують якісний саппорт для своїх клієнтів у соціальних медіа. Ті, хто не звертався в social networks за допомогою, готові при наявності такого сервісу збільшити свої витрати на 11 відсотків. Тим не менше, 80 відсотків опитаних з числа зверталися в соцмережі за підтримкою, так і не здійснили покупку внаслідок неякісного сервісу.

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:46
Розділ Різне Читати далі...

Microsoft зацікавилися антимонопольні органи Європи і США

Microsoft зацікавилися антимонопольні органи Європи і США Microsoft зацікавилися антимонопольні органи Європи і США Антимонопольні органи Європи і США висловили інтерес до звинувачень, висунутих Mozilla на адресу Microsoft з приводу браузерної політики в ОС Windows 8. В інтерв'ю для Computerworld Антуан Коломбані - представник Європейської комісії відзначив, що за розвитком ситуації пильно стежить відомство і не буде допущено, щоб Microsoft порушили постанову про право користувачів операційною системою Windows, і не впливали на вибір браузера. Згадане Коломбані постанову вийшло в 2009 році. У ньому сказано, що Microsoft зобов'язана пропонувати користувачам Windows кілька альтернатив браузеру Internet Explorer. Якщо ж ця постанова буде порушено, то компанії загрожує штраф розміром до 10% річного доходу. речі не важливо, яким браузером ви користуєтеся, для визначення необхідного регіону просувається сайту допоможе парсер Як .

Опубліковано: 18/05/12 @ 03:01
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : новини законопроекту 9744 , обсяг української IT -галузі зростає, Лінус Торвальдс проти GitHub , чи варто вчитися програмувати

Добрий день, шановні читачі. Державна служба статистики підвела підсумки першого кварталу 2012 року для галузі експорту комп'ютерних послуг: за звітний період її обсяг зріс на 47,1% і склав понад $ 160 млн. Після святкової сплячки пожвавилися і вітчизняні законодавці. Втім, першим ділом вони запропонували перенести друге читання законопроекту про спеціальний режим оподаткування для IT -галузі, щоб обговорити поточну редакцію документа з прем'єром Миколою Азаровим. У той же час стало відомо, що в поточній версії цього законопроекту знято обмеження на кількість співробітників для компаній, що претендують на податкові пільги, - про це повідомив один із співавторів документа депутат Віктор Янукович. Крім того, той же Віктор Янукович на початку тижня відповідав на запитання читачів «Ліги» під час інтернет-конференції на тему «Український IT-ринок: проблеми та рецепти розвитку».

Опубліковано: 18/05/12 @ 07:15
Розділ Різне Читати далі...

Як засновник Facebook заробив $ 4000000000 і придбав 500 000 000 друзів

Самая справжня історія соціальної мережі № 1 - Facebook Я подивився фільм "Соціальна мережа" раз ... 5 ... напевно. Він мені дуже сподобався. Так сподобався, що я навіть пост про нього написав. А потім і біографію Марка Цукерберга опублікував. А вчора я закінчив читання книги " ". І мені вже не хочеться дивитися фільм. Книга в 100, ні, в тисячу разів цікавіше! Я не кажу, що він поганий, це відмінна картина, але після прочитання книги багато що стає на свої місця, а сам фільм все більше набуває художність, ніж реально описувані події. До речі, Цукерберг приблизно так і сказав, що сценарій фільму спотворив не тільки факти, а й мотиви підштовхнули творців соціальної мережі Facebook'а на його створення. Зате Девіду Кіркпатрік, автору книги про яку я говорю, Цукерберг надав необмежений доступ до будь-якої інформації про facebook. У мене склалося враження, що Марк тягав із собою Девіда (або Девід волочився за Марком) скрізь, де тільки можна було, завдяки чому в книзі відведено досить багато місця діалогам.

Опубліковано: 18/05/12 @ 12:44
Розділ Різне Читати далі...

