Дайджест цікавих вакансій № 152

Компанії DevelopEx вимагається Senior PHP developer в команду успішно зростаючого стартапу в області бізнес аналітики metricinsights.com . Зарплата до $ 3000 . Компанії Lifestreet , яка домінує в сегменті ринку , де колись Google був першим номером , потрібен в Одесі старший JavaScript розробник , бажано гітхаб - активний . Зарплата від $ 2000 . DevRain Solutions шукає керівника проектів . Вітається досвід роботи в банківській сфері , в галузі фінансів. Seductive запрошує на стажування дизайнера інтерфейсів . Стипендія до 300 $ . СМК приймає студентів 5+ курсу або випускників в Training Center ( iOS/Mac ) . Юрій Добронравін , який займається створенням для української армії , шукає фахівця з Делфі і фахівця з БД з реплікаціями для роботи офлайн на клієнті . Для розвитку проекту системи управління боєм потрібні розробники під Android і PHP + JavaScript . Українська політична соціальна мережа Politiko.com.

Опубліковано: 04/09/14 @ 06:24
Розділ Різне Читати далі...

10 вересня, Київ - Дмитро Думанський . Тримаємо 20 млрд реквестов на місяць

Дмитро Думанський
Java Team Lead в Cogniance , Inc - архітектура нашого рекламного движка з поточною навантаженням в 11 000 річок в сек
- які проблеми виникли під час реалізації проекту та про те як ми їх вирішили
- Як обробляти 25Гб даних на годину і про те який вклад під все це зробила Java і Redis Завдяки нашому замовнику я маю можливість представити інформацію громадськості про архітектуру нашого високо навантаженого проекту з поточною навантаженням в 11к річок сек і більш ніж 100 млн активних користувачів . Які уроки ми винесли ? Як ми оптимізували код? Як Redis допоміг скоротити час обробки запиту у 10 разів ? Як перехід на Java 7 допоміг прискорити наш додаток і чому ? Чому я більше не люблю сервіси Амазона ? Як побудувати Репортинг з 25 Гб даних на годину і навіщо нам Cascading ? Відповіді на ці питання в доповіді . Реєстрація Подробиці .

Опубліковано: 03/09/14 @ 08:18
Розділ Різне Читати далі...

1 - 2 листопада , Львів - PyCon Ukraine 2014

Конференція PyCon Ukraine 2014 відбудеться цього року у Львові , в гостиннице Дністер , 1-2 листопада. У даний момент ми продовжуємо формувати програму і зможемо оголосити доповідачів в плині наступних двох -трьох тижнів . Але вже можна купити квитки - і тільки перші 100 з них продаються за найбільш вигідною ціною. Зауваження для громадян РФ : для зменшення кількості питань при перетині гранніци і мінімазаціі ймовірності недопуску в Україну ми можемо оформити вам нотаріально завірене запрошення . Однак , оскільки послуги нотаріуса оплачуються додатково , прохання при реєстрації вибирати тип квитка , позначений як квиток для громадян РФ і включає в себе додаткові комісію на послуги нотаріуса . 10 % вартості всіх квитків буде переді волонтерам Армії України , про що будуть надані відповідні документи. Слідкуйте також за нашими новинами :
ua.pycon.org
www.facebook.

Опубліковано: 03/09/14 @ 07:58
Розділ Різне Читати далі...

Навіщо ІТ - фахівцям витрачати час на документацію

via Shutterstock . [ Про автора: Наталія Нішта - професійний розробник , втілений в образі миловидної панянки . Вважає свою роботу захоплюючим хобі , роблячи акцент на командну гру: « Якщо ви мене запитаєте , що таке проект, - то я відповім вам , що це люди , які його роблять . Я переконана , що особистість завжди залишає свій відбиток у будь-яких речах , які створює » . ] Кожен раз , коли я чую фразу « нашому проекту стільки - то ( 4 , 5 , 7 ...) років » , хочеться запитати : « чи є у вас документація і в якому вона стані ? » . Як показує практика , найтиповіші ситуації такі :
- Документації немає. Або керівництву про це нічого не відомо.
- Документація є. Однак керівництво про неї також має туманне уявлення . Дуже часто така документація не відповідає дійсності , вона неповна, а місцями навіть брехлива .
- Документація є, але пізніше виявляється , що вона суто технічна .

Опубліковано: 03/09/14 @ 06:32
Розділ Різне Читати далі...

13 вересня, Київ - Тренінг кар'єрного росту в ІТ

Запрошуємо вас на одноденний тренінг , спрямований на професійний розвиток і кар'єрне зростання . Якщо коротенько , то цей тренінг про те , як знайти роботу своєї мрії і отримувати від неї задоволення. Особливість тренінгу полягає в тому , що всі інструменти і знання , отримані на тренінгу , ви зможете застосувати не тільки до себе , але і для своїх колег і підлеглих .

