Так чому краще використовувати унікальні зображення?

Пару днів назад я опублікував пост про використання унікальних картинок, точніше де ці картинки можна купити. Судячи по Вашому відгуку, тема цікава. Тому ... По-перше, хочу подякувати Вам за коментарі. Дуже приємно отримувати, читати і відповідати на них. Істина, як відомо , народжується в обговореннях. друге, порадувала Ваша реакція. Практично всі згодні з тим, що необхідність використання унікальних картинок існує. І хоча не всі можуть використовувати описаний в тій статті спосіб , зважаючи на його дорожнечу , розуміння існує. Це здорово. Сьогодні я вирішив зробити невелике доповнення до того посту. Основний упор я робив на авторське право, яке не дуже популярно у нас в Росії. Але практично не торкнувся можливе ставлення пошукачів до картинок , як до контенту .
(далі ...

Опубліковано: 25/06/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Так чому краще використовувати унікальні зображення ?

Пару днів тому я опублікував пост про використання унікальних картинок , точніше де ці картинки можна купити . Судячи по Вашому відгуку, тема цікава . Тому ... перше, хочу подякувати Вам за коментарі . Дуже приємно отримувати , читати і відповідати на них . Істина , як відомо , народжується в обговореннях . друге, порадувала Ваша реакція . Практично всі згодні з тим , що необхідність використання унікальних картинок існує . І хоча не всі можуть використовувати описаний в тій статті спосіб , зважаючи на його дорожнечу , розуміння існує . Це здорово . Сьогодні я вирішив зробити невелике доповнення до того посту . Основний упор я робив на авторське право, яке не дуже популярно у нас в Росії . Але практично не торкнулася можливе ставлення пошукачів до картинок , як до контенту .
(далі ...

Опубліковано: 25/06/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Профіт -Шоу XXIII : Микола Павлов про програму DeepDive і Долині

Микола Павлов - менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу аутсорсингової компанії AltexSoft і CEO стартапа Tablish - розповідає про участь в програмі DeepDive в Кремнієвій долині. Deep Dive - це двотижнева освітня програма, покликана допомогти російським і українським технологічним компаніям та представникам російських венчурних фондів розширити свою присутність на світовому технологічному ринку, налагодити партнерські відносини і зв'язки, прискорити розвиток бізнесу і співпраця із зарубіжними партнерами. Програма розроблена компанією RIS Ventures, спільно з венчурним фондом ABRT та Російської венчурних компаній, проводиться за підтримки компанії Microsoft Russia. В рамках програми організовано зустрічі з успішними підприємцями та експертами міжнародного інноваційного бізнесу, гостьові візити в технологічні компанії, що працюють на міжнародному ринку, відвідування тематичних заходів, та налагодження зв'язків.

Опубліковано: 25/06/12 @ 10:10
Розділ Різне Читати далі...

14 липня, Одеса - Hackers & Founders Odessa

Ми раді повідомити, що 14 липня в Одесі пройде всеукраїнська тусовка Hackers & Founders . Наша мета - допомагати створювати нові продукти, і формувати українську екосистему стартапів. Ми знайомимо людей , даємо можливість поспілкуватися з менторами , однодумцями , інвесторами, інкубаторами та отримати всіляку допомогу в створенні продуктів . Формат заходу побудований на персональних пітчах по одній хвилині ( видаються все - це обов'язково), тому кількість учасників обмежена - 70 осіб . Для того, щоб подати заявку на участь, необхідно приєднається до групі на Facebook . Там можна отримати Промокод для участі. Це не просто. Але воно того варте .

Опубліковано: 23/06/12 @ 07:19
Розділ Різне Читати далі...

