Навчання в Інтернеті

Учеба в Інтернете Навчання в Інтернеті В даний час Інтернет може надати будь-яку потрібну інформацію. Один запит в пошуковій системі дозволить відшукати безліч сайтів з необхідною інформацією. Таким чином, пошукова система виключає необхідність пошуку інформації у безлічі довідників. Особливо така властивість пошукових систем швидко видавати потрібну інформацію корисно для школярів і студентів, оскільки істотно заощаджує час при підготовці до відповіді на заняттях. Крім того, отримати інформацію школярам можна не тільки з тієї чи іншої дисципліни, а й визначитися з вибором вузу і спеціальності, але якої хотілося б навчатися. Достатньо написати в пошукову систему запит: «список державних університетів », як на одному з сайтів буде представлений повний список ВНЗ з посиланнями на їхні офіційні сайти. Дійсно, набагато зручніше ознайомитися зі всією необхідною інформацією про вуз в Інтернеті, ніж відвідувати кожен університет особисто.

Опубліковано: 08/06/12 @ 06:51
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : рейтинг українських вузів , Семиноженко про нові закони для IT, вікторина для любителів C , чому APL досі актуальне, ознаки хорошого програміста

Добрий день, шановні читачі. Глава Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко розповів про те, як будуть виконуватися нещодавно прийняті закони про підтримку IT-галузі. І ще одне інтерв'ю, але вже з людиною «по інший бік барикад» - Дмитром Лисицьким , одним із засновників GlobalLogic в Україну і комерційним директором групи компаній «1 +1». Ще один цікавий матеріал - рейтинг українських вузів , перше місце в якому зайняв київський Політех. Новини В Україну запустився новий інкубатор для стартапів Happy Farm; ентузіасти відкрили безкоштовну гарячу лінію з питань, пов'язаних з JavaScript. Практика Створюємо компілятор з використанням фреймфорка LLVM ; CSS Hat - платний інструмент для перетворення стилів шару в Photoshop в CSS3.

Опубліковано: 08/06/12 @ 06:14
Розділ Різне Читати далі...

3 липня, Київ - Семінар для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing »

До вашої УВАГА пропонується безкоштовна Семінар для тестувальніків програмного забезпечення "Black Tea Testing". Подія відбудеться за підтрімкі КОМПАНІЇ Cogniance. Вечір буде побудованій з трьох коротких Доповідей на цікаві тими, пов'язані з Тестування. Цільова Аудиторія - будь-хто, хто цікавіться сферою інформаційніх технологій та Тестування Як її елементом. До вашої Увага буде представлено три Доповіді: Роман Перим (Head of QA, Cogniance) "Обслуговування клієнтів на прікладі ІТ-консультантів" (30 хв) "Цей виступ в першу чергу буде цікаво тим, хто тільки починає кар'єру сервіс-косультант. Ви зможете іншим поглядом подивитися на те, який рівень сервісу очікують від вас замовники і як вони розуміють якість сервісу взагалі. Також поділюся особистим досвідом уявлення боку замовника, що може зацікавити досвідчених фахівців, які готуються до переходу на цей рівень.

Опубліковано: 07/06/12 @ 09:27
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 36

Компанія Інфопульс планує побудувати найбільшу в Україну команду з розробки ПЗ - кілька сотень людей і шукає Scrum-майстрів/лідерів команди для побудови платформи «завтрашнього дня» щодо підтримки електронних транзакцій. Компанія USTAS Technologies шукає двох Senior Ruby on Rails розробників (обережно, в тексті вакансії пропала частина пробілів). Зарплата від 3500 $. Компанію Quickoffice на днях купив Google, цікаво, чи є актуальною тепер ця вакансія C + + програміста ? Компанія System Storage Software шукає системного Windows програміста (C + +) з досвідом розробки драйверів режиму ядра. Зарплата від 1500 $. Дніпропетровська компанія Мурка шукає в свою команду С + + розробника , який буде на С + + і фреймворку Cocos2D-x збирати клієнтську частину ігор одночасно під iOS і Android. Корпоративи 2 рази на рік і піца-паті кожну п'ятницю. Компанії Caspella потрібно некурящий Senior Developer для розробки RM/MES/ERP/Accounting систем. Зарплата 1500-2500 $.

Опубліковано: 07/06/12 @ 04:35
Розділ Різне Читати далі...

