Айтішники , навіщо вам потрібен банк?

via Shutterstock . У продовження проведеного в травні проекту ми запрошуємо вас прийняти участь в онлайн анкетуванні. Мета - вивчити вимоги , очікування і переваги айтішників по відношенню до банків і банківських продуктах . Анонімність ! - ми не беремо НІЯКИХ персональних даних , крім імейлу . Імейл потрібен і буде використаний виключно в цілях розіграшу призів.
- ДОУ не бачить і не побачить дані по кожному окремому інтерв'ю ( анкеті ) так як анкета та дані та результати фізично зберігаються на хостингу професійної , міжнародної дослідницької компанії , яка дотримується міжнародний кодекс дослідників ESOMAR . Тривалість . - близько 30 хвилин.
- можна заповнювати частинами , в декілька підходів.
- заповнити анкету можна до 09.06.14 включно « Підозрілий опитування .

Опубліковано: 05/06/14 @ 08:30
Розділ Різне Читати далі...

Верховна Рада розглядає питання про зниження податків і стимуляції R & D компаній

via Shutterstock . Сьогодні Верховна Рада розглядає у першому читанні два законопроекти , що стосуються IT- галузі: «Про зміни до податкового кодексу » і « Про технопарки ». Як пише у своєму fb Роман Хміль , COO Ciklum , ці закони розроблялися і просувалися кілька років у рамках ІТ асоціацій EBA і IT Ukraine . Як ви пам'ятаєте , минулої осені був прийнятий закон, який знижує податок на прибуток ІТ компаній з 19 % до 5 % , а також відміняв ПДВ при операціях усередині країни. Але ключовими для індустрії є Єдиний Соціальний Внесок ( 37.7 %) та прибутковий фізичних осіб ПДФО ( 15 % -30 %) , тобто , по суті , податки на фонд оплати праці . Також ми хочемо стимулювати зростання в Україні R & D і продуктового сегмента , створюючи високу додану вартість . В результаті , в Раду було внесено два законопроекти : - законопроект 2063 -д «Про зміни до податкового кодексу » , який покликаний знизити ставки податків на фонд заробітної плати до , приблизно , 5 % ОСВ + 5 % ПДФО .

Опубліковано: 05/06/14 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

Як пробитися на ринок мобільних ігор в 2014 -му

via Shutterstock . Світ змінився. Я відчуваю це у воді , відчуваю в землі , відчуваю в повітрі. Багато чого з того , що було , пішло , і не залишилося тих , хто пам'ятає про це.
- Галадріель , Lord of The Rings Складно , але все ще можливо. Цей текст є квінтесенцією свіжого досвіду , отриманого при розробці та запуску нашої мобільної гри Elements : Epic Heroes . Замість опису самого процесу розробки, що мені порядком набрид за останній рік , без зайвої романтики я сконцентруюся на практичних радах , які дав би будь-якому геймдев - стартапу або ж студії , яка все ще шукає себе , припустимо , як потенційний інвестор. Ринок мобільних ігор - це вже не « блакитний океан » , а червоне криваве місиво , і легких грошей тут вже немає і не буде. Я дійшов до тієї стадії , коли , будучи зайнятим у розробці більше п'яти років і маючи за плечима успіх студії , я почав придивлятися до чатах , знайомствам і всяким гібридам бульдогів з носорогами .

Опубліковано: 04/06/14 @ 06:46
Розділ Різне Читати далі...

5 червня, Київ - Червнева зустріч Kyiv SQL Server User Group

Запрошуємо вас на червневу зустріч Kyiv SQL Server User Group . На зустрічі , традиційно буде два цікавих доповіді . У першій доповіді мова піде про оптимізації завантаження даних в SSIS . У другій доповіді буде розказано про ефективних і неефективних варіантах рішення типових задач і про типові помилки , які можна здійснити при розробці. Доповідь № 1 : SSIS - Підвищення продуктивності обробки потоків даних
SSIS пакет при виконанні з'їдає багато ресурсів?
Або дуже довго виконується?
Тоді заходьте на доповідь , присвячений оптимізації обробки потоків даних !
Тут Ви дізнаєтеся , як визначати розмір буфера , встановлювати число потоків виконання і багато іншого. Доповідач: Максим Гарнець
SQL/BI Developer at The Frayman Group
Досвід розробки додатків і баз даних понад 5 -х років.
Захоплюється процесами інтеграції даних , оптимізацією запитів.
Вирішити складне завдання - справа честі ! Доповідь № 2 : Effective T - SQL.