Звіт про конференцію SQA Days 2012 від EPAM Systems

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Software Quality Assurance Days - це щорічна конференція, присвячена питанням, пов'язаним з тестуванням і забезпеченням якості програмного забезпечення. Вона проходить вже 11-й рік поспіль. Ця чудова платформа для спілкування і обміну досвідом дає можливість заявити про себе, підвищити професійний рівень співробітників, які відповідають за тестування і якість ПО і, тим самим, допомагає зміцнити конкурентні позиції компанії і створити перевагу. Тут завжди провідні професіонали сфери тестування зможуть розповісти про свої досягнення, показати, як ефективно використовувати інструменти, методики і методології. Для початківців - це відмінний шанс придбати нові корисні знайомства в професійному середовищі. У нашому звіті спробуємо розкрити відразу два погляди на цей захід - з точки зору компанії, яка брала непряму участь в організації, і з точки зору звичайного відвідувача. Організація була не на найвищому рівні.

Опубліковано: 17/05/12 @ 01:02
Розділ Різне Читати далі...

Грейди : оцифровка програмістів. Додаток № 1 : Перфотабліци Хея

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
. B-typo. Table-17 td {color: # 000; font-size: 1em; border: 1px solid # 333;}. B-typo. Table-17-c td {text-align: center;}. B -typo. table-17 td.green,. b-typo. table-17. green td {color: # fff; background: # 008080;} В епоху продають текстів найбільш популярний метод викладу у вигляді переверненої піраміди, коли суть матеріалу викладається в твіттеровском форматі в перших двох-трьох абзацах, а все інше отримує статус валізи без ручки. З деякою часткою іронії пропонується удосконалення інноваційного методу - в 3-й частини циклу «Грейді: оцифровка програмістів "на початку йдуть навіть не висновки, а додатки. Прил. 1. Перфотабліци Хея На всі питання розсмійтеся я тихо
На всі питання не буде відповіді
Адже ім'я моє - Ієрогліф

Група «Пікнік» Можливо, саме в даний момент розмір вашої зарплати за останні півроку-рік і опис посадових обов'язків готуються HR для проведення порівняння по галузі.

Опубліковано: 17/05/12 @ 11:28
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 33

Артур Міхно шукає в компанію Реактор схильних до перфекціонізму системного адміністратора і PHP програміста . Highload. Дніпропетровськ. Зарплата 10-15 тис. грн. (Stanfy ) шукає молодого і зухвалого дизайнера , який вміє працювати в команді. Зарплата від 1500 $. Компанії Kuadriga потрібно Lead QA Engineer . Досвід програмування буде плюсом. ДубльГІС запрошує студентів 4-5 курсів технічного ВНЗ взяти участь в конкурсі на позицію розробника-веселуна у веб-команду. Компанії GlobalLogic потрібно IT Director . Компанії Adecco Group Russia потрібно Country Manager в Україну. Зарплата від 6000 $ Харківська компанія Computer Logic Group , яка займається розробкою ПЗ для будівельної галузі України і Росії, шукає Delphi розробника . У компанію Ешко (Харків) потрібно програміст для підтримки і розробки системи адміністрування клієнтів. Інтернет-магазин Сокіл шукає дизайнера для ресайз і створення банерів, поліпшення сайту і розробки макетів для поліграфії. Зарплата 500 $.

Опубліковано: 17/05/12 @ 10:22
Розділ Різне Читати далі...

В Однокласниках з'явилася нова послуга відкладеного платежу

В Одноклассниках з'явилася нова послуга відкладеного платежу В Одноклассниках з'явилася нова послуга відкладеного платежу Проект Mail.Ru Group і соціальна мережа Одноклассники запустили нову послугу для ринку соціальних мереж - використання платних сервісів на даних ресурсах з відкладеним оплатою. Тепер кожен користувач може скористатися платними сервісами, а внести оплату за них у будь-який зручний час. Ця новина не може не порадувати завзятих любителів Однокласників. А ось порадувати власників фірм, в які надходить безліч дзвінків від клієнтів, зможе послуга віртуальний номер від UIS . З віртуальним номером ваші клієнти ніколи не почути короткі гудки в трубці, а ви будете залишатися завжди на зв'язку. речі на сьогоднішній день в Однокласниках існує близько 200 різних сервісів: від смайликів до відеодзвінків. З них лише 6 є платними: ігри, подарунки, оцінки «5 +», невидимка, смайли, закритий профіль.