Опубліковано: 02/09/14 @ 03:08
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Євгеном Білошицький , маркетологом ( офтоп )

170 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про Франції , військах і конференціях . В програмі: Про внутрішні війська Перекладачі Стажування у Франції Про во'IT'і Після армії Знайомство з інтернетом Еміграція в США Створення інновацій Конкурентна розвідка Здорова їжа TEDeX Організація івентів в Харкові ПечаКуча Пошук мобільних додатків Книги у випуску : Епоха розриву : орієнтири для нашого мінливого суспільства - Пітер Друкер Убити пересмішника - Харпер Лі понеділок починається в суботу - Аркадій і Борис Стругацькі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки . Для слухачів подкасту знижка 5 % з промо - кодом « itcareer » .

Опубліковано: 02/09/14 @ 10:04
Розділ Різне Читати далі...

Схід- SOS закликає допомогти пораненим і потерпілим у звільнених містах

Добрий день , друзі та колеги. Трохи звісток і велике прохання з волонтерського поля моєї діяльності . Багато хто з нас , так чи інакше , вже допомагають людям, що знаходяться в епіцентрі військових бід . Зовсім ми в Схід- SOS розширили нашу активність допомогою звільненим містам , яка доповнює спільний гуманітарний напрямок. Чому це так важливо зараз ? За сухими словами « гуманітарна допомога » стоять перші , базові потреби людини : харчування , теплий одяг , засоби гігієни , медикаменти , засоби догляду за дітьми .. нічого зайвого. Досить подивитися на фотографії напівзруйнованих будинків , випалені селища , поговорити з батьками загиблих дітей ... щоб зрозуміти силу їхнього болю і важливість нашої з вами підтримки. Ми віримо , що вона принесе і стратегічну користь : можливість побудови діалогу на основі загальнолюдських цінностей , а значить - об'єднання України .

Опубліковано: 02/09/14 @ 05:19
Розділ Різне Читати далі...

#ITeaTalks : Артем Яремчук про правильну розробці продукту

Досьє: Артем Яремчук в 2007 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародний PR » . C 2008 по 2011 рік - керівник скандинавського аукціону Kopeikoff , який проінвестувала польська компанія Vivex Invest . Там же Артем працював в якості менеджера проектів. З січня 2011 по теперішній час - співзасновник стартапу Attendify , коструктора мобільних додатки для event - індустрії . Живе і працює в Києві. Частина 1. Команда Артем , привіт . В Attendify ти прийшов вже загартованим уроками стартапа Kopeikoff . Також ти працював в якості менеджера проектів у польській компанії Vivex Invest . На операційному рівні в Attendify ти хто - маркетолог , PM або всі разом ? Я відповідаю за все , що відбувається в київському офісі в цілому. Вибудовування процесів , « hiring & amp ; firing » , стандартні завдання з діловодства . А « на закуску » займаюся продажами і розвитком бізнесу.

Опубліковано: 01/09/14 @ 11:30
Розділ Різне Читати далі...

Флешмоб IceBucketChallenge : українські айтішники наслідували приклад Гейтса і Цукерберга

Флешмоб полягає в тому , що учасники обливаються крижаною водою , записують це на відео , викладають ролик в інтернет і називають імена 3 людей , які зобов'язані протягом 24 годин здійснити те ж саме або ж перерахувати не менше $ 100 (В Україні - гривень ) на благодійність. В ідеалі зробити і те , і те . У США учасники IceBucket підтримують організацію ALS Association , що займається боротьбою з бічний аміотрофічний склероз (саме від цієї хвороби страждає відомий фізик Стівен Хокінг ) , в Україні - Фонд Таблеточки і АТО . Проект придбав лавиноподібний ефект після того , як його підтримали Марк Цукерберг і Білл Гейтс. В Україні флешмоб занесли редактори видання Platfor.ma і КПІшників Андрій Бродецький і Гена Новиков. Поступово естафета дійшла і до українських IT -компаній. Magento (Київ ; кинули виклик Gorilla , Innovecs , Serena Software ) Innovecs (Київ ; отримали виклик від Magento , передали естафету Integrity Vision , Playtika Київ , Rabota.

Опубліковано: 01/09/14 @ 06:23
Розділ Різне Читати далі...