Оптимізація сайтів. Що це?

Оптимізація сайтів. Що це? Оптимізація сайтів. Що це?Зараз неодноразово можна почути про оптимізацію сайтів. Не знаєте що це таке? Все дуже просто. Оптимізація для пошукових систем - це цілий комплекс заходів, які вживають для підняттів сайту вгору з займаних ним позицій, підвищення ефективності, з якою сайт виконує свої функції. Вона спрямована на те, щоб як пошуковій системі, так і відвідувачеві було зручно використовувати web-ресурс. Як правило, чим вище знаходиться сайт в результатах пошукової системи, тим більша кількість користувачів його відвідає. Пошукове рух сайту в інтернеті можливо тільки за умови доопрацювання текстів, удосконалення навігації та шліфування html-коду. Давайте розглянемо детальніше, чому ж так важливо замовляти пошукову оптимізацію сайтів. Безліч статей написано про . Але саме відсутність «рекламного ефекту» є головною відмінністю професійної розкрутки сайту від дилетантської.

Опубліковано: 06/06/12 @ 09:36
Розділ Різне Читати далі...

Ювелірний інтернет - магазин « Русское золото»

Ювелірний інтернет-магазин« Русское золото » Ювелірний інтернет-магазин «Русское золото» Подібно магніту притягує людей чарівність виробів з золота. Наш ювелірний інтернет-магазин «Русское золото» - своєрідна скарбниця ювелірних шедеврів. Величезний вибір різноманітних прикрас та помірні ціни - одне з основних наших переваг. На нашому сайті наданий каталог прикрас, який, безсумнівно, зможуть задовольнити домагання найвимогливіших клієнтів. Гнучка система знижок, в свою чергу, теж нікого не залишить байдужим. Ми пропонуємо вам традиційні та оригінальні кільця, сережки та браслети із золота, також в асортименті найрізноманітніші прикраси для чоловіків. Всі вироби нашого ювелірного інтернет-магазину мають ряд однорідних якостей: прикраси з золота виготовлені як російськими, так і зарубіжними виробниками, співвідношення ціни і якості товарів оптимальне, дизайн сучасний, а виконання - чудове. У всіх виробів є гарантія: проба металу, ювелірна пломба, клеймо Пробірної палати і заводу-виробника, бирка заводу з точним зазначенням вставок.

Опубліковано: 06/06/12 @ 09:33
Розділ Різне Читати далі...

15 - 16 червня, Харків - RailsGirls в Харкові

На сайті railsgirls.com/kharkov посилання Apply now! Реєстрація закінчується 13 червня 2012 року. RailsGirls - міжнародне некомерційне рух RoR воркшопів, що почалося в 2010 у Гельсінкі. За цей час заходу проходили в Сінгапурі, Шанхаї, Талліні, Берліні, Кракові, Амстердамі. Найближчим часом плануються в Буенос Айресі, Парижі та Харкові! Чого очікувати? Подивися відео і фото з попередніх подій в Берліні , Сінгапурі , Талліні . Захід проходить в 2 етапи: 1. 15.06.2012 (п'ятниця) 18:00 - 20:00 - Installation party (встановлюємо необхідні компоненти на комп'ютери. Буде Help Corner, де проблеми установки будуть вирішуватися спільними зусиллями тренерів) 2. 16.06.2012 (субота) 10:00 - 15:30 - кілька презентацій по азам HTML, CSS. Перші спроби рубай на http://tryruby.org . Розробка свого першого додаток (по туторіали). Знову невеликі презентації. Вільний час.

Опубліковано: 06/06/12 @ 08:46
Розділ Різне Читати далі...

30 червня - 1 липня, Харків - ДОУ хакатони - Харків!

Ми провели 8 ДОУ хакатони: 2 в Києві , Одесі , Львові , Харкові , Дніпропетровську , Донецьку , ще раз в Дніпрі і нарешті нас дочекався монументальний Харків! Захід пройде з 13:30 30.06 до 16:00 01.07 Правила заходи відомі всім і кожному, але про всяк випадок давайте повторимо: У вас є 24 години. За цей час вам необхідно написати працюючу до фіналу заходи програму або хак. Після цього ви повинні презентувати готовий проект всім присутнім самостійно або за командою. Мова і технологію ви вибираєте самі. Веб, десктоп або mobile. Найголовніше - щоб було цікаво! Таймінг: 13:30 - Збір команд.
14:00 - 14:30 Старт хакатони. Півгодини на анонс ідей своїх проектів і пошук команди для тих, хто поки «не визначився».