Опубліковано: 04/06/14 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

Три українські аутсорсингові IT- компанії потрапили до ТОП- 5 висхідних зірок

IAOP , міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу , опублікувала рейтинг кращих у світі постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100за 2014 рік. У список потрапили відразу 6 працюючих в Україні компаній, з яких 3 компанії увійшли до п'ятірки кращих. Intetics , Miratechі Softengi зайняли 3 , 4 і 5 місця відповідно в категорії Нові зірки . У категорії Лідер були відзначені Luxoft , SoftServeі EPAM ( 18 , 26 і 51 місця). Фінальний рейтинг складається з 75 кращих компаній в категорії Лідер і 25 кращих компаній в категорії Висхідна зірка. Такий критерій оцінки гарантує , що представники малого та середнього бізнесу мають рівні шанси на потрапляння в ТОП з уже визнаними гігантами ринку . У рейтингу компанії ранжовані за розміром , який визначається числом річного доходу та кількістю персоналу . Категорії оцінюються окремо .

Опубліковано: 03/06/14 @ 12:31
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Хміль, COO Ciklum ( фінальна частина)

Див також першу і другийчастини. У подкасті піде мова про інвестиції , майбутньому IT в Україні і родині. Просимо вибачення за якість запису , писали в похідних умовах. У програмі: Інвестування та ігри Майбутнє компаній до 100 осіб Ciklum і Львів IT освіту в Україні Публічність Енергія Сім'я і робота Книги у випуску : Життя на повній потужності! Управління енергією - ключ до високої ефективності , здоров'я і щастя - Джим Лоер , Тоні Шварц Вихідні весь тиждень - Рікардо Семлер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 03/06/14 @ 10:00
Розділ Різне Читати далі...

Тестуємо функціонал під різних IP

Привіт усім! Сьогодні я хочу поділиться однієї з можливістю тестування функціоналу веб додатку з під різних IP адрес. Так як в топіку багато букв (і навіть картинки є!) , Вирішила я зробити зміст з навігацією. Зміст Передмова Формулювання завдання Пошуки і фрагменти рішень Від теорії до практики Технічна комплектація рішення Налаштування оточення для роботи з додатком Запуск програми Література Передмова Кілька тижнів тому до мене в скайп постукав один таємничий незнайомець, і запитав мене ради , яким способом можна перевірити з боку користувача інтерфейсу те, що користувач після 3 -х спроб введення неправильного пароля був заблокованийпо IP на 5 хвилин. До цього я не зустрічала подібних завдань , і мені здалося цікавим в цьому трохи розібратися. Результатом своєї роботи я і хочу поділитися.

Опубліковано: 01/06/14 @ 01:58
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : тренди 2014 року, XSS game , Regex Crossword , картинка Яроша

Триває зарплатний опитування , вже зібрано понад 3400 анкет. Новини У Харкові затримано 10 IT- фахівців , що створили понад 80 порносайтів. Будівництво Bionic Hill призупинено - місто не підвів до технопарку дорогу. Компанія Game Insight переносить штаб -квартиру з Москви в Литву . Запущено сайт SupportUkraine.us Нові версії Socket.IO 1.0 MooTools 1.5 Jekyll 2.0.0 Groovy 2.3 . NET Framework 4.5.2 Perl 5.20 ASP.NET vNext Тренди GitHub language trends and the fragmenting landscape . Java Tools and Technologies Landscape for 2014 . 2014 Developer Salary Survey | Dr . Dobb's . KPCB Internet trends 2014 . Інтерв'ю Леонід Норд , 17 -річний винахідник з Миколаєва : Моя рука -маніпулятор піднімає предмети вагою до ста грамів « . Онор Ганді : Paymentwall прибутковий з другого місяця роботи . Роман Хміль : Чому експортери ? Howto Як правильно працювати ночами . Як знаходити час для своїх проектів. 10 Secrets to Becoming a Great Remote Developer .