6 - 7 вересня, Київ - Хакатон « Держ - Хак 2014 »

Державне підприємство « Інформаційно-ресурсний центр» Вперше проводити державний конкурс для фахівців з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ - Хакатон « Держ - Хак 2014 » . Державний хакатон - Це Зустріч та змагання ІТ- фахівців з метою создания та представлення Ідей , концепцій , розробок та прототіпів програмного забезпечення для державного сектору. Співорганізатор заходу - Федерація комп'ютерного спорту України . Ідея змагання вінікла коли відомій журналіст Мустафа Найєм на своїй странице у Фейсбук Зробив Заклик до українських хакерів Щодо « Отримання » відкритих даних сайту ДП « ІРЦ » , записи получил 779 відповідей « подобається » , та 96 публікацій. Тоді жодної відповідної Реакції державних органів , окрім Засудженим НЕ з'явилось . Тому сегодня Цю сітуацію вірішілі виправити и Прийняти виклик , альо у найцікавішому та популярному у ІТ - середовіщі форматі - хакатон . Протяг двох днів учасники хакатону будут змагати у різніх дісціплінах та створюваті програмні продукти .

Опубліковано: 31/08/14 @ 07:18
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : як провалити ідеальний проект , C ++ 14 , поради початківцям , 4 - денний робочий тиждень

Нові версії Julia 0.3 Discourse 1.0 CoffeeScript 1.8.0 calibre 2.0 D 2.066 Knockout 3.2.0 qt Creator 3.2.0 Sass 3.4 PHP 5.6.0 Java SE 8 Update 20. Нововведення Java 9 C ++ 14 Візуалізація VisuAlGo - visualising data structures and algorithms through animation . UA Map - безкоштовний шрифт для візуалізації областей України . Матриця компетентності програміста Дубль 2.0 ( + російською ) . Почитати Максим Ільяхов : Як провалити ідеальний проект . Едуард Рубін : Не треба боятися ЄС . It's Time for a Four- Day Workweek . Як розробник ігор iLogos переїхав з Луганська до Києва і Львів . Поради програмістам - новачкам . The three sins of software development . Reinforcement Learning : An Introduction . Для підняття настрою CodeFights : How Fast Can You Debug ? Fully Functional 1 KB Hard Drive in Vanilla Minecraft . Співбесіда прибиральниці в ІТ компанію. Pair programming
Maslow 3.

Опубліковано: 29/08/14 @ 06:34
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 2 : Red Hat ( Брно , Чехія )

Ось вже і готовий наш другий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми побували в Брно , Чехія . Ми відвідали офіс компанії Red Hat і поспілкувалися з фахівцем з безпеки продуктів Василем Кайгородовим . Чекаємо ваших відгуків і коментарів до цього випуску . Місто Брно , Чехія Площа 230 км2 Населення 378 тис , з низ 33 % німці Місто існує з 1243 В світі Другий за величиною місто Чехії ( після столиці Праги ) і найбільше місто Моравії. Розташування міста Місто в Моравії , поблизу злиття річок Світави і Свратка .

Опубліковано: 28/08/14 @ 11:15
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 151

HealthJoy шукає в Дніпропетровську Python - розробника . Реляційна алгебра і інтерес до більш ніж однієї мови програмування будуть плюсом . Зарплата $ 2500-3000 . Компанії Grammarly потрібен Platform Engineering Lead . Використовувані мови програмування: Java , Erlang , Node.js , Lisp , Python. Samsung R & amp ; D Institute Ukraine шукає в Харкові Objective - C інженера . Харківській компанії Anvil Eight потрібен бог системного адміністрування . Борода буде плюсом . SoftServe шукає в Дніпропетровську Career Advisor ' а зі знанням психології . Компанії Макрохім вимагається бізнес - аналітик зі знанням різних нотацій опису бізнес - процесів : IDEF , eEPC , UML , BPMN . Компанія TNS Ukraine , яка займається проведенням маркетингових досліджень , шукає фахівця з обробки даних зі знанням SPSS . NetCracker запрошує студентів на безкоштовні курси по Java в навчальний центр при КПІ. Початок занять - у жовтні.

Опубліковано: 28/08/14 @ 06:20
Розділ Різне Читати далі...

#IteaTalks : Надія Плахова про фен- шуй у відносинах і професійні деформації програмістів

#IteaTalks - це неспішну розмову двох айтішників за чашкою чаю , де обговорюється все , що залишилося недомовленим на мітингах , конференціях , в чатах . Це новий погляд на професію розробника , її психологія , якщо хочете . Автор і ведучий - Alex Grechanowski , marketing expert and consultant . Досьє: Надія Плахова в 2007 році закінчила факультет психології Харківського університету ім. Каразіна. З вересня 2006 по жовтень 2008 року працювала менеджером з персоналу в компаніях Telesens і TeamDev . З жовтня 2008 по серпень 2013 року - Business Development Manager в компанії Promodo . Уже рівно рік працює в AltexSoft в якості Business Development Officer . Живе і працює в Харкові . Тим читачам , хто не мав можливості познайомитися з Надією , рекомендую послухати 29 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . « Я люблю людей і їх історії , і сама досить відкрита до спілкування і обговорення великого спектру особистих тем » . Частина 1. Замість передмови Надя , привіт .