Цікаві можливості соціальних мереж

Цікаві можливості соціальних мереж Цікаві можливості соціальних мереж В даний час важко знайти представника сучасної молоді, який не був би зареєстрований ні в одній соціальній мережі. Найчастіше можна зустріти людину, що має аккаунти відразу в кількох соціальних мережах. Для чого ж потрібна власна сторінка в соціальних мережах? Спочатку соціальні мережі, такі як Вконтакте та Одноклассники були придумані для безпосереднього спілкування через Інтернет та обміну різного роду інформацією, включаючи фотографії та відеозаписи. Однак з розвитком соціальних мереж. Їх призначення дещо змінилося. Соціальні мережі стали хорошим майданчиком для підприємців, що мають свої власні сайти. В цьому випадку, соціальні мережі служать інструментом реклами подібних сайтів, а відповідно і компаній. Найчастіше реклама обмежується певними рамками, її спрямованість повинна відповідати інтересам цільової аудиторії.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:25
Розділ Різне Читати далі...

Пошук з моментальним результатом

Пошук з моментальним результатом Пошук з моментальним результатом Відома Пошукова система Яндекс, з недавнього часу працює не тільки на комп'ютерах, оновила додаток, призначений спеціально для мобільних пристроїв на системі Android. Основним нововведенням, доданим до додатка, є можливість отримати відповідь на питання моментально. Часто потрібно саме точну відповідь, який буває дуже складно відшукати на безлічі виданих пошуковою системою сторінок, саме цю проблему і покликана вирішити оновлене додаток. Відповідь на запит буде дано ще до натискання кнопки "Знайти". До нових функцій пошукової системи Яндекс доданий також і моментальний пошук потрібної картинки, інформації про погоду або прилеглих кафе та магазинах. Додавання саме цих функцій обумовлено тим, що за статистикою саме дані запити є досить популярними серед власників мобільних пристроїв. Крім того, крім пошуку в Інтернеті додаток зможе знайти інформацію, що знаходиться на смартфоні.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:20
Розділ Різне Читати далі...

сайт QNET

Сайт QNET Сайт QNET Сайт qnet несе в собі місію надання бажаючим розвинути свій власний бізнес можливість підприємницької діяльності. Компанія пропонує навчання та засоби для розвитку нового бізнесу, а так само взаємодія. Метою цієї компанії є досягнення світового лідерства з прямих продажів в умовах суворого і безпосереднього збереження етичності маркетингу і оновленнями в методах роботи. Також компанія гарантує дотримання найвищих стандартів проф діяльності в компанії і в міжнародній мережі дистриб'юторів. У століття ІТ-технологій набагато спростилася система роботи подібних компаній. Використовуючи можливості інтернету, клієнти компанії мають можливість розвинути складну інтерактивну систему і управляти своїм бізнесом з будь-якої точки світу і в будь-який зручний для нього час.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:18
Розділ Різне Читати далі...

Каширський цегельний завод

Каширський цегельний завод Каширський цегельний завод пропонує продукцію вищої якості за всіма параметрами. Цегла виробництва ККЗ володіє всіма необхідними характеристиками "правильного" цегли: міцність, вологостійкість, теплопровідність і стійкість до холоду. Для цеглин ККЗ використовується найкраща сировина власного видобутку. Саме тому ККЗ в змозі гарантувати якість сировини, завдяки можливості контролювати весь процес виробництва від початку до кінця. Варто відзначити, що саме завдяки своєму сировини, собівартість продукту виходить значно менше, і тому доступнішим для покупця. ККЗ проводиться абсолютно по всіх регіонах Росії та іноземним споживачам. Продукція ККЗ має відповідні сертифікати якості, а також продукція отримала визнання на багатьох будівельних виставках, що підтвердять грамоти та подяки, отримані заводом на цих виставках. При виробництві завод використовує передові технології компанії AGEMAC, яка є одним зі світових лідерів виробництва будівельного устаткування.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:17
Розділ Різне Читати далі...

Транспортна компанія " Союз"

Транспортна компанія "Союз" Транспортний партнер підприємства - це чверть його успіху. Надійний транспортний партнер - це половина успіху. Вибирайте надійних партнерів, таких як ТЛК "Союз" (). Транспортно-логістична компанія "Союз" давно і впевнено зайняла місце одного з провідних транспортних компаній Росії, яка здійснює вантажоперевезення абсолютно будь-яких товарів з країн Євросоюзу, Китаю, Казахстану. Всі операції при перевезенні Вашого вантажу, включаючи оформлення товару на митниці, ця компанія бере на себе. "Союз" гарантує: - своєчасну доставку вантажу в будь-яку місцевість, в будь-який зручний для вас час; - стовідсоткову збереження вашого товару і його зовнішнього вигляду; - досвідченість наших водіїв та експедиторів; - надійний супровід товару; - чіткі і зрозумілі договору.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:15
Розділ Різне Читати далі...