Опубліковано: 30/05/14 @ 11:59
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур : MacPaw ( пілотний випуск )

Я починаю новий проект «IT Євротур » - відеоподкаст про життя IT'шники в Європі. Всі ми стали свідками волевиявлення українського народу щодо євроінтеграції в листопаді 2013 року. І в цьому русі брали активну участь IT фахівці. Не всі IT'шники знають , як живуть і працюють їхні колеги в Європі , чим відрізняється життя і робота в одній європейській країні від іншої , які є типи IT компаній в Європі і які є відмінності між ними. Ми плануємо автостопом проїхати по Європі і поспілкуватися з IT фахівцями в різних куточках Європи. Ми - це Михайло Марченко , Ганна Камоніна і всі, хто захоче з нами поспілкуватися. Ми зробимо ряд відеорепортажів , які розкриють особливості життя та роботи IT'шника в Європі. Хтось завдяки проекту знайде для себе відповідь , яке майбутнє може бути у України , переосмислить свої ідеї про переїзд до Європи , куди і навіщо переїжджати або ж відмовитися від думки про еміграцію.

Опубліковано: 30/05/14 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

Intersog і SoftTechnics оголошують про злиття компаній

Intersog, американський розробник веб -і мобільних рішень об'єднується з українською компанією SoftTechnics . Мета злиття - збільшити внутрішню технічну базу і кількість клієнтів із США і Європи. Найближчим часом компанії мають намір створити виділені команди для крупного fashion retail з Німеччини (розробка mobile commerce app ), кількох ігрових студій (мобільні , браузерні ігри , розробка і 2D/3D дизайн ) і стартапів з Чикаго та Німеччини. Для місцевого IT -ринку в Одесі дане об'єднання компаній спричинить створення нових робочих місць і освітніх ініціатив у сфері виготовлення ігр та мобільного розробки . За словами Ігоря Федулова , генерального директора Intersog , ця угода - початок реалізації плану зі стратегічного розвитку Intersog через злиття і поглинання .

Опубліковано: 30/05/14 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 138

Компанії SocialTalentsдля переробки з нуля прототипу стартапу ( linkedin для абітурієнтів для ринку США ) на нові технології потрібно ASP.NET MVC/Angular розробник. Зарплата від $ 3500. Ainstainer Software Development Teams шукає в Харкові JavaScript/Node.js розробників(PHP або RoR програмісти , бажаючі вивчити Node.js теж підійдуть ) для німецького стартапа в сфері хмарних технологій . Зарплата до $ 3000 . Cupid plc шукає в Дніпропетровську старшого QA- фахівця. Матеріальна допомога при народженні дитини - 5000 грн , матеріальна допомога при проведенні операцій - 1000 грн , 13-а зарплата для співробітників пропрацювали в компанії рік і більше. Компанія eFarmer , яка займається розробкою мобільної системи управління фермерським господарством , шукає старшого iOS -розробникав Одесі. Зарплата $ 2500-3500 . Ярослав Бірзул шукає PHP -розробника в Startask. Тижневику Новий Час потрібна PHP -програмістдля розробки і підтримки сайту .

Опубліковано: 29/05/14 @ 09:01
Розділ Різне Читати далі...

21 - 24 липня , Одеса - V конференція веб- розробників WebCamp 2014

Запрошуємо всіх взяти участь у V професійної конференції веб- розробників « WebCamp 2014 » , яка пройде з 21 по 24 липня в рамках Odessa Innovation Week . В рамках WebCamp 2014 пройдуть наступні заходи: 21 липня. WebCamp : Designers Day ?
Перший день буде присвячений технологіям розробки інтерфейсів додатків і веб -сайтів , будуть розглянуті сучасні тенденції в дизайні і нові віяння в рекламі. 21 липня. WebCamp : Internet MarketingDay
Захід пройде в два потоки : «Інструменти» і «Кейси ». У потоці «Інструменти» будуть підняті питання , як ефективніше працювати з різними інструментами та веб -сервісами , корисними інтернет- маркетологу . Потік «Кейси » присвячується практичним прикладам і цікавим стратегіям просування. 22 липня. WebCamp : Mobile Day ?
День , присвячений питанням розробки мобільних додатків і сервісів , розвитку мобільних пристроїв і програмних платформ для них. Основні потоки : « iOS » , « Android » , « Windows Phone та інші ОС ». 23 липня.

Опубліковано: 28/05/14 @ 01:03
Розділ Різне Читати далі...