Опубліковано: 27/08/14 @ 11:31
Розділ Різне Читати далі...

#IteaTalks : Надія Плахова про фен- шуй у відносинах і професійні деформації програмістів

#IteaTalks - це неспішну розмову двох айтішників за чашкою чаю , де обговорюється все , що залишилося недомовленим на мітингах , конференціях , в чатах . Це новий погляд на професію розробника , її психологія , якщо хочете . Автор і ведучий - Alex Grechanowski , marketing expert and consultant . Досьє: Надія Плахова в 2007 році закінчила факультет психології Харківського університету ім. Каразіна. З вересня 2006 по жовтень 2008 року працювала менеджером з персоналу в компаніях Telesens і TeamDev . З жовтня 2008 по серпень 2013 року - Business Development Manager в компанії Promodo . Уже рівно рік працює в AltexSoft в якості Business Development Officer . Живе і працює в Харкові . Тим читачам , хто не мав можливості познайомитися з Надією , рекомендую послухати 29 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . « Я люблю людей і їх історії , і сама досить відкрита до спілкування і обговорення великого спектру особистих тем » . Частина 1. Замість передмови Надя , привіт .

Опубліковано: 27/08/14 @ 11:31
Розділ Різне Читати далі...

#IteaTalks : Надія Плахова про фен- шуй у відносинах і професійні деформації програмістів

#IteaTalks - це неспішну розмову двох айтішників за чашкою чаю , де обговорюється все , що залишилося недомовленим на мітингах , конференціях , в чатах . Це новий погляд на професію розробника , її психологія , якщо хочете . Автор і ведучий - Alex Grechanowski , marketing expert and consultant . Досьє: Надія Плахова в 2007 році закінчила факультет психології Харківського університету ім. Каразіна. З вересня 2006 по жовтень 2008 року працювала менеджером з персоналу в компаніях Telesens і TeamDev . З жовтня 2008 по серпень 2013 року - Business Development Manager в компанії Promodo . Уже рівно рік працює в AltexSoft в якості Business Development Officer . Живе і працює в Харкові . Тим читачам , хто не мав можливості познайомитися з Надією , рекомендую послухати 29 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . « Я люблю людей і їх історії , і сама досить відкрита до спілкування і обговорення великого спектру особистих тем » . Частина 1. Замість передмови Надя , привіт .

Опубліковано: 27/08/14 @ 11:31
Розділ Різне Читати далі...

Програма для просування сайтів Xneolinks

Для просування своїх сайтів я регулярно замовляв прогони за профілями трастових сайтів. Якщо хто не розуміє що це таке , поясню . Виконавець вручну, або автоматично , розміщує посилання в профілі новоствореного юзера якогось сайта . Сотні таких посилань (краще безанкорних ) дають досить відчутний позитивний ефект на ріст позицій сайту при комплексному просуванні. Так от, тільки на прогони за профілями на місяць у мене могло йти до 100 $ . Але більше ці гроші не потрібно буде витрачати завдяки одній чудовій програмці , ім'я якої - Xneolinks .

Опубліковано: 27/08/14 @ 09:40
Розділ Різне Читати далі...

6 вересня, Київ - SCRUM тренінг в Києві

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Києві. В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти Зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 06.09.2014 ( субота ) Місце : г. Киев, Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 27/08/14 @ 09:39
Розділ Різне Читати далі...

6 вересня, Київ - SCRUM тренінг в Києві

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Києві. В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти Зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 06.09.2014 ( субота ) Місце : г. Киев, Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 27/08/14 @ 09:39
Розділ Різне Читати далі...

6 вересня, Київ - SCRUM тренінг в Києві

Ми оголошуємо набір на одноденний тренінг , присвячений основам SCRUM . Тренінг пройде в Києві. В ході тренінгу ви : Дізнаєтеся основи і філософію гнучких методів розробки Agile Навчіться планувати SCRUM проекти Дізнаєтеся , які ролі є в SCRUM , а так же хто за що відповідає: ScrumMaster , Product Owner , SCRUM команда Отримайте розуміння того , як працюють SCRUM - інструменти Зможете застосувати отримані знання та навички SCRUM у себе в проекті! Загальна інформація: Дата : 06.09.2014 ( субота ) Місце : г. Киев, Україна Тривалість: 8:00 Документ про закінчення: Електронний сертифікат Кому це може бути цікаво : Проектні менеджери Тім - лідери SCRUM -майстри Розробники , тестувальники , дизайнери Бізнес аналітики Мета заходу : Вивчити основи SCRUM процесу , через його практичне застосування , включаючи планування , оцінку і запуск планованого або існуючого проекту по SCRUM методології . Тренінг буде корисний новачкам SCRUM .

Опубліковано: 27/08/14 @ 09:39
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177