Сайт та інтернет - магазин безкоштовно

Сайт і інтернет-магазин безкоштовно Сайт та інтернет-магазин безкоштовно У сучасному світі будь-яка компанія має або прагнути до створення власного сайту, тому що з розвитком інтернет-послуг люди стали користуватися ними набагато активніше. Товари, послуги, інформацію клієнти компаній можуть черпати прямо з інтернет-ресурсів. Звичайно ж, для розкрутки свого сайту компанія повинна вкласти чималі кошти, але не кожна бізнес-організації, особливо якщо говорити про молодих і початківців, може собі це дозволити швидко і якісно. Тому, для таких організацій, а також для приватних осіб, деякі інтернет-провайдери пропонують свої послуги створення сайту безкоштовно. Сайт потрібен обов'язково для тих, кому потрібна своя інтернет-реклама, тому існує послуга сайт безкоштовно, інтернет-магазин безкоштовно для того, щоб розміщувати там свою рекламу.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:04
Розділ Різне Читати далі...

12 липня, Київ - Безкоштовний workshop : «Розробка продукту, коли у вас вже є понад 1 млн. відвідувачів»

Кількість учасників: до 30 осіб. 12 липня компанія «УАПР» проведе захід для програмістів і продакт-менеджерів. Ми пропонуємо зібратися у неформальній обстановці, обмінятись досвідом розробки та впровадження продуктів, попрацювати в своє задоволення над нестандартними завданнями. Формат заходу - бізнес-гра:
• розглянути список ідей, до якого увійдуть запропоновані ідеї організаторами та учасниками workshop;
• вибрати вподобані ідеї;
• розділитися на команди;
• визначити який функціонал є основним, а який допоміжним;
• визначити, що увійде в MVP;
• спланувати етапи розвитку основних і допоміжних фичей; • після чого представити продукт іншим командам. Мета, яку ми переслідуємо - це навчитися краще планувати розробку продукту від ідеї до реалізації. На ринку існує багато компаній, які проводять розробку в аутсорсингу.

Опубліковано: 22/06/12 @ 02:49
Розділ Різне Читати далі...

27 червня, Одеса - Speakers Corner в ??Одесі: Data extraction from Hadoop using Java

Одеський офіс Сіклум не перестає радувати цікавими заходами, класними доповідачами і атмосферою дружелюбності. Цього разу мова піде про Hadoop - запрошуються до участі всі технічні фахівці, зацікавлені в тематиці. Тема дискусії: Data extraction from Hadoop using Java. Увага! Доповідь і дискусія будуть проводитися англійською мовою без перекладу! Про доповідачів: Justin Langseth, Президент і CEO компанії Augaroo Inc і Michael Codini, технічний директор MicroStrategy

MicroStrategy : MicroStrategy is a leading provider of enterprise software platforms for business intelligence (BI), mobile intelligence, and social intelligence applications. MicroStrategy's BI platform enables leading organizations worldwide to analyze the vast amounts of data stored across their enterprises to make better business decisions. Companies choose MicroStrategy BI for its ease-of-use, sophisticated analytics, and superior data and user scalability.

Опубліковано: 22/06/12 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

1 вересня, Київ - IT Jam 2012 - платформа для нетворкінгу та розвитку IT cообществ

Запрошуємо всіх причетних до IT індустрії на IT Jam 2012, який цього разу пройде в Києві, і як завжди стане наймасовішим подією в сфері інформаційних технологій на території Україні. Цього року вас чекає свіже формат, більше 2000 учасників, виступи зарубіжних доповідачів, нові цікаві контакти і теми для обговорень, а також традиційне афтепаті з музикою і танцями. Захід відбудеться 1 вересня в місці проведення ЄВРО 2012 НСК «Олімпійський». В цьому році ми вирішили відійти від добре відомого формату бар-кемп і зробити акцент на нетворкінг-активностях і подальшому розвитку IT спільнот, в повній мірі реалізувавши слоган IT Jam «Meet and Mix!» На заході будуть організовані Community spots (. NET, Java, PHP, Python, Ruby, Mobile, QA, PM/Agile, Hackaton, Podcasts, Sport/Fun in IT etc.) для неформального спілкування, знайомств, дискусій, обміну досвідом і знаннями.