Опубліковано: 06/06/12 @ 07:36
Розділ Різне Читати далі...

Які зміни несуть прийняті законопроекти № 9744 і № 8267 в ІТ -галузь України?

24 травня 2012р. Верховною Радою України були прийняті у другому читанні законопроекти № 9744 і № 8267 , які раніше парламент затвердив у першому читанні і виніс на обговорення ІТ-спільноти та влади. Мета цих законопроектів - стимулювання розвитку ІТ-галузі в Україні. Раніше ми аналізували ці законопроекти, прийняті ВР України в першому читанні. Які ж норми і положення цих законопроектів прийнято в остаточному варіанті народними депутатами? Які умови роботи та оподаткування пропонуються компаніям ІТ-галузі Україна? Законопроектом № 9744 вносяться зміни до Перехідних положень Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції. А от законопроект № 8267 змінив початкову назву, тепер він називається: "Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції".

Опубліковано: 06/06/12 @ 07:16
Розділ Різне Читати далі...

Запорука успіху - це турбота про ближнього

Запорука успіху - це турбота про ближнього Запорука успіху - це турбота про ближнього У наш час неможливо уявити собі життя без інтернету. Зараз в інтернеті можна робити все що завгодно: заробляти гроші, спілкуватися, дізнаватися багато нового і просто проводити час. Таким чином, можна сказати, що інтернет став невід'ємною частиною нашого життя, він піклується про нас, де б ми не знаходилися. З тих пір як був створений інтернет пройшло майже сорок років, в даний час інтернет може дати людині дуже багато. Тут ми можемо прочитати все що завгодно: де розважатися, як спілкуватися, як подбай про близьких , де зробити покупки, що приготувати і багато іншого. Але ж колись інтернетом називалося кілька комп'ютерів розташованих в одній кімнаті, потім за 15 років мережа інтернету розширилася спочатку до одного будинку, потім до одного міста, країни, а тепер уже й світу. Можливості інтернету зараз необмежені.
Однак інтернет може приносити не тільки користь, але і шкоду людині.

Опубліковано: 05/06/12 @ 02:58
Розділ Різне Читати далі...

Заправка картриджів електронної сигарети

Заправка картриджів електронної сигарети Заправка картриджів електронної сигарети В інтернеті, в наш час, можна знайти все, що завгодно. Здавалося б, знайти в інтернеті текст на тему «Як заправити картридж електронної сигарети» неможливо, насправді в інтернеті про це написано багато і детально. Заправляють картриджі електронних сигарет по-різному і з допомогою шприца, і за допомогою пінцета, піпетки і т.д. Картриджі електронних сигарет можна заправляти кілька разів, а саме до 6-10 разів. Також в інтернеті можна вичитати, що існують десятки модифікацій картриджів електронних сигарет, а також безліч рідин для заправки картріджів для сигарет . Рідина, якою заправляють картриджі, складається з безлічі сумішей різних речовин. Також в інтернеті можна знайти, де заправляють картриджі в будь-якому місті Росії та Білорусі, там же передбачені різні знижки. Після покупки такої сигарети обов'язково треба вивчити інструкцію.

Опубліковано: 05/06/12 @ 02:56
Розділ Різне Читати далі...

58-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з президентом бізнес - інкубатора GrowthUP Денис Довгополий

Гість розповість про свій досвід роботи в інвестиційному бізнесі в IT сфері. В програмі: Про во'IT'і Інвестиції в IT в Україну Роль команди в стартапі Відомі проекти Україну Як популярність впливає на роботу Історія « startup crash test » в Києві і інших « тусовок » Як політична обстановка в країні впливає на інвестиції в IT Україні Книги у випуску : Чотири кроки до осяяння - Стів Бленк The Startup Owner's Manual : The Step - By- Step Guide for Building a Great Company - Стів Бленк
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію .

Опубліковано: 05/06/12 @ 12:38
Розділ Різне Читати далі...