21 - 24 липня, Одеса - V конференція веб- розробників WebCamp 2014

Запрошуємо всіх взяти участь у V професійної конференції веб- розробників « WebCamp 2014 » , яка пройде з 21 по 24 липня в рамках Odessa Innovation Week . В рамках WebCamp 2014 пройдуть наступні заходи: 21 липня. WebCamp : Designers Day ?
Перший день буде присвячений технологіям розробки інтерфейсів додатків і веб -сайтів , будуть розглянуті сучасні тенденції в дизайні і нові віяння в рекламі. 21 липня. WebCamp : Internet MarketingDay
Захід пройде в два потоки : «Інструменти» і «Кейси ». У потоці «Інструменти» будуть підняті питання , як ефективніше працювати з різними інструментами та веб -сервісами , корисними інтернет- маркетологу . Потік «Кейси » присвячується практичним прикладам і цікавим стратегіям просування. 22 липня. WebCamp : Mobile Day ?
День , присвячений питанням розробки мобільних додатків і сервісів , розвитку мобільних пристроїв і програмних платформ для них. Основні потоки : « iOS » , « Android » , « Windows Phone та інші ОС ». 23 липня.

Опубліковано: 28/05/14 @ 01:03
Розділ Різне Читати далі...

14 червня, Дніпропетровськ - Android summer session by GDG and Yalantis

Наближається літо і чергова зустріч Андроїд розробників ! GDG Дніпропетровськ спільно з Yalantis запрошують всіх бажаючих провести суботу 14 червня у відмінній компанії і дізнатися багато корисного про розробку додатків на платформі Андроїд. Регістрірація та контактні дані щодо івенту тут:
12:00 - 12:30 Реєстрація , вітальна кава
12:30 - 13:10 «Використання OpenGL ES 2.0 для створення живих шпалер» , Попов Олександр ( Eleks )
13:25 - 14:10 «Використання Gradle + CI Jenkins для Android -додатків » , Олійник Вадим ( Yalantis )
14:30 - 15:10 Піца , Шняжки , обговорення.
15:10 - 16:50 «Робота з SMS та MMS в Android » , Христян Андрій ( Yalantis )
17.00 - 17.40 « Використання Backend As Service для мобільних розробників » , Абарджі Олександр ( ) контакний особа ( Yalantis ) :
Кескин Юлія ( skype : pulim2009 , mob . ( 067 ) 277-89-77 .

Опубліковано: 28/05/14 @ 12:57
Розділ Різне Читати далі...

3 червня, Харків - The IT Crowd Kharkiv - StartUp Night

3 червня відбудеться четвертий івент The IT Crowd Kharkiv ! На цей раз він буде організований трохи інакше . Зазвичай у нас одна компанія- хедлайнер , але на цей раз у їх буде декілька. Ми раді повідомити , що будуть представлені 6 проектів . Кожен з них зробить 20 - хвилинний розповідь про своє стартапі , піар стратегіях , поділяться успіхами і розкажуть які помилки робити не варто. Елемент рекрутингу для тих , хто хоче змінити роботу або увійти в IT галузь теж буде - тільки зараз ми з працюватимемо з рекрутерами - фрілансерами . Ми сподіваємося , що ви приєднаєтеся до нас на цікавий вечір стартапів . Не забудьте приєднатися до наших групах у соціальних мережах , щоб сдедіть за новинами та оновленнями вакансій . Також запрошуємо в Twitter і Instagram , де ми додаємо фото з ??заходів та цікаві статті.

Опубліковано: 28/05/14 @ 12:09
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Романом Хміль, COO Ciklum (частина 2 )

157 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Це друга частина подкаст з Романом Хміль, перша частина доступна за посиланням . У подкасті піде мова про GlobalLogic , продаж своєї компанії та операційної діяльності . Просимо вибачення за якість запису , писали в похідних умовах. У програмі: Продаж компанії BonusTech GlobalLogic'у Робота в GlobalLogic Перехід в Ciklum Розвиток індустрії IT в Україні Конкуренція з Індією Інноваційна Україна Внутрішній ринок IT замовлень України MBA Аграрне IT Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 27/05/14 @ 10:05
Розділ Різне Читати далі...