Опубліковано: 22/06/12 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

Як отримати унікальні картинки

Скажіть копіпаст немає! Купуйте унікальні зображення. Необхідність розбавлення сухого тексту зображеннями ні в кого сумнівів не викликає. Ми знаємо, що картинки це не просто прикраса або заповнення простору. Вони використовуються для залучення уваги до важливої ??інформації, сторінки з великою кількістю тексту читаються набагато легше, якщо він містять картинки, а також не забуваємо про вплив картинок на SEO сайту. Про це ми говорили ... десь з рік тому. Так, про це ми всі прекрасно знаємо. Але коли справа доходить до публікації поста, то багато впадають в ступор при пошуку підходящої картинки. До такого висновку я приходжу всякий раз, коли отримую особисті повідомлення в соціальних мережах та листи на email з питанням про картинках в моїх постах, а саме про перші картинках, які в загальному-то і ставлення до посту не мають, але досить гармонійно вписуються. Колись я знаходив картинки в google. Благо в пошуку google по картинках є всі необхідні настройки, які дозволяють знайти потрібний досить швидко.

Опубліковано: 22/06/12 @ 04:17
Розділ Різне Читати далі...

Янукович ветував закони про підтримку ІТ

Президент Україні Віктор Янукович повернув на доопрацювання проекти законів "Про держпідтримку розвитку індустрії програмного забезпечення" і відповідно зміни в Нагологовий кодекс. Група розробників проекту планує звернутися до Президента з проханням переглянути своє рішення. Як свідчить таблиця проходження закону 21 червня проекти повернули до комітетів для доопрацювання. "прийнятий 24 травня закон не може бути підписаний", - вважає Янукович. "Чиновники апарату президента ввели його в оману. Президента просто підставили ", - розповів ДОУ глава Ради з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій Ігор Лисицький. На думку президента, введення спеціального податкового режиму для ІТ суперечить конституції, а також завдасть збитків Пенсійному фонду в сумі 6 млрд грн.

Опубліковано: 21/06/12 @ 05:06
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 38

Компанії Oracle потрібно Senior Software Developer в підрозділ WebCenter. Для роботи пов'язаної із створенням ігровий мобільної платформи компанії BeKitzur потрібно backend розробник в Севастополі. Зарплата 2300 $. Компанії Nilita'S Newness для роботи над створенням унікального стартап-проекту необхідний розробник Streaming media рішень . Зарплата від 18 000 грн. Харківській компанії Acceptic потрібно Ruby on Rails розробник/тімлід . Зарплата 3000 $. Компанії, що розробляє медико-соціальний веб ресурс (медичний асистанс), для роботи над проектом ВебМед потрібно PHP програміст в Житомирі. Зарплата 10-16 тис. грн. Компанії Roomster Ukraine потрібен Senior IPhone/IPad developer зі знанням. NET. Зарплата 3500 $ . Компанія VPS.NET шукає UI розробників з хорошим знанням JavaScript у Львові. Компанії Soft Industry потрібно IT-аналітик , який буде обстежувати бізнес-процеси банків, працювати над ТЗ і моніторити законодавчі вимоги. Зарплата 23000 грн.

Опубліковано: 21/06/12 @ 11:48
Розділ Різне Читати далі...