29 - 30 червня, Одеса - Другий форум для одеських Java професіоналів - JavaTechTalks

Компанія Lohika Systems розширює формат відкритих форумів для спілкування та поповнення знань в світі Java. Якщо Ви досвідчений джавіст і зголодніли по конференціях в Одесі, присвяченим складним технічним питанням в свою область спеціалізації, то Вам сюди. Нове захід в одеській Java community має унікальну спрямованість як на вивчення новітніх технології, фреймворків та інструментів, так і на отримання глибинних знань, навчання трюкам в давно використовуються областях Java. Мета форуму - стати альтернативою для безлічі оглядових презентацій або подій, спрямованих на новачків, і стати платформою для одеського ком'юніті досвідчених джавістов. За підсумками першої зустрічі залишилося багато позитивних вражень. Ви можете згадати приємні моменти - вони на фото . Другу зустріч Java Tech Talks ми проведемо у форматі вечірньої міні-конференції з 2-ма доповідями і суботнього all-day-training від експертів з Києва по Spring. Ми чекаємо Вас 29 червня в 19-00 за адресою: м.Одеса, вул.

Опубліковано: 05/06/12 @ 10:14
Розділ Різне Читати далі...

@ DOUhack VS @ 908

Хлопці, це був самий жаркий ДОУ хакатони в історії! Незважаючи на те, що на ньому було найменше кількість людей, нам вдалося відірватися по повній! Все почалося з того, що я запізнилася. На півдорозі у нас поламалася машина і хакатони був під загрозою зриву. Тому левову частку організаційних питань довелося вирішувати хлопцям з 908, за що я їм дуже вдячна. Приїхавши за 5 хвилин до заходу, вперше побачивши офіс 908 і зачекався учасників стало зрозуміло, що ДОУ хакатони - Дніпропетровськ № 2 пройде «на ура!». Ми стартували трохи пізніше, ніж було заплановано і відразу після коротенького вступу і слів співорганізаторів і партнерів хлопці організовано кинулися в пучину кодинга. Мабуть, одним з найяскравіших моментів на абсолютно всіх хакатони є поява їжі. У даній ситуації була піца з пивом, що викликало, як-завжди-бурхливу реакцію девелоперів, які загрузли в розробці проектів. Нововведенням на цьому хакатони була онлайн трансляція.

Опубліковано: 05/06/12 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Суд Франції звільнив від відповідальності YouTube за піратське відео

Суд Франції звільнив від відповідальності YouTube за піратське відео Суд Франції звільнив від відповідальності YouTube за піратське відео Французький суд виніс постанову, що компанія Google не зобов'язана фільтрувати контент, який знаходиться на відеохостингу YouTube, повідомляє агентство Reuters. Судом не була задоволена претензія найбільшої мовної компанії Франції TF1 до відеохостингу YouTube, розмір якої становив 141 000 000 євро, за порушення авторських прав на спортивні передачі і фільми, які публікують користувачі. Суд, у своєму рішенні зобов'язав TF1 відшкодувати Інтернет-гігантові судові витрати, розмір яких склав 80 000 євро. У рішенні сказано, що за ролики відповідальність несуть користувачі, а не сам відеохостіг. В обов'язки YouTube не входить модерування відео перед його публікацією, оскільки він інформує користувачів, про те, що публікувати контент заборонено без дозволу правовласників. речі, якщо вам потрібна ефективна реклама в Інтернеті, то кращим способом буде розкрутка сайтів в Яндекс .

Опубліковано: 03/06/12 @ 10:55
Розділ Різне Читати далі...

Слідство проти ВКонтакте зупинено

Слідство проти ВКонтакте зупинено Слідство проти ВКонтакте зупинено Нагадаємо, що на початку минулого року почалося слідство появи в соціальній мережі порядку пісень, що належать компанії «Фірма грамзапису Нікітін». Ця компанія змушена була подати позов проти ВКонтакте за розповсюдження піратських записів і фонограм за статтею 146, яка говорить про «Порушення авторських і сежних прав». Позивач оцінив збиток, нанесений соціальною мережею своїх прав в розмірі 108 000 рублів. Згідно зі статтею кримінального кодексу, покарання становить позбавлення волі строком до 6 років. Основним підозрюваним виступив москвич, віком 26 років, який викладав в мережу записи компанії. Але за відсутністю вагомих доказів, розгляд справи припинили і слідство закрили.