Опубліковано: 17/05/12 @ 09:04
Розділ Різне Читати далі...

У Windows 8 компанією Microsoft будуть обрізані права стороннім браузерам

В Windows 8 компанією Microsoft будуть обрізані права стороннім браузерам У Windows 8 компанією Microsoft будуть обрізані права стороннім браузерам Зовсім недавно компанія Microsoft оголосила, що браузери які виробляються сторонніми виробниками, зокрема Chrome і Firefox, будуть мати кілька обмежений доступ до деяким інтерфейсам прикладного програмування при роботі з операційною системою Windows 8 з архітектурою ARM. речі, а чи знаєте ви, що найсучаснішим і інноваційним корпусом для вашого комп'ютера є . IN WIN Development Inc досить широко відома компанія розробник, яка одна з перших створила корпус формату ХТ для IBM-сумісних ПК. І через роки їй вдається продовжувати утримувати лідируючі позиції серед виробників корпусів для комп'ютерів. Так от, на х86 комп'ютерах з операційною системою Windows 8 існує 3 типи додатків. Класичні програми, які використовують win32 API для своєї роботи - відносяться до першого типу, до другого типу належать програми, що здійснюють свою роботу тільки в інтерфейсі Metro.

Опубліковано: 17/05/12 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

Організаторській звіт про Ukrainian Web Challenge

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Одне з найбільшіх IT-змагання України - Ukrainian Web Challenge 2012 - пройшло 28-29 квітня. Захід проводівся раптом. Основна мета - об'єднати класний перспективних розробніків з кращих IT-компаніямі на ринку та Допомогти айтішнікам Отримати новий корисний Досвід. реєстрація чати з 1 березня Майже три тижні, абсолютними фаворитами стали номінації frontend та baсkend. Всеукраїнський Чемпіонат проходив у 2 тури: онлайн-етап (до 1000 учасніків); фінальна Частина у Кієві. У фінал ми відібралі (за допомога журі ) 71 учасника та 5 команд (команди могли складатіся максимум з трьох людей). Учасники фіналу представляли 21 місто України. При цьому у фінал Потрапивши 10 дівчат - більш Ніж 10% (!) Від Загальної кількості фіналістів. Перший день Отримання Завдання, шість годин рішень, welcome-party.

Опубліковано: 16/05/12 @ 10:51
Розділ Різне Читати далі...

Кредити готівкою через інтернет

Кредіти готівкою через інтернет Кредити готівкою через інтернет Європейська система інтернет-банкінгу значно відрізняється від російської, так як розвиток цієї послуги почалося за кордоном набагато раніше. На даний момент в Росії немає жодного банку, який цілком і повністю надавав би всі послуги тільки в інтернеті, а документи б підписувалися за допомогою електронного підпису. Максимальна надається послуга, це заявка на кредит готівкою , який можна отримати, наприклад, тут - http://1001credit .ru/credits/cash. Більшість систем інтернет-банкінгу за кордоном схожі по інтерфейсу на платіжні системи, що значно полегшує їх використання. При оформленні договору з банком (який, до речі, теж можна укласти в інтернет-банку, без відвідування офісу) клієнту відразу ж видається пароль та ім'я користувача від свого особистого кабінету на сайті, за допомогою якого він може здійснювати будь-які операції з усіма засобами на всіх своїх рахунках.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Види інтернет з'єднання