Кілька слів про погані HR'ах

Всі мої знайомі програмісти скаржаться на грубість, нетактовність і нав'язливість працівників з підбору персоналу, що атакують по Skype, LinkedIn і поштою. Часом після м'якого відмови одного з кадровиків компанії в той же день до тебе стукає наступний - з тієї ж компанії. Навіщо? Якщо ви працюєте через стінку і ходите разом на каву, невже так складно скласти один спільний список кандидатів? Некомандні поведінка кадровиків, що конкурують не тільки з хлопцями з інших компаній, але й один з одним, тільки негативно позначається на загальному враженні про компанію. У випадках відсутності відповіді на несвоєчасне пропозицію вакансії, HR починає дошкуляти всіх його знайомих із соціальних мереж з метою отримання більш прямих контактів. Навіщо це робити? Втім, нав'язливість стосується тільки професіоналів з солідним досвідом, чиї послуги в індустрії нарозхват. У зверненні з початківцями програмістами кадровики ведуть себе по-іншому - часом просто грубо.

Опубліковано: 21/06/12 @ 08:20
Розділ Різне Читати далі...

Програми електронної звітності - допомога підприємству

Програми електронної звітності - допомога підприємству Програми електронної звітності - допомога підприємству Безліч підприємств, скоріше за все, вже зіткнулися зі звітністю, яку необхідно здати в строк, та й ще у великій черзі. Щоб не чекати і не товпитися придумали . Саме вони виручають підприємства і оптимізують роботу бухгалтерії, відділу кадрів та економічного відділу. Електронна звітність являє собою можливість систематизації та подання електронних копій у вигляді зарегламентовану звітів. Звіти формуються в спеціалізованій програмі, яка після створення звітів накладає на них електронний підпис. Далі необхідні звіти відправляються в контролюючі органи. Думаю, кожен бухгалтер, який скористався системою електронної звітності, уже відчув значні переваги, серед них: - скорочення часу на оформлення звітів; - безпомилкове складання звітів; - відсутність черг і пряма відправка звіту здійснюється миттєво; - виключення «неприйнятних» для податкової інспекції показників; - висока оптимізація та систематизація роботи.

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:05
Розділ Різне Читати далі...

Кому потрібні сайти? Чи потрібен він мені ?

Кому потрібні сайти? Чи потрібен він мені? Кому потрібні сайти? Чи потрібен він мені?Для чого потрібні сайти? Кому, навіщо? Спочатку сайти стали розробляти для особистих цілей, спілкування, представництва організацій, реклами і багато чого іншого. Так, наприклад, створити сайт для замовника цілком реально, але це ще не означає, що даний розроблений сайт стане супер-пупер навороченним і популярним. Іноді буває так, і не в малих випадках, що замовник хоче так як йому завгодно, не орієнтуючись при цьому на відвідувачів сайту. В результаті, виходить, сайт не популярний і через малий відвідування або його відсутності його просто-напросто закривають ... Як би сумно це не було, а все-таки потрібно враховувати і бажання відвідувача, сайт повинен бути зручний в користуванні, викликати довіру та інтерес. Розробити сайт, наприклад, можна за допомогою движка DLE. дуже актуальні і застосовні. Так, правильна розробка сайту забезпечить справну і безперебійну роботу, а при виникненні проблем їх швидко можна відстежити й усунути.

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:02
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет та соціальні мережі в допомогу людству

Інтернет та соціальні мережі в допомогу людству Інтернет та соціальні мережі в допомогу людству Розвиток технологій не залишило і в світі інтернету і соціальні мережі. Ще з 90-х років інтернет набуває все зростаючу популярність. Одні вигукують, що інтернет-павутиння ворог номер один, інші ж стверджують зворотне. Найчастіше було, є і буде, так, що батьки дітей будуть проти соціальних мереж та Інтернету. Саме діти витрачають велику частину свого дозвілля за комп'ютером, а особливо, якщо є інтернет в квартирі. Багато хто вважає, що Інтернет - залежність, яка розвивається в прогресії. Важко не погодитися з батьками і бабусями про те, що сидячи в Інтернеті і соціальних мережах, діти втрачають реальність часу, залежать від комп'ютера, втрачають сенс життя та дотримання моральних устоїв. Інтернет стає життям замість реального світу. Все було б так, якби не одне єдине «АЛЕ». Так припустимо, в Інтернеті можна відшукати хороше бюро: уроки німецької в Москві або ріелтерські послуги та т.д.

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:01
Розділ Різне Читати далі...