Опубліковано: 02/06/12 @ 02:44
Розділ Різне Читати далі...

Жителі Києва отримають доступ до Інтернет в метро

Жителі Києва отримають доступ до Інтернет в метро Жителі Києва отримають доступ до Інтернет в метро Нещодавно відбувся конкурс, який організувала Київська міська адміністрація. Умови конкурсу полягали у виборі компанії-будівельника мережі Інтернет в метро, ??з підтримкою найсучасніших технологій пакетної передачі даних. Як повідомила громадськості представник прес-служби адміністрації Олеся Остафьева, за результатами конкурсу, право прокладати мережу завоювала австрійська компанія, яка раніше викупила Укртелеком - «ЕСУ». За даними Отафьевой, було всього лише 2 претендента, претендували на установку зв'язку. Підсумки конкурсу були підведені в кінці березня. І в найближчому майбутньому з переможцем буде підписано договір і після розпорядження почнуться роботи. Умови конкурсу обумовлюють підготовку компанії строком до 6 місяців, компанія повинна підготувати всю проектну документацію. Тут же обговорюється те, що повністю функціональна мережа з'явиться в кінці 2012 року максимум на початку 2013 року.

Опубліковано: 02/06/12 @ 02:43
Розділ Різне Читати далі...

Чим заманюють соціальні мережі

Чим заманюють соціальні мережі Соціальні мережі сьогодні є самими відвідуваними ресурсами інтернету. Тільки Facebook щодня відвідує півмільярда чоловік, і це без урахування інших сайтів, таких як Twitter, ВКонтакте, Livejournal, Google +, де кожен день реєструються нові користувачі. Не дивно, що соціальні мережі настільки популярні - вони допомагають нам розслабитися і працювати над створенням свого віртуального образу, спілкуючись з людьми зі всього світу. Завдяки соціальним мережам ми можемо не тільки познайомитися з іншими людьми, але й весело провести час. Раніше, щоб не нудьгувати, на комп'ютер доводилося встановлювати ігри, попередньо скачавши їх з інтернету або попросивши диск у друзів. Тепер все набагато простіше - достатньо знайти додаток, що тобі цікаво, і за лічені секунди додати його до себе на сторінку. Це простий і відмінний спосіб розважитися або просто вбити час.

Опубліковано: 02/06/12 @ 02:32
Розділ Різне Читати далі...

16 червня, Вінниця - Сіклум запрошує учасників на. NET СУБОТНИК у Вінниці

Традиційні суботники , присвячені різним технологіям , проходять в Сіклум - містах по всій Україні. В цей раз MVP і зірки. NET Україна і приїжджають в славне місто Вінниця поділитися знаннями та досвідом з усіма бажаючими ! В програмі: " F # - To Iterate is Human , to Recourse - Divine " - Вітайлій Домніков ( Ciklum СSC PO Київ) зробить невелику презентацію введення в F # і функціональне програмування . " Windows 8 Metro App : JavaScript Dark Side " - Євген Жарков поділиться напрацюваннями. " Perfect API : ASP.NET Web API inside !" Петро Афанасьєв проведе в подорож по ідеальному API. " ASP.NET MVC + Azure : step by step guide ". Шматочок знань від Михайла Галушко . " ASP.NET MVC : tools for comfortable work ". Досвід Олександра Краковецького . За традицією участь безкоштовно за умови обов'язкової реєстрації. Реєстраційна форма . Чекаємо всіх жителів і гостей Вінниці на. NET суботник для.

Опубліковано: 02/06/12 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 11. Травень приніс 3573 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Черговий звіт. Ну, сухо викладу ціфоркі. Доходи з реф. відрахувань впали: 3161 $ (в квітні 3872 $)
Доходи з ПАММ зросли: 412 $ (в квітні 73 $) 7165 +143 $ (Вероніка)
7187 +79 $ (Вероніка)
5995 +76 $ (Avas)
7031 +67 $ (sven)
6482 +47 $ (TP) Я запропонував FX-Trend свою супер-шикарну ідею конкурсу зі створення сексуальних сайтів про інвестиції (не тільки в ПАММ), їм ніби як сподобалося. Може бути влітку буде, а може бути і немає. Скріншот по реф балансу на 1 червня: Скріншот по ПАММ на 1 червня: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Опубліковано: 02/06/12 @ 09:06
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176