Віди інтернет соедіненія Види інтернет з'єднання На даний момент є безліч способів передачі інтернет-сигналу: це і ADSL-модеми, які, правда, мало вже хто використовує, і виділена лінія оптоволокна, а також Wi-Fi роутери, які дозволяють позбутися від безлічі проводів по всій квартирі або офісу. Існують також мобільні засоби передачі сигналу: наприклад, модеми з стільниковими сім-картами, які забезпечують 3G або GPRS З'єднання, або ж інноваційні методи з'єднання, які надає компанія Yota. У тих місцях, куди сигнал доходить насилу, можна використовувати , для того щоб покращити та посилити якість сигналу. Придбати подібні антени можна, наприклад, на сайті http://www.yota-system.ru/. Завдяки тому, що інтернет доступний тепер буквально в будь-який, навіть найвіддаленішій точці, можна завжди залишатися на зв'язку. Це незрівнянне перевага, адже завдяки стабільному та постійному з'єднанню ви зможете завжди бути в контакті зі своїми близькими або ж дізнаватися останні новини.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:33
Розділ Різне Читати далі...

Переваги інтернету в сучасному житті

Переваги інтернету в сучасному житті Протягом останнього десятиліття інтернет став нашим повсякденним супутником. Багато хто з нас замовляють всілякі товари через інтернет, оплачують комунальні послуги та послуги зв'язку, і навіть купують продукти в інтернеті. Мало кого можна здивувати сьогодні покупкою авіаквитка через інтернет, проте така послуга як замовлення таксі по інтернету залишається все ще інноваційною. Якщо вам , наприклад, на сайті http://www.elittransfer.ru /. Завдяки такій послузі ви зможете заощадити свій час і гроші, не витрачаючи їх на пошуки таксі в самому аеропорту. Звичайно, дані послуги є дуже зручними, а особливо те, що надаються вони в режимі реального часу, тобто в інтернеті на даний момент можна буквально «купити слона». Як правило, якісні сервіси та інтернет-магазини не змусять вас довго чекати доставки або послуги, і ви отримаєте всю необхідну інформацію максимально швидко.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:32
Розділ Різне Читати далі...

Переваги професійної розробки сайтів

Переваги професійної розробки сайтів Переваги професійної розробки сайтів Точно також як театр починається з вішалки, будь-який інтернет-магазин починається з сайту. Це найважливіша частина роботи магазину, тому як перше враження покупець створить не за асортиментом товару, а по інтерфейсу сайту. Тому до потрібно підійти з усією можливою серйозністю, і краще всього доручити цю справу висококласним фахівцям, яких можна знайти, наприклад, тут - http://nti-systems.ru/. Наявність унікального, не шаблонного сайту покаже високий статус магазину майбутнім клієнтам. При цьому навігація сайту повинна бути зручною, а сам сайт повинен бути максимально легким, щоб полегшити процес роботи з ним. З цієї причини велика кількість флеш-анімації на таких сайтах не допустимо, адже безліч людей будуть заходити на нього не тільки за допомогою комп'ютера, але і з планшетних комп'ютерів або мобільних телефонів.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:30
Розділ Різне Читати далі...

Пошук інформації

Поіск інформаціі Пошук інформації Багато хто з нас щодня користуються різними пошуковими системами в пошуках цікавить нас інформації. Проте не багато хто з нас знають, який саме принцип індексування сайтів в пошукових системах. Наприклад, якщо ви шукаєте, припустимо, футболки для собак (які, до речі, ви можете знайти тут - http://dogs-fashion.ru/category/futbolki-i-maiki/), то кілька різних пошуковиків видадуть вам різну інформацію. Звичайно, повністю відрізнятися вона не буде, будуть відрізнятися лише кілька перших позицій. Як же отримати найбільш повну інформацію? Відповідь очевидна: треба всього лише спробувати пошукати в декількох пошукових системах відразу. Звичайно, це займе трохи більше часу, проте у разі якщо ви вибираєте яку-небудь річ, наприклад, техніку, звичайно, буде краще розглянути всі можливі варіанти. З незрозумілих причин багато хто, здавалося б, великі компанії з гарною репутацією економлять на просуванні своєї компанії в мережі Інтернет, і абсолютно даремно.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:26
Розділ Різне Читати далі...