12 липня, Київ - Майстер-клас "Автоматизація фронтенда " від Роберта Харитонова

З появою NodeJS , фронтенд розробники отримали зручну платформу для створення безлічі інструментів з автоматизації своїх завдань. На даний момент доступно більш ніж 2800 Grunt плагінів і різних інтеграцій з популярними інструментами для спрощення робочих процесів . Оптимізація , тестування додатків , препроцесори , автоматичний аналіз коду і швидке розгортання оточення - вже доступно , але як не загубитися в безлічі інновацій? Запрошуємо 12 липня на майстер- клас Роберта Харитонова . Гуру фронтенда розповість про основні напрямки в автоматизації процесів фронтенд розробки , поділитися думками про майбутнє цих інструментів і навчить з ними працювати. Основна частина майстер-класу складається з практичних завдань на прикладі реальних проектів . Ті , хто тільки починають знайомство з автоматизацією , отримають безліч матеріалів і корисних порад для швидкого старту. А хто встигне підготуватися , зможе , так само слідувати за процесом і пробувати результат по ходу заходу.

Опубліковано: 27/05/14 @ 09:53
Розділ Різне Читати далі...

31 травня, Одеса - Майстер-клас Руслана Шевченка " Введення в scala + akka "

31 травня відбудеться майстер- клас Руслана Шевченка присвячений введенню в мову програмування scala та фреймворк akka . Чотиригодинний майстер- клас дозволить познайомиться з мовою програмування scala і системою організації розподілених обчислень akka . Введення в основні поняття і набір завдань , дозволить Вам « відчути » смак розробки і зрозуміти , чи хочете ви спеціалізуватися в цьому напрямку. Програма : - Введення . Установка і запуск sbt , activator , scala - IDE (заснованому на eclipse ) , scala - worksheet , інфраструктура проекту ( scalatest , scalaide )
- Структура програми . Області видимості , керуючі конструкції , методи , функції , значення та змінні , виклики функцій . Об'єктно- орієнтована структура : класи , трейти і об'єкти.
Передача параметрів: за значенням , по імені , по необхідності.
case -класи і порівняння зразків . Створення власних зразків зіставлення.
- Введення у функції вищого порядку. API колекцій. Узагальнені типи .

Опубліковано: 26/05/14 @ 09:25
Розділ Різне Читати далі...

10 речей , які ми дізналися при побудові технологічної компанії

via Shutterstock . [ Про авторів : Микола Палієнко - з-засновник і CEO в Prom.ua , Тарас Мурашко - зі - засновник і CTO в Prom.ua ] У цьому пості ми - колишні розробники - хочемо розповісти про те , як ми набивали гулі , розробляючи торгову площадку . Стаття написана у співавторстві з Тарасом Мурашко. 1 . Шукайте нішу Безумовно , рости з нуля дуже нелегко. Але перспектив багато. Наприклад , в українському малому та середньому бізнесі автоматизація різних бізнес- процесів перебуває на рівні екселя і 1С , і це величезна потенційна бізнес- ніша для створення безлічі продуктів. Тому в першу чергу сядьте , проаналізуйте ринок і виберіть нішу : знайдіть якусь актуальну проблему і спробуйте якісно її вирішити. Тоді ви зможете стати по- справжньому потрібними і затребуваними для потенційних клієнтів. Якщо ви вирішуєте проблему , якої насправді немає , шансів мало. Дивіться на досвід сусідів .

Опубліковано: 26/05/14 @ 06:41
Розділ Різне Читати далі...

28 травня , Київ - Семінар для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing # 7 »

До вашої уваги Пропонується Черговий випуск безкоштовна семінару для тестувальніків програмного забезпечення « Black Tea Testing ». Подія Відбудеться за ПІДТРИМКИ Компанії Cogniance . Вечір буде присвячений темі автоматизованого тестування програмного забезпечення . Цільова Аудиторія - будь - хто, хто цікавіться сферою ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ та тестування як ее елементом . До вашої уваги буде представлено наступні Доповіді : Максим Барвінській ( Senior QA Automation Engineer , Zoral ) « Автоматизовані тести всегда потребуються вхідніх Даних, альо питання ефектівності зберігання ціх Даних Дуже часто є не в пріорітеті автоматізаторів . Дехта зберігає їх безпосередно в коді фреймворку , решта ж надає ПЕРЕВАГА зовнішнім Джерелі : Excel , CSV , XML , JSON , бази даних . Останні могут накопічуваті Багато файлів ( або таблиць бази ) , Які нужно оновлюваті щоразу , коли змінюється функціональність продукту , что тестується .

Опубліковано: 24/05/14 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171