важливість просування

Важность продвіженія Важливість просування За останнє десятиліття важливість інтернету в нашому повсякденному житті зростає. Хто з нас дивиться на градусник, перш ніж вийти з дому або ж дивиться в кінотеатрі афішу заздалегідь? Природно, деякі, так як більшість з нас вважають за краще просто відкрити браузер і подивитися потрібну інформацію там. Природно, у такому випадку важливий хороший інтернет. Проте часто виявляється так, що потрібна інформація знаходиться на четвертій чи п'ятій сторінці пошуковика, тому якщо раптом саме ви є власником сайту, на якому є важлива і правильна інформація, то вас зацікавить рейтинг хостинг-провайдерів , за допомогою якого ви зможете підібрати для себе оптимальний хостинг і замовити СЕО-просування, наприклад, тут - http://zapili.net/vps/. СЕО-просування це дійсно важливий фактор при розкручуванні сайту або фірми. Небагато людей будуть переривати всі сторінки, які видав пошуковик на запит, а швидше за все, виберуть щось із перших п'яти-десяти варіантів.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:25
Розділ Різне Читати далі...

Заробіток в інтернеті

Заработок в інтернете Заробіток в інтернеті На дані момент існує безліч можливостей заробляти гроші, не виходячи з дому, а просто сидячи за комп'ютером. Наприклад, можна заробляти за допомогою написання невеликих статей за невеликі ж гроші, або ж, якщо ви професійний гравець, ви можете грати в покер та інші ігри на гроші. Можна також грати і на онлайн біржах або в , наприклад, на сайті http://forex-mmcis. ru/whatisforex.html. Звичайно, це не всі методи, за допомогою яких можна заробляти в інтернеті. Не секрет, що в останні кілька років дуже популярними стали багатокористувацькі онлайн ігри. Вважається, що вони забирають дуже багато часу і грошей, однак, при наявності комп'ютера трохи могутніше звичайного і деякою кмітливості можна заробляти гроші і в грі, причому гроші, яких цілком вистачає на життя. Як правило, гравці, які вже переситилися самим ігровим процесом, і розвивати своїх персонажів далі не хочуть, починають продавати всілякі рідкісні ігрові цінності або ігрову валюту за реальні гроші.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:23
Розділ Різне Читати далі...

17 травня, Запоріжжя - Офіційне відкриття Представництва " Livestream LLC " в Україну

17 травня 2012 компанія Livestream LLС офіційно відкриє своє представництво в Україні. Офіс компанії знаходиться в сучасному бізнес-центрі Eco-Tower, розташованого за адресою м. Запоріжжя, пр. Леніна, 160 і займає 275 кв. м. на 14-му поверсі. У новому дослідницькому центрі з розробки програмного забезпечення компанія Livestream планує продовжити розробку своїх інноваційних продуктів спрямованих на організації захоплення, кодування і трансляції відео в Інтернет, зокрема таких продуктів як Livesrtream Producer (раніше Livestream Procaster) і мобільних додатків Livestream під iOS і Android платформи. Співробітникам представництва компанії в Україні забезпечені найкращі умови роботи: офіційне оформлення, сучасні робочі станції, креативне простір для ідей, соціальні пакети, курси з вивчення іноземних мов, участь у семінарах, конференція, тренінгах та багато іншого. Livestream є лідером на ринку трансляції заходів в прямому ефірі за допомогою мережі Інтернет.

Опубліковано: 15/05/12 @ 01:38
Розділ Різне Читати далі...

55-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з General Manager DataArt Михайлом Завілейського

У випуску поговоримо про гнучкі структури менеджменту, саморозвиток і життя і ринки праці в різних містах. В програмі: Про во'IT'і . Коріння mail.ru . MBA школа в Росії. Як вибираються міста для відкриття нових офісів. Відрядження та сімейне життя . Книги у випуску : Майстер Девід - Управління фірмою , яка надає професійні послуги . Нив Генрі - Організація як система. Принципи побудови стійкого бізнесу Едвардса Демінга .
Пряме посилання на файл . Подкаст на iTunes . Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: . Також дякуємо за організацію записи , компанію Waverley Software .

Опубліковано: 15/05/12 @ 12:25
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173